Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 91 do 120 z 120

Wątek: PSŻ -Orzeł Łódź 26.06

  1. Powrót do góry    #91
    Zaawansowany Awatar Magda81
    Dołączył
    06-05-2007
    Postów
    2,390
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    2 wygrane mecze! ;) (ROW i DAUGA)

  2. Powrót do góry    #92
    Zaawansowany Awatar Magda81
    Dołączył
    06-05-2007
    Postów
    2,390
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    2 wygrane mecze! ;) (ROW i DAUGA)

  3. Powrót do góry    #93
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-05-2010
    Postów
    820
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W ogóle to przespaliśmy okienko transferowe i tyle. Skład mamy drugoligowy i nie ma się czemu dziwić, że Orzeł nas dziś zlał.
    Oj tu się nie zgodze, Ljung to bardzo dobry zawodnik, Miśkowiak i Kościuch to zawodnicy co najmniej na I ligę, Słaboń jakby miał płacone, 8 pkt w meczu by uciulał, byłaby kasa, to może byłaby jakaś szansa na awans do 1(4).I nie mamy składu II-ligowego, nie ich wina, że nie mają nawet na remont silnika, a co dopiero na tuning!

    Bonus z ROW i Daugą i jesteśmy na 7.
    ROW nas rozniesie do 30, tak samo Dauga.No, ale to dobrze, że jeszcze niektórzy optymistycznie patrzą w przyszłość :D No cóż w najlepszym przypadku witaj II ligo :(

    Jesteśmy gorsi od Miszkolca swojego czasu. Taka prawda, jeden wygrany mecz
    Nie, nie jesteśmy gorsi, nie dostajemy na wyjazdach do 15 i mamy 4 pkt w ligowej tabelii, 2 wygrane z Dauga i ROW-em :P

  4. Powrót do góry    #94
    Użytkownik
    Dołączył
    10-05-2010
    Postów
    74
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ach, zapomniałam sorry. Po prostu moje rozgoryczenie i złość osiągnęły szczyt. Złość na to, że nie jestem w stanie nic zrobić...

    PS. właśnie skończyłam czytać o naszym rywalu w barażach. Cóż, będzie cholernie ciężko. Niezłe czasy wyjeżdżają no i mają ambicje. ;)

  5. Powrót do góry    #95
    Stały bywalec Awatar urbi_et_orbi
    Dołączył
    10-01-2006
    Postów
    1,492
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 7 w 4 postach
    ROW specjalnie oszczędza kasę, aby móc na mecz z nami awizować Lindbaecka. Pytanie, czy biorąc pod uwagę dzisiejsze wydarzenia na golęcińskim torze, Szwed jest im w ogóle potrzebny?

    Magda - jaki drugoligowy skład?

    Kościuch i Miśkowiak są w tym sezonie klasą dla samych siebie i wiele wskazuje na to, iż w przyszłym roku będziemy ich oglądać w EL.

    Magosi w zeszłym sezonie zdecydowany lider Miscolca. U nas dwa razy natrzaskał po naście oczek.

    Szewczykowski - jeszcze trzy lata tamu jeden z najlepszych polskich juniorów. To, że Komar puścił chłopaka do Poznania wynikało wyłącznie z tego, iż kończył wiek juniora.

    Słaboń - niegyś solidny ekstraligowiec w barwach WTSu. Dwa sezony temu również solidna podpora Startu.

    Fakt - nie udali nam się juniorzy, ale bez przesady mówić, iż skład nas skłda się z drugoligowych zawodników. Problem jest głębszy i nie leży wyłącznie w kieszeniach zawodników, ale ich głowach...

  6. Powrót do góry    #96
    Zaawansowany Awatar Magda81
    Dołączył
    06-05-2007
    Postów
    2,390
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Z tymi bonusami to żartowałam ;).
    Nic już teraz nie zrobimy. Dla mnie na chwilę obecną najważniejsze jest to aby PSŻ przetrwał. Z II ligi też kiedyś można wyjść ;).
    Ale. Mamy jeszcze baraż z Lublinem. Tylko co potem jeśli go wygramy?

  7. Powrót do góry    #97
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-08-2008
    Postów
    1,373
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kazimierz jako stary wierny kibol wychodziłeś ze stadionu po 6biegu:)przyznam ze zal oglądać tą żenadę szkoda tylko Miska Norbiego muszą jezdzić w tym syfie!!!ja mam juz tez dosyć oglądania miernoty widać zresztą dziś po widowni na trybunach tłumy:)
    Poznań zasługuje na żużel. I nie chodzi mi o jakaś ekstraligę nawet. Niech to bezie II liga ale oparta na zdrowych zasadach. Kiedy czytam ile kosztuje utrzymanie klubu II ligowego, to zastanawiam się czy nas na to nie stać? Stać. Tylko II liga przy dzisiejszej sytuacji, to też chory pomysł. Kto był w Łodzi to widział jak tam wyglądają trybuny. Było na nich tylu kibiców co u nas dzisiaj. A jednak można. Mimo że i tam sposnsorów jak na lekarstwo. Ale u nas przez lata pogubiono wielu ludzi z trybun. Przepychanki pomiędzy działaczami, sprawa stadionu, układy firmy zewnętrzne - klub, przekładanie meczy, kompletny brak promocji żużla ze strony klubu i wiele innych spraw spowodowało taką a nie inną sytuacje. Co dalej? Nie mamy żadnych szans w barażach. Lublin na ten mecz się spręży a my do sierpnia po tej przerwie rozłożymy się na czynniki pierwsze (masz Urbi racje). Co dalej ze Skorpionami? Póki co to nawet trudno powiedzieć, bo Stowarzyszenie chce marketingowo zabłysnąć pisząc o jakieś szkółce. Śmiech mnie zbiera, bo chyba liczą, że przyjdą rodzice z dziećmi którzy ufundują Stowarzyszeniu motory. Ale co dalej? Niestety jeżeli to ma przetrwać to wszystko trzeba rozpocząć od nowa. Przy nowych ludziach. Przecinając stare układy. Aby klub był dla kibiców a nie kibice dla klubu. Abyśmy na tym forum nie musieli czytać o wodzie czy o ochronie (tak na marginesie śmiech mnie zbiera gdy widzę około 20 ludzi w połowie meczu którzy stoją przy bramkach w kamizelkach i się nudzą. Widać że mamy kasy full skoro stać na to). Są firmy które pomogą ale dziś zarówno te firmy jak tysiące kibiców mają dosyć. Zakończmy sezon i zacznijmy wszystko od nowa. Jak to zrobić? Może spotykając się w jakieś knajpie w sierpniowe popołudnie w gronie osób dla których liczy się żużel, a nie własne korzyści. Ale póki co nawet nowy podmiot byłby śmiesznością samą w sobie skoro dziś przy stadionie jest Stowarzyszenie czy też Spółka. Takie jest moje zdanie.

  8. Powrót do góry    #98
    Użytkownik
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    59
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 31 w 15 postach
    Nie rozniesiemy Was do 30. Będzie z wami ciężko. ROW w tym sezonie też jest słaby i trzeba to przyznać. A bez Antona to już w ogóle bedzie ciezko wygrac ;) Naprawde szkoda mi Was tymbardziej, że cos wiemy na ten temat. U nas też jest zle, moze nie tak jak u Was ale jednak. Naprawde trzymam za Was kciuki żebyśmy się za rok zobaczyli w tej I lidze bo mecze z wami zawsze trzymały w napięciu i niestety ostatnio wygrywaliscie :P Jednak z drugiej strony nie widze was w barażu. W zeszłym roku Lublin nas prawie pozamiatał a u was nie ma niestety II lini :( Mam nadzieje ze żużel u was przetrwa i trzymajmy wzajemnie za siebie kciuki :)

    PSŻ DACIE RADE!

    PS: Kościuch idzie do Nas :P Przynajmniej Bardzo bym chciał :)

  9. Powrót do góry    #99
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-08-2008
    Postów
    1,373
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kazimierz jako stary wierny kibol wychodziłeś ze stadionu po 6biegu:)przyznam ze zal oglądać tą żenadę szkoda tylko Miska Norbiego muszą jezdzić w tym syfie!!!ja mam juz tez dosyć oglądania miernoty widać zresztą dziś po widowni na trybunach tłumy:)
    Poznań zasługuje na żużel. I nie chodzi mi o jakaś ekstraligę nawet. Niech to bezie II liga ale oparta na zdrowych zasadach. Kiedy czytam ile kosztuje utrzymanie klubu II ligowego, to zastanawiam się czy nas na to nie stać? Stać. Tylko II liga przy dzisiejszej sytuacji, to też chory pomysł. Kto był w Łodzi to widział jak tam wyglądają trybuny. Było na nich tylu kibiców co u nas dzisiaj. A jednak można. Mimo że i tam sposnsorów jak na lekarstwo. Ale u nas przez lata pogubiono wielu ludzi z trybun. Przepychanki pomiędzy działaczami, sprawa stadionu, układy firmy zewnętrzne - klub, przekładanie meczy, kompletny brak promocji żużla ze strony klubu i wiele innych spraw spowodowało taką a nie inną sytuacje. Co dalej? Nie mamy żadnych szans w barażach. Lublin na ten mecz się spręży a my do sierpnia po tej przerwie rozłożymy się na czynniki pierwsze (masz Urbi racje). Co dalej ze Skorpionami? Póki co to nawet trudno powiedzieć, bo Stowarzyszenie (miejcie ludzie trochę szacunku i rozwiążcie ten podmiot który i tak nikomu nie służy a co najwyżej psuje atmosferę wokół żużla w Poznaniu)chce marketingowo zabłysnąć pisząc o jakieś szkółce. Śmiech mnie zbiera, bo chyba liczą, że przyjdą rodzice z dziećmi którzy ufundują Stowarzyszeniu motory. Ale co dalej? Niestety jeżeli to ma przetrwać to wszystko trzeba rozpocząć od nowa. Przy nowych ludziach. Przecinając stare układy. Aby klub był dla kibiców a nie kibice dla klubu. Abyśmy na tym forum nie musieli czytać o wodzie czy o ochronie (tak na marginesie śmiech mnie zbiera gdy widzę około 20 ludzi w połowie meczu którzy stoją przy bramkach w kamizelkach i się nudzą. Widać że mamy kasy full skoro stać na to). Są firmy które pomogą ale dziś zarówno te firmy jak tysiące kibiców mają dosyć. Zakończmy sezon i zacznijmy wszystko od nowa. Jak to zrobić? Może spotykając się w jakieś knajpie w sierpniowe popołudnie w gronie osób dla których liczy się żużel, a nie własne korzyści (Lewy żebyś tego nie odebrał czasem osobiście bo odnosi się do tych co uciekli już z okrętu). Ale póki co nawet nowy podmiot byłby śmiesznością samą w sobie skoro dziś przy stadionie jest Stowarzyszenie czy też Spółka. Takie jest moje zdanie.

  10. Powrót do góry    #100
    Użytkownik
    Dołączył
    05-04-2009
    Postów
    79
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zenada!Sklad mielismy na spokojne utrzymanie sie Kosciuch i Miskowiak nie trzeba pisac!!!Ljung swoje by pojechal gdyby byla kasa to samo Słaboń,a gdyby postawiono od początku na Magosiego i by miał wypłacone pieniadze to też by robił po te 8 pkt!Cała wina lezy po stronie zarządu tylko i wylacznie!!!Po dzisiejszym meczu to wszyscy powinnismy pod hotelem wyrazic swoje zdanie bardzo ostro a nie bic brawa i sobie robic zdjecia z niektorymi!!!Wystarczy tego pikniku trzeba w koncu ostro pokazac nasze nie zadowolenie!!!!

  11. Powrót do góry    #101
    Stały bywalec Awatar urbi_et_orbi
    Dołączył
    10-01-2006
    Postów
    1,492
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 7 w 4 postach
    Na temat Ljunga w Poznaniu można by już chyba książkę napisać. Z tego co pojawiło się w mediach, zarząd był nawet w stanie dogadać się ze Szwedem, ale nie chcieli tego ponoć pozostali zawodnicy.

    Sprawa rozeszła by się po kościach, gdyby dwumecz z Orłem zakończył się dla nas korzystnie. Sytuacja jednak komplikuje się mocno, bowiem Ci - którzy nie chcieli Petera w zespole, sami nie potrafili wykonać zadania... Dlatego też, za brak Ljunga w składzie, winę ponoszą przede wszystkim sami zawodnicy.

  12. Powrót do góry    #102
    Zaawansowany Awatar hhuunntteerr
    Dołączył
    15-10-2006
    Postów
    1,561
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Taka mała ciekawostka dzisiaj chodził po koronie stadionu były wiceprezes i przez krótki czas prezes PSŻ-u.
    Kaltort i co z tego, że chodził?! Według Ciebie ma to coś oznaczać? A sam szedł czy z kimś? Może prowadził ze sobą nowego sponsora i mu pokazywał stadion?

    Rzadko mi się to zdarzą, ale zgadzam się z Kaziem całkowicie. Nic dodać nic ująć.
    Potrzebne są zmiany i plan ratowania klubu - tylko szkoda, że zarząd jest totalnie głuchy na to co się do nich mówi i żydzi groszy na wypromowanie meczu.

    Jeszcze mam pytanie do pana Lewandowskiego (wielbiciela naszego trenejro). Od czego jest trener?!
    Bo chyba również od tego, żeby powiedzieć zawodnikowi, że robi błędy - to dlaczego tego nie robi! To już nie pierwszy raz kiedy Kowalik nie reaguje na ewidentne błędy zawodników, które non stop powtarzają. No chyba, że on im mówi, a zawodnicy maja go w d..., albo są takimi matołami, że nie łapią o co lotto! Kuźwa Panie Lewandowski czy pan nie widzi beznadziejności tego trenera?!


  13. Powrót do góry    #103
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-05-2010
    Postów
    820
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kaltort i co z tego, że chodził?! Według Ciebie ma to coś oznaczać? A sam szedł czy z kimś? Może prowadził ze sobą nowego sponsora i mu pokazywał stadion?
    Nie było w tym żadnego podtekstu.Właśnie w Darku Górznym upatrywałem osoby, która po śmierci Tomka Wójtowicza pociągnie wózek z napisem PSŻ do przodu.Niestety narodziny dziecka i wycofał się z tego "interesu".A Ci dwaj, trzej panowie z zarządu ściągają ten klub na dno.

    Oj jakby nowemu sponsoru przed podpisywaniem umowy pokazali stadion, to nici by z tego były, nie chodzi o jego stan, a to w jakim stopniu był zapełniony.

    Czas na zmiany, ale ludzie z zarządu nie rozumieją tego.Może musimy zrobić jak KMO, zacząć zupełnie od nowa i przede wszystkim z nowymi ludźmi w zarządzie ? Nawet jak spadniemy do II ligi, to ten dług będzie i raczej się on nie pomniejszy.Jest to chyba jedyne wyjście z tej podbramkowej sytuacji.A szans na start w przyszłym sezonie ze względów licencyjnych nie mamy w I lidze.

  14. Powrót do góry    #104
    Zaawansowany Awatar Magda81
    Dołączył
    06-05-2007
    Postów
    2,390
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Jeśli ktoś ma zdjęcia opraw to proszę o wrzucenie ich tutaj.

  15. Powrót do góry    #105
    Zaawansowany Awatar hhuunntteerr
    Dołączył
    15-10-2006
    Postów
    1,561
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Czas na zmiany, ale ludzie z zarządu nie rozumieją tego.Może musimy zrobić jak KMO, zacząć zupełnie od nowa i przede wszystkim z nowymi ludźmi w zarządzie ? Nawet jak spadniemy do II ligi, to ten dług będzie i raczej się on nie pomniejszy.Jest to chyba jedyne wyjście z tej podbramkowej sytuacji.A szans na start w przyszłym sezonie ze względów licencyjnych nie mamy w I lidze.
    Zgadzam się! Niestety to drastyczne rozwiązanie jest chyba jedynym, które może wbrew pozorom uratować żużel w Poznaniu.
    I przestańmy się straszyć, że jak klub padnie to znów wieki go nie będzie. Jakoś w Ostrowie się udało to dlaczego u nas ma się nie udać.

  16. Powrót do góry    #106
    Użytkownik
    Dołączył
    17-06-2007
    Postów
    209
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jedyny plus że będziemy mieli dwa mecze więcej. Głowa do góry będzie dobrze.

  17. Powrót do góry    #107
    Początkujący
    Dołączył
    29-03-2011
    Postów
    9
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ale masakra... Gdzie jest Facher, Słaboń ? ... Szkoda, bo postawiłem na Was w typerze 54-36 licząc, że Skorpiony zdobędą bonusik :D Niestety, nie udało się.

  18. Powrót do góry    #108
    Użytkownik Awatar Chaz
    Dołączył
    20-05-2006
    Postów
    493
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 23 w 14 postach
    Co takiego Czarny Gajdek zrobił w 9 biegu, że aż jakiś dzieciak poświęcił mu swój komentarz na syfach? :D

  19. Powrót do góry    #109
    Stały bywalec Awatar urbi_et_orbi
    Dołączył
    10-01-2006
    Postów
    1,492
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 7 w 4 postach
    Jedyny plus że będziemy mieli dwa mecze więcej. Głowa do góry będzie dobrze.
    To teraz przedstawię całkiem możliwy przebieg baraży.

    Dwumecz odbędzie się po 25 września. Wtedy jest ostatnia kolejka II ligi. My rundę zasadniczą kończymy 24..lipca. Daje to to co najmniej 2 miesiące przerwy w jakimkolwiek oficjalnym spotkaniu.

    Na ta chwilę wydaje się, iż naszym przeciwnikiem będzie Lublin. Zważywszy, że do spotkania przystąpią praktycznie z marszu, mają pierwszy handicap - objeżdżenia.

    Handicap drugi. Zważywszy, jaka jest sytuacja finansowa naszych zawodników podejrzewam, iż część z nich zacznie wyprzedawać swój tegoroczny park maszyn tuż po zakończeniu meczu z Grudziądzem. Może okazać się, iż w barażach nasi jeźdźcy nie będą mieli na czym pojechać i nie chodzi tutaj o przygotowanie sprzętu w ogole, ale o jego fizyczny brak.

    Handicap trzeci. Sponsor. Pamiętajmy, że sponsorem zespołu z lublina jest bogata spółka węglowa. Nie trudno domyślić się, że widząc problemy Lechmy, mogą nagle pojawić się dodatkowe środki motywujące. W stolicy Wlkp na takie wsparcie nie można liczyć.

    Na tą chwilę nie widzę żadnych szans na korzystne dla nas rozwiązanie kwestii baraży. Obym się mylił...


  20. Powrót do góry    #110
    Ekspert Awatar Mildura
    Dołączył
    03-07-2010
    Postów
    6,848
    Kliknij i podziękuj
    845
    Podziękowania: 840 w 448 postach
    Ja myślę, że do zawodników i zarządu dotarła już świadomość bezcelowości inwestowania w sprzęt i w klub... Misiek i Norbi walczą o jak najlepszą pozycję przetargową przed przyszlym sezonem, reszta patrzy, jak tu zminimalizować straty.. Smutne patrzeć na to, jak upada nadzieja. Ale przy takim stadionie, podejściu jego właścicieli nie ma szans na licencje w przyszłym roku. Zostaje tylko nadzieja na drugoligowe ściganie dla 1-2 tysiąca najbardziej wiernych skorpionów.
    Trzymajcie się, kiedys bedzie lepiej..
    Zenon Jaskuła - TDF 1993!
    Rafał Majka - Vuelta 2015!!! 3xTDF!!!
    Niemiec - Vuelta 2014!
    28/09/2014 - MICHAŁ KWIATKOWSKI MISTRZEM ŚWIATA!!!! 19/04/2015 - AMSTEL GOLD RACE!!! E3 Harelbeke 25/03/2016!!! Strade Bianche 2014/2017
    18/03/2017 Milan-San Remo!!!

  21. Powrót do góry    #111
    Użytkownik Awatar pavel
    Dołączył
    28-08-2007
    Postów
    439
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Na temat Ljunga w Poznaniu można by już chyba książkę napisać. Z tego co pojawiło się w mediach, zarząd był nawet w stanie dogadać się ze Szwedem, ale nie chcieli tego ponoć pozostali zawodnicy. Dlatego też, za brak Ljunga w składzie, winę ponoszą przede wszystkim sami zawodnicy.
    Myślisz, że gdyby zarząd postanowił, że Ljung jednak ma jechać, to oni powiedzieliby: "My z nim nie jedziemy"? Wątpię. Ale może i tak by było?

  22. Powrót do góry    #112
    Stały bywalec Awatar Latosi79
    Dołączył
    19-05-2009
    Postów
    1,497
    Kliknij i podziękuj
    31
    Podziękowania: 41 w 31 postach
    Taka prawda gdyby był Facher to byśmy to wygrali moze nie 55-35 ale 49-41 on te 8-10 pkt by zrobił.Prawda jest smutna,łatamy któryś mecz z rzędu jakimiś Przybylskimi albo brakiem zawodnika.Jak juniora brak to w następnym meczu seniora,kur,,,,,, mozna juz dostać,panowie takie szopki mozna robić na wyjezdzie ale nie u siebie.Takie Krosno potrafi wyciągać wnioski na wyjezdzie do 16 a u siebie jadą pełnym składem Hansenami itp.Naprawdę dobijamy do Miszkolca z zeszłego sezon,szkoda bo należy sie w naszym miescie 1liga.Co do baraży to jezeli za Przybylskiego pojedzie Facher to Łykamy taki Lublin na Raz;),byle nie Ostrów:D bo w II lidze zaczyna się kotłować;).

  23. Powrót do góry    #113
    Użytkownik Awatar pavel
    Dołączył
    28-08-2007
    Postów
    439
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Gwiazdy mi mówią, że Frank nie pojedzie. :(

  24. Powrót do góry    #114
    Użytkownik
    Dołączył
    17-06-2007
    Postów
    209
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Chyba że wygramy w Rybniku i po barażach :)

  25. Powrót do góry    #115
    Użytkownik
    Dołączył
    20-01-2009
    Postów
    71
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie ma co się łudzić - to jest już agonia. Facher nie jechał pewnie z uwagi na kasę. Do końca rozgrywek pewnie nic nie wygramy, a o bonusach w Rybniku i na Łotwie możemy zapomnieć.
    Szanse, że przystąpimy do barażu są niewielkie - wg wypowiedzi naszego trenera w WTK; nawet jak wygramy to co? I tak nie dostaniemy licencji na przyszły rok.
    Jedynym rozwiązaniem jest spaść do drugiej ligi i zacząć wszystko od nowa - ale nie z tymi ludźmi.
    Miejmy tylko nadzieję, iż żużel w Poznaniu przetrwa.

    Z nerwów i frustracji żle kliknąłem i założyłem nowy temat. Przepraszam

  26. Powrót do góry    #116
    Użytkownik
    Dołączył
    18-12-2010
    Postów
    145
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Proszę trochę ciszej nad tą trumną!!!

  27. Powrót do góry    #117
    Użytkownik
    Dołączył
    21-06-2009
    Postów
    63
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    halo halo, o czym Wy piszecie, o barażach ???? jeszcze macie mecz u nas, a jak wiecie, w Rybniku wcale nie jest różowiej niż u was. Przegramy z wami, potem z Łodzią, co jest naprawdę możliwe, i macie spokój. Nie wiem czemu tyle paniki na waszym forum. Musicie przygotować sie na zwycięstwo. Trochę optymizmu...

  28. Powrót do góry    #118
    Użytkownik
    Dołączył
    30-04-2006
    Postów
    60
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    [quote][quote]Taka mała ciekawostka dzisiaj chodził po koronie stadionu były wiceprezes i przez krótki czas prezes PSŻ-u.
    =====
    ================================================== ===
    Do Twojej wiadomości nasz były prezes jest prawie na każdym meczu dziwne że tego nigdy nie zauważyłeś.
    ----------------------------------------------------------
    A tak ogólnie czas zgasić światło i skończyć to dziadostwo niestety powtórzył się scenariusz Poloneza.
    Z całym szacunkiem nie widzę tego w drugiej lidze nie wierzę że uda się to odbudować .
    Może jedynym wyjściem jest zmienić barwy na niebiesko-białe a nazwę na Lech Lechma Poznań (to taki ukłon w stronę pana Piasnego)to może ktoś się tym zainteresuję .

    To taki żart

  29. Powrót do góry    #119
    Początkujący
    Dołączył
    27-06-2011
    Postów
    1
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No to baraże o utrzymanie w I lidze prawdopodobnie z Lubliniem. Analizując skład lubelski i widząc że po perturbacjach zaczynają jeździć jak nalezy obawiam się tych baraży Woodward Proctor Stead przy wsparciu Barana i Miesiąca mogą naprawde zagroźić Poznaniowi tym bardziej, że nie słychac o żadnych krokach podejmowanych przez działaczy celem unormowania sytuacji w klubie. Więc reasumując baraz z Lublinem będzie cięzką przeprawą. W tamtym roku mając gorszy skład niż teraz o mały włos nie spuscii Rybnik do II ligi. A najwazniejsza sprawa mają mocnego sponsora i ustabilizowaną sytuację finansową zawodnicy opłacani po każdym meczu więc mają motywacje do jazdy nie to jak w Poznaniu.

  30. Powrót do góry    #120
    Użytkownik
    Dołączył
    21-06-2009
    Postów
    63
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Bonzi, rok temu na barażach z nami też mieli mocnego sponsora i kase po każdym meczu, ba, nawet mieli obiecaną premię za awans do 1 ligi, a przypomnę Ci że dostali u nas łomot, z drużyną, która podobnie jak wy teraz miała kłopoty z płatnościami. Także myślę że to nie jest żaden argument

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •