Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 46 do 90 z 100

Wątek: II kolejka Ekstraligi: Stal Gorzów - Włókniarz Częstochowa

  1. Powrót do góry    #46
    Zbanowany
    Dołączył
    21-06-2008
    Postów
    456
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Chodzi o widowisko, jakbyś nie zajarzył, o to, by kibice w Gorzowie zobaczyli prawdziwe ściganie.
    Prawdziwe ściganie - nie jazdę na selektywnym torze, kopie po jaj lub wilczych dołach- widzimy w Gorzowie co mecz :-) ba - nawet co sparing i trening punktowany.

  2. Powrót do góry    #47
    Stały bywalec Awatar bartiromo1
    Dołączył
    07-03-2003
    Postów
    754
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 150 w 64 postach
    Bardzo aktywny forumowiczu z rzeszowa - nie będzie dla mnie żadną niespodzianką jak cz-wa przegra z gorzowem w tych samych rozmiarach co jedyna rozjedzie twoją marną marme.

    A pośmiać to się będziesz się mógł po konferencji prasowej, po której marta niczym władek będzie grzmieć na prawo i lewo o braku profesjonalizmu niektórych zawodników, wyciąganiu konsekwencji itp.


  3. Powrót do góry    #48
    Zbanowany Awatar cieslaczekCwaniaczek
    Dołączył
    10-03-2011
    Postów
    216
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Up
    Chciałe¶ po mnie pojechać? no to ci nie wyszło :] wymy¶l lepsz± ripostę bo teksty typu "marna marma" s± na poziomie przedszkola i już dawno wyszły z mody :].A z Marty nie będę sie ¶miał bo niby dlaczego? o.o do Leszna jedziemy powalczyć i na wygran± sie nie napinamy ,a jak zrobimy 38-40 pkt to będzie nasz duzy sukces bo przegrać z mistrzem Polski na jego torze to nie wstyd :].

  4. Powrót do góry    #49
    Zaawansowany Awatar lexy
    Dołączył
    18-08-2002
    Postów
    2,008
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A mi się wydaje po sparingu z Polonią ze te duńskie asy wcale nie będą tak błyszczeć.

    Mamy szczęscie ze Łagutom nasz tor nie leży,bo inaczej mecz byłby na styku,no chyba ze duńskie armaty naprawdę by wystrzeliły ale juz po sparingu można dostrzec że niczego takiego,przynajmniej narazie niebędzie.

    Sporym Hc dla nas będzie też postawa Zmarzlika.Myśle ze w Gorzowie pojedzie zdecydowanie lepiej i żadne z "lwiątek" ;) go nie doścignie a może urwie coś pozostałym.

    Gollob nie do ugryzienia pewnie choć sądze że tak łatwo te trójeczki mu wpadac nie bedą.

    Wszystko jednak zalezy od Łagutów,jesli dalej będą rozgryzać nasz tor jak na Pucharze Swiata to mecz będzie łatwy i przyjemny,jeśli pojadą dobrze to razem z pk i szuminą mogą napsuc nam sporo krwi i znów będą powazne rozmowy... ;)


  5. Powrót do góry    #50
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach

    hmmm

    W wieczornym wydaniu wiadomości reklamowano spotkanie Stali z Włókniarzem.
    Zapomnieli chyba, że go nie pokazują:)

    pozdrawiam
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  6. Powrót do góry    #51
    Stały bywalec Awatar spoo
    Dołączył
    28-08-2005
    Postów
    763
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 48 w 16 postach
    Chłopaki są bojowo nastawieni i jeżeli pokażą taką waleczność jak przeciw bykom to są w stanie ubić 35-37 punktów. Zamieniłbym Karlssona na innego, jego odłączenie od juniora jest marnym dla mnie pocieszeniem.

  7. Powrót do góry    #52
    Ekspert
    Dołączył
    16-06-2002
    Postów
    4,165
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 77 w 37 postach
    Myślę, że ewentualny słaby występ PK w Gorzowie otworzy furtkę do składu Hougaardowi.

  8. Powrót do góry    #53
    Użytkownik Awatar Brudne_Serce
    Dołączył
    20-05-2009
    Postów
    130
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Liczę na to (a w zasadzie jako kibic płacący za bilet wręcz wymagam) żeby w miejsce Hansa pojechał dzisiaj Artur. Nawet jeśli miałby zrobić 2 pkt, to wolę oglądać jego niż 2 pkt Andersena.

    Chciałbym na dzisiaj zobaczyć Stal w takim zestawieniu.

    Pedersen
    Zagar
    Iversen
    Mroczka
    Gollob
    P. Zmarzlik
    Cyran

    Cyran tylko i wyłącznie ze względu na to, że w lidze nie może startować jeszcze Bartek.
    Jeden bieg jego i pod prysznic może się udać.

    Generalnie myślę, że wygrana różnicą 12 pkt to powinien być najmniejszy rozmiar zwycięstwa (pewnie) 'najdroższej' ekipy nad (pewnie) 'najtańszą'.

  9. Powrót do góry    #54
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,416
    Kliknij i podziękuj
    1,810
    Podziękowania: 862 w 527 postach
    Cyran tylko i wyłącznie ze względu na to, że w lidze nie może startować jeszcze Bartek.
    Jeden bieg jego i pod prysznic może się udać.
    Cyran MUSI odjechać 3 wyścigi, gdyż taki jest wymóg regulaminowy ;)

  10. Powrót do góry    #55
    Użytkownik Awatar jac_tor
    Dołączył
    16-08-2006
    Postów
    172
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Liczę na to (a w zasadzie jako kibic płacący za bilet wręcz wymagam) żeby w miejsce Hansa pojechał dzisiaj Artur. Nawet jeśli miałby zrobić 2 pkt, to wolę oglądać jego niż 2 pkt Andersena.
    Na to wychodzi,że Hansio Lansio znów pójdzie na dywanik.
    Żal patrzeć na takiego zawodnika.

  11. Powrót do góry    #56
    Użytkownik
    Dołączył
    30-07-2008
    Postów
    393
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Paweł Zmarzlik (w,w,w) - talent czystej wody . Na szczęście już niedługo będzie robił to co do niego należy. czyli czyszczenie botów swojemu młodszemu braciszkowi.

  12. Powrót do góry    #57
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,838
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Nie, no. Nie mów.

    Przecież jeszcze niedawno niejaki maliniak uświadamiał mnie, że Stal ma najlepszych juniorów w kraju. :D

    P.s
    Troszkę wtórował mu (maliniakowi) niejaki Kingpin :P

  13. Powrót do góry    #58
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,185
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,928 w 3,240 postach
    tak dla scislosci - kto jest aktualnym MDMP? Pytanie do Mariusza.

  14. Powrót do góry    #59
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,997
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    Cel minimum - unikniecie kompromitacji - wykonany z nawiazka.

    Przed nominowanymi mamy 6 pkt straty i PiKeja w zapasie. Jeszcze powalczymy.

    PS. Ups, cos mi sie pokickalo z punktacja :) Ostatecznie to Nermark podsumowal lekko zenujacy wystep Wladkowych "gwiazd" z Danii.

  15. Powrót do góry    #60
    Użytkownik
    Dołączył
    30-03-2004
    Postów
    431
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 7 w 3 postach
    tak dla scislosci - kto jest aktualnym MDMP? Pytanie do Mariusza.
    co to ma do rzeczy ?


    Galopy są cienkie jak barszcz ? Stan na mistrza ? Sny na jawie...

    Gorzów niech się cieszy że tak jak ostatnio Pawlicki tyłek ratował tak teraz nijaki Iversen. Bo inaczej dupa blada...

    Ale plej ofy na pewną będa ..

    marze by były 3 raz takie same...

    Bo wygrywa drużyna a nie gollob i 1.5 innego zawodnika


  16. Powrót do góry    #61
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Ech szkoda, że to my dzisiaj nie jedziemy z Wiecznie Szóstą. Dostaliby niezłe baty.

  17. Powrót do góry    #62
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,838
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    tak dla scislosci - kto jest aktualnym MDMP? Pytanie do Mariusza.
    Odpowiadam, między innymi niejaki Paweł Zmarzlik - w,w,w który zrobił u siebie na domowym torze. :D

    I nie porównuj MDMP do wystepów w e-lidze. To dwa różne światy :)


    Na tą chwle już musze pogratulować częstochowianom. Nieźle walczycie mimo braku funduszu u MAriana. Aby tak do końca sezonu.

    Przegrana 6 pkt. daje nadzieję na bonus dla medalików.

    Oj, widzę, ze kolejka na dywanik do Komara się wydłuża, tym razem z Hansiem chyba pójdzie Nicki :D

  18. Powrót do góry    #63
    Stały bywalec Awatar Hain
    Dołączył
    01-07-2003
    Postów
    859
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 10 w 6 postach
    Hans! Hans! Andersen!! :)
    Toruń gratuluje udanej inwestycji Komarnickiemu :D

  19. Powrót do góry    #64
    Użytkownik
    Dołączył
    16-04-2002
    Postów
    177
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Gratulacje dla Czestochowy

    Mam nadzieje, ze jest tak bardzo mocna.
    Bo w przeciwnym razie musialbym pomyslec, ze Stal jest tak slaba...

    Marze o cudzie - Dworakowski zmienia zdanie, banka (lub wiecej) na stol i panowie Pawliccy w skladzie. Trzeba miec marzenia...

    Btw, czy za wartosc kontraktu Hansika nie uratowalibysmy Stilonu...?

  20. Powrót do góry    #65
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-04-2002
    Postów
    814
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 11 w 10 postach
    PUK ojcem zwycięstwa.
    Brawa dla Czewy za walkę, jeszcze nie jednej drużynie na psują krwi i odbiorą punkty. Bracia Łagutowie to nieźli Kozacy.
    Brawa także dla Stali za przygotowanie toru, na którym nie brakuje pięknego ścigania.
    Pozostałe ośrodki powinny brać z Was przykład. Chciałoby się rzec kiedy w Zielonej Górze doczekamy się tylu emocji i mijanek na torze.

  21. Powrót do góry    #66
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,185
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,928 w 3,240 postach
    jak ja Czestochowie zazdroszcze braci Łagutów!

  22. Powrót do góry    #67
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    To są wręcz jaja :D Oczyma wyobraźni widzę kolejną demonstrację w centrum Gorzowa, kibice z prześcieradłem "Chcemy Mroczkę!". Jak to dobrze, że nikt do tej pory nie wypomniał sławnego motywu "przywalenia 5-1 w ostatnim biegu" przez pewną znaną parę :) Szkoda trochę Szmobierskiego, bo byłoby jeszcze przyjemniej.

  23. Powrót do góry    #68
    Zaawansowany
    Dołączył
    23-04-2006
    Postów
    2,088
    Kliknij i podziękuj
    235
    Podziękowania: 169 w 124 postach
    Cze-wa pozytywnie zaskakuje. 42 punkty na gorzowskim torze. Tylko pogratulować. Hansio błyszczy formą od czasu startów w Wybrzeżu, więc to żadne zaskoczenie. Pewnie do kasy i tak stoi pierwszy. Normalnie aż żal mi Władysława. Facet wkłada serce i niemały kesz a tu szykuje mu się kolejny sezon zszarganych nerwów. Cała nadzieja w PUKu :P

  24. Powrót do góry    #69
    Użytkownik
    Dołączył
    19-06-2009
    Postów
    306
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Gratulacje dla Czewy!!!
    Piękny stawiliście opór gorzowiakom.
    Teraz pytanie czy Stal jest tak słaba, czy Częstochowa tak silna?

  25. Powrót do góry    #70
    Stały bywalec Awatar Rain
    Dołączył
    08-06-2002
    Postów
    875
    Kliknij i podziękuj
    22
    Podziękowania: 66 w 26 postach
    Będzie gdzieś można obejrzeć skrót ?
    Chciałbym zobaczyć jak nasi ruscy latali w Gorzowie :)
    A pytanie jeszcze jedno; jaki był tor ? Przyczepny czy na twardo ?

  26. Powrót do góry    #71
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    30-04-2006
    Postów
    6,349
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 465 w 353 postach
    jak ja Czestochowie zazdroszcze braci Łagutów!
    kurde, nic nie mów.

    jak dwa lata temu mówiłem, żeby ich brać do Polonii, to mnie wyśmiewano. :P

    Grisza wyprzedził Tomka na dystansie? jak to wyglądało?

  27. Powrót do góry    #72
    Stały bywalec Awatar kecaj1
    Dołączył
    09-11-2008
    Postów
    544
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    No to pokazały nie ma co, przy tej dyspozycji szóste jak co roku murowane. A najlepiej jak znowu na początku play-off na Falubaz trafią i znów będą wakacje !

  28. Powrót do góry    #73
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-03-2004
    Postów
    924
    Kliknij i podziękuj
    121
    Podziękowania: 84 w 58 postach
    [quote]Będzie gdzieś można obejrzeć skrót ?
    Chciałbym zobaczyć jak nasi ruscy latali w Gorzowie :)
    A pytanie jeszcze jedno; jaki był tor ? Przyczepny czy na twardo ? [/quote

    A widzialeś tor przyczepny w gorzowie

  29. Powrót do góry    #74
    Ekspert Awatar lynx
    Dołączył
    31-10-2001
    Postów
    3,883
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 10 w 7 postach
    to nie czestochowa taka mocna a gorzow taki slaby.
    2 mecz i juniorka nie istnieje.
    2 mecz i druga linia daje ciala.
    pojechal dzis golob i z 3 zawodnikow zlozylo sie koleknego i z pozostalych nastepnego...
    cale szczescie "zielonogorski zaciag" nie zawiod bo wladek by sie chyba przekrecil.

  30. Powrót do góry    #75
    Początkujący
    Dołączył
    10-04-2011
    Postów
    1
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    :D No na wstępie gratulacje dla zawodników Wlokniarza. Bracia Lagutowie pokazali, ze nie straszne im galakticos. Jak zawsze śmiałem się z Komarnickiego, tak tym razem, jest mi go zal... Koles wkłada tyle dobrego w ta dyscyplinę, choć zainteresowało mnie jedno pytanie poprzednika. Mianowicie- czy za te pieniądze wydane na Hansia, nie pomogloby Stilonowi? Nie ma sentymentow... Hans to Transferowa wtopa, no i już teraz nie oszukujmy się Stal nie ma szans na final, a co za tym idzie Komar nie odpali cygara :)

  31. Powrót do góry    #76
    Ekspert Awatar lynx
    Dołączył
    31-10-2001
    Postów
    3,883
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 10 w 7 postach
    nie przesadzajcie to ze teraz hans nie jezdzi wcale nie znaczy ze mu sie odmieni...
    jak ktos mysli ze mroczka pojechalby lepiej to zle mysli ;] hans mimo wszystko jakies punktu tam bedzie ciulal i jesli bedzie startowal to z 1,8 na bieg ukreci. ale czy warto co rok zmieniac zawodnikow? ja bym wolal ogladac gapinskiego... ale wladek musial z kogos zrobic kozla ofiarnego wiec mi go teraz wcale nie zal ;]

  32. Powrót do góry    #77
    Ekspert Awatar thengel
    Dołączył
    23-05-2003
    Postów
    4,322
    Kliknij i podziękuj
    525
    Podziękowania: 939 w 479 postach
    Fakt Gorzowiacy forma nie grzesza... ale przesadzacie z tym wyrokowaniem. Do wakacji jeszcze daleko i forma moze przyjsc w tym najbardziej przez wszystkich oczekiwanym momencie. Chociaz ja i tak uwazam ze Final bedzie taki sam jak w zeszlym roku. Dzis Czestochowa pokazala ze wcale slabi nie sa i trzeba sie z nimi liczyc a nie przypisywac od razu sobie punkty. Falubaz czeka ciezka przeprawa u nich za tydzien. Gorzow moze sie pocieszac ze przynajmniej Iversen robi to co do niego nalezy. Tylko do niego i Golloba nie mozna miec pretensji. Pedersen z Zagarem zawiedli, zwlaszcza ten pierwszy. Za Andersena koniecznie Mroczka. Dzis honor mlodziezy gorzowskiej troche obronil niechciany Cyran. Przyjdzie Bartek bedzie lepiej... ale chyba jednak zajmie miejsce brata...

    Ale spoko Staleczka, bedzie lepiej niz rok temu. Na piate miejsce powinniscie dac rade sie wspiac.

    Pozdrawiam

  33. Powrót do góry    #78
    Zaawansowany Awatar libky
    Dołączył
    13-12-2005
    Postów
    1,551
    Kliknij i podziękuj
    268
    Podziękowania: 343 w 187 postach
    Oj słabi jesteśmy, że hoho...

    Nie ma co się łudzić, Hansio Lansio lepiej jeździć nie będzie i przez to w tym sezonie jesteśmy w czarnej pupie. Mroczka przy całym szacunku nie nadaje się jeszcze na ekstraligę. Pedersen pewnie dogada się ze sprzętem a Bartek jakieś punkty będzie robił. Jednak przy bardzo przeciętnej drugiej linii w postaci Zagara i Iversena (nie ma co podpalać się dobrym początkiem) nie jesteśmy w stanie powalczyć w tym sezonie o pudło.

    Paweł Zmarzlik powinien zastanowić się nad kontynuowaniem kariery. Strasznie żal mi tego chłopaka ale chyba wbrew temu co mówi zeszłoroczna kontuzja wywarła wielki wpływ na jego psychikę. Ma już 21 lat i jeśli miałby zaistnieć w tym sporcie w tym sezonie musiał by eksplodować. Nic jednak nie wskazuje, że mogło by się wydarzyć coś pozytywnego trzeba zastanowić się czy warto igrać ze zdrowiem uprawiając dalej ten niebezpieczny sport.

    Gratulacje dla Czewy za świetny występ i przyłączam się do grupy zazdroszczących Łagutów..:)

  34. Powrót do góry    #79
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-07-2008
    Postów
    1,769
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Współczuję Wam Andersena, ten gość wydaje się totalnie wypalony, taki Sven Hannawald na żużlu. Na moje już do końca sezonu powinien śmigać Mroczka.

  35. Powrót do góry    #80
    Ekspert
    Dołączył
    16-06-2002
    Postów
    4,165
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 77 w 37 postach
    Według moich informacji po meczu Szombierski udał się do szpitala na prześwietlenie, gdyż narzekał na ból kręgów szyjnych.

    Co do meczu:
    BRAWO WŁÓKNIARZ ZA WALKĘ!
    Jestem w szoku. Szkoda, że meczu nie było w TV.

  36. Powrót do góry    #81
    Stały bywalec Awatar Agent_Cooper
    Dołączył
    26-03-2007
    Postów
    1,405
    Kliknij i podziękuj
    41
    Podziękowania: 245 w 141 postach
    Są 2 pkt dla Gorzowa to plan wykonany....... nie rozumiem tych wypowiedzi powyżej :D:D


    ...co teraz???? Czy Władzio ma jeszcze asa w rękawie aby spróbować kolejnego podejścia pod Przemka? A ze biznesmen z niego pierwszej wody, to będzie forsować zamknięte drzwi hehe


    Po występach Czewy, chyba jednak zmienie decyzję i pojawie sie na Olsztyńskiej gdy zawita tam Apator ;).oj te Ruskie łądnie latają


    ----------
    Hans --- nie łam sie !! :D

  37. Powrót do góry    #82
    Stały bywalec Awatar Skywalker-RM
    Dołączył
    08-04-2009
    Postów
    1,005
    Kliknij i podziękuj
    14
    Podziękowania: 6 w 5 postach
    Te pieniążki które dostał Andersen to trzeba było dać Stilonowi.Tam chłopaki mają ambicję ! Bez wypłaty od paru dobrych miesięcy,w klubie nie ma nic a oni tam walczą bo mają honor.Jadą kilkaset kilometrów do Wodzisławia i wygrywają 3:1.

    Paweł Zmarzlik :( Szkoda mi chłopaka.Przegrał rywalizację z Cyranem i póki co to właśnie on sobie nie pojeździ.

    Na tą chwilę dla mnie nie ważny jest wynik z Unią.Mogą nawet dostać porządnego cepa na poziomie 55:35 byle by tego ciołka Hansa nie było w składzie.

  38. Powrót do góry    #83
    Użytkownik
    Dołączył
    06-04-2003
    Postów
    93
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No i po meczyku.

    Krótko i na temat:

    - Czestochowa pokazała się znakomicie - duże brawa za walkę do samego końca. Łagutowie są (byli) przez wielu niedoceniani ale ja zawsze uprzedzałem, ze nie warto ich lekceważyć bo widać ze chopaki wiedzą jak sie jeździ i przede wszystkim nie odpuszczają. Szkoda ze nie ma ich u nas. Poza tym PKej jak na swoje latka śmigał naprawdę fajnie, choć jak to on pewnie prędzej czy później zacznie cieniować (on już tak od jakieś czasu ma :) ). Nermark - kolejne pozytywne zaskoczenie - tym bardziej, ze co roku mam okazję z nim pogadać i co roku przesuwał temat EL na rok kolejny w sensie "I'm thinking about it, but maybe next year". A tu proszę - dwa mecze i dwa raz wynik bardzo solidny! Szumina i juniorzy zrobili co się spodziewano tj. nic - byli, postatystowali i po meczyku.

    - Gorzów - niby wygrana ale szału nie ma. Szkoda tej 3ki Tomka w ostatnim biegu ale jak się ma głowę na łożysku to się trzeba mimo wszystko pilnować - ktoś jednak może (choc to niewiarygodne ;) ) być szybszy na jego torze ;). Nicki - lipa i tyle - wolny i walczący z motocyklem a do tego jazda bez koncepcji. Andersen - bez zmian - lepiej za niego puszczać juniora albo Mroczkę - przynajmniej bedzie z tego jakiś wymierny pożytek (finansowy i patriotyczny :) ). Zagar - szybki jak cholera ale ni ustrzegł się błędów. Miejmy nadzieję, że utrzyma takie kopyto i jak opanuje emocje to wyniki 10+ są spokojnie w jego zasiegu. PUK - ostatni (poza TG i Zagarem) jasny punkt tej ekipy - waleczny i myślący na torze. Cała ta para tj. Zagar i PUK była świetna - latali jak dwa psy gończe, a akcja na PKeju to już prawdziwy ogień - widać, zę chłopaki fajnie się rozumieją i portafią uzupełnić się na torze. Juniorka - Cyran wraźnie lepiej i przede wszystkim spokojniej, zero pechowe bo zaspał na starcie a potem już nie dał rady pogonić dobrej pary ale dziś nie było to wszystko juz takie w czarnych barwach i czekam z niecierpliwoscią na dalsze jego występy. Paweł - cholerny pech tego chłopaka - najpierw sytuacja w pierwszym łuku (wg mnie na powtórkę w 4rech), potem chabeta poniosła i zaliczona banda, no i na koniec "w" na skutek niezdolnosci do jazdy. Szkoda bo po dobrych startach i fajnym zaprezentowaniu się z Bydzią wygladało to dobrze. Może to jednak tylko takie gówniane początki - szkoda aby się chłopak miał skończyć / zablokować po nieudanych dwóch meczach. Niestety jednak z Lesznem jedzie Cyran i Bartek (miejmy takze nadzieję, ze nic Pawłowi się poważnego nie stało i tylko dla bezpieczeństwa (kontuzjowanych wcześniej gnatów) lekarz na wszelki wypadek zabronił mu startu w kolejnym biegu).

    Ogólnie fajne widowisko i cieszę się, zę mecz nie był - jak niektórzy prognozowali - do jednej bramki. Sporo walki, Pazur na torze i nieoczekiwane rozstrzygniecia. Brawa za Czewy za podjeci erękawicy i miejmy nadzieję, ze nie spuszczą z tonu w kolejnych meczach (mogą stać się nawet czarnym koniem rozgrywek). Z resztą - na pewno kibice przyjezdni potwierdzą, ze nie tylko mi się zawody i postawa gosci podobały - po kazdym wygranym biegu częstochowianie dostawai solidne brawa i chyba nie mogą złego slowa powiedzieć na gorzowską publikę.


    Ps. Akcja na Tomku w 15tym biegu wyglądała naprawdę fajnie, choć nie ma co ukrywać, ze to efekt "błędu" Tomka a raczej zbytniej wiary we własne fury tj. próbował za wszelka cenę wyciagnąć Zagara na 5:1 i zamiast skupić się na pilnowaniu pozycji na drugim łuku pozwolił Łagucie na rozpędzenie się najlepszą ścieżką. A że chłopaki akurat byli i szybcy i spasowani to było po tym manewrze już po herbacie.

    Ps.2 Ale co by ie mówić - stadion mamy pierwsza klasa no i przygotowanie marketingowe na naprawdę wysokim poziomie - *****... stadion, wypaśne oprawy i doping no i dwa telebimy nadajace symultanicznie po dwóch stronach stadionu + relacje live na 3 kamery prosto z murawy, parkingu i trybun + wywiady na zywo z zawodnikami. W tym względzie DMP mamy zagwarantowane bo reszta ekip oddaje zwyciestwa walkowerem ;). Ech... gdyby za to dawali medale.. ;)

    Pozdr.
    Marcin

  39. Powrót do góry    #84
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,838
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Według moich informacji po meczu Szombierski udał się do szpitala na prześwietlenie, gdyż narzekał na ból kręgów szyjnych.
    Hm, no to Stal miała szczęście w nieszczęściu Szuminy. Mogła ten mecz przegrać :D

  40. Powrót do góry    #85
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-04-2002
    Postów
    814
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 11 w 10 postach
    Gorzowiaki nie skreślajcie zbyt pochopnie Andersena. To dopiero drugi mecz sezonu. Racją jest, że jedzie lipę jak na razie. Prawdą jest też fakt, że to nie jest już ten sam zawodnik co kilka lat temu.
    Jak na razie to dziękujcie Falubazowi za PUKa, bo gdyby pojechał on na swoim ubiegłorocznym poziomie, to dzisiaj byli byście bez punktów.
    No i pamiętajcie, że najważniejsze mecze są w sierpniu. Chyba lepiej będzie dla Was, gdy Hansior i Niki będą solidnie punktowali w play-offach.
    W ubiegłym roku w rundzie zasadniczej niemal wszystko wygrywaliście i był hurra optymizm, jednak w paly-off kontuzja Nikiego i pełne gacie przed Falubazem doprowadziły Was po raz kolejny do przedwczesnych wakacji.
    Podsumowując jeszcze jest zbyt wcześnie żeby wyciągać jakiekolwiek większe wnioski, a tym bardzie stawiać kreskę na którymkolwiek żużlowcu.
    Więcej optymizmu proponuję.
    Cieszcie się natomiast, że macie piękny stadion i tor do walki. My w Zielonej Górze chyba nie prędko się doczekamy jednego lub drugiego.

  41. Powrót do góry    #86
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cieszcie się natomiast, że macie piękny stadion i tor do walki. My w Zielonej Górze chyba nie prędko się doczekamy jednego lub drugiego.
    Może się przeprowadź do Gorzowa i kup sobie żółto-niebieski szaliczek ?

  42. Powrót do góry    #87
    Zbanowany
    Dołączył
    21-06-2008
    Postów
    456
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Meczyk wygrany- ale nie ma z czego się cieszyć. Z tak jazda daleko nie zajedziemy. Ciut chyba, zlekceważyliśmy przeciwnika. Mam jednak nadzieję, że to podziała jak kubeł zimnej wody na główki naszych zawodników.Tyle ogólnego.
    Tor do walki (toromistrz z Leszna i Tarnowa na korepetycje do Gorzowa). Stadion praktycznie zapełniony :-)- wygląda extra. Gratulacje dla grupki kibiców Częstochowy- brawo za zachowanie- fajnie oglądać kibiców a nie bandyckie bydło w klatce. Bracia Łagutowie- fajnie śmigają :-) widać że im się chce chcieć :-).
    P.S. Pozdrowienia dla pierdziucha naszego forum. Powoli przerasta pierwowzór z Konopielki.

  43. Powrót do góry    #88
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,838
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Gorzowiaki nie skreślajcie zbyt pochopnie Andersena. To dopiero drugi mecz sezonu.
    Racja, też jestem za tym aby Hansowi dać jeszcze szansę. Przynajmniej do meczu z Falubazem :D

  44. Powrót do góry    #89
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-06-2003
    Postów
    836
    Kliknij i podziękuj
    97
    Podziękowania: 29 w 18 postach
    czy to prawda, że sponsorem starszego Zmarzlika jest znany portal internetowy. Stąd przy jego nazwisku w programie "www" ?

  45. Powrót do góry    #90
    Stały bywalec Awatar tonqister
    Dołączył
    18-05-2002
    Postów
    555
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    Gdzie Hans tam kłopoty!!! O Hansa walczyły dwa kluby - jeden chciał go sie pozbyć a drugi nie chciał go kupić, ale od czego w Polsce jest Gorzów. Tam biorą każde gówno. Gratulacje.
    GIALLOAZZURROBIANCHO

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •