Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 456
Pokaż wyniki od 226 do 236 z 236

Wątek: SE liga 2011. Wróżby, prognozy, oczekiwania

  1. Powrót do góry    #226
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,557
    Kliknij i podziękuj
    1,697
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Emil, zobaczymy co napiszesz jak twoje moto-myszy przegrają w Rzeszowie :(
    Nieuważny z Ciebie czytelnik. Emil, owszem kocha Falubaz całym sobą ale kibicem to on jest Włokniarza :D

  2. Powrót do góry    #227
    Zbanowany Awatar cieslaczekCwaniaczek
    Dołączył
    10-03-2011
    Postów
    216
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    PO VI kolejkach patrz±c na to jak sie kluby prezentuj± to moim zdaniem na koniec to bedzie wygl±dało tak.
    1.Toruń
    2.Falubaz
    3.Gorzów
    4.Leszno
    5.Rzeszów
    6.Sparta
    7.Tarnów
    8.Złomrex

  3. Powrót do góry    #228
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,390
    Kliknij i podziękuj
    1,809
    Podziękowania: 861 w 526 postach
    Co to jest Złomrex marna folio hadykówkowo-PGErowa z Rzeszowa? :>

  4. Powrót do góry    #229
    Użytkownik
    Dołączył
    05-06-2010
    Postów
    208
    Kliknij i podziękuj
    17
    Podziękowania: 42 w 26 postach
    Tak na krotko, eliga sie nam wmiare unormowala. Pierwsze trzy miejsca bezapolacyjnie dla Torunia, Falubazu i Stali. Reszte mozna by zec, ze dzieli wrecz przepasc w ktorej tak naprawde wszystko moze jeszcze sie zdazyc. Leszno niby dobre ale nawet z Balonem nie jest w stanie za wiele zrobic. Ta druzyna jest mniej wiecej na rowni z Rzeszowem, maja fajna pake ale czegos obydwu druzynom brakuje. Na pozostalych miejscach upatruje pozostale druzyny, wlacznie z Tarnowem. Tak, tak z Tarnowem. Brak zdecydowanych liderow, lub zbyt slaba druga linia (nie ukrywajmy, ze pierwszej nie maja), a Tarnow ma szanse odkuc sie w rundzie finalowej, gdyz bedo mieli slabszych przeciwnikow u siebie. Tak czy inaczej wszystko w gestii bonusow, choc Wroclaw i Rzeszow sprzedali juz klapsa jednemu z potentatow. A wracajac do tego co nas interesuje (czytaj medale), na chwile obecna Torun jest murowanym kandydatem do zlota. Silna druzyna i takie tam... byli wg. mnie na rowni z Falubazem ( a moze i nizej), ale po stracie Dobruckiego notowania druzyny niestety spadly. Tak naprawde wlasnie miedzy tymi dwoma druzynami wg. mnie rozczygnie sie kto zgarnie majstra. Nie uwlaczajac nic Stali to bjest druzyna wlasnego toru, a zarowno Torun jak i Falubaz bledow z RZ nie popelnia (tak mysle). Porownujac obie druzyny mimo wszystko naprawde ciezko wskazac faworyta, Torun dysponuje czteroma prawdziwymi liderami, Falubaz ma ich tylko trzech ale za to skuteczniejszych. Co do mlodzierzy trudno stwierdzic Pulczynscy pojechali dzisiej przyzwoicie i mogli sie podobac, byli grozni dla wszystkich. W Falubazie Strzelec tez potrafi ladnie pojechac a Dudek jak w koncu zaskoczy tak jak kibice i on sam oczekuje to bedzie cholernie silny. Wszystko wiec bedzie zalezalo od drugiej lini. W Falubazie bedzie to Dawidson i powracajacy po kontuzji Zengi wiec, jest to wiecej zagadek niz w niejednym rebusie. W Toruniu zas ???? Miedziak ??? i MJJ albo Kus... albo Zabik o ile Miedziak to wymiatacz na calego to po reszcie nalezy sie spodziewac raczej padaki. Nie ma co ukrywac to bedzie bitwa o MISTRZOWSKI BONUS kto pojedzie lepiej u siebie ten zdobedzie mistrza !!!.

    ps1. to jest tylko moja ocena po polowie rundy zasadniczej, prosze mnie nie wyzywac.
    ps2. wybaczcie mi bledy ortograficzne, interpunkcyjne i jeszcze jakie tam se wymyslicie ale niestety z natury jestem scislowcem i za przeproszeniem w d..e mam ortografie.

    Pozdrawiam JA

  5. Powrót do góry    #230
    Użytkownik Awatar Noflattery
    Dołączył
    27-08-2004
    Postów
    376
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 38 w 23 postach
    Czas na podsumowanie o lekkim zabarwieniu szyderczym. Wykrystalizowały się nam 2 grupy, pierwsza grupa to normalne ekstraligowe zespoły czyli Toruń,Zielona Góra, Gorzów i Leszno oraz druga grupa czyli partyzancka miernota.

    O ile pierwsze 4 zespoły gwarantują widowiska na wysokim poziomie, to pozostałe to stopniowa pauperyzacja.
    Weźmy np. taką Czestochowę. sezon konia Grigorija Łaguty oraz Nermarka ratuje te drużyne przed totalnymi blamażami. Już w tamtym sezonie fartem sie utrzymali, popatrzmy na Karlssona jedzie ponad przeciętnie, aż dziw, że nie tuła się jako zasłużony emeryt po środkowych teamach pierwszoligowych, ale kibicom i tak mało, to oczywiste.
    Dalej mamy Rzeszów, czyli 3/4 Crumpa w Crumpie, bo tamtejsi kibice muszą obgryzać paznokcie, kiedy to wypadnie ważny pojedynek po GP i będzie kaplica. Poza 3/4 Crumpa mamy chimerycznego Harrisa i długo długo nic, tamtejsi włodarze ostatnio dostali prezent w postaci syndromu Simona Ammana czyli rakietę po kontuzji -Rafała Okoniewskiego, bo byłoby tragicznie.
    Następnie Wrocław, tam spodziewanie niepewny lider ciągnie z juniorem aż nad wyraz dobrze ten wózek. Reszta to pół sezonu konia, zuzlowych odpadów po Tarnowie vide Jedrzejak i Swiderski, którzy pojechali na swoim poziomie dzisiaj w meczu z Lesznem.
    No i na końcu zostawiłem sobie Tauron Azoty mocna 2-ga linia Tarnów brak kawałka lidera owocuje piastowaniem dennych rejonów tabeli, najlepszy zawodnik, czyli przereklamowany kapitan Ułamek z 19 tą średnią biegopunktową w lidze - wstyd, szumny rider GP Lindgren 21-sza srednia,czyli odrzut z Zielonej Góry przygarnięty z uciechą w płonnej nadziei na odbudowanie.Dalej mamy, Kasprzak wieczny talent, 23-cia średnia, papiery na jazde ma, ale chyba zostało mu już tylko półliderowanie w lidze, bo już nawet ligowym matadorem jak Protasiewicz to raczej nie zostanie, nie te nogi na takie progi. No i Vaculik,napompowany balon jeżdżacy w kratke, a juz za rok typowa seniorka i twarda walka o skład, czyli 2-ga linia z przebłyskami.

    analiza na podstawie obserwacji wlasnych i http://www.zuzel.sport24.pl/statystyki/top/0/4/56/

  6. Powrót do góry    #231
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,966
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Najsmieszniejsze jest to ,ze ta druzyna nieudacznikow - jak piszesz - ma szanse na 1/6.
    Wygrane z Wlokniarzem za trzy ( o co bedzie ciezko ) i za dwa z Wrockiem moga wystarczyc.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  7. Powrót do góry    #232
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-06-2003
    Postów
    836
    Kliknij i podziękuj
    97
    Podziękowania: 29 w 18 postach
    Po dzisiejszej kolejce stawiam na kolejność:
    1. Falubaz
    2. Apator (taka sama liczba dużych punktów ale zadecyduje bezpośredni bilans)
    3. Stal G. (nawet jak wygra w Lesznie i zdobędzie bonus na Falubazie, zabraknie 1 oczka)
    4. Unia Leszno (nie liczyłem czy ma szansę
    5. Stal Rzeszów
    6. Unia Tarnów
    7. Sparta (nadzieja na wyprzedzenie Tarnowian to zwycięstwo u siebie z Apatorem)
    8. Włókniarz (tu nie pomogłoby nawet pokonanie Staleczki, chyba że w zestawie z bonusem na Tarnowie)

    pozdrawiam

  8. Powrót do góry    #233
    Użytkownik Awatar tomrz
    Dołączył
    01-04-2011
    Postów
    239
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    To może i ja coś od siebie ;)

    Znajoma wróżka mieszkająca nieopodal od basenów termalnych gdzie miałem przyjemność być na czerwcowym długim weekendzie zagadnięta o typy liczb na lotto milczała jak zaklęta :/

    Bardziej się rozgadała jeśli zapytałem ją o wynik o mecze finałowe ekstraligi...pierwsze słowa jakie usłyszałem od niej to: coś tu śmierdzi....

    Po chwili zastanowienia powiedziała mianowicie to:
    Unibax vs Betard 55-35 ,
    Betard vs Unibax 44-46 - zostaje Unibax a Betard z uwagi na spory plecak odpada
    Falubaz vs Marma 48-42 ,chyba tu tak czuć
    Marma vs Falubaz 46-44 ,i tu też
    Stal vs Unia 50-40 ,
    Unia vs Stal 52-38 -zostaje Unia a Stal z uwagi na plecak odpada.

    W ten oto sposób jeden prezes zemścił by się na drugim wyeliminowując jego team z dalszych rozgrywek ( Marma jako szczęśliwy przegrany przechodzi dalej).






  9. Powrót do góry    #234
    Użytkownik
    Dołączył
    03-04-2003
    Postów
    222
    Kliknij i podziękuj
    31
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    Witam.

    W jakich terminach odbywają się mecze drużyn z miejsc 7-8?
    To nie będzie przypadkiem 17 i 18 kolejka?
    Nigdzie nie mogę znaleźć

    Z góry dzięki za pomoc

    Pozdrawiam

  10. Powrót do góry    #235
    Użytkownik Awatar tomrz
    Dołączył
    01-04-2011
    Postów
    239
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Witam.

    W jakich terminach odbywają się mecze drużyn z miejsc 7-8?
    To nie będzie przypadkiem 17 i 18 kolejka?
    Nigdzie nie mogę znaleźć

    Z góry dzięki za pomoc

    Pozdrawiam
    looknij tam

    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/20...ligi-zuzlowej/

  11. Powrót do góry    #236
    Stały bywalec Awatar adambe
    Dołączył
    17-04-2007
    Postów
    794
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 171 w 81 postach
    [/quote]

    looknij tam

    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/20...ligi-zuzlowej/[/quote]

    ale żeś pomógł, tutaj nic nie pisze.

    Rzeczywiście to będzie 17 i 18 kolejka


    XVII runda - 21 sierpnia 2011 (niedziela)
    Półfinały:
    Mecz o 7 miejsce:

    XVIII runda - 11 września 2011 (niedziela)
    Półfinały - rewanż:
    Mecz o 7. miejsce - rewanż:

Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 456

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •