Składy dopięte na 90%. Budżety na 10% :) Czas na wróżby i to co lubimy najbardziej > prognozy. (wg składów na dzień 05.12.10)

Ze swojej strony mam przyjemność przedstawić tabelę po RZ według mojego przeczucia :)

1/ Stal Gorzów. Silny skład, mocniejszy od AD2010 o Hansa A i PUKA. Gollob i Nicki + nowi = torpeda wyników
2/ Apator Toruń. Trochę może przesadzam z pozycją ale wierzę w poprawę tak wyników jak i atmosfery w klubie. CZy będzie tak za sprawą Kryjoma czy Holty to już nieistotne :)
3/ Unia Leszno. Nie wiem dziś czy Sqra tam bedzie czy ktoś inny. Nie mniej po odejsciu Adamsa myslę że potrzeba roku by ten klub się po tym otrząsnął.
4/ Falubaz ZG. Tu mamy coś w stylu "zamienił stryjek siekierę na kijek" nie mniej uważam że brak esSBeka odbije się lekko na wyniku. Czy końcowym? Nie wiem. Muszę herbatę dopić.
5/ Stal Rzeszów. Jason w obliczu dzisiejszych zakupów n/w klubów powinien wystarczyć do zajęcia tej pozycji.
6/ Unia Tarnów. Ułamek i Kasprzak to za mało na coś więcej.
7,8/ Jeśli zarówno Sparta jak i CKM zatrudnią kogokolwiek wartościowego i wystartują to już będzie sukces. Nie mnie takie kluby bez Jasona i Rune nic wielkiego nie zwojują.

Tyle, ode mnie. Zapraszam do ..... :)