Strona 1 z 8 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 359

Wątek: Stadion Unii Leszno zamknięty / zawieszona licencja toru!

  1. Powrót do góry    #1
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach

    Stadion Unii Leszno zamknięty / zawieszona licencja toru!

    Pogrążyć dziś toruń. Po meczu wycofać drużynę.


  2. Powrót do góry    #2
    Ekspert Awatar maci78
    Dołączył
    09-11-2006
    Postów
    4,199
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 537 w 356 postach
    oczywiście winny Unibax a nie preparatorzy poraz 3 czy 4 w sezonie...

    a no i oczywiście wszyscy w komisji są pracownikami KST Unibax.

  3. Powrót do góry    #3
    Użytkownik Awatar WIECHU
    Dołączył
    05-11-2002
    Postów
    305
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Stadion Unii Leszno zamknięty / zawieszona licencja toru!

    No to SE nas załatwiła http://www.speedwayekstraliga.pl/zal...%2011_2011.pdf
    zabrali nam licencje dla toru na miesiąc. O 10 zebranie zarządu i jakieś dalsze info http://unia.leszno.pl/index.php?action=news&news=2242
    http://www.espeedway.pl/news,unii_od...,48601,12.html

    ----------------------
    Posty dot. przedmiotowej sprawy przeniesione do nowego wątku - poniższe dodane przez administrację

    Witam,

    Wiem, wiem - dyskusja jest i w wątku meczowym i w ogólnym klubowym, ale z premedytacją zakładam nowy w celach edukacyjnych. W związku z nowym wyglądem forum i nową kategoryzacją - takie decyzje/fakty/wydarzenia jak to zdecydowanie dla przejrzystości dyskusji (np. osób postronnych, które tylko to wydarzenie interesuje) zasługują na osoby temat (bowiem w wątku klubowym - sezonowym niekoniecznie tylko o tym wydarzeniu bedzie dyskusja - choć pewnie dziś i jutro tylko...)

    Dla wprowadzania kilka linków:
    - Orzeczenie Komisji Orzekającej: http://speedwayekstraliga.pl/zalaczn...%2011_2011.pdf
    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/20...-dla-nas-bard/
    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/20...cz-do-torunia/
    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/20...uje-satysfakc/

    Serdecznie proszę o przeniesienie dyskusji o tej sprawie do tego wątku - posty później się przeniesie...
    Ostatnio edytowane przez darkness ; 18-09-2011 o 13:29 Powód: Uzasadnienie przeniesienia postów

  4. Powrót do góry    #4
    Początkujący
    Dołączył
    12-09-2011
    Postów
    14
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jeżeli odjechane do końca 15-to biegowe zawody są powodem zawieszenia licencji toru, to należy rozpatrzeć dalszy sens udziału drużyny w tegorocznych rozgrywkach.
    Nic dodać, nic ująć.
    Zwyczajne sku*wysyństwo IMO, mam nadzieję że Byki pojadą do Torunia po swoje i nie ważne czy finał odjedziemy w Rawiczu czy innym Ostrowie stawię się tam i będę z całych sił kibicować.

    EDIT: Trochę ochłonąłem i myślę, że coś tu bardzo śmierdzi. Nie chcę dyskutować, czy kara jest adekwatna bo nie mam kompetencji (jak większość forumowiczów z resztą) by stwierdzić czy tor był regulaminowy czy nie. Zabawny jest to, kiedy ta informacja została podana, bo nie co dzień komisję obradują w weekend. Taka informacja (która pewnie do włodarzy Unii dotarła w sobotę) na parę godzin przed meczem to zwyczajny kop w jaja, podcięcie skrzydeł czy jak to inaczej nazwać. Komuś bardzo zależy by Byków nie było w tegorocznym finale, a zalazł się tam Unibax. By wybaczcie, ale taka sytuacja nie jest normalna.
    Ostatnio edytowane przez Asrash ; 18-09-2011 o 10:23

  5. Powrót do góry    #5
    Użytkownik Awatar Kucharz00
    Dołączył
    30-05-2002
    Postów
    317
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 12 w 9 postach
    Cytat Zamieszczone przez maci78 Zobacz posta
    oczywiście winny Unibax a nie preparatorzy poraz 3 czy 4 w sezonie...

    a no i oczywiście wszyscy w komisji są pracownikami KST Unibax.
    Już mi się nawet nie chce z Tobą polemizować.

    Winny jest mój pies, że jeszcze z nim na spacer nie wyszedłem...

  6. Powrót do góry    #6
    Ekspert Awatar maci78
    Dołączył
    09-11-2006
    Postów
    4,199
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 537 w 356 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kucharz00 Zobacz posta
    Już mi się nawet nie chce z Tobą polemizować.

    Winny jest mój pies, że jeszcze z nim na spacer nie wyszedłem...

    jak zwykle. brak argumentów.

    sędzia + obserwator stwierdzają nieregulaminowy tor któy wymaga poprawek ale powoduje opóźnienie meczu oraz przerwę w zawodach. jest to nie po raz pierwszy w sezonie. czyli kara musi być surowsza. czy taka. nie wiem nie jestem władny.

    to teraz wyobraźcie sobię produkt jakim jest NHL. też profesjonalna liga, można powiedzieć że jeden z wzorów do którego EL powinna dążyć. i w półfinale PO NHL przyjeżdzają goście na mecz a tam 30% lodowiska jest lekko odmrożone i stoją kałuże. TV czeka, reklamodawcy płacące grube miliony czekają bo sie okazało że gospodarze ćwiczyli granie na niezmrożonym częściwo przy bandach lodowisku. jak myślicie co by się stało z taką drużyna w NHL jeżeli odwaliłaby taki numer 2 czy 3 raz w sezonie? wydaje mi sie że zamkniecie lodowiska to byłby pikuś. przypuszcam że zostałaby wywalona z ligii. no ale nasza zaściankowość, po trupach do celu, pojedyncze ambicje prezesów spowodują że liga zamiast przyciagać sponsorów meczami taki jak w Lesznie odpycha ich a do rozowju potrzebne są pieniadze. bez pieniedzy będzie to liga speedrowera...

  7. Powrót do góry    #7
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    1,225
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 316 w 116 postach
    Nie ma innej możliwości jak wyjazd do Torunia, zlanie Unibaxów. Dopiero później można zastanowić się demonstracyjnym oddaniem meczów finałowych. W innym razie Kryjom osiągnąłby to co chce - a więc FINAŁ. Odprawić płaczliwy duet Stępniewski-Kryjom z kwitkiem, a by występ w finale pozostał ich tegorocznym niedoścignionym marzeniem.
    Złożyć odwołanie, choć Trybunał pewnie utrzyma w mocy orzeczenie KOL-u. Jednakże w przypadku uchylenia bądź zmiany w zakresie zawieszenia licencji toru, wystąpić z powództwem cywilnym przeciwko SE o kilkusettysięczne a może nawet milionowe odszkodowanie.

    Tak więc Panie Prezesie jechać do Torunia i lać Unibaksiorów ile się da!!!! Inna opcja nie wchodzi w grę.

    TYLKO JEDYNA

  8. Powrót do góry    #8
    Super Typer Grand Prix Awatar Scroll
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    3,633
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 802 w 340 postach
    Wybiera sie ktos pod budynek klubowy ok godz 10 aby w miare szybko zdac relacje ci gadali i czy jada?

  9. Powrót do góry    #9
    Użytkownik
    Dołączył
    08-04-2007
    Postów
    103
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytat Zamieszczone przez Phenomenon Zobacz posta
    Pogrążyć dziś toruń. Po meczu wycofać drużynę.
    Nie jestem, nigdy nie byłem zwolennikiem Unii (ciągle pamiętam zachowanie tej dziczy w Ostrowie gdy Rif Saitgariejew zjeżdżał w stanie agonalnym w karetce a "fani" niebieskich skandowali gromkie ***********) ale...
    nic innego jak ciężki nokaut przed rozpoczęciem spotkania to ta kara speedway ekstraligi.

    Uważam że może być wielki skandal, a wycofanie zespołu po zbiciu Torunia to byłoby coś co wielkim echem musiałoby się odbić i może wreszcie pozbylibyśmy się załatwiania wszystkiego przy stoliku zamiast na torze.

  10. Powrót do góry    #10
    Stały bywalec Awatar darsen
    Dołączył
    23-05-2005
    Postów
    1,072
    Kliknij i podziękuj
    1,055
    Podziękowania: 144 w 91 postach
    Jeżeli uda nam się wejść do finału... dogadać się należy z Dowhanem (Władkiem) i po wycofaniu drużyn pojechać finał towarzysko. Olać SE.

  11. Powrót do góry    #11
    Użytkownik Awatar Kucharz00
    Dołączył
    30-05-2002
    Postów
    317
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 12 w 9 postach
    Cytat Zamieszczone przez maci78 Zobacz posta
    jak zwykle. brak argumentów.

    sędzia + obserwator stwierdzają nieregulaminowy tor któy wymaga poprawek ale powoduje opóźnienie meczu oraz przerwę w zawodach. jest to nie po raz pierwszy w sezonie. czyli kara musi być surowsza. czy taka. nie wiem nie jestem władny.

    to teraz wyobraźcie sobię produkt jakim jest NHL. też profesjonalna liga, można powiedzieć że jeden z wzorów do którego EL powinna dążyć. i w półfinale PO NHL przyjeżdzają goście na mecz a tam 30% lodowiska jest lekko odmrożone i stoją kałuże. TV czeka, reklamodawcy płacące grube miliony czekają bo sie okazało że gospodarze ćwiczyli granie na niezmrożonym częściwo przy bandach lodowisku. jak myślicie co by się stało z taką drużyna w NHL jeżeli odwaliłaby taki numer 2 czy 3 raz w sezonie? wydaje mi sie że zamkniecie lodowiska to byłby pikuś. przypuszcam że zostałaby wywalona z ligii. no ale nasza zaściankowość, po trupach do celu, pojedyncze ambicje prezesów spowodują że liga zamiast przyciagać sponsorów meczami taki jak w Lesznie odpycha ich a do rozowju potrzebne są pieniadze. bez pieniedzy będzie to liga speedrowera...
    Wszystko się zgadza mój drogi, ale tam na dwie godziny przed meczem załatwili by sprawę. Goście zakwestionowali by lodowisko i po sprawie. Na pewno nikt chorobliwie nie czekałby z decyzją do godziny rozpoczęcia meczu i relacji live w tv.

  12. Powrót do góry    #12
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    1,225
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 316 w 116 postach
    Bardzo słuszna uwaga Asrash. Moment wydania orzeczenia z całą pewnością może budzić kontrowersje. Moim zdaniem również ma za zadanie wprowadzenie nerwowości w szeregach Unii. Co zresztą udało im się osiągnąć, o czym świadczy zebranie o godz. 10 i debatowanie na temat tego czy jechać w ogóle do Torunia.
    Myślę, że nie ma co się załamywać tylko pojechać dzisiaj do pierników, wywalczyć awans do finału choćby po to aby duet Kryjom - Stępniewski się w nim nie znalazł. Niech możliwość walki o złoto pozostanie w sferze marzeń tych dwóch pa..(n).ów. Dopiero po dzisiejszym meczu będzie można rozważać czy nie odpuścić finału i demonstracyjnie pokazać, że władze polskiego żużla nieuchronnie zmierzają aby rozpieprzyć ten cały grajdoł.

    TYLKO JEDYNA - jechać i walczyć !!!!!!!!!! Tego oczekują kibice.

  13. Powrót do góry    #13
    Początkujący
    Dołączył
    12-09-2011
    Postów
    14
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytat Zamieszczone przez Brzuch Zobacz posta
    Nie ma innej możliwości jak wyjazd do Torunia, zlanie Unibaxów. Dopiero później można zastanowić się demonstracyjnym oddaniem meczów finałowych. W innym razie Kryjom osiągnąłby to co chce - a więc FINAŁ. Odprawić płaczliwy duet Stępniewski-Kryjom z kwitkiem, a by występ w finale pozostał ich tegorocznym niedoścignionym marzeniem.
    Złożyć odwołanie, choć Trybunał pewnie utrzyma w mocy orzeczenie KOL-u. Jednakże w przypadku uchylenia bądź zmiany w zakresie zawieszenia licencji toru, wystąpić z powództwem cywilnym przeciwko SE o kilkusettysięczne a może nawet milionowe odszkodowanie.

    Tak więc Panie Prezesie jechać do Torunia i lać Unibaksiorów ile się da!!!! Inna opcja nie wchodzi w grę.

    TYLKO JEDYNA
    W pełni popieram. Odprawmy betonowych z kwitkiem i uczyńmy finał ekstralipy najpiękniejszym finałem w historii (2x 40:0). Sprawa pewnie w mediach nie przejdzie bez echa. Liga się skompromituje, ale cóż. Będzie głośno, będziemy nazywać się moralnymi mistrzami (to było z ironią). Takie decyzje nie powinny być ogłaszane na parę godzin przed meczem. Cóż jak Kuba Bogu... Z resztą myślę, że w razie awansu jedynej do finału zarząd może mieć pełne gacie i po odwołaniu uchyli decyzję bojąc się bądź co bądź kompromitacji na skalę kraju i całego niewielkiego światowego speedwaya.

  14. Powrót do góry    #14
    Użytkownik Awatar DAREK009
    Dołączył
    23-10-2005
    Postów
    231
    Kliknij i podziękuj
    89
    Podziękowania: 6 w 4 postach
    Jak myślicie dlaczego stawali na rzęsach,by podjąć tą decyzje przed rewanżem?
    Żużel i piwo to moje paliwo Ukryta zawartość

  15. Powrót do góry    #15
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-04-2003
    Postów
    1,218
    Kliknij i podziękuj
    38
    Podziękowania: 80 w 56 postach
    Wszystko dzięki Kryjomowi, tego mu w Lesznie nikt nie zapomni.

    Mamy kilka możliwość:

    - szybkie odwołanie i zmiana decyzji przez trybunał PZM, choć wątpię aby tak szybko jak SE dała orzeczenie,
    - dogadać się z Gorzowem lub Falubazem i przesunąć termin, ale Panowie senatorowie będą chcieli mieć sukces 9.10,więc się nie zgodzą,
    - jazda we Wrocławiu, Poznaniu lub Ostrowie, tor we Wrocławiu nam od kilku lat mocno leży,
    - Rawicz i jechaćbez udziału kibiców Gości, ze względu na brak możliwości zapewnienia bezpieczeństwa, Rawicz chyba nie spełnia wymogów SE
    - jechać dwa mecze w Zielonej lub w Gorzowie- wtedy szanse na tytuł mniejsze prawie nikłe, ale kasa będzie się zgadzać
    - oddać walkowerem oba mecze i mieć w d... wszystkich!

    Orzeczenie to głownie uderzenie w nas finansowe, pozbawienie finału na smoku to mniej co najmniej 600 tysięcy.O ciosie w kibiców nie wspominam.

    Jednym słowem k.r.s.t.o jakich mało!

    A ponoć SE zależy na promocji żużla. Władze żużla sięgnęły dna. Osobiście proponuje oddać złoto walkowerem.

    CBA powinno natychmiast wkroczyć do SE! Czas skończyć tą farsę! Obawiam się, że pobito wyczyny Fryzjera!

    Sprawą powinien zająć się Minister Sportu, posłowie! Czas wyczyścić tą stajnie Augiasza!
    Ostatnio edytowane przez bally ; 18-09-2011 o 11:20

  16. Powrót do góry    #16
    Użytkownik
    Dołączył
    01-04-2010
    Postów
    359
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Liga jest sprzedana i skorumpowana ... ciekawe jak by wygladala bez UNII LESZNO, ciekawe co na to telewizja ! pameitajcie ze ona duzo zainwestowala w mozliwoscpokazywania calej ligi i samego finalu... w ten sposob zarza SE wbija sobie sztylet w serce bo po takiej szobki i TVP zareaguje oczekujac odszkodowania od SE ! nie przemysleli chlopaki te jsprawy haha !

    teraz UNIA niech da ultimatum SE : pojedziemy finał jeśli zneisiecie kare zamkniecia stadionu, nie pojedziemy jak nie zniesiecie, ale kilkumilionowe odszkdoowanie wladze SE beda musieli zaplacic w takim wypadku TVP ciekawie sie zrobilo, bo Unia nie ma obowiazku uczestniczyc we wszystkich meczach ekstraligi za to SE podpisywalo umowe na pokazywanei meczow ekstaligi polfianlow i finalow

  17. Powrót do góry    #17
    Ekspert Awatar maci78
    Dołączył
    09-11-2006
    Postów
    4,199
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 537 w 356 postach
    no tak biedna Unia. Ekstraliga sprzedajna. A to Apator mówi co kto ma robić.

    weźcie na wstrzymanie i przeczytajcie co piszecie.
    poza tym przystąpienie do EL jest dobrowolne tak samo jak przestrzeganie jej zasad. wielokrotne ich łamanie/naginanie nie powinno EL interesować ponieważ jest to w intersie jednego klubu.

    naprawdę liga niemiecka jest dla was dobrym rozwiązaniem...

    pozdrawiam

  18. Powrót do góry    #18
    Super Typer Grand Prix Awatar Scroll
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    3,633
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 802 w 340 postach
    Fakt, ze dogadujac sie z ew drugim finalistiom mamy srebro, co dla nas w tym sezonie jest sukcesem.
    Warunkiem jest jednak dostanie sie do finalu. Dzis do torunia trzeba jechac i nie oddawac Torunianom walki o zloto.
    Dopiero jutro podjac decyzje co dalej. Napewno podejscie 2* 40:0 jest malo sportowe i moze bardziej rozwscieczyc centrale. A jaki moga byc wtedy kary?
    Warunek kolejny jest taki ze druga druzyna musi zrobic to samo.
    Sa sponsorzy ktorzy moga na to nie przystac.
    No i zalezy z kim by trn mecz mial sie odbyc. Waidomo ze jesli byloby to z gorzowem to cala zielona sie oburzy. I vice versa.
    Fakt ze wstrzas bylby konkretny i nie przeszedlby bez echa

    Powtarzam. Dzis tzeba tam jechac. Kolejne decyzje podjac jutro

  19. Powrót do góry    #19
    Użytkownik Awatar WIECHU
    Dołączył
    05-11-2002
    Postów
    305
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Myślę że teraz najważniejszy jest awans do finału. Utarcie nosa Kryjomowi i pokazanie że sama kasa to nie wszystko.
    A co do finału to w 100% zgadzam się z ballym możliwości jest wiele. A widmo odpuszczenia dwóch meczy w finale i brak transmisji w TV to dla Unii wielka karta przetargowa w rozmowach o przywróceniu licencji.

  20. Powrót do góry    #20
    Super Typer Grand Prix Awatar Scroll
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    3,633
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 802 w 340 postach
    1) zawarte w orzeczeniu dyscyplinarnym postanowienia, obowiązki do wykonania lub nakazy, muszą zostać wykonane w terminie 14 dni od daty otrzymania orzeczenia, chyba że organ dyscyplinarny wyznaczył inny termin,

    Czy to oznacza ze mamy 14 dni na zamkniecie stadionu?

    Mozemy zamknac sadion np 30 wrzesnia?

  21. Powrót do góry    #21
    Użytkownik Awatar WIECHU
    Dołączył
    05-11-2002
    Postów
    305
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Orzeczenie to nie jest prawomocne, podlega ono – na mocy art. 319 ust. 3 RSŻ – zaskarżeniu na piśmie do Trybunału Związku, za pośrednictwem Komisji Orzekającej Ligi w terminie 14 dni od daty otrzymania niniejszego orzeczenia. Przy czym odwołanie nie wstrzymuje wykonania orzeczenia.

    Proste dogadać się z listonoszem i odebrać pismo w poniedziałek 26 września

  22. Powrót do góry    #22
    Użytkownik
    Dołączył
    01-04-2010
    Postów
    359
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    na uklady nei ma rady...a ja na to lache klade ... jedziemy ! ***********my ten smieszny klub na torze, wyjasniamy im kto jest byl i bedzie najlpeszym w polsce i na swiecie. Wracamy w glorii zwyciestwa i robimy syf na calego w emdiach gdzie sie da , nie patrzymy na krawaty z PZm i SE trzea wreszcie ich ustawic oni nei sa od tego by ustawiac lige tylko od pilnowanai interesow calej ligi.

    ps. mam nadizeje ze nasi zawodnicy dzis niczym rozwscieczone byki zaczna od 3 x 5:1 zeby juz odrazu uciszyc przeciwnika ! takie emocje nasi musza odebrac jako wyzwanie , u nas panienek nie ma wiec plakac nie bedziemy raczej weszli nam na sporotwa ambicje a tą mamy wielka ! zlamali zasade nei wywoluj wilak z lasu i to ich dzis zgubi. SEMPRE FI UNIA !!!

  23. Powrót do góry    #23
    Użytkownik Awatar killus
    Dołączył
    27-06-2002
    Postów
    273
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 9 w 4 postach
    mam nadzieje ze te brednie podzialaja na naszych mobilizujaco. zastanawiam sie tylko co wibrusy wymysla na miejscu za niespodzianki... nie pozostaje nic innego jak wygrac dzis i potwierdzic nasza sportowa wyzszosc na torze
    a co do ew finalow lub meczu 3 miejsce nalezy sie mocno zastanowic, czy kosztem wplywow z biletow nie przewietrzyc "sprzedawczykow" z gory!

    jozef jestesmy z toba!

  24. Powrót do góry    #24
    Super Typer Grand Prix Awatar Scroll
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    3,633
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 802 w 340 postach
    Na unia.leszno.pl jest info ze jedziemy do Torunia

  25. Powrót do góry    #25
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-05-2006
    Postów
    850
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    Nie znam przepisów SE.
    Czy coś nam grozi za ewentualne wejście do finału
    i oddanie meczu finałowego 2 x do 40?
    Jeżeli nie będzie konsekwencji finansowych to przystaję
    na takie rozwiązanie.
    Choć z drugiej strony nie jechać ew. z Falubazem szkoda...
    Ale chyba i z nimi można się dogadać.
    Ciekaw jestem stanowiska klubu z ZG.
    Tak czy siak - inni nas gonią w tytułach mistrzowskich o DMP.
    Ewentualny nie zdobycie tytułu DMP 2011
    kosztem nagłośnienia maksymalnie sprawy w świecie nie tylko żużlowym
    mogłoby dać wymierne efekty.
    Królowa speedwaya jest jedna.


    utrzeć nosa unibaxom!

    ps. Żal mi Sławka - odbiło mu zupełnie.
    Mój rocznik, jedna szkoła, prawie ta sama piaskownica ...
    zawsze sztama na przywitanie w przelocie (gdy był normalny)
    ehhhh - świat zwariował....

  26. Powrót do góry    #26
    Użytkownik Awatar Kucharz00
    Dołączył
    30-05-2002
    Postów
    317
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 12 w 9 postach
    Polecam link:

    http://elka.pl//content/view/51874/433/

    Szczególna uwaga na stan toru i jak on wyglądał. Nikt nie marudził a tor przynajmniej taki sam jak w zeszłą niedziele w Lesznie lub nawet bardziej przyczepny.

  27. Powrót do góry    #27
    Zaawansowany Awatar libky
    Dołączył
    13-12-2005
    Postów
    1,551
    Kliknij i podziękuj
    268
    Podziękowania: 343 w 187 postach
    Nie powinniście oddawać finałowych meczy walkowerem, raczej zmobilizować się i spróbować pojechać ze Stalą czy z Falubazem na 110%. Wiadomo, że przy braku możliwości jazdy u siebie wasze szanse są minimalne ale na pewno nie zerowe, speedway to dziwny sport. Pamiętajcie, że za 2 walkowery trzeba będzie zapłacić a o karach które dostaniecie przez straty telewizji lepiej nawet nie myśleć. Rozumiem wasze rozgoryczenie i w waszej sytuacji pewnie myślałbym podobnie, ale trzeba postawić na szali to co możecie zyskać olewając *****..ą SE i to jakie problemy możecie mieć przez to w przyszłym sezonie.

    Nigdy nie zrozumiem dlaczego skoro było na waszym torze tak tragicznie ten mecz w ogóle się odbył. Albo walkower albo jedziemy i koniec dyskusji. Na takie zagrywki za pięć dwunasta nie ma innego określenia jak sk........two.

  28. Powrót do góry    #28
    Stały bywalec Awatar apatorzgred
    Dołączył
    14-07-2005
    Postów
    742
    Kliknij i podziękuj
    204
    Podziękowania: 10 w 10 postach
    Cytat Zamieszczone przez Brzuch Zobacz posta
    Dopiero po dzisiejszym meczu będzie można rozważać czy nie odpuścić finału i demonstracyjnie pokazać, że władze polskiego żużla nieuchronnie zmierzają aby rozpieprzyć ten cały grajdoł.
    Masz tupet. Władze polskiego żużla powinny już wam wręczyć gold medale?
    Najlepsi Z Najlepszych.......................... Tylko Apator DMP 1986

  29. Powrót do góry    #29
    Użytkownik
    Dołączył
    01-04-2010
    Postów
    359
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    libky ale moment : w zapisie o prawach transmissji to SE i jej zarzad biora na siebie wszelkie formalnosci, kluby maja obowiazek wpuscic tv na stadion i umozliwic im rozlozenei sprzetu i dac meijsce na ich realizacje.... wiec my ich wpuscimy tylk oze stadion jest zamkniety ....widzicie ten paradoks? Unia od tv nei mzoe jako podmiot ekstraligi dostac zadnej kary jesli wyraza chec wspolpracy a decyzja o walkowerze to nie jest relacja laczaca unie z tvp a z SE, to on isie beda gesto tlumaczcyc,

    sumujac UNIA nie musi a SE musi... nam *****ia ile 100 tys ? za walkowera a im z banke czyli 1 mln na bank to bylby dopiero skandal


    a wlasnei co z tym zapisem na wykonanie wyroku jest 14 dni od daty otrzymania pisma 25 wrzesnai jedziemy pierwszy mecz... oplacalo sie przegrac lige o ile dobrze rozkminiam ten temat to zamkniecie stadionu nastapi od teraz za 2 tyg. , stracimy tylko mozliwosc rozegranai memorialu i moze jakis mlodziezowych zawodow.

  30. Powrót do góry    #30
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-04-2003
    Postów
    1,218
    Kliknij i podziękuj
    38
    Podziękowania: 80 w 56 postach
    To orzeczenie to farsa.

    Tak jakbym czytał słowa Kryjoma;

    - unia to recydywa i kontuzję zawodników Torunia spowodowane Torem!

    Zostawiam to bez komentarza.

    Sędzia Demski od początku wiedział co ma robić.

  31. Powrót do góry    #31
    Zaawansowany Awatar libky
    Dołączył
    13-12-2005
    Postów
    1,551
    Kliknij i podziękuj
    268
    Podziękowania: 343 w 187 postach
    czarnyfan masz sporo racji. Tylko, jestem pewien, że leśne dziadki znajdą sposób by wszelkimi karami które dostaną obciążyć wasz klub i w końcowym rozrachunku ukarzecie siebie sami. Wasza już w tym głowa, żeby sprawdzić jak to prawnie stoi. Jeśli wszelkie wasze koszty to kary za walkowery a telewizja dowali tylko SE to jest doskonały sposób żeby pokazać, że mecze SPORTOWE kończą się wraz z ostatnim biegiem.

  32. Powrót do góry    #32
    Użytkownik
    Dołączył
    18-04-2004
    Postów
    364
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 16 w 8 postach
    Gratuluję Toruniowi mistrzostwa!
    Co znaczą pieniądze, grupy kapitałowe, kolesostw wsyzsyc widzą. Zawieszone przed sezonem medale w żadnym wypadku nie mogą zostać zdjęte. Odjechanie dzisiejszego meczu nie ma sensu. Niezależnie od wyniku można w każdej chwili wprowadzić pewne decyzje. Jeszcze raz gratuluje- wynik już znam.

    ps. decyzja podjęta i ogłoszona w dniu dzisiejszym oczywiście nie może być przypadkowa.
    Ostatnio edytowane przez mloody ; 18-09-2011 o 11:44

  33. Powrót do góry    #33
    Ekspert Awatar Mildura
    Dołączył
    03-07-2010
    Postów
    6,848
    Kliknij i podziękuj
    845
    Podziękowania: 840 w 448 postach
    Przyłączam się do gratulacji Aniołom - gratuluję mistrzostwa.
    Grupa kapitałowa ze swoimi prawnikami wygrała.

    Kryjom - nie pojawiaj się w Lesznie.
    Zenon Jaskuła - TDF 1993!
    Rafał Majka - Vuelta 2015!!! 3xTDF!!!
    Niemiec - Vuelta 2014!
    28/09/2014 - MICHAŁ KWIATKOWSKI MISTRZEM ŚWIATA!!!! 19/04/2015 - AMSTEL GOLD RACE!!! E3 Harelbeke 25/03/2016!!! Strade Bianche 2014/2017
    18/03/2017 Milan-San Remo!!!

  34. Powrót do góry    #34
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    1,225
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 316 w 116 postach
    Tak jak piszą poprzednicy walkower w ewentualnym finale nie wchodzi w grę. Znów posypią się kary finansowe i pewnie nie tylko. Co prawda nie wiem jak wygląda umowa SE z TV, ale na pewno są zapisy uwzględniające takie sytuacje. W konsekwencji karę finansową pewnie poniosłaby Unia co mogłoby doprowadzić klub do upadku. Jednakże wjechanie 15 razy w taśmę bądź też kontrolowany uślizg i orzeczenie niezdolności do dalszej jazdy przez lekarza zawodów (zważywszy na fakt iż mamy kilku rekonwalescentów w drużynie) nie jest już zabronione ani sankcjonowane. Z drugiej strony trzeba zachować się fair wobec naszych żużlowców, którzy dużo wysiłku i zdrowia włożyli w ten sezon. Należy dać im możliwość podjęcia walki o złoto, nawet z góry zakładając niepowodzenie. Zresztą o tym będziemy debatować od godz. 18. Teraz trzeba się maksymalnie skupić na meczu aby ten awans wywalczyć. Nasi zawodnicy i działacze też powinni się wyłączyć, nie myśleć o orzeczeniu KOL-u, tylko skoncentrować się na spotkaniu.

    TYLKO JEDYNA

  35. Powrót do góry    #35
    Ekspert Awatar Mildura
    Dołączył
    03-07-2010
    Postów
    6,848
    Kliknij i podziękuj
    845
    Podziękowania: 840 w 448 postach
    Dzisiaj za wszelką cenę należy wygrać ten mecz.
    A Kryjom pobił wszelkie rekordy w kategorii persona non grata.

    Najbardziej zastanawiajacy moment podania tej informacji. Kpina.
    Zenon Jaskuła - TDF 1993!
    Rafał Majka - Vuelta 2015!!! 3xTDF!!!
    Niemiec - Vuelta 2014!
    28/09/2014 - MICHAŁ KWIATKOWSKI MISTRZEM ŚWIATA!!!! 19/04/2015 - AMSTEL GOLD RACE!!! E3 Harelbeke 25/03/2016!!! Strade Bianche 2014/2017
    18/03/2017 Milan-San Remo!!!

  36. Powrót do góry    #36
    Użytkownik
    Dołączył
    16-06-2005
    Postów
    187
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 5 w 4 postach
    Dołączam się do gratulacji za "wywalczone" złoto dla wielkiej grupy kapitałowej.

  37. Powrót do góry    #37
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-07-2003
    Postów
    548
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 19 w 7 postach

    icon14.gif Najlepszą obrona jest atak i nie wpuszczenie EKIPY SILNYCH PRAWNIKÓW do finału.

    Do Torunia musimy pojechać i po dokładnym sprawdzeniu i przygotowaniu sobie i ch traktorami toru w Toruniu dać im porządnie z liścia tak żeby nie wpuścić chamów do FINAŁU.

    Dalej jestem przekonany, że Gorzów lub Zielona im poprawią teraz by nie wpuścić kryjomowych na pudło.

    A my bez nerw po cichutki rozmowy z Wrockiem trzy treningi i jedziemy spokojnie finał.
    Do Wrocławia ustawić wagoniki + autobusiki + autka priv i z 6tys fanów unii będzie + 2tys kiboli spartańskich, a jak będzie zielona to i 3 tys falubazowych.

    Z koniem nie warto się kopać. Zemsta nie może dotyczyć kibiców Unii czy kibiców Zielonej lub Gorzowa.
    W takich głupich sytuacja najlepszym doradcą jest spokój przecież Toruń i SE czekają tylko na pośpiesznie i nieprzemyślane działanie UNII.
    Nie dajmy się ponieść emocjom.
    SPOKÓJ SPOKÓJ I JESZCZE RAZ SPOKÓJ.
    Każdy medal zdobyty w takich warunkach będzie miał wartość podwójną.
    Ostatnio edytowane przez FRANCISZEK ; 18-09-2011 o 11:58

  38. Powrót do góry    #38
    Początkujący
    Dołączył
    12-09-2011
    Postów
    3
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No to teraz torunianie mogą sobie odpuścić.

    Karkosik zapyta: "gdzie moje złoto?!", na co mu odpowiedzą że oni chcieli i w ogóle, ale ten tor w Lesznie, panie Romanie, proszę spojrzeć, nawet Komisja Ekstraligi przyznała że było bajoro!

    Wygrają pewnie kilkoma punktami i będzie płacz, że gdyby nie mecz w Lesznie...

  39. Powrót do góry    #39
    Ekspert Awatar KrisKiller
    Dołączył
    20-03-2003
    Postów
    3,405
    Kliknij i podziękuj
    517
    Podziękowania: 948 w 511 postach
    Jacy Wy biedni i skrzywdzeni jestescie
    Trzy kary za zle przygotowanie w tym sezonie. Wszyscy sie na Was uwzieli Rozumiem, ze Apator sobie to zalatwil, bo stoi za nim "wielka grupa kapitalowa" ale dostaliscie jeszcze kary za mecz z Gorzowem (nie wiem jaka to grupa kapitalowa stoi za Wladyslawem) i jeszcze z kims - juz nawet nie pamietam, moze z Rzeszowem, bo Marta tez jest "kapitalowa". Stuknijcie sie miedzy bycze rogi i wyciagnijcie wnioski. Wystarczy nie kombinowac.
    By the way - komu to odebrano tytul mistrza Polski - jeden jedyny raz w historii to sie zdazylo - i za co?

  40. Powrót do góry    #40
    Ekspert Awatar Mildura
    Dołączył
    03-07-2010
    Postów
    6,848
    Kliknij i podziękuj
    845
    Podziękowania: 840 w 448 postach
    W sumie racja - Toruń i grupa kapitalowa na pewno liczyła, że sami się podłożymy.
    Takich cyrków jak żyje to jeszcze nie grali, najśmieszniejsze jest to, że z powodu powrotu Baliny i średniej kondycji Koldiego ten tor był przed poprawkami jednym z łatwiejszych w tym sezonie.
    Zenon Jaskuła - TDF 1993!
    Rafał Majka - Vuelta 2015!!! 3xTDF!!!
    Niemiec - Vuelta 2014!
    28/09/2014 - MICHAŁ KWIATKOWSKI MISTRZEM ŚWIATA!!!! 19/04/2015 - AMSTEL GOLD RACE!!! E3 Harelbeke 25/03/2016!!! Strade Bianche 2014/2017
    18/03/2017 Milan-San Remo!!!

  41. Powrót do góry    #41
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-05-2003
    Postów
    1,018
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Niezależnie od tego czy mecz się w ogóle odbędzie czy nie, czy wrzucą nam po nim walkowera, czy przegramy bo już nam się nie będzie chciało jechać dołączam się do gratulacji dla grupy kapitałowej z Torunia. Gratuluję złotego medalu.

  42. Powrót do góry    #42
    Stały bywalec Awatar T_rex
    Dołączył
    15-05-2003
    Postów
    1,072
    Kliknij i podziękuj
    41
    Podziękowania: 28 w 16 postach
    No niestety kto sieje wiatr zbiera burzę , nie wiem czego się spodziewaliście ???
    Po ukaraniu was już w tym sezonie to nie mogło się inaczej skończyć.
    Nie rozumiem waszych narzekań. Kara w żaden sposób nie dotyczy wyniku meczu, nie weryfikuje go.
    Apator nie ma z tego wyroku żadnej korzyści.
    Nadal nic się nie zmieniło szanse na awans do finału wynoszą 90-10 na korzyść Unii , a że nie zobaczycie finału na własnym stadionie , no cóż kolejną karę finansową wasz klub na pewno miał wkalkulowaną w swoje działania.
    A wystarczało taką karę przysolić w rundzie zasadniczej i nikogo tak by nie zabolało i byłoby nauczką na lata dla zdolnych naśladowców z innych miast..., a i półfinały wyglądałyby inaczej.
    Ostatnio edytowane przez T_rex ; 18-09-2011 o 12:15

  43. Powrót do góry    #43
    Użytkownik
    Dołączył
    28-10-2009
    Postów
    134
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ciezko jest spokojnie przejsc obok tych ostatnich wydarzen...
    UL byla do ostatniej kolejki jednym z klubow do ktorego mialem szacunek i sympatie (pomimo ze macie w skladzie D.B. ktorego nie lubie) Nawet szkoda mi bylo jak widzialem jak sie meczycie w tym sezonie trapieni kontuzjami. Jednak to jak zabiliscie ten sport dla wielu ludzi ktorzy ogladali ta masakre tydzien temu, jest ciezko wybaczyc...
    To mi przypomina taka sytuacje:
    Bandyta napada na jakiegos czlowieka w celu kradziezy. Napadniety w ramach samoobrony robi krzywde bandycie. Bandyta placze ze mu krzywde zrobiono i walczy o swoja sprawiedliwosc przed calym swiatem... paranoja...

  44. Powrót do góry    #44
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,097
    Kliknij i podziękuj
    1,280
    Podziękowania: 2,980 w 1,152 postach
    Znając zarządzających SE to obstawiam, że wybiorą np Rzeszów albo Tarnów jako stadiony do rozegrania meczu ,,u siebie'' przez JEDYNĄ

  45. Powrót do góry    #45
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-08-2007
    Postów
    2,754
    Kliknij i podziękuj
    92
    Podziękowania: 385 w 147 postach
    Cytat Zamieszczone przez bartolini15 Zobacz posta
    Dołączam się do gratulacji za "wywalczone" złoto dla wielkiej grupy kapitałowej.
    Apator nic jeszcze nie wygrał ..trzeba po prostu jechac i dowieżć 17 pkt przewagi.Póżniej spojrzeć sie kmiotowi prosto w oczy splunąć i jechac mecz o finał np w Ostrowie.Zresztą chętnych do organizacji takiego fianłu będzie sporo.Aczkolwiek wiem jedno ,że smród z tego jeszce bedzie sie ciągnął po pzmotach i trybunałach .Co więcej uważam ,ze ta decyzja zaskarżona bedzie zmieniona...Jak dla mnie to polski żużel właśnie sięgnął zielonostolikowego dna i pokazał swój prowincjonalizm(wielkomiejski)Śmiało mozna równać się w tej chwili z PZPN.Tak to niestety jest jak zrobiony twór SE tak naprawdę jest zlepkiem wpływów różnych klubów.O jakiej my tu mówimy bezstronnosci...??frajerstwo.wydanie takiej opinie akurat w dniu dzisiejszym ,przed meczem śmierdzi MAKiem i rosyjskimi sposobami ujarzmiania przeciwnika
    Na jakąś specjalną mobilizacje i współczucie innych ośrodków bym nie liczył gdyż ,właśnie potencjalni inni uczestnicy finału zacierają rece z tego powodu .....zawsze dodatkowy oręż w walce .
    Najgorsze jest to że tak naprawdę dobija się to co już dosłownie leży.
    Nie wiem jak to się ma co do przepisów ,odwołaśn i wogóle

Strona 1 z 8 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •