Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 46 do 90 z 133

Wątek: SportsBoard.pl - nowy silnik, nowe opcje, funkcjonalności, nowe otwarcie;-)

  1. Powrót do góry    #46
    Ekspert Awatar Girion
    Dołączył
    05-01-2003
    Postów
    4,025
    Kliknij i podziękuj
    172
    Podziękowania: 108 w 43 postach
    Dalej skopane są nicki autorów starych wątków na stronie działowej (patrząc na tematy w HP).

  2. Powrót do góry    #47
    Ekspert
    eksModerator FTSL

    Dołączył
    28-07-2003
    Postów
    3,912
    Kliknij i podziękuj
    147
    Podziękowania: 98 w 52 postach
    Cytat Zamieszczone przez Girion Zobacz posta
    Dalej skopane są nicki autorów starych wątków na stronie działowej (patrząc na tematy w HP).
    I nie tylko w HP. Gdy już się wejdzie w dany wątek, to autor jest poprawny oraz nicki pozostałych forumowiczów także.

    Jak zostanie rozwiązana sprawa avatarów? Mojego chciałem sobie zmienić z gif'a na jpg'a i niestety zmieniło mi także rozmiar na 80x80. Jak widać osoby, które nic nie zmieniały nadal mają nawet 110x110. Myślę że właśnie większe avatary powiedzmy max 110x110 i ograniczenie do ilości kB byłoby najlepszym rozwiązaniem.

    Dwa razy zapytałem już o inną sprawę i nie otrzymałem odpowiedzi. Trzeci raz nie powtórzę
    Ostatnio edytowane przez gulas ; 18-09-2011 o 14:26
    #MistrzJestJeden

  3. Powrót do góry    #48
    Ekspert Awatar Roberto
    Dołączył
    21-08-2002
    Postów
    7,400
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 204 w 56 postach
    Cytat Zamieszczone przez darkness Zobacz posta
    3. Roberto - mogły wylądować, bo jak dobrze pamietam to poleciały m.in. Fora o igrzyskach zimowych, FSL i coś jeszcze z okresu Twojej największej aktywności; cytowania - będziemy to sprawdzać w ustawieniach, a jak nie to hakowac (chyba, ze do Iza je w tym tym miejscu kodu zamknie drogę do aktualizacji wersji softu); tłumaczenia - wiem, tyle ze jest tutaj wiele braków i byłoby rewelacyjnie gdyby ktoś po przeklikaniu forum je wylistowal...
    W FSL nigdy się nie udzielałem, w igrzyskach raczej symbolicznie, pozostałe działy raczej sam zamykałem więc też mój udział w nich był znikomy, na pewno nie zniknął dział w którym spłodziłem 2 tys. postów. Co więcej, teraz zniknęło mi kolejnych ponad 100 Do tego po wejściu np. tutaj: http://www.sportsboard.pl/forumdispl...ia-Tarn%C3%B3w jako ostatni wypowiadający się w wątku Unia Tarnów 2010 pokazany jest niejaki Rybnik90 podczas gdy po wejściu do tego wątku okazuje się, że jest inaczej, a Rybnik90 nie ma na swoim koncie ani jednego posta więc się nawet w bazie danych nie bardzo powinien zapisać (poza bazą użytkowników). Przy okazji skoro doszło do tak znaczącej zmiany to warto by było wywalić z bazy danych użytkowników wszystkich zarejestrowanych dawniej niż powiedzmy miesiąc temu których liczba postów nadal wynosi 0 (lub coś koło tego).

    ---

    Widzę, że baza userów uszczuplała o jakieś 20 tys. osób, nieźle
    To jeszcze kwestia wyszukiwarki; ta forumowa daje bardzo skromny rezultat np. dla frazy "koszulki" w porównaniu z tym co na forum wyszukuje dla tej frazy google.
    Ostatnio edytowane przez Roberto ; 15-09-2011 o 08:57 Powód: Aktualizacja

  4. Powrót do góry    #49
    Zaawansowany Awatar inzynier
    Dołączył
    21-11-2002
    Postów
    1,897
    Kliknij i podziękuj
    21
    Podziękowania: 90 w 75 postach
    Dokonałem wpisu na forum jednak nie potrafię go odnaleźć, poszukałem go za pomocą wyszukiwarki w górnym prawym rogu ekranu [temat -GP Chorwacji (Gorican)], poniżej wklejam ścieżkę jaka była umieszczona w nagłówku tego posta
    Forum - archiwalne fora - fan kluby / net fans / wyjazdy / GP Chorwacji (Gorican)

    Proszę o info jak ten wpis można odszukać inaczej czyli "normalnie" ze strony głównej, bo tak naprawdę to obecnie potrafię go odszukać tylko i wyłącznie za pomocą wyszukiwarki. dzięki.
    Marco Simoncelli (1987-01-20 * 2011-10-23) Ukryta zawartość

  5. Powrót do góry    #50
    Administrator Awatar darkness
    Dołączył
    02-08-2001
    Postów
    4,859
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 56 w 5 postach
    Cytat Zamieszczone przez Roberto Zobacz posta
    Widzę, że baza userów uszczuplała o jakieś 20 tys. osób, nieźle
    Bardziej .... pomysłu w 10 letniej historii tego forum nie widziałem i nie słyszałem, a jeszcze ktoś dał się podpuścić i to zrobił... Od czego są jednak backupy
    pozdrawiam
    Dariusz Górzny

  6. Powrót do góry    #51
    Administrator Awatar darkness
    Dołączył
    02-08-2001
    Postów
    4,859
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 56 w 5 postach
    Cytat Zamieszczone przez inzynier Zobacz posta
    Dokonałem wpisu na forum jednak nie potrafię go odnaleźć, poszukałem go za pomocą wyszukiwarki w górnym prawym rogu ekranu [temat -GP Chorwacji (Gorican)], poniżej wklejam ścieżkę jaka była umieszczona w nagłówku tego posta
    Forum - archiwalne fora - fan kluby / net fans / wyjazdy / GP Chorwacji (Gorican)

    Proszę o info jak ten wpis można odszukać inaczej czyli "normalnie" ze strony głównej, bo tak naprawdę to obecnie potrafię go odszukać tylko i wyłącznie za pomocą wyszukiwarki. dzięki.
    Jak widać w podanej ścieżce to forum (dot. wyjazdów) i ten temat są w kategorii archiwalne fora, czyli forach obecnie niedostępnych przez SG. Innymi słowy to forum cieszyło się bardzo śladową popularnością i zostało w trakcie przeprowadzanych zmian wyłączone.
    pozdrawiam
    Dariusz Górzny

  7. Powrót do góry    #52
    Ekspert Awatar Roberto
    Dołączył
    21-08-2002
    Postów
    7,400
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 204 w 56 postach
    Cytat Zamieszczone przez darkness Zobacz posta
    Bardziej .... pomysłu w 10 letniej historii tego forum nie widziałem i nie słyszałem
    Może jeszcze mało widziałeś i słyszałeś bo w "świecie" okresowe czyszczenie baz z nieaktywnych userów (oczywiście pod pewnymi warunkami) to żadna nowość, albo po prostu nie miałeś w życiu okazji podjęcia próby zarejestrowania się na forum na którym ponad 20 tys. kombinacji nicków jest już zajęta, no ale skoro dla życia forum niezbędne są nicki bez postów zarejestrowane powiedzmy 4 lata temu i ostatnio aktywne powiedzmy rok temu, to niech wszystkim nowo przybyłym lekkie będą komunikaty w stylu Skype'a "przepraszamy ale nazwa robertmilionpiecsetstodziewiecset jest juz zajeta, sproboj robertow10letniejhistoriitegoforumniewidzialemnies lyszalem"

  8. Powrót do góry    #53
    Administrator Awatar darkness
    Dołączył
    02-08-2001
    Postów
    4,859
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 56 w 5 postach
    I Twoim zdaniem zdecydowanie należy taka operację przeprowadzić w formie przez Ciebie zaproponowanej???

    Tj.:
    wywalić z bazy danych użytkowników wszystkich zarejestrowanych dawniej niż powiedzmy miesiąc temu których liczba postów nadal wynosi 0 (lub coś koło tego)
    Czyli:
    - bez weryfikacji czy osoba loguje się na konto i np. korzysta z PW, ale nie dodaje postów,
    - bez wysłania informacji o planowanej czystce i prośby o określenie się co do chęci korzystania z zarejestrowanego nicka,
    - bez ustalenia określonego vacatio legis dla w/w osób ???

    Tak, masz rację, w takim "świecie" nie bywam W branży IT/Media, w której pracuję od nastu lat takie praktyki nie mają miejsca, zwłaszcza, że przynajmniej ja wiem, iż sieć ma to do siebie, że jeden fałszywy ruch potrafi zniweczyć wszystko...

    ps. wg Twojej propozycji usunięciu podlegać powinna osoba, która zarejestrowała się 1 sierpnia 2011 i ma np. ... 1 post; a wątpię byś faktycznie takie działanie sugerował - precyzyjność przekazu ma naprawdę znaczenie

    ps2. nie kwestionuję istotny weryfikacji bazy, zwłaszcza w kontekście prostych/popularnych, a nie używanych nicków (ale zdecydowanie w innym zakresie ilościowym), ale taka operacja powinna być zrobiona z GŁOWĄ i w odpowiedniej formie i w odpowiednim czasie. Formułując takie postulaty należy mieć jednak na uwadze, że mozna trafić na grunt, który dość bezrefleksyjnie wykona taką operację, jak to miało w tym przypadku...
    pozdrawiam
    Dariusz Górzny

  9. Powrót do góry    #54
    Ekspert Awatar Roberto
    Dołączył
    21-08-2002
    Postów
    7,400
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 204 w 56 postach
    Mówiłem o świecie for internetowych w którym z taką operacją spotykałem się często i zawsze na podobnych warunkach, nie sądziłem więc że zrozumienie zasygnalizowanej przeze mnie propozycji to taki problem. Liczba postów bliska 0, data ostatniej aktywności większa niż ostatnie pół roku, wysłanie na maila linka do skryptu potwierdzającego chęć bycia zarejestrowanym na forum - takie warunki wyjściowe, tyle ode mnie

  10. Powrót do góry    #55
    Zaawansowany Awatar inzynier
    Dołączył
    21-11-2002
    Postów
    1,897
    Kliknij i podziękuj
    21
    Podziękowania: 90 w 75 postach
    Cytat Zamieszczone przez darkness Zobacz posta
    Jak widać w podanej ścieżce to forum (dot. wyjazdów) i ten temat są w kategorii archiwalne fora, czyli forach obecnie niedostępnych przez SG. Innymi słowy to forum cieszyło się bardzo śladową popularnością i zostało w trakcie przeprowadzanych zmian wyłączone.

    Parafrazując, mam rozumieć, że szanse na powrót tej "części forum" jest bliskie zeru a raczej zerowe, tak ?
    Marco Simoncelli (1987-01-20 * 2011-10-23) Ukryta zawartość

  11. Powrót do góry    #56
    Administrator Awatar darkness
    Dołączył
    02-08-2001
    Postów
    4,859
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 56 w 5 postach
    Cytat Zamieszczone przez inzynier Zobacz posta
    Parafrazując, mam rozumieć, że szanse na powrót tej "części forum" jest bliskie zeru a raczej zerowe, tak ?
    Nie do końca tak: jeżeli uzyskam sensowne uzasadnienie dlaczego warto tworzyć/przywrócić dział, który w ostatnim roku miał może nascie postow i zostanę przekonany, ze jest pomysł by ten dział żył i był chętnie odwiedzany to niezwłocznie i z ogromna przyjemnoscia go przywróce...

    Ps. Geneza tamtego działu sięga lat minionych gdy zaczynały na poważnie organizować się grupy kibiców internetowych, to tu powstawał m.in. Falubaz Net Fans. Dziś te organizacje maja własne fora i żyją własnym zyciem
    pozdrawiam
    Dariusz Górzny

  12. Powrót do góry    #57
    Zaawansowany
    Dołączył
    12-08-2002
    Postów
    2,209
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 12 w 8 postach
    Cytat Zamieszczone przez gulas Zobacz posta
    Jak zostanie rozwiązana sprawa avatarów? Mojego chciałem sobie zmienić z gif'a na jpg'a i niestety zmieniło mi także rozmiar na 80x80. Jak widać osoby, które nic nie zmieniały nadal mają nawet 110x110. Myślę że właśnie większe avatary powiedzmy max 110x110 i ograniczenie do ilości kB byłoby najlepszym rozwiązaniem.
    Dołączam się do tego pytania.

  13. Powrót do góry    #58
    Ekspert
    Dołączył
    25-12-2001
    Postów
    3,242
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 76 w 36 postach
    Taka mała uwaga odnośnie nowego podziału forum: przez wiele lat każdy nowy temat był zamykany, a autor odsyłany od tematu klubowego. Coś mi się wydaje że nieprędko się to zmieni Pomóc mogą moderatorzy/admini którzy pokazowo powinni wydzielić po kilka tematów w każdym dziale klubowym.

  14. Powrót do góry    #59
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Nieśmiało podrzucam, że można by zmienić czas na zimowy

  15. Powrót do góry    #60
    Administrator Awatar Marcin
    Dołączył
    08-11-2002
    Postów
    2,697
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 123 w 72 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Nieśmiało podrzucam, że można by zmienić czas na zimowy
    Musisz ręcznie dokonać zmiany strefy czasowej w Panelu Użytkownika.

    http://www.sportsboard.pl/showthread...80#post1413080
    Ostatnio edytowane przez Marcin ; 03-11-2011 o 20:35

  16. Powrót do góry    #61
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,681
    Kliknij i podziękuj
    2,080
    Podziękowania: 997 w 489 postach
    A czemu jest limit emotek jakiś??
    Zwyczajnie cytując posta z emotkami, sam już wiele nie mogę dodać swoich i trzeba się męczyć edytując wszystko
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  17. Powrót do góry    #62
    Administrator Awatar Marcin
    Dołączył
    08-11-2002
    Postów
    2,697
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 123 w 72 postach
    Limit podniesiony do 10. Tylko ze względu na edycję postów. Wyjdzie w praniu i... może tak już zostanie.

    Na pewno nie ma mowy o "no limit".

  18. Powrót do góry    #63
    Zaawansowany Awatar inzynier
    Dołączył
    21-11-2002
    Postów
    1,897
    Kliknij i podziękuj
    21
    Podziękowania: 90 w 75 postach
    Do niedawna na "górnej belce" były zakładki nazwane NOWE POSTY i CO NOWEGO - obecnie na tej belce nie ma żadnych napisów, napisze mi ktoś czy to tylko u mnie czy u wszystkich ?

    Jak odszukać nowe posty po kilku dniach nieobecności na forum ?
    Marco Simoncelli (1987-01-20 * 2011-10-23) Ukryta zawartość

  19. Powrót do góry    #64
    Administrator Awatar Marcin
    Dołączył
    08-11-2002
    Postów
    2,697
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 123 w 72 postach
    Było to wyłączone przez krótki okres. Powinno być ok.
    Pozdrawiam
    Marcin

  20. Powrót do góry    #65
    Zaawansowany Awatar inzynier
    Dołączył
    21-11-2002
    Postów
    1,897
    Kliknij i podziękuj
    21
    Podziękowania: 90 w 75 postach
    OK Marcin, jest tak jak piszesz czyli OK.
    Marco Simoncelli (1987-01-20 * 2011-10-23) Ukryta zawartość

  21. Powrót do góry    #66
    Stały bywalec Awatar Sorel
    Dołączył
    22-04-2005
    Postów
    1,366
    Kliknij i podziękuj
    38
    Podziękowania: 356 w 141 postach
    Da się ustawić na forum jakieś praktyczne powiadomienie o zapełnieniu skrzynki prywatnych wiadomości? Niby jest limit 50, ale jeśli jawnie nie kontroluje się tej liczby w panelu PW to przy pełnej skrzynce można być kompletnie nieświadomym, że inni piszą PW, ale nic nie dochodzi...

  22. Powrót do góry    #67
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,391
    Kliknij i podziękuj
    2,622
    Podziękowania: 3,623 w 2,147 postach
    Da sie usunac te sniezki?

  23. Powrót do góry    #68
    Administrator Awatar Marcin
    Dołączył
    08-11-2002
    Postów
    2,697
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 123 w 72 postach
    Limit PW - ustawiłem system komunikatów, który informuje, że:

    Użytkownik zapełnił skrzynkę PW w co najmniej 90%, lecz nie więcej niż 100%

    Przedstawia to się następująco:

    Bez*tytułu.png

    Nie wiem czy nie zwiększyć limitu powiedzmy od 95% do 100%

    Czy treść komunikatu jest ok?

    Śnieżki - część osób denerwuje, dla innych to miły akcent... Nie wszystkim się dogodzi. Myślę, że jeszcze mogą przez jakiś czas pozostać.
    Ostatnio edytowane przez Marcin ; 17-01-2013 o 17:58
    Pozdrawiam
    Marcin

  24. Powrót do góry    #69
    Ekspert Awatar Mildura
    Dołączył
    03-07-2010
    Postów
    6,848
    Kliknij i podziękuj
    845
    Podziękowania: 840 w 448 postach
    Śnieżki są ok, pod warunkiem, że się nie jest włąśnie w Czechach - sypie jak diabli
    Zenon Jaskuła - TDF 1993!
    Rafał Majka - Vuelta 2015!!! 3xTDF!!!
    Niemiec - Vuelta 2014!
    28/09/2014 - MICHAŁ KWIATKOWSKI MISTRZEM ŚWIATA!!!! 19/04/2015 - AMSTEL GOLD RACE!!! E3 Harelbeke 25/03/2016!!! Strade Bianche 2014/2017
    18/03/2017 Milan-San Remo!!!

  25. Powrót do góry    #70
    Stały bywalec Awatar Sorel
    Dołączył
    22-04-2005
    Postów
    1,366
    Kliknij i podziękuj
    38
    Podziękowania: 356 w 141 postach
    Cytat Zamieszczone przez Marcin Zobacz posta
    Limit PW - ustawiłem system komunikatów, który informuje, że:

    Użytkownik zapełnił skrzynkę PW w co najmniej 90%, lecz nie więcej niż 100%

    Przedstawia to się następująco:

    Nie wiem czy nie zwiększyć limitu powiedzmy od 95% do 100%

    Czy treść komunikatu jest ok?
    Świetnie, o to chodziło.

    Przypuszczam, że nie da się zapełnić skrzynki na więcej niż 100% Więc rozumiem, że takie info wyświetli się również przy pełnej skrzynce (100%)?

  26. Powrót do góry    #71
    Administrator Awatar Marcin
    Dołączył
    08-11-2002
    Postów
    2,697
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 123 w 72 postach
    Cytat Zamieszczone przez Sorel Zobacz posta
    Świetnie, o to chodziło.

    Przypuszczam, że nie da się zapełnić skrzynki na więcej niż 100% Więc rozumiem, że takie info wyświetli się również przy pełnej skrzynce (100%)?
    Tak
    Pozdrawiam
    Marcin

  27. Powrót do góry    #72
    Ekspert Awatar zigi1976
    Dołączył
    02-09-2007
    Postów
    5,715
    Kliknij i podziękuj
    1,386
    Podziękowania: 410 w 265 postach
    Mi tam śnieżki się podobają.

  28. Powrót do góry    #73
    Administrator Awatar Marcin
    Dołączył
    08-11-2002
    Postów
    2,697
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 123 w 72 postach
    1 lutego zamierzam przywrócić stare style - bez śnieżek czyli to ich ostatni tydzień funkcjonowania. Za rok powtórka. Na Wielkanoc spróbuję wyszukać inny motyw odpowiadający temu Świętu .
    Pozdrawiam
    Marcin

  29. Powrót do góry    #74
    Ekspert Awatar AlterEgo
    Dołączył
    16-08-2002
    Postów
    5,318
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 179 w 117 postach
    Pisanki...?

    *

    Od wczoraj bodajże mam inny widok - wszystkie teksty są wycentrowane (wpisy użytkowników, również te w prawym panelu skrótów).
    Czy to ja coś namieszałem czy to nowy design?

  30. Powrót do góry    #75
    Administrator Awatar Marcin
    Dołączył
    08-11-2002
    Postów
    2,697
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 123 w 72 postach
    Raczej namieszałeś. Ja nic nie grzebałem. Dasz radę wstawić screena?
    Pozdrawiam
    Marcin

  31. Powrót do góry    #76
    Ekspert Awatar AlterEgo
    Dołączył
    16-08-2002
    Postów
    5,318
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 179 w 117 postach
    Cytat Zamieszczone przez Marcin Zobacz posta
    Raczej namieszałeś. Ja nic nie grzebałem. Dasz radę wstawić screena?
    Chyba tak:

    Załącznik 200Załącznik 201


  32. Powrót do góry    #77
    Administrator Awatar Marcin
    Dołączył
    08-11-2002
    Postów
    2,697
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 123 w 72 postach
    Internet Explorer? Jeśli tak to czy tylko wyłącznie na tej przeglądarce i czy na pewno od wczoraj?
    Pozdrawiam
    Marcin

  33. Powrót do góry    #78
    Ekspert Awatar AlterEgo
    Dołączył
    16-08-2002
    Postów
    5,318
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 179 w 117 postach
    Tak, mam IE A ten new design jest od wczoraj lub przedwczoraj.

    Przed chwilą odpaliłem sportsboard.pl na Mozilla Firefox i tam jest "po staremu"

  34. Powrót do góry    #79
    Administrator Awatar Marcin
    Dołączył
    08-11-2002
    Postów
    2,697
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 123 w 72 postach
    Szczerze mówiąc Alter to nie wiem. Ja nic nie zmieniałem od długiego czasu. Jedynie teraz dodałem tymczasowo do 1.02 styl Default, ale BEZ ŚNIEŻEK. Chrome, Firefox wyglądają ok. IE faktycznie coś centruje (te wymienione przeglądarki posiadają opcję renderowania na silnik IE i podgląd jak to wygląda w IE) - sam zobaczyłem, ale nie wiem czy da się coś z tym zrobić. Zobaczę czy w pracy u mnie też to występuje. Mam tam kilka przeglądarek. Jak znajdę powód dam znać.
    Pozdrawiam
    Marcin

  35. Powrót do góry    #80
    Ekspert Awatar mhsol
    Dołączył
    30-04-2009
    Postów
    3,592
    Kliknij i podziękuj
    2,083
    Podziękowania: 684 w 384 postach
    Marcin - u mnie to samo. Wszystkie teksty są wycentrowane. Przeglądarka IE.

  36. Powrót do góry    #81
    Administrator Awatar Marcin
    Dołączył
    08-11-2002
    Postów
    2,697
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 123 w 72 postach
    No ale od kiedy? Bo to ważne. Od zawsze czy też od wczoraj?
    Pozdrawiam
    Marcin

  37. Powrót do góry    #82
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Ludzie kochani, wyrzućcie ze świadomości tę cholerną przeglądarkę, przecież od stworzenia świata są z nią same problemy

  38. Powrót do góry    #83
    Ekspert Awatar mhsol
    Dołączył
    30-04-2009
    Postów
    3,592
    Kliknij i podziękuj
    2,083
    Podziękowania: 684 w 384 postach
    Marcin - powiedziałbym, że od 2-3 dni. Dokładnie nie pamiętam.

  39. Powrót do góry    #84
    Administrator Awatar Marcin
    Dołączył
    08-11-2002
    Postów
    2,697
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 123 w 72 postach
    OK.

    Ale i tak przychylam się do zdania Sobotcha.
    Pozdrawiam
    Marcin

  40. Powrót do góry    #85
    Ekspert Awatar AlterEgo
    Dołączył
    16-08-2002
    Postów
    5,318
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 179 w 117 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Ludzie kochani, wyrzućcie ze świadomości tę cholerną przeglądarkę, przecież od stworzenia świata są z nią same problemy
    Chętnie bym to zrobił, ale w firmie nie ma pozwolenia na takie samowolki

  41. Powrót do góry    #86
    Ekspert Awatar AlterEgo
    Dołączył
    16-08-2002
    Postów
    5,318
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 179 w 117 postach
    Centrowanie zniknęło
    Marcin, co zrobiłeś?

  42. Powrót do góry    #87
    Administrator Awatar Marcin
    Dołączył
    08-11-2002
    Postów
    2,697
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 123 w 72 postach
    Już wczoraj wieczorem pisałem, że naprawione, ale przeoczyłeś malutkie OK .
    To był drobny błąd - niezamknięty tag.
    Pozdrawiam
    Marcin

  43. Powrót do góry    #88
    Ekspert Awatar AlterEgo
    Dołączył
    16-08-2002
    Postów
    5,318
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 179 w 117 postach
    Myślałem, że to OK odnosi sie do wpisu mhsol'a
    Trzeba było napisać "Już jest OK"

  44. Powrót do góry    #89
    Administrator Awatar Marcin
    Dołączył
    08-11-2002
    Postów
    2,697
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 123 w 72 postach
    Antagonistów śnieżek zapewne ucieszy wiadomość, że zostały już wyłączone.
    Pozdrawiam
    Marcin

  45. Powrót do góry    #90
    Ekspert Awatar Mildura
    Dołączył
    03-07-2010
    Postów
    6,848
    Kliknij i podziękuj
    845
    Podziękowania: 840 w 448 postach
    ...a cała reszta, mam nadzieję, może spokojnie czekać na następne Boże Narodzenie?
    Zenon Jaskuła - TDF 1993!
    Rafał Majka - Vuelta 2015!!! 3xTDF!!!
    Niemiec - Vuelta 2014!
    28/09/2014 - MICHAŁ KWIATKOWSKI MISTRZEM ŚWIATA!!!! 19/04/2015 - AMSTEL GOLD RACE!!! E3 Harelbeke 25/03/2016!!! Strade Bianche 2014/2017
    18/03/2017 Milan-San Remo!!!

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •