Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 46 do 90 z 236

Wątek: SE liga 2011. Wróżby, prognozy, oczekiwania

  1. Powrót do góry    #46
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    10,983
    Kliknij i podziękuj
    2,030
    Podziękowania: 1,496 w 991 postach
    czarnyfan wykazał sie brakiem czytania ze zrozumieniem ;) ale jaja

  2. Powrót do góry    #47
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,178
    Kliknij i podziękuj
    1,537
    Podziękowania: 1,188 w 908 postach
    Moje typy:

    1-4 (kolejność jedynie alfabetyczna)
    Gorzów
    Leszno
    Toruń
    Zielona Góra

    5 Tarnów
    6. Rzeszów

    7-8 (kolejność jedynie alfabetyczna)
    Częstochowa Wrocław

  3. Powrót do góry    #48
    Ekspert Awatar Dexter
    Dołączył
    04-02-2003
    Postów
    4,577
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 5 w 2 postach
    Patrzac na te chwile na sklady moje wnioski sa nastepujace.

    - oslablo Leszno, nie ma kto zastapic Adamsa, do tego oslabienie na pozycji juniora, bo nie ma jak zastapic Pavlica
    - wzmocnienie Gorzowa, mimo chimerycznosci Andersena i Iversena. Mimo utraty Pawlickiego powinno to zaprocentowac
    - powazne wzmocnienie Zielonej Gory w osobie Jonssona w miejsce Lindgrena. Moze Jonsson nie bedzie wozil kompletow, ale rzadko bedzie przywozil 2 - 3 punkty jak to sie zdarzalo jego rodakowi
    - Torun chyba ciut slabszy. Utrata dobrego juniora moze byc zrekompensowana niezla jazda Pulczynskiego. Ze skladu znikneli Jagus i Andersen, przyszli Holta i Zabik.
    - Tarnow powinien byc mocniejszy, choc straca na pozycji juniora. Zyskac powinni natomiast na Lindgrenie i Madsenie. Brakuje im natomiast zdecydowanego lidera. Gdyby go mieli, mogliby sie wlaczyc do walki o medale
    - Rzeszow sie wzmocnil Crumpem, ale tak naprawde tak poza tym maja swoj pierwszoligowy sklad
    - Wroclaw i Czestochowa doznaly powaznych oslabien i czeka ich walka o obrone ekstraligi. Trudno na te chwile powiedziec, kto jest mocniejszy. Tak na pierwszy rzut oka wydaje sie to byc Wroclaw, ale zadna z druzyn nie skompletowala jeszcze skladu.

    Moje typy:

    1. Zielona Gora
    2. Torun
    3. Gorzow
    4. Leszno
    5. Tarnow
    6. Rzeszow
    7. Wroclaw
    8. Czestochowa
    Regards from Sydney
    Dexter

  4. Powrót do góry    #49
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    W Toruniu odeszli Andersen i Jaguś. W ich miejsce zakontraktowano Holtę, a w związku ze zmianą przepisów dotyczących juniorów tym drugim ogniwem jest Jepsen Jensen, a nie Karol Ząbik! To b.istotna różnica dająca Krzyżakom śr. kilka cennych punktów na mecz.

    Zielona Góra mimo pozyskania Jonssona w ogólnym rozrachunku raczej zachowała status quo, czyli 4-5 miejsce po rundzie zasadniczej. Szczególnie dotkliwy z początku sezonu może być słabo znany sobie tor.

    Tak to widzę:

    1. Gorzów
    2. Toruń
    3. Zielona Góra
    4. Tarnów
    5. Leszno
    6. Rzeszów
    7. Częstochowa
    8. Wrocław

  5. Powrót do góry    #50
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Fajnie widzieć kolejny sezon z rzędu Włókniarza na końcu stawki (w większości typowań) :-)

    Znowu parę osób się mocno zdziwi jak Włókniarz napędzi stracha paru drużynom :-)
    Może nie mamy żadnego klarownego lidera (na papierze) to zespół nieobliczanych, walecznych zawodników na dorobku lub chcących pokazać, że są warci więcej niż się ich ocenia prowadzony przez Marka Cieślaka może sprawić nie lada niespodziankę :-)

    Moje typy:
    1. Gorzów
    2. Zielona Góra
    3. Toruń
    4. Leszno
    5. Rzeszów
    6. Włókniarz
    7. Tarnów
    8. Wrocław

    Przy założeniu, że nie będzie kontuzji :-)

  6. Powrót do góry    #51
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,021
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,900 w 3,221 postach
    a Cieslak to juz jest trenerem Włókniarza, że tak wszedzie stawiacie go w tej roli?

  7. Powrót do góry    #52
    Ekspert Awatar Emil
    Dołączył
    24-07-2002
    Postów
    7,041
    Kliknij i podziękuj
    185
    Podziękowania: 205 w 147 postach
    oj ! ananas , wytłumacz mi kim Moscice wyprzedzą Wrocław :o no chyba nie Ułamkiem który od zawsze jest tylko osłabieniem kazdej druzyny w której sie pokaze.
    Natomiast drugie miejsce zgrzeblarek traktuje jako żart primaaprylisowy i chęc nie dołowania i tak zdołowanego klubu z dziwakiem na czele.

    W góre serca i aby do wiosny :D
    ...Edmonton , St .Albert...........Ukryta zawartość

  8. Powrót do góry    #53
    Użytkownik
    Dołączył
    04-07-2010
    Postów
    205
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 44 w 24 postach
    Gdzie niby ma być trenerem jak nie we Włókniarzu ??

    1.Stal Gorzów(a niech maj±)
    2.Falubaz Zielona Góra(będzie piękny finał)
    3.Apator Toruń(a niech maj±)
    4.Włókniarz Częstochowa(czarny koń)
    5.Unia Leszno(Adamsa nie ma ,a Hampel z Koldim nisko latać będ±)
    6.Unia Tarnów(to nie ich sezon będzie)
    7.Stal Rzeszów(Rudy nie da rady)
    8.Sparta Wrocław(Lipa)

  9. Powrót do góry    #54
    Ekspert Awatar wookie1982
    Dołączył
    18-09-2004
    Postów
    3,607
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 169 w 97 postach
    Jak ja lubie te typy otworzyć sobie po sezonie i poczytać jaki to Gorzów jest co roku mocny. Szczerze mówiąc mnie na kolana nie powala. Jest Nicki i Gollob, czyli dwaj dominatorzy w naszej lidze, ale jednak Pedersen miewa różne sezony (ostatnio często łapie kontuzje), a Tomek już lepszy niż w tym sezonie nie będzie. Przyszedł do Stali Andersen, odszedł Pawlicki z juniorki, to takie wzmocnienie? Sory, ale Hans w ostatnim czasie to druga linia, a Stali brakowało trzeciego lidera. Zagar, Gapiński (?) i Iversen to wieczne niewiadome, Zmarzliki również, choć Bartek to wielka nadzieja to pojawia się pytanie czy wytrzyma ciśnienie pierwszego pełnego sezonu? Sory, ale ja tak bym ich nie przeceniał.

    A Falubaz? Lindgren to nie Jonsson (choć wielu próbowało udowadniać, że jest inaczej) i tu widzę duże wzmocnienie. Piąty senior to Zengota lub Davidsson i tu choć widzę problem z rozdzieleniem meczy między nich, to jeżeli będą jeździć tak, że u siebie jedzie Grzesiek, a na wyjazdach Jonas, to także widzę na tej pozycji wzmocnienie. Do przodu co roku mały kroczek robi Dudek i oby tak dalej. Jest jeszcze najprawdopodobniej Hancock i Dobrucki, oraz do końca kariery Protasiewicz i wystarczy, że to trio pojedzie tak jak w zakończonym niedawno sezonie, a stać ich na pewno na więcej... Są też jakieś przebąkiwania o Kacprze Gomólskim, ale mam nadzieję, że do tego nie dojdzie.

    Apator - przyjście Holty za Jagusia to jest wzmocnienie, choć na juniorce tak wesoło to nie wygląda. Jednak będzie Sullivan, Miedziński, Holder i myślę, że stać ich na walkę o podium. Ale czy o najwyższy stopień? Szczerze wątpię.

    Unia Leszno - ich zawsze trzeba brać pod uwagę, choć tak fenomenalnego sezonu raczej nie powtórzą. Przychodzi Skóra za Adamsa, a to ogromna różnica. No chyba, że Adam obudzi się niczym Kołodziej, ale jakoś niebardzo w to wierzę. A na juniorce może być słabiutko. Czy Kołodziej, Baliński i Hampel są w stanie powtórzyć tak dobry sezon? A któż to wie? Stawiam jednak, że powalczą o jeden z medali.

    Unia Tarnów - to drużyna, która może się włączyć do walki. Ułamek, Kasprzak, Madsen, Lindgren i Vaculik, oraz ciekawi juniorzy, to może być niezwykle wyrównana drużyna bez wielkich nazwisk, ale z bardzo solidnymi jeźdcami. Widzę w nich największy potencjał na sprawienie niespodzianki.

    Stal Rzeszów - tu wszystko jeszcze nie jest jasne, ale już teraz można powiedzieć, że wygląda to solidnie. Crump, Harris, Okoniewski, Richardson i Kuciapa oraz Lampart na juniorce to dość ciekawa drużyna, ale jak dla mnie powalczą o spokojne utrzymanie, nic więcej. No chyba, że coś się jeszcze zmieni.

    Sparta Wrocław - tutaj spore osłabienia, odszedł Crump i Madsen czyli czołowi zawodnicy tej drużyny. Jeździć mają natomiast K.Bjerre, Shields, Świderski, L.Bjerre, Jędrzejak, Janowski i Malitowski. Myślę, że powalczą o play off, ale z jakim skutkiem?

    Włókniarz Częstochowa - tu doszło do ciekawego transferu braci Łaguta. To może być strzał w 10, ale to pokaże sezon. Został też Szombierski, P.Karlsson i doszedł jeszcze Nermark, czy ktoś jeszcze do nich dołączy, tego nie wiem, jednak mnie ten skład nie przekonuje.

    Ja to widzę tak:
    1-4 Falubaz, Unia L., Apator, Stal Gorzów
    5-8 Unia T., Stal Rzeszów, Sparta, , Włókniarz

    Kolejność przypadkowa.

  10. Powrót do góry    #55
    Ekspert Awatar ursus
    Dołączył
    28-05-2009
    Postów
    3,712
    Kliknij i podziękuj
    311
    Podziękowania: 692 w 385 postach
    Cięzko przewidzieć końcową tabelę. W Ślasku typowanym na czarnego konia nikt poza Kochmanem i A. Zarzeckim nie gwarantuje 10 pkt na mecz. Podobnie w Opolu- sam Raba medalu nie zrobi a Pogorzelski i Stach już nie w takiej formie wyjazdowej jak przed laty. Mocny też Rzeszów , para Kuźniar - Czarnecki (i coraz pewniejszy utalentowany Stachyra ) jedzie na kazdym torze. Nie wiadomą jest Apator - pewniak Żabiałowicz , solidni Miastkowski i Miedziński , nie wiadomo jak wypali Śniegowski. Na swoim torze wygrywać bedzie Polonia , Procha ciężko pokonać w Bydgoszczy a i bracia Ziarniki z mlodym Gluecklichem sroce spod ogona nie wypadli i swoje pojadą. Na pewno jednym z faworytów Leszno : Jankowski , Krzystniak , zdolny Kasprzak i nieobliczalni Sterna z Pawlickim mogą zamieszać. Podobnie Wybrzeże - Plech , Berliński, Dzikowski , Stenka wsparci solidnym Okupskim- dla mnie jedni z głównych faworytów. Także i Stal Gorzów : Jancarz , Rembas , Nowak , wsparci Woźniakiem i młodziutkimi Franczyszynem,Grzelakiem i Daniszewskim - bedą bić się o medal. Jest też Falubaz z niezawodnym Huszczą i utalentowanym Jaworkiem , może obudzi się Olszak ?. Problemy bedzie miał Motor , tam tylko Kępa gwarantuje dychę w meczu.

    Nie wiem, k....a, naprawdę nie wiem - liga bedzie wyrównana w nowym sezonie.

  11. Powrót do góry    #56
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-02-2003
    Postów
    2,606
    Kliknij i podziękuj
    51
    Podziękowania: 313 w 179 postach
    Nie moglo byc takiego sezonu :P Ale post ladny. Klimat 85-87. :)

  12. Powrót do góry    #57
    Zbanowany
    Dołączył
    20-04-2006
    Postów
    1,478
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    1.Stal Rzeszów
    2.Stal Gorzów
    3.Apator Toruń
    4.Falubaz Zielona Góra
    5.Unia Leszno
    6.Włókniarz Częstochowa
    7.Sparta Wrocław
    8.Unia Tarnów ( Vaculik jako senior )

  13. Powrót do góry    #58
    Użytkownik Awatar blimas
    Dołączył
    15-01-2005
    Postów
    338
    Kliknij i podziękuj
    53
    Podziękowania: 38 w 6 postach
    1. Stal Gorzów - duużo zależy od juniorów. Jeśli Zmarzliki będą punktowały na poziomie 5-8 pkt. (suma) w meczu to raczej nie będzie na nich mocnych. Sam Gollob z Nickim poniżej 25 u siebie nie zejdą, a 20-25 na wyjazdach też bez problemów powinni osiągnąć. Bardzo mocna ekipa.

    2. Apator Toruń - spodziewam się wyższej formy u Miedziaka i Holdera co może mieć decydujące znaczenie dla moich Aniołów. Finał bardzo prawdopodobny.

    3. Falubaz ZG - skład niby mocniejszy niż w 2010, ale odejście Żyty, który trzymał ich za jaja to wszystko wyrównuje.

    4. Unia Leszno - regulamin ich zabił. Brakuje grajka na 10 pkt w meczu, a juniorzy też niezbyt dobrze się prezentują. Jeśli Hampel i Kołodziej utrzymają formę z 2010 (w co wątpię) mogą bić się o brązowy medal. Nie da rady więcej z tego składu wyciągnąć.

    5. Włókniarz Częstochowa - mogą namieszać. Bracia Lagutowie to solidna rekompensata po stracie Holty. U siebie groźni dla wszystkich.

    6. Stal Rzeszów - Crump + przeciętniacy, na utrzymanie powinno wystarczyć.

    7. Unia Tarnów - bezjajeczny skład. Do tego jeszcze kiepscy juniorzy. U siebie pare meczów im się uda wygrać na pewno, ale na wyjazdach bęcki od każdego.

    8. Sparta Wrocław - 2,5 zawodnika + odejście Cieślaka. Ciężki sezon dla kibiców we Wrocku.

    Oczywiście nie brałem pod uwagę kontuzji, które mogą zmienić dużo w tej tabeli (np. Pedersen w tym roku).

  14. Powrót do góry    #59
    Użytkownik
    Dołączył
    24-08-2010
    Postów
    155
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    1 DMP bez Dyskusji STAL GORZÓW
    2 apator Torun
    Unia Leszno
    Falubaz
    Unia Tarnów
    Wrocłąw
    Czestochowa
    Rzeszów

  15. Powrót do góry    #60
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-04-2006
    Postów
    788
    Kliknij i podziękuj
    32
    Podziękowania: 61 w 35 postach
    5. Włókniarz Częstochowa - mogą namieszać. Bracia Lagutowie to solidna rekompensata po stracie Holty. U siebie groźni dla wszystkich.

    6. Stal Rzeszów - Crump + przeciętniacy, na utrzymanie powinno wystarczyć.

    7. Unia Tarnów - bezjajeczny skład. Do tego jeszcze kiepscy juniorzy. U siebie pare meczów im się uda wygrać na pewno, ale na wyjazdach bęcki od każdego.
    Post sezonu ogorkowego :D Włókniarz z Lagutami może namieszać zaś Rzeszów z Crumpem i "przeciętniakami" walka o utrzymanie :D:D:D Wystarczyło zakontraktować braci a już niektórym sie w czterech literach poprzewracało :D:D:D Jedyne na co będzie stać medaliki w tym sezonie to zwycięstwo z Wrocławiem u siebie no ale jak to mawiają marzenia nie kosztują. Unia Tarnów bezjajeczny skład to ciekawe jak nazwać skład Włókniarza sklecony na prędce byle tylko przekroczyć dolny KSM. Rozumiem był Mikołaj i niektórym puściły wodze fantazji ale bez jaj :D

    1.Stal Gorzów – jeśli objadą sezon bez kontuzji to kandydat numer 1 na mistrza Polski. Gollob plus Nicki do tego solidna druga linia i obiecujący juniorzy to mogą zapewnić.
    2.Falubaz Zielona Góra – skłąd mocniejszy niż w tamtym sezonie. Doszedł walczak AJ oraz nieobliczalny Davidson. Obawiam się że ten sezon będzie pod dyktando drużyn z Lubuskiego.
    3.Apator Toruń – obecność Holty w tej drużynie powinna to gwarantować. Wszystko w rekach Holdera który pod nieobecność kompana do nocnych zabaw może iść już tylko do przodu.
    4.Unia Leszno – brak Adamsa będzie bardzo odczuwalny. O ile u siebie na przyczepnym torze będą nadal nie do ugryzienia to na wyjazdach będzie już znacznie trudniej. Koldi w ubiegły sezonie osiągnął niebotyczny wynik i powtórzyć go będzie bardzo ciężko.
    5.Unia Tarnów- skład nieobliczalny który u siebie będzie bardzo groźny. Nieco gorzej będzie z wyjazdami ale na 5 miejsce to wystarczy.
    6.Stal Rzeszów – zespół środka tabeli z nieobliczalnym Crumpem oraz grupą wyrównanych zawodników. Wiele będzie zależało od Anglików jeśli wypalą w ekstralidze Rzeszów na koniec sezonu może być wyżej od Unii Leszno.
    7.Sparta Wrocław – skład solidny jednak czy na coś więcej niż siódme miejsce?
    8.Włókniarz Częstochowa – dziwny skład przypominający Unię Tarnów 2008. Bracia Laguty oraz Nermark nigdy w ekstralidze nie jeździli czy sobie z nią poradzą? PK swoje lata ma więc szału nie będzie i do tego Szombierski który nie oszukujmy się czarnym koniem tych rozgrywek nie będzie.

  16. Powrót do góry    #61
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Post sezonu ogorkowego
    No jak czytałem Twojego posta to się nieźle uśmiałem :D jakieś zachwianie emocjonalne w nim zauważam :D

    Najpierw piszesz "Włókniarz z Lagutami może namieszać zaś Rzeszów z Crumpem i "przeciętniakami" walka o utrzymanie" sugerując, że Crump to git zawodnik a we Włókniarzu same leszcze, ale potem dodajesz, że Crump jest.... nieobliczalny :D ROTFL :D

    Jedyne na co będzie stać medaliki w tym sezonie to zwycięstwo z Wrocławiem u siebie no ale jak to mawiają marzenia nie kosztują.
    Niektórzy marzyli, że Włókniarz w minionym sezonie nie wygra meczu u siebie, prawie już robili pod siebie z podniety na w/w temat :D A tu peszek, otarliśmy się o pierwszą szóstkę i odprawiliśmy z kwitkiem gwiazdki z Bydgoszczy :D
    W przyszłym roku skład będzie mocniejszy o czym się przekonasz w czasie sezonu :-) Tym bardziej, że to nie koniec transferów Włókniarza :-)

    Ale jak napisałeś - marzenia nic nie kosztują więc żyj mrzonką o Włókniarzu na końcu stawki :D przebudzenie do rzeczywistości będzie bolesne :D

    I na koniec perełka :D

    4.Unia Leszno – brak Adamsa będzie bardzo odczuwalny. O ile u siebie na przyczepnym torze będą nadal nie do ugryzienia to na wyjazdach będzie już znacznie trudniej. Koldi w ubiegły sezonie osiągnął niebotyczny wynik i powtórzyć go będzie bardzo ciężko.
    5.Unia Tarnów- skład nieobliczalny który u siebie będzie bardzo groźny. Nieco gorzej będzie z wyjazdami ale na 5 miejsce to wystarczy.
    6.Stal Rzeszów – zespół środka tabeli z nieobliczalnym Crumpem oraz grupą wyrównanych zawodników. Wiele będzie zależało od Anglików jeśli wypalą w ekstralidze Rzeszów na koniec sezonu może być wyżej od Unii Leszno.
    Jeśli, gdyby, wiele będzie zależało... misiu, to typowania a nie "gdybowanie o ekstralidze - kto zacieniuje, kto pojedzie".

    Czytamy ze zrozumieniem! :-)

  17. Powrót do góry    #62
    Użytkownik Awatar blimas
    Dołączył
    15-01-2005
    Postów
    338
    Kliknij i podziękuj
    53
    Podziękowania: 38 w 6 postach
    5. Włókniarz Częstochowa - mogą namieszać. Bracia Lagutowie to solidna rekompensata po stracie Holty. U siebie groźni dla wszystkich.

    6. Stal Rzeszów - Crump + przeciętniacy, na utrzymanie powinno wystarczyć.

    7. Unia Tarnów - bezjajeczny skład. Do tego jeszcze kiepscy juniorzy. U siebie pare meczów im się uda wygrać na pewno, ale na wyjazdach bęcki od każdego.
    Post sezonu ogorkowego :D Włókniarz z Lagutami może namieszać zaś Rzeszów z Crumpem i "przeciętniakami" walka o utrzymanie :D:D:D Wystarczyło zakontraktować braci a już niektórym sie w czterech literach poprzewracało :D:D:D Jedyne na co będzie stać medaliki w tym sezonie to zwycięstwo z Wrocławiem u siebie no ale jak to mawiają marzenia nie kosztują. Unia Tarnów bezjajeczny skład to ciekawe jak nazwać skład Włókniarza sklecony na prędce byle tylko przekroczyć dolny KSM. Rozumiem był Mikołaj i niektórym puściły wodze fantazji ale bez jaj :D
    Czy wiesz co to jest prognoza, wróżba? :)

    Moja wizja jest taka a nie inna, mam do niej prawo. To czy jest słuszna zweryfikujemy już za kilka miesięcy.

    Rozumiem, że boli Cię to, że zespoły z twoich okolic są nisko typowane przeze mnie, ale mówi się trudno. Life is brutal. :P

  18. Powrót do góry    #63
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-04-2006
    Postów
    788
    Kliknij i podziękuj
    32
    Podziękowania: 61 w 35 postach
    masz racje ananasek włokniarz będzie w nadchodzącym sezonie mocniejszy, zadowolony? :D:D:D co nie zmienia faktu że i tak od wszystkich dostanie po tyłku w końcu to typowanie więc mam prawo tak sądzić :P
    W nadchodzącym sezonie znowu będziecie mieć farta bo nie wyobrażam sobie aby jakaś drużyna z ekstraligi przegrała z 3 drużyną z 1 ligi :)

  19. Powrót do góry    #64
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    W nadchodzącym sezonie znowu będziecie mieć farta bo nie wyobrażam sobie aby jakaś drużyna z ekstraligi przegrała z 3 drużyną z 1 ligi :)
    A może Bydgoszcz będzie jeździć do tyłu, zajmie trzecie miejsce po to by się zrewanżować Włókniarzom :D Chociaż zbyt to ryzykowne ;)

  20. Powrót do góry    #65
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,390
    Kliknij i podziękuj
    1,809
    Podziękowania: 861 w 526 postach
    masz racje ananasek włokniarz będzie w nadchodzącym sezonie mocniejszy, zadowolony? :D:D:D co nie zmienia faktu że i tak od wszystkich dostanie po tyłku w końcu to typowanie więc mam prawo tak sądzić :P
    W nadchodzącym sezonie znowu będziecie mieć farta bo nie wyobrażam sobie aby jakaś drużyna z ekstraligi przegrała z 3 drużyną z 1 ligi :)
    A w czym ten Rzeszów jest tak wiele mocnieszy od Włókniarza? :O Wiadomo jest Crump, ale dalej? G.Łaguta miał lepszą śr./bieg. od Richardsona, A.Łaguta wykręcił lepszą śr./bieg. od Okonia, Nermark lepszą od Harrisa. Uważasz, że Szumina czy PK są słabsi od Kuciapy? :D Macie lepszego 1 juniora - Lamparta, zgoda, ale wątpię by był on w stanie pokonywać naszych seniorów, poza tym jedzie tylko 3 biegi. A ten drugi junior to kto? Bo nawet nie wiem? Bubel już debiutował w Ekstralidze, Czaja miał już swój debiut w finale BK(całkiem niezły). Poza tym nie zapominajmy, że jeszcze jest szansa na kontrakt juniorski. O kogo chodzi? Możliwe, że o K.Gomólskiego ;) No i jeszcze nasza największa broń czyli Marek Cieślak. Ile on może dać drużynie wszyscy wiedzą. Trenerki Śledzia nawet nie komentuje bo i nie ma póki co czego ;)

    Nie uważam, że Włókniarz jest jakoś mocniejszy od Rzeszowa, bo z uwagi na Crumpa trudno tak twierdzić, ale uważam też, że Rzeszów na pewno nie jest od nas mocniejszy ;) Podobny poziom, niemal taki sam ;)

    Podsumowując, ja to widzę tak:

    1-3: Apator, Falubaz, Stal Gorzów(kolejność przypadkowa)
    4: Unia Leszno
    5-7: Włókniarz, Stal Rzeszów, Unia Tarnów(kolejność przypadkowa)
    8: Sparta Wrocław

  21. Powrót do góry    #66
    Zaawansowany Awatar Lukash
    Dołączył
    12-12-2002
    Postów
    2,201
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 64 w 37 postach
    1. Gorzów
    2. Toruń
    3. Tarnów
    4. Rzeszów
    5. ZG
    6. Leszno
    7. Wrocław
    8. Częstochowa

  22. Powrót do góry    #67
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,557
    Kliknij i podziękuj
    1,697
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    No i jeszcze nasza największa broń czyli Marek Cieślak. Ile on może dać drużynie wszyscy wiedzą.
    To juz macie Cieślaka ? Kiedy podpisał w Czewie ? Cos cicho póki co o tym fakcie.

  23. Powrót do góry    #68
    Użytkownik
    Dołączył
    05-04-2010
    Postów
    66
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    1. Gorzów
    2. Toruń
    3. Tarnów
    4. Rzeszów
    5. ZG
    6. Leszno
    7. Wrocław
    8. Częstochowa
    No panie troszkę cie poniosło.... !!!

  24. Powrót do góry    #69
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,390
    Kliknij i podziękuj
    1,809
    Podziękowania: 861 w 526 postach
    To juz macie Cieślaka ? Kiedy podpisał w Czewie ? Cos cicho póki co o tym fakcie.
    Cicho może i jest, ale w ZG, gdzie Dowhan asekuracyjnie opowiada, że nie rozmawiał wcześniej z Markiem(a rozmawiał o czym sam Cieślak wspominał w wywiadach). Dowhan również asekurancko opowiada o tym, że być może oprą trenerkę o miejscowych czyli pewnie Huszcza, Szymkowiak etc ;) Mówi też, że trenera Falubazu poznamy do końca roku, tymczasem Cieślak kontrakt w Częstochowie podpisze już za niecały tydzień, 20 grudnia w poniedziałek ;)

  25. Powrót do góry    #70
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-02-2006
    Postów
    573
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 33 w 19 postach
    1. Gorzów
    2. Toruń
    3. Tarnów
    4. Rzeszów
    5. ZG
    6. Leszno
    7. Wrocław
    8. Częstochowa
    No panie troszkę cie poniosło.... !!!
    Dlaczego go poniosło? Taki jego typ i nie Tobie to oceniać.

  26. Powrót do góry    #71
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,966
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Nie ma sie co podniecac Lagutami.W lidze szwedzkiej starszy ledwo przekroczyl 1,6/b a mlodszy nawet 1,5 /b nie uzbieral.
    Wiem ,ze to kozaki,ale frycowe w e-lidze zaplaca.
    Dla mlodszego priorytetem bedzie GP a starszy niczym Ward,bedzie swojego funfla na kazdej rundzie trzymal za raczke, co tez odbic sie moze na wynikach.
    Wlokniarz straszyc moze jedynie Sparte,ktora wyglada nieciekawie.Reszta bedzie poza zasiegiem,co nie oznacza,ze na swoim torze nie sprawia jakiejs niespodzianki.Uzbieraja kilka punktow,to jasne.
    Raczej nie przelozy sie to jednak na miejsce w tabeli.

    Ta po RZ bedzie wygladac tak:

    1.My Krzyzacy.
    2.Wladkowe.
    3.Micky Mouse
    4.My Rolnicy
    5.Jaskoleczki
    6.Kresowiacy
    7.Lwiatka
    8.Spartanie

    Play - off to juz bedzie loteria a ostatnie dwie rundy RZ znowu beda bardzo ciekawe.;)

    O mistrza powalcza Apator / Stal /Falubaz .
    Te druzyny widze na pudle a w jakiej kolejnosci? Ciezko powiedziec.
    Osme miejsce dla Sparty.


    Koncowa tabela,bo jestem z natury optymista:

    1.Apator
    2.Stal
    3.Falubaz
    4.Leszno
    5.Tarnow
    6.Stal Rzeszow
    7.Wlokniarz
    8.Sparta
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  27. Powrót do góry    #72
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-08-2006
    Postów
    1,251
    Kliknij i podziękuj
    92
    Podziękowania: 187 w 105 postach
    1.Gorzów
    2.ZG
    Te 2 ekipy będą bardzo mocne a Gorzów to na ta chwile jak dla mnie główny kandydat na Mistrza 2011

    3.Leszno
    4.Toruń
    Te 2 ekipy prezentują się całkiem przyzwoicie na papierze

    5.Tarnów
    6.Częstochowa
    7.Rzeszów
    8.Toruń
    W tej grupie każdy może wygrać z każdym skład Tarnowa Wrocławia czy Rzeszowa mnie nie powala mimo że Mój Włókniarz nie ma zawodników jakiś wybitnych to mogą sprawić niespodzianka pod batutą Marka Cieślaka



  28. Powrót do góry    #73
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-04-2008
    Postów
    832
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Po raz kolejny jak widzę gawiedź snuje przypuszczenia i prognozy nie znając jeszcze ostatecznych składów drużyn. I znów znajdują się tacy, którzy Unię z Leszna widza na 5, niektórzy na 6 miejscu. Dobrze, że nie ma już takich, którzy twierdzą, że utrzymanie Jedyna będzie zawdzięczała słabości Czewy czy Wrocławia :D. Zainteresowani wiedzą o jakim ancymonie myślę ;)

    Ja osobiście pokuszę się tylko o podzielenie tabeli na górna i dolną połówkę.
    Widzę to mniej więcej tak:

    1-4.Leszno, Gorzów, Toruń, Zielona Góra (całkiem możliwe że w tej właśnie kolejności, choć wcale niekoniecznie)
    5-8.Tarnów, Rzeszów, Częstochowa, Wrocław

  29. Powrót do góry    #74
    Ekspert Awatar ursus
    Dołączył
    28-05-2009
    Postów
    3,712
    Kliknij i podziękuj
    311
    Podziękowania: 692 w 385 postach
    "Nie moglo byc takiego sezonu... "

    Drozdzie, z pamięci na szybkiego pisałem i jest parę błędów czasowo-składowych. Ale , jak zauważyłeś , o klimat lat mocno pacholęcych mię chodziło :)

  30. Powrót do góry    #75
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-01-2003
    Postów
    1,181
    Kliknij i podziękuj
    16
    Podziękowania: 43 w 26 postach
    1.Falubaz
    2.Stal
    3.Apator
    4.Tarnow
    5.Leszno
    6.Rzeszow
    7.Czewa
    8.Sparta


  31. Powrót do góry    #76
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-08-2004
    Postów
    1,454
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    mysle ze w miare obiektywnie ;)

    1.Zielona Góra
    2.Gorzów
    3.Torun
    4.Leszno
    5.Tarnow
    6.Rzeszow
    7.Czestochowa
    8.Wrocław

  32. Powrót do góry    #77
    Ekspert Awatar Emil
    Dołączył
    24-07-2002
    Postów
    7,041
    Kliknij i podziękuj
    185
    Podziękowania: 205 w 147 postach
    oj narobiło sie w okresie swiatecznym , narobiło :o

    Tabeli nie ustawiam by nie wskazywac "czarnego konia" rozgrywek, bardziej interesuje dół tabeli gdzie naprawde moze byc ciekawie.
    Zdecydowany outsider, zlepek emerytów i rencistów ,kolarzy nie chcianych w innych klubach wsparł sie częstochowskim trenerem :o Czyzby gwarantowało to unikniecia byciem czerwona latarnią?
    Niekoniecznie , ale w tej sytuacji Tauron- Tarnów- Azoty wydaje sie byc do przejscia :P
    mój typ :
    5 Sparta Wrocław
    6 Folie-Polskie-Marma-Marta Rzeszów
    7 zgrzeblarki zg
    8 Tauron-Tarnów-Azoty

    Ze wzgledu ze sie nigdy nie myle moge przyjac zakład :D
    ...Edmonton , St .Albert...........Ukryta zawartość

  33. Powrót do góry    #78
    Ekspert Awatar lynx
    Dołączył
    31-10-2001
    Postów
    3,883
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 10 w 7 postach
    1 torun
    2-3 leszno - zg
    4 tarnow
    5-6 gorzow rzeszow
    7 wroclaw
    8 czestochowa

  34. Powrót do góry    #79
    Zaawansowany Awatar toolowiec
    Dołączył
    21-09-2007
    Postów
    2,342
    Kliknij i podziękuj
    116
    Podziękowania: 340 w 239 postach
    1.Falubaz (niestety:p)
    2.Unia L.
    3.Stal G.
    4.Apator
    5.Unia T.
    6.Włókniarz
    7.Stal Rz.
    8.Sparta

  35. Powrót do góry    #80
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    1. Gorzów
    2. Toruń
    3. Zielona Góra

    4. Leszno
    5. Tarnów
    6. Rzeszów

    7. Sparta
    8. Częstochowa
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  36. Powrót do góry    #81
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-07-2008
    Postów
    1,769
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    1. Stal Gorzów
    2. Apator Toruń
    3. Unia Tarnów
    4. Unia Leszno
    5. Falubaz Zielona Góra
    6. Stal Rzeszów
    7. Sparta Wrocław
    8. Włókniarz Częstochowa

  37. Powrót do góry    #82
    Użytkownik
    Dołączył
    13-03-2007
    Postów
    402
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    widzę że niektórzy piszą tutaj swoje marzenia są ŚWIĘTA niech im gwiazdor to przyniesie

    WESOŁYCH , POGODNYCH I RADOSNYCH ŚWIĄT !!!

    tylko Falubaz

  38. Powrót do góry    #83
    Zbanowany
    Dołączył
    27-03-2004
    Postów
    228
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    tak patrze na skład Falubazu i nie moge dopatrzeć,co ma ZG czego nie ma LEszno lub Tarnów?
    Jonsson ok a dalej ?Przepalony już dawno Hancock, a szczypte profesjonalizmy wniesie zapewne panienka Protasiewicz i Dobrucki któremu czasem cos wyjdzie.Mam nadzieje że będzie spory zawód dla was

  39. Powrót do góry    #84
    Użytkownik
    Dołączył
    08-08-2007
    Postów
    76
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    Magie :)

  40. Powrót do góry    #85
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,477
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,330 w 4,314 postach
    tak patrze na skład Falubazu i nie moge dopatrzeć,co ma ZG czego nie ma LEszno lub Tarnów?
    Ceny biletów :P

  41. Powrót do góry    #86
    Zaawansowany Awatar Kaioh
    Dołączył
    29-06-2002
    Postów
    2,255
    Kliknij i podziękuj
    16
    Podziękowania: 150 w 68 postach
    1. leszno
    2. torun
    3. zielona
    4. gorzow
    5. tarnow
    6. rzeszow
    7. czestochowa
    8. wroclaw

    takie mam przewidywania ;)

  42. Powrót do góry    #87
    Użytkownik
    Dołączył
    02-07-2006
    Postów
    234
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Patrzac na sklady to:

    1. Falubaz Zielona Góra
    2. Apator Torun
    3. STAL GORZOW
    4. Unia Tarnow
    5. Unia Leszno
    6. Stal Rzeszów
    7. Włokniarz Częstochowa
    8. Sparta Wrocław


  43. Powrót do góry    #88
    Zaawansowany Awatar Raymond
    Dołączył
    05-07-2010
    Postów
    1,940
    Kliknij i podziękuj
    151
    Podziękowania: 201 w 135 postach
    1. Unia Leszno
    2. Stal Gorzów
    3. Falubaz Zielona Góra
    4. Apator Toruń
    5. Unia Tarnów
    6. Stal Rzeszów
    7. Sparta Wrocław
    8. Włókniarz Częstochowa

  44. Powrót do góry    #89
    Początkujący
    Dołączył
    15-11-2010
    Postów
    27
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    1. Falubaz
    2. Apator
    3. Stal Gorzów
    4. Unia Leszno
    5-7. Stal Rzeszów/Włókniarz/Unia Tarnów
    8. Sparta Wrocław

  45. Powrót do góry    #90
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-07-2003
    Postów
    572
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    1.Stal Gorzow
    2.Falubaz
    3.Apator
    4.Unia Leszno
    5.Unia Tarnow
    6.Stal Rzeszow
    7.Sparta
    8.Wlokniarz

Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •