Strona 5 z 14 PierwszyPierwszy ... 34567 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 181 do 225 z 623

Wątek: Półfinał PROKURATORZY - ROLNICY 18.09.2011, godz. 16.00 ;-)

  1. Powrót do góry    #181
    Stały bywalec Awatar chezik
    Dołączył
    31-07-2005
    Postów
    1,191
    Kliknij i podziękuj
    146
    Podziękowania: 279 w 182 postach
    ADRIAN MIEDZIŃSKI: Wiadomo, jeździć można na wszystkim, ale taki tor jest niebezpieczny. Powoduje groźne sytuacje. Nie chciałem po minięciu mety uderzyć w Damiana Balińskiego, próbowałem wyhamować motocykl, a trafiłem na jakąś nierówność i upadłem. Rzadko się zdarza, by już po wyścigu kogoś tak „zawinęło”. Powiem szczerze, że nawet nie widziałem powtórki tego upadku.
    Źródło możesz podać?

  2. Powrót do góry    #182
    Zaawansowany Awatar Rif
    Dołączył
    10-04-2003
    Postów
    2,709
    Kliknij i podziękuj
    147
    Podziękowania: 796 w 453 postach
    Na facebooku. Jest więcej:

    ADRIAN MIEDZIŃSKI: Już zacząłem rehabilitację. Mam nadzieję, że nic niedobrego się już nie przytrafi. Czekam, aż minie ból. Muszą się zabliźnić pooperacyjne rany, bo obojczyk jest „skręcony” i nic mu już nie grozi. W każdym razie w rewanżu trzeba walczyć do końca, różne rzeczy się mogą zdarzyć. Jestem do dyspozycji klubu. Trudno mi liczyć na to, że wrócę na tor już w niedzielę, ale w razie czego moje motocykle mogą być wykorzystane przez kolegów z zespołu.

  3. Powrót do góry    #183
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-08-2002
    Postów
    1,061
    Kliknij i podziękuj
    86
    Podziękowania: 117 w 53 postach
    Cytat Zamieszczone przez chezik Zobacz posta
    Źródło możesz podać?
    Oficjalny profil klubu na Facebooku:
    http://www.facebook.com/pages/Unibax...09473775774744

  4. Powrót do góry    #184
    Stały bywalec Awatar chezik
    Dołączył
    31-07-2005
    Postów
    1,191
    Kliknij i podziękuj
    146
    Podziękowania: 279 w 182 postach
    Ok, dzięki. No to dobrze że on się wypowiedział. Przyznał że wina toru to ok. Widocznie rzeczywiście coś tam było nie tak.

    Zobaczymy jak ten cały cyrk się skończy. Jak dla mnie to kara będzie tylko za opóźnienie meczu i tyle.

  5. Powrót do góry    #185
    Super Typer Grand Prix Awatar Scroll
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    3,633
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 802 w 340 postach
    Cytat Zamieszczone przez versus Zobacz posta
    ADRIAN MIEDZIŃSKI: Wiadomo, jeździć można na wszystkim, ale taki tor jest niebezpieczny. Powoduje groźne sytuacje. Nie chciałem po minięciu mety uderzyć w Damiana Balińskiego, próbowałem wyhamować motocykl, a trafiłem na jakąś nierówność i upadłem. Rzadko się zdarza, by już po wyścigu kogoś tak „zawinęło”. Powiem szczerze, że nawet nie widziałem powtórki tego upadku.
    moim zdaniem to on do Balińskiego taka odległosć że nie miał szans aby w niego wpaść.
    zawodnicy w bliższym kontakcie jechali przez 4 kółka i nie raz w bliższym kontakcie wpadają na linie mety.

    http://elka.tv/index.php?option=com_...&video_id=1896

    czas upadku 2:25

  6. Powrót do góry    #186
    Stały bywalec Awatar Thomas
    Dołączył
    11-12-2009
    Postów
    1,450
    Kliknij i podziękuj
    362
    Podziękowania: 116 w 75 postach
    Cytat Zamieszczone przez energo Zobacz posta
    no widocznie musi... i o to chodzi.
    Co to w ogóle za zarzut, każdy robi taki tor, jaki odpowiada jego zawodnikom. Pisałem o tym już wcześniej, niektórzy na tym forum zapominają, że tor jest równy dla wszystkich! Taki Baliński, który raptem tydzień wcześniej wrócił na tor po 3-miesięcznej przerwie nie ma problemu z jazdą, czy to po dużej, czy po małej. Zresztą kilku zawodników toruńskich też jechało na tym torze dobrze i bez problemów. W Anglii i Szwecji ci sami zawodnicy jeżdżą na znacznie gorszych nawierzchniach i nikt nie płacze, nie robi problemów, nie ma wielkiego hałasu, protestów, straszenia prokuratorem, życzenia przeciwnikowi kontuzji, itp.

    Macie pretensje, że w pierwszych trzech biegach (choć są i tacy, którzy jęczą o cały mecz) tor był nierówny. A z czyjej to winy? Zanim za tor zabrał się sędzia nawierzchnia była taka, jak od czwartego biegu i można było spokojnie cały mecz tak odjechać, bez zgrzytów, kontuzji, itd. Ale jak ktoś już w środę przed meczem zapowiada, że on się torem zajmie, to czego potem oczekujesz i do kogo masz pretensje?

    My będziemy pośmiewiskiem, bo przygotowujemy taki tor? Możliwe, czas pokaże. Ale pamiętaj, że póki co większym pośmiewiskiem jesteście Wy: za słowa Kryjoma, za cyrk z Radio Elka, za foto Balińskiego na facebooku (choć widzę, że ktoś rozumny już część "wysoce kulturalnych" wpisów usunął).

  7. Powrót do góry    #187
    Ekspert Awatar maci78
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    4,205
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 539 w 357 postach
    my jestesmy odpowiedzialni za to że "profesjonalista" pokazał fu.k.

    weźmy na przykład Premiership (piłka kopana Anglia) - w zeszłym sezone Rooney otrzymał karę 3 spotkań ze przeklinanie do kamery po zdobyciu gola. Za fuc.a pewnie by 6 czy 7 spotkań na ławie posiedział. tam nie ma przebacz. dotyczy to oczywiście wszystkich. toruńskich działaczy także. ale nasz wiejska liga żużlowa jest jedną wielka lipą i taką pozostanie niestety.

  8. Powrót do góry    #188
    Stały bywalec Awatar chezik
    Dołączył
    31-07-2005
    Postów
    1,191
    Kliknij i podziękuj
    146
    Podziękowania: 279 w 182 postach
    moim zdaniem to on do Balińskiego taka odległosć że nie miał szans aby w niego wpaść.
    zawodnicy w bliższym kontakcie jechali przez 4 kółka i nie raz w bliższym kontakcie wpadają na linie mety.

    http://elka.tv/index.php?option=com_...&video_id=1896

    czas upadku 2:25
    Oglądając tą powtórkę to sądzę że zamknął gaz i go pociągnęło... Jednak czy to jest wina złego przygotowania toru czy tego ubijania przed meczem to już się nie dowiemy...

  9. Powrót do góry    #189
    Zaawansowany Awatar ckm-ista
    Dołączył
    04-07-2005
    Postów
    2,181
    Kliknij i podziękuj
    156
    Podziękowania: 220 w 130 postach
    Cytat Zamieszczone przez KSUNIA Zobacz posta
    ...
    Ale pamiętaj, że póki co większym pośmiewiskiem jesteście Wy: za (...), za foto Balińskiego na facebooku ... .
    W 2007 Troy za podobne gesty dostał karę od SE. Z tego co pamiętam, to Włókniarz nie wnioskował o to. SE sama się tym zajęła na podstawie relacji, czy zdjęć. Nieważne. Ważne, że ich raczej to nie śmieszy.
    Ostatnio edytowane przez ckm-ista ; 14-09-2011 o 12:32 Powód: poprawka cytatu

  10. Powrót do góry    #190
    Ekspert Awatar lemur6666
    Dołączył
    20-11-2010
    Postów
    7,442
    Kliknij i podziękuj
    4,466
    Podziękowania: 1,708 w 1,014 postach
    Od początku dyskusji o nowych tłumikach była mowa, że motocykle dziwnie się zachowują po zamknięciu gazu.

    Zwłaszcza na ciężkim torze.

    EDIT:
    Właśnie widziałem pierwszy raz ten upadek.
    Mój boże , i my o tym nastukaliśmy 40 stron w dwóch wątkach.
    Ostatnio edytowane przez lemur6666 ; 14-09-2011 o 12:41

  11. Powrót do góry    #191
    Ekspert Awatar maci78
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    4,205
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 539 w 357 postach
    ja się tylko zastanawiam jak potencjalnym sponsorom podobał się 4h spektakl w Lesznie a jak na przykład GP w Toruniu...

    ja będąc sponsorem zastanowiłbym się 2 razy czy dać kasę na takie widowiska fundowane nam przez działaczy z Leszna przez cały ten rok...

  12. Powrót do góry    #192
    Ekspert Awatar energo
    Dołączył
    16-01-2006
    Postów
    3,703
    Kliknij i podziękuj
    204
    Podziękowania: 915 w 463 postach
    Cytat Zamieszczone przez KSUNIA Zobacz posta
    Co to w ogóle za zarzut, każdy robi taki tor, jaki odpowiada jego zawodnikom.
    i to jest zasadnicza roznica w naszym postrzeganiu swiata zuzlowego, nad ktora nie ma sensu sie rozwodzic, bo do niczego nie dojdziemy.

  13. Powrót do góry    #193
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-03-2004
    Postów
    599
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 6 w 5 postach
    Cytat Zamieszczone przez maci78 Zobacz posta
    my jestesmy odpowiedzialni za to że "profesjonalista" pokazał fu.k.

    weźmy na przykład Premiership (piłka kopana Anglia) - w zeszłym sezone Rooney otrzymał karę 3 spotkań ze przeklinanie do kamery po zdobyciu gola. Za fuc.a pewnie by 6 czy 7 spotkań na ławie posiedział. tam nie ma przebacz. dotyczy to oczywiście wszystkich. toruńskich działaczy także. ale nasz wiejska liga żużlowa jest jedną wielka lipą i taką pozostanie niestety.
    najpierw niech kibic zacznie wymagac od siebie...a pozniej wymaga od zawodnika....

    balinski na prezentacji - kibic: ty wiejski ku...sie
    miedzinski zwija sie z bolu kibic: niech lezy dobic gn..ja
    holta na prezentacji - kibic: je...ny norweski sprzedawczyku...wypi..dalaj

    jezdze na wyjazdy i moglbym wiersze pisac o tym co ludzie wykrzykuja......

    powtarzam.....zacznijmy od siebie a pozniej wymagajmy od innych

  14. Powrót do góry    #194
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,788
    Kliknij i podziękuj
    906
    Podziękowania: 1,348 w 711 postach
    Cytat Zamieszczone przez KSUNIA Zobacz posta
    To Twój prezes zrobił z siebie wczoraj pośmiewisko mówiąc, że nie było żadnych negocjacji z Radio Elka w sprawie kwoty, jaką radio musi zapłacić za transmisję, a okazało się, że SF otrzymało dokumenty, które potwierdzają, że Radio Elka wielokrotnie próbowało negocjować warunki.
    Czy radio Elka, a propos negocjacji zaproponowało jakąś większą kwotę,
    niż tę z sezonu zasadniczego, czy nie. Ktoś wie? Czy też Elka obstawiała
    cały czas tę jedną kwotę z poprzednich meczów - to tak a propos negocjacji?

  15. Powrót do góry    #195
    Początkujący
    Dołączył
    12-09-2011
    Postów
    23
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytat Zamieszczone przez chezik Zobacz posta
    Oglądając tą powtórkę to sądzę że zamknął gaz i go pociągnęło... Jednak czy to jest wina złego przygotowania toru czy tego ubijania przed meczem to już się nie dowiemy...
    On nie zamknął gazu tylko wlasnie trzymał albo mu sie zablokował. Posluchaj komentarza Dolomisiewicza

  16. Powrót do góry    #196
    Stały bywalec Awatar Thomas
    Dołączył
    11-12-2009
    Postów
    1,450
    Kliknij i podziękuj
    362
    Podziękowania: 116 w 75 postach
    Cytat Zamieszczone przez Morciasz Zobacz posta
    Czy radio Elka, a propos negocjacji zaproponowało jakąś większą kwotę,
    niż tę z sezonu zasadniczego, czy nie. Ktoś wie? Czy też Elka obstawiała
    cały czas tę jedną kwotę z poprzednich meczów - to tak a propos negocjacji?
    Spytaj swojego prezesa, z pewnością powie Ci prawdę... zupełnie jak wczoraj. Ale z drugiej strony, to raczej nie Elka proponuje kwotę, tylko wyznacza ją klub, rozgłośnia może potem próbować ją negocjować. A problem jest taki, że Stępniewski powiedział, że nie było żadnych negocjacji, a dokumenty wskazują na to, że były. Poza tym dyrektor Elki, Lewicki, powiedział, że tutaj nie chodzi o pieniądze, bo oni mogą te 20tys wyłożyć, ale o postępowanie względem rozgłośni tylko dlatego, że jest związana z Lesznem.

  17. Powrót do góry    #197
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,788
    Kliknij i podziękuj
    906
    Podziękowania: 1,348 w 711 postach
    Cytat Zamieszczone przez KSUNIA Zobacz posta
    A problem jest taki, że Stępniewski powiedział, że nie było żadnych negocjacji, a dokumenty wskazują na to, że były.
    Wydaje mi się, że negocjacje są wtedy, gdy jedna strona proponuje kwotę, a druga do tej kwoty próbuje się odnieść i zaproponować coś ze swojej strony. Dlatego pytam się, czy jakakolwiek inna propozycja ze strony Elki była, czy też nie - bo jeżeli takiej propozycji nie było to jak rozumieć w takim razie wypowiedzieć, czy też twierdzenie Elki na to, że są dokumenty, że takowe negocjacje były - co w nich jest - jeżeli nie wymiana ofert? Jeżeli nie ma wymiany ofert, to co to za negocjacje - czyżby to Elka uparła się przy swojej kwocie?
    Jeżeli dyr. Lewicki stwierdził (piszę to wyłącznie na podstawie Twojej informacji), że stać go na to, żeby zapłacić 20.000 zł, a nie zaproponował nawet
    np. 4.000, czy 8.000 zł zł to jak o tym sądzić i kto próbuje grać na uczuciach i robić z siebie pokrzywdzonego? I jeżeli ktoś stwierdza, że stać go na zapłatę takiej kwoty za transmisję to wygląda na to, że od strony biznesowej oferta toruńskiego klubu nie była w takim razie chybiona? Cnd.
    Ostatnio edytowane przez Morciasz ; 14-09-2011 o 13:07

  18. Powrót do góry    #198
    Super Typer Grand Prix Awatar Petrov
    Dołączył
    26-07-2004
    Postów
    1,585
    Kliknij i podziękuj
    215
    Podziękowania: 49 w 32 postach
    Cytat Zamieszczone przez gonzales Zobacz posta
    On nie zamknął gazu tylko wlasnie trzymał albo mu sie zablokował. Posluchaj komentarza Dolomisiewicza
    Tak czy inaczej na pewno nie jest to wina przygotowania toru , tylko ewidentny błąd Miedziny . Podejrzewam , że wyłączył na chwilę myślenie tak jak Przemek Pawlicki na IMPie ... życzę mu szybkiego powrotu do zdrowia !

    Co do zachowania Stępniewskiego : niech Wam też zrobi bilety dziesięciokrotnie drożej i będzie miał fulla na trybunach . Czyżby ogromna grupa kapitałowa chciała się wycofać ze sponsoringu , że Unibax chce się dorobić na biednym radiu eLka ?
    Ostatnio edytowane przez Petrov ; 14-09-2011 o 13:11
    Wysłano z mojej Nokii 3210 za pomocą SNAKE II .

  19. Powrót do góry    #199
    Użytkownik
    Dołączył
    20-03-2002
    Postów
    341
    Kliknij i podziękuj
    78
    Podziękowania: 41 w 19 postach
    Marcin,
    i po co brniecie dalej w tę przepychankę z Elką? Napisz ile w zeszłym roku radio musiało zapłacić za półfinał Ekstraligii i ile to było więcej w stosunku do meczu rundy zasadniczej...
    Co takiego zmieniło się że w tym roku za tego samego typu transmisję życzycie sobie taką kwotę?
    Ja znam odpowiedź i tylko czas pozwoli goić rany powstałe po ostatnim meczu Leszno-Toruń.
    Pozdrawiam

  20. Powrót do góry    #200
    Użytkownik
    Dołączył
    18-04-2004
    Postów
    364
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 16 w 8 postach
    Morciasz nie zgrywaj pajaca bo nim nie jesteś. Ani Ty ani ja nie mamy histroii negocjacji. Natomiast ma je portal sportowefakty. Zwróć się do nich - może pomogą.
    ps. Zapłaciłbyś za bilet na półfinał 10x więcej niż normalnie na meczu ligowym?

  21. Powrót do góry    #201
    Stały bywalec Awatar Thomas
    Dołączył
    11-12-2009
    Postów
    1,450
    Kliknij i podziękuj
    362
    Podziękowania: 116 w 75 postach
    Cytat Zamieszczone przez Morciasz Zobacz posta
    Wydaje mi się, że negocjacje są wtedy, gdy jedna strona proponuje kwotę, a druga do tej kwoty próbuje się odnieść i zaproponować coś ze swojej strony. Dlatego pytam się, czy jakakolwiek inna propozycja ze strony Elki była, czy też nie - bo jeżeli takiej propozycji nie było to jak rozumieć w takim razie wypowiedzieć, czy też twierdzenie Elki na to, że są dokumenty, że takowe negocjacje były - co w nich jest - jeżeli nie wymiana ofert? Jeżeli nie ma wymiany ofert, to co to za negocjacje - czyżby to Elka uparła się przy swojej kwocie?
    Jeżeli dyr. Lewicki stwierdził (piszę to wyłącznie na podstawie Twojej informacji), że stać go na to, żeby zapłacić 20.000 zł, a nie zaproponował nawet
    np. 4.000, czy 8.000 zł zł to jak o tym sądzić i kto próbuje grać na uczuciach i robić z siebie pokrzywdzonego? I jeżeli ktoś stwierdza, że stać go na zapłatę takiej kwoty za transmisję to wygląda na to, że od strony biznesowej oferta toruńskiego klubu nie była w takim razie chybiona? Cnd.
    Ze wszystkich dotychczasowych doniesień wynika, że klub toruński zażądał od Radio Elka kwoty 20tys. Jak powiedział Stępniewski negocjacji nie było żadnych, inaczej twierdzi Radio Elka, która na poparcie swoich racji przedstawia dokumenty. Co jest w tych dokumentach nie wiem, bo nie miałem do nich dostępu. Takowy miał portal SF, ale nie ujawnił szczegółów. Dlaczego? Nie wiem. Nie jestem pracownikiem biura prasowego Unibaxu, ale domyślam się (jeżeli ktoś ma wiedzę, niech mnie poprawi), że najpierw Radio Elka musi wysłać do klubu wniosek o umożliwienie przeprowadzenia transmisji, a w odpowiedzi dostaje od klubu warunki finansowe. Skoro SF posiadają dokumenty świadczące o negocjacjach, to Elka musiała w odpowiedzi zaproponować jakąś kwotę, którą jest gotowa uiścić. Logiczne jest chyba, że skoro w rundzie zasadniczej musieli zapłacić 2tys, radio PiK też zapłaciło za transmisję z Leszna, to teraz nie chcieli ludzie z Elki mieć transmisji za darmo. A czy chcieli zapłacić 2tys, czy 10tys, to już trzeba pytać u źródła.

    Natomiast co do ostatniego zdania. W całej sprawie bardziej chodzi chyba o to, że radio PiK mogło przeprowadzić transmisję z Leszna za znacznie mniejsze pieniądze, a w wyniku zaistniałej sytuacji i chęci odegrania się, Unibax zagrał w taki sposób. Czy to jest odpowiednie i godne pochwały zachowanie, to już podlega indywidualnej ocenie każdego z nas.

    Żeby było jasne. Według mnie Unibax może żądać za transmisje, ile im się podoba, ich prawo. Natomiast, jeżeli takie warunki finansowe są podyktowane tylko tym, że Elka jest związana z Lesznem, to jest to po prostu żałosne.

  22. Powrót do góry    #202
    Zaawansowany Awatar donvito
    Dołączył
    25-11-2007
    Postów
    2,632
    Kliknij i podziękuj
    217
    Podziękowania: 728 w 411 postach
    http://torun.gazeta.pl/torun/1,35580...o_klienta.html
    Co to ma być? Czy fotoreporterek Kowalski zrobił też zdjęcia Chrisa pod parkingiem i Kryjoma z Emilem prowokujących kibiców? Dla mnie ten pseudo fotoreporter nie rożni się niczym od zwykłych stadionowych chuliganów, bo publikując takie zdjęcie, tylko podburza kibiców z Torunia. Nie zdziwię się jak w niedziele dojdzie na trybunach do powtórki z 2007 roku.
    Poza tym, taki wielki i poważny klub będący członkiem ogromnej grupy kapitałowej, publikuje takie zdjęcie na swoim oficjalnym profilu na Facebook-u???

  23. Powrót do góry    #203
    Stały bywalec Awatar rume
    Dołączył
    10-08-2003
    Postów
    868
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 7 w 6 postach
    Cytat Zamieszczone przez Filek Zobacz posta
    jezeli klub z torunia ma pretensje o prowadzenie meczu ( przygotowanie toru, niesluszne wykluczenia, celowe opoznienie rozpoczecie meczu) to powinien miec pretensje do sedziego a nie bezposrednio do klubu ktory byl gospodarzem.
    Ty sobie jaja robisz?
    Załóżmy że idziesz ulicą i koleś daje Ci w mordę, Ty mówisz koleś jest OK ale masz tylko pretensje do policjanta że go nie ukarał.

  24. Powrót do góry    #204
    Ekspert Awatar maci78
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    4,205
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 539 w 357 postach
    tutaj prawdopodobnie problemem jest to że obserwator wyraził inne zdanie niż sędzia zawodów i na tej podstawie Ekstraliga wszczęła postępowanie.
    Ale oczywiście wszystkiemu winny jest Apator ponieważ on ma wszystkich obserwatorów i sędziów w kieszeni.

  25. Powrót do góry    #205
    Użytkownik
    Dołączył
    15-01-2002
    Postów
    209
    Kliknij i podziękuj
    17
    Podziękowania: 26 w 12 postach
    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/20...i-nowa-oferte/

    Już jest na dnie, ale ciągle sprawdza głębokość warstwy mułu ... Gdzie ten Apator, który Crumpem, Jagusiem, Bajerskim i Kowalikiem sprał nas +16 na Smoczyku ?

  26. Powrót do góry    #206
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,340
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,364 w 1,674 postach
    Cytat Zamieszczone przez donvito Zobacz posta
    http://torun.gazeta.pl/torun/1,35580...o_klienta.html
    Co to ma być? Czy fotoreporterek Kowalski zrobił też zdjęcia Chrisa pod parkingiem i Kryjoma z Emilem prowokujących kibiców? Dla mnie ten pseudo fotoreporter nie rożni się niczym od zwykłych stadionowych chuliganów, bo publikując takie zdjęcie, tylko podburza kibiców z Torunia. Nie zdziwię się jak w niedziele dojdzie na trybunach do powtórki z 2007 roku.
    Poza tym, taki wielki i poważny klub będący członkiem ogromnej grupy kapitałowej, publikuje takie zdjęcie na swoim oficjalnym profilu na Facebook-u???
    Holder pokazywał komuś fucka ? Albo Emil ? Jeśli tak to opublikuj te materiały chętnie je sobie pooglądam.

  27. Powrót do góry    #207
    Ekspert Awatar lemur6666
    Dołączył
    20-11-2010
    Postów
    7,442
    Kliknij i podziękuj
    4,466
    Podziękowania: 1,708 w 1,014 postach
    Bali zasłużył na karę pieniężną od klubu. Dał się sprowokować i tyle.

    Ale można tracić czas twierdząc, że to był palec wskazujący,
    zdający się mówić "no patrzcie, która to już godzina, dwudziesta a ja nie jechałem jeszcze "

  28. Powrót do góry    #208
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-06-2004
    Postów
    1,233
    Kliknij i podziękuj
    40
    Podziękowania: 134 w 77 postach
    Czy wyście powariowali? Gość pokazał środkowy palec. To ma wiele znaczeń. Mógl wam grozić i mówił uważajcie co krzyczycie! Mógł mówić - będę pierwszy w każdym biegu. Hanock co zawody pokazuje 1 i 4 palec, tez mi to się nie podoba ale nie mam oto do niego pretensji.

    Damian teraz to nagle profesjonalista, a kibice toruńscy to ...? Czy kulturalni ludzie tak krzyczą? Ward i Holder deptali szalik falubazu i wszyscy na motoarenie klaskali. O co wam ludzie chodzi?
    Ostatnio edytowane przez zolnierz ; 14-09-2011 o 15:34

  29. Powrót do góry    #209
    Ekspert Awatar energo
    Dołączył
    16-01-2006
    Postów
    3,703
    Kliknij i podziękuj
    204
    Podziękowania: 915 w 463 postach
    Cytat Zamieszczone przez zolnierz Zobacz posta
    Czy wyście powariowali? Gość pokazał środkowy palec. To ma wiele znaczeń. Mógl wam grozić i mówił uważajcie co krzyczycie! Mógł mówić - będę pierwszy w każdym biegu.
    post idealnie wpisuje sie w "perfekcyjne" przygotowanie toru
    wracajac do meczu:

    Awizowane składy drużyn:
    UNIA LESZNO
    1. Jarosław Hampel
    2. Adam Skórnicki
    3. Troy Batchelor
    4. Damian Baliński
    5. Janusz Kołodziej
    6. Tobiasz Musielak

    UNIBAX TORUŃ
    9. Chris Holder
    10. Michael Jepsen Jensen
    11. Adrian Miedziński
    12. Rune Holta
    13. Ryan Sullivan
    14. Kamil Pulczyński

  30. Powrót do góry    #210
    Ekspert Awatar lynx
    Dołączył
    31-10-2001
    Postów
    3,883
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 10 w 7 postach
    utrudnienia ze strony torunian cd.

    nie tylko radiu elka obrywa sie za niedzielne spotkanie. po radiu elka przyjdzie pora na leszczynskich kibicow. jak donosza torunskie zrodla specjalne wytyczne na ten mecz dostala stadionowa ochrona oraz policja i nie chodzi tutaj o przedstawianie sie do kamery.

    wytyczne te z duza doza prawdopodobienstwa moga doprowadzic do konfrontacji - winny w takim przypadku bedzie oczywiscie kibic leszczynskiej unii.

    czego mozna sie spodziewac?
    drobiazgowych kontorli nie tylko na stadionie ale tez aut na leszczynskich numerach.
    sprawienie by kibice leszczynscy dotarli na mecz jak najpozniej.
    zaostrzonego czepialstwa o WSZYSTKO przez ochrone na stadionie.
    itd itp...

    mozna byc pewnym zatrzymywania leszczynskich aut tradycyjnie juz przed wjazdem do miasta na parkingach przy lesie - w celu "poprawy bezpieczenstwa"
    obawiam sie wrecz o prowokacje ze strony torunian. jak pokazuje minione kilka dni kryjom ze stepniewskim sa w stanie posunac sie bardzo daleko.

    jak podaje 1938.pl klub z torunia nie raczy odpisywac tez na maile stowarzyszenia leszczynskich kibicow w sprawie biletow.
    Ostatnio edytowane przez lynx ; 14-09-2011 o 16:02

  31. Powrót do góry    #211
    Zaawansowany Awatar damianos81
    Dołączył
    10-05-2005
    Postów
    1,907
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 80 w 48 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    Holder pokazywał komuś fucka ? Albo Emil ? Jeśli tak to opublikuj te materiały chętnie je sobie pooglądam.
    Tak szczerze to nie widziałem, żeby Holder prowokował kibiców, natomiast Emil to robił wielokrotnie.
    Ekipa toruńska o godz 18-stej wyszła na tor w ciuchach cywilnych, to się nie spodobało kibicom i zaczęły się gwizdy. Emil jako pierwszy zaczął pajacować, najpierw ręką przykładał do ucha, że niby słabo słyszy, gdy kibice zaczęli głosniej gwizdać to zaczął prowokacyjnie klaskać, bezczelnie się ciesząc ( to gdzieś było na fotce), wielokrotnie to powtarzał. Pajac jakich mało, ale po wypadku żal mi sie go zrobiło i mu to wybaczyłem.Natomiast królem prowokacji był menago toruński . Gdy kibice na niego gwizdali , ręką łapał się za przyrodzenie i pokazywał, że na nich leje, taki żartowniś haha .Albo, kiwał witką, sygnalizując chodźcie, chodźcie tu. Tego jak się wypowiadał prowokacyjnie nie będę przypominał, bo wszyscy o tym wiedza .

  32. Powrót do góry    #212
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-02-2006
    Postów
    581
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 41 w 21 postach
    Mam nadzieje, że Unia jednak wykorzysta to ZZ za Adamczewskiego. Byłem przeciwnikiem takiego zachowania, ale skoro Toruń chwyta się wszystkich możliwych zapisków regulaminów, to dlaczego my mamy tego nie robić? Nikt za darmo nie dał Kamilowi trzeciego miejsca w klasyfikacji średnich biegowych. Skoro regulamin daje taką szanse to trzeba to wykorzystać. Pytanie tylko czy jest to najzwyczajniej w świecie opłacalne w kontekście końcowego wyniku. Jeśli jest to nie ma co się zastanawiać. Tym bardziej, że Kryjom tak zaciekle podpowiada nam takie rozwiązanie. Jeśli mamy do wybory start poobijanego juniora a pełną ZZ to serio trzeba się zastanowić.
    Ostatnio edytowane przez MJ_Bull ; 14-09-2011 o 17:09

  33. Powrót do góry    #213
    Zaawansowany Awatar Klancyk
    Dołączył
    29-09-2010
    Postów
    1,534
    Kliknij i podziękuj
    194
    Podziękowania: 105 w 67 postach
    Cytat Zamieszczone przez zolnierz Zobacz posta
    Czy wyście powariowali? Gość pokazał środkowy palec. To ma wiele znaczeń. Mógl wam grozić i mówił uważajcie co krzyczycie! Mógł mówić - będę pierwszy w każdym biegu. Hanock co zawody pokazuje 1 i 4 palec, tez mi to się nie podoba ale nie mam oto do niego pretensji.

    Damian teraz to nagle profesjonalista, a kibice toruńscy to ...? Czy kulturalni ludzie tak krzyczą? Ward i Holder deptali szalik falubazu i wszyscy na motoarenie klaskali. O co wam ludzie chodzi?
    Kolego, byłem na tym meczu, nie klaskałem, co więcej o całej akcji z szalikiem dowiedziałem się dopiero w domu, odtwarzając mecz z nagrywarki. Czemu piszesz, że wszyscy klaskali? To nieprawda, tak się podgrzewa atmosferę dot. naszej potyczki, po co to robisz? Mało jadu tu się wylewa?
    Ostatnio edytowane przez Klancyk ; 14-09-2011 o 17:10

  34. Powrót do góry    #214
    Zaawansowany Awatar chris8
    Dołączył
    30-08-2004
    Postów
    1,550
    Kliknij i podziękuj
    112
    Podziękowania: 132 w 81 postach
    Wracając do artykułu ze zdjęciem Damiana to autor powinien być bardziej obiektywny bo widzi tylko wszyskie najgorsze aspekty ze strony Unii i ich kibiców ale dziwne że skoro wie co wołali kibice gospodarzy to jakim cudem osioł nie słyszał haseł do Damiana? Trzeba być istnym ******em by być nierzetelnym dziennikarzem, jeśli ktoś chce się zajmować takim fachem to powinien być obiektywny a nie jako kibic wylewać żale publicznie!! Dziwne że ten sam dziennikarz nie wspomina o zachowaniu działaczy, zawodników i kibiców Torunia. Jeśli dziś dziennikarze mają w ten sposób postępować to później nie dziwię się że na stadionach dochodzi do dziwnych sytuacji bo już media powodują nagonkę i potęgują gorącą atmosferę.
    Skoro jest to wątek o meczu w Toruniu to życzę Adrianowi najszybszego powrotu do zdrowia. Na sf jest info że Adrian być może wystąpi w niedziele czego bym bardzo sobie i wielu kibicom życzył. Mam tylko nadzieję że będzie to jego decyzja i będzie wstanie utrzymać maszynę by nie spowodować kolejnego swojego upadku. Jeśli będzie czuł się na siłach to Toruń może odrobić stratę. Wtedy też może ta atmosfera opadnie bo niestety za dużo kibiców Torunia uwierzyło w finał już na początku sezonu a teraz niestety może być TYLKO walka o brąz. Nie piszę tego złośliwie ale niestety fakty są takie i wypowiedzi co niektórych o preparowanie toru to już przegięcie. Dlaczego żaden z was nie potrafi pogratulować żużlowcom Unii wygranej? Rozumiem rozgoryczenie torem ale akurat zawodnicy Unii niczym nie zawinili, nawet nie przyczynili się do upadków zawodników Unibaxu, a mimo to ŻADEN Z WAS nie pogratulował im zwycięstwa. Tor był równy dla wszystkich i na nim rozstrzygają się losy medalu więc to zawodnicy decydują o wyniku. Czas by kibice zarówno jednej jak i drugiej drużyny odstawili tematy poza sportowe a zajęli się dopingiem swoich i rozmowami o meczu w TORUNIU. Rozmowy co do składów wyniku itp napewno trochę pozwolą ostudzić emocje, a nie przez 5 stron wałkowanie spraw związanych z meczem z Leszna. Dodatkowo wszelkie spory i zarzuty wobec drużyny przeciwnej nic nie zmienią a tylko jeden z drugim bardziej się nakręca przed meczem. Na koniec życzę wszystkim sympatykom SPORTOWYCH emocji w niedzielę i niech awansuje lepszy na TORZE. Pozdrawiam

  35. Powrót do góry    #215
    Użytkownik
    Dołączył
    20-03-2007
    Postów
    56
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 4 w 4 postach
    http://espeedway.pl/news,list_otwart...,48523,12.html

    To się nazywa bezmiar tupetu. Co ma na celu stosowanie tego typu subiektywnych oświadczeń? Przecież to tylko podsyca atmosferę - czyżby o to im chodziło? Brak słów panowie z Torunia. Już nie będę przypominał kto komu życzył szpital i kto kogo prowokował. Goebbels by się nie shańbił taką propagandą medialną.

    A swoją drogą martwi mnie fakt, że Leszno ma bardzo kiepski PR i nie dba należycie o swój wizerunek, tylko pozwala mściwym i pełnym jadu ludziom publicznie oszczerzać nasz klub i ludzi z nim związanych. Zawiedzeni wynikiem i szukający poza-sportowych przyczyn porażki ludzie przyjmują oskarżenia jako fakty dokonane. To samo się tyczy polityki - zawsze jakieś błoto się przyklei i niestety brak odpowiedniej reakcji ze strony Unii powoduje, że ludzie zaczynają faktycznie wierzyć, że Leszczynianie chcieli z premedytacją wysłać paru Torunian do szpitala...

  36. Powrót do góry    #216
    Zbanowany
    Dołączył
    12-05-2011
    Postów
    403
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    Cytat Zamieszczone przez m0squito Zobacz posta
    http://espeedway.pl/news,list_otwart...,48523,12.html

    To się nazywa bezmiar tupetu. Co ma na celu stosowanie tego typu subiektywnych oświadczeń? Przecież to tylko podsyca atmosferę - czyżby o to im chodziło? Brak słów panowie z Torunia. Już nie będę przypominał kto komu życzył szpital i kto kogo prowokował. Goebbels by się nie shańbił taką propagandą medialną.

    A swoją drogą martwi mnie fakt, że Leszno ma bardzo kiepski PR i nie dba należycie o swój wizerunek, tylko pozwala mściwym i pełnym jadu ludziom publicznie oszczerzać nasz klub i ludzi z nim związanych. Zawiedzeni wynikiem i szukający poza-sportowych przyczyn porażki ludzie przyjmują oskarżenia jako fakty dokonane. To samo się tyczy polityki - zawsze jakieś błoto się przyklei i niestety brak odpowiedniej reakcji ze strony Unii powoduje, że ludzie zaczynają faktycznie wierzyć, że Leszczynianie chcieli z premedytacją wysłać paru Torunian do szpitala...
    Tu sie zgadzam w 100%. W Unii nie ma wogole dzialu PR! Kazdy szanujacy sie klub powinien juz wyslac pismo w sprawie Kryjoma gdzie trzeba. Zachowawczosc, obojetnosc naszych dzialaczy jest przerazajaca. Co na to sponsorzy? Trzeba dzialac. Ta gnida musi byc ukarana.

  37. Powrót do góry    #217
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Toruń, 14 września 2011

    List otwarty do Kibiców niedzielnego meczu pomiędzy
    Unibaxem Toruń a Unią Leszno

    Drodzy Kibice!

    W niedzielę zmierzymy się z Unią Leszno. To być może najważniejszy dzień dla drużyny "Aniołów" w ostatnich latach. W tym meczu nie chodzi tylko o awans do finału. Chcemy ze wszystkich sił wygrać i walczyć o złoto, ale chcemy także udowodnić, że wysoka stawka nie musi oznaczać kroczenia do celu po trupach, bez oglądania się na zdrowie rywali. Chcemy na MotoArenie pokazać, że do sukcesu w ekstralidze nie trzeba kroczyć drogą torowych machlojek i oszustw.

    Dlatego bardzo liczymy na Was, na wszystkich Kibiców "Aniołów". Wiemy, że po pierwszym meczu w Lesznie czujecie się oszukani i odarci ze sportowych marzeń, które wydawały się tak bliskie do spełnienia.

    Ale to jednocześnie najlepsza chwila, żeby pokazać klasę, której zabrakło gospodarzom w Lesznie. Niech owacje i wspaniała zabawa na trybunach będą naszą odpowiedzią na skandaliczne prowokacje ze strony niektórych działaczy Unii Leszno, lecące z leszczyńskich trybun butelki i środkowy palec Damiana Balińskiego.

    Jesteście zawiedzeni po pierwszym meczu, my również. Zapewniamy, że na torze i w parkingu damy z siebie wszystko, żeby odrobić straty. Liczymy, że bez przerwy będziemy czuli Wasze sportowe wsparcie z trybun. Wspólnie możemy pokazać, ile tak naprawdę znaczy walka fair play i w jak wspaniały sposób potrafimy się cieszyć z tego pięknego sportu w Toruniu.

    Jak dla mnie jest to podsycanie nienawiści i nawoływanie do dziwnych zachowań.
    Ja rozumiem że Kryjoma i Stępniewskiego poje#ało, ale tam do wymiany jest cały zarząd.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  38. Powrót do góry    #218
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    1,228
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 316 w 116 postach
    "Chcemy na MotoArenie pokazać, że do sukcesu w ekstralidze nie trzeba kroczyć drogą torowych machlojek i oszustw."


    Oczekuję od leszczyńskich działaczy wystąpienie na drogę sądową z powództwem o ochronę dóbr osobistych (wizerunku i dobrego imienia). Nie może dochodzić do sytuacji, że dwójka ....... wyciera sobie mordy naszym klubem i podważa na każdym kroku nasze sportowe osiągnięcia oraz stara się zburzyć dobry wizerunek Unii.
    Ostatnio edytowane przez Brzuch ; 14-09-2011 o 18:24

  39. Powrót do góry    #219
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,341
    Kliknij i podziękuj
    1,568
    Podziękowania: 1,200 w 919 postach
    Po prostu nakręcają histerię. Z tego może wyjść tragedia.

    Czas na działania. Jeśli Unia nie podejmie żadnych działań, może trzeba będzie Klub wyręczyć? Należy pokazać opinii publicznej z czym mamy do czynienia. Tutaj już naprawdę czas na działania, także prawne.

    Czas Kryjoma i Stępniewskiego w sporcie musi się skończyć. Nie można tolerować takich zachowań. Poskarżyli się, poprotestowali i powinni czekać na efekt. A oni nadal podkręcają atmosferę. Po co? By doszło do burd podczas meczu?

    Ok, ja w tym nie wezmę udziału. Wraz ze znajomymi właśnie dziś zrezygnowaliśmy z wyjazdu do Torunia. Niewiele, ale siedem osób mniej kupi bilety. Proponuję w ogóle zlać "gościnny" Toruń. Przynajmniej nie będzie na kibiców Unii jak ew. jacyś sfrustrowani ****** zaczną demolować obiekt...

    Szkoda także pieniędzy, by zasilać ten klub opłatami za bilety.

    I oczywiście, jeśli jest do tego podstawa - zrobić ZZ za Kamila i rozwalamy miejscowych na ich obiekcie. I to będzie szach-mat i prawdopodobnie koniec historii Kryjoma w Toruniu.
    Ostatnio edytowane przez JaacPoz ; 14-09-2011 o 18:28

  40. Powrót do góry    #220
    Ekspert Awatar Noski
    Dołączył
    01-09-2006
    Postów
    5,235
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 1,223 w 651 postach
    Ale to jednocześnie najlepsza chwila, żeby pokazać klasę, której zabrakło gospodarzom w Lesznie. Niech owacje i wspaniała zabawa na trybunach będą naszą odpowiedzią na skandaliczne prowokacje ze strony niektórych działaczy Unii Leszno, lecące z leszczyńskich trybun butelki i środkowy palec Damiana Balińskiego.
    Widze ze co niektórymw Toruniu już całkiem się w głowie popier...

    Jedyną i notoryczna prowokacją od NIEDZIELI jest zachowanie KRYJOMA ZE STEPNIEWSKIM! Nie widziałem ani nie czytałem żadnej prowokacji ze strony naszych działaczy...

    Jedna butelka która oczywiście nie powinna mieć miejsca to nie lecące butelki bo wychodzi na to że poleciały ich setki w oczach Kryjoma i Stepniewskiego. Nie wspominając o tym ile butelek i nie tylko leciało z waszego sektora w stronę ochrony...

    Co do Ballyego to według mnie nie powinien się tak zachować i tyle. Ma 34 lata i powinien trzymać fason nawet w obliczy prowokacji kibiców z Torunia.
    Chwila która trwa może być najlepszą z Twoich chwil...

  41. Powrót do góry    #221
    MALKONTENT
    Cytat Zamieszczone przez lynx Zobacz posta
    jak podaje 1938.pl klub z torunia nie raczy odpisywac tez na maile stowarzyszenia leszczynskich kibicow w sprawie biletow.
    Bilety na sektor gości będą dostępne tylko w dniu meczu w kasie przy stadionie. Taką informację otrzymałem bezpośrednio z toruńskiego klubu. Z Unii mam info, że Torunianie nie są zainteresowani dystrybucją biletów w Lesznie.

  42. Powrót do góry    #222
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,886
    Kliknij i podziękuj
    1,713
    Podziękowania: 4,380 w 3,162 postach
    "Chcemy na MotoArenie pokazać, że do sukcesu w ekstralidze nie trzeba kroczyć drogą torowych machlojek i oszustw."
    Hm, tymi słowami zarządu Unibaxu jestem mocno zaskoczony. Tu SE powinna wkroczyć i spowodować przeprosiny ze strony działaczy Unibaxu. W ten sposób mogą się wypowiadać kibice, działaczom to nie przystoi. Z chwila kiedy sędzia dopuścił do zawodów tor uważa się za regulaminowy. I działacze z Torunia są ostatnimi którzy mogą sobie pozwalać na takie insynuacje. Właśnie jestem po obejrzeniu powtórki tego meczu. Szczególna uwagę zwróciłem na stan toru na rozoczęcie meczu. I jak mam byc szczery to zgodzę się całkowicie z Hampelem, tego toru w ogóle nie należało ruszać. Owszem na początku, po jeździe zawodników widać było, że jest mocno przyczepny. Twierdzę jednak, że jak by sędzia puścił mecz bez poprawek torowych to nawierzchnia by się fajnie odsypała i tor byłby jeszcze lepszy do ścigania niż to miało miejsce po tych wszystkich poprawkach.

    W całym tym konflikcie działacze z Torunia pozwalają sobie na zbyt wiele. Można by miec do Leszna pretensje w sytuacji kiedy na co dzień Unia jeździłaby na nawierzchni twardej lub lekko przyczepnej a na mecz z Toruniem przygotowała kope. Jednak wszyscy wiedzą, ze leszczynianie od dobrych co najmniej dwóch sezonów preferują tory raczej mocno przyczepne. W tym kontekście twierdzenie jakoby działacze z Leszna dopuścili się "machlojek torowych" jest zwykłym nadużyciem i głupotą ludzi nieodpowiedzialnych. Takie wypowiedzi rzutują na całą SE i dlatego Kowalski tu powinien zrobić porządek.

    P.s
    Obejrzałem raz jeszcze wypadki Miedziaka i Emila, pierwszy się przewrócił poprzez swoją nieuwagę (głupotę) a drugi z powodu braku umiejętności i brawury. Emil przy wejściu w łuk powinien szybciej złamac motor, on zaczął go łamać zbyt późno, co na tak przyczepnej nawierzchni musiało się tak skończyć.

    P.s 2
    Tez się boję, że w razie awansu Falubazu to np. Zengota może sobie na tym torze nie poradzić, podobnie Strzelec. Mam świadomość jednak tego, że tory przyczepne są dużo bardziej wymagające od twardych. Nie zapominajmy jednak, ze to ekstraliga i tu powinni jeździć najlepsi.
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 14-09-2011 o 18:51
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  43. Powrót do góry    #223
    Zaawansowany Awatar damianos81
    Dołączył
    10-05-2005
    Postów
    1,907
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 80 w 48 postach
    puki co to SE kara wszystkich na około tylko nie prowokatorów z Unibaxu http://www.espeedway.pl/news,kary_dl...,48528,12.html

  44. Powrót do góry    #224
    Zbanowany
    Dołączył
    12-05-2011
    Postów
    403
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    Najlepiej zeby wiecej ludzi przyjechalo niz jest miejsc.. Oczywiscie u nas jest tak samo. Zawsze w dniu meczu biletu tyle, ze u nas zawsze sie goscie pomieszcza bo w razie czego mozna uzyc strefy buforowej w Toruniu nie bedzie to mozliwe..

    "Strach" mam jechac do tego Torunia bo sytuacja jest tak napieta (m.in przez te dwojke), ze bez zakazow na 100% sie nie skonczy. Prowokacje ze strony milicji i ochrony sa pewne do tego fantazja, goraca krew czesci naszych i tragedia gotowa.

    Nie mozna tego co odpierdzielaja dzialacze torunscy tak zostawic! Licze na reakcje kogos od nas. Tylko kogo?

    Edycja: Toruniacy. Zrozumcie, ze tor byl trudny ok. Podobnie trudny jak podczas IMP czy podczas RZ. Emil nie po raz pierwszy upadl przez brawure.. Adrian niewiem czy sie rozluznil czy co. Na pewno wpadl w jakas koleine ale przez 4 okrazenia jak dzik gonil Balona i bylo ok.. Nikt chyba nie powie, ze mecz nie byl ciekawy?! Bylo na prawde duzo mijanek. Dla mnie zabijanie zuzla to jest na takich torach jak w Tarnowie ostatnio. Co ciekawego jest w takich zawodach skoro kolejnosc jest ustalona na 1 luku? Taki super bezpieczny speedway checie? Ja nie. Zielona za Zyty przygotowywala 10 razy gorszy tor na ktorym walki bylo 0! U nas tak nie jest. Gorzow tez bardzo przyczepny tor zrobil w niedziele ale co tam. Wazne aby Unia robila tor ktory bedzie odpowiadal gosciom. Przeciez Kryjom juz tydzien przed meczem wiedzial co bedzie odpierdzielal.. Unia jest zla, Jozin jest zly, Leszno to wies, rolnicy. Kryjom jest ok bo chce dobra, pokoju i aby wszyscy na calym swiece byli szczesliwi.
    Ostatnio edytowane przez BykPL ; 14-09-2011 o 19:15

  45. Powrót do góry    #225
    Ekspert Awatar lemur6666
    Dołączył
    20-11-2010
    Postów
    7,442
    Kliknij i podziękuj
    4,466
    Podziękowania: 1,708 w 1,014 postach
    Cytat Zamieszczone przez JaacPoz Zobacz posta
    Po prostu nakręcają histerię. Z tego może wyjść tragedia.



    Ok, ja w tym nie wezmę udziału. Wraz ze znajomymi właśnie dziś zrezygnowaliśmy z wyjazdu do Torunia. Niewiele, ale siedem osób mniej kupi bilety. Proponuję w ogóle zlać "gościnny" Toruń. Przynajmniej nie będzie na kibiców Unii jak ew. jacyś sfrustrowani ****** zaczną demolować obiekt...

    Szkoda także pieniędzy, by zasilać ten klub opłatami za bilety.
    ToO oczywiste, że Trouńscy działacze podsycają płomień licząc na komplet i powetowanie sobie strat frekwencyjnych rewanżem z UL.


    Sądzę, że ze względów bezpieczeństwa kibiców gości wpuszczą po prezentacji, oczywiście z odpowiednią szczegółową rewizją osobistą, także 3 biegi ewentualni chętni mają z głowy.

    Z dotychczasowego przebiegu wypadków wynika, że wszystko z kojarzy się z Lesznem jest "non grata" w grodzie Kopernika.


    EDIT :

    Komunikat SE:

    1. Informacja o nałożonych karach.

    Damian Baliński
    - art. 334 pkt 9 RSŻ kara finansowa 7000 zł za obraźliwy gest w stosunku do kibiców, prowokujący publiczność do niesportowych zachowań podczas meczu 17. rundy DMP pomiędzy drużynami Unia Leszno – Unibax Toruń rozegranym w Lesznie w dniu 11.09.2011 roku.

    http://www.espeedway.pl/news,kary_dl...,48528,12.html
    Ostatnio edytowane przez lemur6666 ; 14-09-2011 o 19:16

Strona 5 z 14 PierwszyPierwszy ... 34567 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •