Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 46 do 78 z 78

Wątek: Spotkanie zarządu klubu z kibicami

  1. Powrót do góry    #46
    Użytkownik
    Dołączył
    19-06-2009
    Postów
    373
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    blic czy ty byłeś na spotkaniu?
    Nie byłem na spotkaniu. Nie musisz niczego "wnioskować", napisałem wyraźnie w tym wątku.

    Reaguję na tekst:

    Jak wygląda strona? To, że w ciągu ostatnich trzech dni pojawiły się dwie informacje to zadna rewelacja wręcz totalna mizerja.

    Jeśli ktoś z forumowych marudów chce się czegoś dowiedzieć o stronach klubów żużlowych, to proponuję zapoznać się z poniższymi danymi.

    Liczba wiadomości na stronach klubowych w dniach 01.06-18.06.2011, od największej:

    Lublin 82; Grudziądz 80; Gorzów 69; Częstochowa 57; Wrocław 52; Toruń 51; Gdańsk 43; Bydgoszcz 43; Krosno 42; Opole 40; Leszno 39; Rzeszów 29; Ostrów 24; Rybnik 24; Poznań 23; Tarnów 21; Piła 19; Kraków 14; Rawicz 7


    Z powyższego wynika, że gigantami żużla są Lublin i Grudziądz, zaś w Tarnowie i Rzeszowie kluby leżą na łopatkach, nieprawdaż?...

    Nie będę się nawet rozpisywać na temat liczby wiadomości własnych i liczby cytatów ze Sportowych Faktów, bo lista by się jeszcze mogła przenicować.

    Tak czy owak, pozostaje jeszcze trochę do zrobienia na stronie PSŻ i najlepszym lekarstwem na to jest własny, nieprzymuszony wkład osób zainteresowanych Skorpionami.
    Bo kasy na opłacenie zawodowych reporterów nie będzie.

    To strona klubu nie ma panelu, by dodać news? Musi być specjalnie oddelegowana osoba, by to zrobić?
    Ja zajmuję się zawodowo stronami, ale co z tego, skoro nie wiem co się w klubie dzieje, to co ja miałbym tam pisać?
    Owszem, jest panel.
    Przyjrzyj się uważnie obecnie umieszczonym wiadomościom i zastanów czy faktycznie trzeba jakieś tajnej wiedzy do ich sporządzenia.
    Zapewniam Cię również, że jeśli tylko potrafisz i chcesz, to klub umożliwi Ci pozyskiwanie dodatkowych, własnych informacji, czy to od zawodników, czy też od działaczy.
    Wymaga to po prostu ruszenia palców do czegoś innego niż krytyka na forum.

  2. Powrót do góry    #47
    Początkujący
    Dołączył
    13-07-2010
    Postów
    49
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wymaga to po prostu ruszenia palców do czegoś innego niż krytyka na forum.
    A gdzie ja krytykuje?

    Wyrażam swoje zdanie, że najłatwiej jest udzielić info na stronie osobom, które to info mają, a nie kazać komuś dowiadywać się czy coś się nie dzieje przypadkiem. Czym dłuższa droga przepływu info, tym gorszy skutek dla szarego kibica.

    No ale to wymaga ruszenia palców do klawiatury, a nie biadolenia, ze nie ma wolontariuszy.

  3. Powrót do góry    #48
    Użytkownik
    Dołączył
    19-06-2009
    Postów
    373
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    A gdzie ja krytykuje?
    [...]
    Czym dłuższa droga przepływu info, tym gorszy skutek dla szarego kibica.
    Masz rację, nie krytykujesz.
    Wybacz, odpowiadałem zbiorowo, niekoniecznie do Ciebie, pomimo że cytowałem Twoją wypowiedź.

    Myślę, natomiast, że jednak nie zapoznałeś się z wiadomościami ze strony. Zakładam, że np. nie sugerujesz, że klub miałby podawać na żywo informacje o wynikach zawodników w turniejach pozaligowych.

  4. Powrót do góry    #49
    Początkujący
    Dołączył
    13-07-2010
    Postów
    49
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A gdzie ja krytykuje?
    [...]
    No ale to wymaga ruszenia palców do klawiatury, a nie biadolenia, ze nie ma wolontariuszy.
    Masz rację, nie krytykujesz.
    Wybacz, odpowiadałem zbiorowo, niekoniecznie do Ciebie, pomimo że cytowałem Twoją wypowiedź.
    Skrytykowałem w końcu po tym jak mi zarzuciłeś krytykowanie. Zrobiłem to zresztą Twoimi słowami.

    Ja mogę zrobić przykładowo banner flashowy, nową grafikę na stronę itp. Ale sensu angażowania osoby z zewnątrz, by wpisywała newsy nie widzę.

  5. Powrót do góry    #50
    Użytkownik
    Dołączył
    19-06-2009
    Postów
    373
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    Ale sensu angażowania osoby z zewnątrz, by wpisywała newsy nie widzę.
    Zakładam zatem, że konstatujesz, że liczba wiadomości oraz ich aktualność jest w należytym porządku.
    Podpowiem Ci - są one wprowadzane właśnie przez wolontariuszy.

  6. Powrót do góry    #51
    Początkujący
    Dołączył
    13-07-2010
    Postów
    49
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ...są one wprowadzane właśnie przez wolontariuszy.
    Może dlatego właśnie są narzekania na ilość informacji na stronie klubowej.

  7. Powrót do góry    #52
    Użytkownik
    Dołączył
    19-06-2009
    Postów
    373
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    Może dlatego właśnie są narzekania na ilość informacji na stronie klubowej.
    Pozwalam sobie jednak na sugestię, że są to narzekania oparte na ignorancji co do tego, co obecnie dzieje się na stronie klubowej.
    Inna sprawa, że być może niektórych zadowoli tylko liczba wiadomości zbliżona do ogólnopolskiego portalu sportowego.

  8. Powrót do góry    #53
    Początkujący
    Dołączył
    13-07-2010
    Postów
    49
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Może dlatego właśnie są narzekania na ilość informacji na stronie klubowej.
    Pozwalam sobie jednak na sugestię, że są to narzekania oparte na ignorancji co do tego, co obecnie dzieje się na stronie klubowej.
    Inna sprawa, że być może niektórych zadowoli tylko liczba wiadomości zbliżona do ogólnopolskiego portalu sportowego.
    No ostatnio zdaje się być lepiej. Tylko czy tak już będzie? Osobiście nie mam na myśli ilości info, a fakt, że o podstawowych sprawach dowiadywałem się nie ze strony klubowej.

    I powtórzę - o ile oczywistym jest, że do pewnych spraw potrzeba "fachowców", to jednak po to mądre głowy wymyśliły panele administracyjne, by przysłowiowa Krystyna z gazowni mogła newsa na stronę wrzucić. A skoro informacje wychodzą z klubu, to po co pośrednik do wrzucania info?

    Ja w każdym razie talentu pisarskiego nie mam i nie wyobrażam sobie bym miał codziennie dzwonić do zarządu, do trenera i pytać czy może coś nowego się dzieje.

    Ale ja się nie znam na zarządzaniu klubem sportowym, w ogóle słabo się znam na zarządzaniu, a tylko wiem jak wygląda wrzucenie newsa, więc zapewne racja nie jest po mojej stronie.

    Poza tym trochę spraw można by na stronie poprawić. Nigdy np. nie dostałem newslettera, a zapisałem się dawno. Po co on zatem?

  9. Powrót do góry    #54
    Zaawansowany Awatar hhuunntteerr
    Dołączył
    15-10-2006
    Postów
    1,561
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    I co z tego, że ostatnio pojawiło się siedem informacji na stronie jak wcześniej nie było ich prawie wcale (patrząc prze przekrój dłuższego czasu).

    Wszelkich informacji dotyczących klubu i tego co się w nim dzieje dowiadujemy się z innych stron, a nie z klubowej - czy tak powinno być?

    Czy wszystko w tym klubie ma się opierać na wolontariacie?
    Ja słysze ostatnio tylko jedno: to kibice mają szukać sponsorów, to kibice mają szukać ludzi do wolontariatu itd.
    Sorry ale to jest totalnie niepoważne!
    Czy to taki problem aby ktoś z klubu udał się na jakąś uczelnię w której jest kierunek dziennikarstwa i pogadał z rektorem takowej uczelni i zaproponował staż studentom?!
    Jasne, ze problem bo lepiej takową sprawe załatwiania wolontariatu zwalić na kibiców! żenada!

  10. Powrót do góry    #55
    Użytkownik
    Dołączył
    24-04-2007
    Postów
    196
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ja sie zapytalem co bedzie robil zarzad by sprowadzac nowych kibicow sugerowalem zejscie z cen za bilety odp ze nic to nie da wiec bede chodzil na co drugi mecz (zawsze wyjdzie taniej) nasi chca sie zrehabilitowac wiec poczekam kiedy to nastanie. cena powinna byc adekwatna do widowiska a wiec widowisko mizerne od kilku meczy. dosc naijania makaronu na uszy chodzilem od 2 ligi ale ile mozna znosic jaja ktore rozbijaja mi na glowie , ide na latajace psy ;) jak sie mowi do dupy a dupa nie slucha to rece opadaja

  11. Powrót do góry    #56
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-05-2010
    Postów
    820
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    cena powinna byc adekwatna do widowiska a wiec widowisko mizerne od kilku meczy.
    Czyli, ulgowy 5 zł, a normalny 10 zł + program w cenie biletu + 0,5l wody i jeszcze kiełbaska do tego, wtedy mamy 20.000 ludzi na stadionie.Zmniejszenie cen biletów nic nie da, nie przyjdzie więcej ludzi, myślę, że frekwencja do końca lipca utrzyma się na poziomie 1500-2000.

    To już nie chodzi nawet o to, że mecz za meczem mamy w torbę, ale w jaki sposób klub jest zarządzany i tylko jedzie coś 2 zawodników, no czasami Fajfer zaskoczy in plus.Trener, co taktyczną wstawia na najsilniej obsadzone biegi, zarząd, co mówi kibicom, że mają szukać sponsorów na jakiś turniej indywidualny, nie wiadomo, czy się śmiać, czy płakać.Miasto czeka tylko aż klub padnie na ryj i natychmiast przejmie Golęcin stawiając pewnie kolejną galerię handlową, albo coś podobnego.

    Szkoda, że to co stworzył ś.p.Tomek Wójtowicz jest dzisiaj roztrwaniane, mam nadzieję, że w przyszłym sezonie wystartujemy w II lidze, bo perspektyw na I ligę nie ma i chyba nie będzie.Może Piła, albo ktoś odkupi od nas miejsce w I lidze i za te pieniądze spłacimy chociaż część długu.Bez bejmów też dało radę, co pokazał sezon 2009, na koniec sezonu dług sięgał blisko 1 mln złotych, tylko nie ma już osoby, która ma pomysł na ten klub i tutaj należy upatrywać przyczyny tego, co się dzieje z PSŻ-tem.

    Czy działacze na spotkaniu wspominali coś o dalszych poszukiwaniach prezesa, bo ponoć takowe były.I w jaki sposób to wygląda, zaczepiają ludzi na ulicy i pytają "Chce, pan/pani zostać prezesem w klubie żużlowym"?

  12. Powrót do góry    #57
    Początkujący Awatar Pietrus87
    Dołączył
    29-05-2011
    Postów
    21
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    cena powinna byc adekwatna do widowiska a wiec widowisko mizerne od kilku meczy.
    Czyli, ulgowy 5 zł, a normalny 10 zł + program w cenie biletu + 0,5l wody i jeszcze kiełbaska do tego, wtedy mamy 20.000 ludzi na stadionie.Zmniejszenie cen biletów nic nie da, nie przyjdzie więcej ludzi, myślę, że frekwencja do końca lipca utrzyma się na poziomie 1500-2000.

    To już nie chodzi nawet o to, że mecz za meczem mamy w torbę, ale w jaki sposób klub jest zarządzany i tylko jedzie coś 2 zawodników, no czasami Fajfer zaskoczy in plus.Trener, co taktyczną wstawia na najsilniej obsadzone biegi, zarząd, co mówi kibicom, że mają szukać sponsorów na jakiś turniej indywidualny, nie wiadomo, czy się śmiać, czy płakać.Miasto czeka tylko aż klub padnie na ryj i natychmiast przejmie Golęcin stawiając pewnie kolejną galerię handlową, albo coś podobnego.

    Szkoda, że to co stworzył ś.p.Tomek Wójtowicz jest dzisiaj roztrwaniane, mam nadzieję, że w przyszłym sezonie wystartujemy w II lidze, bo perspektyw na I ligę nie ma i chyba nie będzie.Może Piła, albo ktoś odkupi od nas miejsce w I lidze i za te pieniądze spłacimy chociaż część długu.Bez bejmów też dało radę, co pokazał sezon 2009, na koniec sezonu dług sięgał blisko 1 mln złotych, tylko nie ma już osoby, która ma pomysł na ten klub i tutaj należy upatrywać przyczyny tego, co się dzieje z PSŻ-tem.

    Czy działacze na spotkaniu wspominali coś o dalszych poszukiwaniach prezesa, bo ponoć takowe były.I w jaki sposób to wygląda, zaczepiają ludzi na ulicy i pytają "Chce, pan/pani zostać prezesem w klubie żużlowym"?
    Hmmm szkoda by bylo aby PSŻ sie rozpadl :( Jak tak patrze co sie dzieje obecnie u Was to upadłośc jest coraz bardziej mozliwa. Na koniec sezonu dlugi sie powieksza i bedzie lipa :( Nie byloby glupie gdyby rozwiazali klub i odrazu utworzyli nowy. Wtedy zaczalby z czystym kontem bez dlugow. 1mln zl to nie jest mala suma i szybko napewno nie da sie jej splacic. A jakby utworzyc go od nowa pod nowa nazwa, to zaczalby bez dlugow i to byloby dobre.

  13. Powrót do góry    #58
    Użytkownik
    Dołączył
    19-06-2009
    Postów
    373
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    lepiej takową sprawe załatwiania wolontariatu zwalić na kibiców! żenada!
    Czy zatem proponujesz żeby w ramach zatrzymania wstydliwej żenady poradzić wolontariuszom zaprzestanie swojej działalności na stronie klubu?

    Rozumiem, że chodzi Ci o zasady.
    Tak się jednak akurat zabawnie złożyło, że rzuciłeś krytykę w ciemno. Tymczasem akurat łatwo sprawdzić co ostatnio słychać na stronie klubowej.
    Trochę nadwątla to siłę Twojej argumentacji.

  14. Powrót do góry    #59
    Zaawansowany Awatar hhuunntteerr
    Dołączył
    15-10-2006
    Postów
    1,561
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Blic czytaj dokładnie! Widzisz w moim poście słowo "załatwić"?! O czym ty do mnie rozmawiasz? O jakim zniechęcaniu?
    To, że od kilku dni pojawiają się informacje na stronie regularnie to tylko dobry sygnał.
    Możesz tego nie wiedzieć, ale ja oceniam klub przez przekrój kilku lat, a nie tylko za ostatnie dni.
    Z resztą gdybyś był na spotkaniu to byś wiedział o co lotto.

  15. Powrót do góry    #60
    Użytkownik
    Dołączył
    20-01-2009
    Postów
    71
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    - niedługo będzie konkurs na kolejną część kasy z miasta czyli drugie 150tyś.
    [/quote]

    Nie dostaniemy tyle - wg informacji sobotniej Gazety Wyborczej są nowe zasady podziału środków; jeżeli się nie zmienią to dostaniemy - uwaga - 35 tys. złotych.




  16. Powrót do góry    #61
    Początkujący
    Dołączył
    04-05-2010
    Postów
    32
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Pewnie się nie zmienią bo w koncu trzeba jakoś skombinować te 21 baniek które trzeba włozyć w stadion miejski.

  17. Powrót do góry    #62
    Użytkownik
    Dołączył
    24-04-2007
    Postów
    196
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Pamietam ze zarzad tlumaczyl sie brakiem Ljunga w skladzie jedynie tym "ze kasa na niego jest, ..... tylko nasi chlopcy go nie chcieli widziec w skladzie".
    Teraz gdy norbi raczej nie wystapi, brak jest jakichkolwiek przeciwskazan by ljung objechal reszte meczy.
    Wiec moze czas poprosic Ljunga o pomoc bo jednym zawodnikiem to my meczu nie wygramy :)
    a z grudziadzem raczej kolejek przed kasami nie bedzie, wiec przedsprzedaz biletow moze okazac sie niewypalem :(

  18. Powrót do góry    #63
    Użytkownik Awatar pavel
    Dołączył
    28-08-2007
    Postów
    439
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Czy ktoś się wybiera? Okazja, żeby dowiedzieć się czegoś u źródeł.
    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/48...dem-psz-poznan
    Spidłej to nie fszysko, ale fszysko bez spidłeja, to...

  19. Powrót do góry    #64
    Użytkownik
    Dołączył
    07-09-2009
    Postów
    122
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytat Zamieszczone przez pavel Zobacz posta
    Czy ktoś się wybiera? Okazja, żeby dowiedzieć się czegoś u źródeł.
    Spotkanie miało charakter czysto wyborczy dla KWW Ryszarda Grobelnego !
    Po co On teraz przyszedł każdy może się domyśleć !
    Wciskał wazelinę że się cieszy że SportowyGolaj wygrał budżet , że żużel tylko na Golaju itp
    Nikt nie wie po co przyszli prawie wszyscy członkowie KWW R.Grobelnego, była pani Joanna Frankiewicz,i nawet siedziała za stołem prezydialnym nic nie mówiąc, był Bakyt Orozbaev i Wojciech Chudy, obaj tak jak Prezes Arkadiusz Ładziński nie dostali się do Rady Miasta.
    Po opuszczeniu spotkania przez R.Grobelnego większość wyszła z sali co dało do zrozumienia że przyszli tylko promować RG.
    Wynika z tego że Ryszardowi G. pali się grunt pod nogami bo teraz nagle pokochał żużel i jest za Golajem
    Kibice sami go zapytali gdzie był przez ostatnie 4 lata - odpowiedź była krótka "...nikt mnie nie zaprosił..."

    Ogólnie śmiech na sali i obiecanki przez A.Ładzinskiego

    Dalsza część spotkania miała charakter informacyjny tzn to co kibice wiedzą od dłuższego czasu :

    - lada chwila wjadą koparki na tor ( słyszeliśmy już to dawno)
    - prace obejmą naprawę murawy i toru oraz band
    - chcemy ruszyć w 2015 z ligą Młodzieżową
    - w 2016 chcemy zgłosić drużynę
    - itp itd....

    Ci którzy nie byli nie mają czego żałować !

  20. Powrót do góry    #65
    Użytkownik
    Dołączył
    19-06-2009
    Postów
    373
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    Owszem, miało charakter wyborczy, ale akurat Grobelny już dawno przed wyborami rozumiał potencjał polityczny żużla - nie lubił żużel - żeby nie było niejasności.
    Jeśli ktoś nie docenia wpływu lokalnej polityki na kluby żużlowe w Polsce, to jest strasznym naiwniakiem, albo mało wie o życiu.

    Nie uważam stosowne stawianie PSŻ między młotem i kowadłem, czyli między prezydentem i szefem komisji sportu w RM.
    To jednak nie zmienia faktu, że kontrkandydat Grobelnego jest jawnie i jednoznacznie przeciwko żużlowi na Golęcinie.
    I to powinno kończyć dyskusję wśród kibiców. Pozostaje tylko osobisty dylemat co jest ważne i ważniejsze. Każdy sobie już sam odpowie.

    Poza tym, Marku, pominąłeś możliwość zadawania pytań - które padały, oraz możliwość zgłoszenia się do współpracy - z której korzystano.
    Zachęcam także Ciebie do zaangażowania. Nie wszyscy w PSŻ są klonami prezesa. Znajdzie się miejsce dla różnych poglądów.

  21. Powrót do góry    #66
    Użytkownik
    Dołączył
    18-12-2010
    Postów
    145
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytat Zamieszczone przez marek_psz Zobacz posta
    1652330]Spotkanie miało charakter czysto wyborczy dla KWW Ryszarda Grobelnego !
    Wciskał wazelinę że się cieszy że SportowyGolaj wygrał budżet , że żużel tylko na Golaju itp
    Wynika z tego że Ryszardowi G. pali się grunt pod nogami bo teraz nagle pokochał żużel i jest za Golajem
    Nie pisałem długo ale jest szansa na przerwanie tułaczki więc ja osobiście zagłosuje na Grobelnego!!! Dla jasności Grobelny to kompletnie nie moja bajka ale dla żużla w Poznaniu to jedyny ratunek na chwilę obecną!!! Wiem na 100% że stadion będzie "poprawiony" na tyle że będzie można na nim jechać i to oglądać (z sikaniem może być kiepsko), choć znając jednego działacza PSŻ i widząc jakie ma podejście do ludzi i życia obawiam się że skończymy jak Opole (obym się mylił) bo ze sponsorami może być kiepsko. Działania PSŻ-tu są mało efektywne a już medialnie to kompletne dno, gdyby nie SF to nikt by nie wiedział że jeszcze istniejemy!!! Tylko że dział żużel w SF, czyta wąskie grono sympatyków tego "sportu-widowiska" więc po ewentualnym powrocie do ścigania, znowu się zacznie marudzenie że jest cienko w klubie. Życzę PSŻ-towi jak najlepiej ale bez ikry i skuteczności w MEDIALNYM działaniu obawiam się że nadal zostanie mi dopingowanie "elektrykom z Ostrowa" i "biedakom z Gniezna oraz Opola". Trzymam kciuki i dopinguje PSŻ-towi żeby udało się wystartować w lidze ale przede wszystkim sprzedać się medialnie, zaistnieć w naszym mieście a nie tylko cieszyć się z tego że się jest.

  22. Powrót do góry    #67
    Ekspert Awatar ursus
    Dołączył
    28-05-2009
    Postów
    3,712
    Kliknij i podziękuj
    311
    Podziękowania: 692 w 385 postach
    Może - jeśli to realne - zacząć od najprostszej rzeczy . Zamiast PSŻ Poznań warto by "podczepić" poznański zużel pod jeden z klubów z tradycjami w mieście. Na kibicowanie Olimpii, Grunwaldowi czy Warcie łatwiej ściągnąć kibiców niż na PSŻ.

  23. Powrót do góry    #68
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-08-2008
    Postów
    1,373
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie jestem zwolennikiem Grobelnego, ale oddam głos na niego, niż na kogoś kto robił za przystawkę przez kilka lat, a teraz szuka kumpli od SLD do jakiś wynalazków. Większą politykę , to robił ów radny, który był prywatnie ale wygłosił monolog pełen politycznych akcentów. A może zamiast tego mógł zorganizować spotkanie swego bossa z kibicami? No ale to dopiero mogłaby być POrażka.
    Fakt, że nie padły żadne konkrety, ale też jakby usłyszał, że w 2016 pojedziemy w składzie Kościuch, Gollob itd. to każdy z nas by uznał, że dopiero teraz mamy cyrk. Póki co to z dystansem patrzę na to wszystko ale może się uda.

  24. Powrót do góry    #69
    Użytkownik Awatar pavel
    Dołączył
    28-08-2007
    Postów
    439
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kazmierz Zobacz posta
    Większą politykę , to robił ów radny, który był prywatnie ale wygłosił monolog pełen politycznych akcentów.
    I wielokrotnie powtarzał, aby to spotkanie nie miało charakteru kampanii wyborczej. No cóż, nie wyszło mu.
    Spidłej to nie fszysko, ale fszysko bez spidłeja, to...

  25. Powrót do góry    #70
    Stały bywalec Awatar Molineux
    Dołączył
    14-02-2008
    Postów
    1,312
    Kliknij i podziękuj
    59
    Podziękowania: 104 w 62 postach
    Nie sądziłem, że doczekam takiego momentu kiedy będę musiał (chciał?) wybierać "mniejsze zło". Jednemu kandytatowi absolutnie nie ufam, do drugiego nie mam całkowicie zaufania. Nie ukrywam, że w takim momencie kluczową dla mnie decyzją jest patrzenie przez pryzmat żużla w Poznaniu.

    I tu pojawia się pewien problem. Skoro projekt Sportowy Golaj jest w gronie zwycięzców i niebawem mają zacząć się tam prace remontowe to nie wiem w jaki sposób jeden z kandydatów może "nam" w tym pomóc, lub drugi zaszkodzić?

    Czy możecie podzielić się tą wiedzą? Dla mnie to bardzo istotne.

    Poza tym niekoniecznie dla części potencjalnych wyborców sprawa żużla jest istotna. Dość dawno temu na Lechu była na jednym z meczów flaga "precz z żużlem" czy coś w tym rodzaju oraz nawet przyśpiewki, które jednoznacznie dawały do zrozumienia, że część kibiców Lecha jest przeciwko żużlowi w Poznaniu. Jeśli nadal to podtrzymują to tak naprawdę R.Grobelny pozyskując część wyborców żużlowych, może stracić więcej piłkarskich.
    Nie ma co ukrywać, że w tym mieście ktokolwiek kto wojuje z Lechem, może sobie strzelić w kolano. Od Prezydenta zaczynając, poprzez radnych, na kibicach kończąc.
    Nie wiem jednak czy ta chwilowa antypatia kibiców Lecha do żużla jest nadal aktualna, bo być może to dzisiaj nie ma już żadnego znaczenia.

    Ale prosiłbym o pomoc w rozstrzygnięciu mojego dylematu. W jaki sposób Grobelny może nam pomóc, a w jaki Jaśkowiak zaszkodzić? Dzięki
    Zawsze zwarte i bojowe, Poznańskie Stowarzyszenie Żużlowe
    Ukryta zawartość

  26. Powrót do góry    #71
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-08-2008
    Postów
    1,373
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Co do człowieka z PO to ta od zawsze robiła za przystawkę Grobelnego i nagle uznała jaki to On zły był. Ba. Teraz w imię zwycięstwa zadaje się ze wszystkim. Od SLD do jakiś wynalazków. Chodzi o władzę a nie o to aby Poznań był miastem na miarę jego aspiracji.

    Jasiek już dawno zapowiedział, że z żużlem jej nie po drodze. Zatem mimo, że jestem fanem Rysia, apeluje o mobilizacje i o grupowe oddawanie głosu na niego.

  27. Powrót do góry    #72
    Użytkownik
    Dołączył
    18-12-2010
    Postów
    145
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytat Zamieszczone przez Molineux Zobacz posta

    I tu pojawia się pewien problem. Skoro projekt Sportowy Golaj jest w gronie zwycięzców i niebawem mają zacząć się tam prace remontowe to nie wiem w jaki sposób jeden z kandydatów może "nam" w tym pomóc, lub drugi zaszkodzić
    Wystarczy przypomnieć sobie o opinii środowiskowej i mamy po żużlu, obecnie ta opinia nie jest potrzebna ale.... Jak Psż-etowi uda się wystartować w lidze to wyciągnie rękę do miasta o dotacje i tu niech sobie każdy odpowie sam jak to się skończy bez Grobelnego jeśli ten drugi nie będzie zainteresowany istnieniem żużla w Poznaniu. Nie wiem który z nich się bardziej nadaje na Prezydenta ale żużel ma szanse raczej tylko z Grobelnym.

  28. Powrót do góry    #73
    Stały bywalec Awatar Molineux
    Dołączył
    14-02-2008
    Postów
    1,312
    Kliknij i podziękuj
    59
    Podziękowania: 104 w 62 postach
    No tak PIKNIK-WIKTOR, ale też czytałem, że Richard zapowiedział, że kluby o pieniądzach z budżetu miasta mogą zapomnieć. Że już tego rodzaju zabawe zakończył i kluby muszą same się postarać o kase od prywatnych inwestorów.
    Zawsze zwarte i bojowe, Poznańskie Stowarzyszenie Żużlowe
    Ukryta zawartość

  29. Powrót do góry    #74
    Ekspert Awatar Mildura
    Dołączył
    03-07-2010
    Postów
    6,848
    Kliknij i podziękuj
    845
    Podziękowania: 840 w 448 postach
    Cytat Zamieszczone przez Molineux Zobacz posta
    No tak PIKNIK-WIKTOR, ale też czytałem, że Richard zapowiedział, że kluby o pieniądzach z budżetu miasta mogą zapomnieć. Że już tego rodzaju zabawe zakończył i kluby muszą same się postarać o kase od prywatnych inwestorów.
    No właśnie - gdzie Rychu był w 2012?
    Zresztą, kto by nie wygrał z żużlem za bardzo się nie będzie liczył. Ostatnie poczynania Grobelnego to trochę w akcie desperacji, czuje pismo nosem, że posada się chwieje...
    Zenon Jaskuła - TDF 1993!
    Rafał Majka - Vuelta 2015!!! 3xTDF!!!
    Niemiec - Vuelta 2014!
    28/09/2014 - MICHAŁ KWIATKOWSKI MISTRZEM ŚWIATA!!!! 19/04/2015 - AMSTEL GOLD RACE!!! E3 Harelbeke 25/03/2016!!! Strade Bianche 2014/2017
    18/03/2017 Milan-San Remo!!!

  30. Powrót do góry    #75
    Użytkownik
    Dołączył
    18-12-2010
    Postów
    145
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Typowo polskie, zawsze znaleźć drugą dziurę w dup.... i być na nie. Zamiast wybrać jednego kandydata i dać mu poparcie to marudzenie!!! Nie znam się na polityce ale mam dziwne uczucie że PSŻ-towi taka postawa na dobre nie wyjdzie. Bez miasta możemy sobie żużel zapić wodą a jedyny który nam daje nadzieję że pomoże to Grobelny, pytam więc - JAKI MAMY WYBÓR????

  31. Powrót do góry    #76
    Użytkownik Awatar pavel
    Dołączył
    28-08-2007
    Postów
    439
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytat Zamieszczone przez PIKNIK-WIKTOR Zobacz posta
    ...a jedyny który nam daje nadzieję że pomoże to Grobelny, pytam więc - JAKI MAMY WYBÓR????
    Nie wiem, czy pomoże, ale przeszkadzać nie powinien.
    Spidłej to nie fszysko, ale fszysko bez spidłeja, to...

  32. Powrót do góry    #77
    Ekspert Awatar Mildura
    Dołączył
    03-07-2010
    Postów
    6,848
    Kliknij i podziękuj
    845
    Podziękowania: 840 w 448 postach
    Cytat Zamieszczone przez PIKNIK-WIKTOR Zobacz posta
    Typowo polskie, zawsze znaleźć drugą dziurę w dup.... i być na nie. Zamiast wybrać jednego kandydata i dać mu poparcie to marudzenie!!! Nie znam się na polityce ale mam dziwne uczucie że PSŻ-towi taka postawa na dobre nie wyjdzie. Bez miasta możemy sobie żużel zapić wodą a jedyny który nam daje nadzieję że pomoże to Grobelny, pytam więc - JAKI MAMY WYBÓR????
    Wypraszam sobie. Uważam tylko, że poparcie Grobelnego dla żużla było już aż nadto widoczne w ostatnich latach. Pomoc miasta powinna być tylko ograniczona w kwestii utrzymania infrastruktury, liczenie na wsparcie finansowe miasta w kwestii np. składu to równia pochyła.
    Zgadzam się, że w okresie przed-wyborczym należy głośno o żużel pytać. Super sprawa to poparcie jakie osiągnął Sportowy Golaj w plebiscycie na budżet obywatelski. To chyba dlatego to nagłe utożsamianie się Ryszarda z żużlem - zawsze to kilkanaście tysięcy potencjalnych wyborców.
    Zenon Jaskuła - TDF 1993!
    Rafał Majka - Vuelta 2015!!! 3xTDF!!!
    Niemiec - Vuelta 2014!
    28/09/2014 - MICHAŁ KWIATKOWSKI MISTRZEM ŚWIATA!!!! 19/04/2015 - AMSTEL GOLD RACE!!! E3 Harelbeke 25/03/2016!!! Strade Bianche 2014/2017
    18/03/2017 Milan-San Remo!!!

  33. Powrót do góry    #78
    Użytkownik
    Dołączył
    18-12-2010
    Postów
    145
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •