Pokaż wyniki od 1 do 13 z 13

Wątek: Liga Mistrzów 2011-2012

  1. Powrót do góry    #1
    Zaawansowany Awatar Budyn
    Dołączył
    09-05-2005
    Postów
    1,949
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 30 w 17 postach

    Liga Mistrzów 2011-2012

    Może uda się jakoś rozruszać dział piłki nożnej. Nie ma aktualnie żadnego mudnailu ani euro, więc co może rozgrzać forumowiczów do czerwoności jeśli nie potyczki najmożniejszych gigantów współczesnego footballu?

    Za nami pierwsza kolejka meczy grupowych. Ściślej pisząc połowa kolejki. Skomentować mogę jedynie mecz BVB - Arsenal, który dane było mi obejrzeć. Pozostałe potyczki to suche wyniki.

    Gr E

    Chelsea - Bayer 2:0 (0:0)
    Genk - Valencia 0:0 (0:0)

    Gr F

    Olympiakos - Olympique Marsylia 0:1 (0:0)
    Borussia - Arsenal 1:1 (0:1)

    Gr G

    APOEL - Zenit 2:1 (0:0)
    Porto - Szachtar 2:1 (1:1)

    Gr H

    Viktoria Pilzno - BATE 1:1 (1:0)
    FC Barcelona - Milan 2:2 (1:1)

    Warte odnotowanie zwycięstwo Cypryjczyków nad faworyzowanym Zenitem oraz strata punktów przez Barcelonę na Camp Nou.

    Kilka słów odnośnie "polskiego meczu". Niestety, ale ponownie mocno sfrajerzył się Arsenal. Fakt, Borussia w przekroju całego spotkania była zespołem lepszym, ale który to już raz Kanonierzy dają sobie wbić gola schodząc głęboko do defensywy w ostatnich minutach spotkania? W dodatku Persicovi czy jak tam temu parasolowi wychodzi strzał, którego w swojej zawodowej karierze zapewne nie powtórzy. Od razu przypomina się podobne trafienie z derbów północnego Londynu bodajże sprzed 2 lat i rakieta odpalona w identycznej sytuacji przez niejakiego Rose'a. Trzy punkty na wyciągnięcie ręki a skończyło się po raz kolejny smutkiem sympatyków Arsenalu. Z drugiej strony niby najtrudniejszy wyjazd za nami i są z niego punkty, ale niedosyt jak cholera pomimo tego, że grę Kanonierów ogólnie określić możnaby idealnie słowem "żal".

    Co oglądacie jutro? Ja jakoś nie mam pomysłu.


  2. Powrót do góry    #2
    Zaawansowany Awatar Budyn
    Dołączył
    09-05-2005
    Postów
    1,949
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 30 w 17 postach
    Manchester City Napoli 1 - 1
    Benfica Manchester Utd 1 - 1
    Villarreal Bayern 0 - 2
    Lille CSKA 2 - 2
    Inter Trabzonspor 0 - 1
    Basel Otelul 2 - 1
    Dynamo Z. Real Madryt 0 - 1
    Ajax Ol. Lyon 0 - 0

    Olbrzymia sensacja na San Siro, gdzie skazywany na łomot Trabzon ograł Inter. Sporą niespodzianką było także wywiezienie punktów z City of Manchester Stadium przez Napoli.

  3. Powrót do góry    #3
    Zbanowany Awatar cieslaczekCwaniaczek
    Dołączył
    10-03-2011
    Postów
    216
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    City of Manchester Stadium
    Oj przepraszam ale teraz to jest "Etihad Stadium" .

  4. Powrót do góry    #4
    Początkujący
    Dołączył
    30-10-2011
    Postów
    7
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytat Zamieszczone przez Ftorres Zobacz posta
    Oj przepraszam ale teraz to jest "Etihad Stadium" .
    znakomity sposob na zarobek i ominięcie wszelkich pomysłów dot. ograniczenia wydatkow klubow

  5. Powrót do góry    #5
    Początkujący
    Dołączył
    24-11-2011
    Postów
    2
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Barcelona pewnie jak zwykle to wygra

  6. Powrót do góry    #6
    Początkujący
    Dołączył
    29-08-2012
    Postów
    9
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A widzicie ani Real, ani Barcelona Jak stawiacie na mistrza w tym sezonie?
    Kolorowe i niepowtarzalne Ukryta zawartość reklamowym min. 36 sztuk.

  7. Powrót do góry    #7
    Początkujący
    Dołączył
    22-08-2012
    Postów
    29
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Oglądałem wczoraj meczyk Chelsea z Juve i tak sobie myślę, że my nie jesteśmy już 40 lat za murzynami. To jest taka przepaść, że nie wiem czy StarTrek z prędkością worp10 i naszymi drużynami na pokładzie w te 40 lat dogonił.
    Rachunki we Wrocławiu Ukryta zawartość oraz Ukryta zawartość parkowanie przy Okęciu.

  8. Powrót do góry    #8
    Początkujący
    Dołączył
    12-03-2013
    Postów
    10
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Coś zaczynam powoli się przekonywać, że w tym roku wygranym Ligi Mistrzów może być Bayern Monachium. W lidze jest bezkonkurencyjny i gra jak prawdziwa niemiecka maszyna.
    Masz ciekawą stronę internetową, ale nie możesz dzięki niej zaistnieć? Dlaczego? Bo nikt jej nie pozycjonował. Pozycjonowanie Ukryta zawartość - zgłoś się do dobrej agencji reklamowej, a Twoja strona zyska na popularności. Zachęcamy do współpracy.

  9. Powrót do góry    #9
    Początkujący
    Dołączył
    12-03-2013
    Postów
    10
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No i wczoraj Barcelona zdemolowała Milan. Dużą niespodziankę zrobił też Galatasaray eliminując Shalke. Dawno nie pamiętam tak dobrze grających Turków.
    Masz ciekawą stronę internetową, ale nie możesz dzięki niej zaistnieć? Dlaczego? Bo nikt jej nie pozycjonował. Pozycjonowanie Ukryta zawartość - zgłoś się do dobrej agencji reklamowej, a Twoja strona zyska na popularności. Zachęcamy do współpracy.

  10. Powrót do góry    #10
    Początkujący
    Dołączył
    31-01-2014
    Postów
    6
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Przydałoby się zmienić datę w temacie na 2013/2014. Ja wybieram się na mecz finałowy, a Wy? Jeszcze nigdy nie dane mi było być na żadnych rozgrywkach za granicą, a zawsze chciałam poczuć te emocje na stadionie pośród kibiców z innych państw. Znalazłam już biuro organizujące takie wyjazdy i dzięki niemu wszystkie formalności mam z głowy, a bilety na ligę mistrzów stały się realnym faktem, co jest niesamowite bo nigdy nie przypuszczałam że mi się uda.

  11. Powrót do góry    #11
    Początkujący
    Dołączył
    18-02-2014
    Postów
    1
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No to zaczynamy! City Barca dzis zapowiada sie kozacko. Jak by ktos nie mial mozliwosci ogladania w tv, to sluze pomoca: www.Fullstats.pl

  12. Powrót do góry    #12
    Początkujący
    Dołączył
    22-11-2013
    Postów
    22
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wszystkie meczy Ligi Mistrzów w tym tygodniu zakonczyły się zwycięztwem faworytów, którzy wygrali na wyjezdzie. Manchester City - Barcelona 0:2, Bayer Leverkusen - PSG 0:4, Arsenal - Bayern Monachium 0:2, AC Milan - Atletico Madryt. W przyszłym tygodniu zostaną rozegrane kolejne 4 mecze. Myślę, że w tych meczach również niespodzianiek nie zobaczymy. Darmowe typy i analizy meczy można przeczytać na stronie http://www.interbookie.pl/darmowe-typy.

  13. Powrót do góry    #13
    Początkujący Awatar GreenWihteFan
    Dołączył
    24-03-2014
    Postów
    2
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja stawiałem na BVB Ale trudno...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •