Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Wstępniak.

  1. Powrót do góry    #1
    Administrator Awatar darkness
    Dołączył
    02-08-2001
    Postów
    4,859
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 56 w 5 postach

    Wstępniak.

    Witam serdecznie na Forum Sportowym! Wierzę, że ta chwila kiedy czytasz te słowa, nie będzie jedyną na stronie: www.sportsboard.prv.pl &
    Strona ta powstała z myślą o WSZYSTKICH kibicach w Polsce. Nie ukrywam jednak, że chciałem stworzyć takie miejsce w sieci, gdzie znajdą swoją przystań kibice fascynujący się wieloma sportami,a co najważniejsze mający coś DO POWIEDZENIA. Dlatego też powstało Forum Sportowe z chyba najlepszym z dostępnych forum oraz czatem.

    Oczywiście wygląd tego forum nie jest ostateczny. Wasze propozycje będą naprawdę mile widziane! Na forum jest dział :”Wasze uwagi, problemy z forum, propozycje” - tam kierujcie swoje postulaty.

    No i na koniec kwestia dotycząca obsługi forum. Podstawowa czynnością pozwalającą brać aktywny udział w dyskuscji na forum to rejestracja ( bardzo prosta, trwa raptem może minutkę). No i to praktycznie wystarczy! Ale to forum oferuje także szereg “bajerów” ( np.Instant Messages - czyli Błyskawiczne Wiadomości, możliwość dodania Avatara przy nick’u, i inne ) - podstawowe opisane są w FAQ.
    Jeśli macie jakiś problem możecie oczywiście “walić” bezpośrednio do mnie ( na adres: darkness@sportsboard.prv.pl ), chętnie pomogę ;)

    To tyle tytułem wstępu,

    pozdrawiam
    darkness



    Podobne wątki:

  2. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi darkness za jego przydatny post!

    MarQes (30-03-2015), Mihalo (25-05-2013), mhsol (16-05-2013)

  3. Powrót do góry    #2
    Użytkownik
    Dołączył
    04-08-2001
    Postów
    152
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Witam wszystkich kibiców piłkarskich (najgoręcej Legii Warszawa)na nowym forum. Pozdrawiam twórców i mam nadzieje na wiele ciekawych dyskusji, pozbawionych szowinizmu

  4. Powrót do góry    #3
    Początkujący
    Dołączył
    04-08-2001
    Postów
    10
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Czesc wszystkim,fajnie na tym forum:):):):)

  5. Powrót do góry    #4
    Użytkownik
    Dołączył
    05-08-2001
    Postów
    126
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Witam wszystkich.

    Lee_perry

  6. Powrót do góry    #5
    Początkujący
    Dołączył
    11-08-2001
    Postów
    6
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Świetne Forum. Mam nadzieję, że będzie Ono na wysokim poziomie.
    Pozdro dla WSZYSTKICH.

  7. Powrót do góry    #6
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,552
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,348 w 3,136 postach
    Oho, za SF:

    Prezes Cash Broker Stali Gorzów w rozmowie zdradził nam, że sytuacja brązowego medalisty IMŚ wyjaśni się po próbie toru. Bartosz Zmarzlik wystąpi w niej i zadecyduje o swoim występie. W tej chwili młody jeździec szykuje motocykle w parku maszyn.
    Czyli jak to jest według regulaminu ? Jak wystąpi na probie toru to potem już Stal nie może zgłosić innego zawodnika w razie gdyby BZ zdecydował, że nie jedzie ?

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •