Pokaż wyniki od 1 do 21 z 21

Wątek: KSM Krosno 2012

  1. Powrót do góry    #1
    Początkujący Awatar yarrow
    Dołączył
    16-09-2011
    Postów
    2
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    KSM Krosno 2012

    Dział KSM pusty to może warto założyć pierwszy temat. Są tu jacyś fani Wilków?

    Jak uważacie będzie coś za rok w tym Krośnie czy działacze odpuszczą? Jak to ma wyglądać tak jak w tym sezonie to chyba nie ma sensu ciągnąć ligi na siłę...

    Miasto chce pomóc w rozbudowie parku maszyn http://www.sportowefakty.pl/zuzel/20...cje-i-chca-zo/ Inicjatywa na pewno warta poparcia ale wydaje mi się że zdecydowanie priorytetem powinna być wymiana nawierzchni bo takiej bezradności z torem jak w tym roku to jeszcze nie było chyba :/


  2. Powrót do góry    #2
    Ekspert Awatar Mildura
    Dołączył
    03-07-2010
    Postów
    6,848
    Kliknij i podziękuj
    845
    Podziękowania: 840 w 448 postach
    Jestem kibicem Unii Leszno z długa brodą, ale czuję wyjątkową sympatię do Wilków z Krosna. Mam nadzieję, ze kiedyś i dla Was przyjdą lepsze dni. Często jeżdżę do Sanoka, może uda mi się kiedyś tak wszystko poukładać, by na żywo jakieś zawody obejrzeć.

    Pozdrawiam
    Zenon Jaskuła - TDF 1993!
    Rafał Majka - Vuelta 2015!!! 3xTDF!!!
    Niemiec - Vuelta 2014!
    28/09/2014 - MICHAŁ KWIATKOWSKI MISTRZEM ŚWIATA!!!! 19/04/2015 - AMSTEL GOLD RACE!!! E3 Harelbeke 25/03/2016!!! Strade Bianche 2014/2017
    18/03/2017 Milan-San Remo!!!

  3. Powrót do góry    #3
    Zaawansowany Awatar Klancyk
    Dołączył
    29-09-2010
    Postów
    1,534
    Kliknij i podziękuj
    194
    Podziękowania: 105 w 67 postach
    Pozdrawiam z Torunia i życzę powodzenia na żużlowym, czarnym torze. Trochę Wam tego klasycznego koloru toru zazdroszczę.

  4. Powrót do góry    #4
    Ekspert Awatar lynx
    Dołączył
    31-10-2001
    Postów
    3,883
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 10 w 7 postach
    a ja za spraw krissakillera czuje obrzydzenie do wszystkiego co krosnieskie...
    szkoda ze niestety ten kolega pasuje poziomem do poziomu zuzla w krosnie... zycze krosnienskiemu klubowi jak najlepiej - moze wtedy wspomniany forumowicz tez bedzie mial zwyzkujaca forme.

  5. Powrót do góry    #5
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-02-2002
    Postów
    1,732
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    a czy aby nie każdy ma prawo do własnej opini na jakiś temat? dlaczego jak ktoś jest anty na leszno musi być równany z ziemią?

    szkoda że ty pasujesz poziomem do poziomu wioski pod Poznaniem co chwile kary dostawaliście a ty dalej swoje że wszyscy inni są be a może to z wami coś nie tak? szkoda że Rzeszów albo Wrocek nie zremisował w PO .. skończyłoby się bez medalu i byłoby idealnie a tak .. zbronowali tor i sa w finale...

    Odnośnie speedwaya w Krośnie to coś tam pozytywnego dobiega do Nas walka o szybkie uzyskanie licencji, chęć rozbudowany Parku maszyn i organizacji finału DMŚJ ..
    Tomasz Gollob INDYWIDUALNY MISTRZ ŚWIATA 2010 - Szanujcie Go bo takiego Drugiego Nie Bedzie !!

  6. Powrót do góry    #6
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-06-2002
    Postów
    581
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Krosno to moje jedno z ulubionych miejsce na świecie. Życie rzuciło minie gdzie indziej, ale nie wyobrażam sobie wakacji bez żużla, żużla w Krośnie. A tak wogóle to zapraszam wszystkich, by zobaczyli jak tam pieknie jest. Pozdrawiam Tomek

  7. Powrót do góry    #7
    Zaawansowany
    Dołączył
    12-08-2002
    Postów
    2,209
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 12 w 8 postach
    Działacze KSM Krosno zapraszają w najbliższą sobotę (1 października) wszystkich sympatyków czarnego sportu w Krośnie na pożegnanie sezonu 2011. Przy wspólnym grillu będzie można podyskutować o mijających rozgrywkach, a także o tym, co może czekać krośnieński klub w przyszłym roku. Początek spotkania na stadionie przy ul. Legionów 6 o godzinie 17:30.

    ksmkrosno.pl

  8. Powrót do góry    #8
    Początkujący Awatar Swiony
    Dołączył
    01-05-2012
    Postów
    22
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    Wyrazy wspólczucia dla kibiców z Krosna. Szkoda ze Wasz klub wycofuje sie z rozgrywek. Mam nadzieje ze szybko wrócicie i w Krosnie na torze nie zacznie rosnac trawa tak jak u nas.
    Moim marzeniem jest powrót Poznania, Krosna i moich Swietochlowic do rozgrywek. oby kiedys sie udalo

  9. Powrót do góry    #9
    Ekspert Awatar Mildura
    Dołączył
    03-07-2010
    Postów
    6,848
    Kliknij i podziękuj
    845
    Podziękowania: 840 w 448 postach
    Bardzo przykra sprawa, ciekawe czy udałoby się stworzyć jakieś rozgrywki półamatorskie, podejrzewam, że byłaby szansa na uratowanie żużla w Krośnie, Poznaniu, Świętochłowicach... Może Wałbrzych i Śrem bardziej ochoczo zabrali by się za tworzenie klubów od podstaw...
    Zenon Jaskuła - TDF 1993!
    Rafał Majka - Vuelta 2015!!! 3xTDF!!!
    Niemiec - Vuelta 2014!
    28/09/2014 - MICHAŁ KWIATKOWSKI MISTRZEM ŚWIATA!!!! 19/04/2015 - AMSTEL GOLD RACE!!! E3 Harelbeke 25/03/2016!!! Strade Bianche 2014/2017
    18/03/2017 Milan-San Remo!!!

  10. Powrót do góry    #10
    Ekspert
    Dołączył
    25-12-2001
    Postów
    3,242
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 76 w 36 postach
    Ludzie, przecież to tylko gra Jak GKSŻ wycofa karę, KSM wróci do rozgrywek. A jak nie, to od nowego sezonu założą nowy klub.

  11. Powrót do góry    #11
    Ekspert Awatar Mildura
    Dołączył
    03-07-2010
    Postów
    6,848
    Kliknij i podziękuj
    845
    Podziękowania: 840 w 448 postach
    Gra nie gra, ale jeśli 10 000 przeważa szale to znak, że naprawde jest ciężko. W światku żużlowym kompletnie nie ma solidarności, kilka klubów lekką ręką szasta milionami bez świadomości, że żużel coraz bardziej zawęża grono swoich odbiorców. A to jak bumerang z biegiem czasu uderzy i tych największych. A była szansa, żeby trochę wspomóc nowe miejsca i rozbujać koniunkturę na żużel. Było minęło, dzisiaj się zwijamy, niestety...
    Zenon Jaskuła - TDF 1993!
    Rafał Majka - Vuelta 2015!!! 3xTDF!!!
    Niemiec - Vuelta 2014!
    28/09/2014 - MICHAŁ KWIATKOWSKI MISTRZEM ŚWIATA!!!! 19/04/2015 - AMSTEL GOLD RACE!!! E3 Harelbeke 25/03/2016!!! Strade Bianche 2014/2017
    18/03/2017 Milan-San Remo!!!

  12. Powrót do góry    #12
    Zaawansowany Awatar Slawek
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    2,608
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 17 w 12 postach
    Jakoś mi się nie wydaje, że GKSŻ się ugnie i odpuści, byłby to w pewnym sensie lekki szantaż. Wydaje mi się, że niestety ta kara stała się pretekstem i przechyliła czarę goryczy. Nie sądziłem, że sytuacja jest aż tak ciężka, do głowy mi nie przyszło na ostatnim meczu w Rawiczu, że to będzie nasz ostatni w tym roku. Nie wyobrażam sobie, żeby w przyszłym roku w Krośnie na Legionów była cisza. Brak słów dla osoby która praktycznie wychowała się na KKŻ-ecie
    Ukryta zawartość - zapraszam do wspólnej zabawy

  13. Powrót do góry    #13
    Ekspert Awatar Mildura
    Dołączył
    03-07-2010
    Postów
    6,848
    Kliknij i podziękuj
    845
    Podziękowania: 840 w 448 postach
    Obawiam się, że lawina upadków została własnie uruchomiona... Zaraz pewnie pęknie Piła, Rybnik i Opole, następni w kolejce to Rawicz, ktoś z "wielkich" też może wpaść w tarapety. Nawet Leszno czy Toruń. Nie chcę siać defetyzmu, ale źle się dzieje w państwie duńskim, oj źle...
    Zenon Jaskuła - TDF 1993!
    Rafał Majka - Vuelta 2015!!! 3xTDF!!!
    Niemiec - Vuelta 2014!
    28/09/2014 - MICHAŁ KWIATKOWSKI MISTRZEM ŚWIATA!!!! 19/04/2015 - AMSTEL GOLD RACE!!! E3 Harelbeke 25/03/2016!!! Strade Bianche 2014/2017
    18/03/2017 Milan-San Remo!!!

  14. Powrót do góry    #14
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,426
    Kliknij i podziękuj
    973
    Podziękowania: 1,472 w 949 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mildura Zobacz posta
    Gra nie gra, ale jeśli 10 000 przeważa szale to znak, że naprawde jest ciężko.
    A ja myślę, że to tylko pretekst, żeby wyjść z twarzą i zakończyć sezon bez długów. Patrząc na tabelę i ostatnie wyniki tej zacnej drużyny można domyślać się, że z pieniążkami krucho. Zaginął gdzieś główny motor napędowy z początku sezonu - Paweł Hlib, ale on prawdopodobnie nie ma już na czym jechać, bo ostatnie punkty ciułał na dogorywającym silniku. W żużlu jest prosta zależność, nie ma pieniążków = nie ma remontów silników i nie ma wyników. Nie przypadkowo głośno również o klubie z Opola w kontekście finansowym. Działacze z Krosna dotąd mieli opinię wypłacalnych i pewnie nie chcą nabijać sobie deficytu meczami o pietruszkę. Nie zdziwię się natomiast, że zimą i wczesną wiosną znów będziemy mieli kabaret w wydaniu jakiegoś innego klubu, który awansuje na kredyt i nie będzie w stanie uzyskać licencji na następny sezon. A Krosno będzie jechać dalej...

    Cytat Zamieszczone przez Mildura Zobacz posta
    ciekawe czy udałoby się stworzyć jakieś rozgrywki półamatorskie, podejrzewam, że byłaby szansa na uratowanie żużla w Krośnie, Poznaniu, Świętochłowicach
    W mojej skromnej opinii 2 liga to powinny być półamatorsko-juniorskie rozgrywki. Zamiast kontraktowania obcokrajowców trzeciego sortu zrobić miejsce dla juniorów, a nie pchać ich na siłę do ekstraligi, gdzie połowa nie łapie się na szprycę Pedersena czy Hancocka. Jest już instytucja gościa, a uważam, że można pójść dalej i bogatsze kluby ekstraligowe mogłyby wysyłać więcej młodzieżowców. Pewnie niejeden junior chętnie by zbierał doświadczenie jadąc po kosztach, a klub z wielomilionowym budżetem nie zbankrutowałby na wyposażeniu takiego adepta w klubowy sprzęt. Na przeszkodzie stoi oczywiście kretyński przepis o dolnym ksm, który moim zdaniem nie ma kompletnej racji bytu w 2 lidze i który stał się właśnie przyczynkiem wycofania Krosna. A przecież gdyby za Hansena mógł pojechać jakiś junior nie byłoby sprawy.

    Oczywiście osobnym problemem są przesadne ambicje samozwańczych prezesów, którzy nie rzucą złotówki z własnej kieszeni egzystując na łasce i niełasce Urzędów Gminnych, bo sponsorzy trzymają się od takich ludzi z daleka. Nie mówię tu o Krośnie, ale ogólnej praktyce w polskim żużlu. Ci panowie często zasiadają we władzach żużlowych i sami między sobą ustalają przepisy, które kończą żywoty ich klubów przed końcem roku szkolnego, a potem fundują kibicom zimowy horror: dostanie nasz klub licencję czy też nie?
    Ostatnio edytowane przez polewaczka ; 14-06-2012 o 00:54

  15. Powrót do góry    #15
    Ekspert Awatar Mildura
    Dołączył
    03-07-2010
    Postów
    6,848
    Kliknij i podziękuj
    845
    Podziękowania: 840 w 448 postach
    Szczerze mam nadzieje, że tak będzie. Ale pamiętam, że w Świętochłowicach też się tak łudzili...
    Zenon Jaskuła - TDF 1993!
    Rafał Majka - Vuelta 2015!!! 3xTDF!!!
    Niemiec - Vuelta 2014!
    28/09/2014 - MICHAŁ KWIATKOWSKI MISTRZEM ŚWIATA!!!! 19/04/2015 - AMSTEL GOLD RACE!!! E3 Harelbeke 25/03/2016!!! Strade Bianche 2014/2017
    18/03/2017 Milan-San Remo!!!

  16. Powrót do góry    #16
    Początkujący Awatar Swiony
    Dołączył
    01-05-2012
    Postów
    22
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mildura Zobacz posta
    Szczerze mam nadzieje, że tak będzie. Ale pamiętam, że w Świętochłowicach też się tak łudzili...
    Tak było. Głód zuzla pozostał, a klubu brak. Na torze rosna pierwsze kepki trawy, a stadion miał kiedys 26.000 miejsc siedzacych.
    Najwazniejsza jest w zuzlu solidarnosc miedzy klubami. Inaczej posypie sie jeden klub za drugim i profesjonalny zuzel umrze na całym swiecie.
    Trzymajmy sie razem, wspierajmy kluby w tarapatach!

  17. Powrót do góry    #17
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,426
    Kliknij i podziękuj
    973
    Podziękowania: 1,472 w 949 postach
    Cytat Zamieszczone przez Swiony Zobacz posta
    Najwazniejsza jest w zuzlu solidarnosc miedzy klubami. Inaczej posypie sie jeden klub za drugim i profesjonalny zuzel umrze na całym swiecie.
    Trzymajmy sie razem, wspierajmy kluby w tarapatach!
    Garniturkom z GKSŻ jeszcze mało i napuszczają prokuratora na KSM Krosno. Ktoś tam strasznie musi nienawidzić tego zacnego klubu, który tak pomyślnie przechodził procedury licencyjne w ostatnich latach. To jest właśnie nasza polska "solidarność".

  18. Powrót do góry    #18
    Ekspert
    Dołączył
    25-12-2001
    Postów
    3,242
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 76 w 36 postach
    Brak dolnego limitu KSM w II lidze + możliwość jazdy z licencją amatorską. Wystarczy

  19. Powrót do góry    #19
    Użytkownik
    Dołączył
    18-07-2002
    Postów
    282
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wiem, że po czasie ale mam pytanie: za co KSM został zawieszony ? tzn. wiem, że nie zapłacono 10.000zł kary ale za co ta kara ?
    Czy GKSŻ coś udowodnił czy tylko nałożył karę na podstawie "mnie się wydaje" ?

    Druga sprawa: jeśli KSM zgadzał się z nałożoną karą to mógł przecież płacić ją w ratach (ktoś z GKSŻ o tym wspomniał)... 1000zł/mc to chyba nie jest kwota nie do przeskoczenia, a tak na starcie nowego sezonu trzeba będzie wpłacić kaucję bodajże 25.000zł... więc ja się dziwię.

    pozdROWienia

  20. Powrót do góry    #20
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez adamb Zobacz posta
    Wiem, że po czasie ale mam pytanie: za co KSM został zawieszony ? tzn. wiem, że nie zapłacono 10.000zł kary ale za co ta kara ?
    Czy GKSŻ coś udowodnił czy tylko nałożył karę na podstawie "mnie się wydaje" ?

    Druga sprawa: jeśli KSM zgadzał się z nałożoną karą to mógł przecież płacić ją w ratach (ktoś z GKSŻ o tym wspomniał)... 1000zł/mc to chyba nie jest kwota nie do przeskoczenia, a tak na starcie nowego sezonu trzeba będzie wpłacić kaucję bodajże 25.000zł... więc ja się dziwię.

    pozdROWienia
    KSM został zawieszony za przekręt regulaminowy. W zeszłym sezonie w jednym ze spotkań zastosowali ZZ za Kennetha Hansena, mimo że ten nie był kontuzjowany, a po prostu odmówił jazdy w meczu z powodu zaległości finansowych.

    Z całym szacunkiem dla Wilków, bo zawsze lubiłem krośnieński klub, ale w tej sytuacji zgodzę się z GKSŻ. Prezes KSM-u postawił się w roli męczennika, jak to wszyscy są przeciwko niemu. Poszło po necie kilka pism - to KSM-u, to GKSŻ. I szczerze mówiąc te z GKSŻ były bardziej konkretne - mówiły kto, co za co, dołączono oświadczenie Hansena itd. Natomiast pisma z Krosna wszystkie były li tylko w tonacji "oni chcą naszego upadku, oni zniszczą żużel", żadnych konkretów. Nawet nie zdementowali zarzutów GKSŻ-u, że nikt z KSM-u nie chciał się stawiać na posiedzenia w tej sprawie.

    Może się mylę, ale takie wnioski wyciągam z pism zaprezentowanych m.in. na łamach SF. Może ktoś z Krosna przedstawi to z innej perspektywy.
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  21. Powrót do góry    #21
    Ekspert Awatar KrisKiller
    Dołączył
    20-03-2003
    Postów
    3,405
    Kliknij i podziękuj
    517
    Podziękowania: 948 w 511 postach

    Claus Vissing

    Jak podaje portal Krosno City, Claus Vissing zostal pierwszym zawodnikiem Wilkow na sezon 2016

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •