Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 46 do 83 z 83

Wątek: 24 września 2011 - Grand Prix Chorwacji w Gorican

  1. Powrót do góry    #46
    Ekspert Awatar dillinger
    Dołączył
    13-09-2009
    Postów
    6,679
    Kliknij i podziękuj
    1,311
    Podziękowania: 1,322 w 781 postach
    no i zredukował z nawiązką
    jutro prychający Hampel i cherlawy Kołodziej mogą mieć problemy;

    cieszy postawa Golloba, buc zgodnie z moimi oczekiwaniami nie awansował do półfinału

  2. Powrót do góry    #47
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,016
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,320 w 889 postach
    No i AJ wyprzedził Jarka o punkt w klasyfikacji generalnej. I co nam to mówi? A to, że pomimo rozstrzygnięcia mistrzowskiego tytułu będą dla nas wielkie emocje i walka między AJ'em a Jarkiem. Tak więc Jarek rosołki mamusi, leki jakieś żeby wyraźniej wyglądać i walka o srebro!
    Brawa dla Grega raz jeszcze za tytuł, brawa dla AJ'a za zwycięstwo, bo w tym sezonie imponuje formą, także w SGP.
    Jedno jest pewne - medaliści tegorocznego cyklu bezdyskusyjnie najlepszymi zawodnikami tego sezonu!

  3. Powrót do góry    #48
    Użytkownik
    Dołączył
    07-09-2008
    Postów
    164
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tymczasem w pewnym polskim mieście:

    -K..a, co ja zrobię?...Wszystko tu dopięte na ostatni guzik, myślałem, że Mój Platini powalczy jeszcze z Hampelem o złoto, a tu...no nie...Gdzie są pigułki uspokajające? (łyka, popija). Od razu lepiej,aaaa. Falubazom złota i srebra wręczać nie będę, oj nie...Trzeba gdzieś zniknąć, zaraz sprawdzę oferty last minute. Dowhan dobre biuro podróży rok temu polecił, nawet się udały wakacje...To wszystko przez Czernickiego, za późno go zwolniłem...Jezus, jeszcze ten ze SportowychFaktów dzwoni...Pewnie chce, bym skomentował wyczyny Golloba. Zaraz...a kto to jest Gollob?

  4. Powrót do góry    #49
    Ekspert Awatar zigi1976
    Dołączył
    02-09-2007
    Postów
    5,715
    Kliknij i podziękuj
    1,386
    Podziękowania: 410 w 265 postach
    Falubaz POLSKA RULEZ!!!

  5. Powrót do góry    #50
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-05-2006
    Postów
    1,393
    Kliknij i podziękuj
    110
    Podziękowania: 18 w 9 postach
    Aż boję się otwierać lodówkę, bo a nuż wyskoczy z niej... Dowhan z myszatym gadżetem.

  6. Powrót do góry    #51
    Stały bywalec Awatar Thomas
    Dołączył
    11-12-2009
    Postów
    1,450
    Kliknij i podziękuj
    362
    Podziękowania: 116 w 75 postach
    Mamy nowego Mistrza! Chociaż wieczór nieco zepsuty przez przeciętny występ Jarka i w rezultacie spadek na trzecie miejsce w generalce, to jednak radość jest wielka. Muszę przyznać, że jeszcze nigdy w IMŚ żaden tytuł nie cieszył mnie tak, jak ten wywalczony przez Hancocka. Niesamowity zawodnik! Wielkie brawa.

    Teraz pozostaje trzymać kciuki za Jarka, by w Gorzowie wywalczył srebro, wtedy radość będzie jeszcze większa.

    Janek kolejny słaby występ, chociaż gdyby nie błąd w jednym z biegów byłoby przyzwoicie. GP to dla Janusza w obecnej formie zdecydowanie za wysokie progi.

    Golloba pominę, bo leżącego się nie kopie.

  7. Powrót do góry    #52
    Stały bywalec Awatar Blackcross
    Dołączył
    15-07-2008
    Postów
    763
    Kliknij i podziękuj
    32
    Podziękowania: 67 w 30 postach
    Coś "cienki" był dzisiejszy GP-chat na sb zresztą jak całe zawody - nudne - do tego jako komentator syn właściciela stadionu i Mirek Kowalik w parkingu, który znalazł się tam chyba z przypadku jedyny pozytyw to szalik Falubazu na szyi MŚ

  8. Powrót do góry    #53
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    Stary IMŚ udzielił lekcji jazdy nowemu IMŚ. Szkoda tylko, że powera wystarczyło mu tylko na jeden bieg. No i Bomber niczym w 2010 Pozytyw wieczoru, szkoda że nie wygrał. A zrobił to Jonsson dzięki dużej pomocy sędziego, bo gdyby wcześniej był wykluczony po upadku z własnej winy to półfinały obejrzałby w TV.

  9. Powrót do góry    #54
    Stały bywalec Awatar alexbart
    Dołączył
    11-02-2005
    Postów
    1,358
    Kliknij i podziękuj
    502
    Podziękowania: 121 w 57 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Stary IMŚ udzielił lekcji jazdy nowemu IMŚ. Szkoda tylko, że powera wystarczyło mu tylko na jeden bieg. No i Bomber niczym w 2010 Pozytyw wieczoru, szkoda że nie wygrał. A zrobił to Jonsson dzięki dużej pomocy sędziego, bo gdyby wcześniej był wykluczony po upadku z własnej winy to półfinały obejrzałby w TV.
    Buszmen, co cie gryzie?
    Toen was geluk nog heel gewoon: http://myweb.tiscali.co.uk/speedway2/wtc90.htm

  10. Powrót do góry    #55
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    Nic. Jestem opromieniony jazdą Bombera, na którą mocno liczyłem Żałuje jedynie, że przypadkowy półfinalista zabrał mu zwycięstwo

  11. Powrót do góry    #56
    Ekspert
    Dołączył
    01-04-2002
    Postów
    4,011
    Kliknij i podziękuj
    26
    Podziękowania: 191 w 99 postach
    Cytat Zamieszczone przez dillinger Zobacz posta
    cieszy postawa Golloba, buc zgodnie z moimi oczekiwaniami nie awansował do półfinału
    A poza tobą w domu wszyscy zdrowi?

    Myślałem, że do tej pory najwiekszą wiochę robił w C+ Władek, ale dziś Robert "odchodzę/rezygnuję/nie wrócę" Dohwan starał się go przebić z całych sił.

  12. Powrót do góry    #57
    Zaawansowany Awatar zeta
    Dołączył
    05-07-2003
    Postów
    1,946
    Kliknij i podziękuj
    36
    Podziękowania: 89 w 45 postach
    No i Bomber niczym w 2010 Pozytyw wieczoru, szkoda że nie wygra
    Dokładnie. Tor był do walki, więc odżyły też nieco gwiazdy poprzedniego sezonu Holta i Kołodziej (choć punktów nie było). Ogólnie jednak jak zwykle w tym roku - poza paroma momentami - nudne zawody. Szkoda, bo jakby jechali na starych tłumikach to byłoby mijanek na tuziny. A tak jak zwykle start, krawężniczek i 1 linia jazdy. Hancock czuł się jak ryba w wodzie. Gratulacje, choć dla mnie mistrzowski to był przede wszystkim sprzęt Hancocka. Amerykanin szybciej wiedział, że nowe tłumiki zostaną wprowadzone. Testował je pierwszy i dziś spija z tego śmietankę. Coś jak sytuacja z Brawn GP w 2009 w Formule 1. Ciekaw jestem jak będzie się prezentował w przyszłym sezonie.

    AJ wyprzedził Hampela i oczywiście kilku zielonych gburków się cieszy. Ale za 2 tygodnie wśród normalnych polskich kibiców Jarek z pomocą Tomka wywalczy srebro. Jestem tego pewien. Oby tylko zdrowie dopisało.

    Edit

    W żadnym momencie sezonu nie wyglądał Amerykanin na jakiegoś ultra szybkiego, średnie ligowe tez pozostawiają trochę do życzenia, ale kto by się przejmował takimi bzdurami. Ważne że skupiał się na turniejach GP i jeździł w nich rozważnie, dopiero gdy mu się paliło to więcej ryzykował; to wystarczyło żeby odstawić resztę
    Sam zaprzeczasz, a potem potwierdzasz.

    Właśnie o to chodzi. Greg przede wszystkim spinał się na GP a ligi traktował ulgowo. Założę się, że najlepszy sprzęt też oszczędzał na GP a nie na falubaz, coby jak najmniej osób miało dostęp do jego nowinek technicznych.
    Ostatnio edytowane przez zeta ; 25-09-2011 o 00:41

  13. Powrót do góry    #58
    Stały bywalec Awatar Mariner
    Dołączył
    05-10-2008
    Postów
    956
    Kliknij i podziękuj
    9
    Podziękowania: 155 w 89 postach
    W kontekście ostatniej lekcji (pt. Na torach "profilowanych" warto stosować tzw. dźwignię. )
    raczej nie powinno się mówić o udzielaniu ich przez Tomka komukolwiek. heh
    Owszem, jeden ładny bieg, akurat przeciwko IMŚ (jeszcze wtedy niekoronowanemu).
    Zadaniem Grega było ciułanie punktów z kontuzją i bezpieczna jazda a nie wdawanie się w szaleńcze pojedynki,
    na ile mógł powalczył, to Gollob powinien się wykazać i to nie w jednym biegu..
    Teraz medal odleciał, a wcale tak być nie musiało.
    Niezbyt miło będzie mi się oglądało na podium AJ i JH.
    Zdecydowanie wolałbym kapitana Leniwych Kotów i JC (11 podium pod rząd, lubię takie bajery..)
    Chociaż nie kibicuję nikomu, to jakoś z sukcesu Hancocka jestem zadowolony.
    To mistrz z fajnych czasów. I w ogóle to "po 14 latach" imponuje mi strasznie.
    Kiedyś Cieślak powiedział, że miałby ich więcej gdyby nie przesadził kiedyś z ilością startów.
    Niesamowicie długo trzyma się Amerykanin na topie, Hamilla już dawno nie ma, szkoda bo gdyby mu zależało,
    to mógłby jeździć tak samo jak Greg. No to teraz czas w 2014 czy 15 na Lorama !
    Między 1 a 2 złotem Grega wydarzyło się mnóstwo rzeczy (uświadomiłem sobie jaki jestem stary heh):
    5 tytułów zgarnął Rickardsson, po 3 Crump i Pedersen, po 1 Loram i Gollob ..
    Historyczne wydarzenie.
    Mieliśmy mistrza 40-latka, teraz mamy 41-latka, nieźle, akurat to dobrze o dyscyplinie nie świadczy.

    Między 1 a "ostatnim" złotem Grega - 13 sezonów przerwy,
    u Rickardssona - 10,
    u Hansa - 8

    Hancock przegonił w klasyfikacji medalowej nie tylko Hamilla ale i mojego idola Bruce'a, co już mnie tak nie cieszy.

    PS.
    Harris - to tragedia że mu "wyszło". Mimo że doceniam jego bardzo duże umiejętności, to liczyłem na punktową mizerię, żebym nie musiał się z nim użerać za rok.
    Sprzęt Hancocka ? - Guzik prawda, jak ktoś się nie zna na żużlu to niech sobie ogląda Brawn GP.. Akurat w przypadku Hancocka nie ma mowy o żadnej dominacji sprzętowej. Dużo lepiej na tym tle wyglądał ubiegłoroczny Gollob, wcześniej Pedersen i Rickardsson. W żadnym momencie sezonu nie wyglądał Amerykanin na jakiegoś ultra szybkiego, średnie ligowe tez pozostawiają trochę do życzenia, ale kto by się przejmował takimi bzdurami. Ważne że skupiał się na turniejach GP i jeździł w nich rozważnie, dopiero gdy mu się paliło to więcej ryzykował; to wystarczyło żeby odstawić resztę (w gruncie rzeczy słabą ale nie umniejszam zasłużonego tytułu). Ten sezon GP Hancock uratował tak jak Gollob poprzedni.
    Można mówić jedynie o przewadze AJ/JH nad TG/JC, chociaż też ostrożnie..

  14. Powrót do góry    #59
    Ekspert Awatar sfp
    Dołączył
    10-10-2004
    Postów
    4,976
    Kliknij i podziękuj
    414
    Podziękowania: 1,500 w 745 postach
    Po dzisiejszym Grand Priks przyszły senator, niejaki Komarnicki, pewnie bardzo żałuje, że w tygodniu zwolnił trenera Czernickiego.
    Gdyby nie ten fakt to Władek mógłby spokojnie wyładować swoją frustrację i zwolnić Czesia teraz po GP.
    W końcu to Czesiu winny, że Gollob i Nicki dają dupy.

    P.S. Król jest jeden - Robert Dowhan

  15. Powrót do góry    #60
    Stały bywalec Awatar Mariner
    Dołączył
    05-10-2008
    Postów
    956
    Kliknij i podziękuj
    9
    Podziękowania: 155 w 89 postach
    Dowhan pasuje do reszty "niepełnosprawnych w pracy" z C+
    Szkoda, że nie uwiecznił się na pamiątkowej fotce zamiast Pavlica.
    Czy ten człowiek jest taki płytki, że nie wie kiedy przekracza granice dobrego smaku..
    Rozumiem sympatyczne okolicznościowe podarunki, ale czy musi przed kamerą zarzucać wszystkich swoimi szmatami ...
    Brakowało tylko obdarowania Fredki.

  16. Powrót do góry    #61
    Zaawansowany Awatar ckm-ista
    Dołączył
    04-07-2005
    Postów
    2,181
    Kliknij i podziękuj
    156
    Podziękowania: 220 w 130 postach
    Tytuł trafił w godne ręce. Jeśli nie mógł to być Polak, to lepiej nie mogło trafić. Gratulacje Greg!

    Z otoczki ścigania to Jurica wywarł ma mnie bardzo dobre wrażenie.

  17. Powrót do góry    #62
    Ekspert Awatar Dexter
    Dołączył
    04-02-2003
    Postów
    4,577
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 5 w 2 postach
    Brawo Greg Ciesze sie, ze tytul powraca w anglosaskie rece, szkoda ze nie w australijskie, ale Crump i Holder pojechali cieniutko i nie zasluguja w tym sezonie na nic wiecej jak na miejsce w pierwszej osemce i nic ponad utrzymanie sie na przyszly rok. Adrenalina w koncu wywalczy upragniony medal IMS, ktorego nie mogl zdobyc od 10 lat.

    W ramach ciekawostki przygotowalem ponizsza klasyfikacje. Poniewaz mamy za soba 10 turniejow, bylem ciekaw, jak wygladalaby, gdyby uwzglednic tylko druga czesc sezonu. Wowczas klasyfikacja wygladalaby nastepujaco:

    M Zawodnik Kraj Razem
    1 Andreas Jonsson Szwecja 82
    2 Greg Hancock USA 74
    3 Jarosław Hampel Polska 64
    4 Kenneth Bjerre Dania 59
    5 Jason Crump Australia 54
    6 Emil Sajfutdinow Rosja 50
    7 Fredrik Lindgren Szwecja 45
    8 Antonio Lindbaeck Szwecja 45
    9 Chris Harris Wielka Brytania 40
    10 Chris Holder Australia 38
    11 Tomasz Gollob Polska 30
    12 Rune Holta Polska 29
    13 Nicki Pedersen Dania 26
    14 Janusz Kołodziej Polska 17
    15 Artiom Łaguta Rosja 15
    16 Darcy Ward Australia 15
    17 Magnus Zetterstroem Szwecja 10
    18 Thomas H. Jonasson Szwecja 9


    Klasyfikacja wydaje sie potwierdzac, ze na dzikie karty zasluguja Fredrik Lindgren i Chris Harris. Beznadziejnie jezdzi Nicki Pedersen i moim zdaniem powinien odpoczac rok od cyklu, choc bardzo lubie tego zawodnika. Tomus G. na jedenastej pozycji. Chris Holder tez kiepsko, choc ma dosc zdecydowana przewage nad Gollobem. Jonsson, Hancock i Hampel nadal najlepsza trojka w przekroju cyklu.
    Regards from Sydney
    Dexter

  18. Powrót do góry    #63
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,552
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,348 w 3,136 postach
    Czy ten człowiek jest taki płytki, że nie wie kiedy przekracza granice dobrego smaku..
    Rozumiem sympatyczne okolicznościowe podarunki, ale czy musi przed kamerą zarzucać wszystkich swoimi szmatami ...
    Płytka to jest Twoja zawiść. Gregowi jakoś to nie przeszkadzało, innym, obdarowanym również
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  19. Powrót do góry    #64
    Stały bywalec Awatar Mariner
    Dołączył
    05-10-2008
    Postów
    956
    Kliknij i podziękuj
    9
    Podziękowania: 155 w 89 postach
    Ha, wiedziałem, że jakiś "klubowy" przewrażliwiony użytkownik się obrazi za "szmaty".
    Trudno, żeby przeszkadzało człowiekowi który przeżywa jedne z najlepszych chwil w życiu.
    Tak, zrobiłem się zawistny jak cholera ostatnio !
    Tylko ja widzę jakie to sztuczne.
    W ogóle nie podoba mi się mieszanie spraw swoich klubików w GP.
    Ani Dowhan nie powinien urządzać kiermaszu pamiątek zielonogórskich ani liczba uczestników GP w klubikach nie może być określana odgórnie przez zarządzających ligą.

  20. Powrót do góry    #65
    Ekspert Awatar thengel
    Dołączył
    23-05-2003
    Postów
    4,322
    Kliknij i podziękuj
    524
    Podziękowania: 939 w 479 postach

    Mariner

    Wlasnie o to w tym wszystkim chodzi. Dzisiejszy zuzel zawodowy to przede wszystkim biznes. Dowhan i zreszta nie tylko on traktuje marke klubu jak marke firmy. Zrobil to co mysle kazdy Prezes gdyby mogl (lub tez wpadl na ten pomysl) zrobilby dla firmy ktora reprezentuje. Marka jest widoczna, jest o niej glosno. Zycze Jarkowi Srebra, ale gdyby przegral z AJ-em, to dopiero zobaczysz co Dowhan bedzie robil z gadzetami Falubazu w Gorzowie

  21. Powrót do góry    #66
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,552
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,348 w 3,136 postach
    to dopiero zobaczysz co Dowhan bedzie robil z gadzetami Falubazu w Gorzowie
    Władek juz dziś wyda zakaz wpuszczania Dowhana na stadion. Ochroniarzom rozda fotki Dowhana i instrukcje postepowania na wypadek gdyby go dziś tam namierzyli Wystarczy, że dwóch Falubazów wejdzie mu na pudło, a najgorsze to, że prawdopodobnie nie będzie na nim Golloba.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  22. Powrót do góry    #67
    Zaawansowany
    Dołączył
    12-08-2002
    Postów
    2,209
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 12 w 8 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Nic. Jestem opromieniony jazdą Bombera, na którą mocno liczyłem Żałuje jedynie, że przypadkowy półfinalista zabrał mu zwycięstwo
    Jeśli dobrze zrozumiałem, Harris jeździł na 11 letnim silniku, pożyczonym od zawodnika z Premier League. Być może to przeoczyłem, ale było mówione od którego?

  23. Powrót do góry    #68
    Ekspert Awatar Reptile
    Dołączył
    23-01-2007
    Postów
    3,260
    Kliknij i podziękuj
    114
    Podziękowania: 605 w 318 postach
    Dzięki Andreas ! Jestem bogatszy o parę groszy dzięki tobie . Byłem bardzo zaskoczony jazdą Harrisa. Chyba ten tor mu pasuje, bo rok temu też był na podium. Zgadzam się z Dexterem, że Pedersen powinien wylecieć z GP. Patrzenie na jego jazdę jest ostatnio męczące. Obawiam się jednak, że nikt nie będzie miał na to jaj i Nicki dostanie dzikusa.

    Gratulacje dla nowego Mistrza Świata, a za 2 tyg wszyscy do Gorzowa wspierać Hampela w walce o srebro. Tor oczywiście powinien być przygotowany pod Jarka.

  24. Powrót do góry    #69
    Stały bywalec Awatar KLAUS_RAUS
    Dołączył
    04-04-2009
    Postów
    1,287
    Kliknij i podziękuj
    148
    Podziękowania: 321 w 157 postach
    Cytat Zamieszczone przez bazyli Zobacz posta
    Jeśli dobrze zrozumiałem, Harris jeździł na 11 letnim silniku, pożyczonym od zawodnika z Premier League. Być może to przeoczyłem, ale było mówione od którego?
    Było, ale Harris wymówił jego imię swoim nosowym angielskim i komentator tego nie wyłapał

  25. Powrót do góry    #70
    Zaawansowany Awatar zeta
    Dołączył
    05-07-2003
    Postów
    1,946
    Kliknij i podziękuj
    36
    Podziękowania: 89 w 45 postach
    Jeśli dobrze zrozumiałem, Harris jeździł na 11 letnim silniku, pożyczonym od zawodnika z Premier League. Być może to przeoczyłem, ale było mówione od którego?
    Mówił o kimś bliżej niesprecyzowanym z Plymouth, który aktualnie ma kontuzje. Raczej nie jest to młokos, więc może Bunyan.

  26. Powrót do góry    #71
    Zaawansowany
    Dołączył
    12-08-2002
    Postów
    2,209
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 12 w 8 postach
    Dzięki

    Z innego źródła słyszałem już, że podobno chodzi o Marka Simmondsa. A to jest gość, który przez ostatnie sezony nie jeździł nawet w Premier League tylko... National League
    Ostatnio edytowane przez bazyli ; 25-09-2011 o 11:59

  27. Powrót do góry    #72
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-04-2010
    Postów
    569
    Kliknij i podziękuj
    60
    Podziękowania: 94 w 48 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariner Zobacz posta
    Między 1 a "ostatnim" złotem Grega - 13 sezonów przerwy,
    u Rickardssona - 10,
    u Hansa - 8
    A czy przypadkiem tutaj chodzi o to, ile lat po zdobyciu pierwszego tytułu, zawodnik musiał czekać na zdobycie kolejnego?? Więc Rickardsson tutaj kompletnie nie pasuje. Między 1994 a 1998 - 4 lata, między 1998-1999 - rok, między 1999-2001 - 2 lata, między 2001-2002 - rok, między 2002-2005 - trzy lata.

  28. Powrót do góry    #73
    Super Typer Hop - Bęc 2012 Awatar Jarro
    Dołączył
    08-03-2009
    Postów
    1,403
    Kliknij i podziękuj
    50
    Podziękowania: 118 w 55 postach
    Czas jaki upłynął pomiędzy pierwszym a kolejnym tytułem, oraz czas jaki upłynął między pierwszym a ostatnim tytułem to niekoniecznie to samo. Greg jest rekordzistą w obydwu "konkurencjach". W pierwszej z nich rekordzistą dotąd był Peter Craven (pierwszy tytuł 1955, następny - 1962) w drugiej rekord należał dotychczas do Ove Fundina (1956-1967), Ivana Maugera (1968-1979) i Tonyego Rickardssona (1994-2005).

  29. Powrót do góry    #74
    Ekspert Awatar Dexter
    Dołączył
    04-02-2003
    Postów
    4,577
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 5 w 2 postach
    Bazyli - jak mi wkleisz linka do wywiadu z Harrisem, to ci przetlumacze dokladnie, co powiedzial.
    Regards from Sydney
    Dexter

  30. Powrót do góry    #75
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,307
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,362 w 1,672 postach
    Gratulacje dla Hancocka. To co pisałem już wcześniej, świetny żużlowiec, któremu jak najbardziej należał się tytuł. W GP był w tym roku bezdyskusyjnie najlepszy, więc tytuł trafia w dobre ręce.

    Cytat Zamieszczone przez Mariner Zobacz posta
    Hancock przegonił w klasyfikacji medalowej nie tylko Hamilla ale i mojego idola Bruce'a, co już mnie tak nie cieszy.
    Może i w klasyfikacji medalowej tak się stało, ale to tylko suche liczby. Bruce to nadal fenomen Pojawił się w tym poważnym żużlu na 5 lat został dwa razy IMŚ, mistrzem świata w parach i w drużynie, po czym skończył karierę Greg to zupełnie inna kariera.

  31. Powrót do góry    #76
    Zaawansowany Awatar zeta
    Dołączył
    05-07-2003
    Postów
    1,946
    Kliknij i podziękuj
    36
    Podziękowania: 89 w 45 postach
    Cytat Zamieszczone przez bazyli Zobacz posta
    Dzięki

    Z innego źródła słyszałem już, że podobno chodzi o Marka Simmondsa. A to jest gość, który przez ostatnie sezony nie jeździł nawet w Premier League tylko... National League
    No to mamy chyba zwycięzce. Mark Simmonds jeździł w barwach Plymouth na początku sezonu (chyba na zasadzie gościa)

    http://speedwayupdates.proboards.com

  32. Powrót do góry    #77
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-04-2010
    Postów
    569
    Kliknij i podziękuj
    60
    Podziękowania: 94 w 48 postach
    Daria zawsze jest pocieszeniem


  33. Powrót do góry    #78
    Stały bywalec Awatar Mariner
    Dołączył
    05-10-2008
    Postów
    956
    Kliknij i podziękuj
    9
    Podziękowania: 155 w 89 postach
    Dla kogo jak dla kogo
    Ja wolałem ją szarą myszkę, teraz już się za bardzo "panoszy" i przeszła tym szowinistycznym canal plusem.
    Oczywiście z całej załogi chyba nr 1.

    Sympatycznym gościem wydaje się Pavlic.
    Szkoda że Olkowicz nie pociągnął głębiej wątku chorwackiego, bo to jeden z nielicznych krajów który żużlowo idzie do przodu, a Jura jest na bieżąco ze wszystkim.

  34. Powrót do góry    #79
    Ekspert Awatar wolf666
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    12,381
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 38 w 32 postach
    Dex, czy wiesz, co oznacza termin "anglosaski"?
    Raczej nie, więc daj sobie spokój ze swoją więźniarską propagandą
    Gratulacje dla Hancocka, wykorzystał niemoc Tomka perfekcyjnie

  35. Powrót do góry    #80
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-02-2003
    Postów
    2,606
    Kliknij i podziękuj
    51
    Podziękowania: 313 w 179 postach
    Buszmen jak tam Jonsson? A widzisz kolezko, ze jednak nasze dobre oceny Szweda nie byly z ksiezyca. To fenomenalny* zuzlowiec. W konu umedaliowiony.

    * moze lekko przesadzilem.

  36. Powrót do góry    #81
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    Lekko No nie wiem, ja zwolennikiem talentu nie jestem. Sam nie lubię takich gadek i twierdzeń, ale uważam, że ten sezon jest wyjątkowo słaby jeśli chodzi o poziom sportowy, a AJ nie jedzie nic olśniewającego - zwłaszcza na przestrzeni całego roku. Gdyby nie pomoc sędziego to i w Gorican byłby poza 1/2. Dużo szczęścia w Terenzano. Ale jedno trzeba mu oddać: potrafi się spiąć na bieg finałowy jak mało kto. No i po dnie w SWC widać, że jakoś się przełamał. Ale taki Holta z 2010 to dla mnie poziom wyżej niż AJ 2011. Nie mówiąc o innych.

  37. Powrót do góry    #82
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-02-2003
    Postów
    2,606
    Kliknij i podziękuj
    51
    Podziękowania: 313 w 179 postach
    Najlepszy Jonsson to ten z 2004 r. Jezdzil nieziemsko, ze uzyje fachowego słowa. Pamietam jak bylem w Zg na meczu z Polonia w sierpniu owegoz roku. Mecz byl slaby, ale wszystko wynagradzala jazda AJ-a. Na 15 biegu stalem juz w blokach przy wyjsciu zeby uniknac korka, ale cos trzymalo, zeby tylko AJ-a dojrzec do koncowej kreski, po czym mozna bylo wystartowac do auta. Czulo sie, ze takich okazji, takich zuzlowcow w takiej formie nie oglada sie za czesto i warto zlapac owe momenty.

    Warto przy tegorocznym sukcesie AJ-a zatrzymac sie przy osobie Carla Blomfeldta. To kolejny sukces Kanadyjczyka. Dla mnie to dobry fachowiec. W 2000 idelanie ze swoim spokojem pasowal do teamu Golloba, ale media zrobily wode z mozgu Polakowi. Dla mnie podejrzenia ze robi krecia robote przybywszy z teamu Rickardssona byly irracjonalne. Carl to profesjonalista. Zanim zaczal wspolpracowac z Rickardssonem bardzo blisko przez wiele lat byl zwiazany z Amerykanami, ktorym wspolnie z Ricko odebral tytuł i jakos nikt nie mowil, ze Tonemu podklada konia trojanskiego. Ale to temat na inny watek.
    Ostatnio edytowane przez drozd ; 28-09-2011 o 15:24

  38. Powrót do góry    #83
    Zaawansowany Awatar toolowiec
    Dołączył
    21-09-2007
    Postów
    2,342
    Kliknij i podziękuj
    116
    Podziękowania: 340 w 239 postach
    No ale w tym roku jeździ też świetnie, mniej przebojowo i ryzykancko (bez porównania z 2004, wtedy to był największy fighter na świecie wg. mnie), bardziej robotycznie i jest medal. Z pewnością duża w tym zaśługa Bloomfeldta, widać że kieruje jego poczynaniami na turniejach GP. Szwecja Polska - generalnie pewniak, a że od zawsze byłem wielkim orędownikiem talentu Adrenalinasa mam podwójną satysfakcję.

    Imo AJ 2004 > ubiegłoroczny Holta Dużo więcej było w tym finezji i lekkości, której Rune choćby rakietami dysponował nigdy by nie posiadł.

    Mecz w ZG pamiętam z relacji telewizyjnej, wspaniałe akcje AJ; przegrał raz z Okoniem ale niewiele brakowało (kółko, pół ?)

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •