Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 46 do 57 z 57

Wątek: ROW Rybnik - PSŻ Poznań

  1. Powrót do góry    #46
    Użytkownik
    Dołączył
    18-12-2010
    Postów
    145
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Druga liga może nam rozwiązać problem frekwencji, będą zwycięstwa, to będą kibice.

  2. Powrót do góry    #47
    Użytkownik
    Dołączył
    21-06-2009
    Postów
    63
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    http://www.nowiny.pl/75391-trzecia-wygrana-rekinow-wideo.html

    zapraszam do oglądania. Dla poprawy humoru, dodam że wasi zawodnicy wygrali indywidualnie aż 9 biegów, nasi Rybniczanie tylko 6.

  3. Powrót do góry    #48
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-11-2006
    Postów
    789
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 9 w 5 postach
    Czy Twoim zdaniem tradycje żużlowe mają np. Łódź i Lublin?
    No Urbi napisał Tobie już oba kluby Łódź (z przerwą 15 letnią) i Lublin miały żużel od lat 50-tych. To nie jest tradycja?? A co to jest?


    A co do Łodzi to myślisz, że gdyby nie jeden bogaty zapaleniec to byłby tam żużel? Pan Skrzydlewski cały czas dokłada do interesu (by zaspokoić 2 tys. osób w ponad 700 tys. mieście) jak długo jeszcze?

    W Polsce ludzie mają inną (powiem "zmanierowaną") mentalność. Na Wyspach i w Szwecji ludzie chodzą na żużel bez względu na wynik drużyny, nawet jak zajmują ostatnie miejsce w tabeli przez 8 lat z rzędu. U nas to nie do pomyślenia! Wszystko gdzie przychodzi mniej niż 1000 osób upada,znika, ginie.

  4. Powrót do góry    #49
    Stały bywalec Awatar Molineux
    Dołączył
    14-02-2008
    Postów
    1,312
    Kliknij i podziękuj
    59
    Podziękowania: 104 w 62 postach
    60 lat speedwaya na Lubelszczyźnie to faktycznie brak żużlowych tradycji. BRAWO!
    Zastanów się chwilę dłużej nad sensem mojej wypowiedzi.
    Przyznam, że ja też nie wiem o co chodzi? Tym bardziej, że urbi zupełnie zbił mnie z tropu tym:
    Sorry..to nerwy

  5. Powrót do góry    #50
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-11-2006
    Postów
    789
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 9 w 5 postach
    Molineux ja to czytałem 16 razy i do teraz nie wiem o co chodzi. :) Urbi mnie zagiął i dzwoniłem do niego czy wszystko w porządku :P:P:P

  6. Powrót do góry    #51
    Użytkownik
    Dołączył
    19-06-2009
    Postów
    373
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    oba kluby Łódź (z przerwą 15 letnią) i Lublin miały żużel od lat 50-tych. To nie jest tradycja?? A co to jest?
    Dobrze, cieszę się, że się zgadzamy w tej kwestii.
    Teraz natomiast sprawdź frekwencję na stadionach w Łodzi i w Lublinie, porównaj z poznańską, i następnie wypowiedz się ponownie o "tradycji" i "zmuszaniu" poznaniaków do chodzenia na żużel.

  7. Powrót do góry    #52
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-11-2006
    Postów
    789
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 9 w 5 postach
    Z których lat chcesz frekwencję w Lublinie? Z 90-tych? Kiedy na stadionie nie było gdzie stanąć? Co mam wziąść pod uwagę te 3 mecze w Poznaniu gdzie przyszło powyżej 10 tys.? Z czego dwa to były mecze inaugurujące sezon ligowy w Poznaniu i jeden derbowy decydujący kto pojedzie baraż (notabene 1/3 to byli kibice z Gniezna). Weź pod uwagę także stopę bezrobocia w lubelskim, a w wielkopolsce.

  8. Powrót do góry    #53
    Moderator Awatar basala
    Dołączył
    03-11-2005
    Postów
    1,243
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    W Poznaniu frekwencję na meczach żużlowych tworzy głównie hołota napływowa. ;)

    PS O k***a, dopiero teraz zorientowałem się co to za wątek. Won mi stąd z tą dyskusją!

  9. Powrót do góry    #54
    Użytkownik
    Dołączył
    18-12-2010
    Postów
    145
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    [quote]W Poznaniu frekwencję na meczach żużlowych tworzy głównie hołota napływowa. ;)

    100% racji, dlatego nie ma co rozdrapywać ran, cała hołota w razie likwidacji PSŻ-tu, pojadzie na mecze do swoich wiosek a poznaniakom i tak nie będzie brakować szlaki:D

  10. Powrót do góry    #55
    Użytkownik
    Dołączył
    19-06-2009
    Postów
    373
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    pojadzie na mecze do swoich wiosek a poznaniakom i tak nie będzie brakować szlaki
    Czy tak miałoby brzmieć ostateczne postanowienie kibiców PSŻ?
    Bardzo parówiarsko.
    SD, w moim fyrtlu na trybunach relacja imigrantów do rodzimych tubylców w najgorszym wypadku wynosi 1:3.

    Z których lat chcesz frekwencję w Lublinie? Z 90-tych? Kiedy na stadionie nie było gdzie stanąć? Co mam wziąść pod uwagę te 3 mecze w Poznaniu gdzie przyszło powyżej 10 tys.?
    Porównajmy jeszcze frekwencje z lat 50-tych...
    Nie będę ciągnąć tej pyskówki, bo stracę tylko czas.
    Rozumiem natomiast, że chcesz koniecznie udowodnić, że w Poznaniu nie ma popytu na żużel. Nie wychodzi Ci.
    W Poznaniu jest równie duży popyt na żużel jak w ugruntowanych ośrodkach istniejących od dekad.

    Ad rem: Rybnik do boju! ;)

  11. Powrót do góry    #56
    Początkujący
    Dołączył
    21-09-2010
    Postów
    8
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zapraszam - okiem aparatu - KS ROW Rybnik vs. Lechma Poznań

    http://www.rkm.rybnik.pl/10072011-ks-row-rybnik-lechma-poznan.html

    http://foto.sportowefakty.pl/index.php?k=2&p=5&g=5854

    PZDR Skorionów

  12. Powrót do góry    #57
    Użytkownik
    Dołączył
    22-06-2009
    Postów
    261
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 5 w 5 postach
    Nie pojadę do mojej "wioski" na żużel,bo to właśnie w Poznaniu nauczyłam się speedwaya,a poza tym daleko mi do disco polo,które przebrzmiewa na tamtejszych stadionach:(.


    napływowa hołota

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •