Strona 13 z 14 PierwszyPierwszy ... 311121314 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 541 do 585 z 623

Wątek: Półfinał PROKURATORZY - ROLNICY 18.09.2011, godz. 16.00 ;-)

  1. Powrót do góry    #541
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    18-11-2007
    Postów
    3,466
    Kliknij i podziękuj
    430
    Podziękowania: 524 w 336 postach
    Gratulacje dla Leszna.

    Trudno było oczekiwać, że Toruń odrobi stratę 17pkt.
    Patrząc na wyniki zespołu z Torunia w RD to większość meczy u siebie kończyła zdobyczą 50 do 52pkt.
    To typowy zespół "6*8" czyli zespoł bez typowych liderów, ale bardzo wyrównany. Takim zespołem trudno jest odrabiać duże straty.

    Ps. Czy Unia szuka już stationu na pierwszy mecz finałowy, bo bez względu na wynik drugiego połfinału gospodarzem pierwszego finału jest Unia. Moje pytanie jest bez złośliwości, uważam, że nie powinniście rezygnować z walki o złoto.

  2. Powrót do góry    #542
    Początkujący
    Dołączył
    19-09-2011
    Postów
    14
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Wytlumacz mi dlaczego po raz kolejny dostajecie kare za tor.Dlaczego?
    to może ja Ci wytłumaczę? dostajemy kary bo nie mamy takich chodów jak toruń!! niestety im więcej zielonych tym więcej dojść! toruń pokazał co potrafi za pieniądze zrobić i jak umie się sprzedać Speedway Ekstraliga S.A. Powiedz mi dlaczego w toruniu nie było prawie w ogóle walki? tak jak wyszli ze startu tak już po biegu było.. a w Lesznie? w Lesznie był faktycznie półfinał!! w toruniu to mi się wydaję że powinna być tylko szkółka i od nowa nauka jazdy i w ogóle nauczenie się definicji co to jest żużel i dlaczego mówi się "czarny sport". A w Lesznie też było pokazane jak w Polsce zabija się żużel i co kontakty mogą zrobić z żużlem!!! wystarczy Ci taka odpowiedź?

  3. Powrót do góry    #543
    Zbanowany
    Dołączył
    19-10-2010
    Postów
    375
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Motoarena wspaniala do walki? wolne zarty, start kreda i niedaj boze odjechac na 1m od kredy bo papa, takie to wspanialy tor. ucza tam jezdzic zuzlowcow mlodych, ktorzy przyjerzdzaja do Leszna i widzac przyczpenie placza w rekaw. tak bylo za pewnego na beton gajewskiego , tak jest i za kryjoma. choc mowie sie ze to bylo za kryjoma juz .
    Unibax ma plecy, to kazdy wie ale plecy na torze sie nie scigaja tylko zuzlwocy i chwala bogu za to.

  4. Powrót do góry    #544
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-08-2007
    Postów
    2,754
    Kliknij i podziękuj
    92
    Podziękowania: 385 w 147 postach
    Cytat Zamieszczone przez maci78 Zobacz posta
    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/20...ie-albo-wcale/

    jeżeli SE zgodzi się na to przestaję interesować się żużlem. oznacza to że liczy się tylko kombinatorstwo a za łamanie regulaminu nie ma kar...

    no i oczywiście szantaż jako nacisk... też mi argument

    albo u nas albo nie jedziemy.

    to nie jedźcie.
    Nam nikt żadnej łaski robił nie będzie...Wszystko w rękach SE czy chcą zachować choćby resztki rozumu i odwiesić na razie tylko brak licencji(bo swoją drogą orzeczenie ,które wydali wygląda tak jakby było pisane na biurku u Karkosika -sługusy tfuuuu..) czy mają zamiar robić ciąg dalszy szopki ....Nam to koło pępka lata ..My już i tak jestesmy ponad kreską w tym sezonie patrząc na problemy jakie mieliśmy .Dal nas to ewentualne srebro i tak smakuje jak złoto.Natomiast Apator niech się martwi o to ,żeby wam chociaż brąz smakował ...bo mecz czeka was przeciez w koncu ten, który wydawał się być trudniejszy dla was przed półfinałem.

    Wogóle orzeczenie SE nadaje się do Trybuału PZM .Są tam oczywiste kłąmstwa oszczerstwa i wyniki protekcji.Zastanawiałbym się nawet nad sprawa cywilą o diałanie na szkodę klubu ....słowa użyte (recydywa,,) i wysuniete niepełnoumysłowe wnioski miały za zadanie głównie poniżyć leszczyński klub ,kibiców i zawodników.PZPN przy tym wrzodzie co wydarzył się w orzeczenieu SE to pryszczyk....
    Ostatnio edytowane przez pedrosio ; 19-09-2011 o 11:21

  5. Powrót do góry    #545
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-05-2006
    Postów
    1,451
    Kliknij i podziękuj
    182
    Podziękowania: 119 w 80 postach
    Pytanie do tych co byli na meczu.
    Czy to prawda, że spiker krzyczał przez mikrofon " ten finał nam się należy" ??.
    Coś czuję, że mamy kolejnego moralnego Mistrza Polski. Straszna żenada, ale czego można się spodziewać od ekipy, gdzie działacze życzą rywalowi kontuzji

  6. Powrót do góry    #546
    Ekspert Awatar alienisko
    Dołączył
    13-10-2003
    Postów
    5,000
    Kliknij i podziękuj
    427
    Podziękowania: 269 w 141 postach
    Cytat Zamieszczone przez Donpedini Zobacz posta
    Pytanie do tych co byli na meczu.
    Czy to prawda, że spiker krzyczał przez mikrofon " ten finał nam się należy" ??.
    Coś czuję, że mamy kolejnego moralnego Mistrza Polski. Straszna żenada, ale czego można się spodziewać od ekipy, gdzie działacze życzą rywalowi kontuzji
    W sumie to nie spiker. Ten podaje tylko suche fakty. Ten o którym mowa, to taki "klubowy wodzirej", który w zamyśle Stępnia ma chyba zachęcać pikników do dopingu, a generalnie tylko we wszystkim przeszkadza i nierzadko robi wiochę. Taka Unibaksowa przypadłość, której za cholerę nie idzie wyplenić.

    Edit: a co do cytatu, to nie jestem pewien czy coś takiego mówił. W kółko nawijał o tym, że byliśmy najlepsi w rundzie zasadniczej i mamy lepszy bilans z Unią
    Ostatnio edytowane przez alienisko ; 19-09-2011 o 11:33
    Na żużel w Toruniu spogląda Kopernik i dziwi się czasem walkower czy piernik.

  7. Powrót do góry    #547
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-10-2002
    Postów
    1,328
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Co prawda pewnie nie jestem do końca obiektywny, ale uważam, że Toruń przegrał ten dwumecz na własne życzenie.
    Pisałem już o tym.
    Zamiast w Lesznie wyjść na tor zrobić zdjęcia, powiedzieć sedziemu, ze jest syf i, złożyc prostest po meczu, to "kryjomy" zaczeły robić szopkę pt: "nasi zawodnicy zginą na tym torze". No i potem Torunianie bali się ryzykować życie i skończyło się jak się skończyło....Wczoraj tak naprawdę, ani przez moment nie było zagrożenia ze strony Apatora. Pokąsaliście trochę i to wszystko!
    Natomiast chciałem jeszcze o Kryjomie.
    W pierwszym wywiadzie przeprosił, powiedział, że wszystko wyjaśnione i takie tam.
    Nawet pomyślałem: spoko! Chłop się zagotował, ochłąnął. Najważniejsze, że potrafi przyznac się do winy.
    A potem co słyszę? Kłamał! Kłamał na całą żużlową Polskę! Ten facet to naprawdę jest żenada! Na co On Wam jest Torunianie potrzebni? Chyba tylko, żeby robił wiochę!?!

  8. Powrót do góry    #548
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-11-2005
    Postów
    598
    Kliknij i podziękuj
    15
    Podziękowania: 20 w 10 postach
    Cytat Zamieszczone przez alienisko Zobacz posta
    W sumie to nie spiker. Ten podaje tylko suche fakty. Ten o którym mowa, to taki "klubowy wodzirej", który w zamyśle Stępnia ma chyba zachęcać pikników do dopingu, a generalnie tylko we wszystkim przeszkadza i nierzadko robi wiochę. Taka Unibaksowa przypadłość, której za cholerę nie idzie wyplenić.

    Edit: a co do cytatu, to nie jestem pewien czy coś takiego mówił. W kółko nawijał o tym, że byliśmy najlepsi w rundzie zasadniczej i mamy lepszy bilans z Unią
    my też mamy takiego ******a na murawie, dziwię się, że coś takiego jest dopuszczalne...

  9. Powrót do góry    #549
    Stały bywalec Awatar chezik
    Dołączył
    31-07-2005
    Postów
    1,185
    Kliknij i podziękuj
    146
    Podziękowania: 279 w 182 postach



    Te miny wynagradzają mi cały syf jaki Toruń zrobił.
    Ostatnio edytowane przez chezik ; 19-09-2011 o 11:53

  10. Powrót do góry    #550
    Początkujący
    Dołączył
    19-09-2011
    Postów
    14
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytat Zamieszczone przez maci78 Zobacz posta
    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/20...ie-albo-wcale/

    jeżeli SE zgodzi się na to przestaję interesować się żużlem. oznacza to że liczy się tylko kombinatorstwo a za łamanie regulaminu nie ma kar...

    no i oczywiście szantaż jako nacisk... też mi argument

    albo u nas albo nie jedziemy.

    to nie jedźcie.
    jak na mone Unia bardzo dobrze robi, teraz będę dosyć obiektywny i jeżeli akurat znieśliby ta karę stadionową tzn. że dużo kasy im przejdzie koło nosa no i do tego kary dla Ekstraliga S.A. za nie dotrzymanie umowy z TVP bo nie będzie transmisji pierwszego jak i pewnie drugiego finału, cały świat będzie się śmiał z Polski do czego zreszta sie pewnie wszyscy przyzwyczaili, do tego może przyczepią się władze światowego żuzla no i ogólnie toruń zostanie przekreślony pokryjomu przez wszystkich którzy na żuzlu się znają no i ogolnie wydaje mi się że te kary które zostały nałożone na Unie to poprostu pieniądze na premie. Widać że mało kasy mają i muszą jakoś budżet podreperować. A jeżeli ugną się Unia i zniosą karę to może pomyślałbyś przez chwilę czy to jednak nie było zrobione układami i nagle jak Unia jest w finale to jest wielki problem? wszyscy którzy starali sie o karę dla Uni wychodzili z założenia że Unia do finału nie wejdzie i po prostu w walce o 3 miejsce odda walkowera i zostanie bez medalu cp by torunjlwi się podobało a tu nagle powstał międzynarodowy problem bo w walce o finał przez decyzje wspomagane ukladami moze nie być finału.

  11. Powrót do góry    #551
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-08-2007
    Postów
    2,754
    Kliknij i podziękuj
    92
    Podziękowania: 385 w 147 postach

    Kryjom-,,ja kicham ale sie narobiło,wiedziałem że Gorzów byłby lepszy ....kurna ..o czym ja myślałem ..mam nadzieję że ta bomba w Lesznie już jest rozbrojona...,,

    Zabik -..,,.kużwa Roman nas powiesi za jaja...,,

    Hoder -,, ...mam wywalone ,zaraz pod prysznic i do ,,MOSKWY,,

    Ryan do Jensena....,,Ty a ten z szóstką to kto to był ?,,

    Jensen -,,Nie wiem ,ale nieżle zapierniczał,,

    Piertykowksi- ,,Kurde Pulczas ...ale powiedz co ja mogłem zrobić?,,

    Pulczas --,,Ja piernicze ..miałem być gwiazdą meczu a tu nieżle mnie opierniczył Musielak z marzeń,,

    Miedziński -,,Nie martwcie się kochani ...za rok znowu jest liga,,

    Rysiek ,,,ałaj mój nadgartesk...,,

    Stępniewski - ,,No co ,No co ....sami mówiliście wszyscy żeby w Lesznie zrobić gnój,,
    Ostatnio edytowane przez Marcin ; 21-09-2011 o 16:27

  12. Powrót do góry    #552
    Początkujący
    Dołączył
    19-09-2011
    Postów
    14
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/20...e-ostro-bic-o/ czyżby kryjom w pokryjomu znalazł cień światełka w tunelu do swojego rozumu? teraz jakiś taki spokojny się znalazł i pewnie szukają kruczków prawnych na swojego przyszłego przeciwnika. Zaskoczyła go jazda Kołodzieja i Tobiasza tylko ciekawe czy to jst większe zaskoczenie dla niego czy większym zaskoczeniem było dla kibiców jak sie zachowywał w Lesznie gdzie dzięki Unii Polska uslyszala jego nazwisko. nigdy nikomu źle nie życzylem i zdaje mi sie ze jak bede im zyczyl 4 miejsca to akurat zle nie jest bo zeby byc mistrzem trzeba umiec jezdzic wszedzie a nie tylko narzekac. ciekawe czy w przyszlym sezonie zabronia jazdy swoim zawodnikom w ligach zagranicznych gdzie tam tor jest dla prawdziwych zuzlowcow! i jedno male pytanko.. skoro miedzinski zaliczyl tak niebezpieczny wypadek na torze w lesznie gdzie no az w szpitalu wyladowal to jakim prawem nagle jedzie w toruniu? nie ma czegos takiego jak nie zdolnosc do jazdy? nagle swoim zdrowiem sie nie interesuje? cos tu jest nie tak..
    Ostatnio edytowane przez Fred_Leszno ; 19-09-2011 o 12:10

  13. Powrót do góry    #553
    Zbanowany
    Dołączył
    19-10-2010
    Postów
    375
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    oliwa sprawiedliwa po meczu torunia z wroclawiem, cyrklowali cyrklowali aby nei jechac z gorzem tylko ze szpitalem z leszna i sie narobilo hehe jak to mowi jarek kaczybski ukla uklad uklad

  14. Powrót do góry    #554
    Zaawansowany Awatar Raymond
    Dołączył
    05-07-2010
    Postów
    1,940
    Kliknij i podziękuj
    151
    Podziękowania: 201 w 135 postach
    Manipulowaliście tak ze stanem zdrowia Miedziaka, żeby GKSŻ uznał, że na tym przeokropnym torze w Lesznie poważnej kontuzji doznało dwóch zawodników.
    zawsze z Unią, wierząc w Unię
    -1938-


  15. Powrót do góry    #555
    Ekspert Awatar energo
    Dołączył
    16-01-2006
    Postów
    3,703
    Kliknij i podziękuj
    204
    Podziękowania: 915 w 463 postach
    Cytat Zamieszczone przez maci78 Zobacz posta
    jeżeli SE zgodzi się na to przestaję interesować się żużlem. oznacza to że liczy się tylko kombinatorstwo a za łamanie regulaminu nie ma kar...
    nie przesadzajmy. kara jest, jest ok. tor moim zdaniem byl niebezpieczny na poczatku zawodow, ale generalnie Leszno awans do finalu wywalczylo na torze w Lesznie i Toruniu. grunt, ze nikomu do glowy walkower nie przyszedl, bo smrod by sie ciagnal latami. teraz, gdy nam juz to lotto niech Unii kare zawiesza na czas nieokreslony. jak bedzie wisiec nad nimi w przyszlym roku, to moze Roman nie bedzie przesadzal i bedzie robil kope bezpieczna. a sam final? kto powiedzial, ze play-offy sa sprawedliwe? imo zadanie na ten rok zostalo wykonane, runda zasadnicza wygrana, na reszte wplyw mamy sredni- patrz kontuzje Adriana i Emila. gdyby nie one, pewnie w finale bysmy byli, ale co z tego, skoro nie jestesmy taki urok tego cyrku.
    Lesznu gratuluje awansu, Adrianowi gratuluje postawy, podobnie Jensenowi. Chrisowi i Ryanowi dziekuje za zaangazowanie, Rune juz dziekuje (choc za miesiac bede sie z nim przepraszal).
    Pzdr

  16. Powrót do góry    #556
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-04-2006
    Postów
    724
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 177 w 88 postach
    Zawodnikom Unii należy pogratulować, co niniejszym czynię. Taktyczne trzymały wynik zatem jako drużyna Unia się spisała.
    Gratuluję występu Kołodziejowi, któremu najwidoczniej tor na Motoarenie służy bardziej niż słynna idealnie przygotowana nawierzchnia w Lesznie
    Niestety "gratuluję" też Unii kilku internetowych pajaców, którzy skutecznie obniżają poziom tego forum. Okazać radość i klasę jako kibic zwycięskiej drużyny, to dla niektórych poziom nieosiągalny. Ale tak to jest jak się jest małym domowym onanistą i jedyną radość w życiu czerpie z obrażania innych.
    Dzięki temu przez ten wątek nawet nie chce się brnąć. Wystarczyło mi odwiedzić toruński.

    Z występu naszych Aniołów jestem ogólnie zadowolona, z postawy Miedzina można być dumnym.
    Wiadomym było jednak, że odrobić 17pkt z tak słabym duetem juniorskim będzie sprawą niezmiernie trudną.
    Ostatnio edytowane przez Aerie ; 19-09-2011 o 13:03

  17. Powrót do góry    #557
    Zaawansowany Awatar Raymond
    Dołączył
    05-07-2010
    Postów
    1,940
    Kliknij i podziękuj
    151
    Podziękowania: 201 w 135 postach


    wszystko w temacie
    zawsze z Unią, wierząc w Unię
    -1938-


  18. Powrót do góry    #558
    Zaawansowany Awatar pyra
    Dołączył
    08-01-2003
    Postów
    1,808
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 218 w 153 postach
    chyba juz wszystko na temat tego 2 meczu napisane
    zbyt wiele nie pisalem ale dzis czas to z mojej strony podsumowac
    apator awansu pozbyl sie sam i swoje zyczenie dzieki kryjomowi i prezesowi ktorzy zrobili dym zadyme moim zdanie zupelnie na wyrost i nie potrzebna z torem w lesznie zamiast przygotowac sie do meczu jak nalezy zarowno podwzgledem toru bo dobrze wiedzieli ze unia jedzi na przyczepny fizycznie zwlaszcza pomoc zaleczyc holte rowniez mentalnie i tu zrobili cos odwrotnego
    unia w lesznie moze i by wygrala ale ile? 4-6 pkt w rewanzu spokojnie na betonie u siebie do odrobienia a wyszlo jak wyszlo no coz przekalkulowali przekombinowali ale menagerowie anielskich
    w lesznie tor niby niebezpieczny a walki mnostwo od samego poczatku biegow w ktorych nic sie nie dzialo 3-4
    w toruniu na bezpieczny torze walki bylo 3-4 biegach start do karweznika i jazda gesiego pozniej star i srodek toru jazda gesiego emocje raczej wiazace sie z wynikiem niz jazda walka na torze
    pyra

  19. Powrót do góry    #559
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,154
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Cytat Zamieszczone przez Popielski Zobacz posta
    Motoarena wspaniala do walki? wolne zarty, start kreda i niedaj boze odjechac na 1m od kredy bo papa, takie to wspanialy tor. ucza tam jezdzic zuzlowcow mlodych, ktorzy przyjerzdzaja do Leszna i widzac przyczpenie placza w rekaw. tak bylo za pewnego na beton gajewskiego , tak jest i za kryjoma. choc mowie sie ze to bylo za kryjoma juz .
    Unibax ma plecy, to kazdy wie ale plecy na torze sie nie scigaja tylko zuzlwocy i chwala bogu za to.
    Nie wiem skad biora sie takie cudaki jak ty.Jestes slepy czy po prostu glupi?
    Obejrzyj moze powtorke meczu z MA i przestan mamrotac z ta kreda.

    Gratulacje dla Unistow za awans do finalu.
    W meczu ktory trwal 27 biegow byliscie lepsi i zasluzenie awansowaliscie do finalu.
    Trzech pierwszych biegow z Leszna nie licze,bo odbyly sie na nieregulaminowym torze.Szkoda tylko Miedziaka,bo byloby pewnie mniej punktow do odrobienia i kto wie czy to nie my cieszylibysmy sie z finalu.Taki jednak jest zuzel ,nie ma co plakac.
    Jeszcze raz gratulacje.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 19-09-2011 o 14:00
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  20. Powrót do góry    #560
    Ekspert Awatar lynx
    Dołączył
    31-10-2001
    Postów
    3,883
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 10 w 7 postach
    http://www.speedway.torun.pl/index.php?show=3045

    "
    Zawodnicy, Rada Nadzorcza, Zarząd oraz Sztab Szkoleniowy KST Unibax SA pragnie serdecznie podziękować wszystkim Kibicom obecnym w niedzielę na MotoArenie!




    Drodzy Kibice
    w imieniu Zawodników, Rady Nadzorczej i Zarządu Klubu Sportowego Toruń UNIBAX SA, pragniemy złożyć wyrazy podziękowania za Waszą postawę w trakcie niedzielnego spotkania Unibax Toruń - Unia Leszno.

    Wiedzieliśmy, że to będzie trudny mecz, a odrobienie 17-punktowej straty z pierwszego spotkania będzie graniczyło niemal z cudem. Wasze wsparcie odczuwaliśmy przez cały tydzień, przygotowując się do rewanżowego spotkania z drużyną Leszna, a Wasz wspaniały doping w czasie zawodów niósł zawodników po kolejne punkty. Daliśmy się z siebie wszystko, ale niestety, pomimo heroicznego boju i zwycięstwa na MotoArenie, nie udało nam się awansować do Finału. Ale Wy – Kibice zjawiliście się w sile kilkunastu tysięcy i kulturalnym zachowaniem pokazaliście całej żużlowej Polsce, jak powinien wyglądać wzorowy doping dla ukochanej drużyny. Dla nas jesteście Mistrzami Polski wśród Kibiców!

    Dziękujemy Wam za wsparcie od początku sezonu! Ale tegoroczne rozgrywki jeszcze się nie zakończyły. Przed nami dwa spotkania o brązowy medal i jako drużyna zrobimy wszystko, aby rozstrzygnąć te pojedynki na naszą korzyść. Medal w tym sezonie należy się nam wszystkim! Do zobaczenia 2 października na spotkaniu o brązowy medal DMP.

    Zawodnicy
    Rada Nadzorcza
    Zarząd
    Sztab Szkoleniowy
    KST Unibax SA
    "
    oto wspomniane wzorowe kibicowanie:
    http://www.youtube.com/watch?v=NJpgYIF5nxg

    cudaki i cyrkowcy z torunia nadal robia show pt:zakrzywianie rzeczywistosci...problem w tym, ze poszli za daleko i zdaje sie juz nikt oprocz kilku togolodytow z torunia sie na to nie lapie.

  21. Powrót do góry    #561
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-03-2004
    Postów
    599
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 6 w 5 postach
    no coz przewaga wywalczona w lesznie byla zbyt duza aby torun mogl ja odrobic....na szczescie w lesznie nikt na zamkniecie stadionu sie nie obrazil i chlopaki pojechali do torunia postawic kropke na "i"....

    na torze zdecydowanie wygralismy...wygralismy na kopie i na betonie....nikt nie marudzi ze w pierwszych biegach bylismy nie spasowani i dostawalismy w ucho...kwestia przelozenia i jedzie sie dalej....

    dla adriana wielki szacunek.

    btw,

    najwiecej szkody tak naprawde narobili dzialacze .....a najbardziej poszkodowany jest jak zwykle kibic

  22. Powrót do góry    #562
    Początkujący
    Dołączył
    19-09-2011
    Postów
    14
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytat Zamieszczone przez lynx Zobacz posta
    http://www.speedway.torun.pl/index.php?show=3045

    "
    Zawodnicy, Rada Nadzorcza, Zarząd oraz Sztab Szkoleniowy KST Unibax SA pragnie serdecznie podziękować wszystkim Kibicom obecnym w niedzielę na MotoArenie!




    Drodzy Kibice
    w imieniu Zawodników, Rady Nadzorczej i Zarządu Klubu Sportowego Toruń UNIBAX SA, pragniemy złożyć wyrazy podziękowania za Waszą postawę w trakcie niedzielnego spotkania Unibax Toruń - Unia Leszno.

    Wiedzieliśmy, że to będzie trudny mecz, a odrobienie 17-punktowej straty z pierwszego spotkania będzie graniczyło niemal z cudem. Wasze wsparcie odczuwaliśmy przez cały tydzień, przygotowując się do rewanżowego spotkania z drużyną Leszna, a Wasz wspaniały doping w czasie zawodów niósł zawodników po kolejne punkty. Daliśmy się z siebie wszystko, ale niestety, pomimo heroicznego boju i zwycięstwa na MotoArenie, nie udało nam się awansować do Finału. Ale Wy – Kibice zjawiliście się w sile kilkunastu tysięcy i kulturalnym zachowaniem pokazaliście całej żużlowej Polsce, jak powinien wyglądać wzorowy doping dla ukochanej drużyny. Dla nas jesteście Mistrzami Polski wśród Kibiców!

    Dziękujemy Wam za wsparcie od początku sezonu! Ale tegoroczne rozgrywki jeszcze się nie zakończyły. Przed nami dwa spotkania o brązowy medal i jako drużyna zrobimy wszystko, aby rozstrzygnąć te pojedynki na naszą korzyść. Medal w tym sezonie należy się nam wszystkim! Do zobaczenia 2 października na spotkaniu o brązowy medal DMP.

    Zawodnicy
    Rada Nadzorcza
    Zarząd
    Sztab Szkoleniowy
    KST Unibax SA
    "



    kulturalnym? z tego co słyszałem to jak Troy został podcięty i upad na tor to Ci "kulturalni" krzyczeli "jeszcze jeden, jeszcze jeden"? to jest ta kultura? dobrze że ja w toruniu nie mieszkam bo bym się takiej kultury wstydził.

  23. Powrót do góry    #563
    Stały bywalec Awatar Thomas
    Dołączył
    11-12-2009
    Postów
    1,450
    Kliknij i podziękuj
    362
    Podziękowania: 116 w 75 postach


    Manewry transferowe rozpoczęte. Podkupienie Kryjoma nie przyniosło rezultatu, to teraz czas na lidera



    Komentarz zbędny
    Ostatnio edytowane przez Thomas ; 19-09-2011 o 14:15

  24. Powrót do góry    #564
    Zaawansowany Awatar Mariano_Italiano
    Dołączył
    09-06-2004
    Postów
    1,689
    Kliknij i podziękuj
    442
    Podziękowania: 384 w 199 postach
    Własnie w radio elka wypowiadał sie pan prezydent miasta Leszna ze dacyzja o zawieszeniu licencjii została podjęta przez nieodpowiedni organ
    NIE MA TORREADORA NA LESZCZYŃSKIEGO BYSIORA Ukryta zawartość Ukryta zawartość Ukryta zawartość

  25. Powrót do góry    #565
    Początkujący
    Dołączył
    19-09-2011
    Postów
    14
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    http://sport.wp.pl/kat,1024183,title...wiadomosc.html
    "brąz - kawałek taniego metalu" a toruń będzie szczęśliwy jak dziecko jak przez przypadek, przy pomocy prawników i wpływowych ludzi wywalczy brąz hehe

  26. Powrót do góry    #566
    Stały bywalec Awatar Thomas
    Dołączył
    11-12-2009
    Postów
    1,450
    Kliknij i podziękuj
    362
    Podziękowania: 116 w 75 postach
    Ciąg dalszy wesołej twórczości toruńskiej

    http://www.foto.espeedway.pl/main.ph...o_le2%2F29.JPG

  27. Powrót do góry    #567
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-11-2005
    Postów
    598
    Kliknij i podziękuj
    15
    Podziękowania: 20 w 10 postach
    widzę, że cenzura nie śpi nawet w radiu Elka , jeszcze przed godziną były tam zdjęcia z meczu a na jednym z nich kolejna radosna twórczość wzorowych kibiców Toruńskich....

    ulotki z podobizną Damiana i podpis "Ch...j ci na imię..."

    gratuluję pomysłowości...a grubasom toruńskim gratuluję wspaniałego listu do Kibiców...

  28. Powrót do góry    #568
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-08-2007
    Postów
    2,754
    Kliknij i podziękuj
    92
    Podziękowania: 385 w 147 postach
    ,,Jeżeli ktoś dostanie od kogoś w mordę to zawsze może się sądzić ,może sprawę wygrać ,może dostać odszkodowanie...ale nie zmieni to jednej podstawowej rzeczy ...że po mordzie i tak dostał,,

    To najlepiej obrazuje całą tę sytuację....

  29. Powrót do góry    #569
    Stały bywalec Awatar Lorens
    Dołączył
    13-06-2005
    Postów
    698
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Półfinał Speedway Ekstraligi - Unibax Toruń - Unia Leszno, w obiektywie:



    www.speedway-photography.pl

    Zapraszam
    I`m rozdajin` pozdrowieniaz:
    Lawrence
    Bydgoszcz
    www.speedway-photography.pl

  30. Powrót do góry    #570
    Użytkownik Awatar gumis-pl
    Dołączył
    13-09-2011
    Postów
    348
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 23 w 14 postach
    Aerie

    Niestety pajace są wszędzie, tego nigdy nie zmienimy trzeba się z tym pogodzić.

    Co do toru, to moim zdaniem też nie był jednakowy na całej szerokości, Miedziak wymiatał po małej i nawet na metr nie odsunął się od kredy, reszta latała po orbicie jedną ścieżką, tak było gdzieś do 3 serii biegów, później trochę się pozmieniało co nie zmienia faktu że wyprzedzanie było głównie po błędach naszych, na środku toru nic się nie działo, kto tam wjechał tego objeżdżali czy po małej czy po dużej.

    Swoją drogą byłem w lekkim szoku jak na 15-20 min. przed zawodami stadion świecił pustkami, później trochę dobiło ale jednak było parę miejsc wolnych.
    Pozdrawiam.

  31. Powrót do góry    #571
    Stały bywalec Awatar Agent_Cooper
    Dołączył
    26-03-2007
    Postów
    1,405
    Kliknij i podziękuj
    41
    Podziękowania: 245 w 141 postach
    U nas miejsce ma sie zarezerwowane kupując bilet. Nie trzeba koczować na 2h przed bramą stadionu


    Więcej wpisów lesznian, szczególnie cyrkowego cudaka od dużej czcionki. Fajnie sie WAS czyta chłopcy

  32. Powrót do góry    #572
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,154
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Widze,ze leszczynskie cudaki zapomnialy,ze Jozef zaraz po meczu w Lesznie gratulowal z murawy kibicom kulturalnego i wspanialego dopingu.
    Widzialem na wlasne oczy i slyszalem na wlasne uszy na czym ten doping polegal.
    Kultura pelna geba.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  33. Powrót do góry    #573
    Super Typer Grand Prix Awatar Scroll
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    3,633
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 802 w 340 postach

    dobrze że Balonowi się palce nie pomyliły i nie zatkał uszu tymi co nie trzeba
    teraz dostałby z 14k kary

  34. Powrót do góry    #574
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-08-2007
    Postów
    2,754
    Kliknij i podziękuj
    92
    Podziękowania: 385 w 147 postach
    Chyba Ci sie coś pokielbasiło ...Józef prosił o spokojne opuszcznie stadionu ,a nie dziekował za kulturalny doping ...miałeś prawo już być zmęczony .Poza tym nawet gdyby to zrobił to na stadionie w Lesznie ,a nie na ogólnopolskim forum robił z siebie idiotę i zaprzeczał faktom ...W tym roku pobiliście wszelkie granice oprzyzwoitości ...a i tak to na Unię nie starczyło .....Nieważne czy ten mecz o złoto w Lesznie będzie czy nie ..ważne że go nie będzie w Toruniu.To nasze zwycięstwo.Prędzejn czy pózniej to do was dotrze... a najlepsze bedzie jak będziesz musiał może jeszcze w tym roku zmienić swój wpis o najbardziej utytułowanej drużynie ostatniej dekady King.....Już widze tę walkę na szpikulce w bitwie o ochłapy z Gorzowem.Po jednej stronie armia prawników po drugiej tez ..każdy przygotowany z laptopami ,drukarki w gotowości ,pióra ,walizki z pieniędzmi na wniesienie protsesów ,komitety kolejkowe zakładane do rozmowy z sędzią ,istny cyrk.

  35. Powrót do góry    #575
    Ekspert Awatar Noski
    Dołączył
    01-09-2006
    Postów
    5,231
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 1,220 w 650 postach
    [QUOTE=Agent_Cooper;1401460]

    Więcej wpisów lesznian, szczególnie cyrkowego cudaka od dużej czcionki. Fajnie sie WAS czyta chłopcy

    Was jeszcze fajniej "moralni miszczowie"...
    Chwila która trwa może być najlepszą z Twoich chwil...

  36. Powrót do góry    #576
    Użytkownik
    Dołączył
    26-05-2007
    Postów
    340
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 5 w 2 postach
    Kiedy pytają mnie... gdzie jest największy smrodzik w żużlu... odpowiadam. W Lesznie.
    Julius Cesaurus

    Pieski leszki wyszły z budy i szczekają gdzie popadnie.

  37. Powrót do góry    #577
    Zaawansowany
    Dołączył
    15-03-2002
    Postów
    1,751
    Kliknij i podziękuj
    489
    Podziękowania: 154 w 99 postach
    wszystko w temacie
    Piękne zdjęcie ,mina mówi swoje znowu k..wa na weliminowali w pólfinale >

    mina tego człowieczka bezcenna
    Ostatnio edytowane przez Marcin ; 21-09-2011 o 16:42

  38. Powrót do góry    #578
    Zbanowany
    Dołączył
    12-05-2011
    Postów
    403
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    Ahh.. co tu duzo pisac.. Moralnego zwycięzce juz mamy. ok. W sporcie nic sie nie nalezy. Hampelowi tez niby "sie nalezy" wg nie ktorych ale mistrzem i tak bedzie Greg. Doping Apatora jak na tak wielka mobilizacje bardzo sredni. U nas w ogole nie slyszalni (tylko podczas przed meczowej wymiany zdan) no ale to raczej normalne gdy my spiewamy. Pikniki do dopingu przylaczyli sie moze ze 2 razy.. U was tez ta muzyka i spiker-****** przeszkadza ale na Smoku 10 razy lepiej to wychodzi. My sadzac po obfitych gwizdach momentami baardzo glosni Oprawa Apatora fatalnie wyszla. Niby bajka ale nikt nie widzial o co wam chodzi. Chyba cos nie wyszlo. Milicji i ochroniarzy nasciagali chyba z calego wojewodztwa.

    Co do zamkniecia Smoka.. Decyzja jest bardzo zabawna. I tak po odwolaniu bedzie zmieniona decyzja. SE juz wystarczajaco sie skompromitowala. Ciekawe jakie kary czeka Torun za achtungi.

    Speedway dla kibicow!

  39. Powrót do góry    #579
    Użytkownik Awatar Rose
    Dołączył
    23-04-2006
    Postów
    78
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 16 w 7 postach
    Szkoda naszych... półfinał był spokojnie do wygrania, nie pojmuję jak można było przegrać zwłaszcza 2x 5:1 (ostatniego biegu nie liczę)... holtę mimo wszystko zostawiłbym na następny sezon, jensena wypożyczył i darcy powrót, jeśli ten durny ksm pozwoli. Co do dwumeczu to moim zdaniem, gdyby miedziak się nam nie połamał i pulczas też, w lesznie zdobylibyśmy te 40pkt., to i wczorajszy mecz wyglądał by całkiem inaczej, Unia nie miałaby z nami szans. No nic taki jest sport. Teraz Unia cierpi trochę przez własną głupotę, skoro dostali w tym sezonie 2x karę za tor, to po kiego grzyba brną w te gówno dalej, rozumiem, gospodarz robi tor pod siebie, ale już mogli by zrobić tak aby nikt się nie przypier... i byłby święty spokój, przyczepny ale równy i tyle a tak teraz są cyrki gdzie będą jechać. I tu tez Unia cierpi przez cały ten niby związek. Panowie Kowalski i Szymański ! Karać należy natychmiast ! jak skargi były wcześniej a nie gdzie liga wkroczyła w decydującą fazę. Dla mnie to trochę nie pojęte. Co nie zmienia mojego zdania, ze Uni miała kopę szczęścia, no ale z drugiej strony cały sezon w nie pełnym składzie jeździła. Życie, walczymy o brąz a Uni życzę powodzenia w finale. Choć przyznam, wkur... wczoraj było duże i leciały ku... i chu.. aaa i bez wycieczek w moją stronę, to moje zdanie i proszę je uszanować, nie chcę wchodzić w polemikę z wynalazkami typu lynx i jemu podobnymi.

  40. Powrót do góry    #580
    Użytkownik Awatar Milos
    Dołączył
    06-01-2003
    Postów
    121
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 8 w 4 postach
    Cytat Zamieszczone przez Rose Zobacz posta
    Szkoda naszych... półfinał był spokojnie do wygrania, nie pojmuję jak można było przegrać zwłaszcza 2x 5:1 (ostatniego biegu nie liczę)... holtę mimo wszystko zostawiłbym na następny sezon, jensena wypożyczył i darcy powrót, jeśli ten durny ksm pozwoli. Co do dwumeczu to moim zdaniem, gdyby miedziak się nam nie połamał i pulczas też, w lesznie zdobylibyśmy te 40pkt., to i wczorajszy mecz wyglądał by całkiem inaczej, Unia nie miałaby z nami szans. No nic taki jest sport. Teraz Unia cierpi trochę przez własną głupotę, skoro dostali w tym sezonie 2x karę za tor, to po kiego grzyba brną w te gówno dalej, rozumiem, gospodarz robi tor pod siebie, ale już mogli by zrobić tak aby nikt się nie przypier... i byłby święty spokój, przyczepny ale równy i tyle a tak teraz są cyrki gdzie będą jechać. I tu tez Unia cierpi przez cały ten niby związek. Panowie Kowalski i Szymański ! Karać należy natychmiast ! jak skargi były wcześniej a nie gdzie liga wkroczyła w decydującą fazę. Dla mnie to trochę nie pojęte. Co nie zmienia mojego zdania, ze Uni miała kopę szczęścia, no ale z drugiej strony cały sezon w nie pełnym składzie jeździła. Życie, walczymy o brąz a Uni życzę powodzenia w finale. Choć przyznam, wkur... wczoraj było duże i leciały ku... i chu.. aaa i bez wycieczek w moją stronę, to moje zdanie i proszę je uszanować, nie chcę wchodzić w polemikę z wynalazkami typu lynx i jemu podobnymi.
    Zrozum że ten tor był równy tylko płacze torunian doprowadziły do ubijania pasa 3 m od krawężnika co spowodowało że tor był niejednolity i się rozrywał. I dalej zaczęli wymyślać że tor jest nierównomierny co było ewidentną winą ubijania, czyli stał się taki na życzenie tych co kazali ubijać i sędziego. Nie po raz pierwszy wykazuje się tu niekompetencję osób. Gdyby zawody odbyły się na pierwotnym torze to wynik byłby znany już wcześniej. Ale tonący brzytwy się chwyta....... Karząc przy tym za swe błędy Unię Leszno.

  41. Powrót do góry    #581
    Ekspert Awatar lynx
    Dołączył
    31-10-2001
    Postów
    3,883
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 10 w 7 postach
    Cytat Zamieszczone przez Rose Zobacz posta
    (..)Co do dwumeczu to moim zdaniem, gdyby miedziak się nam nie połamał i pulczas też, w lesznie zdobylibyśmy te 40pkt., to i wczorajszy mecz wyglądał by całkiem inaczej, Unia nie miałaby z nami szans.
    tak. oczywiscie gdyby babcia miala wasy to by byla dziadkiem.
    gdyby u nas pojechal pavlic dostalibyscie do 25.
    gdybysmy jechali caly seozn z balinskim, pavlicem, juniorem zamiast edwarda i adasia to my bysmy byli na 1 po rz. potrafisz sobie wyobrazic jakie wyniki trzaskalby twoj unibaxik po odejsciu z temu sullviana. z kontuzjowanym holderem i bez miedziaka oraz pulczynskiego?
    bo ja widze te 2x w kazdym meczu.

    unia bez 3/4 podstawowych rajderow weszla z palcem w tylku do po. rozjechala was u siebie mimo oslabienia brakiem pavlica ktore wyrownalo wasza strate miedzinskiego.

    Cytat Zamieszczone przez Rose Zobacz posta
    Co nie zmienia mojego zdania, ze Uni miała kopę szczęścia (...) . Choć przyznam, wkur... wczoraj było duże i leciały ku... i chu..
    marian z twojego avatara sie musi niezle w grobie przewracac.

  42. Powrót do góry    #582
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,337
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    Zabawna jest ta mitologizacja Pavlica Pojawił się w tym sezonie dwa razy na Smoczyku i jadąc z niezbyt wymagającymi rywalami (w dodatku raz na antytorze) zapracował sobie w oczach niektórych na opinię pewniaka gwarantującego 10+ w meczu.

  43. Powrót do góry    #583
    Zaawansowany Awatar chris8
    Dołączył
    30-08-2004
    Postów
    1,550
    Kliknij i podziękuj
    112
    Podziękowania: 132 w 81 postach
    Kilka spostrzeżeń po półfinałach
    1. Dlaczego sędziowie są bezkarni????
    a) mecz w Lesznie i Gorzowie - od pierwszych biegów upadki na torach, w Gorzowie jak w Lesznie ilość podobna ale w mniejszej ilości biegów; po upadku Adriana (lider) równanie toru i godzinna przerwa a w Gorzowie Hancock (lider) łapie kontuzje na wyrwie i BRAK JAKIEJKOLWIEK REAKCJI SĘDZIEGO, równanie toru dopiero po 8 biegu. To jak to jest jedziemy by zaliczyć zawody czy bezpieczeństwo najważniejsze? Widać są równi i równiejsi a kary zgoła odmienne.
    b) w Toruniu jak sędzia może pozwalać na stronnicze teksty spikera i podprowadzającego? Co takiego pod taśmą robili zawodnicy Unii by podprowadzający miał do nich notoryczne pretensje?
    c) 3 bieg w Toruniu, jak można puszczać start gdy zawodnicy są w ruchu? Przecież to nie równy start a sędzia z tego co mi wiadomo to powinien puszczać taśmę gdy stoją w miejscu a nie ruszają się. W ten sposób są nie równe szanse, niestety to było ewidentne faworyzowanie gospodarzy!!

    2. Zachowanie kibiców
    W Lesznie naganne rzucanie przedmiotów na tor za co Unia dostaje zasłużenie karę. Torunianie nagminnie rzucają wyzwiskami pod Damiana, transparenty prowokujące i też zero (chyba) reakcj sędziego. Pamiętam jak na meczach kibice wieszali transparenty coś po zamknięciu stadionów piłkarskich a tu jakiś witaj w piekle na tle POLKSIEJ FLAGI!!!! Autor tego napisu nie ma za grosz szacunku dla kraju skoro takie bzdury wybisuje na fladze. Po upadku Troya kolejne hasła "jeszcze jeden", serpentyny i coś jeszcze leci na tor, pytanie czy w tak szybkim tempie jak Unia Unibax też zostanie ukarany? Do tego dochodzą dziwne pisma Krzyżaków aby prezes Unii zrezygnował. Jeśli Stępień uważa tych kibiców za najlepszych w kraju to brak słów!!! Nie będę pisał że kibice Unii są aniołkami ale nie pamiętam by ktokolwiek z zawodników Unibaxu był tak traktowany jak Damian przez Krzyżaków. Wg mnie sędzia powinien mieć wpływ na zachowanie kibiców tak by kultura też w pełni obowiązywała. Skoro można karać za serpentyny to czas wielki by kluby ponosiły konsekwencje skandalicznych haseł i transparentów. Mam na myśli wszyskie kluby i nie tylko sytuacje związane z kibicami z Torunia.

    3. Spór o preparowanie toru
    Jeśli chodzi o tor i upadki to w głównej mierze Unibax rozpoczął największą wojnę po upadku i STRACIE LIDERA, ADRIANA. Dziwne że po upadku Kamila w 1 biegu nikt z Torunia nie kwestionował toru i nie równości, ale przecież upadł zawodnik gospodarzy to nie ich problem. Po drugie upadek Emila, błąd zawodnika, jeśli ktoś twierdzi inaczej to nie jest obiektywny i jest ślepo zapatrzony w swój klub. Poza tym sędzia jak i goście zarówno przed upadkiem jak i po wogóle nie kwestionowali drugiego łuku, więc niech działacze Unibaxu się nie ośmieszają że to tor był przyczyną upadku Emila. W obu przypadkach błędy zawodników a nie toru. Teraz najważniejsze, upadek Adriana. Być może wynikający z przygotowania toru jednak czy to jest powód do takich szopek jakie mamy dziś? Kary pieniężne jestem wstanie zrozumieć ale zawieszenie licencji toru to już istne przegięcie. Przypomnę choćby upadek w tym roku http://elka.fm/content/view/49565/133/ Damiana Balińskiego w Szwecji. Zawodnik nie atakowany prowadzi, wpada w wyrwę i odnosi kontuzję. Czy klub w Szwecji, Unia czy szwedzka federacja domagała się kar i odszkodowań? Nikt nawet w prasie tego nie ruszył, ot kontuzja na torze jakich wiele. Nikt w Lesznie nie płakał i nie marudział jak to robią kibice i działacze Unibaxu. A kto więcej na tych upadkach stracił? Adrian zaledwie 4 biegi może 5, a Damian niestety 1/3 sezonu!! Także tego typu szopki w polskiej lidze nie powinny mieć miejsca. Jeśli chodzi o sam tor, nie znam się aż tak w przygotowaniu toru ale naprawdę jeśli był błąd po stronie Unii to nie można tego nazwać preparowaniem!!! Nie sądzę by JAKIKOLWIEK KLUB chciał specjalnie zepsuć widowisko i najważeniejsze zagrozić zdrowiu/życiu zawodników. W Lesznie jeździ się od kilku sezonów na przyczepnym torze więc faktycznie jeśli za dużo wylano wody to być może zrobiła się plastelina/ błoto i to można kwestionować. O ile faktycznie tak było, niestety tego ja ani inni kibice na sto procent nie wiemy bo nikt na torze z nas nie był. Także preparowanie toru to jest spore nadużycie i jednak obrażanie dobrego mienia jakiekolwiek klubu. Patrząc po kilku dniach warto się zastanowć czy naprawdę Unia spreparowała tor? Czy uważacie że klub będzie chciał zagrozić zdrowiu nie tylko zawodników innych ale i swoich? Nie sądzę. Przcież jeśli ktoś tworzy pułapki na torze to czy zawodnik gospodarzy nie może odnieść kontuzji podobnie jak zawodnik gości? W dodatku na 1 łuku gdzie zawsze najwięcej się dzieje po starcie. Uważam że większość kibiców zgodzi się ze mną że to nie było celowe, a jeśli nastąpił błąd w przygotowaniu to niestety kara pienieżna jest jak najbardziej na miejscu. Osobiście gdyby to ode mnie zależało to od przyszłego sezonu wprowadziłbym zapis o próbie toru przed zawodami niczym z przed kilku lat. Wtedy sędzia miałby pogląd o nawierzchni, czy są dziury i jak radzą sobie zawodnicy. W dodatku od soboty powinna być osoba, delegat, najlepiej sędzia, który będzie przypatrywał się przygotowaniu toru, wtedy jeśli byłoby coś nie tak to sędzia ma czas by nakazać poprawienie toru. Nie byłoby takich cyrków i przedłużających się zawodów jak w pierwszym półfinale w Lesznie. Pozdrawiam kibiców i życzę powodzenia w walce o medale.

    PS. Wielki szacunek dla Adriana za postawę i poświecenie, za walkę i to co pokazał na MA. Dla takich zawodników warto przychodzić na mecze i kibicować swoim.

  44. Powrót do góry    #584
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-12-2002
    Postów
    958
    Kliknij i podziękuj
    68
    Podziękowania: 55 w 41 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    Zabawna jest ta mitologizacja Pavlica Pojawił się w tym sezonie dwa razy na Smoczyku i jadąc z niezbyt wymagającymi rywalami (w dodatku raz na antytorze) zapracował sobie w oczach niektórych na opinię pewniaka gwarantującego 10+ w meczu.
    Ale za to maszyny Pavlica Was dobiły: Musielaka 8 punktów mówi samo za siebie. Moim zdaniem siła Miedziaka i Pavlica w Lesznie mogła być taka sama ze wskazaniem na Jurę. A Wy zarobiliście extra na naszej kontuzji +2pkt. W Toruniu Unia jechała już wyraźnie osłabiona i potrafiliście ugrać tylko 49:41. Więc to takie o pieprzenie o wszystkim i o niczym. Trzeba wygrywać na torze a nie prawnikami, chyba że może lepiej byłoby prawników wsadzić na motory

  45. Powrót do góry    #585
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    1,225
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 316 w 116 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    Zabawna jest ta mitologizacja Pavlica Pojawił się w tym sezonie dwa razy na Smoczyku i jadąc z niezbyt wymagającymi rywalami (w dodatku raz na antytorze) zapracował sobie w oczach niektórych na opinię pewniaka gwarantującego 10+ w meczu.
    Kto widział fruwającego Jure w tym sezonie na Smoku ten wie w czym rzecz. Szczególnie w meczu z Rzeszowem, który był rozgrywany, jak to nazwałeś, na "antytorze". A przecież w meczu z Apatorem też podobno jechaliśmy na "antytorze" tak więc Jura czułby się jak ryba w wodzie i na pewno przywiózłby więcej punktów niż Skórnicki. Ponadto zauważ, że kibice Unii nie podnosili braku Pavlica tak długo dopóki torunianie nie zaczęli rozwodzić się co by było gdyby Adrian w Lesznie i Emil w Toruniu itp.. Skoro uważacie, że brak Pulczasa był tak ogromną stratą to ciężko przejść obojętnie koło tego, że lekceważycie fakt braku Pavlica. Uważam, że różnica między Skórnickim a Pavlicem na torze w Lesznie jest nie mniejsza niż między Pietrykowskim a Pulczyńskim na MA. Tyle, że ten pierwszy fakt pomijacie i deprecjonujecie, a drugi mitologizujecie, jak to ładnie określiłeś . Co więcej Jurek w Toruniu mniej niż Skóra też by nie przywiózł .

    pozdro


    TYLKO JEDYNA
    Ostatnio edytowane przez Brzuch ; 20-09-2011 o 09:30

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •