Pokaż wyniki od 1 do 15 z 15

Wątek: MDMP - finał, 22.09.2011r. Bydgoszcz

  1. Powrót do góry    #1
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    01-05-2006
    Postów
    6,309
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 458 w 348 postach

    MDMP - finał, 22.09.2011r. Bydgoszcz

    czy już naprawdę nikogo nie interesują te zawody?

    oto zapowiedź
    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/20...w-bydgoszczy-/

    nie wiem jak inni Bydgoszczanie, ale ja się wybieram.


  2. Powrót do góry    #2
    Zaawansowany Awatar Budyn
    Dołączył
    09-05-2005
    Postów
    1,949
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 30 w 17 postach
    Brawo chłopaki. Bardzo miły akcent na zakończenie juniorskich zmagań w roku, w którym naszym nie zawszo szło tak jakby tego chcieli kibice. Złoto juniorów zawsze cieszy.

  3. Powrót do góry    #3
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-07-2008
    Postów
    1,769
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Świetny sukces naszych juniorów byli zdecydowanie najlepszą drużyną. Dobrze że nie kombinowali z ubijaniem toru tylko zrobi przyczepny.
    Rozbawiły mnie słowa Huszczy mówił, że nasz tor jest łatwy czy prosty i nie powinni mieć problemu Strzelec czy Rogowski, a jeździli 50 m z tyłu za przeciwnikiem lub sami się wywalali
    Gniezno też w sumie nieźle, W-wa czyt. Pawliccy bez szału dzisiaj.
    U nas Szymon świetnie, jego ostatni start to widać że trochę mu zaszkodziła długa przerwa, Curyło pojechał swoje i Adamczak też.

  4. Powrót do góry    #4
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Nasi (oprócz Patryka) pojechali straszną padakę. No ale cóż, tak to jest jak chłopaki mają zakaz używania na takie zawody sprzętu przeznaczonego na e-ligę. Inne priorytety.
    Gratulacje dla zwycięzców.

  5. Powrót do góry    #5
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    01-05-2006
    Postów
    6,309
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 458 w 348 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kobe_bks Zobacz posta
    Pawliccy bez szału dzisiaj.
    że co???

    Pawliccy to najjaśniejsza para dzisiejszych zawodów. niestety to MDMP a nie MMPPK i zabrakło im trzeciego zawodnika. Przemysław to przekozak na torze - mi się dziś najbardziej podobał!
    w ogóle formuła tych zawodów jakaś nie teges - dwóch zawodników z kompletami punktów. Lampart i Dudek bez starcia ze starszym Pawlickim.

    brawo dla młodych Polonistów! wyrównany skład zdecydował.
    na uwagę zasługuje fakt, że na podium nie było ekstraligowców, a niektórym z nich (zwłaszcza Rogowski) naprawdę brakuje umiejętności jazdy na motocyklu żużlowym.

    osobny temat to wypożyczenia (Lampart i Kret w barwach Lublina, Pawliccy Warszawy).

  6. Powrót do góry    #6
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-07-2008
    Postów
    1,769
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Bartek mi najbardziej się dzisiaj podobał Dudek, co prawda nie jechał przeciwko Pawlickim, Lampartowi czy Woźniakowi, ale efektownie balansował na motorze.

  7. Powrót do góry    #7
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    A co tam się ze Strzelcem stało? Fajno, jakby ktoś napisał, bo na podstawie suchych wyników niczego nie wiadomo. Gratulacje dla bydgoszczan muszą być i są, nawet mimo handicapu związanego z torem

  8. Powrót do góry    #8
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-07-2008
    Postów
    1,769
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tak naprawdę to dziwnie to wyglądało. To było przy wejściu w drugi łuk, podskoczył gdzieś na koleinie i nie opanował motocykla, przeleciał przez kierownicę, ale jechał wolno i bardzo asekuracyjnie. Więc pewnie parę siniaków będzie miał, ale raczej nic poważnego. Upadł też Rogowski, bo nie chciał najechać na upadającego zawodnika. Oboje wstali, w powtórki zapalił się motor zielonogórzanina.
    Poza tym bardzo zawiedli rolnicy, powinni zdobyć medal.. tor też przyczepny tak jak lubią, więc dla mnie to zaskoczenie na minus.
    Ostatnio edytowane przez Kobe_bks ; 22-09-2011 o 21:55

  9. Powrót do góry    #9
    Zaawansowany Awatar realista27
    Dołączył
    05-07-2003
    Postów
    2,784
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 66 w 48 postach
    Mala relacja z zawodów finałowych:
    http://www.itv24.com.pl/film/1558/md...czenie_nagrod/

  10. Powrót do góry    #10
    Zaawansowany Awatar krisracingteam
    Dołączył
    10-03-2007
    Postów
    1,655
    Kliknij i podziękuj
    40
    Podziękowania: 68 w 31 postach
    brawo dla młodych Polonistów! wyrównany skład zdecydował.
    Przede wszystkim znajomość swojego toru zadecydowała. Na obcym torze trudno byłoby Polonistom zdobyć złoto.
    Tak czy inaczej gratulacje.

  11. Powrót do góry    #11
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,020
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,320 w 889 postach
    Przypuszczalnie gdyby finał był w Gnieźnie to wygraliby juniorzy Startu, gdyby w ZG to Falubazu... Własny tor zawsze jest handicapem, zwłaszcza w tego rodzaju zawodach juniorskich. Nie byłem na zawodach, ale wyniki Falubazu mnie zadziwiają - wnioskuję, że motocykle są oszczędzane na finał DMP. Pawliccy jechali dobrze, ale Polonia miała tą przewagę, że punktowało 3 zawodników.
    Jest to sukces dla tych chłopaków i powód do radości, aczkolwiek nie popadałbym w jakiś hurra-optymizm, bo swoją wartość będą chłopaki musieli udowadniać w przyszłym roku rywalizując z częścią tych zawodników na torach ELigi i wówczas się okaże czy są tacy dobrzy jak to dziś pokazali. Oby byli!

  12. Powrót do góry    #12
    Użytkownik
    Dołączył
    15-09-2007
    Postów
    316
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 7 w 6 postach
    http://www.itv24.com.pl/film/1559/mdmp_caly_mecz/

    Są już całe zawody

    Swoją drogą to wstyd o chyba (na pewno) jednak żużel sie w Bydgoszczy przejadł. Impreza mistrzowska, bilety po 5 złotych na finał!!!, a ludzi "ze 3 sztuki" Nie rozumiem tego??? Na takowym finale w 1989 wtedy co Powieźli W. Cieślewicza i Michalaka był prawie cały stadion. hmm daje do myślenia
    Ostatnio edytowane przez Marcin ; 23-09-2011 o 00:49

  13. Powrót do góry    #13
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Nie przesadzaj, w ubiegłych latach na finałach MDMP też bywało mało ludzi.
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  14. Powrót do góry    #14
    Użytkownik
    Dołączył
    15-09-2007
    Postów
    316
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 7 w 6 postach
    w ubiegłych latach??? Ale ja mówię o finale a nie o rundach eliminacyjnych. Ile miałes tych finałów przez ostatnie 20 lat w bydzi?

  15. Powrót do góry    #15
    Zaawansowany Awatar Budyn
    Dołączył
    09-05-2005
    Postów
    1,949
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 30 w 17 postach
    Handicap toru odgrywa zawsze duże znaczenie, szczególnie w zawodach juniorskich. Chwała chłopakom, że potrafili to wykorzystać. Jestem przekonany, że nie każdy z dzisiejszych uczestników by potrafił.
    Najważniejsze, że mamy 88 medal dla Polonii. Szkoda, że Walasek nie dowiózł praktycznie pewnego srebra na IMP, bo za rok medal DMP ładnie wyglądałby jako 90 krążek.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •