Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 78

Wątek: Spotkanie zarządu klubu z kibicami

  1. Powrót do góry    #1
    Zaawansowany Awatar hhuunntteerr
    Dołączył
    15-10-2006
    Postów
    1,561
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście

    Spotkanie zarządu klubu z kibicami

    W najbliższy piątek (chwilę po treningu) odbędzie się spotkanie zarządu klubu z kibicami. PSŻ będzie reprezentowany przez panów J.Lewandowskiego, M.Fajfera i F.Suskiego.
    Początek spotkania około godz. 19:30 w sali konferencyjnej hotelu przy stadionie.


  2. Powrót do góry    #2
    Użytkownik
    Dołączył
    07-09-2009
    Postów
    122
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zobaczymy ilu "krzykaczy" z forum przyjdzie ?
    Ilu się o coś zapyta zamiast tu na forum !

  3. Powrót do góry    #3
    Użytkownik
    Dołączył
    18-12-2010
    Postów
    145
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zobaczymy ilu "krzykaczy" z forum przyjdzie ?
    Ilu się o coś zapyta zamiast tu na forum !
    Będę w gdańsku-obowiązki i nie dam rady, dlaczego tak późno jest ta informacja, już żaluję że mnie nie będzie, ale na mecz dojadę!

  4. Powrót do góry    #4
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-08-2008
    Postów
    1,373
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie każdy ma możliwość pojawienia się na takim spotkaniu, choćby dlatego że życie rzuciło ich daleko od Poznania. Ale w dniu meczu gnają aby wspomóc swoją drużynę. Jeżeli nie dojadę to prosze aby ktoś zadał dwa pytania - dlaczego nie udało się znależć przed sezonem nowych osób które wsparły działanie spółki? I jakie zarząd podjął kroki aby dotrzeć do takich osób?

  5. Powrót do góry    #5
    Użytkownik
    Dołączył
    19-06-2009
    Postów
    373
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    Bardzo proszę o relację wideo. Nie mam szans się pojawić, a bardzo chciałbym posłuchać co zarząd ma do powiedzenia.

    Przy okazji pytanie - czy mamy jakiś plan wykorzystania kampanii wyborczej dla upieczenia jakiegoś gołąbka dla PSŻ?
    Np. komunalizacja stadionu, może jakiś normalny pieniądz na działalność.

    BKS ostatnio się objawiła jako klub finansowany przez miasto na poziomie kilku milionów nowych polskich. Sytuacja chora również dla rozsądnego kibica żużla. Pokazuje jednak co można osiągnąć jak jest wola polityczna (i tu znowu wracamy do kampanii).
    W praktyce okazuje się to być o wiele ważniejsza sprawa niż sponsorzy prywatni.
    Jeśli zaś chodzi o lokum - czyli stadion żużlowy, to Poznań jest wręcz ewenementem w skali kraju w kategorii zaniedbania władz lokalnych.

    Z innych pożytecznych ciekawostek polecam fundraising.

  6. Powrót do góry    #6
    Początkujący
    Dołączył
    21-04-2011
    Postów
    33
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    krzykacz

    Zobaczymy ilu "krzykaczy" z forum przyjdzie ?
    Ilu się o coś zapyta zamiast tu na forum !
    mareczku dlaczego krzykaczy???? a Ty kim niby jesteś? Kibice na forum mogą zgłaszać różne pomysły ratowania klubu, a twoim obowiązkiem jeśli jesteś ten Marek który myślę jest chwytanie się nawet brzytwy, żeby klub był klubem, a nie odpowiadać na tel. w sprawie treningu "nie wiadomo", "nie wiem", "a to później się ustali" w innych sprawach też, a co forum to coś gorszego, sama jestem kibicem i nie uważam, że wypowiadanie się na forum to jakaś gorsza forma komunikacji.

  7. Powrót do góry    #7
    Użytkownik
    Dołączył
    22-06-2009
    Postów
    261
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 5 w 5 postach
    Gumisiu,myślę podobnie:)..
    Co do samego spotkania-oby było nas wielu.Ja ,niestety,uzależniam swoją lub męża obecność z synem od sprzyjającej sytuacji technicznej...dla mojej 4latki to zbyt późna pora,choć kto wie-miało nas nie być w Gnieźnie,a jednak dojechaliśmy prosto z imprezy rodzinnej...także Stawiajcie się licznie,bo w ilości siła!

  8. Powrót do góry    #8
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-08-2008
    Postów
    1,373
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mnie niestety zabraknie ze względów zawodowych ale namawiam innych. Pojawcie się bo to sygnał że warto to robić. A tym co już nas ,,udusili,, dajmy znak - jesteśmy! I będziemy!

  9. Powrót do góry    #9
    Zaawansowany Awatar hhuunntteerr
    Dołączył
    15-10-2006
    Postów
    1,561
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Gumisia to raczej nie ten Marek, o którym myślisz :P

  10. Powrót do góry    #10
    Początkujący
    Dołączył
    21-04-2011
    Postów
    33
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    jeśli nie ten;)

    Gumisia to raczej nie ten Marek, o którym myślisz :P
    jeśli nie ten z klubu to sorki Cię Marek nie z klubu;)

  11. Powrót do góry    #11
    Użytkownik
    Dołączył
    24-04-2007
    Postów
    196
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    kurcze z tego co widac ciezko bedzie kogokolwiek znalesc w 36h od ogloszenia spotkania, z "krzykaczy" moze bysmy spotkanie przelozyli na niedziele po meczu, napewno przyjdzie znacznie wiecej ludzi przejetych losami poznanskiego zuzla, a gwarantuje ze pomyslow bedzie 100 razy wiecej po meczu niz po treningu - co uwazacie o tym? moze podczas meczu spiker by powiedzial ze zarzad czeka na jakies wnioski tak po 14 biegu napewno znajda sie chetni. A piknikowcy moga nawet w zakret sie nie zmiescic beda tak zadowoleni iz mozna bedzie sobie z zarzadem pogadac no ja praktycznie wszystkie wnioski moje zuzylem na forum to co mialem powiedzialem, teraz .... brak slow, i politowanie - jak niektorzy moga "motorofile" ogladac totalnie na trzezwo?.
    moj wniosek zrobcie to spotkanie po meczu i niech spiker rozglosi to podczas meczu. Na forum i tak sie znamy i wszystko bylo powiedziane wystarczy przeczytac i cofnac sie z postami do 2 lat wstecz, zadne odkrywcze mysli raczej nie padna w piatek.

  12. Powrót do góry    #12
    Użytkownik
    Dołączył
    18-12-2010
    Postów
    145
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zobaczymy ilu "krzykaczy" z forum przyjdzie ?
    Ilu się o coś zapyta zamiast tu na forum !
    mareczku dlaczego krzykaczy???? a Ty kim niby jesteś? Kibice na forum mogą zgłaszać różne pomysły ratowania klubu, a twoim obowiązkiem jeśli jesteś ten Marek który myślę jest chwytanie się nawet brzytwy, żeby klub był klubem, a nie odpowiadać na tel. w sprawie treningu "nie wiadomo", "nie wiem", "a to później się ustali" w innych sprawach też, a co forum to coś gorszego, sama jestem kibicem i nie uważam, że wypowiadanie się na forum to jakaś gorsza forma komunikacji.
    Więc to Pan jest tym Markiem u którego 2 lutego została złożona prośba o spotkanie zawodnika PSŻ z dziećmi ze Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Poznaniu. Do dnia dzisiejszego pomimo wielu moich telefonów przypominających o tym piśmie nie ma odpowiedzi!!!
    Wspomnę tylko że pod pismem podpisało się ponad 100 dzieci a w szkle jest ich około 600 (+ przyległe gimnazjum).
    PSŻ wolał w tym czasie, zorganizowac spotkanie z dziećmi w Mosinie zamiast w Poznaniu, brak w tym logiki bo klub jest z Poznania a nie z Mosiny. Myślę (chyba słusznie)że dziecko na miejscu ma większe szanse na przyjście z rodzicami na mecz, pod wplywem takiej prezentacji niż dziecko z Mosiny.
    Dodam tylko że w między czasie na sparingu, gdy podeszła do Pana moja 12 letnia córka, potraktował ją Pan jak powietrze i spławił w taki sposób, że dziecko więcej nie chciało iść na mecz PSŻ-tu.
    Brawo Panie Marku działa Pan tak profesjonalnie że nic tylko gratulować!!!
    Jeśli do wszystkich podchodzicie tak jak do dzieciaków
    z tej szkoły, to nie dziwie się że klub nie ma sponsora a w UM udają że nie istniejemy.
    Kończąc ten wpis, Panie Marku, jest mi bardzo przykro że nie mogę osobiście na tym spotkaniu jako ""krzykacz" z forum" przedstawić tej "przykładnie załatwionej" przez KLUB sprawy!!!
    Jeśli ktoś z forum chciałby zapytać w moim imieniu o tą sprawę osobiście dostarczę wszystkie pisma we wskazane miejsce.

  13. Powrót do góry    #13
    Zaawansowany Awatar hhuunntteerr
    Dołączył
    15-10-2006
    Postów
    1,561
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Soniarz po meczu ligowym to jest raczej niemożliwe. Po pierwsze dlatego, że mimo iż mecz się zakończył jest jeszcze wiele różnych spraw do załatwienia z nim związanymi.
    Po drugie wynikające z powyzszego takowe spotknie rozpoczeło by się gdzieś około godz. 20:30 jak nie później, a to przy niedzieli wcale większej ilości kibców na takowe spotkanie nie przyciągnie!
    Po trzecie skoro według Ciebie już wszystko zostało powiedziane to po co bijecie piane tu na forum. Jest okazja, żeby powiedzieć prosto z mostu panom z zarządu co Wam się niepodoba mając pewność, ze na pewno Was usłyszą.

  14. Powrót do góry    #14
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-08-2008
    Postów
    1,373
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Pomysł takiego spotkania po meczu jest idealny. Może jednak dałoby się coś takiego zrobić?

  15. Powrót do góry    #15
    Stały bywalec Awatar urbi_et_orbi
    Dołączył
    10-01-2006
    Postów
    1,492
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 7 w 4 postach
    Spoko "krzykacze". Ja będę! :D

  16. Powrót do góry    #16
    Początkujący
    Dołączył
    10-08-2007
    Postów
    21
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Po meczu zarząd zwykle miewał tzw. "odprawę" z zawodnikami, trenerem, innymi osobami zaangażowanymi w mecz. Bywało, że trwały bardzo długo. Nie wiem jak jest obecnie, ale wcześniej rezygnowano z odpraw głównie wtedy, gdy mecz był wygrany, a między zawodnikami i zarządem nie było większych tarć.

  17. Powrót do góry    #17
    Użytkownik
    Dołączył
    18-12-2010
    Postów
    145
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Proszę niech ktoś spyta na spotkaniu o trzy sprawy:
    1. Kiedy będziemy mieli sternika klubu(Prezesa)?
    Czy w myśl że porażka ma wielu ojców, zostanie tak jak jest?

    2. Jakie cele w tym sezonie zrealizował nasz trener i czy nadal będzie trzymany na stanowisku pomimo braku pomysłu na pracę z drużyną?
    Szkoda pieniędzy, może w ramach oszczędności zwolnimy trenera, skład ustali któryś z v-ce Prezesów, już gorszy niż ostatnio nie będzie:D

    3.Co klub robi żeby zaistnieć w mediach. Prasa, tv, radio, czy komuś w końcu zechce się popracować nad tym żeby media więcej mówiły, pisały o klubie i meczach z naszym udziałem. Obecnie o PSŻ nikt postronny nie słyszy, a to jest nie do przyjęcia. Zobaczcie jak to mają opanowane inne kluby. Rozwieszanie plakatów na samochodach kibiców nie wystarczy Panowie!!!

  18. Powrót do góry    #18
    Stały bywalec Awatar urbi_et_orbi
    Dołączył
    10-01-2006
    Postów
    1,492
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 7 w 4 postach
    2. Jakie cele w tym sezonie zrealizował nasz trener i czy nadal będzie trzymany na stanowisku pomimo braku pomysłu na pracę z drużyną?
    Szkoda pieniędzy, może w ramach oszczędności zwolnimy trenera, skład ustali któryś z v-ce Prezesów, już gorszy niż ostatnio nie będzie
    Tłumacze. Mirosław Kowalik piastuje swoją funkcję praktycznie SPOŁECZNIE. Z tego co wiem, ma refundowane koszty za paliwo.

    Konia z rzędem temu, kto znajdzie takiego drugiego trenera żużlowego...

  19. Powrót do góry    #19
    Użytkownik
    Dołączył
    19-06-2009
    Postów
    373
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    Co klub robi żeby zaistnieć w mediach.
    Nie pytaj co klub robi dla Ciebie, zapytaj co Ty możesz zrobić dla klubu.
    Taka parafraza, rozumisz.

    Poznańska Wybiórcza prowadzi sondaż. Zapytowuje jakie miejsca w Poznaniu powinien odwiedzić niejaki John, który w ramach niejakiej Misji 21, będzie zwiedzał Poznań na rok przed Euro'12.

    Ponieważ jest to medialne wydarzenie, które będzie ciągnięte przez Wyborczą długie tygodnie, pozwoliłem sobie napisać maila z sugestią, że John z pewnością nie widział żużla z publicznością liczoną w tysiącach.
    W efekcie można głosować na mecz na Golęcinie jako jeden z punktów wizyty imć Johna.
    Cała rzecz kosztowała mnie znacznie mniej wysiłku niż napisanie tego posta. :P

    Na razie nie ma wielkiego entuzjazmu wobec Golęcina...
    A wystarczyłby głos co dziesiątego kibica PSŻ żeby przykryć konkurencję czapką i mieć konkretną darmową promocję.

    Zamiast marudzenia proponuję przedkładać pomysły na DARMOWĄ promocję.

  20. Powrót do góry    #20
    Użytkownik
    Dołączył
    18-12-2010
    Postów
    145
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tłumacze. Mirosław Kowalik piastuje swoją funkcję praktycznie SPOŁECZNIE. Z tego co wiem, ma refundowane koszty za paliwo.

    Urbi z całym szacunkiem dla Ciebie, moim zdaniem nasz Treneiro pomimo wszystko jest najbardziej przepłacanym trenerem w lidze :D
    Jeśli to że dostaje tylko zwrot za paliwo tłumaczy kompletny brak jakiejkolwiek koncepcji i coraz gorsze wyniki naszych (np.14 bieg w gnieżnie, oczy bolały jak na to patrzyłem), to ja się pytam: CO TO K..WA JEST!!!

  21. Powrót do góry    #21
    Użytkownik
    Dołączył
    18-12-2010
    Postów
    145
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Na razie nie ma wielkiego entuzjazmu wobec Golęcina...
    A wystarczyłby głos co dziesiątego kibica PSŻ żeby przykryć konkurencję czapką i mieć konkretną darmową promocję.

    Zamiast marudzenia proponuję przedkładać pomysły na DARMOWĄ promocję.[/quote]

    Blic, może niech kibice zrobią wszystko za klub!
    Blic, kibic może coś zrobić w tym kierunku ale nie musi, natomiast spółka ma psi obowiązek ciężkiej pracy na rzecz klubu. Jeśli ktoś klubowi pomoże to ok, ale bez tej pomocy klub o takie sprawy powinien zadbać sam, ponieważ to daje klubowi "chleb" i możliwość normalnego funkcjonowania!!!
    Parafrazując: najełeś się za psa, to nie wybrzydzaj, tylko szczekaj, najglośniej jak potrafisz!

  22. Powrót do góry    #22
    Użytkownik
    Dołączył
    19-06-2009
    Postów
    373
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    ponieważ to daje klubowi "chleb" i możliwość normalnego funkcjonowania!!!
    Mam wrażenie, że zaczynasz być złośliwy. A to niezdrowe. :P
    Nie wiem kto w tym klubie dostaje "chleb". Wiem natomiast, że większość dokłada swoje, niektórzy po kromce, inni całymi bochenkami.
    Rozbijają się o desinteressement ze strony miasta i do tego jeszcze muszą słuchać marudzenia niektórych kibiców.
    Wolałbyś jak Kononowicz, żeby niczego nie było?

    Powtarzam: kluby sportowe nie mają w Polsce szans funkcjonować w czysto komercyjny sposób.
    Żadna drużyna żużlowa nie jeździ na swoim prywatnym torze ani tym bardziej na policyjnym za setki tysięcy.
    Najbardziej znamienite kluby w Polsce dostały w ciągu ostatnich kilku lat dziesiątki milionów złotych polskich każdy, w formie bezpośrednich dotacji, przebudowy, budowy, lub rozbudowy stadionu, oraz w formie zaganiania sponsorów siłą majestatu magistratu.
    Tak to się robi wszędzie. Nawet Zielona Góra, wbrew pozorom, nie jest tu wyjątkiem.
    W przeciwnym wypadku jest wolna amerykanka grupki zapaleńców, którym przestaje się w końcu chcieć.

  23. Powrót do góry    #23
    Początkujący
    Dołączył
    04-05-2010
    Postów
    32
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Na razie nie ma wielkiego entuzjazmu wobec Golęcina...
    :) Golęcin w trakcie meczu żużlowego (135) faktycznie mało

  24. Powrót do góry    #24
    Użytkownik
    Dołączył
    18-12-2010
    Postów
    145
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mam wrażenie, że zaczynasz być złośliwy. A to niezdrowe. :P
    Nie wiem kto w tym klubie dostaje "chleb". Wiem natomiast, że większość dokłada swoje, niektórzy po kromce, inni całymi bochenkami.
    - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
    To pierwszy raz w życiu widzę ludzi którzy płacą pracodawcy aby pracować:P Mam nadzieję że przynajmniej ZUSu nie płacą ze swojej kieszeni!!!
    Blic proszę nie obrażaj mojej inteligencji, wszyscy pracują dla pieniędzy, nie dla sentymentów, z sentymentów nie wyżyjesz!!!
    --------------------------------------------------------


    desinteressement
    - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
    cokolwiek to znaczy
    --------------------------------------------------------


    W przeciwnym wypadku jest wolna amerykanka grupki zapaleńców, którym przestaje się w końcu chcieć.
    - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - --
    Może czas zastanowić się dokąd ta wolna amerykanka w wykonaniu tych zapaleńców nas prowadzi. Jest to rozmowa przynajmniej na 0,7 więc nie będę się tu rozwijał.
    Na koniec pytanie RETORYCZNE: jest jakość i byle jakość, co prezentuje nasz klub:D
    pozdrawiam i nie traktuj tego osobiście!

  25. Powrót do góry    #25
    Użytkownik
    Dołączył
    30-04-2006
    Postów
    60
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tak się zastanawiam nad wizytą ,ale chyba mi się już nie chcę bo co mogę usłyszeć nowego kolejne utyskiwania że stadion że brak środków itp.Prawda jest taka jak pisałem przed rozpoczęciem sezonu nawet przy przejęciu stadionu przez miasto sama taka akcja nie spowoduje lawiny sponsorów i finansowego dobrobytu ,do tego potrzeba odpowiednich ludzi o odpowiednich kwalifikacjach których u nas niestety brak.
    Spójrzcie na to z perspektywy ewentualnego sponsora kto będzie rozmawiał z klubem który nie ma absolutnie nic do zaoferowania mało tego nie ma na nic pomysłu,kibice odpływają jak ławica ryb i to jest niezaprzeczalny fakt i na pewno nie jest to kwestia cen biletów czy wody.
    Kiedyś na początku była chociaż dobra atmosfera dzisiaj już jej niestety nie widać staliśmy się od pewnego sławetnego meczu pośmiewiskiem całej Polski na mecze z PSŻ ustalane są specjalne zryczałtowane stawki wyglądamy na tle innych drużyn jak banda przebierańców nie stać nas na równe kevlary,nie płacimy zawodnikom chyba nie tak miał wyglądać ten oszczędnościowy sezon.No chyba że czegoś nie dosłyszałem gdy mowa była o budżecie.

  26. Powrót do góry    #26
    Użytkownik Awatar pavel
    Dołączył
    28-08-2007
    Postów
    439
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tak se siedze i tak se czytom i nachodzi mnie taka myśl, że chyba trochę jesteście niesprawiedliwi. Że nie jest dobrze, to wiemy wszyscy, ale żeby winić za wszystko ludzi, którzy w znacznej większości poświęcają dla klubu swój wolny czas i nierzadko pieniądze, to nie do końca jest fair. Na pewno obecni włodarze popełnili kilka błędów, ale nie wolno zapomnieć, że na początku sezonu pewni ludzi usypali im górkę, pod którą musieli się wspiąć. I trzeba pamiętać, że nie wspinają się na nią dla siebie, tylko głównie dla kibiców, czyli dla nas (przynajmniej wydaje mi się, że tak powinno być). Po ś.p. Tomku pozostała scheda, którą żal było przetrwonić i ci ludzie podjęli się ciągnąć ten wózek dalej tak, jak potrafią najlepiej. Od początku też zapraszali do współpracy wszystkich, którzy potrafią robić to lepiej niż oni. Ilu się zgłosiło, a ilu odeszło? Mnie też wiele rzeczy w klubie się nie podoba: marketing leży na łopatkach, dyscyplina zawodników dotycząca treningów, patrząc okiem kibica, też nie jest w obecnym sezonie najwyższych lotów (czyżby same orły były w drużynie, że trenują indywidualnie lub wcale?). Do tematu postawy w Gdańsku nie chcę nikogo wywoływać do tablicy. Zapomnijmy o tym. Nie można jednak zapomnieć, że dzięki pracy ludzi, na których tu na forum lecą bluzgi, przez ostatnie dwa lata mamy żużel w Poznaniu. Amen.

  27. Powrót do góry    #27
    Początkujący
    Dołączył
    29-04-2011
    Postów
    1
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Bardzo mądre słowa tego pana u góry. Każdy umie tylko krytykować (i widać jak dobrze nam to wychodzi), ale szczerze wątpie, żeby ci wszyscy mądrale umieli chociaż w 10% poświęcić się tak jak ci ludzie, obmawiani z każdej strony. To naprawdę cięzki bochenek chleba do zgryzienia, śmiało, spróbujcie, przeciez gorzej niż jest już być nie może!

  28. Powrót do góry    #28
    Użytkownik
    Dołączył
    19-06-2009
    Postów
    373
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    pierwszy raz w życiu widzę ludzi którzy płacą pracodawcy aby pracować
    Praca bez wynagrodzenia. Społecznie, z chęci pomocy swojemu klubowi i miłości do żużla.
    Mam nadzieję, że to nie obraża Twojej inteligencji. :P

  29. Powrót do góry    #29
    Użytkownik
    Dołączył
    18-12-2010
    Postów
    145
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Praca bez wynagrodzenia. Społecznie, z chęci pomocy swojemu klubowi i miłości do żużla.
    Mam nadzieję, że to nie obraża Twojej inteligencji. :P[/quote]
    Blic mi wystarczy pisania na ten temat, pozdrawiam i mam nadzieję że to Ty masz rację!

  30. Powrót do góry    #30
    Użytkownik
    Dołączył
    22-06-2009
    Postów
    261
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 5 w 5 postach
    Powiedzmy,że przyjdzie 30kibiców (można chyba tak spekulować,bo w obronie stadionu stadionu zbyt wielu nas nie było) i jeszcze do tego wzajemnie skłóceni,każdy ze swoimi racjami??!A zdarzyć się może,że usłyszymy coś bardzo przykrego-oby nie!-stypa murowana:(..

  31. Powrót do góry    #31
    Użytkownik
    Dołączył
    19-06-2009
    Postów
    373
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    można głosować na mecz na Golęcinie jako jeden z punktów wizyty imć Johna.
    I już następny kamyczek:

    http://poznan.gazeta.pl/poznan/1,360...pilki__to.html

  32. Powrót do góry    #32
    Użytkownik
    Dołączył
    22-06-2009
    Postów
    261
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 5 w 5 postach
    Proszę,Napiszcie obszernie na temat spotkania.

  33. Powrót do góry    #33
    Użytkownik Awatar Edek07
    Dołączył
    08-07-2007
    Postów
    316
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Było dużo pytań i jeszcze więcej odpowiedzi.Ciężko to podsumować.Patrz±c na obecno¶ć to mało nas wiernych krzykaczy.
    Kto nie był niech żałuje.
    Panienki do boju :) jeste¶my z wami

  34. Powrót do góry    #34
    Zaawansowany Awatar hhuunntteerr
    Dołączył
    15-10-2006
    Postów
    1,561
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Nie ma o czym mówić po tym spotkaniu. Jesteśmy w tym samym miejscu co byliśmy czyli bz.
    Szkoda, że panowie prezesi nie widzą innych przyczyn sytuacji w jakiej jesteśmy po za brakiem kasy i ludzi pracujących społecznie dla klubu. Osobiście nie mam już z nimi o czym dyskutować.
    Po tym spotkaniu pokazaliście mi, że czekacie aż kasa sam spadnie z nieba - to życzę miłego czekania!

  35. Powrót do góry    #35
    Użytkownik
    Dołączył
    18-12-2010
    Postów
    145
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    bardzo proszę was o relację, co z siebie wydusili Panowie Prezesi!!!

  36. Powrót do góry    #36
    Użytkownik
    Dołączył
    17-06-2007
    Postów
    209
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Może sprzedać trochę akcji klubu w wolnej sprzedaży dla kibiców . Pozyska się trochę kasy na zawodników. I na działanie klubu poza tym trochę trzeba pomyśleć o działalności klubu gospodarczej.

  37. Powrót do góry    #37
    Zaawansowany Awatar hhuunntteerr
    Dołączył
    15-10-2006
    Postów
    1,561
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    A kto kupi akcje takiego klubu?!
    Zeby zaczac sprzedawac akcje to klub musi byc poukładany - wowczas jest szansa sprzedania akcji po dobrej cenie. A w obecnej chwili to taka akcja bedzie warta może 1gr.

    Sprawy, które mi zapadły w głowie najbardziej po wczorajszym spotkaniu to:

    - jak jest problem z ochroniarzem to należy udać się do pana Lewandowskiego i zgłosić sytuację (miłego szukania przed meczem!)

    - strona wygląda jak wygląda bo nie ma chętnych wolontariuszy do jej systematycznego prowadzenia

    - niedługo będzie konkurs na kolejną część kasy z miasta czyli drugie 150tyś.

    - w sprawie stadionu cisza - wychodzi na to, że miasto nic nie robi.

    - brak kasy na marketing

    - propozycja, żeby eka i sssż znalazły sponsorów na turniej żużlowy po sezonie

    - pan Lewandowski jest od toru, zawodników itp.; pan Fajfer od papierkowej roboty (wszelkie dokumenty itp.); pan Suski jest od marketingu i sponsorów (chwilowo na zwolnieniu lekarskim).

    Ogólnie kasy brak i czekamy, aż spadnie z nieba.


    Więcej nie napiszę bo szkoda słów.

  38. Powrót do góry    #38
    Użytkownik
    Dołączył
    18-12-2010
    Postów
    145
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dzięki Hunter.

  39. Powrót do góry    #39
    Użytkownik
    Dołączył
    19-06-2009
    Postów
    373
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    - strona wygląda jak wygląda bo nie ma chętnych wolontariuszy do jej systematycznego prowadzenia
    Kiedy ostatnio zaglądałeś na stronę?

  40. Powrót do góry    #40
    Początkujący
    Dołączył
    22-01-2011
    Postów
    1
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    OJ.....

    Tak czytam te wypowiedzi i brak mi słów...czy Wy myślicie,że ZARZĄD ma prostą drogę...raczej nie.Nie mamy pojęcia co tak naprawdę się dzieję,gdyż jesteśmy z boku...ZARZĄD odwala brudną robotę i nie jest im łatwo a my kibice zamiast im pomagać to ich skreślamy a niby dlaczego... PAMIĘTAJMY ŻUŻEL jest w Poznaniu i cieszmy się z tego i z tego,że możemy spotkać się w niedzielę i być z NASZYMI chłopakami!!!!!!!!!!!

  41. Powrót do góry    #41
    Zaawansowany Awatar hhuunntteerr
    Dołączył
    15-10-2006
    Postów
    1,561
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Blic o czym Ty człowieku piszesz?! Jak wygląda strona? To, że w ciągu ostatnich trzech dni pojawiły się dwie informacje to zadna rewelacja wręcz totalna mizerja.
    Z resztą zacytowałem wypowiedz jednego z v-ce prezesów więc się nie czepiaj.

    Ale spoko jak będziemy ich głaskać tylko dlatego, żeby mieć byle jaki żużle bez żadnej przyszłości to proszę bardzo róbcie to ale sami. Ja się na to nie piszę!

    Widzę, że dla niektórych najważniejsze jest mieć byle co, coś co rozsypie się za chwilę tylko po to by się nacieszyć przez te parę miesięcy, ale o przyszłości i wydostaniu się z czarnej d... nikt nie myśli.

    Tylko później nie szczelajcie z d... na zarząd, że coś źle robi bo teraz głaskać to potraficie, a później przyjdą tego efekty.

  42. Powrót do góry    #42
    Użytkownik
    Dołączył
    19-06-2009
    Postów
    373
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    Blic o czym Ty człowieku piszesz?! Jak wygląda strona? To, że w ciągu ostatnich trzech dni pojawiły się dwie informacje
    Czy Ty na pewno wiesz o czym piszesz?
    W ciągu ostatnich trzech dni pojawiło się siedem informacji.
    Panowie z zarządu też nie mają zielonego pojęcia co się dzieje na stronie.
    Zacznij sprawdzać zanim skrytykujesz.

  43. Powrót do góry    #43
    Użytkownik Awatar Edek07
    Dołączył
    08-07-2007
    Postów
    316
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    blic czy ty byłeś na spotkaniu? Wnioskuje że nie więc nie wiesz o co chodzi w całej wypowiedzina temat strony.

  44. Powrót do góry    #44
    Użytkownik Awatar pavel
    Dołączył
    28-08-2007
    Postów
    439
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W ciągu ostatnich trzech dni pojawiło się siedem informacji.
    Czyli w ciągu przeciętnie 150 dni sezonu powinno się ich pojawiać przeciętnie 350. ;)

  45. Powrót do góry    #45
    Początkujący
    Dołączył
    13-07-2010
    Postów
    49
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    To strona klubu nie ma panelu, by dodać news? Musi być specjalnie oddelegowana osoba, by to zrobić?
    Ja zajmuję się zawodowo stronami, ale co z tego, skoro nie wiem co się w klubie dzieje, to co ja miałbym tam pisać? A jak ktoś z klubu mi napisze info, to równie dobrze może to od razu na stronę wklepać, prawda?

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •