Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 135 z 180

Wątek: Stal Toruń 2012 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #91
    Ekspert Awatar alienisko
    Dołączył
    13-10-2003
    Postów
    5,000
    Kliknij i podziękuj
    427
    Podziękowania: 269 w 141 postach
    Bo liga to liga, co to kurna jest np. PLM co chwila czytamy tu relacje, że co drugi odpuszcza, ma gorszy sprzęt itp itd. Składy często są niepełne i inne kwiatki tego typu.
    Na żużel w Toruniu spogląda Kopernik i dziwi się czasem walkower czy piernik.

  2. Powrót do góry    #92
    Ekspert Awatar Frank_Drebin
    Dołączył
    17-03-2003
    Postów
    3,797
    Kliknij i podziękuj
    584
    Podziękowania: 763 w 441 postach
    Cytat Zamieszczone przez Morciasz Zobacz posta
    Jan też ostrożnie się wypowiadał na temat szans. Wszystko ostatecznie rozstrzygnie się 10.12. Jest cień szansy jak mi się wydaje. Tak czy inaczej powinni wystartować w innych młodzieżowych co już jakimś plusem będzie. Wiem, że część osób ze stowarzyszenia jest na tak, ale wiadomo, że trzeba spiąć jakoś budżet.
    Dzisiaj 11.12. Czy już się wyjaśniło, bo gdzie będziemy szkolić cienkiego bratanka znanego stryjka?

  3. Powrót do góry    #93
    Ekspert Awatar alienisko
    Dołączył
    13-10-2003
    Postów
    5,000
    Kliknij i podziękuj
    427
    Podziękowania: 269 w 141 postach
    Cytat Zamieszczone przez Frank_Drebin Zobacz posta
    Dzisiaj 11.12. Czy już się wyjaśniło, bo gdzie będziemy szkolić cienkiego bratanka znanego stryjka?
    Na pozycji 5. seniora
    Na żużel w Toruniu spogląda Kopernik i dziwi się czasem walkower czy piernik.

  4. Powrót do góry    #94
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,242
    Kliknij i podziękuj
    1,016
    Podziękowania: 2,209 w 1,202 postach
    Wczoraj w TVB po Zbliżeniach około 22.00 pokazano materiał o Stali.
    Wynika z niego, że tylko hojny sponsor może spowodować start drużyny w lidze.
    Planuje się natomiast starty Stali w rozgrywkach młodzieżowych o mistrzostwo Polski.

    Zapewne dziś lub jutro będzie można na stronie tej telewizji odtworzyć sobie ten materiał. Wystąpił w nim Janek Ząbik.

  5. Powrót do góry    #95
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,739
    Kliknij i podziękuj
    899
    Podziękowania: 1,334 w 700 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    Wczoraj w TVB po Zbliżeniach około 22.00 pokazano materiał o Stali.
    Wynika z niego, że tylko hojny sponsor może spowodować start drużyny w lidze.
    Planuje się natomiast starty Stali w rozgrywkach młodzieżowych o mistrzostwo Polski.

    Zapewne dziś lub jutro będzie można na stronie tej telewizji odtworzyć sobie ten materiał. Wystąpił w nim Janek Ząbik.
    Na dziś wygląda na to, że drużyna wystartuje w tych różnych zawodach młodzieżowych, a do ligi faktycznie
    nie będzie zgłoszona, choć Jan Ząbik mówi, że jeżeli zwiąże się budżet to można to zrobić nawet w lutym.
    Choć i tak wszystko zależy od budżetu, nawet te imprezy młodzieżowe.

    Kolejarz Rawicz ogłosił, że sezon 2012 odjechał z budżetem 680.000 zł. Wydaje się, że skoro my chcemy
    posłać młokosów w bój to ten budżet mógłby być nawet mniejszy, ale pojawiają się pytania - czy jest sens
    pchać szkółkę w ligę, żeby przegrywała niemiłosiernie na własnym torze, a na wyjazdach jeszcze wyżej - czyli
    trzeba by ją jednak trochę wzmocnić, żeby nie zniechęcić widzów, sponsorów, a i samych chłopaków.
    No zobaczymy. Na takim przykładzie widać jak ważne jest każde kilkanaście tysięcy złotych.

    Jan Ząbik bardzo się ucieszył z tego, że po pierwszych artykułach zgłosiło się kilkanaście osób chcących robić
    programy, grabić, pilnować, naprawiać, wpuszczać, malować etc. W odpowiednim czasie będzie podana informacja
    o spotkaniu dla Wszystkich Chętnych (ale to już w przyszłym roku). Na dziś główny temat to... pieniądze.
    Bez nich nic nie ruszy. A chętnych, którzy już kręcą kółka lub będą kręcić kółka od wiosny, jest już kolejna
    grupka kilkunastu chłopaków, wśród nich dwie osóbki z bardzo znanych żużlowych rodzin.
    Ostatnio edytowane przez Morciasz ; 13-12-2012 o 12:08
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  6. Powrót do góry    #96
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,242
    Kliknij i podziękuj
    1,016
    Podziękowania: 2,209 w 1,202 postach
    Dla ciekawych przyszłosci Stali link z wczorajszym programem:

    http://www.tvp.pl/bydgoszcz/informac...122012/9419012

  7. Powrót do góry    #97
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,964
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Cytat Zamieszczone przez Morciasz Zobacz posta
    A chętnych, którzy już kręcą kółka lub będą kręcić kółka od wiosny, jest już kolejna
    grupka kilkunastu chłopaków, wśród nich dwie osóbki z bardzo znanych żużlowych rodzin.
    Matko bosko,to Gollobow jest wiecej?
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  8. Powrót do góry    #98
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,739
    Kliknij i podziękuj
    899
    Podziękowania: 1,334 w 700 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Matko bosko,to Gollobow jest wiecej?
    Akurat tutaj chodzi m.in. o bardzo znany toruński ród żużlowy , a nie o....

    Jan Ząbik cieszy się na deklarowaną przez różne osoby pomoc. Wstępnie padło hasło,
    że na początku lutego będzie prawdopodobnie spotkanie informacyjno-deklaracyjno-organizacyjne
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  9. Powrót do góry    #99
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,739
    Kliknij i podziękuj
    899
    Podziękowania: 1,334 w 700 postach
    Cytat Zamieszczone przez Morciasz Zobacz posta
    Akurat tutaj chodzi m.in. o bardzo znany toruński ród żużlowy , a nie o....

    Jan Ząbik cieszy się na deklarowaną przez różne osoby pomoc. Wstępnie padło hasło,
    że na początku lutego będzie prawdopodobnie spotkanie informacyjno-deklaracyjno-organizacyjne

    Za KSTU KT:
    W sezonie 2013 udział w rozgrywkach miniżużlowych weźmie drużyna wystawiona przez Stowarzyszenie Miłośników Sportów Motorowych Stal Toruń w składzie: Adam Rembeza, Adrian Bułanowski, Marcin Kościelski, Adam Wankiewicz oraz Igor Kopeć-Sobczyński. Na toruńskim minitorze odbędą się cztery imprezy: dwie w czerwcu i dwie we wrześniu.
    Imprezy miniżużlowe, które zostaną rozegrane w Toruniu:
    22 czerwca 2013 - V runda Indywidualnych Mistrzostw Polski
    23 czerwca 2013 - V runda Pucharu Polski Par Klubowych
    14 września 2013 - IV runda Indywidualnego Pucharu Polski
    15 września 2013 - V runda Drużynowych Mistrzostw Polski
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  10. Powrót do góry    #100
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    A miała Stal Toruń startować w żużlowej drugiej lidze - i nic z tego nie wyszło
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  11. Powrót do góry    #101
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,739
    Kliknij i podziękuj
    899
    Podziękowania: 1,334 w 700 postach
    I ciekawostek ciąg dalszy - Klasa żużlowa hm.....:
    http://nicesport.pl/zuzel/143642/pie...taje-w-toruniu
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  12. Powrót do góry    #102
    Użytkownik
    Dołączył
    10-04-2012
    Postów
    338
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 37 w 21 postach
    Cytat Zamieszczone przez Morciasz Zobacz posta
    I ciekawostek ciąg dalszy - Klasa żużlowa hm.....:
    http://nicesport.pl/zuzel/143642/pie...taje-w-toruniu
    biorąc pod uwagę zdoloności organizacyjne JZ to oby ta klasa nie była przechowalnią dla tych którzy w normalnych szkołach sobie nie radzą. Poza tym słyszałem ostatnio, że średnia wieku naszych szkółkowiczów-ściagantów wynosi grubo ponad 19 lat. więc się pytam po co to komu i kto normalny ma zamiar w nich inwestować?

  13. Powrót do góry    #103
    Stały bywalec Awatar Coval
    Dołączył
    10-09-2006
    Postów
    845
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 582 w 200 postach
    Nawet jeśli ktoś zgodzi się z argumentami poniżej
    to ja nie widzę powodów żeby nic nie robić
    Ja kibicuję tej inicjatywie i niech się uda doprowadzić tę klasę do samej matury - zarówno tez żużlowej jak i oświatowej
    pozdrawiam
    Kowal
    Ukryta zawartość

  14. Powrót do góry    #104
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,739
    Kliknij i podziękuj
    899
    Podziękowania: 1,334 w 700 postach
    Cytat Zamieszczone przez Coval Zobacz posta
    Nawet jeśli ktoś zgodzi się z argumentami poniżej
    to ja nie widzę powodów żeby nic nie robić
    Ja kibicuję tej inicjatywie i niech się uda doprowadzić tę klasę do samej matury - zarówno tez żużlowej jak i oświatowej
    Też kibicuję temu pomysłowi. Czy wypali tego nie wiadomo, bo tego nigdy nie wiadomo, ale na pewno pomysł jakiś jest
    i z pewnością rozszerzy środowisko żużlowe o kolejne osoby.
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  15. Powrót do góry    #105
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,739
    Kliknij i podziękuj
    899
    Podziękowania: 1,334 w 700 postach
    Z newsów. Lada dzień będzie montowana elektryka, po niej słupki startowe oraz zostaną zamontowane bandy dmuchane. Będzie też dostawiona wieżyczka sędziowska oraz... oświetlenie! Prace z elektryką niestety opóźniła zima...
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  16. Powrót do góry    #106
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,739
    Kliknij i podziękuj
    899
    Podziękowania: 1,334 w 700 postach
    Uwaga, uwaga!

    I Ty - możesz stać się budowniczym nowego toru i stadionu!

    Już w najbliższą sobotę o godzinie 10.00 na małym stadionie przy lotnisku
    zbiórka wszystkich chętnych do pomocy!
    Grabienie, układanie, kopanie,
    strzyżenie, przenoszenie, malowanie etc! Sprzęt do prac będzie czekał
    na miejscu!

    Wszyscy chętni mają zgłaszać się na miejscu do pana Krzysztofa,
    a za całość prac odpowiada oczywiście Jan Ząbik, który również
    będzie tam wszechobecny!


    Na nowym obiekcie już jest założona elektryka, będą montowane bandy
    i inne rzeczy, żeby tylko, miejmy nadzieję zdążyć przed.... pierwszymi
    oficjalnymi zawodami na nowym obiekcie, które planowane są 22 czerwca!
    22 czerwca 2013 - V runda Indywidualnych Mistrzostw Polski
    23 czerwca 2013 - V runda Pucharu Polski Par Klubowych

    A zatem - do boju! Przychodzimy w sobotę na 10.00.
    Zapodajcie dalej!

    Wejść można z dwóch stron - od Castoramy, albo obok toru
    rally-crossowego, speedrowerowego (tam najłatwiej zaparkować)!

    Stal, Stal, Stal Toruń !

    Jeżeli są jakieś pytania - to proszę! M.
    Ostatnio edytowane przez Morciasz ; 06-06-2013 o 12:52
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  17. Powrót do góry    #107
    Użytkownik
    Dołączył
    21-03-2012
    Postów
    310
    Kliknij i podziękuj
    138
    Podziękowania: 26 w 21 postach
    Czy wiadomo już cokolwiek na temat przybliżonej godziny zawodów jesli uda się skończyć prace i faktycznie odbędą się w planowanym terminie? Ten towarzyski turniej w 2011 był przedpołudniową porą, to reguła na mini żużlu czy spodziewać się jednak popołudnia?

  18. Powrót do góry    #108
    Użytkownik
    Dołączył
    14-08-2007
    Postów
    242
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    29.06 podobno ma się jeszcze odbyć jakiś test mecz z młodymi Pepikami

  19. Powrót do góry    #109
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,739
    Kliknij i podziękuj
    899
    Podziękowania: 1,334 w 700 postach
    Cytat Zamieszczone przez hN Zobacz posta
    29.06 podobno ma się jeszcze odbyć jakiś test mecz z młodymi Pepikami
    Kilka informacji:
    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/36...szy-ukonczenia
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  20. Powrót do góry    #110
    Zaawansowany Awatar Rif
    Dołączył
    10-04-2003
    Postów
    2,643
    Kliknij i podziękuj
    138
    Podziękowania: 778 w 438 postach
    Już niebawem widzimy się na torze Stali Toruń

    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/36...ze-stali-torun

    Jasiu chce piknikowej atmosfery, więc może wszyscy na zgodę zjemy wspólnie kiełbasę?

  21. Powrót do góry    #111
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,841
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,653 w 987 postach

  22. Powrót do góry    #112
    Stały bywalec Awatar Coval
    Dołączył
    10-09-2006
    Postów
    845
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 582 w 200 postach
    Życzę jak najlepiej tej inicjatywie
    Oby nie skończyło się na słowach jak u progu tego sezonu.
    Jednak skoro p. Jan mówi że wystartują, to pewnie znaleźli się sponsorzy.

    Oj coś czuję że w 2016 będą derby toruńskie ))
    Tylko komu kibicować w tych derbach - serce będzie rozdarte ))
    pozdrawiam
    Kowal
    Ukryta zawartość

  23. Powrót do góry    #113
    Użytkownik
    Dołączył
    21-03-2012
    Postów
    310
    Kliknij i podziękuj
    138
    Podziękowania: 26 w 21 postach
    Na razie poczekajmy. News króciutki, bez żadnej wypowiedzi, ani Ząbika, ani nikogo innego. Poza tym rzuca się w oczy o "dwóch drużynach Stali" w ZLM - a miały tam raczej jechać i Unibax i Stal. Jeśli to więc nieścisłość z tymi dwie drużynami Stali (chyba że jednak nie, może Unibaksu nie będzie, za to faktycznie Stal x2?) to może i o drugiej lidze być jeszcze niepotwierdzone, zwłaszcza że były nie tak dawno temu wypowiedzi Ząbika, że zdecydują znacznie później, zależnie od finansów, a tu nagle na początku lipca taki news...

  24. Powrót do góry    #114
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2011
    Postów
    10,380
    Kliknij i podziękuj
    663
    Podziękowania: 2,837 w 1,735 postach
    Pulczasy zostaną w Toruniu. Mogą zostać liderami nowej drużyny....

  25. Powrót do góry    #115
    Użytkownik
    Dołączył
    21-03-2012
    Postów
    310
    Kliknij i podziękuj
    138
    Podziękowania: 26 w 21 postach
    Info o torze - http://nicesport.pl/zuzel/152144/dru...lowy-w-toruniu

    Ktoś coś wie? "Najbliższe zawody mają odbyć się już w następny weekend i wystąpią w nich zespoły z Danii, Czech oraz z Polski". A co z zawodami w najbliższy weekend, skoro jadą dopiero w następny? i oprócz zawodów międzynarodowych miały być jeszcze przecież dwa turniejowe krajowe?

  26. Powrót do góry    #116
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,739
    Kliknij i podziękuj
    899
    Podziękowania: 1,334 w 700 postach
    Zdjęcie na chwilę przed przyjazdem sędziego Ryszarda Bryły. Tor prawie gotowy...
    1013444_4435499906248_1933522230_n.jpg
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  27. Powrót do góry    #117
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,307
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,362 w 1,672 postach
    Z tego co mi wiadomo tor nie został odebrany. Bryła przyczepił się o jakąś duperelę w bandach na prostych. Na pierwsze oficjalne zawody przyjdzie więc niestety poczekać.

  28. Powrót do góry    #118
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,739
    Kliknij i podziękuj
    899
    Podziękowania: 1,334 w 700 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    Z tego co mi wiadomo tor nie został odebrany. Bryła przyczepił się o jakąś duperelę w bandach na prostych. Na pierwsze oficjalne zawody przyjdzie więc niestety poczekać.
    Chodziło m.in o bandę na łuku, gdzie znajduje się wjazd dla zawodników. Będzie trzeba to przemodelować, ale niestety
    nie jest to praca, którą można zrobić od ręki - pan Jan od razu miał dwa pomysły na nowe rozwiązania.
    Przedstawiciel GKSŻ zwrócił jeszcze uwagę na parę drobnych rzeczy, które zostaną zmieniono praktycznie w moment.
    Oprócz tego będą założone jeszcze światła pozwalające na jazdy gdy słonka nie będzie na niebie, zostaną ogrodzone parkingi
    dla drużyn oraz zbudowana myjnia dla motocykli.
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  29. Powrót do góry    #119
    Użytkownik
    Dołączył
    24-07-2009
    Postów
    273
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    A cały teren będzie w jakiś sposób ogrodzony? I drugie pytanie. Zakładając, że wystartuje drużyna w II lidze na tym torze i przypuszczając, że akurat na 1 mecz przyjdzie ponad 999 osób, to czy takie zawody nie będą imprezą masową? A co za tym idzie chyba istnieją bardziej rygorystyczne wymagania co do dopuszczenia obiektów?

  30. Powrót do góry    #120
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,964
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Slusznie prawisz.
    Jak liderem druzyny Stali zostanie Oskar,moze ich sie pojawic z siedem tysiecy.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  31. Powrót do góry    #121
    Użytkownik
    Dołączył
    15-09-2007
    Postów
    316
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 7 w 6 postach
    no i pasi. Może jednak będą derby w przyszłym roku Stal toruń vs polonia w 2 lidze

  32. Powrót do góry    #122
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,242
    Kliknij i podziękuj
    1,016
    Podziękowania: 2,209 w 1,202 postach
    Proszę o info.

    Czy dzisiejsza akcja dotyczyła próby uzyskania licencji dla minitoru ?
    Czy także . po wydzieleniu kredą klasycznego owalu, dla dorosłego toru ?
    Jesli tylko to pierwsze, to czy podjęte będą również starania o licencję dla toru klasycznego na którym można rozgrywa oficjalne imprezy na motorach o poj. 500 cm3 ?
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  33. Powrót do góry    #123
    Użytkownik
    Dołączył
    10-04-2012
    Postów
    338
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 37 w 21 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    Proszę o info.

    Czy dzisiejsza akcja dotyczyła próby uzyskania licencji dla minitoru ?
    Czy także . po wydzieleniu kredą klasycznego owalu, dla dorosłego toru ?
    Jesli tylko to pierwsze, to czy podjęte będą również starania o licencję dla toru klasycznego na którym można rozgrywa oficjalne imprezy na motorach o poj. 500 cm3 ?
    podobno wiekszy tor ma 190 metrow długosci. jesli to prawda to nigdy klasycznego zuzla na nim nie zobaczymy bo minimalna długosc klasycznego toru to 265 metrow.

  34. Powrót do góry    #124
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,739
    Kliknij i podziękuj
    899
    Podziękowania: 1,334 w 700 postach
    Cytat Zamieszczone przez cancer807 Zobacz posta
    podobno wiekszy tor ma 190 metrow długosci. jesli to prawda to nigdy klasycznego zuzla na nim nie zobaczymy bo minimalna długosc klasycznego toru to 265 metrow.
    Rozmowa była o licencji dla obu torów. Mniejszy ma jeżeli dobrze pamiętam 140 metrów (krawężnik wewnętrzny betonowy), wytyczony większy 190 metrów (krawężnik wewnętrzny wytyczony linią z kredy).
    Ostatnio edytowane przez Morciasz ; 10-07-2013 o 08:35
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  35. Powrót do góry    #125
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,242
    Kliknij i podziękuj
    1,016
    Podziękowania: 2,209 w 1,202 postach
    To szkoda, że nie ma szans na "dorosły" tor. .
    Miałem nadzieję , że po wyrysowaniu większego owalu będzie z 250m lub troszkę więcej.
    W sumie to zastanawiam się po co licencje dla dwóch , jeśli oba to minitory.
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  36. Powrót do góry    #126
    Użytkownik
    Dołączył
    21-03-2012
    Postów
    310
    Kliknij i podziękuj
    138
    Podziękowania: 26 w 21 postach
    Jakieś wieści?

  37. Powrót do góry    #127
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,841
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,653 w 987 postach

  38. Powrót do góry    #128
    Użytkownik
    Dołączył
    21-03-2012
    Postów
    310
    Kliknij i podziękuj
    138
    Podziękowania: 26 w 21 postach
    Super!
    Ostatnio edytowane przez ŻużlowyKibic ; 09-08-2013 o 23:29

  39. Powrót do góry    #129
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,739
    Kliknij i podziękuj
    899
    Podziękowania: 1,334 w 700 postach
    Cytat Zamieszczone przez ŻużlowyKibic Zobacz posta
    Super!
    W sobotę:
    13.00 - trening
    16.00 - zawody
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  40. Powrót do góry    #130
    Zaawansowany Awatar Kaioh
    Dołączył
    29-06-2002
    Postów
    2,255
    Kliknij i podziękuj
    16
    Podziękowania: 150 w 68 postach
    Zawody wczoraj się chyba nie odbyły, w każdym bądź razie jak ja byłem po 16 to nic się nie działo. Ale tor jest piękny, klimat taki tradycyjny, szkoda że ze względu na długość nie ma mowy o dorosłym żużlu :/


  41. Powrót do góry    #131
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,739
    Kliknij i podziękuj
    899
    Podziękowania: 1,334 w 700 postach
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  42. Powrót do góry    #132
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,841
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,653 w 987 postach
    Nie powiem, fajnie się to oglądało. Co mnie cieszy osobiście cieszy, spodobało się i mojemu młodemu.
    No a ten najmniejszy z tych miniżużlowców ....... chyba Duńczyk, ma zadatki na Mistrza. Nasi jeszcze sporo nauki.

  43. Powrót do góry    #133
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-04-2006
    Postów
    724
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 177 w 88 postach
    Byłam na zawodach przedpołudniowych. Mojemu młodemu też się podobało, nawet zapragnął iść w końcu na "duży zuzel".
    Piknik atmosfera rodzinna. Howarda (-> pozdrawiam) choć nie spotkałam, ale nie zapędzałam się pod "trybunę główną". Oglądałam wszystko z perspektywy "pierwszego łuku" tyle że tam kompletnie nie było słychać zapowiedzi, więc nie wiem kto był kto. Ten z nr 11 to jakiś miejscowy guru chyba.

  44. Powrót do góry    #134
    Ekspert Awatar Howard
    Dołączył
    29-04-2003
    Postów
    3,480
    Kliknij i podziękuj
    927
    Podziękowania: 578 w 312 postach
    Aerie dzięki serdeczne za pozdrowienia. Nie widziałaś mnie bo mnie niestety nie było. Bardzo żałuję ale siła wyższa musiałem być gdzieś indziej. Może następnym razem się uda zobaczyć takie zawody.

    Morciasz dzięki za zdjęcia, fajnie, że pamiętałeś.

  45. Powrót do góry    #135
    Zaawansowany Awatar Klancyk
    Dołączył
    29-09-2010
    Postów
    1,534
    Kliknij i podziękuj
    194
    Podziękowania: 105 w 67 postach
    Byłem od 15,00. Całkiem fajny piknik; pod 13-ką jechał Kopeć, choć brylował,na dodatek w reprezentacyjnym kewlarze to trzeba stwierdzić, że do dorosłego speedwaya trochę mu jeszcze brakuje. Benz przy bliższym poznaniu bardzo sympatyczny ale, gdy stało się nieco dalej od "kiosku" słabo było słychać jego wypowiedzi. Wpadli, a jakże, bracia Przedpełscy, Janek szalał na traktorze, bardo pozytywne wrażenie sprawiała jazda jednego szkraba z Danii. Tor pięknieje nam systematycznie. W sumie bardzo sympatycznie spędzone popołudnie.
    Ostatnio edytowane przez Klancyk ; 12-08-2013 o 00:20
    Autor zastrzega sobie prawo do niezmieniania poglądów bez podania przyczyny.Ukryta zawartość

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •