Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 135 z 146

Wątek: To już jest KONIEC! (chyba...przynajmniej w Poznaniu)

  1. Powrót do góry    #91
    Użytkownik
    Dołączył
    06-02-2008
    Postów
    125
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    kasy na żużel i inne sporty nie ma ale na PR jest http://wiadomosci.onet.pl/regionalne/poznan/poznan-wydal-ok-2325-tys-zl-na-agencje-pr,1,4840633,region-wiadomosc.html

  2. Powrót do góry    #92
    Użytkownik
    Dołączył
    19-06-2009
    Postów
    373
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    kilkakrotnie próbowałem otworzyć stronę PSŻ , bez rezultatu.
    Spróbuj tego adresu: http://www.psz.poznan.pl/.

  3. Powrót do góry    #93
    Początkujący
    Dołączył
    27-09-2008
    Postów
    10
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytat Zamieszczone przez hhuunntteerr Zobacz posta
    Co ma tu piernik do wiatraka? Zużel w Poznaniu upadł w dużej mierze przez brak stadionu, a nie kłótnie Sp.zo.o. ze Stowarzyszeniem.
    Twój post wskazuje na to, że jeszcze wielu ludzi nie ma rozeznania w temacie i nie rozumie o co tak naprawdę chodzi.
    Wydaje mi się, że umowa na wynajędzie ruin na Golaju była tylko kasy na zapłatę zabrakło... A kto poważny zechce sponsorować żużel gdy dwie instytucje się kłócą? I to własnie miałem na myśli pisząc o przyczynach upadku żużla w Poznaniu.

  4. Powrót do góry    #94
    Użytkownik Awatar pavel
    Dołączył
    28-08-2007
    Postów
    439
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytat Zamieszczone przez Bojownik73 Zobacz posta
    Pavel!Rewelacja!I znowu wzruszenie...no,ale ja baba jestem,więc chyba mi trochę wolno..Tak się tylko boję,że kiedyś mi się strona nie otworzy i to już będzie naprawdę koniec..((((((((((((
    Nie przesadzaj, to tak tylko w mojej starczej głowie czasem coś się rodzi.
    P.S. Może jest jednak szansa: http://epoznan.pl/sport-news-27451-P...ny_uratuja_PSZ

  5. Powrót do góry    #95
    Zaawansowany Awatar hhuunntteerr
    Dołączył
    15-10-2006
    Postów
    1,561
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Cytat Zamieszczone przez pinkfloyd Zobacz posta
    Wydaje mi się, że umowa na wynajędzie ruin na Golaju była tylko kasy na zapłatę zabrakło... A kto poważny zechce sponsorować żużel gdy dwie instytucje się kłócą? I to własnie miałem na myśli pisząc o przyczynach upadku żużla w Poznaniu.
    Pieniędzy na stadion nie było bo miasto nie raczyło całej obiecanej kwoty przelać. A sponsorów był brak przede wszystkim dlatego, że nikt nie chciał być postrzegany przez pryzmat ruiny na Golaju.
    EKA Z GOLAJA
    www.ekazgolaja.pl

  6. Powrót do góry    #96
    Użytkownik
    Dołączył
    28-11-2010
    Postów
    367
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Witam

    Czy ma ktoś może zdjęcia/informacje jak obecnie wygląda obiekt Warty (w centrum miasta, z tyłu za Multikinem i za takim dzikim targowiskiem)? Jakie są aktualnie możliwości prawne i techniczne, by zaszczepić tam żużel?

  7. Powrót do góry    #97
    Użytkownik Awatar pavel
    Dołączył
    28-08-2007
    Postów
    439
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytat Zamieszczone przez Speedway_Top Zobacz posta
    Witam

    Czy ma ktoś może zdjęcia/informacje jak obecnie wygląda obiekt Warty (w centrum miasta, z tyłu za Multikinem i za takim dzikim targowiskiem)? Jakie są aktualnie możliwości prawne i techniczne, by zaszczepić tam żużel?
    Odpal Google Maps i odpowiedź co do warunków technicznych gotowa. Przy takich zaś warunkach technicznych rozważanie warunków prawnych staje się bezcelowe.

  8. Powrót do góry    #98
    Użytkownik
    Dołączył
    23-08-2009
    Postów
    75
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    http://poznan.gazeta.pl/poznan/1,360..._hektarow.html

    Jest jeszcze cień nadziei na stadionik w Poznaniu

  9. Powrót do góry    #99
    Użytkownik
    Dołączył
    19-03-2010
    Postów
    183
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytat Zamieszczone przez Speedway_Top Zobacz posta
    Witam

    Czy ma ktoś może zdjęcia/informacje jak obecnie wygląda obiekt Warty (w centrum miasta, z tyłu za Multikinem i za takim dzikim targowiskiem)? Jakie są aktualnie możliwości prawne i techniczne, by zaszczepić tam żużel?
    Prawdopodobnie tereny te należą do Pani Pyżalskiej i są przeznaczone pod zabudowę CH lub budynków mieszkalnych.

  10. Powrót do góry    #100
    Zaawansowany Awatar hhuunntteerr
    Dołączył
    15-10-2006
    Postów
    1,561
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Cytat Zamieszczone przez swistak86 Zobacz posta
    http://poznan.gazeta.pl/poznan/1,360..._hektarow.html

    Jest jeszcze cień nadziei na stadionik w Poznaniu
    Taa wybory idą to zaczynają pytać haha - czyli w poznaniu bez zmian.
    EKA Z GOLAJA
    www.ekazgolaja.pl

  11. Powrót do góry    #101
    Użytkownik
    Dołączył
    28-11-2010
    Postów
    367
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytat Zamieszczone przez pavel Zobacz posta
    Odpal Google Maps i odpowiedź co do warunków technicznych gotowa. Przy takich zaś warunkach technicznych rozważanie warunków prawnych staje się bezcelowe.
    Ale chyba www.maps.google.pl nie są aktualizowane zbyt często - niektóre fotki są nawet sprzed trzech lat. Zdaje się jednak, że teren jest już sprzedany pod inwestycje handlowe. Ktoś tu jednak pisał o byłym stadionie Kolejarza na Dębcu - fajne miejsce, wały tam chyba są usypane, teren łatwy do ogrodzenia a skoro ktoś chce budować tor w Tarnowie Podgórnym to można zbudować i na Dębcu. Tam byłby chyba tylko problem z parkingiem dla samochodów (zawodników i kibiców), ale jeżeli miasto oddałoby poznańskiemu żużlowi ten teren (np. wieczysta dzierżawa), to można się pokusić o kontynuowanie zabawy w czarny sport w ciekawym i historycznym miejscu. Nie jest to teren pod mieszkaniówkę (za dużo torów kolejowych), piłkarze też mogliby kopać "skórę" niebezpiecznie w kierunku pociągów, ale na żużel to jest teren w sam raz.

  12. Powrót do góry    #102
    Użytkownik Awatar edrys
    Dołączył
    12-06-2004
    Postów
    409
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Temat stadionu na Dębcu był poruszany chyba w 2 roku startów drużyny, nawet powstała wizualizacja obiektu. Ale ten teren jest chyba przeznaczony na jakąś drogę i temat upadł.

  13. Powrót do góry    #103
    Użytkownik Awatar pavel
    Dołączył
    28-08-2007
    Postów
    439
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytat Zamieszczone przez Speedway_Top Zobacz posta
    Ale chyba www.maps.google.pl nie są aktualizowane zbyt często - niektóre fotki są nawet sprzed trzech lat.
    To znaczy, że w realu jest jeszcze gorzej.

  14. Powrót do góry    #104
    Zaawansowany Awatar hhuunntteerr
    Dołączył
    15-10-2006
    Postów
    1,561
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Stadion na Dębcu jak i przylegające do niego tereny nie są własnością miasta, a PKP. Już kilkakrotnie kolej chciała go oddać miastu za długi jakie ma wobec niego, ale miasto nie chciało. Teren ten był też wielokrotnie wystawiany przez kolejarzy na sprzedaż jednak nikt nie był zainteresowany jego kupnem ze względu na wygórowaną cenę jaką zaśpiewali sobie bimbiorze.

    Co do stadionu Szyca na Wildzie to z tego co pamiętam jest on własnością jakiegś duńskiego dewelopera. A czy go sprzedał komuś (takie słuchy chodziły) to nie wiem.
    EKA Z GOLAJA
    www.ekazgolaja.pl

  15. Powrót do góry    #105
    Początkujący
    Dołączył
    05-09-2011
    Postów
    12
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytat Zamieszczone przez hhuunntteerr Zobacz posta
    Co ma tu piernik do wiatraka? Zużel w Poznaniu upadł w dużej mierze przez brak stadionu, a nie kłótnie Sp.zo.o. ze Stowarzyszeniem.
    Twój post wskazuje na to, że jeszcze wielu ludzi nie ma rozeznania w temacie i nie rozumie o co tak naprawdę chodzi.
    Podobno policja zastrzegła , że przekaże miastu obiekt jeśli zostanie zachowany sportowo-rekreacyjny charakter, a prezydent nie chce tego obiecać

  16. Powrót do góry    #106
    Użytkownik
    Dołączył
    23-08-2009
    Postów
    75
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Osiedle mieszkaniowe tudzież galeria handlowa mają mało sportowy charakter

  17. Powrót do góry    #107
    Początkujący
    Dołączył
    05-09-2011
    Postów
    12
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytat Zamieszczone przez blic Zobacz posta
    Spróbuj tego adresu: http://www.psz.poznan.pl/.
    Sprawdziłem i wyświetla się tylko strona tytułowa ,a reszty nie da się otworzyć, to chyba naprawdę koniec.

  18. Powrót do góry    #108
    Początkujący
    Dołączył
    13-10-2009
    Postów
    13
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dzisiejszy artykuł który w sumie niczego nie wyjaśnia:
    http://www.gloswielkopolski.pl/fakty...dion,id,t.html

  19. Powrót do góry    #109
    Użytkownik
    Dołączył
    03-01-2007
    Postów
    156
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytat Zamieszczone przez FAZI157 Zobacz posta
    Sprawdziłem i wyświetla się tylko strona tytułowa ,a reszty nie da się otworzyć, to chyba naprawdę koniec.
    Już jest poprawione i chyba działa poprawnie na adresie www.psz.poznan.pl oraz www.psz-poznan.pl
    jak będzie jeszcze jakiś nie działający link poproszę o info na maila czarny997@op.pl
    Ostatnio edytowane przez czarny-997 ; 12-09-2011 o 22:38
    PSŻ POZNAŃ
    Speedway Fan Skorpiony

  20. Powrót do góry    #110
    Użytkownik Awatar Olimp
    Dołączył
    01-11-2005
    Postów
    333
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytat Zamieszczone przez Speedway_Top Zobacz posta
    Witam

    Czy ma ktoś może zdjęcia/informacje jak obecnie wygląda obiekt Warty (w centrum miasta, z tyłu za Multikinem i za takim dzikim targowiskiem)? Jakie są aktualnie możliwości prawne i techniczne, by zaszczepić tam żużel?
    Nie ma mowy na zuzel na stadionie/korniku Warty. Prezes playboya ma inne zamiary z tym terenem.
    =WLKP=

  21. Powrót do góry    #111
    Użytkownik
    Dołączył
    19-03-2010
    Postów
    183
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Drugą opcją na tor żużlowy to Śrem-zdecydowanie wolę Tarnowo Podg. lub Poznań

    http://portalsremski.freshsite.pl/Ak...toru-zuzlowego

  22. Powrót do góry    #112
    Stały bywalec Awatar urbi_et_orbi
    Dołączył
    10-01-2006
    Postów
    1,492
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 7 w 4 postach
    Jeżeli zapowiedź ta okazała by się prawdziwa, to - z całym szacunkiem dla klubowych włodarzy - nie pozostanę wiernym kibicem nowej drużyny. Zlokalizowanie nowego obiektu w jeden z podpoznańskich gmin, gdzie dojazd do centrum stolicy Wlkp. jest kwestią kilkunastu minut samochodem, a budowanie nowego zespołu już w innym powiecie, oddalonym w dodatku od Poznania o 40 km mija się z celem. W dodatku, jak już ktoś zaznaczył w Śremie jest mocne lobby leszczyńskie. I nie chodzi o to, że ten zespół nie zgromadzi wokół siebie pokaźne grupy fanatyków, ale jestem przekonany, iż już nie będą to te same osoby, które pojawiały się w niedzielne popołudnia na Golęcinie.

    Gorąca prośba od osoby, która jest ze Skorpionami na długo przed ich ligową inauguracją w 2006 roku - Panie Jarosławie i Macieju. NIE IDŹCIE TĄ DROGĄ!
    Ostatnio edytowane przez urbi_et_orbi ; 19-09-2011 o 22:59
    Ponoć nie popełnia błędów tylko ten, co nic nie robi. Jestem zatem idealny! Ukryta zawartość

  23. Powrót do góry    #113
    Zaawansowany Awatar hhuunntteerr
    Dołączył
    15-10-2006
    Postów
    1,561
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Mam nadzieję, że ten artykuł to wybujała wyobraźnia piszącego go dziennikarza! Jeśli miało by się to jednak okazać prawdą to pomysłodawcą składam serdeczne gratulacje za poczucie humoru oraz gratuluję mege mega mega optymizmu - bo chyba nikt zdrowo myślący nie wpadłby na taki pomysł - pomysł, który nie ma racji bytu!
    EKA Z GOLAJA
    www.ekazgolaja.pl

  24. Powrót do góry    #114
    Użytkownik Awatar pavel
    Dołączył
    28-08-2007
    Postów
    439
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Hunter, to nie jest poczucie humoru, tylko opętanie.
    Spidłej to nie fszysko, ale fszysko bez spidłeja, to...

  25. Powrót do góry    #115
    Użytkownik
    Dołączył
    14-11-2009
    Postów
    80
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mam pytanie jak pogodzić budowę nowego stadionu w ŚREMIE przynajmniej 1 rok< już widzę te skojarzenia myślowe w nowej nazwie klubu< do jazdy w 1 lidze? Nikt nie będzie przecież czekać aż Poznań wybuduje nowy obiekt, chyba że Rawicz w to wszystko się w pląta.

  26. Powrót do góry    #116
    Użytkownik
    Dołączył
    07-09-2009
    Postów
    122
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytat Zamieszczone przez urbi_et_orbi Zobacz posta
    Gorąca prośba od osoby, która jest ze Skorpionami na długo przed ich ligową inauguracją w 2006 roku - Panie Jarosławie
    A gdzie ty widziałeś Pana Jarosława w 2006 roku na Olimpii ? ? ?
    p.Jarek pokazał się prawie dwa lata później niż start PSŻ !

  27. Powrót do góry    #117
    Zbanowany
    Dołączył
    19-10-2010
    Postów
    375
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Troszke szkoda PSZtu, ciekawy epizod ligowy mieliscie i to sie chwali, moze za kilkanascie lat wrociciie jako klub do ligi. powodzenia

  28. Powrót do góry    #118
    Zaawansowany Awatar hhuunntteerr
    Dołączył
    15-10-2006
    Postów
    1,561
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Cytat Zamieszczone przez marek_psz Zobacz posta
    A gdzie ty widziałeś Pana Jarosława w 2006 roku na Olimpii ? ? ?
    p.Jarek pokazał się prawie dwa lata później niż start PSŻ !
    Czytanie ze zrozumieniem nie boli!!! Przeczytaj wpis jeszcze raz, a może załapiesz, prośba jest skierowana do Lewandowskiego od osoby, która ...
    EKA Z GOLAJA
    www.ekazgolaja.pl

  29. Powrót do góry    #119
    Początkujący
    Dołączył
    21-09-2011
    Postów
    3
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Witam! Dopiero co dołączyłem do forum ale z tego co widzę w klubie jest nieciekawie... Na Golaj chodziłem od czasu do czasu. Byłem nawet raz w Gnieźnie i szkoda by było gdyby taki zasłużony klub miał upaść. Słyszałem i widziałem nawet że nieraz wspieraliście swoim dopingiem i oprawami Pocztowiec Poznań Może warto by było wybrać się w najbliższą niedzielę na derbowy pojedynek z Wartą przy AWF-ie?? To pozwoli na chwile zapomnieć o obecnej sytuacji PSŻtu i przeżyć świetną zabawę Sam też chętnie bym się wybrał na to spotkanie gdyż nigdy nie byłem na meczu hokeja

  30. Powrót do góry    #120
    Początkujący
    Dołączył
    20-09-2011
    Postów
    2
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytat Zamieszczone przez Skorpion95 Zobacz posta
    Witam! Dopiero co dołączyłem do forum ale z tego co widzę w klubie jest nieciekawie... Na Golaj chodziłem od czasu do czasu. Byłem nawet raz w Gnieźnie i szkoda by było gdyby taki zasłużony klub miał upaść. Słyszałem i widziałem nawet że nieraz wspieraliście swoim dopingiem i oprawami Pocztowiec Poznań Może warto by było wybrać się w najbliższą niedzielę na derbowy pojedynek z Wartą przy AWF-ie?? To pozwoli na chwile zapomnieć o obecnej sytuacji PSŻtu i przeżyć świetną zabawę Sam też chętnie bym się wybrał na to spotkanie gdyż nigdy nie byłem na meczu hokeja
    Słyszałem, że stosunki z Warta są lekko napięte. Moge prosić o info? Tym bardziej muszę być na tym meczu! PSŻ!

  31. Powrót do góry    #121
    Użytkownik
    Dołączył
    18-12-2010
    Postów
    145
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Znalazłem coś takiego(to w ramach ciekawostki):Domena pszpoznan.pl została zarejestrowana w serwisie AfterMarket.pl, największej w Polsce giełdzie domen internetowych.
    Jeśli jesteś zainteresowany kupnem tej domeny, możesz skorzystać z formularza kontaktowego aby wysłać wiadomość do właściciela domeny.



  32. Powrót do góry    #122
    Użytkownik
    Dołączył
    19-06-2009
    Postów
    373
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    Jeśli będę miał jakieś nieprzyjemności z powodu chodzenia w barwach PSŻ, to będę wiedział komu za to podziękować, prawda?...

    Proszę nie używać barw klubu żużlowego na meczach hokeja.
    Poza tym polecam hokeja gorąco.

    Strona działa pełną parą na www.psz.poznan.pl.
    SD, nie rozumiem czemu ktoś chciałby oszczędzać te drobne na podstawowym adresie klubowym w sieci.
    Może dlatego, że już położył kompletnie lachę? Tylko w takim razie mógłby chociaż poinformować wolontariuszy, którzy ciągle coś robią ze stronami, żeby sobie dali spokój.

  33. Powrót do góry    #123
    Początkujący
    Dołączył
    21-09-2011
    Postów
    3
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie jest powiedziane że musimy pójść na ten mecz w barwach PSŻtu. Po prostu trzeba tam być i wesprzeć hokeistów dopingiem.

  34. Powrót do góry    #124
    Użytkownik Awatar pavel
    Dołączył
    28-08-2007
    Postów
    439
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Skoro będą się pokazywać, to może znaczy, że jednak nie koniec?
    http://epoznan.pl/sport-news-27780-S..._w_Komornikach
    Czy ktoś wie coś więcej?
    Spidłej to nie fszysko, ale fszysko bez spidłeja, to...

  35. Powrót do góry    #125
    Użytkownik Awatar Edek07
    Dołączył
    08-07-2007
    Postów
    316
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytat Zamieszczone przez pavel Zobacz posta
    Skoro będą się pokazywać, to może znaczy, że jednak nie koniec?
    http://epoznan.pl/sport-news-27780-S..._w_Komornikach
    Czy ktoś wie coś więcej?
    jak zwykle nikt i cisza na e poznań jest sobota 9-18 niedziela 10-18 a jak wejdziesz w pdf na stronie auchana że 11-18 i bądż tu madry

  36. Powrót do góry    #126
    Użytkownik
    Dołączył
    19-06-2009
    Postów
    373
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    Uuuu, widzę, że Śrem jest brany na poważnie:
    http://portalsremski.pl/Aktualnosci/...m-na-celowniku
    Ja się tak nie bawię. Do Gniezna jest równie daleko-blisko i przynajmniej można dojechać koleją.
    Co to za dziwaczny pomysł żeby robić kolejny klub w pół drogi między Gnieznem i Lesznem.
    Wybrałbym się tam co najwyżej turystycznie, z ciekawości.
    Ogólnie, ciągłość kibicowska = ZERO.
    Ostatnio edytowane przez blic ; 24-09-2011 o 18:50

  37. Powrót do góry    #127
    Stały bywalec Awatar Latosi79
    Dołączył
    19-05-2009
    Postów
    1,497
    Kliknij i podziękuj
    31
    Podziękowania: 41 w 31 postach
    Widać ze działacze sami nie wiedzą czego chcą,najpierw brednie o Tarnowie a teraz sobie wymyślili Śrem. Nich oni sie juz nie biorą za zuzel i sobie odpuszczą bo to juz zakrawa na kpinę. Śrem buhahha dla kogo mial by być ten zuzel. Niech sie ten Fajfer ogarnie bo ****** z siebie robi.

  38. Powrót do góry    #128
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-05-2010
    Postów
    820
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    "Miasto Poznań po macoszemu traktuje żużel i dofinansowuje głównie inne dyscypliny."

    2 ludzi w zarządzie, 2 różne zdania, to w końcu jak jest panowie ?

    "W mieście, gdzie nie ma wiodącej w skali kraju drużyny sportowej, pojawienie się pierwszoligowej drużyny żużlowej z logo Śremu jest wielkim prestiżem."

    A skąd się pojawi tam drużyna I ligowa ? Najpierw trzeba by zapłacić karę granatowym, zapłacić zawodnikom za punkty które zdobyli, aby mieli sprzęt i motywację, bo Ostrów/Lublin nas rozniesie w barażu.Gniezno odpada, to gdzie rozegramy ten mecz barażowy jako gospodarz, o ile rozegramy.Tarnowo jeszcze, ale Śrem, tam ludzie jeżdżą do Leszna.Pewnie frekwencja byłaby w Śremie jak w Rawiczu.A z Poznania nie ma co liczyć, że ktoś będzie dojeżdżać na II ligę, ludzie wybiorą Leszno, albo Gniezno, taka prawda.Marnie przyszłość się żużla w "Poznaniu" rysuje.

  39. Powrót do góry    #129
    Stały bywalec Awatar KSF1946
    Dołączył
    31-07-2002
    Postów
    604
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jeśli Poznań przeniesie żużel na dalsze obrzeża lub do innego miasta to ten sport tak szybko się tam nie odrodzi. Przeniesienie zespołu to śremu czy innego miasta to już totalna pomyłka. Oczywiście fajnie przywitać nowe miasto na żużlowej mapie ale to nie jest sposób na ratowanie poznańskiego żużla. Na pewno w poznaniu nie przybędzie od tego kibiców speedwaya. Być może w mniejszej miejscowości łatwiej nakłonić władze miasta/gminy do stworzenia obiektu pod potrzeby żużlowców ale w takich miejscach nie ma później szans na utrzymanie drużyny na wysokim poziomie, a nikt z poznania nie będzie sponsorował śremskiego zespołu.

    Uważam, że nawet kosztem rocznego lub dwuletniego rozbratu z ligowym żużel, działacze PSŻtu powinni szukać miejsca i pieniędzy aby wybudować tor w Poznaniu. Tor + dostawiane trybuny to wcale nie jest kosmiczny wydatek, a trzeba w końcu zrozumieć że obiekty sportowe to nie jest to co się klubom sportowym należy od miasta, tylko możliwości uprawiania trzeba sobie organizować.

    Patrząc jednak na Poznań i jego żużlową historię stwierdzić należy że szczęścia do żużla nie ma. Wprawdzie Poznań to kolebka zarówno PZMotu jak i sportu żużlowego ale ludzi bardziej przyciągały wyścigi motocyklowe (trawa, uliczne) niż ligowy żużel. Dużym problem "od zawsze" była infrastruktura do uprawiania żużla, mam jednak nadzieje że to się zmieni i w końcu żużel znajdzie swoje miejsce na sportowej mapie poznania.
    Falubaz 1946 Zielona Góra

  40. Powrót do góry    #130
    Początkujący
    Dołączył
    15-06-2011
    Postów
    49
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W sumie to forum można zlikwidować,bo skoro nie ma już klubu to jego istnienie nie ma dalszego sensu.

    Zastanawiam się tylko po co to zawracanie głowy Tarnowem Podgórnym,Śremem a może za chwilę Szczecinem a nawet samą Warszawą?

    Może ktoś mi wytłumaczy do czego w takim dajmy na to Śremie są potrzebni nasi działacze?Dysponują oni może jakąś wiedzą tajemną o funkcjonowaniu klubu żużlowego,adresami bogatych sponsorów,szerokimi znajomościami w światku żużlowym,czy wreszcie może dużą kasą,którą koniecznie chcą przeznaczyć na klub,czego nie mogą rzekomo robić w Poznaniu.

    Jak Śrem będzie chciał reaktywować u siebie żużel to może to zrobić sobie sam zaczynając zwyczajnie od drugiej ligii,a nie przejmując klub z długami,bez zawodników,klub który najprawdopobobniej nie przystąpi do baraży i zostanie zdegradowany.

    Parafrazując słowa znanego utworu można powiedzieć:chroń nas Panie od takich działaczy,od pogardy strzeż nas Boże.

  41. Powrót do góry    #131
    Użytkownik Awatar pavel
    Dołączył
    28-08-2007
    Postów
    439
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytat Zamieszczone przez Makson Zobacz posta
    W sumie to forum można zlikwidować,bo skoro nie ma już klubu to jego istnienie nie ma dalszego sensu.
    Niech je zlikwiduje ten, co je zakładał, jeżeli taka będzie potrzeba. Przypomnę tylko, że udzielanie się na forum jest DOBROWOLNE, a nie obowiązkowe.
    Spidłej to nie fszysko, ale fszysko bez spidłeja, to...

  42. Powrót do góry    #132
    Zaawansowany Awatar hhuunntteerr
    Dołączył
    15-10-2006
    Postów
    1,561
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Panie Fajfer to zabieraj swoje zabawki i spi... do Śremu!!! Tylko odp.... się od nazwy "Skorpiony"!!! Sorry ale, nie wytrzymałem - jak mnie ten człowiek wk...
    EKA Z GOLAJA
    www.ekazgolaja.pl

  43. Powrót do góry    #133
    Użytkownik
    Dołączył
    19-03-2010
    Postów
    183
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Fajfer po prostu wyślij CV do Śremu , na pewno nie będzie nam żal jeżeli Ciebie nie będzie w PSŻcie

  44. Powrót do góry    #134
    Początkujący
    Dołączył
    27-10-2005
    Postów
    16
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Proszę pamiętać że jeszcze istnieje Poznańskie Stowarzyszenie Żużlowe (mimo że Panowie ze spółki robili wszystko aby je zniszczyć)
    Powoli wychodzi cała prawda o Panach ze spółki , o co tak naprawdę chodziło. (jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o ...)
    Są szanse aby żużel był w Poznaniu za sprawą Stowarzyszenia , ale potrzebują pomocy a nie atakowania przez kibiców za sprawą panów ze spółki.
    Panowie ze spółki maja w dupie poznańskie żużel.Jak słyszę tekst " dla dobra poznańskiego żużla" to aż się rzygać chce od tej obłudy.
    Powoli przyjdzie czas aby prawda wyszła na jaw kto tak naprawdę jest grabarzem poznańskiego żużla.

  45. Powrót do góry    #135
    Stały bywalec Awatar Mariner
    Dołączył
    05-10-2008
    Postów
    956
    Kliknij i podziękuj
    9
    Podziękowania: 155 w 89 postach
    Przeniesienie spółki do Śremu to dziwny pomysł.
    Czy wyższa klasa rozgrywkowa dla tej miejscowości jest warta przejmowania długów Lechmy ?
    Moim zdaniem nie. Można te pieniądze spożytkować lepiej, chociażby na awans z drugiej ligi, zawsze już jakiś sukces i reklama (no i nie tak trudno jak już nie będzie w niej Piły, Lublina i Ostrowa).
    Ale jeśli tylko tak może powrócić na mapę Śrem to jestem za.
    Niech sobie spółka tam robi żużel, a stowarzyszenie PSŻ/nowe stowarzyszenie szuka paru hektarów w Poznaniu, gdzie można usypać na początek tor i jak najszybciej wraca do rozgrywek. Najlepiej wzmóc aktywność w okresach przedwyborczych. Nawet rok przerwy w rozgrywkach to jeszcze żaden dramat, żeby tylko motory nie ucichły na amen.

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •