Strona 6 z 8 PierwszyPierwszy ... 45678 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 226 do 270 z 359

Wątek: Stadion Unii Leszno zamknięty / zawieszona licencja toru!

  1. Powrót do góry    #226
    Ekspert Awatar Mildura
    Dołączył
    03-07-2010
    Postów
    6,848
    Kliknij i podziękuj
    845
    Podziękowania: 840 w 448 postach
    Libky - cyrki to już były dwa razy w Lesznie jak Orzeł wystartował. chłopaki zaczęli się gubić na torze to mapki wymyslili. Też bym się wstydził
    Zenon Jaskuła - TDF 1993!
    Rafał Majka - Vuelta 2015!!! 3xTDF!!!
    Niemiec - Vuelta 2014!
    28/09/2014 - MICHAŁ KWIATKOWSKI MISTRZEM ŚWIATA!!!! 19/04/2015 - AMSTEL GOLD RACE!!! E3 Harelbeke 25/03/2016!!! Strade Bianche 2014/2017
    18/03/2017 Milan-San Remo!!!

  2. Powrót do góry    #227
    Zaawansowany Awatar libky
    Dołączył
    13-12-2005
    Postów
    1,551
    Kliknij i podziękuj
    268
    Podziękowania: 343 w 187 postach
    Ja się Czesława nie wstydzę, w sporym gorzowskim gronie mamy z niego bekę już od dłuższego czasu. Falubaz to zawsze Falubaz i nawet praca w Gorzowie tego nie zmieni, co zrobić. Zresztą on sam zdaje sobię sprawę,że to już ostatki w Stali i chyba psychicznie nie daje sobie z tym rady. Z tym szpikulcem to prosta sprawa, wymuszenie każdej najmniejszej zmiany nawierzchni toru to plus dla przyjezdnych, widać taką metodę sobie wybrał. Ja jej nie popieram ale też nie mam na nią wpływu...

  3. Powrót do góry    #228
    Użytkownik Awatar gumis-pl
    Dołączył
    13-09-2011
    Postów
    346
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 23 w 14 postach
    za Falubazem przemawia jeden *****iście ważny argument żeby z nimi jechać

    NIE ODPIER...JĄ SZOPKI JAK INNI, przyjeżdżają i jadą

    Swoją drogą to ciekawa była by rywalizacja Stali z Unibaxem. Tylko ciekawe czy grupa udziałowa wygrała by z takim tępym (a może ostrym?) metalowym szpikulcem?.

  4. Powrót do góry    #229
    Początkujący
    Dołączył
    12-09-2011
    Postów
    45
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Do dziwactw pana CzeCze był czas przywyknąć, ale mnie zastanawia fakt jakim prawem sędzia Lis podpisał się pod takim rysuneczkiem??? Czy to jest dokument o jakimkolwiek znaczeniu prawnym, czy cokolwiek... ???
    Jak dla mnie dużo zamieszania wprowadza totalny brak asertywności sędziów!!!

  5. Powrót do góry    #230
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-08-2007
    Postów
    2,754
    Kliknij i podziękuj
    92
    Podziękowania: 385 w 147 postach
    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/20...ego-odwolania/


    Ciekawe jak dalej się rozwinie sprawa....

  6. Powrót do góry    #231
    Zbanowany
    Dołączył
    12-05-2011
    Postów
    403
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    do piatku wszystko odszczekaja warunkowo bla bla bla.. Psy szczekaja, karawana jedzie dalej. W lubuskim tez juz wojna na calego Teraz ruch polnocy. Juz rano odpowiedz Wladka na to http://www.sportowefakty.pl/zuzel/20...m-dowhanem-pr/

    Oj trzeba miec dobrych prawnikow w naszej Speedway Ekstralidze i regulamin w malym palcu

  7. Powrót do góry    #232
    Ekspert Awatar Dexter
    Dołączył
    04-02-2003
    Postów
    4,577
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 5 w 2 postach
    Oczywiscie sa sposoby, aby Leszno zmusic do wspolpracy w kwestii rozegrania meczu na innym obiekcie. Jesli oddadza finalowy mecz walkowerem i odmowia pojechania na innym obiekcie, majac swoj zamkniety, przylozyc im konkretna kare finansowa i np. wykluczyc ich z rozgrywek na caly sezon 2012. Oczywiscie, takie brutalne rozwiazanie zapewne spowoduje jeszcze wiecej zamieszania, prawnikow, odwolan, spraw itp. No coz... w Polsce tak juz jest, ze niczego nie da sie ogarnac, bo ogromny balagan daje lamiacemu przepisy mnostwo szans na to, aby jeszcze wszystkim umilic zycie. Oczywiscie na pewno znajdzie sie i tu mnostwo takich, co mi zaczna cytowac regulamin itp. i stwierdza, ze to kompletnie bezprawne.

    Z drugiej strony... nie o to chyba w tym wszystkim chodzi.
    Regards from Sydney
    Dexter

  8. Powrót do góry    #233
    Ekspert Awatar maci78
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    4,201
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 539 w 357 postach
    ekstraliga cofając karę całkowicie się skompromituje i zdyskredytuje swoją możliwość nadzoru nad rozgrywkami. w wypadku takiej decyzji powinna podjąć decyzje o swoim samorozwiązaniu i przekazaniu rozgrywek pod skrzydła PZMOT.

  9. Powrót do góry    #234
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-04-2003
    Postów
    1,218
    Kliknij i podziękuj
    38
    Podziękowania: 80 w 56 postach
    Orzeczenie KOL i jego uzasadnienie to farsa prawna. Każdy student I roku prawa zmiótłby je z powierzchni ziemi. Mam nadzieję, że Trybunał PZM nie pozostawi suchej nitki na tej "karykaturze" prawa. Jak można bez żadnych podstaw prawnych zawiesić licencję toru?

  10. Powrót do góry    #235
    Zaawansowany
    Dołączył
    10-05-2002
    Postów
    2,071
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 86 w 61 postach
    Szczerze sobie życzę by Unia jechała w Gorzowie. Tylko dlatego, że żal mi ich kibiców, też na coś zasługują. A każdy z klubów ma ostatnimi coś za uszami, więc czemu nie oni, wbrew obiegowej opinii w Lesznie, że tylko z Żielonką. Unia i Zielona ma za sobą w ostatnim 5-leciu tor machinację z torem, Gorzów podjudzanie i kombinację z zawetowaniem Smoka, Toruń wykorzystuje układy gdzie się da od czasów Karkosika, a Dexter też jest winny bo podjudza. W Australii chyba wszystkie tory powinni zamknąć, bo słyszałem że są jeszcze bardziej nieregulaminowe. W zeszłorocznym finale BEL kopa była na 4 cm a winna być na 1 cm. Mi nie podoba się leszczyńska plastelina zwłaszcza robiona pod nowe tłumiki. No ale powiedz jak ty widzisz Dexter w TV po prostu kłamiesz, bo nie jesteś w stanie dostrzec, tak samo jak i ja. Nie różnice w przyczepnościach tylko sama konsystencja jest niebezpieczna, więc nie pieprz frazesów i nie wyrokuj za oceanu, bo ja z polskiego TV widziałem że jest on trudny i przez to niebezpieczny,a nie nieregulaminowy.
    Jedni wykorzystują koniunkturę antyleszczyńską, drudzy co by nie mówić tworzą tor tzw. selektywny (których jestem przeciwnikiem), a ty dajesz się złapać którejś ze stron jak gówniarz, tu nie ma niewinnych. Toruń walkowerem wszedł do półfinałów, chciał walkowerem wejść też do finałów. Ja rozumiem, że prowadzili po RZ, ale wszystko trzeba pokazać na torze. Gdyby byli mądrzy i zakazali starów Holcie na 3 tygodnie, to po kuracji i w GP by śmigał i w lidze 12-stki trzaskał.
    Anegdotycznie zacytuję wypowiedź bracholka z niedzielnego poranka z jednego z portali:
    TORUŃ JAK ****** NERON (historia lubi się powtarzać!) ---- W czasie igrzysk olimpijskich Neron triumfował w sześciu konkurencjach - zdobył wieniec olimpijski we wszystkich zawodach, w których startował: w rywalizacji heroldów, wyścigach czterokonnych i czteroźrebięcych rydwanów, dziesięcioźrebięcych zaprzęgów (konkurencji rozegranej tylko ten jeden raz), w konkursie muzycznym i dramatycznym. Historyczne przekazy głoszą, że rywale cesarza w wyścigach hippicznych mocno starali się, aby ten mógł zwyciężyć. Wyścigu zaprzęgów dziesięcioźrebięcych podobno nawet nie ukończył, wypadłszy z wozu. Pozostali zawodnicy natychmiast zatrzymali się, a hellanodikowie ogłosili zwycięstwo Nerona. No cóż, lepiej było stracić wieniec, niż życie w razie pokonania krwawego władcy. Swój powrót do Rzymu cesarz zamienił w triumfalny wjazd, podczas którego niesiono przed nim 1808 nagród, jakie zdobył na różnych igrzyskach greckich.

    Przejaskrawiona ale dobitna analogia.
    Ostatnio edytowane przez mingozi ; 20-09-2011 o 01:52

  11. Powrót do góry    #236
    Zaawansowany Awatar ckm-ista
    Dołączył
    04-07-2005
    Postów
    2,181
    Kliknij i podziękuj
    156
    Podziękowania: 220 w 130 postach
    Cytat Zamieszczone przez maci78 Zobacz posta
    ekstraliga cofając karę całkowicie się skompromituje i zdyskredytuje swoją możliwość nadzoru nad rozgrywkami. w wypadku takiej decyzji powinna podjąć decyzje o swoim samorozwiązaniu i przekazaniu rozgrywek pod skrzydła PZMOT.
    Nie wiem czy Cie zmartwię, czy ucieszę, tak jest teraz.

  12. Powrót do góry    #237
    Ekspert Awatar maci78
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    4,201
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 539 w 357 postach
    chyba nie...

    rozgrywkami zarządza Spółka Ekstraliga rozgrywkami I i II ligi zarzą PZMOT

  13. Powrót do góry    #238
    Użytkownik Awatar DAREK009
    Dołączył
    23-10-2005
    Postów
    231
    Kliknij i podziękuj
    89
    Podziękowania: 6 w 4 postach
    Działacze grzebią sami siebie.Najpierw tłumiki,potem pod nie twarde tory z jazdą gęsiego przy kredzie
    a teraz kwiatki typu kary,zamykanie stadionów.
    Żużel się kończy,a oni jeszcze dobijają gwoździe.Oglądając mistrza świata walczącego na Jancarzu z Hampelem o krawężnik nasuwa się pytanie czy to ten sam męski sport czy dziecięca karuzela.
    Żużel i piwo to moje paliwo Ukryta zawartość

  14. Powrót do góry    #239
    Zaawansowany Awatar ckm-ista
    Dołączył
    04-07-2005
    Postów
    2,181
    Kliknij i podziękuj
    156
    Podziękowania: 220 w 130 postach
    Cytat Zamieszczone przez maci78 Zobacz posta
    chyba nie...

    rozgrywkami zarządza Spółka Ekstraliga rozgrywkami I i II ligi zarzą PZMOT
    Formalnie jest jak piszesz, technicznie po mojemu. W tym wątku ta subtelna różnica ma kolosalne znaczenie.

  15. Powrót do góry    #240
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,582
    Kliknij i podziękuj
    7,771
    Podziękowania: 7,357 w 4,336 postach
    Dla mnie to proste. Za przegięcia powinny byc kary a za recydywe - bardzo surowe kary.
    Mingozi popełniles mistrzostwo swiata:
    widziałem że jest on trudny i przez to niebezpieczny,a nie nieregulaminowy.
    Tor byl niebezpieczny ale jednoczesnie regulaminowy. no to kozacko..

  16. Powrót do góry    #241
    Początkujący Awatar Pierdeck
    Dołączył
    10-05-2002
    Postów
    30
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Toruński mikroklimat

    " 20 maja, br., spotkanie ligowe Apator Toruń-Unia Leszno. Nie pada, jest ponoć, jak ktoś zapamiętał, nawet przyjemnie. Kibiców czeka wielki mecz. Ekipę leszczyńską i pewnie sędziego Józefa Rzepę z Krakowa zdziwiło tylko, dlaczego na torze było pięć rodzajów nawierzchni. Start to zabronowane bagno. Wejście w pierwszy wiraż także bagno, natomiast od połowy łuku sucho i ślisko, i tak samo na prostej naprzeciwległej, aż się kurzyło. Podobnie jak i z małego toru dla juniorów wpisanego w murawę. Szkoleniowiec Apatora Jan Ząbik wyjaśnił swemu koledze po fachu Zdzisławowi Dobruckiemu prowadzącemu Unię:
    - Wiesz u nas padało.
    - Nie żartuj, padało tylko na połowie obiektu? Razem jeździliśmy, a ty odstawiasz takie numery? - żachnął się trener z Leszna.
    Ząbik się tylko uśmiechnął. Rzeczywiście dziwny mikroklimat panuje w Toruniu. Po pewnym czasie i mniemam sporych przetargach arbiter powiedział kierownikowi zespołu gości Janowi Nowickiemu:
    - Nawierzchnia jest rzeczywiście ciężka, lecz imprezę musimy rozegrać nawet z godzinnym opóźnieniem bo na stadionie zasiadł komplet ludzi.
    - Przecież dwie godziny przed zawodami oglądał pan tor i nie powinien dopuścić do przeprowadzenia meczu w takich warunkach.
    Corrida się jednak odbyła. W pewnym momencie znajdującego się w świetnej formie Zenona Kasprzaka wyprostowało na wejściu w łuk, szczepił się ze Stanisławem Miedzińskim i pojechali "w płot". "Kasper" złamał obojczyk co wyeliminowało go z kilku ważnych dla niego imprez. Taki był plon tego toruńskiego meczu zakończonego , o dziwo, remisem 45:45. Leszczynianie na początku ligi nie mieli jeszcze takiej dużej przewagi, więc w Toruniu nawet na zdradliwej nawierzchni szaleli. Jednemu z nich "nie wydało"!"
    źródło: Sportowiec nr 42 (1909) 1987 rok
    Ostatnio edytowane przez Pierdeck ; 20-09-2011 o 09:02

  17. Powrót do góry    #242
    Użytkownik
    Dołączył
    15-01-2002
    Postów
    209
    Kliknij i podziękuj
    17
    Podziękowania: 26 w 12 postach
    Cytat Zamieszczone przez Dexter Zobacz posta
    Oczywiscie sa sposoby, aby Leszno zmusic do wspolpracy w kwestii rozegrania meczu na innym obiekcie. Jesli oddadza finalowy mecz walkowerem i odmowia pojechania na innym obiekcie, majac swoj zamkniety, przylozyc im konkretna kare finansowa i np. wykluczyc ich z rozgrywek na caly sezon 2012. Oczywiscie, takie brutalne rozwiazanie zapewne spowoduje jeszcze wiecej zamieszania, prawnikow, odwolan, spraw itp. No coz... w Polsce tak juz jest, ze niczego nie da sie ogarnac, bo ogromny balagan daje lamiacemu przepisy mnostwo szans na to, aby jeszcze wszystkim umilic zycie. Oczywiscie na pewno znajdzie sie i tu mnostwo takich, co mi zaczna cytowac regulamin itp. i stwierdza, ze to kompletnie bezprawne.

    Z drugiej strony... nie o to chyba w tym wszystkim chodzi.
    Przypomnij mi proszę post, w którym wnioskowałeś wykluczenie z sezonu 2012 Betardu za walkower w Toruniu, do którego nie było żadnych przesłanek poza chęcią zaoszczędzenia kasy przez wrocławski klub. Jeśli takiego postu nie popełniłeś, to ten powyższy jest dowodem Twojej ogromnej hipokryzji.

  18. Powrót do góry    #243
    Zaawansowany Awatar Raymond
    Dołączył
    05-07-2010
    Postów
    1,940
    Kliknij i podziękuj
    151
    Podziękowania: 201 w 135 postach
    zawsze z Unią, wierząc w Unię
    -1938-


  19. Powrót do góry    #244
    Ekspert Awatar Mildura
    Dołączył
    03-07-2010
    Postów
    6,848
    Kliknij i podziękuj
    845
    Podziękowania: 840 w 448 postach
    Fajny cytat Pierdeck. Nie pamięta wół jak cielęciem był.
    Kiedyś to były kopy, błoto i polewanie pól startowych - stąd pomysł na losowanie zestawu biegów...
    No ale tak jak zapowiadano - nowe tłumiki, nowa jakość.
    Kara dla Leszna za tor na Rzeszów - zasłużona, cała reszta - kpina..
    Dex -skąd ta nienawiść?
    Zenon Jaskuła - TDF 1993!
    Rafał Majka - Vuelta 2015!!! 3xTDF!!!
    Niemiec - Vuelta 2014!
    28/09/2014 - MICHAŁ KWIATKOWSKI MISTRZEM ŚWIATA!!!! 19/04/2015 - AMSTEL GOLD RACE!!! E3 Harelbeke 25/03/2016!!! Strade Bianche 2014/2017
    18/03/2017 Milan-San Remo!!!

  20. Powrót do góry    #245
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-05-2006
    Postów
    1,451
    Kliknij i podziękuj
    182
    Podziękowania: 119 w 80 postach
    Ja nadal czekam na ukaranie przez SE Sławka Kryjoma. Za jego bezczelne prowokacje i wypowiedzi do mediów. To, że przeprosił przed TV nic nie znaczy. Jeżeli nie zostanie ukarany, to znaczyć będzie, ze we władzach SE są układy , są równi, równiejsi jest zwykłe kolesiostwo .

  21. Powrót do góry    #246
    Użytkownik Awatar Anrutek
    Dołączył
    31-10-2002
    Postów
    227
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 25 w 12 postach
    Jak się panoszą że zabranie licencji to karanie kibiców a nie klubu, to mam propozycje, zamienić im tą karę na walkower wtedy kibice nie będą pokrzywdzeni tylko klub zostanie ukarany.
    Kto za?

  22. Powrót do góry    #247
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-05-2006
    Postów
    1,451
    Kliknij i podziękuj
    182
    Podziękowania: 119 w 80 postach
    Widzę, że torunianom przypasował walkower. W ćwierćfinale mieli walkowera, w pierwszym meczu półfinałowym także żądali, chcieli walkowera, założę się, że w finale byłoby podobnie. Jak się ma bez jajeczną drużynę, to trzeba na takie przywileje liczyć, bez urazy

  23. Powrót do góry    #248
    Ekspert Awatar Mildura
    Dołączył
    03-07-2010
    Postów
    6,848
    Kliknij i podziękuj
    845
    Podziękowania: 840 w 448 postach
    Faktycznie - niczym tytuły Nerona, walkowerami po tytuł
    Jozin prawie złapał haczyk i podłożył by się wzorem wrocławskim piernikom.
    Zenon Jaskuła - TDF 1993!
    Rafał Majka - Vuelta 2015!!! 3xTDF!!!
    Niemiec - Vuelta 2014!
    28/09/2014 - MICHAŁ KWIATKOWSKI MISTRZEM ŚWIATA!!!! 19/04/2015 - AMSTEL GOLD RACE!!! E3 Harelbeke 25/03/2016!!! Strade Bianche 2014/2017
    18/03/2017 Milan-San Remo!!!

  24. Powrót do góry    #249
    Zaawansowany Awatar Raymond
    Dołączył
    05-07-2010
    Postów
    1,940
    Kliknij i podziękuj
    151
    Podziękowania: 201 w 135 postach
    Jutro od 11.30 posiedzenie. I wszystko będzie jasne...
    Ciekawe, co w przypadku podtrzymania decyzji. Czy Józef ulegnie i poprosi Wrocław o udostępnienie stadionu na niedzielę? Raczej to nie w jego stylu, ale who knows...
    zawsze z Unią, wierząc w Unię
    -1938-


  25. Powrót do góry    #250
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-10-2002
    Postów
    1,328
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jakby na chwilę potrzktować Czesława powaznie, to on w swojej głupocie zwrócił uwagę na jeden bardzo ważny fakt.
    Jeśli na 1. łuku w ZG wg pomiarów było od krawężnika: 4 cm, 4 cm i pod bandą 5 cm to ten tor był nieregulaminowy. Bo MUSI być wszedzie równo.
    Ze szprychy można się śmiać, ale przecież w dzisiejszych czasach są o wiele bardziej zaawansowane urządzenia.
    Coś czuję, że w przyszłym roku będziemy mieli przed każdym meczem tego typu szopki.
    Mam pytanie.
    Czy jest w ogóle możliwe przygotowanie toru idealnie równego na całej długości i szerokości?

  26. Powrót do góry    #251
    Super Typer Grand Prix Awatar Scroll
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    3,633
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 802 w 340 postach
    Cytat Zamieszczone przez bula Zobacz posta
    Jakby na chwilę potrzktować Czesława powaznie, to on w swojej głupocie zwrócił uwagę na jeden bardzo ważny fakt.
    Jeśli na 1. łuku w ZG wg pomiarów było od krawężnika: 4 cm, 4 cm i pod bandą 5 cm to ten tor był nieregulaminowy. Bo MUSI być wszedzie równo.
    Ze szprychy można się śmiać, ale przecież w dzisiejszych czasach są o wiele bardziej zaawansowane urządzenia.
    Coś czuję, że w przyszłym roku będziemy mieli przed każdym meczem tego typu szopki.
    Mam pytanie.
    Czy jest w ogóle możliwe przygotowanie toru idealnie równego na całej długości i szerokości?
    wylać asfalt, a zamiast opon z bieżnikiem załozyć sliki

  27. Powrót do góry    #252
    Zaawansowany Awatar ckm-ista
    Dołączył
    04-07-2005
    Postów
    2,181
    Kliknij i podziękuj
    156
    Podziękowania: 220 w 130 postach
    Cytat Zamieszczone przez bula Zobacz posta
    ...
    Mam pytanie.
    Czy jest w ogóle możliwe przygotowanie toru idealnie równego na całej długości i szerokości?
    Oczywiście że nie.
    Nawet gdyby uwzględnić pomiar "szprychowy", to on odpowie na pytanie o ilość luźnej, "luźnej" (to nie jąkanie tylko celowy zabieg) nawierzchni. Nie oddaje on jednak przyczepności onej, a w żużlu to jest najistotniejsze. Trzeba by się posłużyć przyrządem z wirującym na "swobodnym" ramieniu kołem.

  28. Powrót do góry    #253
    Zaawansowany Awatar Raymond
    Dołączył
    05-07-2010
    Postów
    1,940
    Kliknij i podziękuj
    151
    Podziękowania: 201 w 135 postach
    zawsze z Unią, wierząc w Unię
    -1938-


  29. Powrót do góry    #254
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-04-2008
    Postów
    832
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytat Zamieszczone przez Raymond Zobacz posta
    Jutro od 11.30 posiedzenie. I wszystko będzie jasne...
    Ciekawe, co w przypadku podtrzymania decyzji. Czy Józef ulegnie i poprosi Wrocław o udostępnienie stadionu na niedzielę? Raczej to nie w jego stylu, ale who knows...
    Nie sądzę... Ale nawet gdyby poprosił, musiałby uzyskać na to zgodę nie tylko wrocławskiego klubu ale również policji. A w obliczu ostatnich antagonizmów pomiędzy kibicami z Leszna i Wrocławia może to być problematyczne. Kibice Unii musieliby zasiąść przecież w sektorach dla gospodarza, czyli pod wieżą. Zbyt duże ryzyko w sytuacji gdyby znaleźli się tam co bardziej awanturniczy szalikowcy Sparty (których obecnie jakby więcej niż kiedyś)

  30. Powrót do góry    #255
    Użytkownik
    Dołączył
    15-07-2004
    Postów
    117
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wydaje mi sie ,ze prezesowi Unii wladza uderzyla do glowy.Po to sa organy nadrzedne aby przestrzegac regulaminu,wydawac zalecenia i kary i nalezy sie do tego dostosowac.Oczywiscie mozna odwolac sie do wyzszej instancji ale szantazowanie czy grozenie wycowaniem sie to juz przesada.Jak sie prezesowi nie podoba regulamin czy werdykt niech wycofa druzyne z ligi polskiej i zglosi np. do czeskiej,wloskiej,niemieckiej czy rosyjskiej.Mozna tez zmienic dyscypline na motocross-z tym nie bedzie problemow bo tor prawie gotowy a publicznosc lubi podskakujacych zawodnikow na torze.

  31. Powrót do góry    #256
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,079
    Kliknij i podziękuj
    6,517
    Podziękowania: 8,846 w 4,865 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mildura Zobacz posta
    Fajny cytat Pierdeck. Nie pamięta wół jak cielęciem był.
    Kiedyś to były kopy, błoto i polewanie pól startowych - stąd pomysł na losowanie zestawu biegów...
    No ale tak jak zapowiadano - nowe tłumiki, nowa jakość.
    Kara dla Leszna za tor na Rzeszów - zasłużona, cała reszta - kpina..
    Dex -skąd ta nienawiść?
    To juz odlegla historia,malo kto to pamieta,wrocmy wiec do 2005 czy 2006 roku.W Toruniu kopali dolki,tor byl niebezpieczny,wialo nuda.
    Roznica polega tylko na tym ,ze rowniez torunscy kibice wspominaja to z zazenowaniem a Wy zakladajac homonto na leb udajecie ,ze nic sie nie dzieje.Malo tego,wine widzicie wszedzie czyli u gosci i sedziego a nie w waszych kombinatorach.Zenujace do bolu.
    Taka jest roznica miedzy kibicem torunskim a leszczynskimi fanatykami,przynajmniej tu na forum.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  32. Powrót do góry    #257
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-04-2008
    Postów
    832
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytat Zamieszczone przez wedkarz Zobacz posta
    Wydaje mi sie ,ze prezesowi Unii wladza uderzyla do glowy.
    Raczej nie

    Po to sa organy nadrzedne aby przestrzegac regulaminu,wydawac zalecenia i kary i nalezy sie do tego dostosowac.Oczywiscie mozna odwolac sie do wyzszej instancji ale szantazowanie czy grozenie wycowaniem sie to juz przesada.
    Gorzej jak organ orzekający jakąś karę nie jest uprawniony do jej zastosowania albo w celu zastosowania danej kary nagina regulamin. Z czyms takim mamy tu do czynienia. Trzech panów (niektórzy z nich wcześniej kompromitowali się jako sędziowie i nie tylko) ustaliło sobie, że zawieszą Unii licencję i szukało odpowiedniego paragrafu. Tylko, że żaden paragraf regulaminu nie pasuje do zaistniałej sytuacji. To raczej tym panom, którym zdecydowanie brakuje obiektywnego spojrzenia na sprawę władza uderzyła do głowy.
    Myślę, że Trybunał PZMot nie będzie miał innego wyjścia jak odwiesić tą karę. Również z tego powodu, że tak na dobrą sprawę Unia nie miałaby gdzie rozegrać tego meczu. Stadiony z niższych lig w większości się nie nadają a na stadionach ekstraligowych innych klubów w roli gospodarza byłoby to chyba zbyt niebezpieczne. Chyba że bez udziału kibiców, ale niby dlaczego ich karać. Tak sobie myslę, że trzej panowie: Szmidt, Owsiany i Głód ogłosili tego bubla prawnego działając pospiesznie w sobotni wieczór i mając na celu złamanie morale klubu i drużyny Unii, co miało w założeniach poskutkować kiepską postawą zawodników w meczu rewanżowym w Toruniu, lub w ogóle rezygnację z wyjazdu do Torunia. To by poskutkowało "przepchnięciem' Unibaxu do finału. Ten misterny plan niestety się nie powiódł...
    Ostatnio edytowane przez pablitto ; 20-09-2011 o 13:53

  33. Powrót do góry    #258
    Użytkownik
    Dołączył
    01-04-2010
    Postów
    359
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytat Zamieszczone przez wedkarz Zobacz posta
    Wydaje mi sie ,ze prezesowi Unii wladza uderzyla do glowy.Po to sa organy nadrzedne aby przestrzegac regulaminu,wydawac zalecenia i kary i nalezy sie do tego dostosowac.Oczywiscie mozna odwolac sie do wyzszej instancji ale szantazowanie czy grozenie wycowaniem sie to juz przesada.Jak sie prezesowi nie podoba regulamin czy werdykt niech wycofa druzyne z ligi polskiej i zglosi np. do czeskiej,wloskiej,niemieckiej czy rosyjskiej.Mozna tez zmienic dyscypline na motocross-z tym nie bedzie problemow bo tor prawie gotowy a publicznosc lubi podskakujacych zawodnikow na torze.
    co was tak boli z naszym prezesem ? To prosty czloweik , mwoi prosto i prostymi metodami dochodzi do celu, poswiecil sie Unii nei raz nei dwa dzieki niemu ten klub osiagnal cos dobrego. Nie popieram osobiscie kazdej decyzji Jozefa ale w kwestii stadionu i syfu krawaciarzy SE i torunia jestem z nim w 100 5

    i powiem wiecej to nei musi byc szantaz ...po prostu nei bedzie finalu w lesznei to nei jedziemy...stac nas na to i tyle w temacie, za rok moze obejrzymy final Unibax - Caelum wkoncu dwa najbardziej zasluzone kluby ligi ..bez nich ta liga byla by nei do poznania...

  34. Powrót do góry    #259
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-04-2008
    Postów
    832
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    To juz odlegla historia,malo kto to pamieta
    Nie tak znowu odległa. Niektórzy ją pamiętają... Tylko nie pamiętają (może przypomnisz), czy klub z Torunia, zwany jeszcze wówczas Apatorem miał wtedy zawieszoną licencję za tak haniebnie przygotowany tor? Otrzymał jakieś inne kary? Nijak nie mogę sobie przypomnieć...

  35. Powrót do góry    #260
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,079
    Kliknij i podziękuj
    6,517
    Podziękowania: 8,846 w 4,865 postach
    Cytat Zamieszczone przez pablitto Zobacz posta
    Tak sobie myslę, że trzej panowie: Szmidt, Owsiany i Głód ogłosili tego bubla prawnego działając pospiesznie w sobotni wieczór i mając na celu złamanie morale klubu i drużyny Unii, co miało w założeniach poskutkować kiepską postawą zawodników w meczu rewanżowym w Toruniu, lub w ogóle rezygnację z wyjazdu do Torunia. To by poskutkowało "przepchnięciem' Unibaxu do finału. Ten misterny plan niestety się nie powiódł...
    Zdecydowanie,dodam jeszcze ,ze w sobotni wieczor slychac bylo strzaly.

    Nie tak znowu odległa. Niektórzy ją pamiętają... Tylko nie pamiętają (może przypomnisz), czy klub z Torunia, zwany jeszcze wówczas Apatorem miał wtedy zawieszoną licencję za tak haniebnie przygotowany tor? Otrzymał jakieś inne kary? Nijak nie mogę sobie przypomnieć...
    Tak haniebnie jak ten w Lesznie przygotowany nie byl,wiec i kar chyba nie bylo.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 20-09-2011 o 14:11
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  36. Powrót do góry    #261
    Stały bywalec Awatar FIS
    Dołączył
    12-01-2003
    Postów
    522
    Kliknij i podziękuj
    39
    Podziękowania: 18 w 11 postach
    Najlepiej finał odjechać w jeden dzień na torze przeciwnika. Jak np bedzie to Zielona, zwrócić sie o możliwość rozegrania tam zawodów i w jeden dzień machnąć mecz i rewanż. Taniej praktyczniej i z gestem...
    Wszyskie przemyślenia są własne, za ewentualną zbieżność autor nie ponosi odpowiedzialności

    Tolerancja i obiektywizm

  37. Powrót do góry    #262
    Ekspert Awatar maci78
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    4,201
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 539 w 357 postach
    a świstak siedzi i zawija...

  38. Powrót do góry    #263
    Początkujący
    Dołączył
    12-09-2011
    Postów
    23
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    To juz odlegla historia,malo kto to pamieta,wrocmy wiec do 2005 czy 2006 roku.W
    Tak samo odlegle jak wypominanie Jankesowi przez dzialaczy z Torunia jakie tory lubil, a jakich nie. Zresztą niezgodnie z prawdą.

  39. Powrót do góry    #264
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-04-2008
    Postów
    832
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Zdecydowanie,dodam jeszcze ,ze w sobotni wieczor slychac bylo strzaly.
    Tego nie wiem ale skoro tak twierdzisz to pewnie słyszałeś ...
    Troszkę poważniej... zastanawiam się dlaczego trzej muszkieterowie nie mogli zaczekać z ogłoszeniem tej kary do poniedziałku...


    Tak haniebnie jak ten w Lesznie przygotowany nie byl,wiec i kar chyba nie bylo.
    Sportowiec nr 42 z 1987 r twierdzi co innego. Ale zapewne ty masz rację.. W końcu te 6700 wpisów...

    Cytat Zamieszczone przez gonzales Zobacz posta
    Tak samo odlegle jak wypominanie Jankesowi przez dzialaczy z Torunia jakie tory lubil, a jakich nie. Zresztą niezgodnie z prawdą.
    Numer sezonu
    Pomylili Jankesa z Zenkiem Kasprzakiem. Znawcy polskiego żużla. Stępniowi jeszcze można wybaczyć, ale Kryjom?
    Ostatnio edytowane przez Marcin ; 21-09-2011 o 12:25

  40. Powrót do góry    #265
    Początkujący
    Dołączył
    15-09-2011
    Postów
    17
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytat Zamieszczone przez pablitto Zobacz posta
    Tego nie wiem ale skoro tak twierdzisz to pewnie słyszałeś ...
    Troszkę poważniej... zastanawiam się dlaczego trzej muszkieterowie nie mogli zaczekać z ogłoszeniem tej kary do poniedziałku...
    Gdyby ogłosili w poniedzialek mowilibyscie , ze to kara za to , ze jednak Toruniowi nie udalo sie odrobic straty i kolejny rozne teorie dopisywalibyscie

  41. Powrót do góry    #266
    MALKONTENT
    Ja twierdzę, że licencję zawieszono w sobotę, by umozliwić leszczynianom przygotowanie do półfinałowego rewanżu. Zwróćcie uwagę, że dokonano tego po naszych treningach.
    W środę licencja zostanie "odwieszona". Piątek, sobota treningi, a w niedzielę "wpieprz" cytując klasyka.
    Generalnie chodzi o to, by było wielkie halo, by Józef poobgryzał jeszcze troszkę paznokcie. Tzw. pozorowane działania.
    Chyba, że ktoś na głowę upadł, ale wtedy to temat dla psychiatry.

    Ciekawe jaki tor przygotuje Roman w niedzielę?

  42. Powrót do góry    #267
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,079
    Kliknij i podziękuj
    6,517
    Podziękowania: 8,846 w 4,865 postach
    Cytat Zamieszczone przez pablitto Zobacz posta
    Tego nie wiem ale skoro tak twierdzisz to pewnie słyszałeś ...
    Troszkę poważniej... zastanawiam się dlaczego trzej muszkieterowie nie mogli zaczekać z ogłoszeniem tej kary do poniedziałku...
    Mnie zdziwilo,dlaczego wyskoczyli z tym w sobotni wieczor a nie tak jak sie umawialismy na 10 min przed pierwszym biegiem w Toruniu.Zdradzili nas,o swicie.





    Sportowiec nr 42 z 1987 r twierdzi co innego. Ale zapewne ty masz rację.. W końcu te 6700 wpisów...
    Co twierdzi Sportowiec nr 42 z 1987 r na temat toru w meczu z 11.09.2011 ?
    Porownywali? Na ktorej stronie?
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 20-09-2011 o 16:19
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  43. Powrót do góry    #268
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,721
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,364 w 3,149 postach
    O rzesz, teraz to juz idzie na noże widzę. Już jakiś osioł zaangażował w to prokuraturę generalną. Ależ smród robia panowie z Torunia, niewątpliwie odczuje to całe środowisko żużlowe.

    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/20...tor-w-lesznie/
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  44. Powrót do góry    #269
    Początkujący
    Dołączył
    11-09-2011
    Postów
    14
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Prokurator generalny? Kto potem? Może BOR albo CBA?
    Śmieszne to się zaczyna robić...

  45. Powrót do góry    #270
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,328
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    O rzesz, teraz to juz idzie na noże widzę. Już jakiś osioł zaangażował w to prokuraturę generalną. Ależ smród robia panowie z Torunia, niewątpliwie odczuje to całe środowisko żużlowe.
    Z Torunia ? A mi się wydawało, że to politycy z Leszna na czele z prezydentem pierwsi zaczęli ładować się w ten konflikt. No ale przecież oni walczyli w słusznej sprawie ...

Strona 6 z 8 PierwszyPierwszy ... 45678 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •