Strona 5 z 8 PierwszyPierwszy ... 34567 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 181 do 225 z 359

Wątek: Stadion Unii Leszno zamknięty / zawieszona licencja toru!

  1. Powrót do góry    #181
    Zaawansowany Awatar ckm-ista
    Dołączył
    04-07-2005
    Postów
    2,181
    Kliknij i podziękuj
    156
    Podziękowania: 220 w 130 postach
    Cytat Zamieszczone przez Noski Zobacz posta
    ...
    (podobnie jak Wrocek w ćwierćfinale)
    ... i dlatego drugi taki numer nie przejdzie zwłaszcza w finale.

    Jednakowoż przypuszczam, że odwołanie Unii w zakresie licencji zostanie uznane. Mówiłem o tym wcześniej ale przeszło niezauważone, bo spora część kolegów traktuje forum jak miejsce do pisania, a nie czytania. Chyba?

    Cytat Zamieszczone przez darsen
    Ależ my chcemy wziąć udział w finale, tylko zgodnie z regulaminem pierwszy z meczy powinien odbyć się na leszczyńskim torze. A zielony stolik próbuje nam tego zabronić.
    "Zielony stolik" jest elementem regulaminu.
    Ostatnio edytowane przez ckm-ista ; 19-09-2011 o 11:42

  2. Powrót do góry    #182
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-08-2007
    Postów
    2,754
    Kliknij i podziękuj
    92
    Podziękowania: 385 w 147 postach
    Na 75% jesxtem przekonany ,że finał będzie na torze w Lesznie.Nie ma innej możliwości i wszyscy sobie doskonale z tego zdają sprawę ...Nawet SE sobie z tego zdaje sprawe ,tyle tylko że to odebranie licencji miało na celu podcięcie skrzydeł i zawachanie czy wogóle jest po co do Torunia jechac ...To był już taki ostatni łabędzi śpiew karkosikowego tworu ,który mógłby odwrócić ich losy.Wiedział to też SE i tak jak wam powiedziałem najdalej jak w czwartek będzie odwołanie tej decyzji.

  3. Powrót do góry    #183
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-06-2004
    Postów
    1,233
    Kliknij i podziękuj
    40
    Podziękowania: 134 w 77 postach
    Każdy prawnik obali to orzeczenie KOL w 5 minut. Uzasadnienie to nieporozumienie.

    Dodatkowym uzasadnieniem tak orzeczonej kary pieniężnej są skutki w postaci dwóch bardzo poważnych kontuzji jakich doznali zawodnicy drużyny Unibaxu Toruń, a które to kontuzje zdaniem KOL miały bezpośredni związek ze stanem toru. Nie można pominąć fatalnego wpływu zaistniałej sytuacji na wizerunek dyscypliny wśród kibiców, sponsorów oraz telewidzów śledzących zmagania żużlowców przed telewizorami.

    Jakie szanowne KOL ma dowody na odniesioną bardzo poważną kontuzję Miedzińskiego? Czy KOL widziało opinię lekarza czy długotrwałe zwolnienie lekarskie, czy kierowało się tylko i wyłącznie słowami Kryjoma? Jak KOL tak zależy na wizerunku żużla to jak wpływa na niego decyzja KOL, że pozbawia obrońcy DMP prawa do startowania na własnym torze? Przez decyzję KOL finał na dziś jest zagrożony!

    Co zaś tyczy się orzeczonego środka dyscyplinarnego w postaci zawieszenia licencji toru przysługującej Obwinionemu to KOL wyraża pogląd, że skoro od trzech lat występują problemy z nawierzchnią toru w Lesznie oraz jego przygotowaniem, winien on podlegać ponownej weryfikacji przez Główną Komisję Sportu Żużlowego.

    Jeśłi w ciągu 3 lat odbyło się na Smoczyku 30 imprez ligowych, 3 GP, 2 Puchary SWC i mnóstwo imprez młodzieżowych i 6 razy miano uwagi to powinien on podlegać pononwej weryfikacji?

    Unia1938 ma rację. Zawieszono nam obecny tor, zróbmy jutro jego przebudowę (na moje wystarczy pół metra przestawić krawężnik na 2 łuku) i zgłosić do odbioru i nadania nowej licencji na nowy tor. A Panom z KOL kazdego z osobna wytoczyć procesy w sądzie cywilnym.

  4. Powrót do góry    #184
    Ekspert Awatar lynx
    Dołączył
    31-10-2001
    Postów
    3,883
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 10 w 7 postach
    no nic. ja jestem natomiast przekonany ze pojda w zaparte i tej decyzji nie zmienia.
    nie zmienia jej wlasnie dlatego ze dobro speedwaya maja gdzies. a chodzi w tej decyzji tylko o jedno...

    ich sprawa. moim zdaniem tez jesli unia sie zaprze zrobi zle. jest ogromna szansa na zloto nawet jadac 2x na wyjezdzie. trzeba powalczyc i juz a na koncu zdjac skory i pokazac dupy młotkom z karkosikowej centralki.

    zreszta i tak najlepszy ujest duet czecze orzel:

    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/20...ow-znad-warty/

    Ostatnio edytowane przez lynx ; 19-09-2011 o 12:06

  5. Powrót do góry    #185
    Użytkownik Awatar gumis-pl
    Dołączył
    13-09-2011
    Postów
    347
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 23 w 14 postach
    Jak dla mnie nie ma najmniejszego problemu żeby nie jechać na innym stadionie. Co za wielki problem wystawić L4 Damianowi, Sqórze, Kamilowi i przedłużyć Jurze?? Przecież każdemu może odnowić się kontuzja, i nie będziemy mieli min. KSM, kara 2 x po 50 tyś i po zabawie, druga sprawa to jadąc mecz na innym torze to się unii nie opłaca, wynajem stadionu, służby porządkowe, a i kibiców może by i pojechało parę tyś ale to by nawet nie pokryło punktówki naszych zawodników.

  6. Powrót do góry    #186
    Zaawansowany Awatar ckm-ista
    Dołączył
    04-07-2005
    Postów
    2,181
    Kliknij i podziękuj
    156
    Podziękowania: 220 w 130 postach
    Cytat Zamieszczone przez zolnierz Zobacz posta
    ...

    Unia1938 ma rację. Zawieszono nam obecny tor, zróbmy jutro jego przebudowę (na moje wystarczy pół metra przestawić krawężnik na 2 łuku) i zgłosić do odbioru i nadania nowej licencji na nowy tor. A Panom z KOL kazdego z osobna wytoczyć procesy w sądzie cywilnym.
    Taaa jasne. GKSŻ poprosi PZM o wyznaczenie weryfikatora, Ci wynajdą jakiegoś Szwajcara na urlopie i już za miesiąc albo dwa będzie nowa licencja, a w tym czasie będziecie podziwiać świeżo przesunięty o parę metrów żwirek.
    Kolego jestem po Waszej stronie (w sprawie licencji) ale na litość odrobina powagi. Jakim cudem organ, który usiłuje Was skrzywdzić ma z własnej inicjatywy Wam pomóc?
    Ostatnio edytowane przez ckm-ista ; 19-09-2011 o 12:17

  7. Powrót do góry    #187
    Ekspert Awatar Noski
    Dołączył
    01-09-2006
    Postów
    5,230
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 1,220 w 650 postach
    Czesław to jest gość...

    Według tej rozpiski tor w ZG jest NIEREGULAMINOWY i na moje nie ma szans by go do regulaminowego stanu doprowadzić...

    Tyle ze założę się ze przy takim badaniu ŻADEN TOR W POLSCE NIE NADAWAŁ BY SIĘ DO JAZDY I BYŁ NIEREGULAMINOWY WŁĄCZNIE Z MA i Gorzowskim Jancarzem...
    Chwila która trwa może być najlepszą z Twoich chwil...

  8. Powrót do góry    #188
    Zaawansowany Awatar ckm-ista
    Dołączył
    04-07-2005
    Postów
    2,181
    Kliknij i podziękuj
    156
    Podziękowania: 220 w 130 postach
    Cytat Zamieszczone przez Noski Zobacz posta
    Czesław to jest gość...

    Według tej rozpiski tor w ZG jest NIEREGULAMINOWY i na moje nie ma szans by go do regulaminowego stanu doprowadzić...

    Tyle ze założę się ze przy takim badaniu ŻADEN TOR W POLSCE NIE NADAWAŁ BY SIĘ DO JAZDY I BYŁ NIEREGULAMINOWY WŁĄCZNIE Z MA i Gorzowskim Jancarzem...
    Dobre. Ja jednak czepie się szczegółów, bo lubię. Czy Czesio tę "szprychę" - o przepraszam - instrument pomiarowy ma jakoś homologowaną do takiego badania? Bo rozumiem, że za jednakowy nacisk wystarczy, że zaręczy honorem.

  9. Powrót do góry    #189
    Zaawansowany Awatar Raymond
    Dołączył
    05-07-2010
    Postów
    1,940
    Kliknij i podziękuj
    151
    Podziękowania: 201 w 135 postach
    Obawiam się, że GKSŻ nie zmieni decyzji.
    Finał pojedziemy we Wrocku. Lepiej to niż odpuścić dwumecz.
    zawsze z Unią, wierząc w Unię
    -1938-


  10. Powrót do góry    #190
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Pomysłowość Ochlanina przekracza moje zdolności percepcyjne, ale to nic. Najważniejsze, że się chłopaki napracowali nielicho, a chwilę później zaczęło lać.

  11. Powrót do góry    #191
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,814
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 4,371 w 3,155 postach
    Cytat Zamieszczone przez ckm-ista Zobacz posta
    Dobre. Ja jednak czepie się szczegółów, bo lubię. Czy Czesio tę "szprychę" - o przepraszam - instrument pomiarowy ma jakoś homologowaną do takiego badania? Bo rozumiem, że za jednakowy nacisk wystarczy, że zaręczy honorem.

    Tak, ma atest. Osobiście Władek mu go wystawił

    Tu warto jednak dodać, że atest nie obejmuje toru w Gorzowie

    Kuźwa a tak na poważnie to myślicie, ze po co CzeCzen zrobił ten szkic ? Założę się, ze gdyby nie spadł deszcz na krótko przed meczem to dziś byśmy czytali na SF jak to tor spreparowaliśmy. A ten szkic zostałby załączony do dokumentacji odwoławczej jako niepodważalny dowód naszej "preparacji" toru. I mielibyśmy podobną sytuacje do tej z Leszna. A najzabawniejsze jest to, ze zarówno w Zielonej jak i Lesznie tegoroczne tory w niczym np. nie przypominają ubiegłorocznych
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 19-09-2011 o 12:36
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  12. Powrót do góry    #192
    Zaawansowany Awatar ckm-ista
    Dołączył
    04-07-2005
    Postów
    2,181
    Kliknij i podziękuj
    156
    Podziękowania: 220 w 130 postach
    Na moje to bardzo dobrze, że Czeczen ten szkic zrobił. Sędzia go przyjął, bo nie miał innego wyjścia i teraz chodzi o to, żeby jak najszybciej to trafiło przed oblicze Witkowskiego, bo to już nie jest kompromitacja tylko absurd i z pewnością ułatwi to prezesowi PZM podjęcie decyzji i jak najszybsze przecięcie tego wrzoda. Wprawdzie o człeku nie ma najlepszego zdania ale wydaje mi się, że można wykorzystać jego zamiłowanie do tzw. świętego spokoju. Jeśli teraz puści takie cyrki to w przyszłości (raczej niedalekiej) należy spodziewać się ganianie po torze z suwmiarkami, cyrklami i czym jeszcze, a od takich "Czesiowych" rzucików sytuacyjnych Centrala utonie. Potem odwołania i kicha na całego. Nic takiego miejsca mieć nie będzie.
    Ostatnio edytowane przez ckm-ista ; 19-09-2011 o 12:56

  13. Powrót do góry    #193
    Początkujący
    Dołączył
    12-09-2011
    Postów
    23
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Od paru dni staram sie zrozumiec kwestie zawieszenia licencji toru ale za cholere nie potrafie. Skoro zawieszenie to środek DYSCYPLINARNY to po co ponowna weryfikacja przez GKSŻ? A jesli faktycznie potrzebna jest ponowna weryfikacja to dlaczego licencja zawieszona jest na miesiąc? Czyli za miesiac z torem bedzie juz wszystko OK?
    Niech sie panowie przy zielonym stoliku zdecydują. Albo zawieszają dyscyplinarnie albo do momentu ponownej weryfikacji.
    Orientuje sie ktos kto bedzie placil ew. kary dla TVP gdyby ten mecz sie nie odbył? Bo wg mnie jesli zawieszenie jest dyscyplinarne to nie Leszno odpowiada za brak mozliwosci rozegrania meczu. To KOL nam to prawo odbiera?

  14. Powrót do góry    #194
    Użytkownik Awatar gumis-pl
    Dołączył
    13-09-2011
    Postów
    347
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 23 w 14 postach
    Kara (ewentualna) dla Unii może być tylko za oddanie meczu walkowerem. Co do meczu na innym stadionie to już było napisane że np. jeśli unia miałaby jechać we Wrocku to czy policja da zgodę na organizację meczu skoro nie dała zgody na mecz w Pile PSŻ- GTŻ ???

    Niestety swoją głupotą KOL ośmieszyła nie tylko siebie ale całą EŻ. Ciekawe co na to wszystko nowy sponsor EŻ.

  15. Powrót do góry    #195
    Zaawansowany Awatar Raymond
    Dołączył
    05-07-2010
    Postów
    1,940
    Kliknij i podziękuj
    151
    Podziękowania: 201 w 135 postach
    Dziś trzeba słuchać Elki od 18:15. Prezes się pewnie wypowie.
    zawsze z Unią, wierząc w Unię
    -1938-


  16. Powrót do góry    #196
    Początkujący
    Dołączył
    12-09-2011
    Postów
    23
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wg mnie to Lis ma chyba slabosc do CzeCzena, w Lesznie tez tanczyl jak mu zagrali. A w ogole to to jest fajna sytuacja, CzeCze cos tam zmierzył, wyszlo, ze nierowno, a podpisal sie pod tym sedzie, ktory w wywiadzie stwierdzil, ze tor byl przygotowany bardzo dobrze. Tzn, ze nie musi byc wszedzie rowno.

  17. Powrót do góry    #197
    Użytkownik
    Dołączył
    22-12-2002
    Postów
    88
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 18 w 6 postach
    a ja wam mówię aby zapachniało Bareją odjedźmy ten mecz w ...Gorican. Nasza speedwaylipa całkowicie się skompromituje.

    Cytat Zamieszczone przez BUFMM Zobacz posta
    a ja wam mówię aby zapachniało Bareją odjedźmy ten mecz w ...Gorican. Nasza speedwaylipa całkowicie się skompromituje.
    albo jeszcze lepiej na łotwie niech tam poślą swoich "obserwatorów"

    a inna rzecz że jeśli podalibyśmy jako miejsce rozegrania zawodów łotwę to zważywszy na fakt że sobota to gp w Gorican to nie sądzę aby były techniczne możliwości udziału w tych zawodach 4 zawodników więc mecz musiałby zostać przeniesiony na inny termin i tak odwlekać te zawody przez m-c. O to chodzi ekstralipie?
    Ostatnio edytowane przez Marcin ; 21-09-2011 o 12:31

  18. Powrót do góry    #198
    Początkujący
    Dołączył
    11-09-2011
    Postów
    2
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jeśli faktycznie, mieliby odwiesić licencję toru UL to tylko pokazuje słabość polskiego żużla i błogosławi kombinatorstwo i cwaniactwo. Tak, nie sposób w żużlu osiągnąć wyniku, inaczej kombinowaniem.

    Jeśli teraz się nie powie takim praktykom stanowcze nie, to dalej będą takie sytuacje, jak ta z 2009 r., jak Pan Żyto szykował tor na finał, jak wtedy, kiedy odjęto punkty Sparcie za wyprowadzenie motorów, kiedy w tym sezonie kombinuje się z zawodnikami zastępującymi i w półfinałach preparuje tory.

    A w przypadku, kiedy by nie odwiesili licencji, a UL miałaby dać walkower to powinny się posypać jeszcze wyższe kary. Nie może być tak, żeby cała liga dała się wodzić jednemu klubowi za nos.

  19. Powrót do góry    #199
    Ekspert Awatar lynx
    Dołączył
    31-10-2001
    Postów
    3,883
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 10 w 7 postach
    przeciez lis sie pod tym nie podpisal... orzel tylko sobie wpisal kto sedziowal mecz. tak mi to wyglada

  20. Powrót do góry    #200
    Użytkownik
    Dołączył
    22-12-2002
    Postów
    88
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 18 w 6 postach
    Cytat Zamieszczone przez lynx Zobacz posta
    no nic. ja jestem natomiast przekonany ze pojda w zaparte i tej decyzji nie zmienia.
    nie zmienia jej wlasnie dlatego ze dobro speedwaya maja gdzies. a chodzi w tej decyzji tylko o jedno...

    ich sprawa. moim zdaniem tez jesli unia sie zaprze zrobi zle. jest ogromna szansa na zloto nawet jadac 2x na wyjezdzie. trzeba powalczyc i juz a na koncu zdjac skory i pokazac dupy młotkom z karkosikowej centralki.

    zreszta i tak najlepszy ujest duet czecze orzel:

    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/20...ow-znad-warty/

    ...uchowaj mnie przed oglądaniem ponownie pajaców ze szpikulcem w akcji

  21. Powrót do góry    #201
    Ekspert Awatar lynx
    Dołączył
    31-10-2001
    Postów
    3,883
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 10 w 7 postach
    http://www.espeedway.pl/news,szprych...,48643,12.html

    ))) groteska sie robi
    z falubazem mecz odjechac. nawet 2x u nich.
    jesli z gorzowem - to niech sie chlopaki rozchoruja.

  22. Powrót do góry    #202
    Zaawansowany Awatar pyra
    Dołączył
    08-01-2003
    Postów
    1,808
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 218 w 153 postach
    patrzac na ten szkic poprostu kuzwa wymiekam haha
    nie poporstu brak slow pusty smiech
    anielscy i zardzewiali kryjom & czeczen zgrana ekipa ja h.... i p......
    pyra

  23. Powrót do góry    #203
    Zaawansowany Awatar ckm-ista
    Dołączył
    04-07-2005
    Postów
    2,181
    Kliknij i podziękuj
    156
    Podziękowania: 220 w 130 postach
    Cytat Zamieszczone przez gonzales Zobacz posta
    Wg mnie to Lis ma chyba slabosc do CzeCzena, w Lesznie tez tanczyl jak mu zagrali. A w ogole to to jest fajna sytuacja, CzeCze cos tam zmierzył, wyszlo, ze nierowno, a podpisal sie pod tym sedzie, ktory w wywiadzie stwierdzil, ze tor byl przygotowany bardzo dobrze. Tzn, ze nie musi byc wszedzie rowno.
    Rozumiem rozżalenie okolicznościami ale trochę myślenia nikomu jeszcze nie zaszkodziło. Podpis sędziego na tej czy innej szmacie wręczonej w trakcie zawodów nie należy traktować jako "potwierdzone za zgodne z prawdą", tylko "dołączyłem do protokołu" - podpis.
    Ostatnio edytowane przez ckm-ista ; 19-09-2011 o 13:57 Powód: zmiana - całokształ/okoliczności

  24. Powrót do góry    #204
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-03-2004
    Postów
    599
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 6 w 5 postach
    to jest cos o czym pisalem w watku meczowym torun- leszno....

    dzialacze dotkneli materii ktorej dotykac nie powinni....i takie absurdy pojawiac sie beda tylko brakuje jeszcze pomiaru wilgotnosci na kazdym z pasow toru....mysle ze i do tego dojdziemy

  25. Powrót do góry    #205
    Początkujący
    Dołączył
    12-09-2011
    Postów
    23
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytat Zamieszczone przez ckm-ista Zobacz posta
    Rozumiem rozżalenie okolicznościami ale trochę myślenia nikomu jeszcze nie zaszkodziło. Podpis sędziego na tej czy innej szmacie wręczonej w trakcie zawodów nie należy traktować jako "potwierdzone za zgodne z prawdą", tylko "dołączyłem do protokołu" - podpis.
    Ale ja nie jestem rozżalony. Mnie to bawi. Poza tym chyba to faktycznie nie jest podpis sędziego tylko komentarz "sporządzającego"

  26. Powrót do góry    #206
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-11-2005
    Postów
    598
    Kliknij i podziękuj
    15
    Podziękowania: 20 w 10 postach
    ktoś zareagował bo te "Czeczeńskie mapy" zostały już usunięte z SF...

    uśmiałem się strasznie, to już nie jest żużel...to KABARET I PARODIA!!!

  27. Powrót do góry    #207
    Ekspert Awatar lynx
    Dołączył
    31-10-2001
    Postów
    3,883
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 10 w 7 postach
    Cytat Zamieszczone przez silur Zobacz posta
    ktoś zareagował bo te "Czeczeńskie mapy" zostały już usunięte z SF...

    uśmiałem się strasznie, to już nie jest żużel...to KABARET I PARODIA!!!
    sa na espeedwayu
    http://www.espeedway.pl/news,szprych...,48643,12.html

  28. Powrót do góry    #208
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-11-2005
    Postów
    598
    Kliknij i podziękuj
    15
    Podziękowania: 20 w 10 postach
    Cytat Zamieszczone przez lynx Zobacz posta
    ja tam pod tym linkiem nic nie widzę...czyżby w espeedwayu też byłą cenzura???

  29. Powrót do góry    #209
    Zaawansowany Awatar ckm-ista
    Dołączył
    04-07-2005
    Postów
    2,181
    Kliknij i podziękuj
    156
    Podziękowania: 220 w 130 postach
    Też poleciały. Przynajmniej mnie nic się nie otwiera.

  30. Powrót do góry    #210
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-11-2005
    Postów
    598
    Kliknij i podziękuj
    15
    Podziękowania: 20 w 10 postach
    Cytat Zamieszczone przez ckm-ista Zobacz posta
    Też poleciały. Przynajmniej mnie nic się nie otwiera.
    ciekawy jestem kto tam zaprotestował, że jednak ktoś zareagował...myślałem, że czasy cenzury już dawno minęły...

    no chyba że Czesiu zgłosił prawa autorskie do tych wypocin i naliczył zaporowe tantiemy...

    ten szpikulec niech też opatentuje...przynajmniej kasa się będzie zgadzała jak go Władek wypie....li z Gorzowa

  31. Powrót do góry    #211
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    18-11-2007
    Postów
    3,460
    Kliknij i podziękuj
    428
    Podziękowania: 524 w 336 postach
    Buheheh

    Ciekawe jaki wyniki wyszłby jakby szptychę wbijało 3 letnie dziecko, a jakie jakby to robił Pudzianowski.
    Ciekawe jakie byłby wyniki gdyby wbijać szptychę pionowo, a jakie pod kątem 45%.
    Ciekawe jaki wynik by wyszedł jak się wpiało szprycę o średnicy 0,5mm z miedzi, a jaki wynik gdyby się wbijało szprycę o średnicy 5mm z tytanu
    ...
    Dodatkowo proponuje, aby przed meczem drukować z www.maps.google.pl zdjęcie sateliatne i zainstalowąć czujnik GPS, aby pomiary były zawsze w tym samy miejscu. No i koniecznie Czeczen musi zrobić uprawnenia geodety


    Pronuje jeszcze, aby Czeczen badał zawartość żużla w żużlu, stężenie metanolu na 1dm3, no wilgotność toru
    Może propostu zalejmy tory betonem i nie będzie po problemie.

    Mam nadzieję, że Czeczen opatentował swój wynalazek, bo może zbić fortunę.

    Pozdrowienia dla normalnych, niedajmy się zwariować!

  32. Powrót do góry    #212
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,290
    Kliknij i podziękuj
    1,556
    Podziękowania: 1,199 w 918 postach
    Już nie mogę się doczekać na relacje z meczów o brąz, pomiędzy Stalą i Unibaxem.. Zastępy prawników, biegający (jak ze sraczką) po torze geodeci... CzeCze z ulepszoną wersją "Szpikulca CzeCze"... Pomiary nachylenia torów względem poziomu morza... Obserwatorzy SE. Zastraszeni sędziowie dukający coś bezradnie o, "w zasadzie regulaminowych torach, które jednak trzeba było poprawiać... ale już są regulaminowe.. Tzn. chyba ten wiraż się rozsypał, więc trzeba było poprawić by doprowadzić do stanu zgodnego z regulaminem.. Ale przecież tor jest regulaminowy bo.. z tym, że.. . ale jednak... bo... i dlatego..."

    Protesty, protesty oraz ... protesty.. Piana na pyskach działaczy oraz podpuszczonych przez nich kibiców, wzajemne oskarżenia.. . Super żużel!

    To będzie godny "mały finał". Dwóch moralnych mistrzów Polski...
    Ostatnio edytowane przez JaacPoz ; 19-09-2011 o 15:16

  33. Powrót do góry    #213
    Użytkownik
    Dołączył
    01-04-2010
    Postów
    359
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tak czytam i czytam i chyba neiktorym kibicom Leszna sie w dupie po przewracalo.. Wrocław ? zielona Góra razy 2 ?

    czy was je**e ? tym samym przyznajecie racje SE ze nas prawidlowo ukarali.

    A po co to wszystko ? zebysmy mieli 15 tytul? i tak jestesmy najlepsi mowia to statystyki i wie to kazdy kibic Leszna wiec nei rozumiem po co wam final na obczyznie ?

    Chociaz raz postawmy sie tej zgrai bandytow pod krawatami i zrobmy piekielko w tym zuzlu a moze sie keidys obudza...pozwolicie im na to co chca w przyszlym sezonei beda nas udupiac na kazdym kroku za wszystko. Trzeba byc twardym i konsekwetnym ! Jesli nei pojedziemy w Lesznei to nei jedziemy nigdzie ! Nie upokarzajmy sie proszac inne klubu o uzyczenei stadionu.

    Za pare lat historia zwerfikuje czy slusznei czy nie, ale wg mnie zyskamy na szacunku w oczach prawdziwych kibicow z calej Polski rezygnuajc z finalu ustawionego przez krawaty.

    Myslicie ze SE nei poneisie tego konsekwencji? Przy tym dymie cala liga dostanei po dupie bo zaden sponsor nei bedzie stawial na nasza lige skoro nie bedzie wiedzial czy odbedzie sie mecz o zloto....bo za rok mozemy to samo zrobic !

    Policzcie kto ma wiecej do stracenia my (medal) czy oni kontrakty ze sponsorami ! Nawet Karkosik i Nice nie utargaja calej ligi sponsorsko...

    Zamknac to my im mzoemy jzu dzis doplyw swiezej gotowki na konta za pierdzenei w stołki !!!

  34. Powrót do góry    #214
    Użytkownik Awatar gumis-pl
    Dołączył
    13-09-2011
    Postów
    347
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 23 w 14 postach
    Spokojnie jak Józek mówi że jedziemy albo u siebie albo nigdzie to trza mu wierzyć, z Pawlickimi też postąpił twardo, teraz będzie tak samo. Na Elce prezydent Malepszy podał że KOL nie ma prawa zabierać licencji gdyż ona jej nie nadaje, jedynie może wnioskować do odpowiednich władz o jej ponowną weryfikację, poza tym tor ma być bez licencji 1 miesiąc a potem już będzie ok? Czy może po zawieszeniu klub musi starać się ponownie jej przyznanie?

  35. Powrót do góry    #215
    Super Typer Hop - Bęc
    Dołączył
    26-07-2011
    Postów
    186
    Kliknij i podziękuj
    58
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Walczą o finał w Lesznie
    http://elka.pl/content/view/51912/133/

  36. Powrót do góry    #216
    Zaawansowany Awatar Robert_Leszno
    Dołączył
    01-05-2008
    Postów
    2,105
    Kliknij i podziękuj
    422
    Podziękowania: 586 w 344 postach
    Pewnie Władek zagroził brakiem akredytacji to się ugięli. Podobno mamy wolne media...

  37. Powrót do góry    #217
    Początkujący
    Dołączył
    18-09-2011
    Postów
    5
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Szanowny Panie Prezesie

    Jako Stowarzyszenie Sympatyków Sportu Żużlowego "Krzyżacy" chcielibyśmy wyrazić sprzeciw w imieniu toruńskich kibiców obecnych ma meczu na Stadionie im. Alfreda Smoczyka, wobec jawnej kpiny jaką zafundowali nam działacze Unii Leszno. Przyjechaliśmy na mecz 250 km, oglądać sportowe zawody, wspaniałą walkę i poczuć wielkie żużlowe emocje, a mieliśmy lekcje preparowania toru, jazdę traktorów oraz koszmarne w skutkach upadki.
    Wielu z nas przejechało już w sumie tysiące kilometrów oglądając setki ligowych zawodów, ale nigdy nie widziało tak żenującego spektaklu. Wstyd, że idąc po trupach, igrając ze zdrowiem i życiem zawodników, kpiąc z przybyłych na stadion kibiców, niszcząc żużel oraz okazując pogardę dla zasad fair play postanowił Pan szukać zwycięstwa za wszelką cenę.

    W kompletne osłupienie wprowadził nas jednak wyrażany przez mikrofon Pański zachwyt nad czterogodzinnym widowiskiem, którego główna atrakcją była jazda ciągników po kartoflisku, a następnie łamiące się kości toruńskich zawodników. Nas jednak ani widok kartofliska, ani też jeżdżących traktów na torze nie wprawia w jakąś szczególną euforię żebyśmy musieli wpatrywać się w to godzinami. Jesteśmy natomiast ciekawi czym się Pan tak zachwycał na płycie stadionu, co Pana w tym meczu szczególnie podnieciło? Kartoflisko, jeżdżące traktory czy połamane kości?


    Wbrew temu co Pan pokazał w niedzielę, żużel nie polega na preparowaniu torów, ani na wysyłaniu kolejnych zawodników gości na urazowy oddział miejscowego szpitala.

    Panie Dworakowski, niech Pan zajmie się dystrybucją bron i rozrzutników do gnoju<, ale niech się Pan odczepi od sportu, a tym bardziej od żużla. Dla nas jest Pan zwykłym żużlowym prowincjonalnym kombinatorem, których ten sport już wielu wchłonął, przetrawił oraz wydalił i na szczęście dawno o nich zapomniał. Z Panem też wkrótce tak się pewnie stanie i mamy ogromną nadzieję, że oby jak najszybciej. Dla żużla i leszczyńskiej Unii będzie to najlepsze rozwiązanie, choć niestety cuchnący odór oszustwa będzie się nad nią jeszcze długo unosił.

    SSSŻ "Krzyżacy"

  38. Powrót do góry    #218
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,814
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 4,371 w 3,155 postach
    Hm, ma racje czrnyfan, na miejscu Józefa też bym podjął tak decyzję. Albo finał jedziecie w Lesznie albo w ogóle. I to bez względu na to z kim go pojedziecie. Jak można pisać w uzasadnieniu, że upadki Miedziaka czy Emila były spowodowane stanem nawierzchni ? W żadnym śadzie by to nie przeszło, nikt, dosłownie nikt nie jest w stanie udowodnić, ze to nawierzchnia była powodem tych upadków. A co ? Na twardych torach im się nie zdarzało upadac ?

    Nie ulega żadnej wątpliwości, że niejaki Pan Kryjom to dla mnie postac tragiczna. Tak gościa odbieram po jego popisach w Lesznie. I już myslałem, ze tego typa nikt dosłownie nie przebije (bo i jakim sposobem) aż tu taki CzeCzen wyskoczył z tym szkicem. Po jego wywiadzie i tym szkicu wnioskuje, ze chłop miał zamiar zrobić taką sama rozpierduchę jak Kryjom w Lesznie. Tylko pogoda mu nie dopisała i sędzia się nie ugiął przed gościem. Tu http://zielonagora24.tv/Sport/Derby-zalane-przez-deszcz możecie posłuchac jego mądrości. Szczególnie proponowałbym aby wasi działacze zapoznali sie z tym materiałem. Być może z nimi własnie pojedziecie w Lesznie o złoto. Jeśli miałoby dojść do tego to już wam współczuje. Józef chyba nie jest w stanie wytrzymać drugiej takiej utarczki, tym razem z CzeCzenem. Sam jestem ciekaw czy jeśli by doszło do finału Stal - Unia Leszno, to Roman zrobił by tor przyczepny czy może odpuściłby burakom i uklepał beton ?

    Ps.
    Mówi sie w kuluarach, że CzeCzen ma taką szprychę, na każdy tor osobną. Ale mam polewke, materiał o jego wyczynach został usunięty już z dwóch portali. Teraz z gościa zrwa boki pół Polski żużlowej. Tylko czekac jak w Szkle Kontaktowym go zrecenzują

    Ps 2

    Widzę, że SSSŻ "Krzyżacy" dorównali poziomem do tych dwojga
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 19-09-2011 o 18:17
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  39. Powrót do góry    #219
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2007
    Postów
    196
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 8 w 7 postach
    Jeżeli ktoś szukał informacji o wspaniałym wynalazku CZCZ, którą usunięto z innych portali, to proszę ze strony falubaz.com

    Najnowsze osiągnięcia inżynierów znad Warty

    19-09-2011 10:54
    W jaki sposób można udowodnić fakt preparacji toru? Ukryte kamery na przystadionowych drzewach? Podsłuchy zamontowane w pomieszczeniu gospodarczym toromistrza? Gorzowianie wpadli wczoraj na zupełnie nowatorski pomysł.
    W jaki sposób można udowodnić fakt spreparowania toru? Ukryte kamery na przy stadionowych drzewach? Podsłuchy zamontowane w pomieszczeniu gospodarczym toromistrza? To już przeżytek. Gorzowianie wpadli wczoraj na zupełnie nowatorski pomysł. Twardość toru, a raczej jego miękkość, zmierzyli metalową szprychą.

    Czesław Czernicki i Piotr Paluch w trakcie badań
    Jednym z nierozłącznych atrybutów trenera Czesława Czernickiego od pewnego czasu stał się kawałek metalowego drutu, z wyglądu przypominającego fragment szprycy od koła motocykla. Do tej pory szprycha ta najczęściej była wbijana w okolicach startu i służyła trenerowi Stali Gorzów do wyciągnięcia prywatnych wniosków dotyczących przygotowanego toru.
    Wczoraj jednak szprycha, pełniąca do tej pory rolę drugoplanowego narzędzia śledczego, doczekała się swoich 5 minut. Czesław Czernicki wspólnie z Piotrem Paluchem, Krzysztofem Orłem i Maciejem Mularskim postanowili nie tylko zbadać głębokość przyczepnej warstwy na całej długości i szerokości toru, ale otrzymane wyniki przelać na papier.
    I to nie jakiś przypadkowy papier. Na okoliczność przeprowadzenia badania przygotowano piękną elipsę, która na pierwszy rzut oka przypominać może zapis ruchu planet po orbicie. To, że Falubaz to zespół nie z tej ziemi to wiemy wszyscy. Wczoraj udowodnił to również gorzowski sztab szkoleniowy, krążąc po torze przy W69 na półtorej godziny przed początkiem spotkania i co chwilę wtykając w niego najnowsze osiągnięcie inżynierów znad Warty, główną bohaterkę niniejszego felietonu, czyli metalową szprychę.
    Wyniki badań były jednoznaczne i ujawniły misterny plan Falubazu. Okolice pól startowych to w pomiarach rozbieżność od 3 do 8 centymetrów. Na wejściu w pierwszy łuk pod bandą szprycha pokazała 3 centymetry, ale już na jego szczycie aż 10. Na prostej przeciwległej do startu toromistrz popisał się nie lada wyczynem. Pod bandą szprycha pokazała 3 centymetry, 2 metry dalej 4 centymetry, a przy krawężniku już 5. To co okazało się potem przeszło najczarniejsze obawy gorzowskiego sztabu szkoleniowego. W wejściu w drugi łuk szprychę udało się zagłębić na 12 centymetrów, czyli absolutny rekord. Prawie szprychy zabrakło! Metodologia badań była przemyślana w najdrobniejszych szczegółach. Tak jak zapewne zalecili naukowcy szprycha wciskany był raz przez Piotra Palucha, innym razem przez Czesława Czernickiego. Raz lewą a raz prawą ręką. Raz na stojaka, raz po kucnięciu lub po skłonie w przód.
    Na wynik wpłynąć mogły też trybuny. Stąd pewnie te 10 centymetrów na szczycie pierwszego łuku. Czyżby jakiś niefortunny komentarz sprawił, że w ręce trenera Stali pojawiło się jeszcze więcej krzepy i ten cisnął szprychą aż na 10 centymetrów? Jeśli tak to, co musiało się wydarzyć na wejściu i wyjściu z drugiego łuku! Tajemnicą pozostaje brak pomiarów na pierwszych metrach po starcie. Czyżby tym fragmentem toru zajął się wcześniej tajemniczy wysłannik z północy i tu szprycha nie była już potrzebna?

    Wyniki badań

    Po tak miarodajnych pomiarach stwierdzić można jedynie, że atut własnego toru możemy sobie włożyć między bajki. Szprycha już się moczy w odpowiednich roztworach i oczekuje powtórki. Żal tylko, że nie udało nam się dotrzeć do danych z gorzowskiej elipsy sprzed tygodnia.

  40. Powrót do góry    #220
    Użytkownik
    Dołączył
    28-03-2004
    Postów
    231
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 19 w 16 postach
    darecki weź na wstrzymanie, bo nie masz monopolu na rację. Pomyśl lepiej o wszechwiedzący jak to by było na twojej ukochanej MA jakby ktoś zaczął wbijać CZeCZe-szpikulec. Nie ma toru na świecie który wytrzyma taką konfrontację. Zamiast szastać tutaj "oszustami" itp. mógłbyś choć trochę zastanowić się nad postępowaniem w Lesznie niektórych osób z twojego klubu - to właśnie ich działania doprowadziły do tego, że pojedziecie o brąz. Nie sil się na odpowiedź tylko przemyśl pewne fakty.
    p.s.Pomijając mecz w Lesznie, to to co ma w swoim zamiarze CZeCZe zrobić w Zielonej Górze zagraża całej dyscyplinie. Bez żartów można stwierdzić, że po prostu rozłożyłoby to rozgrywki na łopatki. Ludzie opamiętajcie się!!

  41. Powrót do góry    #221
    Zbanowany
    Dołączył
    12-05-2011
    Postów
    403
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    Nie chce finalu ze Stala bo na Smoku moze dojsc do dantejskich scen.. Przeciez tą szprycha ten pajac przez łeb dostanie albo w dupe bedzie mial wetknieta. Kurde Falubaz wrog ale swoj na własnej krwi wychodowany a nie dziwolagi z Rydzykowa i Kobylej Gory. Ave Unia!

  42. Powrót do góry    #222
    Zaawansowany Awatar pyra
    Dołączył
    08-01-2003
    Postów
    1,808
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 218 w 153 postach
    tacy ludzie sie nie opamietaja... tak wielkie jest parcie na zloto ich prezesow ze pozniej jeden trener z drugi menagerem **********ja szopki... bo jak inaczej nazwac to co zrobil kryjom i co wczoraj od*******il czeczen...
    tego juz sie nawet poprostu nawet nie da komentowac
    kabaretow torowych ciagl dalszy tym razem w zielonej... dwie druzyny ktore wybitnie kochaja beton ich menagerowie badz trenerzy ktorzy na sile probuja przekonac wszystkich jakie to tory przyczepne sa nie bezpieczne i ta hipokryzja ktore tym osoba towarzyszy..
    Ostatnio edytowane przez pyra ; 19-09-2011 o 20:05 Powód: blad ortograficzny
    pyra

  43. Powrót do góry    #223
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,290
    Kliknij i podziękuj
    1,556
    Podziękowania: 1,199 w 918 postach
    Powaliło ich zdrowo , to fakt. Może dla Gorzowa i Torunia zrobić ligę równoległą. Przynajmniej co roku będą w finale i nie będą do tego potrzebować "prawników Unibaxu", Szpikulca CzeCze czy innych wynalazków... :rolleyes:

  44. Powrót do góry    #224
    Zbanowany
    Dołączył
    12-05-2011
    Postów
    403
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    Im sie to po prostu nalezy i koniec. Maja takie fajowskie nowe stadiony , menagerow swiatowych, najnowsze wynalazki z NASA, nie sa oszukistami jak inni tylko sukcesow sportowych brak szczegolnie w Kobylej Gorze.

  45. Powrót do góry    #225
    Zaawansowany Awatar libky
    Dołączył
    13-12-2005
    Postów
    1,551
    Kliknij i podziękuj
    268
    Podziękowania: 343 w 187 postach
    UNIA
    UNIA
    FALUBAZ
    UNIA
    FALUBAZ
    FALUBAZ
    UNIA
    UNIA
    FALUBAZ
    UNIA

    Ładne kółko wzajemnej adoracji sobie tutaj urządziliście.

    Żadna ze stron nawet nie próbuje spojrzeć dalej niż na czubek własnego nosa i dotyczy to zarówno kibiców Byków jak i Aniołów. Prawda jest taka,że obie strony przegięły w tym półfinale i zrobiły cyrk z tego dwumeczu. Swoje oczywiście dołożyły przychlasty z estralipy i mamy burdel jakiego dawno nie było. Ogarnijcie się wreszcie i przestańcie pieprzyć trzy po trzy i rzucać tysięczny raz tymi samymi argumentami. W tej sprawie nikt nie jest biały i nikt nie jest czarny wszystko raczej przybrało koloryt sraczki czy wam się to podoba czy nie.

    pozdrawiam

Strona 5 z 8 PierwszyPierwszy ... 34567 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •