Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 46 do 90 z 155

Wątek: sparingi - treningi - prezentacje

  1. Powrót do góry    #46
    Użytkownik
    Dołączył
    23-06-2007
    Postów
    239
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Z dzisiejszego dnia na plus zdecydowanie Facher! Bardzo mi się podobała jego jazda - widać, że chłopak myśli. Świetna akcja Norbiego przy bandzie na drugim łuku - po Słaboniu i Ljungu spodziewałem się więcej. Bardzo jestem ciekawy jak trener ustali skład na inauguracyjny mecz ligowy :)

  2. Powrót do góry    #47
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-05-2010
    Postów
    820
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kaltort,chyba zapomniałeś,że ten GKM,który lubi beton wygrał z nami w zeszłym sezonie.
    Tylko, że wtedy nie było w klubie pieniędzy, atmosfery i ten klub był na totalnym dnie.Teraz mamy początek sezonu i inaugurację, także kopa będzie niezła, ze względu na pogodę, bo upałów nie będzie.A wtedy GKM u nas wygrał, bo tor też był twardy, zupełnie nie pod nas.O inaugurację możemy być spokojni, wcale nie będę zdziwiony, jak wygramy ok.15 pkt.

    Gniezna też się obawialiśmy w zeszłym sezonie na inaugurację w maju, a dostali łomot do 35.Na początku każdy klub ma kasę(sponsorzy i miasto), potem różnie z tym bywa i podejrzewam, że do 1(4) awansuje ten kto będzie miał najlepszą płynność finansową.

  3. Powrót do góry    #48
    Zaawansowany Awatar hhuunntteerr
    Dołączył
    15-10-2006
    Postów
    1,561
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    ...po Słaboniu i Ljungu spodziewałem się więcej.
    Twoim zdaniem Ljung pojechał źle, albo słabo? Widać, że jest szybki i nasz tor mu pasuje co sam wczoraj przyznał na spotkaniu.
    Misiek bardzo dobrze, Norbi to samo. Facher wyrasta na kopię Kościucha ;). Na wczorajszym treningu śmigał, aż miło.
    Adik początek taki sobie, ale później dobrze - ten chłopak przypomina mi trochę Golloba ;). Słaboń - w sumie to nie oczekiwałem niczego tylko czekałem co pokaże i jak dla mnie to tak sobie - Bardziej mi się Facher od niego podoba. Magosi - jak sam powiedział musi walnąć dzwona no i walnął haha. Też tak sobie mimo, że zdobycz punktowa podobna do pozostałych, ale zobaczymy co będzie dalej. Fajfer słabo - niczego się po nim nie spodziewałem bo nie mam kompletnie pojęcia na co go stać.
    Czuję, że juniorkę będziemy mieli na poziomie Stróżyka i Kajocha.
    Zobaczymy jak się chłopaki spiszą na tle silniejszego rywala i to o wiele silniejszego czyli Stali Gorzów.
    Jednak po dzisiejszym myślę, że u siebie będziemy na prawdę mocni.
    Magda tamten mecz z Grudziądzem to była jakaś totalna porażka. Coś na kształt meczu z Rzeszowem kiedyś.

  4. Powrót do góry    #49
    Stały bywalec Awatar Molineux
    Dołączył
    14-02-2008
    Postów
    1,312
    Kliknij i podziękuj
    59
    Podziękowania: 104 w 62 postach
    To tylko sparing. Żadnych konkretnych wniosków. Nadal trener ma ciężki orzech do zgryzienia, bo kto tym piątym? Szewczykowski bardzo asekuracyjnie. W czym przypomina Golloba hunter? A... syna J.Golloba jeszcze nie widziałem w akcji. Magosi hm... na tle lepszego rywala będzie mu ciężko. Czyli najlepiej wypadł Facher... ale ta jego drewniana postura na motórze... Czeski film. Dlaczego nie jeździ Świdziński? Nie znam tematu, trenuje w ogóle gdzieś?

    Grudziądz ma szanse dobić do 38pkt. Więcej nie dadzą rady zrobić.

    Jeśli Gorzów pojedzie takim samym składem jak dzisiaj, to i tak wiele więcej wiedzieć nie będziemy. Tu chodzi żeby sprawdzić tego piątego i juniorkę. To będą nasze czarne dziury. Co do Fachera: przypomina mi posturą i techniką Crumpa za czasów jeszcze juniorskich więc nie jest źle. Niektórzy zawodnicy po prostu tak mają, wybijają się później niż inni. Myślę, że warto nim jeździć i czekać na progresje.

    A jak postrzegam naszą żelazną czwórkę? Miśkowiak mógł prowadzić jedną ręką i z zamkniętymi oczami. Luz totalny z jego strony więc liczę, że już jest przygotowany na maxa do ligi. Ljung, Kościuch i Słaboń też OK. Będzie dobrze.

  5. Powrót do góry    #50
    Użytkownik
    Dołączył
    23-06-2007
    Postów
    239
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    We wtorek i środę dla poznańskich kibiców szykuje się gratka - do stolicy Wielkopolski przyjadą żużlowcy Caelum Stali Gorzów. Na Golęcinie mają pojawić się Tomasz Gollob i Nicki Pedersen.
    Cytat z SF
    Powiem szczerze, że nie do końca rozumiem. Czy w Gorzowie nie można jeszcze jeździć i oba sparingi będą w Poznaniu? Czy jest to błąd i we wtorek mecz będzie w Gorzowie, a w środę w Poznaniu. "Spiker" coś o tym mówił, ale nie byłem w stanie zrozumieć co konkretnie...

  6. Powrót do góry    #51
    Moderator Awatar basala
    Dołączył
    03-11-2005
    Postów
    1,243
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    Wszystko w kolebce polskiego speedwaya, czyli w Poznaniu. :)

  7. Powrót do góry    #52
    Początkujący
    Dołączył
    28-03-2011
    Postów
    2
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Witam,

    A wiadomo o której są te sparingi ze Stalą? Próbuję przeszukać forum i nie mogę tego odnaleźć.

    Z góry dzięki za odpowiedź

  8. Powrót do góry    #53
    Ekspert Awatar Stamper
    Dołączył
    28-06-2002
    Postów
    5,271
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękował 3 razy w 1 poście

    "Moliniu"

    Jeśli Gorzów pojedzie takim samym składem jak dzisiaj, to i tak wiele więcej wiedzieć nie będziemy. Tu chodzi żeby sprawdzić tego piątego i juniorkę. To będą nasze czarne dziury.
    Jakimkolwiek skladem by nie przyjechali, to i tak uwazam, ze wiele niewiadomych pozostanie. Sparingi zawsze beda tylko sparingami, inna cisnienie, inne znaczenie. Niech chlopaki sie rozjezdza najpierw. Czy w tzw. miedzyczasie pokonajac Pedersena czy Tomasza to juz jedynie pozytywnie na psychike wplynac moze.

    Będzie dobrze
    Ty niepoprawny optymisto :P

  9. Powrót do góry    #54
    Początkujący
    Dołączył
    28-03-2011
    Postów
    2
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Witam,

    A wiadomo o której są te sparingi ze Stalą? Próbuję przeszukać forum i nie mogę tego odnaleźć.

    Z góry dzięki za odpowiedź

    Czy jest to błąd i we wtorek mecz będzie w Gorzowie, a w środę w Poznaniu.
    w Gorzowie nie da się jeszcze jeździć, bo wciąż trwają pracę na torze i dlatego oba mecze są w poznaniu.

  10. Powrót do góry    #55
    Początkujący
    Dołączył
    25-10-2010
    Postów
    15
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    we wtorek sparing ze Stala jest o 16tej a od 14tej indywidualnie trenowac beda Zagar i Iversen i z tego co powiedział Czernicki Stal ma przyjechac do Poznania w najsilniejszym składzie

  11. Powrót do góry    #56
    Zaawansowany Awatar Magda81
    Dołączył
    06-05-2007
    Postów
    2,390
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Czyli my też musimy wystawić najsilniejszy skład i jechać na maksa.Wtedy będzie można coś powiedziecie o prawdziwej sile rażenia naszego zespołu.

  12. Powrót do góry    #57
    Początkujący
    Dołączył
    22-07-2010
    Postów
    39
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Czyli o 14:00 rozpocznie się indywidualny trening Zagara i Iversena ?

  13. Powrót do góry    #58
    Początkujący
    Dołączył
    25-10-2010
    Postów
    15
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    tak o 14tej indywidualny trening Zagara i Iversena a o 16tej sparing

  14. Powrót do góry    #59
    Początkujący
    Dołączył
    22-07-2010
    Postów
    39
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Niestety ja nie będę na sparingu bo o 17 muszę być w pracy ale na trening sobie wpadnę :)

  15. Powrót do góry    #60
    Stały bywalec Awatar Molineux
    Dołączył
    14-02-2008
    Postów
    1,312
    Kliknij i podziękuj
    59
    Podziękowania: 104 w 62 postach
    Spoko Stamper. Wyciąganie wniosków po sparingach nie jest zasadne, ba, nawet nie lubię na nie chodzić przed sezonem, bo z reguły nic się później nie potwierdza i można się mocno pomylić. Jednak ten trening jest u progu sezonu więc Adrian powinien już gryźć tor, by przekonać Kowalika, a jechał zbyt pasywnie.
    A zobaczyć można było to, co każdy z nas wiedział. Nie mamy juniorów oraz piątego zawodnika.
    Mimo wszystko po tym co widziałem uważam, że Miśkowiak od początku sezonu będzie w gazie, jechał praktycznie bez trzymanki i z zamkniętymi oczami.

  16. Powrót do góry    #61
    Ekspert Awatar Stamper
    Dołączył
    28-06-2002
    Postów
    5,271
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękował 3 razy w 1 poście
    A ja staram sie chodzic, ale nie po to, by oceniac kto jak jest przygotowany, bo wg mnie takie rzeczy realnie mozemy oceniac po 2,3 kolejkach ligowych. Dla mnie to jakby "pozimowy oddech" - porownuje to do lapczywego oddechu gdy wstrzymuje oddech pod woda i wreszcie sie wynurzam. Moj organizm potrzebuje zapachu, dzwieku i ogladania zuzla :)

    Ja najbardziej mieszane uczcia mam do Slabonia. no jakos w niego nie wierze...

  17. Powrót do góry    #62
    Użytkownik
    Dołączył
    23-06-2007
    Postów
    239
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jednak ten trening jest u progu sezonu więc Adrian powinien już gryźć tor, by przekonać Kowalika, a jechał zbyt pasywnie.
    Otóż to! Z całą sympatią i szacunkiem dla Adriana (cały czas pamiętam jak trzymał za sobą bardzo umiejętnie Harrisa :P), ale ja uważam, że "piątym" powinien być Facher. I jeżeli w sparingach postawa Adriana nie ulegnie zmianie, to trener dla dobra drużyny nie będzie mógł podjąć innej decyzji...

    Na stronie klubu pojawił się komunikat o sparingach. Pomijając to, że dla dobra klubowej kasy chwaliłbym się klasą rywala i zawodnikami, którzy mogą pojawić się na Golaju, podałbym przynajmniej cenę programu. Bo pisanie, że będzie można się w niego zaopatrzyć brzmi wręcz śmiesznie.

    Narzekaliśmy na to jak wygląda tworzenie wizerunku klubu, ale po wczorajszych "występach" "spikera" i komunikatach na stronie twierdzę, że wcześniej było rewelacyjnie

  18. Powrót do góry    #63
    Użytkownik
    Dołączył
    19-06-2009
    Postów
    373
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    podałbym przynajmniej cenę programu.
    Otóż to! Czym prędzej podajcie cenę!
    Tym bardziej jeśli ktoś planuje niespodziankę w formie wyższej ceny niż w niedzielę.

  19. Powrót do góry    #64
    Użytkownik
    Dołączył
    22-06-2009
    Postów
    261
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 5 w 5 postach
    Mam gorącą nadzieję,że Facher w tym sezonie nie będzie zawodnikiem-widmem,bo wczoraj pokazał się z bardzo dobrej strony,Misiek poza wszelką konkurencją,jak to dobrze,że został z nami:)."Spiker"zaś z całą pewnością wprowadził w błąd niejednego nowicjusza spośród kibiców...
    Ogólnie nadzieje na to,że sezon będzie udany mogą być,prawda??

  20. Powrót do góry    #65
    Zaawansowany Awatar hhuunntteerr
    Dołączył
    15-10-2006
    Postów
    1,561
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Więc tak, ceny wejściówek na sparingi ze Stalą Gorzów.

    Wejściówka tylko na wtorek - 7zł
    Wejściówka tylko na środę - 7zł
    Wejściówka łączona na wtorek i środę - 10zł

  21. Powrót do góry    #66
    Użytkownik
    Dołączył
    19-06-2009
    Postów
    373
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    Miałem nadzieję, że literówki w ostatnich wpisach na oficjalnej stronie znikną niedługo po ich publikacji.
    Widzę jednak, że PSŻ nadal rozpatruje akredytacje "całorZoczne", a w dyskusji o Golaju wciąż są "Newy" dotyczące stadionu.
    Do dzieła.

  22. Powrót do góry    #67
    Użytkownik
    Dołączył
    03-01-2007
    Postów
    156
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Do dzieła.
    Poproszę następnym razem o szybszą informację o takich błędach. To było przedostatni raz ;)

  23. Powrót do góry    #68
    Zaawansowany Awatar Nigel
    Dołączył
    11-12-2007
    Postów
    2,724
    Kliknij i podziękuj
    2,019
    Podziękowania: 783 w 480 postach
    Witam,

    A wiadomo o której są te sparingi ze Stalą? Próbuję przeszukać forum i nie mogę tego odnaleźć.

    Z góry dzięki za odpowiedź

    Czy jest to błąd i we wtorek mecz będzie w Gorzowie, a w środę w Poznaniu.
    w Gorzowie nie da się jeszcze jeździć, bo wciąż trwają pracę na torze i dlatego oba mecze są w poznaniu.
    Nie da się jeździć, ale nie przez prace tylko wysoki poziom wód gruntowych :( tor jest w niektórych miejscach zawilgocony i bardzo grząski.

  24. Powrót do góry    #69
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-08-2008
    Postów
    1,373
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Niestety sparing przerwany bo upadku Norbiego który trafił do szpitala. Suchego trochę fantazja poniosła i zachaczył Norbiego. Fatalnie to wyglądało.

    Dobry występ Magosiego i Fachera. Ljung, Norbi i Misiek widać, że szukali. O juniorach lepiej nie pisać. Podobno jeżdzili. Tragiczny występ.

    Z Grudziądzem wyjazd. Czy są chętni na wspólny wyjazd???? Szukamy chętnych. Info na pw.

  25. Powrót do góry    #70
    Użytkownik
    Dołączył
    19-06-2009
    Postów
    373
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    Suchego trochę fantazja poniosła i zachaczył Norbiego.
    Fatalnie wyglądało, owszem.
    Ale mam wątpliwości co do tego, kogo akurat fantazja poniosła.
    Siedziałem przy łuku i akurat uważnie wpatrywałem się w tę parę w momencie wypadku.
    Powiedziałbym, że to naszemu kapitanowi włączył się kościuchowy walczak i niezbyt taktownie, tzn. bardzo blisko, założył się na Suchego w momencie kiedy ten jeszcze jechał wyprostowany z dużą prędkością.
    Musiałby dać po hamulcach żeby na Kościucha nie wjechać...

    Norbi, wracaj do zdrowia!

  26. Powrót do góry    #71
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-08-2008
    Postów
    1,373
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Bez wątpienia Norbi powalczył ale też był przed Suchym, który wjechał w niego. Nie napisałem że specjalnie to zrobił. Inna sprawa, że kilka biegów prędzej Suchym prawie rozjechał Hansa. I to dwukrotnie w jednym biegu. Co ciekawe na tym samym łuku.

    Norbi wracaj do zdrowia!

  27. Powrót do góry    #72
    Użytkownik
    Dołączył
    19-06-2009
    Postów
    373
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    Poproszę następnym razem o szybszą informację
    Nie ma sprawy: "Groźny upadek Kościuch".

  28. Powrót do góry    #73
    Użytkownik Awatar Rembik
    Dołączył
    13-04-2009
    Postów
    126
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Norbert Kościuch na skutek wczorajszego wypadku został przewieziony do szpitala gdzie zostało mu założonych 10 szwów na głowie i nie stwierdzono żadnych złamań. Dzisiaj czeka to tomografia komputerowa aby wykluczyć jakieś urazy wewnętrzne mózgu - taką informację podał mechanik Norbiego na WTK w wieczorze sportowym...

  29. Powrót do góry    #74
    Zaawansowany Awatar Magda81
    Dołączył
    06-05-2007
    Postów
    2,390
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Bardzo fajnie zmontowany film ze sparingu PSŻ - Stal:



    http://www.youtube.com/watch?v=L7GIXb0bSY0

  30. Powrót do góry    #75
    Użytkownik
    Dołączył
    07-09-2009
    Postów
    122
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Bardzo fajnie zmontowany film ze sparingu PSŻ - Stal
    Naprawdę *****iście zmontowane , widać że operator kamery ma pojęcie o tym co chce by widz lubi oglądać , nie da się tego powiedzieć o filmikach (relacjach) umieszczanych na stronie PSŻ http://www.youtube.com/watch?v=WBRax...layer_embedded kręcenie ze środka toru nie do końca jest ciekawe, na meczu reklamy zasłaniają zawodników, no i te reklamy sponsorów :( ile można ? :(

  31. Powrót do góry    #76
    Zaawansowany Awatar hhuunntteerr
    Dołączył
    15-10-2006
    Postów
    1,561
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Jutro o 16:00 jest trening jakby kogoś interesowało ;)

  32. Powrót do góry    #77
    Początkujący
    Dołączył
    22-07-2010
    Postów
    39
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    O, super na pewno będę :)

    PS. dawajcie częściej info o treningach.

  33. Powrót do góry    #78
    Użytkownik Awatar Rembik
    Dołączył
    13-04-2009
    Postów
    126
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Awizowane składy na mecz z Unibaxem:

    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/20...orun-lechma-p/

  34. Powrót do góry    #79
    Użytkownik
    Dołączył
    06-02-2008
    Postów
    125
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    i jak trening? ktoś zda relację?

  35. Powrót do góry    #80
    Zaawansowany Awatar hhuunntteerr
    Dołączył
    15-10-2006
    Postów
    1,561
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Na treningu jeździli prawie sami juniorzy: O.Fajfer, M.Fajfer i Ilja Czałow oraz Adik i Słaboń.

    Rosjanin pomyka nieźle ;) Waleczny jest chłopak i jak na pierwsze kroki na naszym torze to radził sobie bardzo dobrze :D Widać było, że Fajferek się zmobilizował bo walczył z młodym Rosjaninem. Różnica jest taka, że Fajfer robi więcej błędów, które Czałow wykorzystuje niemal od razu, a Fajfer jak już jedzie na drugim miejscu to tak jakby się już z tym pogodził.
    Jednym słowem Ilja zapowiada się na niezłego rajdera.

  36. Powrót do góry    #81
    Początkujący
    Dołączył
    22-07-2010
    Postów
    39
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zapraszam do obejrzenia relacji foto z dzisiejszego treningu.

    https://picasaweb.google.com/1052032...ing1504201102#

  37. Powrót do góry    #82
    Użytkownik
    Dołączył
    19-06-2009
    Postów
    373
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    Na treningu jeździli prawie sami juniorzy
    A co z "miłą niespodzianką"? Mogła być ale się posr...? :)

  38. Powrót do góry    #83
    Stały bywalec Awatar Latosi79
    Dołączył
    19-05-2009
    Postów
    1,497
    Kliknij i podziękuj
    31
    Podziękowania: 41 w 31 postach
    Matii dobre foty dzieki.Z Ruska bedziemy mieli pociechę.Widać ze dostał z fun-teamu jeden motocykl zakupiony od Iversena wiec bedzie dobrze.A ten junior który kupił caly sprzet łącznie z kevlarem i motocyklem od Dobruckiego to kto to był?.Bo widać ze technika jak na tak wysokiego zawodnika to zerowa.Ale pewnie to jakiś Wojewoda ;).

  39. Powrót do góry    #84
    Zaawansowany Awatar hhuunntteerr
    Dołączył
    15-10-2006
    Postów
    1,561
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    A co z "miłą niespodzianką"? Mogła być ale się posr...? :)
    No to właśnie Rosjanin był tą niespodzianką... Reszty chyba nie trzeba mówić ;)

    Ten "od" Dobruckiego to juniorek bez licencji jeszcze ;)

  40. Powrót do góry    #85
    Stały bywalec Awatar Molineux
    Dołączył
    14-02-2008
    Postów
    1,312
    Kliknij i podziękuj
    59
    Podziękowania: 104 w 62 postach
    hunter -czy zwróciłeś uwagę na Słabonia? każdy jego wyjazd, to ten sam motór? fota tylko jedna więc nic w tym temacie nie wiem więcej.

    latosi -jesteś spostrzegawczy i masz fotograficzną pamięć. nie wydaje Ci się, że Słaby ma motór jeszcze atlasowski z czasów Sparty? (2008). wiesz co to oznacza? że tak naprawdę nie ma wcale motocykla, bo nie chcę mi się wierzyć, że na "trzylatku" jest w stanie coś osiągnąć. to by też znaczyło, że we Włókniarzu i w Starcie dostał sprzęt z klubu lub ten który miał swój faktycznie sprzedał jak wcześniej przypuszczałem. Ba. wydaję mi się, że na tym motocyklu śmigał jeszcze w Toruniu.

    Jeśli ktoś potwierdzi moje przypuszczenia to będzie świadczyło, że zatrudniliśmy "golasa", a dalej... pisałem kiedyś coś o Słabym tu na tym forum, nie chcieliście wierzyć.

  41. Powrót do góry    #86
    Początkujący
    Dołączył
    16-03-2010
    Postów
    26
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

  42. Powrót do góry    #87
    Początkujący
    Dołączył
    24-05-2009
    Postów
    22
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tak jak wcześniej pisałem :
    Ilja przyjedzie na trening a po nim negocjacje, finału nie znałem ale był do przewidzenia :)

    http://www.sportsboard.pl/Forum/view...&pagenumber=11

    Funny-Team powraca, ale tym razem mocniejszy :)

  43. Powrót do góry    #88
    Zaawansowany Awatar hhuunntteerr
    Dołączył
    15-10-2006
    Postów
    1,561
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Molineux szczerze to nie przyglądałem się Słaboniowi. Raz rzuciłem okiem na jego motor i jak teraz sobie przypominam to chyba miał inny motor niż dotychczas tylko reklama ta sam Nice. Ale mogę się mylić.

  44. Powrót do góry    #89
    Stały bywalec Awatar Latosi79
    Dołączył
    19-05-2009
    Postów
    1,497
    Kliknij i podziękuj
    31
    Podziękowania: 41 w 31 postach
    "latosi -jesteś spostrzegawczy i masz fotograficzną pamięć. nie wydaje Ci się, że Słaby ma motór jeszcze atlasowski z czasów Sparty? (2008)."

    Nie,nie to jest całkiem nowa maszyna.W Gnieznie mial reklamy Lech-a i Nice.Teraz ma firme Kercher na motocyklu i widać ze maszyna jest nówka cewka.W 2008 roku nie stosowano czarnych felg z przodu i z tyłu.Nawet firma Nice powiększyła swój napis firmowy na tyłach obok koła.To jest na pewno nówka motocykl.Szewczykowski tez sobie wypasiony biały kask zasadził ;)

    Ilia Czolov to dobry transfer jak na nasze realia:).Bedzie walczył o punkty.Świdziński moze sie przygotowywać juz do następnego sezonu.Mógł iść ścigać sie do 2 ligi ale występem w Grudziadzu zawalił sobie sezon.Świdziński dlatego przegrywa z Fajferem walke o sklad bo faja ma sprzęt na którym nie u mie jezdzić ale ma:D.Szkoda ze były kapitan naobiecywał Świdzińskiemu pomoc sprzetowa a nic z tego nie wyszło.

  45. Powrót do góry    #90
    Stały bywalec Awatar Molineux
    Dołączył
    14-02-2008
    Postów
    1,312
    Kliknij i podziękuj
    59
    Podziękowania: 104 w 62 postach
    To jestem spokojniejszy. Jeszcze może nie w najbliższym meczu, ale wkrótce będzie ze Słabego pożytek w takim razie.

    Tu znalazłem swój stary wpis (grudzień):
    Dwóch i pół zawodnika nie jest w stanie wygrać meczu nawet u siebie. Ta połowa- to Słaboń. Naprawdę trzeba być ślepym, żeby nie widzieć, że to słaby zawodnik. Że o ile przy dobrych zawodnikach mówi się o proporcjach 50-50, 70-30 (sprzęt- zawodnik), Tak u Chrisa jest to 90-10. Pozostaje nadzieja, że na warunki pierwszoligowe uda mu się przygotować silniki wzorowo, by drużyna mogła kąsić choć w meczach u siebie.

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •