Strona 1 z 19 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 847

Wątek: Liga angielska 2011, 2012...

  1. Powrót do góry    #1
    Zaawansowany Awatar realista27
    Dołączył
    05-07-2003
    Postów
    2,783
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 66 w 48 postach

    Liga angielska 2011, 2012...

    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/20...gh-i-coventry/
    Co się dzieje w tej Anglii,że takie zespoły tak utytułowane i z bogatą historią szczególnie Coventry Bees zrezygnowalo z udzialu w Elite League?
    Czyżby powolny koniec tych rozgrywek czy tylko chwilowy kryzys na Wyspach?
    Mistrzowie Anglii bez najwyższej ligii?
    Co teraz zrobią Polacy i ciekawe jak dalej sytuacja na Wyspach się rozwinie co z innymi zespołami bo jednak to wszystko jest bardzo dziwne i niepokojące.
    Peterborough Panhters to tez kawal historii to przede wszystkim pamietne mecze Ryana Sullivana czy Karola "Zombera" Ząbika całkiem niedawno a teraz rezygnują z udzialu w rozgrywkach.
    Co o tym wszystkim myślicie i jakie to może miec przełożenie na nasze polskie rozgrywki?

    vicar: Pozwoliłem sobie zmienić tytuł wątku na ogólny


  2. Powrót do góry    #2
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,458
    Kliknij i podziękuj
    5,762
    Podziękowania: 5,639 w 3,224 postach
    Tak, koniec rozgrywek :D

    Raczej forma protestu wobec chorych regulaminów (KSM). Inna sprawa to Ipswich, gdzie od paru lat nic nie mogą rozsądnie skleić.

    Panters kojarzy się głównie z Ząbikiem? :D Fajnie.

  3. Powrót do góry    #3
    Zaawansowany Awatar realista27
    Dołączył
    05-07-2003
    Postów
    2,783
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 66 w 48 postach
    Tak, koniec rozgrywek :D

    Raczej forma protestu wobec chorych regulaminów (KSM). Inna sprawa to Ipswich, gdzie od paru lat nic nie mogą rozsądnie skleić.

    Panters kojarzy się głównie z Ząbikiem? :D Fajnie.
    Kojarzy się miedzy innymi z nim bo jak byłem na wyspach to bylem na ich meczach w czasie startów właśnie Ząbera,Sullivana,Iversena,Andersena i takie mam pierwsze skojarzenie własnie z tym teamem a coś nie "halo" tobie w tej kwestii bo nie rozumiem ;).

  4. Powrót do góry    #4
    Ekspert
    Dołączył
    02-04-2002
    Postów
    3,971
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Napisałeś
    Peterborough Panhters to tez kawal historii to przede wszystkim pamietne mecze
    Ryana Sullivana czy Karola "Zombera" Ząbika całkiem niedawno
    Zapomniałeś dodać, że "przede wszystkim", ale dla Ciebie :) i wygląda to trochę tak jakby coś Ci się pokręciło, że Ząbik jeździł tam co najmniej z 5 sezonów :)

  5. Powrót do góry    #5
    Ekspert Awatar Reptile
    Dołączył
    23-01-2007
    Postów
    3,260
    Kliknij i podziękuj
    114
    Podziękowania: 605 w 318 postach
    Pantery to przede wszystkim Kenio B. :). Żaden Ząbik :).

  6. Powrót do góry    #6
    Zaawansowany Awatar toolowiec
    Dołączył
    21-09-2007
    Postów
    2,342
    Kliknij i podziękuj
    116
    Podziękowania: 340 w 239 postach
    A piszcie sobie co chcecie, dla mnie Peterborough to miejsce, które w pierwszej kolejności kojarzy się mi i nie tylko z sukcesami Sully'ego, żywej legendy tego klubu. I wszystkie Kenie, Karole mogą mu trzewiki czyścić z nawierzchnii :p

    Sami sobie winni pajace z BEL, dzięki tym bzdurnym przepisom liga brytyjska jest gdzie jest, czyli głęboko w tyle za naszą oraz szwedzką. CO nie zmienia faktu, że speedway mimo wielu kelnerów można często oglądać na najwyższym poziomie (np. finały z tego roku :))


  7. Powrót do góry    #7
    Zbanowany
    Dołączył
    20-04-2006
    Postów
    1,478
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Fajnie ze Kings Lynn wraca do BEL ! :) Mam druzyne ktore moge kibicowac przez duze K ! Tomas Topinka z pozycji nr 14 nie jednego przewiezie :)

  8. Powrót do góry    #8
    Super Typer Grand Prix Awatar woojo
    Dołączył
    12-05-2004
    Postów
    3,862
    Kliknij i podziękuj
    462
    Podziękowania: 165 w 105 postach
    Fajnie ze Kings Lynn wraca do BEL ! :) Mam druzyne ktore moge kibicowac przez duze K ! Tomas Topinka z pozycji nr 14 nie jednego przewiezie :)
    może nie koniecznie;)
    pepik wydygał i woli zarabiać w premier league...

    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/20...ington-comets/

  9. Powrót do góry    #9
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,458
    Kliknij i podziękuj
    5,762
    Podziękowania: 5,639 w 3,224 postach
    No poza tym numer 14, to chyba tylko w Polsce taki absurd z numeracją 9-15 (mniej więcej tak, jakby w piłce nożnej jedenastka gości miała numerki 12-22) :)
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  10. Powrót do góry    #10
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    No tak, bo w piłce zarówno gospodarze jak i goście mają numery 1-11 ;) Przy porównaniach żużla do nogi trzeba zawsze się chwilę zastanowić ;)

  11. Powrót do góry    #11
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,458
    Kliknij i podziękuj
    5,762
    Podziękowania: 5,639 w 3,224 postach
    No ja wiem, to bardziej żart, ale przy tworzeniu bezsensownej numeracji w Polsce też można było się zastanowić :)
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  12. Powrót do góry    #12
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Czy bezsensowna? Mi się podoba, nie dość że orginalna, to jeszcze jest przejawem polskiej gościnności - goście mają jako pierwsi numery, gospodarze dalej. Jak dla mnie nie powinni tego zmieniać :)

  13. Powrót do góry    #13
    Zaawansowany
    Dołączył
    12-08-2002
    Postów
    2,209
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 12 w 8 postach
    Wie ktoś może co się dzieje z takim zawodnikiem jak Robert Mear? Pamiętam, że w 2009 r. miał udany początek sezonu, dobre mecze w Premier League, kilka udanych występów w Elite League, a w minionym roku zaliczył chyba tylko jedne zawody.

  14. Powrót do góry    #14
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Zdaje się, że właśnie dzwon z 2009 roku go tak przyhamował, ale pewien nie jestem. A szkoda, bo faktycznie się ładnie rozwijał.

  15. Powrót do góry    #15
    Zbanowany
    Dołączył
    20-04-2006
    Postów
    1,478
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ma problemy zdrowotne.

  16. Powrót do góry    #16
    Ekspert Awatar Mildura
    Dołączył
    03-07-2010
    Postów
    6,848
    Kliknij i podziękuj
    845
    Podziękowania: 840 w 448 postach
    Oglądam sobie mecz z Eastbourne. Masakra - walka zawodników z torem - dziurami i wariacką geometrią... Pawliccy i Fisher zawalają wynik drużyny. ech...
    Zenon Jaskuła - TDF 1993!
    Rafał Majka - Vuelta 2015!!! 3xTDF!!!
    Niemiec - Vuelta 2014!
    28/09/2014 - MICHAŁ KWIATKOWSKI MISTRZEM ŚWIATA!!!! 19/04/2015 - AMSTEL GOLD RACE!!! E3 Harelbeke 25/03/2016!!! Strade Bianche 2014/2017
    18/03/2017 Milan-San Remo!!!

  17. Powrót do góry    #17
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,458
    Kliknij i podziękuj
    5,762
    Podziękowania: 5,639 w 3,224 postach
    Bo Eastbourne to takie angielskie Leszno, podobna droga do sukcesów Tyle tylko że tor w Arlington ma dodatkowo sam w sobie trudną geometrię. Wyniki Eastbourne mimo takiej, a nie innej kadry (niezłej, ale bez przesady) nie są przypadkiem. Wynik drużyny "Elite League Select" zawalony został już dawno, dziś to była formalność. Na szczęście obyło się bez sensacji, bo przykro by było aby taka "drużyna" znalazła się w PO (gdzie nie byłaby bez szans).

  18. Powrót do góry    #18
    Ekspert Awatar Mildura
    Dołączył
    03-07-2010
    Postów
    6,848
    Kliknij i podziękuj
    845
    Podziękowania: 840 w 448 postach
    Wiesz co Buszmen - Ty to jednak jesteś nadęty Buc. Tylko Twoja racja jest najważniejsza. Eastbourne i Leszno, dobre sobie:o
    Zenon Jaskuła - TDF 1993!
    Rafał Majka - Vuelta 2015!!! 3xTDF!!!
    Niemiec - Vuelta 2014!
    28/09/2014 - MICHAŁ KWIATKOWSKI MISTRZEM ŚWIATA!!!! 19/04/2015 - AMSTEL GOLD RACE!!! E3 Harelbeke 25/03/2016!!! Strade Bianche 2014/2017
    18/03/2017 Milan-San Remo!!!

  19. Powrót do góry    #19
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,458
    Kliknij i podziękuj
    5,762
    Podziękowania: 5,639 w 3,224 postach
    Mimo, że Eastbourne gra torem, to im kibicuje (a już niezwykle mnie cieszy, że wywalili tę parodię jaką było Coventry Bees 2011). Unii nie bardzo. Więc nie zapędzaj się z tym łączeniem Aczkolwiek recepta na sukces podobna.

  20. Powrót do góry    #20
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,301
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,360 w 1,670 postach
    Brawa dla promotora Piratów. Nie puścił Holdera z z/z, ani nie wprowadził jokera w 11 biegu. Nie chciał wygrać tego meczu i nie wygrał. Potem się okaże, że tych punktów zabraknie i Poole mimo świetnego składu znowu nie zdobędzie złota.

  21. Powrót do góry    #21
    Ekspert Awatar mhsol
    Dołączył
    30-04-2009
    Postów
    3,592
    Kliknij i podziękuj
    2,083
    Podziękowania: 684 w 384 postach
    Buszmen - po dzisiejszych meczach przerzucam się na Twoją ligę
    PS: No i ja chcę utalentowanego do granic obrzydliwości Warda w Unibaxie 2012. Ale to już pisałem w wątku klubowym

  22. Powrót do góry    #22
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,458
    Kliknij i podziękuj
    5,762
    Podziękowania: 5,639 w 3,224 postach
    Zabovsky: Holder nie mógł jechać w tym meczu jako ZZ, a w 11 biegu nie mogło być jokera. Watt ma trzecią średnią i mogła jechać za niego druga średnia (Ward) + niższe średnie. Drugi joker przy -12.

    A dla promotora istotnie brawo (z tym, że bez ironii ), bo strzał w dziesiątkę w będącego w diabelnej formie (choć wcześniej odrzuconego przez Brummies) Woelberta jako koło ratunkowe w obliczu kontuzji uratował im tu wynik. Gdyby Mati Szczepaniak nie rozwalił się na Wyspach już na dzień dobry, byłoby krucho.

    A co do półfinałów. Cóż, w końcu trochę fajnego żużla po tej katordze w Polsce... Ja trzymam w tym roku za Stars, ale z opisanych wyżej przyczyn (Woelbert) + takie zmiażdżenie, perfekcyjnego przez cały rok na Norfolk Arena, Bjerre przez tandem z Dorset w zasadzie zamknęło sprawę rewanżu. Finał zatem chyba taki, jaki układał się od początku ligi, czyli Eagles v Poole. Losy KOC potoczyły się dość sensacyjnie, bo po pierwszym meczu w Poole Eagles było murowanym faworytem. A tu... kilkukrotne opady w trakcie zawodów i tor przestał być tak ogromnym atutem. Na finale już tak nie będzie, ale kto wie, czy po 3 mega wtopach Poole dzięki temu meczowi w KOC nie przełamie tegorocznego kompleksu Arlington.
    Ostatnio edytowane przez Buszmen ; 20-09-2011 o 02:55

  23. Powrót do góry    #23
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,301
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,360 w 1,670 postach
    Faktycznie, w sprawie jokera zwracam Fordowi honor. Wydawało mi się, że Poole miało -12 po dziesięciu biegach.

    Natomiast co do ZZ to my bad. Myślałem, że na Wyspach obowiązuje identyczna zasada w stosowaniu ZZ jak w SE. Dzięki za wyprowadzenie z błędu.

  24. Powrót do góry    #24
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,458
    Kliknij i podziękuj
    5,762
    Podziękowania: 5,639 w 3,224 postach
    Było -11. Ale to dobrze. I tak jeden joker pomógł już Poole i przed rewanżem są w komfortowej sytuacji, zwłaszcza że ktoś z trójki Watt/Doyle/Andersson powinien się podleczyć. To samo tyczy się THJ, który miał być bombą Poole na PO, a póki co jest ogromnym niewypałem.

  25. Powrót do góry    #25
    Ekspert Awatar mhsol
    Dołączył
    30-04-2009
    Postów
    3,592
    Kliknij i podziękuj
    2,083
    Podziękowania: 684 w 384 postach
    Po kolejnej porcji Buszmenowej ligi stwierdzam - Ward to największy kozak na świecie. Absolutny gigant i mistrz jazdy po trasie. Tak jak zawalił finał w zeszłym roku, tak w tym odkupił wszystkie winy z nawiązką. Kolejny raz lepiej od Holdera Już myślałem, że tradycyjnie będzie kolejne jajo Crispy'ego w 15 biegu (wiadomo - jazda o nic). Ale pokazał klasę, choć przeciwników miał - jak swego czasu mawiał starszy szeregowy Żyto - typu Makaroni i Furgonetti Mimo to bardzo efektownie. Te finały i półfinały, mnie jako laikowi i osobie przechodzącej totalnie obojętnie wobec podwórkowej ligi angielskiej, dały trzy razy więcej radochy niż polish fucking speedway w roku 2011.

  26. Powrót do góry    #26
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,458
    Kliknij i podziękuj
    5,762
    Podziękowania: 5,639 w 3,224 postach
    Wimbourne Road jest po prostu genialnym torem. Tam mecz z KL, gdzie padł wynik 63-27 był super... bo była walka i tasowanie. Naprawdę można tu poszaleć, a jak jeszcze na tym torze jeździ najlepszy zawodnik na świecie w 2011, to wiadomo co to oznacza BTW, rywalizacja finałowa w Szwecji też była bardzo ciekawa (sam finał). Ale ja wolę jednak BEL. I choć w tym roku nie było prawie wcale dramaturgii (nie to co rok temu), to było na co popatrzeć. Aczkolwiek klasyki finałów z 2006 i 2010 daleko w przodzie.

  27. Powrót do góry    #27
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Akurat wczoraj było nieco gorzej - sporo czasu musiało minąć, zanim się cokolwiek odsypało. Tym niemniej tor w Poole uważam w za najlepszy na świecie do czystego ścigania - tam chodzi dosłownie każdy centymetr szlaki. A Wardowi i Holderowi zwycięstwo należało się jak psu buda - raz, że nie było na nich mocnych, dwa - takich mijanek nie pokazywał w tym sezonie nikt inny. Co do samego rewanżu - może gdyby Woodward jeździł mniej na wariata, emocje byłyby do ostatniego biegu, ale chłopak chyba za bardzo chciał

  28. Powrót do góry    #28
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-07-2006
    Postów
    805
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 119 w 71 postach
    Cytat Zamieszczone przez mhsol Zobacz posta
    Kolejny raz lepiej od Holdera
    A mi akurat bardziej zapadł w pamięć performance Holdera, mimo że jestem wielkim fanem DW. Darky pojechał swoje, tak jak ostatnio stwarzał wrażenie niemożliwego do pokonania nawet po przegranym starcie. Coś jak Tomek '10 albo Ricky '05. I mimo zdobycia kompletu (i przegrywania startów) nie musiał pokazywać aż takiego kunsztu jeździeckiego, jak w półfinałach. Automat po prostu.
    Za to Crispy wczoraj szalał, pomimo gorszej zdobyczy punktowej jego cuda na motocyklu oglądało się super. Miał taki bieg (6 albo 10, nie pamiętam), w którym ratował się z tarapatów, po których 95% zawodników leżałoby na torze. No a bieg 15 to w ogóle perełka, mimo, że nic już nie musiał, pojechał na totalnego wariata, byleby tylko przywieźć jeszcze jedno 5 - 1. Tym wyróżniają się prawdziwi wojownicy na tle miękkich faj.

    Teraz słówko do Torunian - jeżeli faktycznie będziecie mieli okazję oglądać Warda w Unibaxie A.D.2012, to najlepsze co wasz prezes może zrobić (i piszę to śmiertelnie serio), to wysupłanie kilku funciaków i ściągnięcie toromistrza z Wimbourne na konsultacje. Tamtejszy tor odsypuje się zawsze w dość charakterystyczny sposób, od pewnego momentu zawodów przestają go polewać i tworzy się pas suchej nawierzchni przy krawężniku, który jednak jest bardzo nieregularny i poprzecinany takimi bardziej przyczepnymi pręgami. Przy odpowiedniej technice można tam pojechać równie szybko, co po zewnętrznej. Zapewne dużą rolę odgrywa geometria i sama nawierzchnia, ale sposób przygotowania też robi swoje. Know-how z jednego z najfajniejszych torów na świecie na pewno by wam się przydał. (Chociaż, tak na marginesie, najlepszy turniej tego sezonu został odjechany na Monmore.) Wtedy jako ostatniego do składu moglibyście ściągnąć Denisa Anderssona i dawaj żaru, Toruń Pirates w przyszłym sezonie jedzie po złoto.

    PS. Buszmen - naprawdę, tak z ręką na sercu, wolałbyś Warda w Unibaxie zamiast w GP? Wiesz, ile ten cykl straci?

  29. Powrót do góry    #29
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,301
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,360 w 1,670 postach
    Szkoda, że to już koniec. To był naprawdę bardzo dobry sezon na Wyspach. Może sam finał nie był tak spektakularny jak rok temu (o 2006 nie wspominam bo to Everest chyba niemożliwy do powtórzenia w najbliższych latach), ale było na co popatrzeć. Teraz jeszcze zwieńczenie sezonu w postaci BLRC.

    No właśnie orientuje się ktoś czy Polsat Sport będzie pokazywać te zawody ?

  30. Powrót do góry    #30
    Zaawansowany Awatar toolowiec
    Dołączył
    21-09-2007
    Postów
    2,342
    Kliknij i podziękuj
    116
    Podziękowania: 340 w 239 postach
    Kangury dwa pozamiatały ligę, naprawdę gigantyczny sezon w wykonaniu duetu z antypodów. Jeden i drugi jeździli bajkowo, choć wczoraj to za bardzo nie mieli równorzędnych klasą oponentów.

  31. Powrót do góry    #31
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,301
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,360 w 1,670 postach
    Piraci chyba wykupili sobie abonament na wygrywanie w tym sezonie. Od 17:31 do 48:45. Imponująco to wygląda.

  32. Powrót do góry    #32
    Zaawansowany Awatar toolowiec
    Dołączył
    21-09-2007
    Postów
    2,342
    Kliknij i podziękuj
    116
    Podziękowania: 340 w 239 postach
    Niezły thriller był. W tym meczu spotkała się trójka najlepszych żużlowców na wyspach w tym roku.

  33. Powrót do góry    #33
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,301
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,360 w 1,670 postach
    A dzisiaj z 18:30 na 46:46. Takie powroty muszą zrobić wrażenie nawet na Buszmenie, który jeśli dobrze pamiętam za Poole nie przepada.

  34. Powrót do góry    #34
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,458
    Kliknij i podziękuj
    5,762
    Podziękowania: 5,639 w 3,224 postach
    Ale goście pokpili sprawę. Chyba Kowalik był dziś na stażu w Birmingham, bo jak można było tylko 5 x wykorzystać Auty'ego i dać do 15 biegu Bjarne - nie idzie tego wytłumaczyć. Niesamowite szczęście ma w tym roku Poole. Dodatkowo zawodnicy, którzy jadą u nich jako joker - odjeżdżają najlepsze mecze w sezonie (patrz: Watt, Proctor...). Chociaż swoją drogą, to skandal że utrzymali zwycięstwo u Panter w mocy, bo rozumiem odjąć nieregulaminowe pkty Proctora, ale mnie to zawsze dziwi (tak samo jak z Adamczakiem w Rzeszowie). Jak odejmiemy tylko punkty... to i tak ten co łamie regulamin - korzysta, bo Proctor odebrał multum punktów gospodarzom. Powinien być walkower, albo weryfikacja całej punktacji poszczególnych biegów. Ale są równi, równiejsi oraz Matt Ford (najrówniejszy).

  35. Powrót do góry    #35
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,301
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,360 w 1,670 postach
    Decyzja o wystawieniu Bjarne do 15 biegu faktycznie dziwna. Jak zobaczyłem obsadę to podejrzewałem, że to się skończy dubletem Piratów. Może Drury liczył na track experience Pedersena, jednak przy mizerii jaką prezentował podczas całego spotkania trudno było nagle oczekiwać przełomu.
    Co do Auty'ego to po raz kolejny świetnie punktuje. Zdaję sobie sprawę, że Polska i Anglia to dwa różne światy ale wobec słabej postawy A.Laguty, Sawina powinien przynajmniej rzucić okiem na Josha.

    Kasprzak za Miedzińskiego. Szkoda, że G.Laguta pozostaje nieugięty w kwestii Wysp. Z chęcią bym zobaczył jak sobie radzi w BEL.

  36. Powrót do góry    #36
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Mimo wszystko coś się Piraci zaczęli strasznie męczyć u siebie. Nadal jednak zostają w tym sezonie w lidze bez porażki (w 12 meczach)! Zobaczymy co pokażą na najbliższym wyjeździe do King's Lynn. Dobrze, że Belle Vue się trochę wzmocniło, bo aż żal było patrzeć jak okupowali ostatnie miejsce z zerowym dorobkiem w 9 spotkaniach...
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  37. Powrót do góry    #37
    Ekspert Awatar Mildura
    Dołączył
    03-07-2010
    Postów
    6,848
    Kliknij i podziękuj
    845
    Podziękowania: 840 w 448 postach
    Sędzia pomógł co nieco miejscowym, bo te wykluczenia na Macieju nie były takie oczywiste. Dopiero za trzecim razem nie dał rady wykluczyć bandy. No i ta perełka taktyczna, żeby biegi numer 5,6 i 7 Szczepaniak jechał pod rząd - iron man czy co
    Zenon Jaskuła - TDF 1993!
    Rafał Majka - Vuelta 2015!!! 3xTDF!!!
    Niemiec - Vuelta 2014!
    28/09/2014 - MICHAŁ KWIATKOWSKI MISTRZEM ŚWIATA!!!! 19/04/2015 - AMSTEL GOLD RACE!!! E3 Harelbeke 25/03/2016!!! Strade Bianche 2014/2017
    18/03/2017 Milan-San Remo!!!

  38. Powrót do góry    #38
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Jaki tam iron man. Strzelec też wygrał w Rzeszowie trzy biegi pod rząd, nie dalej, jak wczoraj

  39. Powrót do góry    #39
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,458
    Kliknij i podziękuj
    5,762
    Podziękowania: 5,639 w 3,224 postach
    Człowiek Pająk wszystko pozamiatał

  40. Powrót do góry    #40
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,379
    Kliknij i podziękuj
    1,808
    Podziękowania: 861 w 526 postach
    W dodatku bez szyi Szczepaniak wybocił tor na pamięć szkoda, że to działało tylko wtedy, gdy wygrał start, no ale ten Matojsz już zawsze taki był

  41. Powrót do góry    #41
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,301
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,360 w 1,670 postach
    Kildemand - to słowo klucz wczorajszego meczu. Wreszcie zaczyna punktować na miarę swoich umiejętności. Oby tak dalej bo na jego jazdę patrzy się z przyjemnością.

    Ogólnie bardzo fajne spotkanie. Zacięty wynik i dużo walki na żyletki. Pamięta ktoś Steada walczącego z taką zadziornością na dystansie ?

  42. Powrót do góry    #42
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-07-2006
    Postów
    805
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 119 w 71 postach
    Zeszłoroczny finał brytyjski był genialny, według mnie najlepsze zawody a.d. 2011, ale w tym roku liczba upadków przeraża, a już dzwon Mear'a naprawdę fatalny. Jeśli skończy się tylko na wstrząśnieniu mózgu, to będzie cud.

  43. Powrót do góry    #43
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Bandycka jazda Auty'ego dość mocno mu w tym pomogła. Inna sprawa, że miejscowy Woffy nie owijając w bawełnę stwierdza, że tor jest ogólnie do bani.

    No ale teraz Chris ze Scottem pokazali kawałek żużla, to nie są do końca stracone zawody

  44. Powrót do góry    #44
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-07-2006
    Postów
    805
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 119 w 71 postach
    No nie mogę. Wrócił ze szpitala i startuje dalej. SZOK. Przecież ten wypadek wyglądał 100x gorzej niż śp. Richardsona.

  45. Powrót do góry    #45
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    A Auty dalej szaleje. Prośba do bydgoszczan, jak mają go wypróbować w Polsce, to broń Boże w ostatniej kolejce.

Strona 1 z 19 12311 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •