Pokaż wyniki od 1 do 26 z 26

Wątek: Indywidualne Mistrzostwa Brytoli - Wolverhampton 6.06.2011

  1. Powrót do góry    #1
    Zaawansowany Awatar toolowiec
    Dołączył
    21-09-2007
    Postów
    2,342
    Kliknij i podziękuj
    116
    Podziękowania: 340 w 239 postach

    Indywidualne Mistrzostwa Brytoli - Wolverhampton 6.06.2011

    Taka cisza na forum, a tymczasem trwa jeden z najładniejszych mityngów na świecie rok w rok ;)

    Zawody rozgrywane na Monmore Green w Wolverhampton, wśród faworytów na pewno stara gwardia Bomber, Hot Scott, Pussy + lokalny matador Tajski, na którego liczę najmocniej.


    Edit: Lujis Brydża jak to ma w zwyczaju atakując po orbicie leży, hehe te jego szkolne błędy. Ehhh kolo zalicza dzwona w co czwartej potyczce w której przyparty jest do muru i atakuje pod bandą. Ale bieg palce lizać.

    Śliczna akcja na 2 łuku Bombowca.

    Aha, oczwyiście Edi K. również zaliczamy do faworytów; tymbardziej że forma na wyspach nadal wysoka - choć średnia nieco spadła.


  2. Powrót do góry    #2
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-07-2006
    Postów
    805
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 119 w 71 postach
    Pisałem już o tym w wątku o nowych tłumikach, ale totalnie zastrzeliła mnie akcja Robsona w 2 biegu.
    Wejście pomiędzy dwóch zawodników wyłamanym motocyklem na szczycie łuku to coś, o co nawet Screen mógłby być zazdrosny. :) Oczywiście było mnóstwo innych pięknych akcji w tym turnieju, ale ta jest numero uno.

    A teraz pojedynek niepokonanych, Tai vs Bomber :)

  3. Powrót do góry    #3
    Zaawansowany Awatar toolowiec
    Dołączył
    21-09-2007
    Postów
    2,342
    Kliknij i podziękuj
    116
    Podziękowania: 340 w 239 postach
    Ano będzie się dziać, ślinotok wzmożony.

    Niestety oglądam od drugiej serii, więc nie widziałem akcji Stuarta natomiast cieszy mnie jego skuteczna postawa, bo że to fighter pierwszej wody przypominać nie trzeba, jeden z batrdziej niedocenionych żużloków w BEL, co rok mnóstwo pięknych akcji w lidze, ciągle w cieniu. Życzę mu pudła dziś.

  4. Powrót do góry    #4
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-07-2006
    Postów
    805
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 119 w 71 postach
    A nadal jest tak, że zwycięzca dostaje DK na Cardiff?

  5. Powrót do góry    #5
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Nadal jest - na tę chwilę dzikus dla Taia, który - mimo że bo li i piecze - ciśnie niczym rakieta. Atak Robsona w stylu Lindgrena z pierwszego finału 2010 Falubaz - Unia. Różnica tylko taka, że Stu wcisnął się nie wiadomo jak między dwóch, gdy Lindgren miał sporo miejsca.

    Zawody rewelacyjne, chyba tylko w I biegu nie było mijanek, także, Toolowiec, żałuj, żałuj :) Każdy z czołówki wyczynia istne cuda na torze, w Polsce tego nie ma :)

  6. Powrót do góry    #6
    Zaawansowany Awatar toolowiec
    Dołączył
    21-09-2007
    Postów
    2,342
    Kliknij i podziękuj
    116
    Podziękowania: 340 w 239 postach
    Tak jest co roku, mistrzostwa brytoli to święto dla fanów czarnej szlaki :) To jest jak zupełnie inna dyscyplina sportowa w porównaniu do tej nudnej, ligowej, polskiej kseropapki :)

    Lujis o mały włos :D

  7. Powrót do góry    #7
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Szkoda słów :) Spectacular speedway :)

    Trzecie pole nic, tylko Tai potrafił z niego wygrać, zresztą w drugiej powtórce.

  8. Powrót do góry    #8
    Zaawansowany Awatar toolowiec
    Dołączył
    21-09-2007
    Postów
    2,342
    Kliknij i podziękuj
    116
    Podziękowania: 340 w 239 postach
    No Rico chyba naogl±dał się wy¶cigów Fredki, wej¶cie w pierwszy wiraż ¶rodkiem toru wyj¶cie przy samej kredzie, tak się je¼dzi najskuteczniej na Monmore - na szczę¶cie nie wszyscystosuj± się do przepisów :)

  9. Powrót do góry    #9
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-07-2006
    Postów
    805
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 119 w 71 postach
    Mi spodobała się taktyka Kennetta z 15 biegu, który konsekwentnie szorował motocyklem po trawie, a tylne koło na torze utrzymywał chyba tylko po to, żeby go sędzia nie wykluczył. :) Przypomniał mi się od razu Krzysiu Cegielski, który bardzo lubił tak jeździć.

  10. Powrót do góry    #10
    Użytkownik Awatar abarth
    Dołączył
    01-12-2009
    Postów
    405
    Kliknij i podziękuj
    9
    Podziękowania: 4 w 4 postach
    Feddek to jednak mistrz, to brnięcie w rozważania co decyduję o awansie do finału w przypadku równej liczby punktów jest żenujące. Już sam aspekt nieznajomości tematu który relacjonuje pomijam, ale brak logicznego myślenia jest dobijający. Odkrywa że obaj mają tyle samo punktów, ale Harris raz był trzeci, a Scott nie, więc Scott powinien być sklasyfikowany wyżej. Powinna mu sie zapalić lampka że jakoś te punkty musiały się zrównoważyć, ale on wolał tłumaczyć coś czego nie ogarnia :)

    Po przerwie sprostował, Lorek miał litość i mu wyjaśnił w przerwie...

  11. Powrót do góry    #11
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Po raz kolejny postuluję o olanie polskiego komentarza i przerzucenie się na Sky Sports. Pearson z Tatumem robią robotę porównywalną do żużlowców, w każdej TV życzyłbym sobie takich specjalistów ;)

  12. Powrót do góry    #12
    Zaawansowany Awatar toolowiec
    Dołączył
    21-09-2007
    Postów
    2,342
    Kliknij i podziękuj
    116
    Podziękowania: 340 w 239 postach
    A ja komentarz tego chłopa przez kilka lat relacjonowania w Polsacie polubiłem, drugiego Lorka nie ma; poza tym ta para dobrze się uzupełnia. Lorek kolorowy, błyskotliwy i sypiący ciekawostkami Feddek w miarę merytorycznie przygotowany, obdarzony nie przeszkadzającym głosem :) Wiadomo, że to nie to samo co para ze Sky :)

    Feddek w porównaniu z gostkiem, który go sporadycznie zastępował w ub. roku partnerując Lorkowi to komentatorski wirtuoz. Tamten to jest dopiero drewno i nudziarz, nigdy więcej plzzz

    GO Tajski! Edi w finale, gitara

  13. Powrót do góry    #13
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    I na koniec wisienka :)



    Za chwilę wszyscy lądują na dmuchanej bandzie, po czym szybko cisną do parku maszyn naprawiać sprzęt.

    Cytat z Tatuma: "This is the trophy and the fine trophy it is". Uwielbiam takie kwiatki :)

  14. Powrót do góry    #14
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-07-2006
    Postów
    805
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 119 w 71 postach
    Woffindena chyba prędzej zabiją niż dadzą mu wygrać

  15. Powrót do góry    #15
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-01-2010
    Postów
    709
    Kliknij i podziękuj
    98
    Podziękowania: 83 w 55 postach
    no szkoda, ze Kennett troche przeszarszowal, chociaz tez nie az tak bardzo. byloby juz po biegu a tak Woffie troche bardzo juz poobijany i trzymam za niego kciuki, zeby dal rade :)

    zauwazyl ktos, ze nie skonczyli dzis zuzla a trwa cisza nocna? :D

    no i jednak Scottie, ale atak na Harrisa bezpardonowy :) i zero pretensji, a tak ostro to nawet Nicki ostatnio nie jezdzil :)

    niesamowite zawody, szkoda Taia, bo swietnie jezdzil i gdyby nie Kennett to mogl wygrac, zreszta start w finale chyba nierowny.

  16. Powrót do góry    #16
    Użytkownik Awatar abarth
    Dołączył
    01-12-2009
    Postów
    405
    Kliknij i podziękuj
    9
    Podziękowania: 4 w 4 postach
    Czyżby zawody ligowe były głośniejsze? :)

  17. Powrót do góry    #17
    Stały bywalec Awatar dajmisuke
    Dołączył
    30-10-2006
    Postów
    1,443
    Kliknij i podziękuj
    55
    Podziękowania: 237 w 155 postach
    kocham ten klimat, wspaniale zawody, wspanialy komentarz... po prostu perelka :)

  18. Powrót do góry    #18
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    01-05-2006
    Postów
    6,295
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 455 w 346 postach
    zawody faktycznie wspaniałe, ale nie obeszło się bez wtopy SKY w decydującym momencie. :D

    wydaje mi się, że deflektor Kennetta dostał się pod motocykl Woffindena i to była przyczyna kolizji.

    a kraksa w pierwszym łuku to już perełka. :) tam nikt nie odpuszczał! motocykl Harrisa przejechał się po głowie Nichollsa. :D

  19. Powrót do góry    #19
    Zaawansowany
    Dołączył
    27-06-2005
    Postów
    1,639
    Kliknij i podziękuj
    51
    Podziękowania: 89 w 46 postach
    Poziom tego forum rośnie dramatycznie, wszyscy stają się fanami wyspiarskiego speedwaya :D

  20. Powrót do góry    #20
    Stały bywalec Awatar Hain
    Dołączył
    01-07-2003
    Postów
    859
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 10 w 6 postach
    Poziom tego forum rośnie dramatycznie, wszyscy stają się fanami wyspiarskiego speedwaya :D

    Niedługo zacznie się pisanie, że to najlepsza liga na świecie. :P

  21. Powrót do góry    #21
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-07-2006
    Postów
    805
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 119 w 71 postach
    Naszła mnie taka refleksja, trochę nierealne życzenie, ale jednak fajnie byłoby zobaczyć na takim stadionie turniej GP. Wiem, że pod względem infrastruktury, pojemności stadionu itp. ten obiekt leży i kwiczy, ale ****a, skoro można w Terenzano i Vojens, to tutaj też. Najwyżej dostawiłoby się dodatkowe trybuny na przeciwległej prostej. Jednak brytyjskie obiekty są na tyle specyficzne, że należałoby uwzględnić jeden z nich w kalendarzu. Wachlarz torów zrobiłby się bardziej kompleksowy, a umiejętności techniczne niektórych zawodników zostałyby poddane konkretnej próbie (chciałbym zobaczyć jak np. Holta by sobie poradził). Nie mówiąc już o tym, że zawody same w sobie z pewnością byłyby kapitalne. To nie jest tak, że obejrzałem jeden turniej i nagle zachwyciłem się angielskim speedwayem. Elite League śledzę sumiennie od kilku lat, spotkania w Wolverhampton zawsze stoją na świetnym poziomie, a dzisiejszy turniej, cóż przelał czarę...słodkości? Na pewno udowodnił, że Monmore Green to najlepszy obiekt do ścigania na świecie.

    PS. Szkoda Tajskiego. Mam wrażenie, że przydałaby mu się ta dzika karta, no i oczywiście sam tytuł piechotą nie chodzi.

    PPS. Co do komentatorów, to pomimo kilku wpadek duet Feddek & Lorek i tak spisuje się nieporównywalnie lepiej niż ich koledzy z C+ albo TVP Sport. Zwłaszcza od Lorka można się dowiedzieć czegoś ciekawego. Chociaż rzeczywiście, do poziomu angielskiego komentarza sporo im brakuje.

  22. Powrót do góry    #22
    Zaawansowany Awatar Drapichrust
    Dołączył
    07-01-2006
    Postów
    1,534
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 325 w 208 postach
    Zawody naprawdę ciekawe, chociaż po 20 biegach poszedłem kimać :P
    Lorek mógłby troszkę głośniej i wyraźniej mówić, bo czasem muszę "podgłaszać" telewizor a jak już "podgłośnię" to wydrzę się Feddek. Oczywiście do obu panów nic nie mam.
    Mam subiektywne (a może nie?) wrażenie, że obaj lubią dużo mówić o Bridgerze, chyba ich ulubieniec.

  23. Powrót do góry    #23
    Użytkownik
    Dołączył
    29-07-2002
    Postów
    275
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 3 w 2 postach
    Fantastyczne zawody, świetny tor akurat na nowe tłumiki. tylko takie tory a nie nasze lotniska. super atmosfera na trybunach - piwko, luzik. chyba były ze 2-3 biegi bez mijanek.

  24. Powrót do góry    #24
    Zaawansowany Awatar Raymond
    Dołączył
    05-07-2010
    Postów
    1,940
    Kliknij i podziękuj
    151
    Podziękowania: 201 w 135 postach
    Ciekawe zawody, solidnie przygotowany tor, sporo emocji. Scotty z dzikusem w Cardiff.
    Pozostaje mieć nadzieję, że Indywidualne Mistrzostwa Polski 2011 w Lesznie będą równie interesujące.

  25. Powrót do góry    #25
    Zaawansowany
    Dołączył
    27-06-2005
    Postów
    1,639
    Kliknij i podziękuj
    51
    Podziękowania: 89 w 46 postach
    Niedługo zacznie się pisanie, że to najlepsza liga na świecie.
    I słusznie :) Co najmniej pod jednym względem z pewnością tak jest.

  26. Powrót do góry    #26
    Zaawansowany Awatar Raymond
    Dołączył
    05-07-2010
    Postów
    1,940
    Kliknij i podziękuj
    151
    Podziękowania: 201 w 135 postach
    Niedługo zacznie się pisanie, że to najlepsza liga na świecie.
    I słusznie :) Co najmniej pod jednym względem z pewnością tak jest.
    Z pewnością nie kibiców...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •