Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 155

Wątek: sparingi - treningi - prezentacje

  1. Powrót do góry    #1
    Użytkownik
    Dołączył
    19-06-2009
    Postów
    373
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 2 w 2 postach

    sparingi - treningi - prezentacje

    Miejmy nadzieję, że nie dalej niż za miesiąc będą już sprzyjające warunki na treningi, sparingi i... spacery na Golęcinie.
    Mamy w Poznaniu sporo ludzi na tyle głodnych zapachu spalonego metanolu, że chętnie i tłumnie przyjdą na sparing albo nawet trening.

    Niemniej jednak w źródłach klubowych o tym cisza, a w portalach sportowych trzeba wygrzebywać informacje z głębszych pokładów, w dodatku z wiadomości o innych klubach.

    Pozwolę sobie zatem zebrać je w jednym miejscu, z nadzieją, że będzie ich z czasem przybywać:

    27.03 (niedziela): PSŻ Poznań - Kolejarz Rawicz
    30.03 (środa): PSŻ Poznań - Caelum Stal Gorzów

    Mam też nadzieję, że już niedługo pojawi się jakaś notka o oficjalnej prezentacji klubu. Do Motor Show zostało 5 tygodni. Organizowanie prezentacji później niż 20. marca to chyba ciut późno, a warto dać publice kilka tygodni na zaplanowanie sobie czasu.
    To samo odnosi się do ewentualnych dodatkowych sparingów.
    Przydałby się chyba jeszcze z jeden?


  2. Powrót do góry    #2
    Zaawansowany Awatar hhuunntteerr
    Dołączył
    15-10-2006
    Postów
    1,561
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Z tego co gdzieś wyczytałem to ma być z Polonią Bydgoszcz 19 marca.

  3. Powrót do góry    #3
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-04-2010
    Postów
    805
    Kliknij i podziękuj
    78
    Podziękowania: 85 w 63 postach
    Miejmy nadzieję, że nie dalej niż za miesiąc będą już sprzyjające warunki na treningi, sparingi i... spacery na Golęcinie.
    Mamy w Poznaniu sporo ludzi na tyle głodnych zapachu spalonego metanolu, że chętnie i tłumnie przyjdą na sparing albo nawet trening.
    Ciekawe czy ludzie w Poznaniu są też głodni sprawdzenia dźwięku nowych kosiarek na których będą jedźić zawodnicy.
    ;)

  4. Powrót do góry    #4
    Użytkownik
    Dołączył
    19-06-2009
    Postów
    373
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    Z tego co gdzieś wyczytałem to ma być z Polonią Bydgoszcz 19 marca.
    Owszem. Ale w Gorzowie. :)

    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/20...nii-bydgoszcz/

  5. Powrót do góry    #5
    Użytkownik
    Dołączył
    19-06-2009
    Postów
    373
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    czy ludzie w Poznaniu są też głodni sprawdzenia dźwięku nowych kosiarek na których będą jedźić zawodnicy
    To co prawda inna sprawa, ale pozwolę sobie pociągnąć ten wątek.

    O ile zostałem dobrze poinformowany, to w zeszłym sezonie, podczas rundy eliminacji do GP w Ostrowie, które miałem przyjemność oglądać, używano już nowych tłumików. Napisałem: "zostałem poinformowany", bo zwyczajnie nie zauważyłem. Zbyt mała różnica.
    Z kosiarkami to też nie miało nic wspólnego.
    Chyba że ktoś ma naprawdę zaje*istą kosiarkę. :)

    Być może gdyby ktoś odpalił silnik ze starym tłumikiem i zaraz po nim inny z nowym, to różnicę dałoby się zauważyć od razu.

    IMO większą różnicę robi np. akustyka trubun. Im wyższe i strome, tym więcej czadu w uszy. Jeśli nad nimi jest jeszcze zadaszenie, to wrażenia podwójne.

  6. Powrót do góry    #6
    Zaawansowany Awatar hhuunntteerr
    Dołączył
    15-10-2006
    Postów
    1,561
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Kosiarkę to ja mam w domu i na takie zawody się nie wybieram :D

    Co do sparingu 19 to poszukam bo gdzieś to czytałem :P

  7. Powrót do góry    #7
    Początkujący
    Dołączył
    22-07-2010
    Postów
    39
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Czy orientuje się ktoś kiedy w Poznaniu odbędzie się pierwszy trening skorpionów ?

    Bo fajnie by było przyjść i popatrzeć jak trenują :)

  8. Powrót do góry    #8
    Użytkownik
    Dołączył
    19-06-2009
    Postów
    373
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    Podbijam w górę, bo temat coraz gorętszy, a wyraźnie niedoceniony.

    Nawierzchnia na Golaju wczoraj była już w całkiem przeschnięta. Jeśli zaraz nie oberwie się chmura, to powinniśmy w końcu mieć jakieś treningi.
    Jeśli zawodnicy Skorpionów faktycznie jeszcze w tym roku nie wsiedli na motocykle, to trener powinien chyba już poczuć lekki stres i motywację do działania. Nie dopuści chyba do tego żeby pierwszy sparing był jednocześnie pierwszym treningiem?

    Przy okazji, czemu PSŻ nie zareklamuje trochę lepiej swojej prezentacji na swojej stronie?
    Samo się nie nakręci. O 14. jest darmowa impreza na Bułgarskiej. Założę się, że niejeden kibic PSŻ waha się co zrobić.

  9. Powrót do góry    #9
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-11-2006
    Postów
    789
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 9 w 5 postach
    Dlaczego nikt nie chce wrzucić fotek jak wygląda tor?? Jak mi czas pozwoli to się pofatyguję jutro lub pojutrze.

  10. Powrót do góry    #10
    Użytkownik
    Dołączył
    19-06-2009
    Postów
    373
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    Skorpiony już kręcą:
    http://poznan.gazeta.pl/poznan/1,360...w_Rawiczu.html
    http://www.gloswielkopolski.pl/sport...-tor,id,t.html

    Szkoda, że takich wiadomości trzeba wyszukiwać w przypadkowych notkach w gazetach.

    Czy jest chociaż cień szansy, że na stronie PSŻ pojawi się notka o treningu na Golęcinie?

    Mam nadzieję, że zespołowi nie zależy na dyskrecji i pustych trybunach podczas treningu. :)

  11. Powrót do góry    #11
    Użytkownik
    Dołączył
    20-01-2009
    Postów
    71
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Skorpiony już kręcą:
    http://poznan.gazeta.pl/poznan/1,360...w_Rawiczu.html
    http://www.gloswielkopolski.pl/sport...-tor,id,t.html

    Szkoda, że takich wiadomości trzeba wyszukiwać w przypadkowych notkach w gazetach.

    Czy jest chociaż cień szansy, że na stronie PSŻ pojawi się notka o treningu na Golęcinie?

    Mam nadzieję, że zespołowi nie zależy na dyskrecji i pustych trybunach podczas treningu. :)
    Pod względem promocji jesteśmy daleko w tyle - Warta wyprzedziła nas o kilka długości - reklamy, banery, ulotki zapraszające na mecze w skrzynce itp.

    Wygląda na to że nie będziemy już drugim klubem w Poznaniu.

  12. Powrót do góry    #12
    Użytkownik
    Dołączył
    19-11-2008
    Postów
    159
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Pod względem promocji jesteśmy daleko w tyle - Warta wyprzedziła nas o kilka długości - reklamy, banery, ulotki zapraszające na mecze w skrzynce itp.
    ...
    Trudno mieć pretensje do garbatego, że ma dzieci "proste". Są bejmy jest promocja.

  13. Powrót do góry    #13
    Użytkownik
    Dołączył
    20-01-2009
    Postów
    71
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Trudno mieć pretensje do garbatego, że ma dzieci "proste". Są bejmy jest promocja.
    Nie mam pretensji - stwierdzam fakt.

    Czasem trzeba zainwestować, żeby się potem nie zdziwić, iż na meczu jest 3 tys. kibiców i nie ma dla kogo jeździć.

    edit hhuunntteerr: Nie musisz cytować cytatu - wystarczy jak zacytujesz tylko samą odpowiedź na Twojego posta!

  14. Powrót do góry    #14
    Użytkownik Awatar edrys
    Dołączył
    12-06-2004
    Postów
    409
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

  15. Powrót do góry    #15
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-08-2008
    Postów
    1,373
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zeszłoroczna prezentacja była ciekawsza. Było tez znacznie więcej kibiców niż w tym roku. Szkoda, że kompletnie komuś zabrakło pomysłu na to co po przentacji. Można było rozdawać autografy tylko na czym? A tak była nasiadówka. Na plus podprowadzające :-) Ekstraklasa niech się chowa przy nas.

    dziś o 19.15 wywiad z Norbim na WTK.

  16. Powrót do góry    #16
    Zaawansowany Awatar Magda81
    Dołączył
    06-05-2007
    Postów
    2,390
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Nie poszłam na prezentację bo chciałam zobaczyć co będzie się działo na Warcie.
    I ze smutkiem muszę stwierdzić,że nieźle nas Warta odstawiła.
    Darmowe bilety zrobiły swoje i frekwencja na stadionie wyniosła ok 20tys.Do tego balony z herbem,darmowe szale - promocja pełną gębą.
    Oczywiście jest to niemożliwe aby taka ilość widzów się utrzymała,ale myślę,że liczba odwiedzających mecze Zielonych wzrośnie o 1000-2000tys głów.
    Do naszego sezonu zostało już mało czasu,a ja wciąż nie widzę żadnych ruchów,które przyciągnęłyby na stadion kibiców.
    Już nie wspomnę o tym,że jak Warta będzie grać w niedzielę to zamiast na Golaj część pojedzie na Bułgarską.
    Jak nie ruszymy dup to Zieloni odbiorą nam sporą część kibiców,których i tak już jest mało.

  17. Powrót do góry    #17
    Użytkownik Awatar Zyzio2267
    Dołączył
    09-12-2009
    Postów
    89
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Prezentacja PSŻ pod znakiem Motor Show 2011
    http://skorpiony.org/index.php/aktua...s-lechma-pozna

  18. Powrót do góry    #18
    Stały bywalec Awatar Latosi79
    Dołączył
    19-05-2009
    Postów
    1,497
    Kliknij i podziękuj
    31
    Podziękowania: 41 w 31 postach
    Magda... stadion tez robi swoje,zdaje mi sie ze kibice przyszli zobaczyć tego kolosa ;)a nie widowisko,chodz moge sie tez mylić;).W tej rundzie pewnie padnie nastepny rekord na Miejskim,za pare kolejek przyjeżdża Szczecińska Pogoń ;).Ale i tak brawa dla zarządu Warty.Podobno rozdali tonę kiełbachy ;).

  19. Powrót do góry    #19
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-08-2008
    Postów
    1,373
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Magda. kilku moich znajomych było i zdecydowanie to ludzie którzy nie pojawią się jak pojawią sie wejściówki za kasę. poszli bo było za free a i pogoda sprzyjała. Żaden klub nie może funkcjonowac na zasadzie wejść darmowych. Legnie prędzej czy pójdzie. Przy czym marketingowo zrobili gigantyczny skok. Szacunek. Nam nie potrzebne są darmowe szale czy kiełbaski. Za duże wymagania. Ale jak można po prezentacji posadzić drużynę i ................ nic więcej. Siedzą chłopaki i nie wiedzą co ze sobą zrobić. Kibice chodzą i nawet nie ma na czym zebrać podpisów. A przecież to bez wielkie wysiłku myślowego można było ogarnąć i pogadać z chłopakami aby podrzucili swoje pocztówki czy co tam mają. Stare plakaty tonami powinny być rozdawane na targach. Rok temu można było a w tym rok...............

  20. Powrót do góry    #20
    Zaawansowany Awatar Magda81
    Dołączył
    06-05-2007
    Postów
    2,390
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Kazmierz,dlatego napisałam,że z tych 20000tys może przybędzie 1000-2000 nowych głów i nic więcej.
    U nas po prostu nie ma człowieka od marketingu.Leżymy i kwiczymy.
    Jak plakaty 3 dni przed meczem się pojawią to będzie chyba szczyt naszych możliwości ;).

  21. Powrót do góry    #21
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-05-2010
    Postów
    820
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    U nas ten marketing kiepsko działa, a w ogóle go nie ma i wielu ludzi nie ma pojęcia, że jest w Poznaniu taki sport jak żużel.A darmowy mecz z Miszkolcem nie był najlepszą promocją, bo z toru wiało nudą i maksymalnie z 100-200 nowych osób podejrzewam, że poszło na następny mecz.Wielu było pierwszy raz i po ich minach było widać, że się im nie podobało.
    Niestety z roku na rok frekwencja nie rośnie, a maleje, mam nadzieję, że w tym sezonie to się zmieni i regularnie na Golęcin będzie zasiadać po 5000 kibiców, to chyba działacze będą zadowoleni.

    Wywiad z Norbim niewiele ujawnił o PSŻ-cie, w zasadzie wiadomo, celują w 1(4), a drużyn jest 8, także będzie ostry bój.

  22. Powrót do góry    #22
    Stały bywalec Awatar Latosi79
    Dołączył
    19-05-2009
    Postów
    1,497
    Kliknij i podziękuj
    31
    Podziękowania: 41 w 31 postach
    Jakby Psz miał nowy obiekty kamerlany na 8-10 tys to byśmy mieli komplety nawet w 1 lidze ,taka jest prawda.Tu tylko chodzi o stadion.Jest nowy stadion są kibice nie ma nowego stadionu kibice ubywają.Owszem wynik sportowy tez sie liczy ale stadion to podstawa jest!.Na tym zdezelowany Golaju to mozemy sobie potargać jaszczura.

  23. Powrót do góry    #23
    Zaawansowany Awatar hhuunntteerr
    Dołączył
    15-10-2006
    Postów
    1,561
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Latosi - stadion to raz, ale promocja to dwa. Bez promocji ten klub nie zajedzie daleko. Niestety w klubie nie widać żadnego przebłysku aby coś się miało zmienić w tym kierunku.
    Ten klub nie potrafi wykorzystać nawet najprostszej metody na chociaż minimalną promocję zupełnie za free.
    Czy tak trudno pisać na stronie klubowej o byle czym, ale zeby ona żyła. Gdyby na niej pojawialo się więcej informacji to dziennikarze mieliby o czym pisac w gazetach i na portalach internetowych. A tak o czym mają pisać? Napisza jeden artykuł na miesiąc i tyle. A o Lechu to codziennie czytamy w prawie każdej gazecie.

  24. Powrót do góry    #24
    Użytkownik
    Dołączył
    15-06-2009
    Postów
    137
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Czy tak trudno pisać na stronie klubowej o byle czym, ale zeby ona żyła.
    Jak widać jest to zadanie na chwile obecną nie możliwe do spełnienia.
    Info o prezentacji pojawiło się na stronie klubowej chyba ze dwa lub trzy dni przed imprezą.
    W latach ubiegłych to nawet na stronie klubowej umieszczali info że proces akredytacji dla dziennikarzy się rozpoczynał - a teraz nic, cisza. Choć dziennikarzem nie jestem przez brak takiej informacji nie zaglądałem do zakładki dla mediów i niestety wniosku na ten sezon wysłać już nie zdążę.
    Wiem że kasy brakuje ale żeby w mieście gdzie jest masa studentów i studentek nie można było poszukać osoby która zajmie się marketingiem i prowadzeniem strony klubowej w zamian za praktykę to nie jest to misja niemożliwa do wykonania.

    Smutne to i ale prawdziwe.





  25. Powrót do góry    #25
    Stały bywalec Awatar urbi_et_orbi
    Dołączył
    10-01-2006
    Postów
    1,492
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 7 w 4 postach
    Ciężko jest mi pisać, bo jeszcze nie tak dawno temat ten dotykał mnie osobiście. Moim zamiarem nie jest i nie będzie w tym miejscu gloryfikowanie tego, co w ciągu ostatnich dwóch lat udało się zrobić z tą stroną w porównaniu do jej poprzedniego layoutu przez grupę zapaleńców, w której miałem niewielki skromny udział.

    Muszę się jednak zgodzić z przedmówcami, iż obecny zakres merytoryczny strony jest daleki od ideału, nawet jak na pierwszo - czy drugoligowe warunki. Chcę jednak podkreślić, iż nie tutaj mam uwag do osób obecnie ją redagujących, bowiem wiem, że robią to w czynie społecznym, nierzadko przeznaczając na to resztkę wolnego czasu.

    Problem dotyczący tej strony jest jeden i zasadniczo nie zmienił się e od "moich" czasów, a mianowicie:

    Brak potencjału kadrowego prowadzenia strony. Z autopsji wiem, iż części osób związanej z poznańskim środowiskiem czarnego sportu wydaje się, że redagowanie klubowej strony to przysłowiowy "piece of cake". Ot, raz wieczorkiem napisze się z dwa czy trzy wersiki i wszystko alles gut...Otóż rzeczywistość jest zgoła odmienna. Prowadząc stronę trzeba być dyspozycyjnym praktycznie 24 godziny na dobę. I nie chodzi tutaj wyłącznie o oczekiwanie na gorące niusy z życia Golęcina. Strona klubowa musi żyć. Nie ma takiej opcji, aby przez dwa dni nie pojawiło się na niej ani jedno info. Jeżeli w klubie nic się nie dzieje, to tematu trzeba zacząć szukać samemu. Chyba w najgorętszym okresie kierownictwo klubu określiło minimalną ilość informacji wychodzących w ciągu dnia z Warmińskiej na 2-3. Uwierzcie, iż jest to niesamowicie trudne do realizacji. Człowiek dosłownie stawał na rzęsach aby coś naskrobać. W ciągu pracy pisało się zatem mini wywiadziki do krajowych, a czasem i nawet zagranicznych riderów. Bogu dziękuje, że mam wyrozumiałego przełożonego (rodem z Gorzowa :D), który rozumiał moje zainteresowanie i często przymykał oko na pewne niezawodowe kwestie. Nie zmienia to jednak faktu, iż prowadzenie strony wymaga od jej redagujących praktycznie ciągłej dyspozycyjności, finezyjności i zaradności w patowych sytuacjach. Do tego potrzebne jest co najmniej kilka osób, które mają możliwość aby praktycznie od świtu do zmierzchu być w stanie z powodzeniem go redagować. U nas tego brakowało i niestety brakuje nadal, choć jak powszechnie wiadomo strona internetowa jest dla wielu pierwszym źródłem informacji o danym podmiocie i w dużej mierze na jej podstawie kreuje się jego wizerunek.

  26. Powrót do góry    #26
    Zaawansowany Awatar hhuunntteerr
    Dołączył
    15-10-2006
    Postów
    1,561
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Urbi tu nikt nie ma pretensji do konkretnych osób, które piszą informacje na stronę. Tu chodzi przede wszystkim o podejście klubu. Nie od dziś trąbią wszędzie, że najlepszą inwestycją jest pracownik. A jak sam piszesz osoby obecnie prowadzące stronę nie są pracownikami klubu, a jedynie zapaleńcami, którzy robią to za free i chwała im za to. Jeśli ten klub nie będzie miał pracowników to nic się nie zmieni, bo zapaleńcy w końcu odejdą z różnych powodów.
    Jak wszyscy dobrze wiemy, ze osoby działające w klubie nigdy nie będą jak pracownicy bo mają również swoje inne obowiązki.

  27. Powrót do góry    #27
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-08-2008
    Postów
    1,373
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wystarczyłoby żeby raz w tygodniu przed sezonem pojawił się wywiad z tym czy z innym zawodnikiem. Do tego wywiadem z Lewym. Jest co pisac i dla kogo. Tylko kto miałby to robić???

    Urbi. Porównując ten rok do poprzedniego to raczej jest gigantyczny krok do tyłu. Przypomnę Tobie choćby zeszłoroczny pomysł na spotkanie z vipami. Prezentacja dla kibiców była ciekawsza - dzieciaki latały z pocztówkami Trojana czy Skóry. Każdy mógł sobie zabrać plakat Norbiego. Strona też była treściwsza. Rozmawiałem w niedzielę z kimś kto sobie działał w klubie i powiedział coś o czym dawno wiadomo........... ten klub potrzebuje świeżej krwi. Niestety wszyscy to wiedza oprócz tych którzy tam działają. Inna sprawa,że osoba która mi to mówiła jak tam była nie była skłonna aby tych ,,nowych,, pozyskać. Na dwa tygodnie przed meczem trudno szukac gdzieś newsów o meczu. Ale o meczu Warty z KSZO już wiemy. Bo w chwili pierwszego gwizdka meczu już zaczyna się praca nad promocją następnego.

    Szkoda pisać. Ile można tyle można pomóc ale społecznie to my sobie możemy.............

  28. Powrót do góry    #28
    Użytkownik
    Dołączył
    19-03-2010
    Postów
    183
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/2011/03/22/w-srode-pierwszy-trening-psz-lechma-poznan/

    nareszcie :))

  29. Powrót do góry    #29
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-08-2008
    Postów
    1,373
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Na treningu byli na pewno Magosi, Norbi, Szewa, Misiek, Fajfer i ktoś jeszcze. Sporo radości dawała jazda naszym.

    Szewa ma nowego mechanika. Czarek............ patrzę i obserwuje ale jak dasz ciała to......... :-)


    Około 21.30. na WTKu relacja z treningu

    Z innej półki. Stadion wymaga sprzątania. Jest żle. W sobotę jest okazaja do tego. Zapraszamy!

  30. Powrót do góry    #30
    Użytkownik
    Dołączył
    10-11-2009
    Postów
    105
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Bena na trening 5 zł ; urlop w pracy 100 zł ; słyszeć silniki i poczuć zapach - bezcenne

  31. Powrót do góry    #31
    Użytkownik
    Dołączył
    19-06-2009
    Postów
    373
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    Na treningu byli na pewno Magosi, Norbi, Szewa, Misiek, Fajfer i ktoś jeszcze.
    Wiadomo kto jeszcze:
    http://poznan.gazeta.pl/poznan/1,360...Golecinie.html

  32. Powrót do góry    #32
    Użytkownik Awatar Rembik
    Dołączył
    13-04-2009
    Postów
    126
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Awizowane składy na sparing z Miśkami:

    http://www.zuzel.sport24.pl/news/sho...zowane-sklady/

  33. Powrót do góry    #33
    Początkujący
    Dołączył
    22-07-2010
    Postów
    39
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie orientujecie się czy jutro albo w sobotę jest jakiś trening ?

  34. Powrót do góry    #34
    Zaawansowany Awatar hhuunntteerr
    Dołączył
    15-10-2006
    Postów
    1,561
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    A się orientujecie. Jest sparing w niedzielę z Kolejarzem Rawicz, ale nie ma jeszcze podanej godziny.
    Czasem wystarczy poszukać trochę na stronach powiązanych z PSŻ ;)

  35. Powrót do góry    #35
    Użytkownik
    Dołączył
    22-06-2009
    Postów
    261
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 5 w 5 postach
    http://live.sportowefakty.pl/sparingi.htm Niestety...

  36. Powrót do góry    #36
    Użytkownik
    Dołączył
    19-06-2009
    Postów
    373
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    Niestety...
    Ależ...
    Kościuchowi nie wyszło. Reszta seniorów szybko się spasowała. Magosi nawet pozytywnie zaskakuje. Facher już chyba oddał miejsce walkowerem.
    Gorzej z juniorką.
    Zobaczymy jednak jak będzie w sezonie. Również w kwestii tłumików i ewentualnych rewolucji w składach.

  37. Powrót do góry    #37
    Zaawansowany Awatar hhuunntteerr
    Dołączył
    15-10-2006
    Postów
    1,561
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Na jakiej podstawie twierdzisz, że Facher oddał miejsce walkowerem? Ljunga tez się to tyczy?

  38. Powrót do góry    #38
    Użytkownik
    Dołączył
    19-06-2009
    Postów
    373
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    Na jakiej podstawie twierdzisz, że Facher oddał miejsce walkowerem? Ljunga tez się to tyczy?
    Ljung jest zawodnikiem podstawowym.
    Facher ma się ścigać o miejsce z Magosim i Szewczykiem. Na treningach i sparingach. Inaczej oczekuje na kontuzje, śluby itp.
    Chcesz jeszcze jakiejś podstawy? :)

  39. Powrót do góry    #39
    Zaawansowany Awatar hhuunntteerr
    Dołączył
    15-10-2006
    Postów
    1,561
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Rozumiem, że domniemujesz, iż olał sparing. Jeśli tak to powiem Ci, że wyciągasz zbyt daleko idące wnioski ;)

  40. Powrót do góry    #40
    Użytkownik
    Dołączył
    19-03-2010
    Postów
    183
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    orientujecie się może dlaczego Słaboń jeździł dziś we Wrocławiu a nie ze swoją drużyną w Rawiczu ?

  41. Powrót do góry    #41
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-05-2010
    Postów
    820
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A Ljung chyba też potrzebuje jazd, przecież liga szwedzka rusza w okolicach maja.A poza tym trener chyba powinien mieć jakieś zasady i zawodnicy powinni być zdyscyplinowani.A to, że Słaboń sobie jechał w sparingu we Wrocławiu, a nie w Rawiczu, to już jest nieporozumienie.Kowalik chyba powinien sprawdzić jak się prezentuje dany zawodnik, jak wygląda jego sprzęt, przygotowanie kondycyjne.Tym bardziej, że Słaboń siedział na ławie w Częstochowie i jego dyspozycja jest niewiadomą.A widzę, że nie dość że zerowa taktyka to i dyscypliny 0.

  42. Powrót do góry    #42
    Zaawansowany Awatar hhuunntteerr
    Dołączył
    15-10-2006
    Postów
    1,561
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    W niedzielę o 15:00 sparing z Rawiczem na Golaju. Wejscie - program w cenie 5zł.

  43. Powrót do góry    #43
    Zaawansowany Awatar Magda81
    Dołączył
    06-05-2007
    Postów
    2,390
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Moli,czekam na Twoją fachową opinię.
    Dla mnie bardzo średnio i o dobry wynik za tydzień zaczynam się obawiać.Mam nadzieję,że te 48:42 damy radę nastukać,ale będzie naprawdę ciężko.Czuję to w starych kościach ;).

    P.S.Woda ciągle po 4zł.

  44. Powrót do góry    #44
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-05-2010
    Postów
    820
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Z GKM powinniśmy sobie dać radę i jak dobiją do 40 to będzie dla nich sukces.My jeździmy na kopie, a Grudziądz preferuje twardy tor, także atut własnego toru powinniśmy wykorzystać.Miśkowiak jest w gazie i to naprawdę wielkim, motory szybkie ma i jak pojedzie od początku, to możemy na koniec sezonu mieć prawdziwego lidera.

    Fajnie, że Miśkowiak puścił Adriana do przodu, pierwszy raz chyba pojechał parowo, oby tak w lidze było. :) Po Słaboniu widać, że będzie raczej indywidualistą.Ljung nieźle sobie poradził na naszej kopie, jeszcze trochę potrenuje i powinien być 2 siłą zespołu zaraz po Miśkowiaku.

  45. Powrót do góry    #45
    Zaawansowany Awatar Magda81
    Dołączył
    06-05-2007
    Postów
    2,390
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Kaltort,chyba zapomniałeś,że ten GKM,który lubi beton wygrał z nami w zeszłym sezonie.

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •