Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 46 do 52 z 52

Wątek: Plebiscyt Przeglądu Sportowego - Sportowiec roku 2010

  1. Powrót do góry    #46
    Użytkownik
    Dołączył
    24-07-2004
    Postów
    200
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A kto miał wygrać jak nie Justyna Kowalczyk? 3 medale na IO w tym jeden złoty i do tego wygrana w Pucharze Świata sam jestem zdziwiony, że Gollob był na 2 miejscu spodziewałem się, że raczej przegra z Adamem. Wynik Golloba uznać można za duży sukces w roku olimpijskim. Gollob jeśli utrzyma formę z zeszłego sezon czyli złoto indywidualnie i złoto z drużyną to myślę, że ma duże szanse na wygraną no chyba, że Adam lub Justyna wygrają MŚ to wtedy może być problem :).

  2. Powrót do góry    #47
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Też mi się wydaję, że ten cały konkurs jest ustawiony. TVP od samego początku sugerowała w zapowiedziach gali, że największą faworytką jest Justyna Kowalczyk, więc dziwne byłoby jakby się pomylili.
    Fakt, śmierdzi to, że wygrała największa faworytka ;) Popieram dwóch przedmówców - o Małyszu i Kowalczyk wie nawet 4-latek z Pcimia Dolnego. To, że Gollob znalazł się między nimi uważam za ogromny sukces.

  3. Powrót do góry    #48
    Stały bywalec Awatar Thomas
    Dołączył
    11-12-2009
    Postów
    1,450
    Kliknij i podziękuj
    362
    Podziękowania: 116 w 75 postach
    Wszystko lepsze od wygranej Golloba.
    Tak naprawdę to chopaki z Zielonki , Leszna, tudzież innych ośrodków żuzlowych wmawiają sobie i nam, że Kowalczyk bardziej zasługuje...
    Jeszcze troszkę i uwierzę, że dała nam takie emocje jak Gollob.
    Szkoda tylko, że w relacjach z biegów Kowalczyk najbardziej podniecają się redaktorzy.
    U kibiców (jeśli tacy są) jakoś entuzjazmu nie widać.
    Ale cóż...mass media...
    Wierzyć nie musisz, ale Kowalczyk wielokrotnie dostarczała mi większych emocji, niż Gollob...zdziwiony? Trudno! Moim zdaniem drugie miejsce Golloba to i tak wielki sukces, choć osobiście widziałbym go na trzecim miejscu. Jest bowiem w mojej opinii osoba, która zasłużyła bardziej na drugie miejsce, ale mniejsza z tym. Jeżeli potrzebujesz argumentacji, to wystarczy spojrzeć na wyniki, jakie Kowalczyk odnosi w ostatnich latach i czego dokonuje. Biorąc pod uwagę, że o jej wyczynie mówi się przy okazji takiej imprezy jak Olimpiada na całym świecie, a o Gollobie...w 6-7 krajach, to co tutaj porównywać? Pomijam już fakt, że nagradza się sportowców także za to, jak zachowują się poza torem, a z minionego roku i ostatnich doniesień (plus cała kariera Golloba) wiemy, że do najmilszych ludzi nie należy. Owszem, mówi się, że się zmienił, ale dla mnie ta zmiana jest identyczna, jak zmiana Kaczyńskiego w kampanii wyborczej.

    Gollobowi gratuluję szczerze drugiego miejsca, ale jednocześnie podkreślam, że pierwsze miejsce dla Kowalczyk jest w zupełności uzasadnione.

  4. Powrót do góry    #49
    Ekspert Awatar Dexter
    Dołączył
    04-02-2003
    Postów
    4,577
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 5 w 2 postach
    Czym jest tytul IMS w sporcie niszowym (nawet po 37 latach) w porownaniu do zlota olimpijskiego, co oglada caly kraj? Nie mam watpliwosci, ze powinna byla wygrac Kowalczyk.
    Regards from Sydney
    Dexter

  5. Powrót do góry    #50
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-04-2004
    Postów
    652
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 3 razy w 1 poście
    Nie wiem dlaczego niektórzy mają niedosyt z 2 miejsca Golloba. Zajął i tak lepsze miejsce niż można by oczekiwać. Pozostawił przecież w tyle kilku innych mistrzów świata dyscyplin nie mniej popularnych jeśli chodzi o pokazywanie w tv. Poza tym wyobraża sobie ktoś Golloba z tytułem vice mistrzowskim indywidualnie i mistrzowskim w drużynie poza pierwszą 10? Można więc powiedzieć, że to raczej Hampel jest za nisko. No ale jak widać najważniejsze znaczenie mimo wszystko odgrywa popularność.

  6. Powrót do góry    #51
    Ekspert Awatar Mildura
    Dołączył
    03-07-2010
    Postów
    6,848
    Kliknij i podziękuj
    845
    Podziękowania: 840 w 448 postach
    Tomek zajął bardzo dobre drugie miejsce, Kowalczyk wygrała złoto olimpijskie po 38 latach w zimowych IO. rRaczej żal mi Hampela który przegrał z łyżwiarkami szybkimi, które startowaly w gronie bodajże 8 drużyn i medal brązowy zdobyły przez upadek jednej z Niemek.. Poza tym grzeją w najlepszym przypadku miejsca w drugiej dziesiątce pucharu świata w zawodach indywidualnych.
    Nie rozumiem tylko, po co ten cały konkurs sms - przecież to już plaga dzisiejszych czasów -chciwość mediów, w tym publicznej telewizji abonamentowej jest nienasycona.
    Cała gala sięrmiężna - wkurzajewskiego wolalbym juz nigdy w życiu w tv nie słuchać i oglądać.
    Zenon Jaskuła - TDF 1993!
    Rafał Majka - Vuelta 2015!!! 3xTDF!!!
    Niemiec - Vuelta 2014!
    28/09/2014 - MICHAŁ KWIATKOWSKI MISTRZEM ŚWIATA!!!! 19/04/2015 - AMSTEL GOLD RACE!!! E3 Harelbeke 25/03/2016!!! Strade Bianche 2014/2017
    18/03/2017 Milan-San Remo!!!

  7. Powrót do góry    #52
    Stały bywalec Awatar T_rex
    Dołączył
    15-05-2003
    Postów
    1,072
    Kliknij i podziękuj
    41
    Podziękowania: 28 w 16 postach
    Też uważam ,że sprawiedliwości stało się zadość.Kowalczyk startuje, wygrywa i dominuje konkurencji olimpijskiej więc więcej jako sportowiec osiągnąć nie może.
    Dlatego z automatu miała przewagę PR i medialną nad sukcesem Golloba.Chociaż kto wiec czy gdyby nie nominowano Kubicy to nie zostałby on głosami trolli internetowo-sms-owych ponownie zwycięzca.

    Co do otoczki całego show to już krytyczne zdanie wyrazili przedmówcy.Cały ten plebiscyt leci wizerunkowo na łeb na szyję.Nie pomogą peany duetu Wkurzjawski-Babiarz i wzajemne poklepywanie towarzystwa z PS i TVP.

    Skandaliczne chciwe naciąganie ludzi na sms ,do tego prezentowanie wyników w trakcie głosowania(szkoła TVN-u) ,aby jeszcze naciągnąć naród na kolejnego sms-a , a nuż twój faworyt nie wygra.
    Gala organizowana w teatrze przypominającym kubaturą schowek na szczotki - ile tam było osób 200?

    Znowu to samo show taneczno muzyczne co w zeszłym roku trącające amatorszczyzną ,aby wypełnić dłużyzny...
    Gloryfikacja transmisji TVP w momencie kiedy likwiduje się "Sportową Niedzielę" i serwis sportowy " w TVP INFO.Może chodzi o to ,że przestali przerywać transmisje sportowe "Panoramą".
    Od igrzysk w Vancouver lecą tylko materiały filmowe (10 min) bez prezentera.Do tego głośno było o likwidacji samego TVP Sport- Korzeniowskiemu chyba nie bez przyczyny podziękowano z prezesowania.

    Co do sportowców na gali jak zwykle zabrakło zimowych asów Kowalczyk i Małysza ,a Gollob udanie zagrał rolę zwycięzcy - długie, chyba najbardziej udane przemówienie.

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •