Pokaż wyniki od 1 do 13 z 13

Wątek: FORUM UMARLO! przywrocmy mu zycie!!!

  1. Powrót do góry    #1
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-05-2002
    Postów
    1,223
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    FORUM UMARLO! przywrocmy mu zycie!!!

    Panowie i panie, ze smutkiem stwierdzam ze forum nam umarlo i mnie osobiscie jest z tego powodu niezmiernie przykro.
    Brak mi rzeczowych dyskusji na temat siatkowki, brak czasem trywialnych sprzeczek, brak konfrontacji obiektywnych opinni ludzi z roznych srodowisk!
    Dosc mam beblaniny nastolatek na forach klubowych, nic nie wnaszacych dyskusji o "wyzszosci marchwi nad selerem".

    Przywrocmy zycie temu forum!!! Chyba warto?!


  2. Powrót do góry    #2
    Początkujący
    Dołączył
    30-03-2006
    Postów
    41
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Myślisz, że zejście do podziemia jest dobrym sposobem ;)

  3. Powrót do góry    #3
    Stały bywalec Awatar kibicgorzowski
    Dołączył
    17-11-2002
    Postów
    506
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Czeka to tez nasza siatkowke po zamknieciu PLS. Miło było kiedys poczytac tematy ale chyba sie to skonczylo defintywnie . Obym sie mylił . Pozdrawiam brac siatkarska z Gorzowa ktory powoli wstaje z kolan ale jeszcze nie wiadomo czy wstanie!! Teraz podnoszacego sie dobija miasto !! o i cała Polska

  4. Powrót do góry    #4
    Użytkownik Awatar nysanin
    Dołączył
    29-06-2006
    Postów
    190
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kibicu uszat Nysa jest czujna, niedługo dawne czasy na forum powrócą:D

  5. Powrót do góry    #5
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-11-2002
    Postów
    694
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Szczerze mówiąc wszedłem na forum pierwszy raz od roku może więcej i cisza głucha. Gdzie te czasy gdzie zapowiedź każdego meczu komentowało po 40 osób?

  6. Powrót do góry    #6
    Użytkownik
    Dołączył
    12-06-2007
    Postów
    335
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jak Skra coś przegra to forum się rozrusza w moment :D

  7. Powrót do góry    #7
    Użytkownik Awatar dar70
    Dołączył
    14-05-2004
    Postów
    339
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jak Skra coś przegra to forum się rozrusza w moment
    to sie nie rozrusza

  8. Powrót do góry    #8
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,676
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Łza sie w oku kreci....sportsboard nie doczekal medalu MOstostalu...

  9. Powrót do góry    #9
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,964
    Kliknij i podziękuj
    525
    Podziękowania: 1,583 w 777 postach
    To ja mam cos na rozruszanie :)

    http://aktualnosci.siatka.org/pokaz/2011-04-11-pge-chce-zamknac-usta-komentatorom-polsatu

    To juz jest kabaret :D Zolto-czarni chca decydowac, co ma mowic o nich komentator :) Dobre :)


  10. Powrót do góry    #10
    Użytkownik
    Dołączył
    12-06-2007
    Postów
    335
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nic nie wyszło, jak trzeba, jak sobie to wyobrażałem. To już historia. Nie ma finału, nie ma nic. To moja wina. Nie szukam żadnych usprawiedliwień. Może zbyt zaryzykowałem, biorąc młodego rozgrywającego, ale gdzie indziej takie rozwiązania sprawdziły się. To jest tylko gdybanie. Przez plagę kontuzji nie można było realizować planów i założeń.
    Kontuzje w okresie przygotowań, kontuzje w trakcie sezonu, kontuzje na koniec. Travica mógłby się zastanowić, czy przypadkiem "plaga kontuzji" nie chodzi wszędzie tam gdzie on. Cenię prezesów, którzy wspierają trenerów i dają im się wykazać, ale Travicy czas już zdecydowanie nadszedł.

    Wygląda na to że Murek zagra w meczach o 3. miejsce. W takim razie obstawiam Czewe. Ciekawe jak bukmacherzy :>

  11. Powrót do góry    #11
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-12-2002
    Postów
    1,065
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 167 w 86 postach
    Travica znalazł sobie kozła ofiarnego w postaci Baranowicza. Moim zdaniem w przekroju całego sezonu ten rozgrywający nie wypadł wcale źle, zaliczał się do grupy czołowych setterów PLS. Prawda jest jednak taka, że Travica miał do dyspozycji znakomitych siatkarzy, działacze spełniali jego wyrafinowane żądania kadrowe, sprowadzając między innymi Cernicia czy Millara. Nie trzeba dodawać, że obaj okazali się nietrafionymi transferami, zawiódł zwłaszcza Cernić. Do tego naturalizacja Akrhema, służąca głównie interesom Resovii, bo przecież nie reprezentacji Polski. Travica chwali sie, że opuszcza Resovię po wprowadzeniu jej na wyższym poziom sportowy i organizacyjny. Jakość organizacji funkcjonowania klubu nie należy do jego kompetencji, więc przypisywanie sobie rzekomych zasług jest kompletnie nie na miejscu. Pod względem sportowym Resovia zanotowała zastój a kto się nie rozwija... ten de facto się cofa. Dość powiedzieć, że nie udało mu się zbudować przez trzy lata szkieletu drużyny podobnego do wypracowanego w Skrze. Żonglerka siatkarzami widoczna jest zwłaszcza na newralgicznej pozycji rozgrywającaego, gdzie ciągle szukał czegoś innego, niby lepszego: Woicki, Redwitz, Baranowicz. Nikt z nich nie zagrzał miejsca na dłużej, bo Travica ciągle zmieniał koncepcje. Słowem nieudana kadencja, mam nadzieję, że trener Kowal przyjmie zupełnie inny model prowadzenia zespołu i selekcji kadry, tak by ogromne środki inwestowane w siatkówkę w Rzeszowie nie szły na marne. Pzdrw.

  12. Powrót do góry    #12
    Początkujący
    Dołączył
    27-05-2015
    Postów
    4
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Chyba pojawił się problem niżu demograficznego na forum Co do Baranowicza zawsze musi być jedna osoba, która wypada najsłabiej w grupie. Akurat padło na niego.

  13. Powrót do góry    #13
    Użytkownik Awatar Mocarny
    Dołączył
    01-09-2015
    Postów
    238
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 9 w 8 postach
    Myslę, że odpowiednia reklama mogłaby pomóc na taki zastój jaki jest na tym forum

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •