Strona 3 z 7 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 135 z 287

Wątek: 1 liga 2011 - wróżby, oczekiwania, prognozy

  1. Powrót do góry    #91
    Ekspert Awatar MELAS
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    4,471
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 187 w 107 postach
    A ja uważam, że właśnie terminarz może pomóc ROWowi uplasować się w tabeli przed PSŻ czy Łodzią. Macie trudne mecze na początku sezonu... i dobrze, bo na początku sezonu każdy jedzie na nowym doinwestowanym sprzęcie i to daje Wam większe szanse w starciu z Apolonią czy Wybrzeżem na własnych śmieciach. W miarę upływu kolejnych rund sprzęt się zużywa i widać coraz większe dysproporcje pomiędzy ekipami walczącymi o awans a tymi, którzy chcą po prostu odjechać sezon. Zobaczmy przykład Wybrzeża w 2010 roku, w rundzie zasadniczej (2 lub 3 kolejka) pokonaliśmy z palcem w dupie bardzo silną Stal Rzeszów (jadąc bez Jonassona, który odbywał karę miesięcznego zawieszenia). W play off gdzie chłopaki nie inwestowali prawie wogóle w motory bo klub nie płacił - jadąc silniejszym składem polegliśmy z kretesem. Już na starcie widać było kto ma nowe sprzęgła a kto dobija stare.
    Myślę, że Rybnik na początku sezonu ma o wiele większą szansę pokonać u siebie faworytów, niż ekipy podejmujące ich w II rundzie czy w play off.

    Przy obecnym stanie kadrowym oczywiście niekwestionowanym faworytem jest Apolonia, na drugim miejscu stawiam Wybrzeże.

    Rzeczywiście Rybnik, Poznań, Łodź i Daugavpils mają bardzo wyrównane składy. Patrząc na nazwiska i suche średnie biegowe stawiam na spadek Poznania lub Łodzi - ekipy tych zespołów wyglądają jak dla mnie najbardziej egzotycznie, eksperymentalnie. W Łodzi wg mnie jest to totalna zbieranina ale z kolei za Orłem przemawiają finanse. Jednak nie zdecyduję się na wytypowanie, która z tych ekip spadnie wg mnie. Zadecydować może prawdziwy łut szczęścia lub pech, niuans, błąd sędziego (tych oby jak najmniej).
    Jedyne w co wierzę - GKS Wybrzeże!!!

  2. Powrót do góry    #92
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-07-2003
    Postów
    572
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Melas oddalbym Ci lekotke i czesc piszczela zeby bylo tak jak piszesz.
    Ale skoro jak zauwazyles na poczatku sezonu kazdy jedzie na doinwestowanym sprzecie to to samo bedzie w przypadku zawodnikow Polonii jak i Gdanska jak i kazdego.
    W takim przypadku decyduje atut wlasnego toru,doswiadczenie trenersko-menadzerskie a co najwazniejsze sklad ktorym sie dysponuje.
    A w tym przypadku Rybnik przegrywa u siebie z Polonia skladem ze hoho a i Wybrzeze wygrywa gdyz posiada po prostu lepszych zawodnikow.
    A doswiadczenia trenerskiego jak i menazerskiego nie posiadamy.Do tego kasa pusta.Puuusssttaaaa.
    Owszem gdyby w drugiej kolejce GKS goscil Polonie to kto wie ,moze nawet zwyciestwo Gdanska nie byloby taka sensacja.

    Dla Rybnika mecz o zycie zaczyna sie juz w 1 kolejce.
    Jesli Rybnik wygra w Lodzi (gdzie Lodz jedzie u siebie na doinwestowanym) to biore twoje zalozenia w Ciemno i przysylam Ci poczta 2 kg wegla ! ;P Ze szczescia !




  3. Powrót do góry    #93
    Stały bywalec Awatar urbi_et_orbi
    Dołączył
    10-01-2006
    Postów
    1,492
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 7 w 4 postach
    Patrząc na nazwiska i suche średnie biegowe stawiam na spadek Poznania lub Łodzi - ekipy tych zespołów wyglądają jak dla mnie najbardziej egzotycznie, eksperymentalnie.
    Melasie, eksperymentalnie to pojechaliśmy w zeszłym sezonie na Długie Ogrody. I wiesz dobrze, jak to się dla Was skończyło :)

  4. Powrót do góry    #94
    Zaawansowany
    Dołączył
    06-12-2002
    Postów
    1,502
    Kliknij i podziękuj
    65
    Podziękowania: 17 w 14 postach
    Patrząc na nazwiska i suche średnie biegowe stawiam na spadek Poznania lub Łodzi - ekipy tych zespołów wyglądają jak dla mnie najbardziej egzotycznie, eksperymentalnie.
    Melasie, eksperymentalnie to pojechaliśmy w zeszłym sezonie na Długie Ogrody. I wiesz dobrze, jak to się dla Was skończyło :)
    Kazdy raz w sezonie farci....wam nic to nie dało,nam w Rzeszowie...2 miejsce w tabeli :P

  5. Powrót do góry    #95
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-04-2008
    Postów
    832
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Rzeczywiście Rybnik, Poznań, Łodź i Daugavpils mają bardzo wyrównane składy. Patrząc na nazwiska i suche średnie biegowe stawiam na spadek Poznania lub Łodzi - ekipy tych zespołów wyglądają jak dla mnie najbardziej egzotycznie, eksperymentalnie.
    Żebyś się nie zdziwił jak znów, podobnie jak przed rokiem dostaniecie w Poznaniu solidnie w dupsko. Rok temu przed sezonem również płynęły podobne opinie z waszej strony na temat siły i możliwości ekipy PSŻ. Byli tacy, którzy widzieli ją w roli kandydata do spadku. Tymczasem jak na ironię przegraliście dwukrotnie a w Poznaniu z kretesem.
    Tak, że byłbym nieco ostrożniejszy w typowaniu takich kandydatów do spadku. Bo porażka z kandydatem boli mocniej :D A Składu nie macie jakoś znacząco lepszego niż przed rokiem.

  6. Powrót do góry    #96
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-04-2008
    Postów
    832
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Kazdy raz w sezonie farci....wam nic to nie dało,nam w Rzeszowie...2 miejsce w tabeli :P
    Nie każdy tylko raz farci. Wam się pofarcił cały sezon. No może poza dwumeczem z PSŻ ;)
    Ale ostatecznie tez wam to nic nie dało... :P

  7. Powrót do góry    #97
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2003
    Postów
    5,196
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 4 w 3 postach
    Przecież wszyscy wiedzą, że my w tamtych meczach obniżaliśmy KSM. Zobaczymy teraz:)

  8. Powrót do góry    #98
    Zaawansowany
    Dołączył
    06-12-2002
    Postów
    1,502
    Kliknij i podziękuj
    65
    Podziękowania: 17 w 14 postach

    Kazdy raz w sezonie farci....wam nic to nie dało,nam w Rzeszowie...2 miejsce w tabeli :P
    Nie każdy tylko raz farci. Wam się pofarcił cały sezon. No może poza dwumeczem z PSŻ ;)
    Ale ostatecznie tez wam to nic nie dało... :P

    spadaj do swojego "wydzielonego" forum pisac
    post pod postem :D

    Wielka Bożena was zostawiła,i jakoś wasz skład nie wygląda za ciekawie :P

  9. Powrót do góry    #99
    Ekspert Awatar MELAS
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    4,471
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 187 w 107 postach
    Ale skoro jak zauwazyles na poczatku sezonu kazdy jedzie na doinwestowanym sprzecie to to samo bedzie w przypadku zawodnikow Polonii jak i Gdanska jak i kazdego.
    Uważam, że na początku sezonu różnice sprzętowe są mniej widoczne, nawet pomiędzy ekipami bogatymi i biednymi i dlatego macie większą szansę na wywalczenie czegoś na swoim torze. Zwłaszcza, że o ile pamiętam w Rybniku raczej przygotowywano do tej pory przyczepne, techniczne nawierzchnie. Potem ekipy z góry tabeli inwestują w sprzęt, z dołu tabeli raczej nie inwestują i ich szansa na odniesienie zwycięstwa z liderem maleje.

    Co do Łodzi to nie twierdzę, że tam wygracie. Miałem na myśli tylko mecze na swoim torze. O lokacie zadecyduje fakt która ze słabszych ekip wygra u siebie z Polonią (sic!), Wybrzeżem, GKMem, Startem.

    Melasie, eksperymentalnie to pojechaliśmy w zeszłym sezonie na Długie Ogrody. I wiesz dobrze, jak to się dla Was skończyło
    Co tylko potwierdza regułę, że każdy karabin raz w roku sam strzela (czy jakoś tak :P) albo raczej skwitowałbym sytuację stwierdzeniem "trafiło się ślepej kurze ziarno" Dlaczego kura? Ponieważ jest to typowa przedstawicielka środowiska rolniczego! :D:D:D

    Rok temu przed sezonem również płynęły podobne opinie z waszej strony na temat siły i możliwości ekipy PSŻ. Byli tacy, którzy widzieli ją w roli kandydata do spadku.
    No właśnie. Ile razy może Wam przyfarcić? Kiedyś bańka musi pęknąć. Sam widzisz... :D

    A Składu nie macie jakoś znacząco lepszego niż przed rokiem.
    Ale finanse udało się uporządkować a tutaj tkwi klucz do wyników. Skład jest mocniejszy. Jest Max zamiast Kronera, jest Ward zamiast Kusa, jest kasiorka. Jonasson nie ma kary miesiąca startów od początku sezonu. Skoro bez tych atutów zajęliśmy ostatecznie drugie miejsce - sam widzisz, że powinniśmy je obronić. Jeśli będzie walka ze Startem, GKMem - jestem za. Tu chodzi przecież o emocje. Najlepiej smakuje wygrana o błysk szprychy.
    Jedyne w co wierzę - GKS Wybrzeże!!!

  10. Powrót do góry    #100
    Zaawansowany
    Dołączył
    06-12-2002
    Postów
    1,502
    Kliknij i podziękuj
    65
    Podziękowania: 17 w 14 postach

    Ale finanse udało się uporządkować a tutaj tkwi klucz do wyników. Skład jest mocniejszy. Jest Max zamiast Kronera, jest Ward zamiast Kusa, jest kasiorka. Jonasson nie ma kary miesiąca startów od początku sezonu. Skoro bez tych atutów zajęliśmy ostatecznie drugie miejsce - sam widzisz, że powinniśmy je obronić. Jeśli będzie walka ze Startem, GKMem - jestem za. Tu chodzi przecież o emocje. Najlepiej smakuje wygrana o błysk szprychy.
    Melas

    Wszystko ładnie napisałeś...ale czy zrozumie to kibic drużyny walczącej co roku o nic ? :D
    skazywanej przez wielu na spadek :)

    moze Pawlickich zakontraktują i będzie ciekawie,do chwili problemów z wypłatami :P
    czytaj 8 maja :P

  11. Powrót do góry    #101
    Ekspert Awatar MELAS
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    4,471
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 187 w 107 postach
    Ale za to mają zajefajne forum! :D:D:D
    Jedyne w co wierzę - GKS Wybrzeże!!!

  12. Powrót do góry    #102
    Użytkownik
    Dołączył
    07-10-2009
    Postów
    245
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A wiecie co ja wam powiem? Jesteście chamscy i bezczelni w stosunku do PSŻ. Daję sobię rękę uciąć, że gdyby nie kłopoty ze stadionem jeździlibyśmy przynajmniej od roku w Ekstralidze.
    Jeździmy o nic - prawda. Mamy problemy z finansami - prawda. Stadion nam się sypie (ukłony dla pseudokibiców Gniezna i Gdańska) - prawda. A mimo to jeździmy. Skład wcale nie jest taki mizerny. Sam nie jestem pewny, co do Słabonia, ale reszta nie budzi moich wątpliwości.

    Peter Ljung - jeden z wielu pierwszoligowych "przeciętnych liderów".
    Norbert Kościuch - piąty sezon w PSŻ; zna ten tor jak własną kieszeń i jest chyba najbardziej walecznym zawodnikiem w lidze (krajowym na pewno).
    Robert Miśkowiak - lider od połowy sezonu, ale i tak na początku poniżej pewnego poziomu nie powinien zejść.
    Słaboń i Szewczykowski - eksperyment, ale skoro mamy jechać oszczędnościowo, to mi to nie przeszkadza.
    No i jeszcze juniorka: Świdziński/Fajfer, Bach/Tirsdal - nie są to może nazwiska znane (oprócz Bacha, który pewnie i tak wybierze Premier League), ale jednak jakoś mam wrażenie, że ten wariant zaskoczy.

    Skazujecie nas co roku do spadku. Efekt - spokojne utrzymanie. Weźcie więc na wstrzymanie i odczepcie się od nas.

  13. Powrót do góry    #103
    Zaawansowany
    Dołączył
    06-12-2002
    Postów
    1,502
    Kliknij i podziękuj
    65
    Podziękowania: 17 w 14 postach
    Peter Ljung - jeden z wielu pierwszoligowych "przeciętnych liderów".
    Norbert Kościuch - piąty sezon w PSŻ; zna ten tor jak własną kieszeń i jest chyba najbardziej walecznym zawodnikiem w lidze (krajowym na pewno).
    Robert Miśkowiak - lider od połowy sezonu, ale i tak na początku poniżej pewnego poziomu nie powinien zejść.
    Słaboń i Szewczykowski - eksperyment, ale skoro mamy jechać oszczędnościowo, to mi to nie przeszkadza.
    No i jeszcze juniorka: Świdziński/Fajfer, Bach/Tirsdal - nie są to może nazwiska znane (oprócz Bacha, który pewnie i tak wybierze Premier League), ale jednak jakoś mam wrażenie, że ten wariant zaskoczy.

    Skazujecie nas co roku do spadku. Efekt - spokojne utrzymanie. Weźcie więc na wstrzymanie i odczepcie się od nas.
    Ty sie chwalisz? czy sie żalisz ? ;)
    Nikt sie nie czepia :) więcej luzu

  14. Powrót do góry    #104
    Użytkownik
    Dołączył
    07-10-2009
    Postów
    245
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    "trafiło się ślepej kurze ziarno" Dlaczego kura? Ponieważ jest to typowa przedstawicielka środowiska rolniczego!
    Nie p******, że nikt się nas nie czepia.

  15. Powrót do góry    #105
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-04-2008
    Postów
    832
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie każdy tylko raz farci. Wam się pofarcił cały sezon. No może poza dwumeczem z PSŻ ;)
    Ale ostatecznie tez wam to nic nie dało... :P

    spadaj do swojego "wydzielonego" forum pisac
    spadaj? Sam spadnij do swojego wątku jeśli cię coś boli w tym co piszę




    jakoś wasz skład nie wygląda za ciekawie :P
    Skład wygląda jak wygląda. Nie powala na kolana ale nie jest też słaby. Celem tej drużyny jest utrzymanie w lidze i jest to spokojnie (mimo co roku źle życzących) do wykonania. A jeśli zakończą się jakimś sukcesem rozmowy z klanem Pawlickich to może być całkiem dobrze. Ale tak czy owak nikt w Poznaniu w najbliższej przyszłości nie myśli o ekstralidze.
    Byłaby za to kupa śmiechu gdyby tak Grudziądz lub Start wyprzedził was w wyścigu o ekstra. Przecież już widzicie siebie na drugim miejscu na koniec sezonu. A ten skład, mimo, że teoretycznie i na papierze lepszy od poprzedniego niczego przecież nie gwarantuje...
    A nawet jeśli uda się wam awansować to i tak nie zagrzejecie tam miejsca dłużej niż rok :P

  16. Powrót do góry    #106
    Stały bywalec Awatar urbi_et_orbi
    Dołączył
    10-01-2006
    Postów
    1,492
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 7 w 4 postach
    trafiło się ślepej kurze ziarno" Dlaczego kura? Ponieważ jest to typowa przedstawicielka środowiska rolniczego
    Co jak co, ale to chyba u Was kolejny sezon będzie robiła koleiny na torze "wieprzowinka z Lubuskiego" alias "Porky"? :P

    Poza tym, ile można jeść frutti di mare?:D:D:D:D

    Odkąd Unia zmniejszyła limity połowu dorsza, macie chyba za dużo czasu na siedzenie w necie :D

  17. Powrót do góry    #107
    Użytkownik
    Dołączył
    22-10-2002
    Postów
    260
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Nie każdy tylko raz farci. Wam się pofarcił cały sezon. No może poza dwumeczem z PSŻ ;)
    Ale ostatecznie tez wam to nic nie dało... :P

    spadaj do swojego "wydzielonego" forum pisac
    spadaj? Sam spadnij do swojego wątku jeśli cię coś boli w tym co piszę




    jakoś wasz skład nie wygląda za ciekawie :P
    Skład wygląda jak wygląda. Nie powala na kolana ale nie jest też słaby. Celem tej drużyny jest utrzymanie w lidze i jest to spokojnie (mimo co roku źle życzących) do wykonania. A jeśli zakończą się jakimś sukcesem rozmowy z klanem Pawlickich to może być całkiem dobrze. Ale tak czy owak nikt w Poznaniu w najbliższej przyszłości nie myśli o ekstralidze.
    Byłaby za to kupa śmiechu gdyby tak Grudziądz lub Start wyprzedził was w wyścigu o ekstra. Przecież już widzicie siebie na drugim miejscu na koniec sezonu. A ten skład, mimo, że teoretycznie i na papierze lepszy od poprzedniego niczego przecież nie gwarantuje...
    A nawet jeśli uda się wam awansować to i tak nie zagrzejecie tam miejsca dłużej niż rok :P
    Przynajmniej wiemy co to jest sciganie w ekstralipie ;P

  18. Powrót do góry    #108
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Zostawcie gdańszczan w spokoju, znani są tutaj z luźnego podchodzenia do większości zdarzeń. Poza tym ten wątek jest jedynym, w którym piszą o żużlu, co trzeba pochwalić :D

    Moim zdaniem motyw Poznania jest taki, że elegancko radzi sobie w I lidze ze względu na fajną, równą drużynę. No i chyba nigdzie indziej nie ma czegoś takiego, że przychodzi do drużyny świeżo upieczony senior z ekstraligi, który za juniora ledwo ciułał średnią 1.0 (Kościuch, Szczepaniak)- i nagle zaczyna wymiatać. Dopóki tak będzie, solidnemu pierwszoligowemu poznańskiemu żużlowi krzywda się nie stanie.

    Jeszcze na chwilę wracając do GKS-u - chłopaki, naprawdę powinniście się postarać o lepsze występy na Golęcinie, żeby sobie tak pozwalać ;) Od Poznania oczekuje się walki, od was czegoś więcej :)

  19. Powrót do góry    #109
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2003
    Postów
    5,196
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 4 w 3 postach
    Ale jak mamy tam się lepiej zaprezentować, skoro ławki pod nami się uginają..., krety z całej Wielkopolski co niedziele mają spotkanie na terenie Golęcina, a sędziowie na przedmeczowej odprawie dostają całą kolekcje czapeczek PSŻ. No, ale zobaczymy w tym sezonie...:P

  20. Powrót do góry    #110
    Ekspert Awatar MELAS
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    4,471
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 187 w 107 postach
    Daję sobię rękę uciąć, że gdyby nie kłopoty ze stadionem jeździlibyśmy przynajmniej od roku w Ekstralidze.
    Tekst miesiąca jak dla mnie. Dobry gościu jest.
    To tak jak u nas. Gdyby nam się klapa od kibla nie poluzowała w toalecie klubowej, nie spadlibyśmy w 2009 roku. :D:D:D

    Bach/Tirsdal
    Jakby mnie ktoś w nocy obudził i rzucił te dwa nazwiska to "daję sobię rękę uciąć", że chodzi o skoki narciarskie. He he he

    Celem tej drużyny jest utrzymanie w lidze i jest to spokojnie (mimo co roku źle życzących) do wykonania.
    Nie myl "źle życzących" z obiektywną oceną siły rażenia ekipy. Jak tam Wam źle nie życzę. Chciałbym żebyście się utrzymali, macie zajefajne forum, najkulturalniej w Polsce (pewnie i na świecie) dopingujecie swoją ukochaną drużynę. Ja tam akurat źle życzę innej ekipie ale nie piszę tu tego żeby nie było, że źle życzę. :P

    A nawet jeśli uda się wam awansować to i tak nie zagrzejecie tam miejsca dłużej niż rok
    Nie bój żaby. Jak spadniemy to opowiemy Wam jak to jest jeździć w najwyższej klasie rozgrywkowej...

    Poza tym, ile można jeść frutti di mare?
    Długo! Uwierz mi! Zwłaszcza jeśli jedzenie frutti di mare łączysz z żeglowaniem, z morską bryzą wiejącą prosto w dziób, czujesz wolność, tylko Ty, morze i wiatr! Jakież to odmienne od obory pełnej krowiego łajna czy kurnika trącącego amoniakiem! :d

    Jedyne w co wierzę - GKS Wybrzeże!!!

  21. Powrót do góry    #111
    Zaawansowany Awatar Sztucer
    Dołączył
    11-05-2005
    Postów
    1,567
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 51 w 33 postach
    "A jeśli zakończą się jakimś sukcesem rozmowy z klanem Pawlickich ..... "

    Rozmowy o czym ? o pogodzie , o dupie Maryni ,czy może rozmowy w tłoku ? ;)

    Na dermę Was nie było stać a co dopiero na nich .

    Marzyciele .

  22. Powrót do góry    #112
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-04-2008
    Postów
    832
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Bach/Tirsdal
    Jakby mnie ktoś w nocy obudził i rzucił te dwa nazwiska to "daję sobię rękę uciąć", że chodzi o skoki narciarskie. He he he
    I mielibyśmy na forum jednorękiego Melasa, hehehe :D

    Celem tej drużyny jest utrzymanie w lidze i jest to spokojnie (mimo co roku źle życzących) do wykonania.
    Nie myl "źle życzących" z obiektywną oceną siły rażenia ekipy. Jak tam Wam źle nie życzę. Chciałbym żebyście się utrzymali, macie zajefajne forum, najkulturalniej w Polsce (pewnie i na świecie) dopingujecie swoją ukochaną drużynę. Ja tam akurat źle życzę innej ekipie ale nie piszę tu tego żeby nie było, że źle życzę. :P
    Jak tu już parę lat jestem na tym forum to jakoś tak dziwnie jest że jak ktoś widzi Poznań na miejscu spadkowym to przeważnie jest z Gdańska. Ale szczegół. Zresztą, może się czepiam ;)

    Nie bój żaby. Jak spadniemy
    Najpierw musicie awansować :D

    to opowiemy Wam jak to jest jeździć w najwyższej klasie rozgrywkowej...
    Mnie akurat nie musisz. "Zęby zjadłem" na kibicowaniu drużynie, za którą jesteście daleko z tyłu i pewnie długo jeszcze nie dorównacie. A i teraz jak tylko czas pozwala jeżdżę na żużel ekstraligowy. Jako, że ekstraliga w Poznaniu to melodia dalekiej przyszłości to nie muszę wybierać któremu klubowi kibicuje bardziej, czy temu, z którym jestem historycznie związany czy temu który jest obecnie bliżej ze względu na miejsce zamieszkania ;)


    Poza tym, ile można jeść frutti di mare?
    Długo! Uwierz mi! Zwłaszcza jeśli jedzenie frutti di mare łączysz z żeglowaniem, z morską bryzą wiejącą prosto w dziób, czujesz wolność
    Gorzej jak ta wolność zmącona jest wszechobecnym smrodem psującego się śledzia :P

    "A jeśli zakończą się jakimś sukcesem rozmowy z klanem Pawlickich ..... "

    Rozmowy o czym ? o pogodzie , o dupie Maryni ,czy może rozmowy w tłoku ? ;)

    Na dermę Was nie było stać a co dopiero na nich .

    Marzyciele .
    Wiem, że czytanie ze zrozumieniem to czasem trudna sztuka ale mógłbyś się trochę wysilić :P
    "Jakiś" sukces może oznaczać zakontraktowanie jednego z Pawlickich (np młodszego) jeśli to pasowałoby seniorowi. Z tego co wiem to właśnie taką ofertę przedstawił klub Pawlickim. Ze względu na bliskość Poznania i Leszna takie rozwiązanie byłoby możliwe.
    A Sqóra odszedł do Leszna ze względów ambicjonalnych nie finansowych. Żeby po niewypale u was coś sobie udowodnić. I wcale niekoniecznie musi finansowo wyjść na tym lepiej. Jest bez gwarancji startów (co niestety dostał u was przez gapiostwo prezia), będzie walczył o skład. Jeśli będzie woził zera i jedynki to nie pojeździ, a co za tym idzie nie zarobi...

  23. Powrót do góry    #113
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-12-2010
    Postów
    704
    Kliknij i podziękuj
    148
    Podziękowania: 89 w 48 postach

    [/quote]
    Gorzej jak ta wolność zmącona jest wszechobecnym smrodem psującego się śledzia :P [/quote]
    tak urocza metafora mogla powstac tylko w krainie kartofla alias "pyry";):P
    pozdr.
    v.:D

  24. Powrót do góry    #114
    Stały bywalec Awatar urbi_et_orbi
    Dołączył
    10-01-2006
    Postów
    1,492
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 7 w 4 postach
    Pyrlandzki patriotyzm sprawia, iż na zaczepki makrelowców nie pozostanę dłużny :D

    Lepiej z p.... nie wychodzić, niż Volksdeutschem się urodzić! :P

    Pozdrawiam wszystkich "bezumlautowców" ze stolicy Prus Zachodnich ;)


  25. Powrót do góry    #115
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-12-2010
    Postów
    704
    Kliknij i podziękuj
    148
    Podziękowania: 89 w 48 postach
    Pyrlandzki patriotyzm sprawia, iż na zaczepki makrelowców nie pozostanę dłużny :D

    Lepiej z p.... nie wychodzić, niż Volksdeutschem się urodzić! :P

    Pozdrawiam wszystkich "bezumlautowców" ze stolicy Prus Zachodnich ;)
    Kolego "urbi et orbi" z karotflanej krainy;):P

    Jesli temat Volksdeutschow mialby byc
    strzalem w kierunku stolicy Prus Zachodnich,
    to ten strzal okazal sie przyslowiowym "strzalem
    w stope";)
    "Wysililem sie!, i pozwole sobie wkleic mala tabelke
    w tym temacie:

    Annexed area Deutsche Volksliste, early 1944

    Cat. I Cat. II
    Warthegau 230,000 190,000
    Reichsgau Danzig-West Prussia 115,000 95,000
    East Upper Silesia 130,000 210,000
    South East Prussia 9,000 22,000

    Jak widac (uzywajac wojskowej terminologii), zanim zacznie sie strzelac, warto sprawdzic czy naboj nie jest przypadkiem
    niewypalem:P
    pozdr.
    v.:D

  26. Powrót do góry    #116
    Stały bywalec Awatar urbi_et_orbi
    Dołączył
    10-01-2006
    Postów
    1,492
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 7 w 4 postach
    Baardzo słaby argument, Drogi kolego :)

    Otóż, jak sam wskazałeś "Kraj Warty" pojawił się w nomenklaturze na początku wojny, który obejmował tak zwane "Ziemie POLSKIE wcielone do Rzeszy"...

    Prusy Zachodnie były natomiast przez wieki integralną częścią II i III Rzeszy Niemieckiej i jako Polskie nie były traktowane od XV wieku.

    Z resztą na próżno szukać w Wlkp takich "rodowitych" Polaków, jak Gunter Grass (teraz pewnie Guncerz Trawa :D), a i jakos w Poznaniu honorowego obywatelstwa Hitler i Goerinng nie otrzymali :P

    Naturlanie slowo Volksdeutsch jest w tym przypadku pewnym uogolnieniem. Zdaje sobie sprawę, iż nie można tym terminem nazywać osoby, w któej żyłach płynie germanska krew :)

  27. Powrót do góry    #117
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-04-2002
    Postów
    1,292
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Podsumowanie transferów w I lidze, do tego składy i terminarz.

    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/20...u-transferowe/

  28. Powrót do góry    #118
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-12-2010
    Postów
    704
    Kliknij i podziękuj
    148
    Podziękowania: 89 w 48 postach
    Baardzo słaby argument, Drogi kolego :)

    Otóż, jak sam wskazałeś "Kraj Warty" pojawił się w nomenklaturze na początku wojny, który obejmował tak zwane "Ziemie POLSKIE wcielone do Rzeszy"...

    Prusy Zachodnie były natomiast przez wieki integralną częścią II i III Rzeszy Niemieckiej i jako Polskie nie były traktowane od XV wieku.

    Z resztą na próżno szukać w Wlkp takich "rodowitych" Polaków, jak Gunter Grass (teraz pewnie Guncerz Trawa :D), a i jakos w Poznaniu honorowego obywatelstwa Hitler i Goerinng nie otrzymali :P

    Naturlanie slowo Volksdeutsch jest w tym przypadku pewnym uogolnieniem. Zdaje sobie sprawę, iż nie można tym terminem nazywać osoby, w któej żyłach płynie germanska krew :)
    Eeech kolego "urbi et orbi":P

    Widze, ze kolega uwielbia "schodzic z linii strzalu":D
    Ja odnioslem sie WYLACZNIE do tematu Volksdeutschow
    na Pomorzu i w Wielkopolsce:P.Nie moja intencja bylo zaglebianie
    sie w zawiklana historie obu regionow, a tym bardziej w ich narodowosciowy stan z przed 1945 roku:P.
    Jednak fakt pozostaje faktem.
    Iloscia Volksdeutschow "przykrylilscie" nas przyslowiowymi
    czapkami:D.
    I tym bardziej to dziwi, ze przeciez jak sam wspomniales:
    "Otóż, jak sam wskazałeś "Kraj Warty" pojawił się w nomenklaturze na początku wojny, który obejmował tak zwane Ziemie POLSKIE wcielone do Rzeszy...".:P

    A tak na serio.Uwazam ten temat za wyjatkowo ciekawy, choc nie mieszczacy sie ramach naszego forum:P
    pozdr.
    v.;)
    ps. w razie czego chetnie poplotkuje w temacie makreli i kartofli;):P:D.Niestety, dopiero po 16 godzinie:P
    ("time is money":P))

  29. Powrót do góry    #119
    Ekspert Awatar MELAS
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    4,471
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 187 w 107 postach
    Gorzej jak ta wolność zmącona jest wszechobecnym smrodem psującego się śledzia
    Jak śledzie zaczynają się psuć to pakujemy je do puszek, nabijamy datę przydatności do spożycia i pchamy w wielkopolskie! :D:D:D
    Jedyne w co wierzę - GKS Wybrzeże!!!

  30. Powrót do góry    #120
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Wystarczy tych śmichów - kolejne posty o śledziach :D będę zamiatał pod podłogę.

    Dość tego. jak macie ochotę, przenieście się na - skądinąd wspaniałe - forum PSŻ (może tam "modecośtam" będą bardziej przychylni), albo swój wątek, gdzie nikt wam się nie wpierdziela między wódkę a zakąskę.

  31. Powrót do góry    #121
    Super Typer Hop - Bęc 2012 Awatar Jarro
    Dołączył
    08-03-2009
    Postów
    1,403
    Kliknij i podziękuj
    50
    Podziękowania: 118 w 55 postach
    Sobotch, jeszcze tylko jeden, maleńki offtopik :)

    "Wysililem sie!, i pozwole sobie wkleic mala tabelke
    w tym temacie:

    Annexed area Deutsche Volksliste, early 1944

    Cat. I Cat. II
    Warthegau 230,000 190,000
    Reichsgau Danzig-West Prussia 115,000 95,000
    East Upper Silesia 130,000 210,000
    South East Prussia 9,000 22,000
    Jakbyś się bardziej wysilił, to wiedziałbyś że z Kraju Warty masowo wysiedlano ludność polską, a na jej miejsce sprowadzano Niemców z krajów bałtyckich oraz Besarabii, Wołynia i Bukowiny - w sumie około 170 tys. osób, stąd tak wysoka liczba wpisanych na volkslistę. (zaś co najlepsze podane liczby dotyczą kategorii I i II, czyli rodowitych Niemców; Polacy mogli liczyć jedynie na IV w porywach do III) Poza tym używanie takich paraargumentów w dyskusji o wyższości klubu A nad klubem B uważam za, delikatnie mówiąc, bzdurne.

    gdzie nikt wam się nie wpierdziela między wódkę a zakąskę.
    śledzika ;)

  32. Powrót do góry    #122
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-07-2003
    Postów
    572
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Hej Chopoki z Gdanska....
    Wezzzcie dajcie na luz.Przynajmniej ten temat.
    Chetnie kazdemu z was nasypie pol sledzia koki i namisatke dobrego cracka.... ale pozwolcie pogadac o zuzlu ....
    Jako skromny synek z przedmiesc Katowic was proszE....!!!!!


    Patrzac w tyl ostatnie 18 postow bylo o bzdurach.

    ps.24 o bzdurach.

  33. Powrót do góry    #123
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    Patrzac w tyl ostatnie 18 postow bylo o bzdurach.

    ps.24 o bzdurach.
    W swoim wątku nie na temat mamy już 10 stron także daj na wstrzymanie. Wolne Miasto Gdańsk dopiero się rozkręca! Oioioi! ;)

  34. Powrót do góry    #124
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-07-2003
    Postów
    572
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ale przyznac trzeba ze wy ludzie z polnocy dobrze wychowani jestescie...
    Wystarczylo poprosic.... ;P
    Melas ,bez dziobania... Moze wiec ocenisz szanse klubow drugi\oligowych?
    Tesknie za dyskusja...
    OK...GKS drugie miejsce ....
    i NIC poza tym...

  35. Powrót do góry    #125
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-12-2010
    Postów
    704
    Kliknij i podziękuj
    148
    Podziękowania: 89 w 48 postach
    Ale przyznac trzeba ze wy ludzie z polnocy dobrze wychowani jestescie...
    Wystarczylo poprosic.... ;P
    Melas ,bez dziobania... Moze wiec ocenisz szanse klubow drugi\oligowych?
    Tesknie za dyskusja...
    OK...GKS drugie miejsce ....
    i NIC poza tym...
    Co prawda te "zaproszenie" nie do mnie, ale pozwole
    sobie zabrac glos w imieniu Melasa:P.

    A O CZYM TU PISAC?:D
    Pomijam juz to, ze Pytia jest rodem z Delf a nie z Gdanska,
    wiec co tu oceniac?:P

    Jak powszechnie wiadomo, mamy dzisiaj niedziele.
    Wielu (wlacznie ze mna) leczy skutki sobotniej "night fever".
    Niejedenego pewnie tez meczy prozaiczny kac,
    ktory nie sprzyja plodzeniu "niezapomnianych pierwszoligowych analiz":P
    Zreszta, jak tu oceniac ta pierwsza lige, kiedy
    bydgoszczacy duchowo nigdy nie spadli do 1 ligi, stad
    ich trwala nieobecnosc na tym forum.Pomijam juz to, ze bardziej obecnie sa zajeci poszukiwaniem zaginionego glownego ksiegowego z bydgoskiego Ratusza:P
    Natomiast Wielkopolska jako calosc,bardziej zajeta jest poszukiwaniem
    Volksdeutschow na Pomorzu.:D
    Wiemy tez, ze w Poznaniu trwa nadal wielka zaloba spwowodowana utrata
    ich wieloletniego idola, niejakiego Adama Dermaszewskiego ktory ich zdradzil na rzecz rock and rolla granego TYLKO w Lesznie, na dodatek na eligowym poziomie :P
    Co do Rybnika, to wiemy ze jest 1 ligowym teamem i ze
    Rybnik to poludnie Polski:P
    Eeech, dlugo by tu pisac, tylko o czym?...:P
    pozdr.
    v.:P




  36. Powrót do góry    #126
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-07-2003
    Postów
    572
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Voodie to bylo piekne.... ;D


  37. Powrót do góry    #127
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-04-2008
    Postów
    832
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wiemy tez, ze w Poznaniu trwa nadal wielka zaloba spwowodowana utrata
    ich wieloletniego idola, niejakiego Adama Dermaszewskiego ktory ich zdradzil na rzecz rock and rolla granego TYLKO w Lesznie, na dodatek na eligowym poziomie
    Jakbyś był trochę bardziej zorientowany to byś wiedział że Adam już dawno przestał być idolem poznańskich kibiców żużla. Stało się to już wtedy kiedy będąc w glorii chwały i w koronie IMP odszedł do pewnego klubu z północy :P
    Tak, że w tej chwili już nikt nie rozpacza po jego odejściu do Leszna. Zrobił jak chciał, miał do tego prawo. Są zawodnicy którzy będą potrafili go zastąpić.
    Natomiast ja zauważam, że w Gdańsku trauma spadku po sezonie spędzonym w ekstralipie cały czas jest wielka. I obwinianie za to Sqóry też trwa nadal ;)

  38. Powrót do góry    #128
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-12-2010
    Postów
    704
    Kliknij i podziękuj
    148
    Podziękowania: 89 w 48 postach
    Jakbyś był trochę bardziej zorientowany to byś wiedział że Adam już dawno przestał być idolem poznańskich kibiców żużla. Stało się to już wtedy kiedy będąc w glorii chwały i w koronie IMP odszedł do pewnego klubu z północy :P
    Tak, że w tej chwili już nikt nie rozpacza po jego odejściu do Leszna. Zrobił jak chciał, miał do tego prawo. Są zawodnicy którzy będą potrafili go zastąpić.
    Natomiast ja zauważam, że w Gdańsku trauma spadku po sezonie spędzonym w ekstralipie cały czas jest wielka. I obwinianie za to Sqóry też trwa nadal ;)
    kolego pablitto.Jeszcze w Gdansku potrafia ROZROZNIC miedzy BYC a "byc zszarzala gwiazda IMP".Pisownia dowolna.
    Fakt jest jeden.
    NIGDY nie byl gwiazda w Gdansku!!!
    Mial SZANSE na to, by nia byc.
    Nie skorzystal z niej.
    W Poznaniu BYL NIM!!!.
    I temu, w Poznaniu nie zaprzeczycie!!!

    Mozemy sie teraz "bawic" na slowa","slowka".
    Z mojego punktu widzenia, byl to wyjatkowy
    NIEUDACZNIK w temacie LOJALNOSCI w/c
    klubu, ktory mu placil...

    Mial swoje "5 minut" w zyciu
    i TO wykorzystal na maxa.
    Dla mnie osobiscie, moze walic komplety
    na leszczynskim torze.
    Moze KIEDYS wprowadzi Poznan do eligi.
    Ale dla mnie bedzie hmmmm...
    nie dokoncze..;)
    pozdr.
    v.;)

    sobotch/ łaskawco, nazwiska żużlowców piszemy normalnie, niezależnie od sympatii. Poza tym cytuj ostatni fragment, będzie się mniej rozjeżdżać.



  39. Powrót do góry    #129
    Użytkownik
    Dołączył
    07-10-2009
    Postów
    245
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Adam SKÓRNICKI (z caps lockiem, bo chyba niektórzy zapomnieli, jak ma na nazwisko) nie "porzucił" Poznania - dalej wspomaga sprzętowo Piotrka Świdzińskiego a także poznańską szkółkę żużlową. A dla wielu kibiców speedwaya Sqóra dalej będzie symbolem PSŻ.

  40. Powrót do góry    #130
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-07-2008
    Postów
    1,769
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Trochę temat się rozlewa, dlatego ja wpiszę swoją prognozę na sezon 2011 w 1 lidze.

    1. Polonia Bydgoszcz - 2 fajterów, 2 zawodników po 10 pkt w meczu, jeden jako solidna druga linia, no i zdolni juniorzy którzy mają szansę zyskać cenne doświadczenie. Jak powiedział Chmara Polonia wjedzie do e-lipy na jednym kole.

    2-4. Wybrzeże Gdańsk/Start Gniezno/GKM Grudziądz - jeśli do Gdańska trafią Pawliccy to ich można wpisać na 2 miejscu, jeśli nie to czynnikiem który będzie decydował jest płynność finansowa oraz mecze między sobą, bo raczej z Polonią są skazani na porażkę.

    5. RKM Rybnik - tacy zawodnicy jak Mondberg czy Lindbaeck powinny robić po 10 pkt, aczkolwiek nie wierzę by wyżej niż 5 miejsce wskoczył RKM.

    6. PSŻ Poznań - jakoś ten skład specjalnie mnie nie przekonuje bo nie widzę tam lidera, bo ciężko traktować za lidera Miśkowiaka.. Dlatego że 6 miejsce to jest maksimum co może im się uda ugrać, chyba że ściągną jeszcze Drabika..

    7. Orzeł Łódź - ciekawa paczka, ale bardziej sklejona z "odpadów" z innych drużynach, myślę że mimo wszystko to starczy na utrzymanie.

    8. Lokomotiv Daugavpills - drużyna która na wyjeździe będzie dostawać mocne lanie, u siebie będzie groźna, ale nie tak jak poprzednich sezonach. Spojrzałem ile Łagutowie robili razem średnio pkt w meczu wyszło 26 - nie sądzę by zawodnicy pokroju Klindta i Kylamekorpiego zrobili połowę tego. Bogdanows i Podżuks na własnym torze to za mało..

  41. Powrót do góry    #131
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    1. Polonia Bydgoszcz - 2 fajterów, 2 zawodników po 10 pkt w meczu, jeden jako solidna druga linia, no i zdolni juniorzy którzy mają szansę zyskać cenne doświadczenie. Jak powiedział Chmara Polonia wjedzie do e-lipy na jednym kole.
    Bez porażki w sezonie i będziemy wszystkich lać 70:20, no może na wyjazdach 65:25. Zaczyna się ;)

    Nie doceniasz Loko, nie wiesz jak jeździli Klindt i Kylmaekorpi, ile potrafią Tarasenko i Lebedev. Zresztą Poznania i Łodzi też nie doceniasz :P Zresztą o awans nie będzie wcale łatwo, bo punkty można stracić dosłownie wszędzie.

  42. Powrót do góry    #132
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Nie doceniasz Loko, nie wiesz jak jeździli Klindt i Kylmaekorpi, ile potrafią Tarasenko i Lebedev. Zresztą Poznania i Łodzi też nie doceniasz :P Zresztą o awans nie będzie wcale łatwo, bo punkty można stracić dosłownie wszędzie.
    No właśnie, problem w tym, że dwa ostatnie miejsca też trzeba jakoś obsadzić i każda z alternatyw wydaje się zła, przynajmniej na papierze ;) Choć pewno znajdzie się drużyna, która początek sezonu będzie miała mało rewelacyjny i potem strasznie ciężko będzie się podnieść. Może to być Rybnik ze względu na fatalny dla nich terminarz, choć niczego złego im nie życzę. Chyba jestem w stanie się zgodzić, że Lokomotiv nie będzie już takim postrachem, jak nas przyzwyczaił - po odejściu liderów mogą mieć spore kłopociki.

    Co do Gdańska i Pawlickich - sami zainteresowani piszą u siebie, że ewentualny Przemek w składzie nie będzie wielkim wzmocnieniem, ze względu na wysoki KSM. Myślę, że bez sensu im wyrzucać kolejne pieniądze, skoro najsilniejszych zawodników i tak naraz nie wykorzystają.

  43. Powrót do góry    #133
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-07-2008
    Postów
    1,769
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    1. Polonia Bydgoszcz - 2 fajterów, 2 zawodników po 10 pkt w meczu, jeden jako solidna druga linia, no i zdolni juniorzy którzy mają szansę zyskać cenne doświadczenie. Jak powiedział Chmara Polonia wjedzie do e-lipy na jednym kole.
    Bez porażki w sezonie i będziemy wszystkich lać 70:20, no może na wyjazdach 65:25. Zaczyna się ;)

    Nie doceniasz Loko, nie wiesz jak jeździli Klindt i Kylmaekorpi, ile potrafią Tarasenko i Lebedev. Zresztą Poznania i Łodzi też nie doceniasz :P Zresztą o awans nie będzie wcale łatwo, bo punkty można stracić dosłownie wszędzie.
    Kolego a gdzie ja napisałem, że wszystkich tak będziemy lać, tylko że PEWNIE wjedziemy do e-lipy. Pewnie będą mecze zacięte, ale to na wyjeździe, nie sądzę by ktoś na naszym torze mógłby wygrać czy chociaż zremisować. Kogoś musiałem postawić na 8 miejscu - nie zgadzasz się z tym ok, ale nie krytykuj innych jeśli mają inne zdanie niż Ty. A tak na marginesie Lokomotiv w sezonie transferowym najwięcej stracił.

  44. Powrót do góry    #134
    Ekspert Awatar MELAS
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    4,471
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 187 w 107 postach
    A dla wielu kibiców speedwaya Sqóra dalej będzie symbolem PSŻ.
    Pomnik mu postawcie! Albo zamiast skorpiona niech będzie w godle klubowym jego facjata. :P

    Bez porażki w sezonie i będziemy wszystkich lać 70:20, no może na wyjazdach 65:25. Zaczyna się
    Zapominasz, że tak naprawdę to Apolonia nigdy nie spadła. Zatem wielkość wygranych i tak jest bez znaczenia. :)

    Myślę, że bez sensu im wyrzucać kolejne pieniądze, skoro najsilniejszych zawodników i tak naraz nie wykorzystają.
    Bez sensu jak bez sensu, nas po prostu w tej chwili już na nich nie stać. Skoro nie byliśmy w stanie spełnić żądań tatulka przez zakontraktowaniem w Gdańsku Zorro i Jonassona, to teraz tym bardziej nie jesteśmy w stanie zadowolić Papy P. W tej sytuacji niech braciaki bujają dzwony... na księżycu!
    Jedyne w co wierzę - GKS Wybrzeże!!!

  45. Powrót do góry    #135
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-12-2010
    Postów
    704
    Kliknij i podziękuj
    148
    Podziękowania: 89 w 48 postach
    Trochę temat się rozlewa, dlatego ja wpiszę swoją prognozę na sezon 2011 w 1 lidze.

    1. Polonia Bydgoszcz - 2 fajterów, 2 zawodników po 10 pkt w meczu, jeden jako solidna druga linia, no i zdolni juniorzy którzy mają szansę zyskać cenne doświadczenie. Jak powiedział Chmara Polonia wjedzie do e-lipy na jednym kole.
    bleble...
    juz nawet w czasach Krolowej Saby i Krola Salomona
    obwieszczano wszem i wobec , ze Polonia, to druzyna
    "skazana na awans"...
    Tez jestem tego zdania, pod warunkiem ze w tej
    mitycznej Polonii jezdza same CYBORGI...
    Nie chce przynudzac.
    NAPEWNO maja samych "orlow" w skladzie.

    Choc nie zdziwi mnie, jak "orly" przegraja
    np. w Gnieznie , by nie wspomniec o
    Gdansku.
    Wietrze, ze przegraja nie tylko w tych miastach...
    (wiadomo tez wszem i wobec, ze Polonia na luzie
    wygra w Grudziadzu, bo te dwa kluby kochaja
    sie na "zaboj";):P)

    A i Dauvga moze byc niespodzianka.
    Choc przedsezonowo, Polonia zdaje sie byc ABSOLUTNYM faworytem.
    Jednak bym nie przecenial jej "awansu na jednym kole"...
    pozdr.
    v.;)

Strona 3 z 7 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •