Strona 6 z 19 PierwszyPierwszy ... 4567816 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 226 do 270 z 847

Wątek: Liga angielska 2011, 2012...

  1. Powrót do góry    #226
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,512
    Kliknij i podziękuj
    5,795
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Patryk92: Finały PL. Najbliższy piątek w Somerset i kolejny poniedziałek rewanż w Edynburgu (Szkocja).

    Jak Rory sięgnie po tytuł, to będzie niezła historia. 2gi triumf przy 0 Darcy'ego. Przy czym rok temu gdyby nie przeszarżował, to kto wie czy też by nie dowiózł, a to już mogłoby stworzyć w sumie (jeśli dziś wygra) 3 tytuły z rzędu. Jednak Swindon mu strasznie leży, ale po kompromitacjach w środę i wczoraj - w tym roku się tego nie spodziewałem.

    edit: mecze odwrotnie: piątek - Edynburg, poniedziałek (28) koronacja Somerset w Somerset
    Ostatnio edytowane przez Buszmen ; 19-10-2013 o 22:25

  2. Powrót do góry    #227
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez patryk92 Zobacz posta
    Panowie i Panie, aktualnie mieszkam na Wyspach Brytyjskich i strasznie zatęskniłem za speedwayem. W ciagu kilku tygodni mogę znaleźć jakieś zawody, gdziekolwiek w UK ? Dzieki za odpowiedz
    http://speedwaygb.co/

    Po prawej na dole zawsze znajdziesz aktualną rozpiskę
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  3. Powrót do góry    #228
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,332
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/39...ny-ze-spiaczki

    Ważna, i co najważniejsze, pozytywna informacja z Wysp na koniec sezonu.

  4. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi zabovsky za jego przydatny post!

    Thomas (02-11-2013), mhsol (02-11-2013)

  5. Powrót do góry    #229
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,061
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Przykre jest to że angielski żużel umiera. Liga którą uwielbiam ogladać staje się powoli żywym trupem. Dlaczego Sky do tego doprowadza ?

  6. Powrót do góry    #230
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,332
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    Sky i tak zrobiło dla tej ligi bardzo dużo. Trudno się dziwić, że ich cierpliwość się kończy. Prowadzenie negocjacji z oszołomami z BSPA, którzy robią wszystko, aby zepchnąć BEL na peryferia poważnego żużla z pewnością nie należy do najprzyjemniejszych czynności.

    Lindgren, Holder, Hancock podejrzewam, że też nie przedłuży kontraktu mając zapewnione regularne starty w Polsce i Szwecji. Ciekawe kto będzie następny. Ward?
    Ostatnio edytowane przez zabovsky ; 23-11-2013 o 17:42

  7. Powrót do góry    #231
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,061
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Przykre to jest ale BEL będzie za 2-3 lata ligą amatorską.

  8. Powrót do góry    #232
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Ward chyba przedłużył w Poole parę tygodni temu.

  9. Powrót do góry    #233
    Ekspert
    Dołączył
    25-12-2001
    Postów
    3,242
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 76 w 36 postach
    Ograniczając limit KSM do 32 dla 5 najlepszych zawodników Ci najlepsi MUSZĄ zmienić klub lub odejść z EL. Niestety "Ci najlepsi" to coraz częściej jakieś patałachy. Za jakiś czas poza amatorami tam po prostu nie będzie miał kto jeździć. Doliczając wynalazki typu gość (obecnie chyba nawet 2 zawodników w składzie?), ZZ, jokery itd. to objazdowy cyrk w wersji extreme.

  10. Powrót do góry    #234
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,332
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    Jeśli ktoś ma namiary skąd można ściągnąć dzisiejszy mecz to byłbym wdzięczny. Niestety nie mogłem obejrzeć.

  11. Powrót do góry    #235
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-02-2003
    Postów
    773
    Kliknij i podziękuj
    69
    Podziękowania: 76 w 48 postach
    http://cricfree.tv/sky-sports-3-live-stream-uk.php

    Co prawda nie do ściągnięcia ale dziś o 18:00 będzie powtórka.

  12. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi FANATICOS za jego przydatny post!

    zabovsky (15-04-2014)

  13. Powrót do góry    #236
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,415
    Kliknij i podziękuj
    1,810
    Podziękowania: 862 w 527 postach
    Jeśli Zabovsky chodzi Ci o mecz Poole - Coventry - to naprawdę dobre widowisko było. Ale na Boga! Czemu ta liga stała się jeszcze słabsza niż była?! Aktualnie składy drużyn wyglądają miejscami jak za przeproszeniem "gó*na" z rodzynkami. Tragedia...A jak człowiek spojrzy wstecz na sezony 07,08,09 - bardzo przyjemne lata i sporo dobrych zawodników.

  14. Powrót do góry    #237
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,512
    Kliknij i podziękuj
    5,795
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Wczorajsze mecze, to i tak były zdecydowanie najlepsze, jakie w tym roku widziałem z BEL. Może to też kwestia tego, że same tory wyglądają lepiej. Poziom ligi poszedł jednak dramatycznie w dół, o czym pisałem już w innych wątkach. Z jednej strony jest to desperacja, jeśli chodzi o brak młodych zawodników. No ale z drugiej strony, nazywanie tej ligi "Elite" jest już lekko zabawne.

  15. Powrót do góry    #238
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,442
    Kliknij i podziękuj
    973
    Podziękowania: 1,478 w 955 postach
    Patrząc z innej strony, wszędzie te same nazwiska, można mieć przesyt. Sky sport pokazywało czasem pojedyncze spotkania z Premier League, z udziałem zawodników zupełnie lub mało znanych w Polsce, a całkiem interesujące. Czasem warto zobaczyć coś innego, a przecież wszędzie ścigają się w lewo. Najbardziej mnie irytuje ten ich pokręcony regulamin (instytucja gościa, żonglowanie zawodnikami). Wprowadzanie młodych to nic złego, przecież w Polsce mamy to samo. Niech się przebijają, ile można się zachwycać Harrisem, Nichollsem czy innymi emerytami.

    Ja jestem za ograniczeniem tego wędrownictwa żużloków. Tylko wtedy moglibyśmy pomyśleć o sensownych międzynarodowych rozgrywkach klubowych, które mogłyby dźwignąć ten sport na wyższy wymiar. Paradoksalnie zezwoliłbym młodzieży na odbywanie tego typu staży, rozwijania umiejętności, nabierania doświadczenia itp. Stare pryki jeden klub. Wiem, że to nierealne i wielu nie przeszkadza ten sam bigos tylko inaczej wymieszany, ale powtarzam, to tylko moja skromna opinia.
    Sport jest nieprzewidywalny. (Przemysław Termiński, 22.06.2019)

  16. Powrót do góry    #239
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,512
    Kliknij i podziękuj
    5,795
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Hm. Tak się przebijają, że mistrzem Anglii u21 został gość, który akurat nie załapał się na ten "przywilej". Generalnie jeśli chodzi o tych juniorów w BEL, to jest to trochę taka sztuka dla sztuki. Bo niby jadą oni w BEL, ale ścigają się między sobą i ewentualnie z zawodnikami z numerami 2 i 4 z obu drużyn. Czyli poziom tych wyścigów, w których biorą oni udział jest de facto co najwyżej tożsamy z Premier League. Dlatego nie do końca kupuję, jaka to niby ma być nauka. Chodzi o nazwę Elite zamiast Premier? Elite powinna być choć trochę Elite. Wymagam tylko tego, aby sytuacje, gdzie zawodnicy jadący bez kontaktu, upadają i nie kończą wyścigów nie były tak nagminne.

    Za to skutecznie zaniża to jednak poziom całego meczu, w którym to mamy teraz trochę takie "dwa" mecze. Z jednej strony biegi mocno obsadzone, z drugiej - te na dużo gorszym poziomie, gdzie czasy są gorsze o 2-4 sekundy. Jak dla mnie, poprzedni format sprawdzał się znacznie lepiej. Poniedziałkowe mecze i tak były fajne, bo to co widziałem wcześniej, to naprawdę ciężko strawny produkt. Piszę to jako sympatyk tej ligi. Co ma powiedzieć osoba, dla której ta liga już w poprzednim wydaniu była mało emocjonująca...
    Ostatnio edytowane przez Buszmen ; 15-04-2014 o 23:47

  17. Powrót do góry    #240
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Hm. Tak się przebijają, że mistrzem Anglii u21 został gość, który akurat nie załapał się na ten "przywilej". Generalnie jeśli chodzi o tych juniorów w BEL, to jest to trochę taka sztuka dla sztuki. Bo niby jadą oni w BEL, ale ścigają się między sobą i ewentualnie z zawodnikami z numerami 2 i 4 z obu drużyn. Czyli poziom tych wyścigów, w których biorą oni udział jest de facto co najwyżej tożsamy z Premier League. Dlatego nie do końca kupuję, jaka to niby ma być nauka.
    Pozostaje mi się zgodzić, ta zmiana to strzał w stopę. Co im daje przeniesienie do EL, skoro i tak startują głównie we własnym sosie. Z ziomkami z NL to ścigają się w NL. Inna sprawa, że nie zawsze jest to młodzież. O ile fajnie, że są Perry, Clegg czy Ellis to zupełnie nie rozumiem po co starty takiego Blackbirda, Smarta czy Halsey'a, którzy mają już po 20-kilka lat.
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  18. Powrót do góry    #241
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-10-2008
    Postów
    580
    Kliknij i podziękuj
    211
    Podziękowania: 35 w 25 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Hm. Tak się przebijają, że mistrzem Anglii u21 został gość, który akurat nie załapał się na ten "przywilej". Generalnie jeśli chodzi o tych juniorów w BEL, to jest to trochę taka sztuka dla sztuki. Bo niby jadą oni w BEL, ale ścigają się między sobą i ewentualnie z zawodnikami z numerami 2 i 4 z obu drużyn. Czyli poziom tych wyścigów, w których biorą oni udział jest de facto co najwyżej tożsamy z Premier League. Dlatego nie do końca kupuję, jaka to niby ma być nauka. Chodzi o nazwę Elite zamiast Premier? Elite powinna być choć trochę Elite. Wymagam tylko tego, aby sytuacje, gdzie zawodnicy jadący bez kontaktu, upadają i nie kończą wyścigów nie były tak nagminne.

    Za to skutecznie zaniża to jednak poziom całego meczu, w którym to mamy teraz trochę takie "dwa" mecze. Z jednej strony biegi mocno obsadzone, z drugiej - te na dużo gorszym poziomie, gdzie czasy są gorsze o 2-4 sekundy. Jak dla mnie, poprzedni format sprawdzał się znacznie lepiej. Poniedziałkowe mecze i tak były fajne, bo to co widziałem wcześniej, to naprawdę ciężko strawny produkt. Piszę to jako sympatyk tej ligi. Co ma powiedzieć osoba, dla której ta liga już w poprzednim wydaniu była mało emocjonująca...

    Format meczu(tabela biegów) w lidze, gdzie płaci się głównie za pkt, jest tak nielogiczna i krzywdząca nieco lepszych zawodników jadących z nr 1,3,5, że aż dziw bierze, iż ci lepsi jeszcze sie nie zbuntowali. Oni wykonują najważniejszą pracę a jakiś "leszcz" z nr.2,4 jedzie sobie 2 wyścigi z rezerwami i kasuje potem 6-8 pkt a na dodatek czasem bieg nominowany. Po meczu poklepywanie ,ze zrobił swoje. To kpina . Popatrzcie z jakimi przeciwnikami jedzie nr 5. Jak zrobi z 6 pkt to ON jest prawdziwym bohaterem.

    Gdyby chociaż menager miał prawo dowolnie ustawiać zawodników a nie wg. ksm-u.

  19. Powrót do góry    #242
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,442
    Kliknij i podziękuj
    973
    Podziękowania: 1,478 w 955 postach
    Jeśli zawodnik z 1-3-5 kasuje więcej za każdy punkt nie ma powodu, żeby czuł się z skrzywdzony. Każdy chciałby sobie nabijać kabzę na "leszczach". Można też postawić kontrargument, że przy obecnej tabeli biegowej teoretycznie wyścigi powinny być ciekawsze i w tzw. kontakcie. Co to byłoby za ściganie Warda lub Woffindena z juniorem ledwie łamiącym się w łukach?
    Sport jest nieprzewidywalny. (Przemysław Termiński, 22.06.2019)

  20. Powrót do góry    #243
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,512
    Kliknij i podziękuj
    5,795
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Nie wiem czy powinny, ale nie są. Faktem jest, że całościowo pod względem widowiska tegoroczna BEL jest dużo gorsza niż te z poprzednich lat. A format robi dwa mecze w meczu. Liga jest mniej ciekawa, na znacznie niższym poziomie. Korzyści nie widać natomiast żadnych.

  21. Powrót do góry    #244
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-02-2003
    Postów
    2,606
    Kliknij i podziękuj
    51
    Podziękowania: 313 w 179 postach
    Wg mnie racja jak zwykle lezy po środku. Musza byc nowe i młode twarze, a także ograniczenie dla obco w każdej lidze. Inaczej to wszystko padnie. Z drugiej strony mogliby poprawić tabelkę biegowa.

    Ja wole oglądać mniej znanego Anglika, czy Szweda niż 5 raz w tygodniu Iversena, czy Pawlickiego. W kazdej lidze powinie byc zapis o dwoch obcokrajowcach w zespole i byłby spokój.

    Pamiętam gdy w marcu 1999 roku TZ puscil sklady angielskiej Elite i zaczalem skrupulatnie liczyc ilu jest w calej lidze Anglikow, bo na pierwszy rzut oka "cos mi nie pasowało" z ich iloscia. Bardzo niska liczba mnie przeraziła i zaczalem sie powaznie zastanawiac do czego to doprowadzi. Wtedy miałem na mysli głownie angielski żużel, ale wkrótce dopadło to i Szwecje i Polskę.
    Ostatnio edytowane przez drozd ; 16-04-2014 o 14:34

  22. Powrót do góry    #245
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,512
    Kliknij i podziękuj
    5,795
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    A np. młodych Australijczyków i Amerykanów też byś w BEL klasyfikował jako obcokrajowców?

    Ja bym jednak wolał oglądać w BEL np. Fricke niż Halseya walczącego by chociaż w jednym biegu dojechać do mety.

  23. Powrót do góry    #246
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-02-2003
    Postów
    2,606
    Kliknij i podziękuj
    51
    Podziękowania: 313 w 179 postach
    A np. młodych Australijczyków i Amerykanów też byś w BEL klasyfikował jako obcokrajowców?
    wiem do czego pijesz. Tak, sa odbierani jak swojaki. Nawet niech Anglicy ich przyjmują w pierwszej kolejności, jednak to nie Anglicy. Po wtóre brak jakiegokolwiek amerykańskiego żużlowca w lidze brytyjskiej wiele złego dla żużla swiatowego nie przyniesie. Brak Amerykanów w europie oznacza... brak amerykanów w europie. Bez względu, czy w europie jezzi 1 czy 10 amerykanów tamtejszy zuzel będzie wyglądał jak obecnie. Z tego powodu nie padnie ważna czesc żużlowej geografii jak Anglia. Natomiast jest roznica czy w lidze brytyjskiej bedzie jeździło 20 Anglików czy jeden. Troszke inaczej z Australijczykami, bo w porównaniu z Ameryka zdecydowanie wiecej w ich kraju dzieje sie pod katem zawodow, turniejow itd. Ale i tak niestety mniej niz kiedys,a to dlatego, ze europejczycy maja bardziej pełne tyłki i nie chce im sie w zimnie zasuwać do Australii. np Ole Olsen w latach 70-77 był co roku i byla to naturalna kolej rzeczy, ze jedzie do Australii startowac i zarabiac. Gdzie teraz Nicki Pedersen pojedzie do Australii? Na cholere mu to, gdy w Polsce wyłożą co najmniej pol miliona euro.

  24. Powrót do góry    #247
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez drozd Zobacz posta
    Ja wole oglądać mniej znanego Anglika, czy Szweda niż 5 raz w tygodniu Iversena, czy Pawlickiego. W kazdej lidze powinie byc zapis o dwoch obcokrajowcach w zespole i byłby spokój.
    To jest ciekawe, bo mam podobnie. Oglądanie w kółku tych samych twarzy nie kręci. Ale oglądanie kilku tych samych twarzy i dorzucenie do nich miejscowych jest już ciekawsze. Prościej robiłoby się też LM. A wracając do wypowiedzi Buszmena - faktem jest, że jest kilku młodych gości co faktycznie mogłoby się w EL pojawić, ale ze względu na regulamin nie mogą. I tak fajnie, że np. taki Robert Lambert czy Richie Worrall dostali się do podstawowych składów EL. Jak widać można i bez głupich regulacji.
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  25. Powrót do góry    #248
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,512
    Kliknij i podziękuj
    5,795
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Lambert to ogólnie może być światełko w tym brytyjskim tunelu. Dziś po raz kolejny to potwierdza.

  26. Powrót do góry    #249
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-02-2003
    Postów
    2,606
    Kliknij i podziękuj
    51
    Podziękowania: 313 w 179 postach
    W nawiązaniu do tego co pisałem wyżej. O takich zawodach w Australii mozna juz tylko pomarzyć. Ale podniecajmy sie przez pol roku wylacznie tym, ze w polskiej lidze Zmarzlik nogę wystawił, Pawlicki pogłaskał kask Peterowi albo inny pierdnął w parkingu.
    Ostatnio edytowane przez drozd ; 16-04-2014 o 23:06

  27. Powrót do góry    #250
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-10-2008
    Postów
    580
    Kliknij i podziękuj
    211
    Podziękowania: 35 w 25 postach
    Moim zdaniem żaden zawodnik nie powinien mieć z górki w meczu ligowym czy to w Polsce , Anglii czy Szwecji. U nas łatwo ma nr 7 i 15 bo w pierwszych dwóch startach trafiają na siebie, w Szwecji rezerwowy gość z 6 jedzie 4 razy z gospodarzem nr 7. Teraz podobnie jest w Anglii.

    Dla mnie najlepsza była tabela z lat 1998-2003 r. Każdy jechał po kolei z każdym a junior miał zagwarantowane biegi ale według ogólnego klucza a nie z jakimiś ułatwieniami typu bieg siódmy, pierwszy czy drugi.

    Idę o zakład ze żaden zawodnik jadący tylko ze słabymi konkurentami nigdy nie zrobi postępów. Zobaczycie co sie będzie działo jak w Anglii przeliczą w maju ksm i obecni nr 2 i 4 trafią na 3 i 5. Na pewno kilku leszczy dostąpi tego zaszczytu i skończy się zdobywanie pkt na nieobjeżdżonych rezerwach. Przecież my to znamy z naszej ligi- dlaczego junior po przejściu na seniora ma strasznie ciężko? Bo przez wiele lat za łatwo zdobywało się pkt. Przecież nie pkt są jedynym wyznacznikiem ze ktoś zrobił postępy,a raczej wyniki z zawodnikami teoretycznie lepszymi o niego.

    Podobnie jak kilka osób na forum , uważam że koniecznie trzeba ukrócić możliwości "Jasiom wędrowniczkom".

    To nie tylko przyniesie nowa jakość zawodom którymi się pasjonujemy ale przede wszystkim spowoduje duży rozwój żużla w Europie.

    Jak dla mnie sposób jest tylko jeden - wprowadzić limit zawodów w których nawet IMŚ może wystartować w sezonie licząc do nich tylko zawody ligowe, FIM-owskie i europejskie. Ilość to kwestia dyskusyjna ale moim zdaniem 50 takich imprez na początek z opcją zmniejszania w kolejnych latach.
    Ostatnio edytowane przez ADASTAL ; 16-04-2014 o 23:21

  28. Powrót do góry    #251
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,332
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Lambert to ogólnie może być światełko w tym brytyjskim tunelu. Dziś po raz kolejny to potwierdza.
    Mam podobne zdanie o Lambercie. Zwróciłem na niego uwagę w 2012 kiedy obejrzałem na YouTube jakieś zawody z Niemiec z jego udziałem. Pamiętam że dość mocno przekopałem wtedy internet, bo nie chciało mi się wierzyć, że on ma 14 lat. Faktycznie wydaje się mieć papiery na dobrego zawodnika.

  29. Powrót do góry    #252
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,512
    Kliknij i podziękuj
    5,795
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Dziś pięknie skroił Tofta. Wprawdzie to tylko Toft, ale jednak widać potencjał jazdy ogromny.

    @Adastal: Wg mojej wiedzy (choć nie mam tu 100% pewności, a nie chce już w tej chwili mi się tego weryfikować - ale na 90% tak jest) w tym roku KSM nie będzie na bieżąco wpływał na numery startowe zawodników. Każdy team ma podzielonych zawodników na 3 grupy. Liderzy, których można dowolnie ustawiać na numerach 1/3/5, druga linia - analogicznie na numery 2 i 4, no i Anglicy z NL z numerami 6-7. Także nie będzie cyrków takich, że np. Ellis czy Kerr z dobrą średnią wskoczą do podstawowego składu.

    Ogólnie, w kwestii tabelek biegowych i forowania zawodników na danych numerach. To co jest w Polsce, w Szwecji, czy to co było w Anglii dotąd - dla mnie jest OK. To jest sensowne. Natomiast tegoroczna BEL, to jak już wspomniałem - wygląda jak dwa mecze w jednym i to jest przegięcie.

  30. Powrót do góry    #253
    Użytkownik
    Dołączył
    02-08-2007
    Postów
    473
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 9 w 6 postach
    Nie idźcie tą drogą, Anglicy. Tego się momentami nie da oglądać. Poprzednia tabela BEL nie była idealna, ale ta jest komiczna. Chcieli uciec od casusu Lindbaecków czy Smolinskich tłukących po 21 oczek spod 7-ki, a wyszedł pasztet.
    Przy okazji: dlaczego Palma Toftowi odbiła i nie pojechał dziś jako taktyczna w biegu 12? Było 39:27. Coś tam się zmieniło?

  31. Powrót do góry    #254
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,512
    Kliknij i podziękuj
    5,795
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Chyba po prostu w niego nie wierzyli. 12 bieg to ostatnia szansa na jokera. Też byłem zdziwiony, no ale cóż

  32. Powrót do góry    #255
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,332
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    Jak Kildemand dalej będzie tak jeździł to myślę, że ma spore szanse na jazdę w DPŚ obok tria z Grand Prix (a przynajmniej mam taką nadzieję). Dzisiaj na niego nie było bata. Jedynie Pedersen postraszył go w pierwszym biegu, reszta to inny level.

  33. Powrót do góry    #256
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,512
    Kliknij i podziękuj
    5,795
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Zobaczymy jeszcze, co będzie prezentował MJJ. Ale fakt - wygląda na to, że ten sezon to kolejny krok w przód PK. Mam wielką nadzieję, że awansuje do finałów SEC.

    No dziś widać Kildemand w niegorszej formie ;o To co pokazał teraz w 6 biegu... Nieprawdopodobny sztos.
    Ostatnio edytowane przez Buszmen ; 25-04-2014 o 21:47

  34. Powrót do góry    #257
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,332
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    No to Kildemand dzisiaj znowu pozamiatał. Zastanawiam się co się stało w 11 biegu (nie zdążyłem wrócić do kompa po przerwie), bo poza tym jechał bezbłędnie. Bieg 6 to kapitalny żużel w jego wykonaniu. Fajnie się również oglądało gonitwę 13 jak na bieżąco wyciągnął wnioski z ataków Bridgera. Podejrzewam, że jeszcze dwa sezony temu cisnąłby po szerokiej na tym pierwszym łuku aż w końcu Bridger by go wyprzedził. Widać, że ciągle robi postępy. Mam nadzieję, że nadchodzi powoli czas na starty Petera w zawodach międzynarodowych.

  35. Powrót do góry    #258
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,512
    Kliknij i podziękuj
    5,795
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Gonił Watta, wyszedł szeroko i Bridger wjechał pod niego, czym wytrącił Pająka z rytmu (praktycznie się zatrzymał).

    Przy okazji prostuję, to co niedawno pisałem: że zawodnicy w grupach 1/3/5 i 2/4 nie zmieniają się w zależności od aktualizacji średniej. Jednak się zmieniają Natomiast nie dotyczy to 6/7.
    Ostatnio edytowane przez Buszmen ; 26-04-2014 o 00:17

  36. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Buszmen za jego przydatny post!

    ADASTAL (28-04-2014)

  37. Powrót do góry    #259
    Zaawansowany Awatar pakosik
    Dołączył
    19-12-2012
    Postów
    2,816
    Kliknij i podziękuj
    1,511
    Podziękowania: 1,122 w 543 postach
    Oglądacie BEL na stronie Bukmachera czy jak, czaję się od dłuższej chwili, ale trzeba złożyć depozyt, a ja nie mam takiego zamiaru. Jest możliwość załatwienia tematu inaczej ?
    ,,Przenajświętszy II-ligowy WŁÓKNIARZ"

  38. Powrót do góry    #260
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    Cytat Zamieszczone przez pakosik Zobacz posta
    Oglądacie BEL na stronie Bukmachera czy jak, czaję się od dłuższej chwili, ale trzeba złożyć depozyt, a ja nie mam takiego zamiaru. Jest możliwość załatwienia tematu inaczej ?
    http://www.drakulastream.eu/motor-sp...ing-video.html - tutaj niemal zawsze są shakowane te streamy - stream stramu od buka.
    Poza tym wystarczy złożyć min. depozyt. Chodzi o to, żeby u buka było chociaż 0,01 (cokolwiek). Wtedy ma się dostęp do wszystkich streamów: http://www.bet365.com/extra/pl/streaming/live-sport/
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  39. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi MaciekGKS za jego przydatny post!

    pakosik (27-04-2014)

  40. Powrót do góry    #261
    Zaawansowany Awatar pakosik
    Dołączył
    19-12-2012
    Postów
    2,816
    Kliknij i podziękuj
    1,511
    Podziękowania: 1,122 w 543 postach
    Powiedzmy, że ze względu na wykonywany przez członka rodziny zawód, nie powinienem mieć nic wspólnego z hazardem Dzięki
    ,,Przenajświętszy II-ligowy WŁÓKNIARZ"

  41. Powrót do góry    #262
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,512
    Kliknij i podziękuj
    5,795
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Znajomych nie masz?

  42. Powrót do góry    #263
    Zaawansowany Awatar pakosik
    Dołączył
    19-12-2012
    Postów
    2,816
    Kliknij i podziękuj
    1,511
    Podziękowania: 1,122 w 543 postach
    Mam, tylko po co ich w temat angażować ?
    ,,Przenajświętszy II-ligowy WŁÓKNIARZ"

  43. Powrót do góry    #264
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    Cytat Zamieszczone przez pakosik Zobacz posta
    Mam, tylko po co ich w temat angażować ?
    Zatem Streamhunter powinien Ci spokojnie wystarczyć.

    PS. Możesz założyć konto na fake'owe dane, wysłać kasę z poczty i dopóki nie będziesz chciał wypłacić to nie będą weryfikować.
    Ostatnio edytowane przez MaciekGKS ; 27-04-2014 o 16:54
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  44. Powrót do góry    #265
    Zaawansowany Awatar pakosik
    Dołączył
    19-12-2012
    Postów
    2,816
    Kliknij i podziękuj
    1,511
    Podziękowania: 1,122 w 543 postach
    Ogarnę temat, fejkowe konto założyłem, jutro zrobię depozyt, dzięki wszystkim za pomoc
    ,,Przenajświętszy II-ligowy WŁÓKNIARZ"

  45. Powrót do góry    #266
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,415
    Kliknij i podziękuj
    1,810
    Podziękowania: 862 w 527 postach
    Niesamowity jest ten Craig Cook na swoim torze w Manchesterze. Kapitalnie wyuczone ścieżki, do tego jedzie bezbłędnie. Ciekawy zawodnik generalnie i szkoda, że tak późno zaczął karierę.

  46. Powrót do góry    #267
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,512
    Kliknij i podziękuj
    5,795
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    No ale w tym roku do tej pory raczej zawodził. Dziś w końcu występ na "zeszłorocznym" poziomie jeśli chodzi o jazdę na Kirki Lane.

  47. Powrót do góry    #268
    Użytkownik
    Dołączył
    02-08-2007
    Postów
    473
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 9 w 6 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Chyba po prostu w niego nie wierzyli. 12 bieg to ostatnia szansa na jokera. Też byłem zdziwiony, no ale cóż
    Sam sobie odpowiem, a co... Otóż oświecenia kaganek przyniósł tydzień temu duet Tatum&Pearson podczas transmisji w SKY. Według ich słów w tym roku to bieg nr 11 jest ostatnim możliwym do wykorzystania "jokera".
    Co ciekawe, kiedy ów tydzień temu sprawdzałem stronę BSPA wisiało jak wół, że jest po staremu.

  48. Powrót do góry    #269
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,415
    Kliknij i podziękuj
    1,810
    Podziękowania: 862 w 527 postach
    Czyli Buszmen nie wiedział o czymś co jest związane z brytyjskim żużlem! Skandal! A innych za niewiedzę by zjadł...

  49. Powrót do góry    #270
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,495
    Kliknij i podziękuj
    2,637
    Podziękowania: 3,661 w 2,169 postach
    Cytat Zamieszczone przez dockm Zobacz posta
    Czyli Buszmen nie wiedział o czymś co jest związane z brytyjskim żużlem! Skandal! A innych za niewiedzę by zjadł...
    No bo w koncu do dyskusji o zuzlu potrzebna jest wiedza o jakims Rotence.

Strona 6 z 19 PierwszyPierwszy ... 4567816 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •