Gorzów Wlkp. - Częstochowa 51:39
Leszno - Rzeszów 49:41
Tarnów - Zielona Góra 42:48
Toruń - Wrocław 50:40
Daugavpils - Poznań 51:39
Gniezno - Łódź 53:37
Grudziądz - Gdańsk 51:39
Rybnik - Bydgoszcz 42:48
Równe - Kraków 40:50
Gorzów Wlkp. - Częstochowa 51:39
Leszno - Rzeszów 49:41
Tarnów - Zielona Góra 42:48
Toruń - Wrocław 50:40
Daugavpils - Poznań 51:39
Gniezno - Łódź 53:37
Grudziądz - Gdańsk 51:39
Rybnik - Bydgoszcz 42:48
Równe - Kraków 40:50
Gorzów Wlkp. - Częstochowa 56:34
Leszno - Rzeszów 55:35
Tarnów - Zielona Góra 42:48
Toruń - Wrocław 52:38
Daugavpils - Poznań 42:48 (a co!)
Gniezno - Łódź 59:31
Grudziądz - Gdańsk 50:40
Rybnik - Bydgoszcz 40:50
Równe - Kraków 35:55
Gorzów wlkp.-Częstochowa 52:38
Leszno-Rzeszów 49:41
Tarnów-Zielona Góra 41:49
Toruń-Wrocław 48:42
Daugavpils-Poznań 55:35
Gniezno-Łódź 60:30
Grudziądz-Gdańsk 47:43
Rybnik-Bydgoszcz 38:52
Równe-Kraków 45:45
Gorzów Wlkp. - Częstochowa 55:35
Leszno - Rzeszów 47:43
Tarnów - Zielona Góra 41:49
Toruń - Wrocław 52:38
Daugavpils - Poznań42:48
Gniezno - Łódź56:34
Grudziądz - Gdańsk 50:40
Rybnik - Bydgoszcz39:51
Równe - Kraków52:38
Gorzów Wlkp. - Częstochowa 52:38
Leszno - Rzeszów 53:37
Tarnów - Zielona Góra 46:44
Toruń - Wrocław 50:40
Daugavpils - Poznań 51:39
Gniezno - Łódź 63:27
Grudziądz - Gdańsk 51:39
Rybnik - Bydgoszcz 45:45
Równe - Kraków 47:43
Gorzów Wlkp. - Częstochowa 57:33
Leszno - Rzeszów 53:37
Tarnów - Zielona Góra 50:40
Toruń - Wrocław 52:38
Daugavpils - Poznań 55:35
Gniezno - Łódź 56:34
Grudziądz - Gdańsk 50:40
Rybnik - Bydgoszcz 41:49
Równe - Kraków 52:38
Gorzów Wlkp. - Częstochowa 57:33
Leszno - Rzeszów 52:38
Tarnów - Zielona Góra 42:48
Toruń - Wrocław 51:39
Daugavpils - Poznań 56:34
Gniezno - Łódź 62:28
Grudziądz - Gdańsk 52:38
Rybnik - Bydgoszcz 40:50
Równe - Kraków 42:48
Gorzów Wlkp. - Częstochowa 55-35
Leszno - Rzeszów 60-30
Tarnów - Zielona Góra 44-46
Toruń - Wrocław 48-42
Daugavpils - Poznań 55-35
Gniezno - Łódź 65-25
Grudziądz - Gdańsk 46-44
Rybnik - Bydgoszcz 50-40
Równe - Kraków 44-46
2 kolejka wg Rembik`a
Gorzów Wlkp. - Częstochowa 48-42
Leszno - Rzeszów 54-36
Tarnów - Zielona Góra 40-50
Toruń - Wrocław 48-42
Daugavpils - Poznań 60-30
Gniezno - Łódź 60-30
Grudziądz - Gdańsk 48-42
Rybnik - Bydgoszcz 36-54
Równe - Kraków 42-48
Gorzów Wlkp. - Częstochowa 61:29
Leszno - Rzeszów 56:34
Tarnów - Zielona Góra 50:40
Toruń - Wrocław -:-
Poznań - Daugavpils -:-
Gniezno - Łódź 65:25
Grudziądz - Gdańsk 55:35
Rybnik - Bydgoszcz 40:50
Równe - Kraków -:-
2 kolejka
Gorzów Wlkp. - Częstochowa 55:35
Leszno - Rzeszów 51:39
Tarnów - Zielona Góra 47:43
Toruń - Wrocław 52:38
Daugavpils - Poznań 52:38
Gniezno - Łódź 55:35
Grudziądz - Gdańsk 47:43
Rybnik - Bydgoszcz 43:47
Równe - Kraków 49:41
Gorzów Wlkp. - Częstochowa 55:35
Leszno - Rzeszów 51:39
Tarnów - Zielona Góra 50:40
Toruń - Wrocław 52:38
Daugavpils - Poznań 58:32
Gniezno - Łódź 55:35
Grudziądz - Gdańsk 50:40
Rybnik - Bydgoszcz 46:44
Równe - Kraków 45:45
Gorzów Wlkp. - Częstochowa 48:42
Leszno - Rzeszów 51:39
Tarnów - Zielona Góra 40:50
Toruń - Wrocław 52:38
Daugavpils - Poznań 52:38
Gniezno - Łódź 64:26
Grudziądz - Gdańsk 49:41
Rybnik - Bydgoszcz 39:51
Równe - Kraków 48:42
2 kolejka
Gorzów Wlkp. - Częstochowa 47:43
Leszno - Rzeszów 50:40
Tarnów - Zielona Góra 46:44
Toruń - Wrocław 48:42
Daugavpils - Poznań 52:38
Gniezno - Łódź 57:33
Grudziądz - Gdańsk 47:43
Rybnik - Bydgoszcz 40:50
Równe - Kraków 49:41
Gorzów-Częstochowa 50:40
Leszno-Rzeszów 50:40
Tarnów-Falubaz 37:53
Toruń-Wrocław 58:32
Daugavpils-Poznań 44:46:)
Gniezno-Łódź 61:29
Grudziądz-Gdańsk 45:45
Rybnik-Bydgoszcz 32:58
Równe:Kraków 37:53
Gorzów Wlkp. - Częstochowa 54-36
Leszno - Rzeszów 50-40
Tarnów - Zielona Góra 47-43
Toruń - Wrocław 54-36
Gniezno - Łódź 58-32
Grudziądz - Gdańsk 46-44
Rybnik - Bydgoszcz 42-48
Równe - Kraków 50-40
Zenon Jaskuła - TDF 1993!
Rafał Majka - Vuelta 2015!!! 3xTDF!!!
Niemiec - Vuelta 2014!
28/09/2014 - MICHAŁ KWIATKOWSKI MISTRZEM ŚWIATA!!!! 19/04/2015 - AMSTEL GOLD RACE!!! E3 Harelbeke 25/03/2016!!! Strade Bianche 2014/2017
18/03/2017 Milan-San Remo!!!
Gorzów Wlkp. - Częstochowa 52:38
Leszno - Rzeszów 50:40
Tarnów - Zielona Góra 44:46
Toruń - Wrocław 50:40
Daugavpils - Poznań 46:44
Gniezno - Łódź 56:34
Grudziądz - Gdańsk 50:40
Rybnik - Bydgoszcz 40:50
Równe - Kraków 48:42
Gorzów Wlkp. - Częstochowa 56:34
Leszno - Rzeszów 50:40
Tarnów - Zielona Góra 47:43
Toruń - Wrocław 50:40
Daugavpils - Poznań 53:37
Gniezno - Łódź 57:33
Grudziądz - Gdańsk 51:39
Rybnik - Bydgoszcz 41:49
Równe - Kraków 42:48
Gorzów Wlkp. - Częstochowa 55-35
Leszno - Rzeszów 48-42
Tarnów - Zielona Góra 46-44
Toruń - Wrocław 56-34
Daugavpils - Poznań 48-42
Gniezno - Łódź 60-30
Grudziądz - Gdańsk 52-38
Rybnik - Bydgoszcz 35-55
Równe - Kraków 46-44
Nie ma konieczności typowania meczu Daugavpils-Poznań gdyż mecz został przełożony!
Gorzów Wlkp. - Częstochowa 54:36
Leszno - Rzeszów 57:33
Tarnów - Zielona Góra 40:50
Toruń - Wrocław 53:37
Gniezno - Łódź 65:25
Grudziądz - Gdańsk 53:37
Rybnik - Bydgoszcz 36:54
Równe - Kraków 41:49
Gorzów Wlkp. - Częstochowa 52:38
Leszno - Rzeszów 47:43
Tarnów - Zielona Góra 50:40
Toruń - Wrocław 52:38
Gniezno - Łódź 52:38
Grudziądz - Gdańsk 49:41
Rybnik - Bydgoszcz 38:52
Równe - Kraków 48:42
Gorzów Wlkp. - Częstochowa 53-37
Leszno - Rzeszów 49-41
Tarnów - Zielona Góra 47-43
Toruń - Wrocław 54-36
Gniezno - Łódź 61-29
Grudziądz - Gdańsk 49-41
Rybnik - Bydgoszcz 38-52
Równe - Kraków 39-51
Gorzów Wlkp. - Częstochowa 58:32
Leszno - Rzeszów 50:40
Tarnów - Zielona Góra 43:47
Toruń - Wrocław 48:42
Gniezno - Łódź 52:38
Grudziądz - Gdańsk 46:44
Rybnik - Bydgoszcz 42:48
Równe - Kraków 44:46
Ekstraliga :
Gorzów - Częstochowa 55-35
Leszno - Rzeszów 54-36
Tarnów - Zielona Góra 43-47
Unibax Toruń - Betard WTS Wrocław 54-36
1 Liga:
Daugavpils - Poznań 50-40
Gniezno - Łódź 60-30
Grudziądz - Gdańsk 54-36
Rybnik - Bydgoszcz 43-47
2 Liga:
Równe - Kraków 43-47
Gorzów Wlkp. - Częstochowa 55-35
Leszno - Rzeszów 52-38
Tarnów - Zielona Góra 42-48
Toruń - Wrocław 54-36
Gniezno - Łódź 61-29
Grudziądz - Gdańsk 50-40
Rybnik - Bydgoszcz 47-43
Równe - Kraków 54-36
Gorzów Wlkp. - Częstochowa 57-33.
Leszno - Rzeszów 53-37.
Tarnów - Zielona Góra 45-45.
Toruń - Wrocław 51-39.
Gniezno - Łódź 53-37.
Grudziądz - Gdańsk 45-45.
Rybnik - Bydgoszcz 48-42.
Równe - Kraków 42-48.
Gorzów Wlkp. - Częstochowa 58:32
Leszno - Rzeszów 50:40
Tarnów - Zielona Góra 48:42
Toruń - Wrocław 50:40
Gniezno - Łódź 55:35
Grudziądz - Gdańsk 49:41
Rybnik - Bydgoszcz 42:48
Równe - Kraków 44:46
Gorzów Wlkp. - Częstochowa 55-35
Leszno - Rzeszów 54-36
Tarnów - Zielona Góra 47-43
Toruń - Wrocław 53-37
Gniezno - Łódź 56-34
Grudziądz - Gdańsk 49-41
Rybnik - Bydgoszcz 43-47
Równe - Kraków 48-42
Gorzów Wlkp. - Częstochowa 58-32
Leszno - Rzeszów 58-32
Tarnów - Zielona Góra 48-42
Toruń - Wrocław 55-35
Gniezno - Łódź 60-30
Grudziądz - Gdańsk 52-38
Rybnik - Bydgoszcz 40-50
Równe - Kraków 48-42
Wyniki 2 kolejki
Magda81 (1,1,2,1,1,0) 6pkt.
Skorpionsky (1,1,0,1,1,0) 4pkt
Vojthas (1,1,2,1,1,0) 6pkt.
Stamper (1,1,5,1,1,0) 9pkt.
Kaltort (1,1,0,1,1,0) 4pkt.
Kamel (5,1,5,1,2,0) 14pkt.
Maax4 (1,1,1,1,1,0) 5pkt.
Hunter (1,1,0,1,1,0) 4pkt.
BGDZ (1,1,0,1,5,0) 8pkt.
Kibolspeedway (1,1,2,1,5,0) 10pkt.
Maciej9953 (1,1,1,1,2,2) 8pkt.
Rembik (5,1,5,1,2,0) 14pkt.
Molineux (1,1,0,1,1,0) 4pkt.
Ejber (1,1,1,1,1,0) 5pkt.
Bojownik73 (2,1,1,1,0,0) 5pkt.
Piekarnik92 (1,1,2,1,1,0) 6pkt.
Mildura (1,1,0,1,2,0) 5pkt.
SvR (1,1,1,2,2,0) 7pkt.
Meef (1,1,0,2,2,0) 6pkt.
Mejdi (1,1,0,1,2,0) 5pkt.
Papuga (1,1,2,1,1,0) 6pkt.
Latosi79 (1,1,0,1,0,5) 8pkt.
Elkuciapos (1,1,0,1,2,0) 5pkt.
Samir (1,1,2,1,1,2) 8pkt.
Swistak86 (1,1,0,1,2,0) 5pkt.
Keny (1,1,0,1,1,2) 6pkt.
Ojciec Mateusz (1,1,0,1,1,0) 4pkt.
Vargas (2,1,0,1,5,0) 9pkt.
Urbi (1,1,0,1,1,0) 4pkt.
KLASYFIKACJA PO 2 KOLEJKACH (niepełnych)
1.Kamel - 25pkt.
2.Rembik - 23pkt.
3.Papuga - 21pkt.
4.Kibolspeedway - 20pkt.
5.Maciej9953 - 20pkt.
6.Stamper - 18pkt.
7.Magda81 - 18pkt.
8.Elkuciapos - 18pkt.
9.Samir - 17pkt.
10.Skorpionsky - 17pkt.
11.BGDZ - 16pkt.
12.Ejber - 16pkt.
13.Latosi79 - 15pkt.
14.Molineux - 14pkt.
15.Kaltort - 14pkt.
16.SvR - 13pkt.
17.Meef - 13pkt.
18.Mildura - 13pkt.
19.Vojthas - 13pkt.
20.Piekarnik92 - 13pkt.
21.Maxx4 - 13pkt.
22.Świstak86 - 11pkt.
23.Bojownik73 - 10pkt.
24.Mejdi - 10pkt.
25.Vargas - 9pkt.
26.Hunter - 9pkt.
27.Keny - 6pkt.
28.Ojciec Mateusz - 4pkt.
29.Urbi - 4pkt.
W tej kolejce najlepszym wynikiem mogą się pochwalić Kamel i Rembik. Obaj wytypowali idealnie po dwa wyniki i jeden trafili prawie idealnie. Dzięki swoim okazałym jak na tę kolejkę zdobyczom punktowym wysunęli się na czoło stawki.
Obu graczom składam gratulacje!
Jeśli komuś nie zgadza się ilość punktów proszę pisać na PW.
Hunter
gratki za ekspresowe liczenie:)
Zenon Jaskuła - TDF 1993!
Rafał Majka - Vuelta 2015!!! 3xTDF!!!
Niemiec - Vuelta 2014!
28/09/2014 - MICHAŁ KWIATKOWSKI MISTRZEM ŚWIATA!!!! 19/04/2015 - AMSTEL GOLD RACE!!! E3 Harelbeke 25/03/2016!!! Strade Bianche 2014/2017
18/03/2017 Milan-San Remo!!!
Najważniejsze, żeby nie było byków ;). Vojthas programik zrobił to i pozwala liczyć szybciej jednak zawsze może wyskoczyć jakiś babol. A i dzisiaj tylko 6 meczy to roboty mniej haha
Po 2 kolejkach jeśli chodzi o mnie to jest bardzo dobrze. Brawo za tak szybkie podliczenie wyników.
Mecz 11 kolejki Ekstraligi rozgrywany awansem (17 kwietnia)
Częstochowa-Zielona Góra
Mecz 3 kolejki I ligi rozgrywany awansem (17 kwietnia)
Daugavpils - Gniezno
Zaległe mecze 1 kolejki II ligi (17 kwietnia)
Krosno - Opole
Lublin - Równe
Mecz 3 kolejki II ligi rozgrywany awansem (16 kwietnia)
Równe - Kraków
Wynik meczu Równe-Kraków można typować to najbliższej soboty do godz.11.
Natomiast wyniki pozostałych w/w meczy można typować do najbliższej niedzieli do godz.12:00
Wszystkie typy i edycje po wyznaczonych godzinach nie będą brane pod uwagę przy punktowaniu. Godziny mogą ulec zmianie - w razie czego pojawi się informacja o tym.
Mecz 11 kolejki Ekstraligi rozgrywany awansem (17 kwietnia)
Częstochowa - Zielona Góra 41-49
Mecz 3 kolejki I ligi rozgrywany awansem (17 kwietnia)
Daugavpils - Gniezno 50-40
Zaległe mecze 1 kolejki II ligi (17 kwietnia)
Krosno - Opole 48-42
Lublin - Równe 51-39
Mecz 3 kolejki II ligi rozgrywany awansem (16 kwietnia)
Równe - Kraków 40-50
Częstochowa-Zielona Góra 47:43
Daugavpils - Gniezno 49:41
Krosno - Opole 48:42
Lublin - Równe 57:33
Równe - Kraków 50:40
Częstochowa-Zielona Góra 42:48
Daugavpils - Gniezno 51:39
Krosno - Opole 52:38
Lublin - Równe 55:35
Równe - Kraków 47:43
Mecz 3 kolejki I ligi rozgrywany awansem (17 kwietnia)
Daugavpils - Gniezno44:46
Zaległe mecze 1 kolejki II ligi (17 kwietnia)
Krosno - Opole51:39
Lublin - Równe57:33
Mecz 3 kolejki II ligi rozgrywany awansem (16 kwietnia)
Równe - Kraków48:42
Mecz 3 kolejki I ligi rozgrywany awansem (17 kwietnia)
Daugavpils - Gniezno 50:40
Zaległe mecze 1 kolejki II ligi (17 kwietnia)
Krosno - Opole 52:38
Lublin - Równe 62:28
Mecz 3 kolejki II ligi rozgrywany awansem (16 kwietnia)
Równe - Kraków 42:48
Ekstraliga (17 kwietnia)
Częstochowa-Zielona Góra 42:48
Mecz 3 kolejki I ligi rozgrywany awansem (17 kwietnia)
Daugavpils - Gniezno 38:52
Zaległe mecze 1 kolejki II ligi (17 kwietnia)
Krosno - Opole 54:36
Lublin - Równe 61:29
Mecz 3 kolejki II ligi rozgrywany awansem (16 kwietnia)
Równe - Kraków 45:45
Mecz 3 kolejki I ligi rozgrywany awansem (17 kwietnia)
Daugavpils - Gniezno 41:49
Zaległe mecze 1 kolejki II ligi (17 kwietnia)
Krosno - Opole 50:40
Lublin - Równe 52:38
Mecz 3 kolejki II ligi rozgrywany awansem (16 kwietnia)
Równe - Kraków 47:43
Mecz 3 kolejki I ligi rozgrywany awansem (17 kwietnia)
Daugavpils - Gniezno 41:49
Zaległe mecze 1 kolejki II ligi (17 kwietnia)
Krosno - Opole 46:44
Lublin - Równe 55:35
Mecz 3 kolejki II ligi rozgrywany awansem (16 kwietnia)
Równe - Kraków 39:51
Częstochowa - Zielona Góra 41:49
Mecz 3 kolejki I ligi rozgrywany awansem (17 kwietnia)
Daugavpils - Gniezno 48-42
Zaległe mecze 1 kolejki II ligi (17 kwietnia)
Krosno - Opole 49-41
Lublin - Równe 60-30
Mecz 3 kolejki II ligi rozgrywany awansem (16 kwietnia)
Równe - Kraków 42-48
Częstochowa - Zielona Góra 40-50
Mecz 3 kolejki I ligi rozgrywany awansem (17 kwietnia)
Daugavpils - Gniezno 47-43
Zaległe mecze 1 kolejki II ligi (17 kwietnia)
Krosno - Opole 49-41
Lublin - Równe 51-39
Mecz 3 kolejki II ligi rozgrywany awansem (16 kwietnia)
Równe - Kraków 46-44
no i na koniec:p
Częstochowa - ZG 46-44
Zenon Jaskuła - TDF 1993!
Rafał Majka - Vuelta 2015!!! 3xTDF!!!
Niemiec - Vuelta 2014!
28/09/2014 - MICHAŁ KWIATKOWSKI MISTRZEM ŚWIATA!!!! 19/04/2015 - AMSTEL GOLD RACE!!! E3 Harelbeke 25/03/2016!!! Strade Bianche 2014/2017
18/03/2017 Milan-San Remo!!!