Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 57

Wątek: ROW Rybnik - PSŻ Poznań

  1. Powrót do góry    #1
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-05-2010
    Postów
    820
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    ROW Rybnik - PSŻ Poznań

    Awizowane składy:

    Lechma Poznań
    1. Norbert Kościuch
    2. Krzysztof Słaboń
    3. Adrian Szewczykowski
    4. Norbert Magosi
    5. Robert Miśkowiak
    6. Maciej Fajfer

    KS ROW Rybnik
    9. Jesper Monberg
    10. Roman Chromik
    11. Andriej Karpov
    12. Daniel Pytel
    13. Antonio Lindbaeck
    14. Mateusz Domański

    Fajnie, Facher w składzie, który skończył karierę, Słaboń, który jeździ na rowerach.Ciekawe, czy pojedziemy w 6 ? Chociaż patrząc na skład, to pojedziemy w 4, a w zasadzie w 2.

    Panowie z zarządu ogłoście upadłość, bo to jest gorzej jak ŻENADA!Czas zacząć od nowa i z nowymi ludźmi, to jest chyba jedyna szansa na uratowanie żużla w Poznaniu.


  2. Powrót do góry    #2
    Początkujący
    Dołączył
    04-05-2010
    Postów
    32
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Fajnie, Facher w składzie, który skończył karierę ...
    A gdzie Ty widzisz Fachera w składzie.

  3. Powrót do góry    #3
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-05-2010
    Postów
    820
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A faktycznie nie ma, zamiast przeczytać Fajfer, przeczytałem Facher :P Ale to nie zmienia faktu, że skład jest tragiczny.Słaboń bez sprzętu, Szewczykowski, który też nie ma sprzętu i formy.Czyżby pod 7 mistrz markowanych defektów Czałow, który będzie jechać 5 biegów za Słabonia ? A może Bach/Jacobsen wskoczy w miejsce Słabonia ? Szkoda mi tylko tych kibiców, co mają zamiar się wybrać do Rybnika.

  4. Powrót do góry    #4
    Użytkownik
    Dołączył
    22-06-2009
    Postów
    261
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 5 w 5 postach
    A jedzie Ktoś?

  5. Powrót do góry    #5
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-11-2006
    Postów
    789
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 9 w 5 postach
    Czyżby pod 7 mistrz markowanych defektów Czałow, który będzie jechać 5 biegów za Słabonia ? A może Bach/Jacobsen wskoczy w miejsce Słabonia ?
    Czałow raczej tak gdyż bazę mają na Górnym Ślunsku, a Bach zgodnie z tradycją ma.........mecz na wyspach.

  6. Powrót do góry    #6
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-05-2010
    Postów
    820
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ostatnio z Bacha zrezygnowali na wyspach, więc może śmigać :)

  7. Powrót do góry    #7
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-11-2006
    Postów
    789
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 9 w 5 postach
    To w Newcastle, w Birmingham ma ważny kontrakt z tego co mi wiadomo.W Premier League jeszcze znajdzie klub.

  8. Powrót do góry    #8
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-05-2010
    Postów
    820
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No, ale jak nie znajdzie klubu w Premier League, to może jechać w polskiej lidze, bo Elite League nie jeździ w niedzielę, a u nas i tak tylko jedzie 2 zawodników, więc nic nie tracimy wstawiając Bacha, a możemy zyskać.

  9. Powrót do góry    #9
    Zaawansowany Awatar Magda81
    Dołączył
    06-05-2007
    Postów
    2,390
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Z tymi prognozami, które zapowiadają na weekend to mecz się raczej nie odbędzie.

  10. Powrót do góry    #10
    Użytkownik
    Dołączył
    19-03-2010
    Postów
    183
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Spotkanie przełożone na 10 lipca

  11. Powrót do góry    #11
    Moderator Awatar basala
    Dołączył
    03-11-2005
    Postów
    1,243
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    A faktycznie nie ma, zamiast przeczytać Fajfer, przeczytałem Facher :P Ale to nie zmienia faktu, że skład jest tragiczny(...)
    To jest boskie! Nieumiejętność czytania Kaltorta nie ma wpływu na to, co chciał napisać w odniesieniu do cytowanego przez niego tekstu. :D

  12. Powrót do góry    #12
    Ekspert Awatar Stamper
    Dołączył
    28-06-2002
    Postów
    5,271
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękował 3 razy w 1 poście
    To jest boskie! Nieumiejętność czytania Kaltorta nie ma wpływu na to, co chciał napisać w odniesieniu do cytowanego przez niego tekstu. :D
    A nie wiesz, że czarne jest szare? :)

    Ja w sumie lubię czytać, jak ktoś wbrew wszystkiemu próbuje poprzeć swoją tezę dowodami, chociaż z założenia dowody są da bani :)

  13. Powrót do góry    #13
    Użytkownik
    Dołączył
    18-12-2010
    Postów
    145
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jedzie ktoś do Rybnika?

  14. Powrót do góry    #14
    Użytkownik
    Dołączył
    21-06-2009
    Postów
    63
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    witam kibiców z Poznania. Wygląda na to że macie spore szanse na zwycięstwo w tym meczu. nasi jadą bez Lindbacka i Monberga. Pojedzie słabiutki Pytel, beznadziejny Jamroży i coraz słabszy Drabik.
    Jeżeli dogadacie sie z Ljungiem, to naprawdę macie spore szanse...

  15. Powrót do góry    #15
    Stały bywalec Awatar urbi_et_orbi
    Dołączył
    10-01-2006
    Postów
    1,492
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 7 w 4 postach
    U Was przynajmniej ktoś jedzie. My mamy pod trzema numerami "bz"

  16. Powrót do góry    #16
    Użytkownik Awatar pavel
    Dołączył
    28-08-2007
    Postów
    439
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    U Was przynajmniej ktoś jedzie. My mamy pod trzema numerami "bz"
    Urbi, zacznij pisać treny. ;)

  17. Powrót do góry    #17
    Stały bywalec Awatar urbi_et_orbi
    Dołączył
    10-01-2006
    Postów
    1,492
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 7 w 4 postach
    Patrząc na wynik z Górnego Śląska, cieszmy się, że mamy przynajmniej wyrównany skład....

    Tyle sarkazmu na dzisiaj.

  18. Powrót do góry    #18
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-08-2008
    Postów
    1,373
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Na to wszystko to i tak nie było żle.

  19. Powrót do góry    #19
    Stały bywalec Awatar Latosi79
    Dołączył
    19-05-2009
    Postów
    1,497
    Kliknij i podziękuj
    31
    Podziękowania: 41 w 31 postach
    Na Lublin przydałby sie jeszcze jeden punktujący zawodnik.Coś wiadomo co sie dzieje z Facherem?.Brak kasy itp?

  20. Powrót do góry    #20
    Użytkownik
    Dołączył
    19-06-2009
    Postów
    373
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    Coś wiadomo co sie dzieje z Facherem?.Brak kasy itp?
    Czasem warto czytać stronę klubowa. :)

  21. Powrót do góry    #21
    Stały bywalec Awatar urbi_et_orbi
    Dołączył
    10-01-2006
    Postów
    1,492
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 7 w 4 postach
    Kaziu... Nie można tak myśleć!

    Prawda dla wielu z nas może wydać się bolesna i nad wyraz brutalna i to co teraz napiszę może co niektórych zbulwersować, ale... poznański speedway w tym sezonie wygląda trochę jak "wiekowa" prostytutka. Wszyscy ją ....., a ona i tak się uśmiecha, że w ogóle ją ktoś chce jeszcze tknąć... Taka bolesna prawda.

    Jeżeli czytają to niepełnoletni, to proszę nie wgłębiać się zbytnio w to co napisałem :)

    Interesuje się czarnym sportem przeszło 20 lat, ale jeszcze NIGDY nie widziałem sytuacji, aby zespół nie był w stanie wystawić drugiego zawodnika do biegu nominowanego. Od dzisiaj jestem już bogatszy o takie przeżycia...

  22. Powrót do góry    #22
    Użytkownik
    Dołączył
    19-06-2009
    Postów
    373
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    Prawda dla wielu z nas może wydać się bolesna i nad wyraz brutalna
    Prawdą jest tylko to, że jesteś bardzo emocjonalnie przywiązany do PSŻ. :)

    Nawiązując do Twojej "prawdy", to należy dojść do wniosku, iż różnica między starą rurą a orchideą z brylantową kolią polega na kilku milionach z kasy miejskiej. I jeszcze najlepiej miejskim stadionem za kilkadziesiąt milionów. Miejskich, oczywiście.

  23. Powrót do góry    #23
    Stały bywalec Awatar urbi_et_orbi
    Dołączył
    10-01-2006
    Postów
    1,492
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 7 w 4 postach
    Blic, nie chcę wchodzić w polemikę, bo do niczego ona by nie prowadziła. Żeby zrozumieć o czym piszę, wystarczy spojrzeć na 10 ostatnich ligowych potyczek poznaniaków i odnaleźć nasze miejsce w ligowej tabeli...

    Błagam, nie szukajmy wyłącznie wytłumaczenia tego co się dzieje w tym sezonie w braku komunalizacji golęcińskiego obiektu.

  24. Powrót do góry    #24
    Zaawansowany Awatar hhuunntteerr
    Dołączył
    15-10-2006
    Postów
    1,561
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Może czas już najwyższy skończyć tłumaczyć wszystkie zaniedbania itp. ciągłymi gadkami o stadionie. To jest żenujące!!!

  25. Powrót do góry    #25
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-05-2010
    Postów
    820
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie jest źle, bez Kościucha dobiliśmy do 38 oczek, a to w naszej sytuacji jest bardzo dobry wynik, bonus i tak by nic nam nie dał, poza satysfakcją, że nasi dopisali punkt do ligowej tabeli.Co do biegu 14, lepiej to pozostawić bez komentarza.2 zawodnikami, to my barażu nie wygramy, czas zapłacić Ljungowi, aby go ściągnąć na baraże.

  26. Powrót do góry    #26
    Użytkownik
    Dołączył
    30-03-2011
    Postów
    64
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    czas zapłacić Ljungowi, aby go ściągnąć na baraże.
    Czym, szyszkami z Lasku Golęcińskiego czy liśćmi ze stadionowych drzew? Żeby płacić potrzeba przede wszystkim pieniędzy.

  27. Powrót do góry    #27
    Początkujący
    Dołączył
    08-07-2011
    Postów
    4
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No niestety. Ljung ponoć chce kosmicznych pieniędzy, a klub ich nie ma. :( A Frank... Hm. Jak trenerowi przed meczem przysyła SMS-a(!), że nie będzie jeździł, to o czym tu mówić...

    A w Rybniku bądź co bądź zaskoczenie na plus. Zwłaszcza (nareszcie) Ilja. :)

  28. Powrót do góry    #28
    Stały bywalec Awatar urbi_et_orbi
    Dołączył
    10-01-2006
    Postów
    1,492
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 7 w 4 postach
    No niestety. Ljung ponoć chce kosmicznych pieniędzy, a klub ich nie ma.
    Ljung nie chce kosmicznych pieniędzy. Ljung chce pieniędzy, na które klubowi włodarze zgodzili się w kontrakcie. Także, ten KOSMOS to jest zwykła żużlowa rzeczywistość, do której jak widać nie dojrzeliśmy.

  29. Powrót do góry    #29
    Początkujący
    Dołączył
    25-05-2009
    Postów
    37
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Przykre jest patrzeć na takie mecze gdzie zawodnicy robią wszystko co mogą ale no niestety było ich dziś troszkę za mało. Zarząd zbudował ekonomiczny skład, z którego kilku zawodników wypadło bo już na ich usługi nie było stać klubu i jest jak jest. Nie można tutaj zwalać winy na zarząd, stadion itd. Po prostu nie ma kasy, nie ma sponsorów i jest jak jest. Trzeba mieć nadzieje, że PSŻ wystąpi za rok w drugiej lidze bo pierwszej nie ma sensu ciągnąć bo nigdy problemy się nie skończą. W drugiej lidze jest o wiele taniej:) a przede wszystkim jest o co jechać :) Mam nadzieję, że sytuacja poznańskiego żużla w najbliższym czasie jakoś się wyjaśni i znajdzie się ktoś to da temu klubowi zielone światło.

    P.S.
    Teraz piszę do kibiców klubu, którzy wypowiadają się na SF. Jest mi za was wstyd bo to co piszecie to głupoty i brednie, większość z was potrafi tylko szczekać w internecie a jak przychodzi co do czego to was nie ma. Jestem ciekawy czy na mecze w ogóle chodzicie. Nie można cały czas krytykować to nie pomaga, nikt nie mydli kibicom oczu po prostu nie ma kasy i na tym etapie myślę, że nie da się nic zrobić. Cieszmy się że żużel jest w Poznaniu i miejmy nadzieje, że to się nie zmieni. Myślę, że zarząd zrobi wszystko aby klub istniał i jeszcze nie raz będziemy się cieszyć z sukcesów naszej drużyny. Czasami trzeba zrobić krok w tył, żeby potem zrobić dwa do przodu, dlatego oszczędźcie sobie takich komentarz na forum krajowym bo potem inni się z nas śmieją:)

  30. Powrót do góry    #30
    Stały bywalec Awatar Latosi79
    Dołączył
    19-05-2009
    Postów
    1,497
    Kliknij i podziękuj
    31
    Podziękowania: 41 w 31 postach
    A co wy sie tak pocicie nad tym Ljungiem.Np jest Zbigniew Czerwiński do wzięcia albo Ales Dryml z Łodzi czy tez James Wright albo Kevin Woelbert z Ksm 6.Baraże to inna bajka ,kasa zawsze sie znajdzie na te 2 najważniejsze mecze a wychodzi na to ze pojedziemy z Lublinem a klub do tego czasu spokojnie kogoś łyknie.A ci zawodnicy co ich wymieniłem to na Lublin spokojnie starczą zeby z nimi wygrać.

  31. Powrót do góry    #31
    Początkujący
    Dołączył
    08-07-2011
    Postów
    4
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A po co był podpisany kontrakt w okienku np. z Jakobsenem? A Kildemand? Bo w sumie pojawił się tylko komunikat PZM. Chyba, że coś mi umknęło.

  32. Powrót do góry    #32
    Użytkownik
    Dołączył
    30-03-2011
    Postów
    64
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kildemand miał zgodę na start tylko 3.08. A mecz przesunęli tego samego dnia :D

  33. Powrót do góry    #33
    Początkujący
    Dołączył
    25-05-2009
    Postów
    37
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tak tylko kwestią jest to kogo łyknie przed barażami Lublin:) Mają bardzo dobrego sponsora i oby nie było zaskoczenia...

  34. Powrót do góry    #34
    Użytkownik
    Dołączył
    21-06-2009
    Postów
    63
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    po takim meczu należą sie waszym zawodnikom brawa, naprawdę. Miśkowiak, lider z prawdziwego zdarzenia. Miał bodajże jedną wpadekę, ale ogólnie pokazał wszystkim miejsca w szeregu
    Czałow, będziecie mieć z tego zawodnika pociechę, walczył, nie odpuszczał i pokazał sie z b. dobrej strony
    Fajfer, jak na młodzieżowca to naprawdę nieżle, kapitalny bieg z Jamrożym, potem miał jakieś kłopoty sprzętowe
    Magosi, hmm, w sumie spodziewałem się więcej po tym zawodniku. Jeden bieg wygrał w fajnym stylu, a pozostałe jakiś dziwnie wolny.
    Szewczykowski, podobnie jak Magosi, jeden bieg jedzie, pozostałe odstaje

    Myślę że jakby faktycznie przyjechał Norbert Kościuch i Słaboń to moglibyście nawet powalczyć o zwycięstwo.
    Zyczę wam utrzymania, trzymajcie się

  35. Powrót do góry    #35
    Użytkownik
    Dołączył
    19-06-2009
    Postów
    373
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    Może czas już najwyższy skończyć tłumaczyć wszystkie zaniedbania itp. ciągłymi gadkami o stadionie. To jest żenujące!!!
    Jeśli wiesz coś konkretnego, to podziel się tą wiedzą, proszę.
    Nie zachowuj się jak Tymiński z czarną teczką i tekstem "wiem, ale nie powiem".
    Jeśli jednak tylko się cośtam gdzieśtam domyślasz, to powstrzymaj się.

    Kwestia stadionu jest faktem. Żadna drużyna żużlowa w Polsce nie działa bez KOMUNALNEGO stadionu.
    Stadion to oczywiście nie koniec. Nawet najlepsi skamlają kiedy okazuje się, że miasta chcą im cofnąć MILIONOWE dotacje.

    To jest wszystko bez czego PSŻ musi sobie radzić. Czy też musiał sobie radzić, bo wychodzi na to, że właśnie mamy koniec żużla w Poznaniu...

  36. Powrót do góry    #36
    Stały bywalec Awatar Latosi79
    Dołączył
    19-05-2009
    Postów
    1,497
    Kliknij i podziękuj
    31
    Podziękowania: 41 w 31 postach
    "Myślę że jakby faktycznie przyjechał Norbert Kościuch i Słaboń to moglibyście nawet powalczyć o zwycięstwo.
    Zyczę wam utrzymania, trzymajcie się"

    Gorzej by było jakby przyjechał Duńczyk albo Australijczyk nie mówiąc juz o czekoladzie.To by nie było co zbierać

  37. Powrót do góry    #37
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-11-2006
    Postów
    789
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 9 w 5 postach
    Z tym, że ani Schlein ani Lindback zgodnie z regulaminem SWC wystartować nie mogli. Ljung mógł, ale co tam PSŻ-owi wisi już wszystko.Ktoś już tu pisał- Najlepiej rozłożyć ręce i czekać na pieniądze z nieba. Potencjalni sponsorzy też przyglądają się jak zarządzający klubem się starają jak walczą, ale co tam najlepiej zwalić wszystko na miasto, prezydenta, policję, wszyscy są winni tylko nie my. Jak klub liczy na wygrane baraże to niech się czasem nie przeliczy.

  38. Powrót do góry    #38
    Użytkownik
    Dołączył
    23-06-2007
    Postów
    239
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Z tym, że ani Schlein ani Lindback zgodnie z regulaminem SWC wystartować nie mogli. Ljung mógł
    A czy chciał? Pomyśl - jeśli klubi nie stać na zapłacenie choć tylu pieniędzy, żeby Olimpia nie wypowiedziała umowy to stać go na spłacenie Ljunga? Są rzeczy ważne i ważniejsze, zwłaszcza, że sponsorzy, o których piszesz w dalszej części posta reklamują się na naszym stadionie - w związku z czym odpuszczając ten mecz można nie stracić sponsorów.

    A zwycięstwo w barażach przy obecnym regulaminie i tak nam nic nie daje bo nie mamy obiektu zgodnego z wymaganiami licencyjnymi...
    Najlepiej rozłożyć ręce i czekać na pieniądze z nieba. Potencjalni sponsorzy też przyglądają się jak zarządzający klubem się starają jak walczą, ale co tam najlepiej zwalić wszystko na miasto, prezydenta, policję, wszyscy są winni tylko nie my.
    Jeśli tak wszystko wiesz co dzieje się w klubie to podziel się szerzej swoją wiedzą :)

    Uwielbiam krytykę tego rodzaju :)

  39. Powrót do góry    #39
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-11-2006
    Postów
    789
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 9 w 5 postach
    A czy chciał? Pomyśl - jeśli klubi nie stać na zapłacenie choć tylu pieniędzy, żeby Olimpia nie wypowiedziała umowy to stać go na spłacenie Ljunga?
    Po pierwsze - klub powinien podpisać taką umowę z zawodnikiem na jaką go stać. Ljung wykręcił średnią 8 pkt.(żaden szał) na mecz, wychodzi na to, że klub na taką ilość punktów Petera nie był wogóle przygotowany skoro są zaległości.

    Po drugie - nie wiem kto liczył, że wpływy z biletów będą większe przy spadającej frekwencji z roku na rok i tych samych cenach wejściówek co w roku 2010 (mimo zwracania uwagi, że na bramkach nikt nie sprawdza czy osoba jest uprawniona do wejścia ulgowego - na mecz z Polonią czy Wybrzeżem można było wejść za 15zł bez problemu)

    Po trzecie - przykład z roku 91 gdy Olimpia zamknęła wrota przed Polonezem w trybie natychmiastowym za nie zapłacenie za stadion. Nie wiem tu chyba liczono na cud.

    Po czwarte - miasto nic nie musi, jest stadion miejski? jest, niech sobie ułożą sztuczny tor i jazda!

    Po piąte - Poznań nie ma tradycji żużlowych, więc "zmuszanie" Poznaniaków do chodzenia na żużel nic nie da. Miasto zmonopolizował Lech.

    Po szóste - nieudolność zarządzających PSŻ-tem, protesty i ośmieszanie się na cały kraj, doprowadziło do tego że nikt ich nie traktuje jako poważnego partnera.

    Po siódme - najłatwiej ogłosić upadłość i zacząć wszystko od nowa, oto Polska właśnie.

    I nie piszcie mi, czy jestem czy nie jestem blisko klubu, że wiem czy nie wiem jakie klub podpisywał umowy.Bo to już jest nudne! Nie trzeba być prześcieradłem, żeby wiedzieć, że pan Kowalski panią Kowalską po mordzie leje!



  40. Powrót do góry    #40
    Użytkownik
    Dołączył
    23-06-2007
    Postów
    239
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja to wszystko rozumiem i w dużej części się zgadzam. Mam jedynie dwa argumenty:

    - klub nie był przygotowany na cyrki ze stadionem przed sezonem. Przez to zmniejszyły się wpływy od sponsorów i kilku się wycofało. A jak ma się i tak napięty budżet to jest to chyba dość duży problem.
    - Zmniejszenie w drastyczny sposób dotacji miejskiej - myślę, że nikt tego się nie spodziewał - uważam że te dwa czynniki mogły być bardzo ważne.

    To wszystko co działo się wokół klubu nie było spowodowane tylko przez działaczy - dużo "dobrej roboty" zrobił np. trener w Gdańsku...

    Realia są jakie są - inna sprawa, że zeszliśmy z tematu wątku...

  41. Powrót do góry    #41
    Stały bywalec Awatar urbi_et_orbi
    Dołączył
    10-01-2006
    Postów
    1,492
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 7 w 4 postach
    klub nie był przygotowany na cyrki ze stadionem przed sezonem. Przez to zmniejszyły się wpływy od sponsorów i kilku się wycofało. A jak ma się i tak napięty budżet to jest to chyba dość duży problem.
    Przewrotnie zapytam się zatem, co poznański klub oferować może potencjalnym sponsorom?

    Reklamę na skorodowanych tablicach wokół korony?

    Silny target odbiorców w postaci spadającej łeb na szyję frekwencji?

    Możliwość wsparcia finansowego zdecydowanego outsidera pierwszoligowych rozgrywek?

    czy moze...

    ewentualne pojawienie się jego nazwy w kontekście żużlowych skandali z udziałem miejscowej drużyny (wide Gdańsk)?



    Zmniejszenie w drastyczny sposób dotacji miejskiej - myślę, że nikt tego się nie spodziewał - uważam że te dwa czynniki mogły być bardzo ważne.
    Pani Pyżalska raczej się spodziewała, skoro przez całą rundę wpuszczała lud za darmo, doskonale zdając sobie sprawę, iż kryterium frekwencji będzie najważniejszym przy podziale miejskich środków.

    Tylko do tego niezbędny jest lobbing w miejskim magistracie, a co my możemy mówić o lobbingu, skoro do dzisiaj nie poznaliśmy poznańskiej wersji wydarzeń z Gdańska.

    Poza tym, dlaczego w mediach do dnia dzisiejszego nie pojawiło się dementi klubowych włodarzy odnośnie wypowiedzi Krzysztofa S., który stoi mocno na stanowisku, iż nie dostał od klubu żadnych pieniędzy na przygotowanie sprzętowe do sezonu, skoro nawet na spotkaniu z kibicami kierownictwo klubu przedstawiało zgoła odmienną wersję wydarzeń?

  42. Powrót do góry    #42
    Użytkownik
    Dołączył
    19-06-2009
    Postów
    373
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    Po piąte - Poznań nie ma tradycji żużlowych, więc "zmuszanie" Poznaniaków do chodzenia na żużel nic nie da.
    Czy Twoim zdaniem tradycje żużlowe mają np. Łódź i Lublin?

    urbi: Przewrotnie zapytam się zatem, co poznański klub oferować może potencjalnym sponsorom?
    Stan tablic i wypełenie trybun są ściśle skorelowane ze stanem prawnym stadionu.

    Nie mnie oceniać poczynania zarządu PSŻ, bo ich nie znam.
    Idę jednak o zakład, że operując na komunalnym stadionie, choćby nawet dopiero od początku tego sezonu, Skorpiony byłyby w zupełnie innym miejscu. Nawet z zarządem składającym się z Kubusiów Puchatków.

    Pozwolę sobie jeszcze dodać, że prawdziwym kibicom żużla do szczęścia wystarczyłby stadionowy, frekwencyjny i sportowy poziom Rawicza. Byleby w Poznaniu!

  43. Powrót do góry    #43
    Stały bywalec Awatar urbi_et_orbi
    Dołączył
    10-01-2006
    Postów
    1,492
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 7 w 4 postach
    60 lat speedwaya na Lubelszczyźnie to faktycznie brak żużlowych tradycji. BRAWO!

  44. Powrót do góry    #44
    Użytkownik
    Dołączył
    19-06-2009
    Postów
    373
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    60 lat speedwaya na Lubelszczyźnie to faktycznie brak żużlowych tradycji. BRAWO!
    Zastanów się chwilę dłużej nad sensem mojej wypowiedzi.

  45. Powrót do góry    #45
    Stały bywalec Awatar urbi_et_orbi
    Dołączył
    10-01-2006
    Postów
    1,492
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 7 w 4 postach
    Sorry..to nerwy :)

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •