Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 72

Wątek: Baraże A.D 2011

  1. Powrót do góry    #1
    Użytkownik Awatar Edek07
    Dołączył
    08-07-2007
    Postów
    316
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Baraże A.D 2011

    Długo sie zastanawiałem gdzie to przyjdzie nam jechać.
    No i mamy info ze na tą chwile Gniezno czy to aby dobry wybór?Pod wzgledem jednej i drugiej drużyny tak.I nam i gościom przyjdzie sie uczyć toru,
    Nie zapomnijmy tylko zgłosić imprezy do magistratu.


  2. Powrót do góry    #2
    Stały bywalec Awatar Latosi79
    Dołączył
    19-05-2009
    Postów
    1,497
    Kliknij i podziękuj
    31
    Podziękowania: 41 w 31 postach
    Miśkowiak-nigdy nie lubiłem tego toru (Gniezno):D.Ale sądzę ze zawodników z II ligi bedzie objeżdżał.

  3. Powrót do góry    #3
    Stały bywalec Awatar Molineux
    Dołączył
    14-02-2008
    Postów
    1,312
    Kliknij i podziękuj
    59
    Podziękowania: 104 w 62 postach
    Wcale nie jestem optymistą, jeśli uda się doprowadzić do tego barażu.
    Co on dla nas oznacza? utrzymanie się w lidze, czy utrzymanie bytu? Gniezno jest dobrym pomysłem ze wzgl. na ew. kilometry od macierzy dla zawodników i przede wszystkim kibiców. Mam wrażenie, że zrobiono to dla NAS- kibiców. Kilkuset (najwyżej) nas będzie.

    Nie negujcie miejsca. Skoro jest możliwość, by nasz klub jeszcze dawał radę- cieszmy się.

  4. Powrót do góry    #4
    Stały bywalec Awatar Latosi79
    Dołączył
    19-05-2009
    Postów
    1,497
    Kliknij i podziękuj
    31
    Podziękowania: 41 w 31 postach
    Ja bym tam nic nie miał przeciwko temu jakby w przyszłym sezonie mozna by bylo sie dogadać co do wynajmowania stadionu w Gnieznie.Światła będą a wiec licencja też.Tylko warunek,Gniezno musi awansować do Ekstraligi.

  5. Powrót do góry    #5
    Stały bywalec Awatar Molineux
    Dołączył
    14-02-2008
    Postów
    1,312
    Kliknij i podziękuj
    59
    Podziękowania: 104 w 62 postach
    to zależy, czy samo istnienie klubu jest WAŻNE i dla kogo.
    i gdzie chcemy jeździić . i czy na pewno chcemy?

    Mi się marzy: PSŻ Tarnowo Podgórne w 1.lidze walczy o czołowe lokaty z nadzieją na awans.

    W Gwardyjskie Stowarzyszenie już nie wierzę.

  6. Powrót do góry    #6
    Użytkownik
    Dołączył
    22-06-2009
    Postów
    261
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 5 w 5 postach
    Wierzę do końca,że uda się wygrać te baraże i to będzie pierwszy krok do naprawy "klubu",do pokazania wszystkim,że pomimo kłopotów różnej natury zawodnicy nie poddali się..
    Co do toru-Turniej o koronę Chrobrego pokazał,że i w Gnieźnie tor może być przyczepniejszy,więc moja wiara w zwycięstwo jest tym większa:).

  7. Powrót do góry    #7
    Użytkownik
    Dołączył
    03-01-2007
    Postów
    156
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Z moich informacji tor będzie przygotowany pod naszych zawodników a oni będą mogli potrenować tam przynajmniej dwa razy.

  8. Powrót do góry    #8
    Użytkownik
    Dołączył
    23-06-2007
    Postów
    239
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie negujcie miejsca. Skoro jest możliwość, by nasz klub jeszcze dawał radę- cieszmy się.
    Negować nie będę - ale dla mnie wybór nie trafiony. Niezależnie od przygotowania toru nigdy nam tam nie szło - z jednym wyjątkiem - gdy udało nam się wygrać :)

    Może mam jakiś uraz ale odbieram to jako gest prawie ekstraligowego Startu w stronę pogrążonego w długach PSŻ-etu. I wcale mi się to nie podoba, bo myślę że chodzi tu o przyciągnięcie kibiców w przyszłym sezonie, gdy ceny biletów będą na tyle wysokie, że na Wrzesińskiej kompletów bez pomocy fanów z ościennych miast nie będzie. Dlatego wcale nie wiem czy skorzystam z tej uprzejmości i gościnności. Ale to jest tylko moje zdanie - nie lubię Gniezna i tyle...
    Wierzę do końca,że uda się wygrać te baraże i to będzie pierwszy krok do naprawy "klubu",do pokazania wszystkim,że pomimo kłopotów różnej natury zawodnicy nie poddali się..
    Ja tylko zastanawiam się co to da, jeśli nawet wygramy te baraże? Nie mamy i nie będziemy mieć tego stadionu, a na Miasto jak wiadomo liczyć nie możemy, żeby przekazało grunt pod jakiś nowy obiekt. Zresztą nie oszukujmy się - przez zimę się takowego nie wybuduje. A przez rok klub nie utrzyma ciężaru finansowego rozgrywania spotkań poza Poznaniem, skoro ma takie problemy w tym roku...

    Nasuwa się pytanie - co dalej? I czy cokolwiek...

  9. Powrót do góry    #9
    Stały bywalec Awatar Latosi79
    Dołączył
    19-05-2009
    Postów
    1,497
    Kliknij i podziękuj
    31
    Podziękowania: 41 w 31 postach
    Z moich informacji tor będzie przygotowany pod naszych zawodników a oni będą mogli potrenować tam przynajmniej dwa razy.
    No dzięki za cynk,chyba tylko kretyn by jechał na takim torze na jakim jezdzi Start.

  10. Powrót do góry    #10
    Początkujący
    Dołączył
    27-04-2010
    Postów
    13
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Z moich informacji tor będzie przygotowany pod naszych zawodników a oni będą mogli potrenować tam przynajmniej dwa razy.
    No dzięki za cynk,chyba tylko kretyn by jechał na takim torze na jakim jezdzi Start.


    A na jakim niby Start jeździ?

  11. Powrót do góry    #11
    Zaawansowany Awatar hhuunntteerr
    Dołączył
    15-10-2006
    Postów
    1,561
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Osobiście nie jestem przekonany do jazdy na torze w Gnieźnie. Tor na bank nie będzie zrobiony tak jak lubią nasi zawodnicy, a co za tym idzie pzywileju żadnego nie będziemy mieli.
    Z drugiej strony to chyba najważniejsze, żeby objechać baraż i zobaczyć "Skorpiony" chociaż jeszcze raz na torze!

    Molineux zgadzam się z Tobą co do przenosin w 100%. To jest nasza jedyna nadzieja.

  12. Powrót do góry    #12
    Stały bywalec Awatar Molineux
    Dołączył
    14-02-2008
    Postów
    1,312
    Kliknij i podziękuj
    59
    Podziękowania: 104 w 62 postach
    Dzięki również hunter za uprzejmość, ale nie wierzę.

    Po dwóch przykładowych postach wyżej, już NAS nie widzę. Takie spojrzenie będzie miało wielu. Dla takowych ŻUŻEL jest przy okazji, a nie przede wszystkim. zostanie kilkuset kibiców najwyżej, a maniaków KILKUDZIESIĘCIU. to widać po tym forum.

    przyszłe władze muszą też to wziąć pod uwagę. NAS będzie STU, a ile dojdzie z ew. Tarnowa? drugie sto? tym można ew. bawić się w amatorskiej drugiej lidze.

    Ale skoro tak? Tak wolę.

    co do barażu: co macie do toru w Gnieźnie? no nie rozumiem. głupek, by nie skorzystał. widowiskowość wspaniała z trybun, tor techniczny, będzie przyczepnie. czego WAM brakuje?

    Miśkowiak? coś za wiele tych torów nie lubi. chcesz iść do Ekstra- czas się naumieć jeździć!!!

  13. Powrót do góry    #13
    Użytkownik
    Dołączył
    19-06-2009
    Postów
    373
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    cDla takowych ŻUŻEL jest przy okazji, a nie przede wszystkim.[/quote]
    Nie chciałbym być złośliwy, ale trzeba by być pomyleńcem żeby stawiać hobby sportowe nad rodzinę, pracę albo zdrowie...
    Postaraj się wyzbyć tej zbędnej egzaltacji.

    NAS będzie STU, a ile dojdzie z ew. Tarnowa? drugie sto? tym można ew. bawić się w amatorskiej drugiej lidze.
    Na pierwszy mecz po rocznej przerwie przyjdzie ponad pięć tysięcy. Założymy się? :)
    Na kolejne mecze będzie przychodzić już standardowe tysiąc-półtora. I tyle w temacie.

  14. Powrót do góry    #14
    Użytkownik Awatar Edek07
    Dołączył
    08-07-2007
    Postów
    316
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ztc się pisze to baraże sie wogóle nie odbędą :(

  15. Powrót do góry    #15
    Użytkownik
    Dołączył
    18-12-2010
    Postów
    145
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Ostrovia

    Jeśli nasz klub ma zamiar jeszcze jechać w tym sezonie to zostały nam 2 mecze z Ostrowem.
    Ostrów jest bez formy, wczoraj tylko Sówka śmigał, reszta tragedia.
    Tylko czy my mamy jeszcze klub?
    Myślę że czeka was i mnie bolesne rozczarowanie, i nie będzie tych meczy, niestety!!!

  16. Powrót do góry    #16
    Stały bywalec Awatar Latosi79
    Dołączył
    19-05-2009
    Postów
    1,497
    Kliknij i podziękuj
    31
    Podziękowania: 41 w 31 postach
    Tez mi sie wydaje że baraży nie bedzie.W Gnieznie odpada a byl warunek jezeli Gniezno pojedzie w barażu to nie ma co liczyć stadion.

  17. Powrót do góry    #17
    Użytkownik Awatar Edek07
    Dołączył
    08-07-2007
    Postów
    316
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Puki co to
    1. niezapłacona kara za Łotwę 50.000 zł
    2. brak miejsca na baraże(czas leci a potem będzie policja i Piła II)

  18. Powrót do góry    #18
    Stały bywalec Awatar Molineux
    Dołączył
    14-02-2008
    Postów
    1,312
    Kliknij i podziękuj
    59
    Podziękowania: 104 w 62 postach
    Przedwczoraj w Gnieźnie usłyszałem coś optymistycznego. Baraż się odbędzie i to na Olimpii. Wybaczcie, że nie podam źródła, ale jest na tyle oficjalne, że nie wypada.

    Chyba jednak coś się dzieje wokół PSŻ. Myślałem, że to już totalny koniec, że kwestia nowego stadionu służy głównie papce medialnej, by sprowokować przed wyborami kilku ważnych polityków (na warunki poznańskie) do działania. Otóż nie tylko. Coś się dzieje. Ta osoba dała mi sporo nadziei. Zakładam wersje optymistyczną. Że będzie żużel jako PSŻ. Mało prawdopodobne, że w Poznaniu, ale PSŻ. Z czasem, czym bliżej barażu, powinniśmy dowiadywać się więcej. Narazie jest dość pewna opcja z barażem. Ale już jeśli chodzi o przyszły rok, to wszystko tylko na papierze.
    Ostatnio edytowane przez Molineux ; 13-09-2011 o 09:40

  19. Powrót do góry    #19
    Użytkownik
    Dołączył
    18-12-2010
    Postów
    145
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    [QUOTE=Molineux;1398897]Przedwczoraj w Gnieźnie usłyszałem coś optymistycznego. Baraż się odbędzie i to na Olimpii. Wybaczcie, że nie podam źródła, ale jest na tyle oficjalne, że nie wypada.
    Chyba jednak coś się dzieje wokół PSŻ.

    Twój wpis znaczy tylko tyle:
    W życiu są dwa uda, albo się UDA albo nie UDA.
    PLN-y są rozwiązaniem problemów PSŻ, a znowu ja z mniej OFICJALNYCH źródeł słyszałem że z tym jest MEGA problem, (podobno są duże zobowiązania do uregulowania).
    Tak miedzy nami, życzę nam żeby to Twoje wiadomości się sprawdziły!

  20. Powrót do góry    #20
    Użytkownik Awatar Edek07
    Dołączył
    08-07-2007
    Postów
    316
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    byłem 2 dni temu ławki zarośniete i nic jakos sie nie dzieje a dmuchawce już chyba w POSIRze,chociaż zdziwiło mnie że śmietniki i tojtojki nadal rozstawione,brak już płotków przenośnych.
    który termin barażu jest u nas

  21. Powrót do góry    #21
    Stały bywalec Awatar Latosi79
    Dołączył
    19-05-2009
    Postów
    1,497
    Kliknij i podziękuj
    31
    Podziękowania: 41 w 31 postach
    Pierwszy mecz jest u II ligowca o ile sie nie mylę.Co do Golecina to nie ma szans zeby sie baraż odbył.

  22. Powrót do góry    #22
    Stały bywalec Awatar Molineux
    Dołączył
    14-02-2008
    Postów
    1,312
    Kliknij i podziękuj
    59
    Podziękowania: 104 w 62 postach
    Niestety.

    "Jeśli skończymy na trzeciej pozycji, to prawdopodobnie nie dojdzie do spotkań barażowych z PSŻ-em Poznań i wtedy również zrealizujemy nasz cel" - mówi nowy opiekun Lubawy Litexu.

  23. Powrót do góry    #23
    Użytkownik Awatar Edek07
    Dołączył
    08-07-2007
    Postów
    316
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    wczoraj na WTK p.Lewandowski
    "W poniedziałek walne zebranie udziałowców PSŻ ma podjąć decyzję co dalej i gdzie informacje udzielimy do końca tygodnia"

  24. Powrót do góry    #24
    Użytkownik Awatar pavel
    Dołączył
    28-08-2007
    Postów
    439
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Skoro za 2 tygodnie mamy jechać baraż, to później informacji raczej dać nie można.
    Spidłej to nie fszysko, ale fszysko bez spidłeja, to...

  25. Powrót do góry    #25
    Zaawansowany Awatar hhuunntteerr
    Dołączył
    15-10-2006
    Postów
    1,561
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Co z barażem to nie wiem, ale doszły do mnie informacje (ze strony środowiska z Tarnowa Podgórnego) iż wielce prawdopodobne jest, że żużel zawita właśnie tam. Podobno są szerokie plany do utworzenia "strefy" rekreacyjno-sportowej w miejscowości Rumianek (wioska przy Tarnowie P. zaraz za rondem). Miałby tam powstać właśnie tor żużlowy i coś na kształt poznańskich Term Maltańskich (podobno robią już od jakiegoś czasu odwierty). Ziemia pod tą "strefę" ponoć należy do gminy.
    EKA Z GOLAJA
    www.ekazgolaja.pl

  26. Powrót do góry    #26
    Użytkownik
    Dołączył
    19-06-2009
    Postów
    373
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    Mam niezmiennie mieszane uczucia na myśl o startach w gminie Tarnowo. Ten Rumianek to jednak hektar drogi od domu. Jeśli np. mecze będą kończyć się po 19. to nie bardzo się widzę w takich wycieczkach za miasto z dzieciakami.

  27. Powrót do góry    #27
    Użytkownik Awatar Edek07
    Dołączył
    08-07-2007
    Postów
    316
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    wole Tarnów od kierunku południowo-wschodniego jeśli taki wygra

  28. Powrót do góry    #28
    Użytkownik Awatar pavel
    Dołączył
    28-08-2007
    Postów
    439
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    To właśnie Tarnów leży w kierunku południowo-wschodnim. Tarnowo Podgórne - zachodnim (no i prawie 500 km bliżej).
    Spidłej to nie fszysko, ale fszysko bez spidłeja, to...

  29. Powrót do góry    #29
    Zaawansowany Awatar hhuunntteerr
    Dołączył
    15-10-2006
    Postów
    1,561
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Blic już nie przesadzaj, Rumianek od Tarnowa dzieli jedno rondo! To jak skrzyżowanie ulic.
    EKA Z GOLAJA
    www.ekazgolaja.pl

  30. Powrót do góry    #30
    Użytkownik Awatar Edek07
    Dołączył
    08-07-2007
    Postów
    316
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    to tylko literówka miało być Tarnowo a sens wpisu był właściwy

  31. Powrót do góry    #31
    Stały bywalec Awatar urbi_et_orbi
    Dołączył
    10-01-2006
    Postów
    1,492
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 7 w 4 postach
    Starajcie się dokładnie precyzować nazewnictwo miejscowości, bo znowu Brian Andersen zamiast do Krosna dojedzie do Krosna Odrzańskiego...
    Ponoć nie popełnia błędów tylko ten, co nic nie robi. Jestem zatem idealny! Ukryta zawartość

  32. Powrót do góry    #32
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-08-2008
    Postów
    1,373
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No i po urlopie Od kilku dni juz wiem, że Grecje powinno się zapakowac do wora i po niej. Ateny to smród, brud i więcej wszelkiej maści murzynów i iinch co chcą Cię przewalić. Ta pomoc Europy to idzie na nich. A oni nic nie robią. A to tak na marginesie jakby ktoś tam jechał.

    To jedziemy w tym Tarnowie? Rumianek to Tarnowo.

  33. Powrót do góry    #33
    Użytkownik
    Dołączył
    19-06-2009
    Postów
    373
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    Nie chodzi o to, że Rumianek to nie Mięta.
    Poza tym Tarnowo bardziej by mi akurat pasowało niż np. Kórnik czy Swarzędz.
    Stwierdzam prosty fakt - bez samochodu zapomnij o rodzinnej wyprawie, poza ewentualną ewentualnością (przeciwieństwo oczywistej oczywistości) zakończenia meczu przed godziną 18. Z samochodem można by od biedy kończyć godzinę później.

    Nie wiem, może krótsze dni tak mnie nastrajają...

    Tyle fajnego terenu jest w Poznaniu. Wręcz w zasięgu 2. ramy.

  34. Powrót do góry    #34
    Użytkownik
    Dołączył
    19-03-2010
    Postów
    183
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Z dosyć pewnego źródła wiem że drugim miejscem o którym myślą władze klubu to Śrem.
    Nie narzekajcie że Tarnowo Podg. jest daleko bo może być jeszcze dalej.

  35. Powrót do góry    #35
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-08-2008
    Postów
    1,373
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    T.P.

    Śrem. Jeżeli ktoś ma taki pomysł, to chyba tylko ktoś kto nigdy tam nie był. W Śremie istaniał nawet kiedyś żużel. Ba. Kiedyś nasi tam byli jeszcze za Jądera na festynie żużlowym (motorowym). Ale to miasto, to silny ośrodek kibiców Unii Leszno. Uciekam już od km od Poznania. Tarnów P. to dobry wybór. Poznań blisko. Szamotuły , Pniewy, Tarnowo itd. Mecze nie sa co tydzień aby wyprawa autem dwa razy w miesiącu była czymś co opiera się o fantastykę. Dziś jechał al. Solidarności. Nie wiedziałem o remoncie niestety. Koszmar. A co będzie jutro? Nie zazdroszczę miejscowym. Szybciej do Tarnowa bym dojechał niż z Winograd na Jeżyce.

  36. Powrót do góry    #36
    Użytkownik
    Dołączył
    07-09-2009
    Postów
    122
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kazmierz Zobacz posta
    No i po urlopie Od kilku dni juz wiem, że Grecje powinno się zapakowac do wora i po niej. Ateny to smród, brud i więcej wszelkiej maści murzynów i iinch co chcą Cię przewalić.
    już, pochwaliłeś się gdzie byłeś na wakacjach ?
    wstaw jeszcze fotki na NK i FB
    trzeba było jechać w wakacje jak tam nie "śmierdzi" a nie taniej we wrześniu

  37. Powrót do góry    #37
    Użytkownik
    Dołączył
    18-12-2010
    Postów
    145
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    icon14.gif Ostrów

    Z mojego odsłuchu to sezon mamy zakończony.
    Szkoda że tak.
    Byłem wczoraj w Rawiczu i Ostrovia w obecnej formie jest w naszym zasięgu.
    Nowy klub w TP, to już nie będą Skorpiony, będzie to substytut PSŻ, coś nowego i podchodzę do tego trochę bez emocji.
    Dużo bardziej będę żył Ostrowem i Opolem niż TP z którym kompletnie nic mnie nie łączy.
    P.S.

    Kazio, ale Ty jesteś super kolo, że sobie tak śmigasz do Grecji i poźniej opisujesz to na forum żużlowym w wątku baraże. Chciałem Tobie za to serdecznie podziękować i poprosić w imieniu swoim i innych: TAK TRZYMAJ
    Pozdrawiam Wiktor

  38. Powrót do góry    #38
    Stały bywalec Awatar Latosi79
    Dołączył
    19-05-2009
    Postów
    1,497
    Kliknij i podziękuj
    31
    Podziękowania: 41 w 31 postach
    "Ostrovia w obecnej formie jest w naszym zasięgu."

    Dodaj pod 4. Biełosowa i pod 7.Borodulina .W Poznaniu Kościuch -Miskowiak i długo ,długo nic.Tylko jeszcze jest jeden problem,jezeli Ostrów pojedzie z Poznaniem w barażu czy Miskowiak bedzie chciał jechac,czy mu sie nagle nie przypomnij o spłacie długu za ligowe spotkania.Wiadomo skąd pochodzi jego sponsor i gdzie bedzie przymierzany na przyszły sezon jezeli Ostrów awansuje.Juz nie bede wspominał na kogo silnikach wczoraj co niektórzy zawodnicy jezdzili w Rawiczu.Wiec lepiej jak pojadą z Lublinem

  39. Powrót do góry    #39
    Użytkownik
    Dołączył
    18-12-2010
    Postów
    145
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Misiek

    To samo mówiłem wczoraj córce, że Misiek przypomni sobie o zaległościach i nie pojedzie, w razie baraży.
    Niestety nie będzie baraży, (szkoda bo pierwszy raz siedziałbym w klatce w Ostrowie).
    Ostrów z początku sezonu i teraz to dwa inne zespoły, coś się zacieło, zobaczysz( jak będziesz na meczu:rolleyes Piła też nas raczej objedzie. Wczoraj przed nominowanymi bardzo słaby Rawicz przegrywał tylko 3pkt.
    W ostrowie coś się zacieło i nie ma takiej petardy jak była, kibicom jak w biegu było 4:2 to nie chciało się klaskać, tak byli rozpieszczeni, a terazprotestują i krzyczą na polewaczkę w Rawiczu, bojąc się że przegrają mecz.

  40. Powrót do góry    #40
    Użytkownik
    Dołączył
    14-11-2009
    Postów
    80
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytat Zamieszczone przez Latosi79 Zobacz posta
    "Ostrovia w obecnej formie jest w naszym zasięgu."

    Dodaj pod 4. Biełosowa i pod 7.Borodulina .W Poznaniu Kościuch -Miskowiak i długo ,długo nic.Tylko jeszcze jest jeden problem,jezeli Ostrów pojedzie z Poznaniem w barażu czy Miskowiak bedzie chciał jechac,czy mu sie nagle nie przypomnij o spłacie długu za ligowe spotkania.Wiadomo skąd pochodzi jego sponsor i gdzie bedzie przymierzany na przyszły sezon jezeli Ostrów awansuje.Juz nie bede wspominał na kogo silnikach wczoraj co niektórzy zawodnicy jezdzili w Rawiczu.Wiec lepiej jak pojadą z Lublinem
    Miśkowiak raczej jest profesjonalistą i nie traktuje baraży z Ostrowem w ramach teorii spiskowej dziejów! Buczek startujac w Bydzi i majac sponsorów z Grudziądza nie odpuszczał lejąc naszych aż huczało! Na tym polega profesjonalizm zawodnika. Latosi! jeśli w takich kategoriach myśli Robert to skazany będzie na wieki na takie kluby jak z Wielkopolski balansując między 1 a 2 ligą!

  41. Powrót do góry    #41
    Użytkownik
    Dołączył
    18-12-2010
    Postów
    145
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytat Zamieszczone przez keny Zobacz posta
    Miśkowiak raczej jest profesjonalistą i nie traktuje baraży z Ostrowem w ramach teorii spiskowej dziejów! huczało! Latosi! jeśli w takich kategoriach myśli Robert to skazany będzie na wieki na takie kluby jak z Wielkopolski balansując między 1 a 2 ligą!
    Znasz taki tekst:
    "Kasa Misiu Kasa"(powiedział to znany trener kopanej), a wszyscy żyjemy z PLN-ów a nie z sentymentów.
    Profesjonalista to trafne i dobre słowo określające Miśka, tylko że na sentymentach nie objedzie przyszłego sezonu!!

  42. Powrót do góry    #42
    Użytkownik
    Dołączył
    19-03-2010
    Postów
    183
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 0 w 0 postach

  43. Powrót do góry    #43
    Użytkownik
    Dołączył
    19-06-2009
    Postów
    373
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    A tu w oryginale:

    http://poznan.gazeta.pl/poznan/1,360..._na_baraz.html

    Decyzja miała zapaść wczoraj. Zapadła?

  44. Powrót do góry    #44
    Stały bywalec Awatar Latosi79
    Dołączył
    19-05-2009
    Postów
    1,497
    Kliknij i podziękuj
    31
    Podziękowania: 41 w 31 postach
    "Latosi! jeśli w takich kategoriach myśli Robert to skazany będzie na wieki na takie kluby jak z Wielkopolski balansując między 1 a 2 ligą!"

    Keny-To dlaczego nie poszedł do bogatego Gdańska tylko wybrał ofertę biednego Poznania.Dlaczego Garcarkowi nie powiedział wtedy ze ma na niego zlew i idzie tam gdzie jest siano?.Wiesz dlaczego? bo u Garcarków Robert ma wszystko to co chce.Sprzet,nowego Busa i pieniadze na czas.Pokaż mi wywiad gdziekolwiek, sf,tg. albo TV zeby Miśkowiak sie skarżył na sprzet tak jak np Kościuch i inni ze nie ma juz na czym jechać.Garcarek by powiedził ze w 2012 roku ma jezdzić w Rawiczu to by jezdził.Patrz na Gomolskiego jak po wygranym biegu podjeżdża do trybuny głównej i pokazuje kogo sponsoruje.Taki sponsor może wszystko.Jakby był taki sponsor w Poznaniu to wszystko by było łatwiejsze a większość zawodników Skorpionów jezdziła by w białych kevlarach ze znaczkiem mercedesa.

  45. Powrót do góry    #45
    Użytkownik
    Dołączył
    18-12-2010
    Postów
    145
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Latosi! nic dodać, nic ująć!!!
    Misiek jest super poukładany ze swoim sponsorem, ma więcej możliwości niż spora część zawodników z e-ligi.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •