Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 46 do 90 z 120

Wątek: PSŻ -Orzeł Łódź 26.06

  1. Powrót do góry    #46
    Użytkownik
    Dołączył
    17-06-2007
    Postów
    209
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Meczyk super cieszę się że byłem i na żywo oglądałem. Kaziu rozwiń trochę o co ci chodziło z Trojanem bo nie za bardzo rozumiem co z tą szopką.

  2. Powrót do góry    #47
    Użytkownik
    Dołączył
    19-06-2009
    Postów
    373
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    Gdybyśmy tak znali całą prawdę o wyczynach Trojana w poprzednim sezonie to nie byłoby tej calej szopki z nim po meczu.
    Trojanowski jeździł dla nas kilka sezonów. W jednym był kapitanem drużyny. Zdobył dla nas przez te sezony dużo punktów.
    To są kwestie, które interesują kibica. Reszta to małostkowość i miałkość.

  3. Powrót do góry    #48
    Początkujący
    Dołączył
    24-06-2011
    Postów
    1
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Witam z Łodzi i bardzo dziękuję za wspaniały mecz ekipie Skorpionów ,którzy przyjechali ,jesteście the best i jak rozmawialiśmy przed meczem przy siatce (najwyższy z całego Speedway Fans Orzeł)mówiliście że w Rybniku jest super ,ciekaw jestem Waszych opinii na temat naszej gościności ,bo nie mam nic przeciwko by Poznań z Łodzią też byli przyjaciółmi ,jakby nie patrzeć w 2006 w Łodzi było też ekstra bo Was pamiętam z tych czasów,wielki szacunek za wczoraj ,pokazaliście że na żużlu istnieją prawdziwi kibice a na Bydzię nie zwracajcie uwagi ,oni tak napinają się na Nas bo prawidłowo nie zostali wpuszczeni ,zresztą przyjechali szukać zadymy a nie oglądać speedway ...jeszcze raz wielkie dzięki za mecz i oby w niedzielę było podobnie a może jeszcze lepiej ,brawo Skorpiony !!!

  4. Powrót do góry    #49
    Początkujący Awatar Pietrus87
    Dołączył
    29-05-2011
    Postów
    21
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Bydgoszcz wszedzie szuka zadymy....nie rouzmiem tych ludzi...

  5. Powrót do góry    #50
    Początkujący
    Dołączył
    24-06-2011
    Postów
    1
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Foto relacja ze spotkania - znajdziecie ją tutaj

  6. Powrót do góry    #51
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-11-2005
    Postów
    1,516
    Kliknij i podziękuj
    140
    Podziękowania: 245 w 131 postach
    Bydgoszcz wszedzie szuka zadymy....nie rouzmiem tych ludzi...
    Generalizujesz , kibice przejechali kupę kilometrów żeby zobaczyć mecz swojej drużyny. Orzeł nie sprostał wymaganiom organizacyjnym. Za pewne były jednostki pijane, agresywne ale takie zdarzają się wszędzie w Gdańsku, Toruniu , Pcimiu Dolnym ale to nie powód żeby nie było przygotowane miejsce dla gości.

  7. Powrót do góry    #52
    Początkujący
    Dołączył
    29-03-2011
    Postów
    9
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/2011/06/18/poznanscy-dzialacze-spotkali-sie-z-kibicami/



    Kurcze.. Dopiero teraz to zauważyłem.. Myślałem, że to Wy tylko tak o tym rozmawiacie, a to nawet Wasz prezes nie wie czy wystartujecie.. :( Masakra :(

  8. Powrót do góry    #53
    Zaawansowany Awatar hhuunntteerr
    Dołączył
    15-10-2006
    Postów
    1,561
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Kaziu skończ już się czepiać Trojana. Wiem, że Ty uwielbiasz tylko Norbiego i cokolwiek by zle nie zrobil to i tak bedzie aja, ale chcialbym Ci przypomniec ze to w duzej mierze dzieki wlasnie Trojanowi zachowalismy w jednym z sezonow I lige!
    Skoncz juz chrzanić jaki to Trojan nie jest. Bo czepiasz sie go za jeden sezon.

  9. Powrót do góry    #54
    Użytkownik
    Dołączył
    17-06-2007
    Postów
    209
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie mogę znaleźć wątku PSŻ Orzeł czy mecz odwołany ?

  10. Powrót do góry    #55
    Użytkownik
    Dołączył
    17-06-2007
    Postów
    209
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Odnośnie meczu i naszego dopingu żenadą były docinki niektórych osobników u nas odnośnie biznesu jakim zajmuje się pan Skrzydlewski ale niektórzy są u nas na poziomie intelektualnym niskim. Wydaje im się że są dowcipni ale tylko im. Najgorzej jak ktoś sam się tylko śmieje ze swego dowcipu.

  11. Powrót do góry    #56
    Zaawansowany Awatar hhuunntteerr
    Dołączył
    15-10-2006
    Postów
    1,561
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Odnośnie meczu i naszego dopingu żenadą były docinki niektórych osobników u nas odnośnie biznesu jakim zajmuje się pan Skrzydlewski ale niektórzy są u nas na poziomie intelektualnym niskim. Wydaje im się że są dowcipni ale tylko im. Najgorzej jak ktoś sam się tylko śmieje ze swego dowcipu.
    Oj tam oj tam - jak byś słyszał to i sam Skrzydlewski śmiał się ze swojego biznesu po meczu :P

  12. Powrót do góry    #57
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-08-2008
    Postów
    1,373
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A wiesz o co chodzi Łowco z Trojanem? Wcale nie o wyniki, a o inne sprawy. I nie za bardzo wiem co ma akurtat z tym wspólnego Norbi. Strzelasz tylko że pustakami. Chyba kompletnie nie wiesz o co chodzi.

  13. Powrót do góry    #58
    Początkujący
    Dołączył
    25-06-2011
    Postów
    1
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A jaki typujecie rewanż? Orzeł jest teraz w niezłej sytuacji w rywalizacji z Lechmą. Sądzę, że mogę zdobyć bonus.

    W oczekiwaniu na jutrzejsze spotkanie trochę zdjęć z meczu z Łodzi - http://www.mmlodz.pl/photo/1067935/O...ma+Pozna%C5%84

  14. Powrót do góry    #59
    Użytkownik
    Dołączył
    17-06-2007
    Postów
    209
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Obstawiam wynik jak będzie Facher to 55 do 35 dla PSŻ bez niego 46 do 44

  15. Powrót do góry    #60
    Początkujący
    Dołączył
    29-03-2011
    Postów
    9
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Trzymam za Was kciuki ! Mam nadzieję, że to wygracie i to z bonusem ! Szykuję się wspaniałe widowisko... Przyjdźcie licznie na Golaja, a na pewno kasa klubowa jakoś się troszeczkę uskrzydli ... ! Tak jak powiedział Norbi.. Bądźcie z Nimi w tych trudnych chwilach !

    Pozdrowienia z Grudziądza !

  16. Powrót do góry    #61
    Zaawansowany Awatar hhuunntteerr
    Dołączył
    15-10-2006
    Postów
    1,561
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    A wiesz o co chodzi Łowco z Trojanem? Wcale nie o wyniki, a o inne sprawy. I nie za bardzo wiem co ma akurtat z tym wspólnego Norbi. Strzelasz tylko że pustakami. Chyba kompletnie nie wiesz o co chodzi.
    Kaziu daj se już luz z Trojanem. Chodzi mi tylko o to, że czepiasz się chłopaka na każdym kroku! Oceniasz go przez pryzmat jednego sezonu (i wiem o co Ci chodzi, wiem, że nie o wyniki - chociaż to też nie jest takie pewne w Twoim przypadku :P ) ale weź już sobie odpuść.
    Co do Norbiego to chodziło mi tylko o to, że tak bardzo go uwielbiasz (ok masz prawo), że gdyby Norbi zrobił coś podobnego to byś złego słowa nie powiedział. Zwyczajnie brak Ci obiektywnego spojrzenia na zawodnika przez pryzmat kilku sezonów, a nie tylko jednego.

  17. Powrót do góry    #62
    Użytkownik Awatar edrys
    Dołączył
    12-06-2004
    Postów
    409
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Nie wyobrażam sobie, że można w niedzielę przegrać, zdobycie bonusa będzie mega trudne, chociaż przecież nie takie rzeczy się widziało.

    Co do samego klubu, bo wiele się o tym mówi, jedyny co kibice mogą zrobić, to po prostu przyjść. Jeśli na dwóch ostatnich meczach będzie frekwencja jak ostatnio, to będzie gwóźdź do trumny. Bo to oznacza, nie tylko brak kasy z biletów, ale też brak karty przetargowej w rozmowach ze sponsorami no i miastem. Część kibiców uważa, że władze czekają tylko na śmierć klubu. Jak znowu przyjdzie 1,5 tys. ludzi, to sami damy im argument.

    Widziałem też, że klub na stronce dał jakąś informację o promocjach na gadżety. To też zawsze jakiś dodatkowy grosz dla klubu, więc tak też ewentualnie możemy pomóc.

  18. Powrót do góry    #63
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-08-2008
    Postów
    1,373
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A wiesz o co chodzi Łowco z Trojanem? Wcale nie o wyniki, a o inne sprawy. I nie za bardzo wiem co ma akurtat z tym wspólnego Norbi. Strzelasz tylko że pustakami. Chyba kompletnie nie wiesz o co chodzi.
    Kaziu daj se już luz z Trojanem. Chodzi mi tylko o to, że czepiasz się chłopaka na każdym kroku! Oceniasz go przez pryzmat jednego sezonu (i wiem o co Ci chodzi, wiem, że nie o wyniki - chociaż to też nie jest takie pewne w Twoim przypadku :P ) ale weź już sobie odpuść.
    Co do Norbiego to chodziło mi tylko o to, że tak bardzo go uwielbiasz (ok masz prawo), że gdyby Norbi zrobił coś podobnego to byś złego słowa nie powiedział. Zwyczajnie brak Ci obiektywnego spojrzenia na zawodnika przez pryzmat kilku sezonów, a nie tylko jednego.
    Ale co zrobił? To że poszedł do Łodzi? To że kiepsko jeżdził? To że jest złotówa do kwadratu? E tam. Nic z tych spraw. O co chodzi dokładnie, to wtajemniczeni :-) wiedzą.

  19. Powrót do góry    #64
    Użytkownik
    Dołączył
    17-06-2007
    Postów
    209
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mam nadzieję że będzie trochę więcej kibiców ale ... to początek wakacji i długi weekend wszyscy na stadion ratujmy klub

  20. Powrót do góry    #65
    Użytkownik
    Dołączył
    19-06-2009
    Postów
    373
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    O co chodzi dokładnie, to wtajemniczeni :-) wiedzą.
    "Wiem, ale nie powiem."
    Całkiem jak niejaki Stan Tymiński. Pamiętasz takiego?

  21. Powrót do góry    #66
    Użytkownik
    Dołączył
    10-05-2010
    Postów
    74
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Trojan wiele dla naszego klubu zrobił, dlatego uważam, że powinniśmy być mu wdzięczni. To samo Skóra, fakt - odszedł i wracał, kompletnie bez formy, ale to przecież on razem z Huszczą parę lat temu wprowadzili nas do 1 ligi.

  22. Powrót do góry    #67
    Użytkownik
    Dołączył
    19-03-2010
    Postów
    183
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A ja powiem tak:
    Jeżeli przegramy ten najważniejszy mecz sezonu to będę uważał że celowa jest ta słaba kondycja klubu w tym sezonie.
    Brak pomocy ze strony miasta, mało sponsorów i nowe wymogi licencyjne w 2012 roku ( np. oświetlenie ) muszą doprowadzić nas do 2 ligi :((

    Mam nadzieję że się mylę .

  23. Powrót do góry    #68
    Zaawansowany Awatar Magda81
    Dołączył
    06-05-2007
    Postów
    2,390
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Jutrzejszy wynik będzie zależał od postawy dwóch zawodników. Fachera i Szewczykowskiego. Jeśli oni zatrybią, wygramy z Orłem z bonusem.

  24. Powrót do góry    #69
    Zaawansowany Awatar hhuunntteerr
    Dołączył
    15-10-2006
    Postów
    1,561
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Kaziu ogarnij się w końcu! Ja wiem do czego Ty pijesz w sprawie Trojana. I chodzi mi tylko byś już dał se luz z tym. Bo kiedy tylko pojawia się jego nazwisko w jakimś poście Ty zaraz zaczynasz jechać po nim i mówić jaki to on był be.
    Szkoda, że Twoja pamięć nie sięga trochę dalej niż tylko sezon wstecz!

  25. Powrót do góry    #70
    Użytkownik
    Dołączył
    05-04-2009
    Postów
    79
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Może w końcu powiecie o co chodzi wam konkretnie z tym Trojanem?

  26. Powrót do góry    #71
    Użytkownik Awatar pavel
    Dołączył
    28-08-2007
    Postów
    439
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie powiedzą, a ja im się nie dziwię. Też bym nie powiedział.

  27. Powrót do góry    #72
    Stały bywalec Awatar Latosi79
    Dołączył
    19-05-2009
    Postów
    1,497
    Kliknij i podziękuj
    31
    Podziękowania: 41 w 31 postach
    Trojan zawsze jest spoko:D.Jak nie mial to nie dawał sprzetu ale w meczu z Poznaniem to sam podstawił Dunczykowi motor bo swoich nie mial dopasowanych tzn -oddał mu dwa silniki.A sprawy po za sportowe to se można wsadzić w dupe!;D

    hEJ-niech wygra PSZ do 35:)

  28. Powrót do góry    #73
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-08-2008
    Postów
    1,373
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie powiedzą, a ja im się nie dziwię. Też bym nie powiedział.
    Całkowita racja. Jeżeli Trojan jest tak wszystkim bliski, to może sam Trojan kiedyś napisze swoje przeżycia i zachowania. Jeden z rozdziałów proponuje aby nazwał ,,Ja i mecz w Rzeszowie,,. Nawet wiem kto mógłbyć recenzentem tego rozdziału.
    Ja go nie oceniam na be, tylko dziwię się że facet chce wpakować w bandę Norbiego (inna sprawa że ten mu pokazał, że Trojan może za nim teczkę nosić) a my po meczu mu dziękujemy. Nosimy go na rękach. Poszedł w długą i dla mnie to zawodnik, którego można szanować ale jak próbuje wywieżć kogoś na bandę to trzeba mu pokazać co się myśli o takim zachowaniu. Bo niczym się nie różni choćby od Rempały, który cwaniakował przy bandzie po upadku.



  29. Powrót do góry    #74
    Zaawansowany Awatar hhuunntteerr
    Dołączył
    15-10-2006
    Postów
    1,561
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Kaziu czy Ty byłeś na meczu w Rzeszowie w zeszłym roku? Widziałeś to? Nie wiec co pier...! Po za tym każdemu takowa wpadka może się przydarzyć, ale nie Trojanowi bo dla Kazia, Trojan jest be i basta! Aspekty po za sportowe to już inna sprawa. Z resztą ciekaw jestem skąd posiadasz takowe informacje? Bo ktoś Ci powiedział? Człowieku liczy się to co pokazuje na torze. Dał ciała w zeszłym sezonie to fakt, ale mimo wszystko z braku funduszy (z własnej bądz nie winy) kombinował kasę do samego końca by odrobić to co zawalił. I weź w końcu patrz na zawodnika poprzez kilka sezonów, a nie tylko jeden. Bo dziś jesteś mistrzem, a jutro możesz być na szarakiem i to nie do końca z własnej winy. Ciekawe, że tak głośno nie jedziesz po Słaboniu, o którym nawet nie słychać żeby sam kombinował kase aby mieć na sprzęt.

  30. Powrót do góry    #75
    Zaawansowany Awatar Magda81
    Dołączył
    06-05-2007
    Postów
    2,390
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Kaziu, chyba mówi o meczu w Łodzi ;).

    Z Łodzi będzie ok 50 osób. Nie pozwólmy abyśmy słyszeli ich u siebie pod zegarem ! Kto się jeszcze zastanawia to nie ma nad czym - zapraszamy do nas! To musi być najlepszy mecz w sezonie ! Dajemy z siebie 1000%!

    P.S. Kto nie śpiewa ten z Wybrzeża ! ;)

  31. Powrót do góry    #76
    Stały bywalec Awatar urbi_et_orbi
    Dołączył
    10-01-2006
    Postów
    1,492
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 7 w 4 postach
    P.S. Kto nie śpiewa ten z Wybrzeża
    W sumie Gdańsk to fajne miasto :D

  32. Powrót do góry    #77
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-08-2008
    Postów
    1,373
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    [quote] Ciekawe, że tak głośno nie jedziesz po Słaboniu... [quote]

    Jak można jeżdzić po zawodniku który nawet nie jest wystawiany? :-) Już dawno o nim pisałem, tak jak na początku o składzie oszczędnościowym. Dziś mamy tego efekty. Stare dobre polskie powiedzenie mówi ,,biednego nie stać na osczczędzanie,,. I tyle w temacie.

  33. Powrót do góry    #78
    Początkujący
    Dołączył
    29-05-2011
    Postów
    16
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kazimierz jako stary wierny kibol wychodziłeś ze stadionu po 6biegu:)przyznam ze zal oglądać tą żenadę szkoda tylko Miska Norbiego muszą jezdzić w tym syfie!!!ja mam juz tez dosyć oglądania miernoty widać zresztą dziś po widowni na trybunach tłumy:)

  34. Powrót do góry    #79
    Użytkownik
    Dołączył
    10-05-2010
    Postów
    74
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    dziękuję za to pod zegarem. Damy czadu na barażach! Nie możemy tracić nadziei. Do końca, na zawsze z Skorpionami. Ci, którzy odpuścili, szkoda.

    ...najwierniejsi kibice!

    Łódź, gratulacje! :)

  35. Powrót do góry    #80
    Zaawansowany Awatar Magda81
    Dołączył
    06-05-2007
    Postów
    2,390
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Latosi, nooo. Rozjechaliśmy ich u siebie aż miło!

    Tragedia! Tu już nie chodziło o bonus, a o wygraną w ogóle.
    Na meczu z GKM będzie może 500 osób.
    Misiek z Norbim sami nam meczu nie wygrają. Niestety. Zresztą oni już też siły powoli tracą. Szewczykowski, parodia, Magosi z przebłyskami, ale to za mało. Z Lublinem będzie bardzo ciężka przeprawa.

    Niestety ciężko wyciągnąć coś z zawodników jak i samych kibiców. Oni się nie potrafią zmobilizować i my również. Wszyscy, wszystko mają w dupie to nie dziwmy się, że idziemy na dno.
    Sezon do zapomnienia.

    Clyde, nasz doping ostatnio był o wiele lepszy niż dzisiaj.
    Widać, że ludziom się dziś nie chciało. Niestety nie ma mamy fanatyków co niezależnie od wyniku będą na 100% zdzierać gardła przez cały mecz.
    Mam nadzieję, że chociaż oprawa dobrze wyszła.
    Miał być niezapomniany 100 mecz, a chyba chcę go zapomnieć jak najszybciej.

  36. Powrót do góry    #81
    Użytkownik
    Dołączył
    10-05-2010
    Postów
    74
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    wiem, że było lepiej, ale znowu nie było tak źle... w sumie, wiele czynników złożyło się na to, że ludzie odsunęli się od PSŻ. Ten mecz wiele mnie kosztował, nie tylko mówię o gardle, ale o straconych nerwach. Niestety ale przeżywam takie rzeczy dość mocno, chyba się przerzucę na szachy albo warcaby jak nam się żużel rozpadnie, a niestety na to się zanosi...

  37. Powrót do góry    #82
    Początkujący
    Dołączył
    29-05-2011
    Postów
    16
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Baraże tym składem to może być klapa baty ja na meczu będę na pewno teraz wyjazd 7.07 do Ostrowa na Norbiego:)

  38. Powrót do góry    #83
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-05-2010
    Postów
    820
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kościuch i Miśkowiak niech uciekają z tego klubu, bo się marnują, w przyszłym sezonie Ekstraliga ich chętnie przyjmie.Szewczykowski niech zda licencję, nie wiem, jak można ze startu wyjechać dobrze i po przejechaniu 10 metrów być daleko z tyłu, nawet na motorze Miśka!Magosi brawo!Poza 1 biegiem gdzie się wystraszył walki na łokcie, to potem jechał ostro bark w bark, łokieć w łokieć, brawo!Fajfer w jednym z biegów, co wygrał z Adamczakiem, bardzo ładnie przyblokował.No i Illia nasz mistrz defektów i ostatnich miejsc, ściągnijcie tego Philipa Thrisdala!Gdzie jest Facher ? Najważniejszy mecz o utrzymanie, a działacze nie mają kasy aby ściągnąć Niemca!Brawo dla Kowalika, zaczyna mieć jakąś taktykę, a to już jakiś pozytyw :)
    Brawa dla Trojana, który pozdrawiał poznańskich kibiców już po biegu 12, robiąc rundę honorową, chociaż wiedział, że pojedzie w nominowanym.

    Taka mała ciekawostka dzisiaj chodził po koronie stadionu były wiceprezes i przez krótki czas prezes PSŻ-u.

    Obyśmy w przyszłym sezonie wystartowali w II lidze :(

    A barażu 2,5 zawodnikami to my możemy nie wygrać i Lublin może nas zlać.

  39. Powrót do góry    #84
    Stały bywalec Awatar urbi_et_orbi
    Dołączył
    10-01-2006
    Postów
    1,492
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 7 w 4 postach
    Byłem z tym zespołem praktycznie od początku jego istnienia. Zapisałem się do Fan Clubu na pół roku przed rozpoczęciem inauguracyjnych ligowych rozgrywek w 2006 roku. Byłem na pierwszym historycznym meczu w Opolu, zjechałem za chłopakami w żółto-czarnych barwach całą Polskę i nie tylko. Pomagałem, jak tylko mogłem, aby speedway w Poznaniu przetrwał, aby móc kiedys powiedzieć, że miałem jakiś niewielki promil udziału, w tym że w stolicy Wlkp. jest szlaka na wysokim poziomie. Do dzisiaj...

    Po dzisiejszej masakrze niestety raczej już nie zawitam na Golęcin. Nie mam po prostu już zdrowia - tego fizycznego i psychicznego - aby móc oglądać torowe poczynania naszych zawodników.

    Jeszcze rano łudziłem się, że może uda się jakimś cudem wyrwać punkt bonusowy. Gdy zobaczyłem potwierdzone składy przestałem wierzyć nawet w dwa "oczka". My po prostu, nie chcieliśmy wygrać tego spotkania. Chcieliśmy mieć baraże. Teraz je mamy i wiele wskazuje na to, iż żegnamy się z pierwszoligowym zapleczem. Mam nadzieję, że nie z żużlem w ogóle.

    P.S

    Odnośnie Franka Fachera. Wieść gminna niesie, że ponoc zakończył juz swoją bogatą karierę. Jak dostał rachunek od mechanika to jego tata zapowiedział, że już więcej kasy na sport synka nie przeznaczy. Klasyczne niemieckie podejście do speedwaya.

  40. Powrót do góry    #85
    Użytkownik Awatar pavel
    Dołączył
    28-08-2007
    Postów
    439
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    [b]Jeszcze nigdy tak się nie stało, że dwa i pół zawodnika mecz wygrało. [b]

  41. Powrót do góry    #86
    Zaawansowany Awatar Magda81
    Dołączył
    06-05-2007
    Postów
    2,390
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Urbi, jutro Ci przejdzie ;).
    Z drugiej strony, czy to wina chłopaków, że nie mają kasy na remonty? Czy to ich wina, że niektórzy nadają się na II ligę tylko? Gdzie byli ludzie z klubu, którzy na tak ważny mecz nie potrafili ściągnąć Fachera i Słabonia?!
    W ogóle to przespaliśmy okienko transferowe i tyle. Skład mamy drugoligowy i nie ma się czemu dziwić, że Orzeł nas dziś zlał.
    Obyśmy tylko przetrwali, a może jeszcze się los do nas uśmiechnie.

  42. Powrót do góry    #87
    Użytkownik Awatar pavel
    Dołączył
    28-08-2007
    Postów
    439
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    [..] a może jeszcze się los do nas uśmiechnie.
    Tylko uśmiech losu naszą nadzieją. :(

  43. Powrót do góry    #88
    Zaawansowany Awatar Magda81
    Dołączył
    06-05-2007
    Postów
    2,390
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Bonus z ROW i Daugą i jesteśmy na 7. Chociaż nie wiem czy sam bonus z ROW nam nie wystarczy ;).

  44. Powrót do góry    #89
    Użytkownik
    Dołączył
    10-05-2010
    Postów
    74
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ale tak szczerze? nie należy nam się ta I-liga. Jesteśmy gorsi od Miszkolca swojego czasu. Taka prawda, jeden wygrany mecz, na początku jak jeszcze wszystko się trzymało kupy. Oby te baraże otwarły niektórym oczy, a jak nie to ta II liga. Trudno.

  45. Powrót do góry    #90
    Użytkownik Awatar pavel
    Dołączył
    28-08-2007
    Postów
    439
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Magda! Ty niepoprawna optymistko! :)

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •