Strona 2 z 19 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 46 do 90 z 847

Wątek: Liga angielska 2011, 2012...

  1. Powrót do góry    #46
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-07-2006
    Postów
    805
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 119 w 71 postach
    Za to Hot Scott jakby młodszy o 10 lat, biegi z jego udziałem zdecydowanie najlepsze.

    Co nie zmienia faktu, że ściskam kciuki za Tajskiego. W zeszłym roku miał kosmicznego pecha, startując z kontuzją trzy razy leżał na torze, a mimo to i tak do trzeciej powtórki biegu finałowego był niepokonany. Oby dzisiaj się odkuł.


    Edit: ja pier**le. Biedny Tai. Można się ugryźć. Ale oba dzisiejsze pojedynki Harris vs Nicholls - miodzio.
    Ostatnio edytowane przez Marcin ; 31-07-2012 o 20:38

  2. Powrót do góry    #47
    Super Typer Grand Prix Awatar cokus1
    Dołączył
    13-10-2005
    Postów
    2,657
    Kliknij i podziękuj
    135
    Podziękowania: 47 w 30 postach
    Tajski to ma pecha.
    Edi chyba nie chce żeby był mistrzem

  3. Powrót do góry    #48
    Zaawansowany Awatar toolowiec
    Dołączył
    21-09-2007
    Postów
    2,342
    Kliknij i podziękuj
    116
    Podziękowania: 340 w 239 postach
    Triumf Hot Scotta nie uradował mnie, cały czas zdecydowanie najlepszy w tej kamandzie jest Bomber tylko, że w pojedynkach z Nichollsem jeździ zdecydowanie mniej kontaktowo od kolegi z Coventry. Generalnie fajne zawody, warto odnotowac, że finałowa częśc o ile mnie pamięc nie myli miala identyczny przebieg jak przed rokiem - chyba tez w pierwszej odslonie biegu finalowego wywrocil się Eddie i prowadzil Tai. A ostatecznie po pasjonującym boju wygrał Scottie przed Harrisem.

    Jak na Monmore to niezłe ściganie, nie będę krył, że wolałbym aby finałowe zawody rozegrano w innym miejscu (King's Lynn, COventry niezapomniane finały brytyjskie).

  4. Powrót do góry    #49
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,301
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,360 w 1,670 postach
    No to w finale Poole i na 99% Swindon. Moim zdaniem szanse są 50:50. Ale najważniejsze jest to, że zapowiada się świetny dwumecz.

  5. Powrót do góry    #50
    Ekspert Awatar mhsol
    Dołączył
    30-04-2009
    Postów
    3,592
    Kliknij i podziękuj
    2,083
    Podziękowania: 684 w 384 postach
    Finał zapowiada się przekozacko. Liderzy Poole mocniejsi, ale równiejszy skład po stronie Swindon. No i ten niesamowity Kildemand. Kozak pierwsza klasa. Zupełnie jak nie-Dun.
    Pewnie to ostatnie akordy jazdy siusiaków w Poole i być może w BEL.

  6. Powrót do góry    #51
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,239
    Kliknij i podziękuj
    1,016
    Podziękowania: 2,207 w 1,200 postach
    Tak sobie poczytałem o wczorajszych półfinałach i naszła mnie refleksja.

    Czy w tej Anglii nikt nie widzi tego, że te ich różne dziwne uregulowania prawie niczego nie wnoszą. Porównując składy Poole i Lakeside aż nie chce się wierzyć, że obie drużyny tworzone zostały w oparciu o ten sam regulamin.

    Co gorsza od kilkunastu lat te przepisy przenosi się na polski grunt. Skutek jest taki, że jak były piekielne silne i beznadziejnie słabe drużyny, tak są dalej.
    Z roku na rok niestety kasy coraz więcej to kosztuje, nawet te teamy z końców tabel.

  7. Powrót do góry    #52
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,301
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,360 w 1,670 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    Tak sobie poczytałem o wczorajszych półfinałach i naszła mnie refleksja.

    Czy w tej Anglii nikt nie widzi tego, że te ich różne dziwne uregulowania prawie niczego nie wnoszą. Porównując składy Poole i Lakeside aż nie chce się wierzyć, że obie drużyny tworzone zostały w oparciu o ten sam regulamin.
    Semen, a wyobrażasz sobie np. dwumecz Stal Gorzów - Falubaz, w którym Stal jedzie w pełnym składzie, a Falubaz bez Protasiewicza, Dudka i Loktajeva ? Od początku sezonu Lakeside z różnych przyczyn straciło trzech zawodników z podstawowego składu (Richardson, Worrall, Watt), więc to cud, że w ogóle weszli do tych PO. To, że nie nawiązali tam walki niespecjalnie mnie dziwi.

    Oczywiście zgadzam się co do tezy. KSM-y i inne ograniczenia są złe. Natomiast powyższy przykład jest lekko nietrafiony.

  8. Powrót do góry    #53
    Zaawansowany
    Dołączył
    12-08-2002
    Postów
    2,209
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 12 w 8 postach
    Rezygnacja stacji Sky Sports z pokazywania angielskim telewidzom żużlowego cyklu Grand Prix jest kolejnym etapem degradacji speedwaya na wyspach?

    --->>> http://www.sportowefakty.pl/zuzel/34...rt-w-eurosport

  9. Powrót do góry    #54
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Z kilkoma tezami z tego felietonu można się zgodzić. Niewątpliwie Angole zlewają na GP bo nie mają tam żadnego liczącego się przedstawiciela. A po drugie, o czym też często mowa, turniejów jest za dużo. Nie ukrywam, że trochę siedzę w żużlu, ale np zdziwiłem się newsem o powrocie GP do Dauga - bo nawet nie zauważyłem, że stamtąd cykl zniknął. Wszystko się już miesza, kto wygrał w zesżłym roku w Malilli, a kto dwa lata temu w Vojens? Mało osób pamięta. Przy 6 turniejach emocje były większe, większe oczekiwania i turnieje bardziej zapadały w pamięć. Takie moje zdanie.
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  10. Powrót do góry    #55
    Ekspert Awatar ursus
    Dołączył
    28-05-2009
    Postów
    3,712
    Kliknij i podziękuj
    311
    Podziękowania: 692 w 385 postach
    "... i całkowicie je podzielam. 6 turniejów to optymalna liczba , to nie formuła ani moto GP. No ale BSI nie zarobiła by wtedy od głupich Polaków milionów

  11. Powrót do góry    #56
    Zaawansowany
    Dołączył
    12-08-2002
    Postów
    2,209
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 12 w 8 postach
    W sobotę oprócz cyklu Grand Prix ruszają też rozgrywki Elite League Na dzień dobry mecz Eastbourne Eagles - Belle Vue Aces.

    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/34...-ciekawy-sezon

    Patrząc na składy myślę, że na mistrzostwo znowu największe szanse mają Swindon i Poole. Mam też nadzieję, że najbardziej angielski team na Wyspach czyli Birmingham nie da takiej plamy jak rok temu Coventry. Dla angielskiego żużla dobrze by było, żeby trochę "poszarpali"

  12. Powrót do góry    #57
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,301
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,360 w 1,670 postach
    No to się Swindon przejechało po Piratach. Zwycięstwo, samo w sobie, może nie jest niespodzianką, jednak jego rozmiary już tak.

    Nie pamiętam tak słabego występu Warda na Wyspach, od czasów finału BEL 2010 w Coventry. Nie pokonał żadnego zawodnika drużyny przeciwnej. Szok.

    Janowski z kolei raczej wyleczył Middleditcha, z jakichś dziwnych pomysłów typu wstawianie go do składu pod 1 albo 5.

    Cieszy dobry występ Holdera. Auckland było chyba wypadkiem przy pracy, połączonym z niekorzystnym losowaniem.

  13. Powrót do góry    #58
    Zaawansowany Awatar realista27
    Dołączył
    05-07-2003
    Postów
    2,783
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 66 w 48 postach
    Hans w Anglii znowu ostro pocisnął w tym sezonie bo 13+1 to znakomity wynik patrząc na rywala

  14. Powrót do góry    #59
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-02-2003
    Postów
    2,606
    Kliknij i podziękuj
    51
    Podziękowania: 313 w 179 postach
    Nicko Morris dokopał gwiazdorkom. I tak trzymać. Wierze w chłopaka.

  15. Powrót do góry    #60
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,458
    Kliknij i podziękuj
    5,762
    Podziękowania: 5,639 w 3,224 postach
    Janowski z kolei raczej wyleczył Middleditcha, z jakichś dziwnych pomysłów typu wstawianie go do składu pod 1 albo 5.
    Na jakiej podstawie mógłby wstawić Janowskiego pod 1? A pod 5 będzie jeździł, innego sensownego rozwiązania nie ma.

  16. Powrót do góry    #61
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,301
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,360 w 1,670 postach
    Nie chodziło mi o regulamin, tylko ogólnie o numery, pod którymi jedzie się w wyścigu 13. Myślałem, że nie trzeba tego tłumaczyć.

    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    A pod 5 będzie jeździł, innego sensownego rozwiązania nie ma.
    Nie może jeździć pod 3, albo nawet pod 4 ?

  17. Powrót do góry    #62
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,458
    Kliknij i podziękuj
    5,762
    Podziękowania: 5,639 w 3,224 postach
    No może, tylko po co osłabiać zespół? Jokery można robić do biegu 12 i chyba lepiej mieć na ten bieg Holdera, niż zostawiać go na 13 bieg, gdzie nie będzie już takiej opcji? Tłumaczyć jak tłumaczyć, piszesz o wstawianiu na 1kę, a o tym menager nie decyduje.

    No ale mniejsza z tym. Fakt jest taki, że z taką dyspozycją Janowskiego, Poole niewiele ugra, niezależnie pod jakim numerem będzie. W obecnym lineupie mają największe możliwości do wyciągania meczów w końcówkach, co rok temu świetnie się sprawdzało w tym ustawieniu (z Miedzińskim na 5).

    Ogółem póki co, mecze BEL to jeden wielki pogrom Polaków. Ciekawe czy przyczyną jest brak treningów, czy ogólnie taka dyspozycja się szykuje.
    Ostatnio edytowane przez Buszmen ; 29-03-2013 o 18:39

  18. Powrót do góry    #63
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,239
    Kliknij i podziękuj
    1,016
    Podziękowania: 2,207 w 1,200 postach
    Polacy pojechali tam, pierwsze mecze traktując jak treningi , ot i cała tajemnica.
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  19. Powrót do góry    #64
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,301
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,360 w 1,670 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    No może, tylko po co osłabiać zespół? Jokery można robić do biegu 12 i chyba lepiej mieć na ten bieg Holdera, niż zostawiać go na 13 bieg, gdzie nie będzie już takiej opcji? Tłumaczyć jak tłumaczyć, piszesz o wstawianiu na 1kę, a o tym menager nie decyduje.
    W meczach na styku jokera i tak wykorzystać nie można, natomiast w meczach z silniejszymi drużynami ten joker może być tylko i wyłącznie ostatnią deską ratunku przed blamażem. Moim zdaniem Poole nie będzie miało z Janowskiego żadnego pożytku jeśli nie będzie on jeździł z "łatwiejszym" numerem. Pod 5 jest po prostu za cienki.

  20. Powrót do góry    #65
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,458
    Kliknij i podziękuj
    5,762
    Podziękowania: 5,639 w 3,224 postach
    W meczach na styku? Niektóre mecze Poole były na styku właśnie dzięki jokerowi w 12 biegu. Druga sprawa. W Anglii punktuje się za margines zwycięstwa. Dzięki dodatkowym punktom za jokera w 12 biegu, Poole spokojnie może celować w 1 punkt na wyjazdach za porażkę w marginesie 6 punktów.

    Ponadto Holder w 12 może ograniczyć siłę ewentualnego jokera rywali w tym biegu (to bardziej dotyczy meczów u siebie). Cała filozofia wystawienia na 5 to jeden trudniejszy 13 bieg, gdzie nawet nie zawsze wszystkie drużyny wystawiają "drugiego lidera" na 5, bo to się taktycznie nie musi opłacać. Przed zmianą przepisów idealną pozycją była 4ka z racji możliwości skorzystania z jokera w biegu 14. Teraz jest to max. bieg 12, dlatego Holder będzie jeździł z tym numerem. A jeżeli Janowski nie poprawi dyspozycji, to i tak Poole będzie miało ciężko. Zresztą... i tak będzie miało i najlepsza strategia jaką mogą przyjąć to zbicie średniej i przebudowa składu. Byle tylko PO nie odjechały jak w 2009

  21. Powrót do góry    #66
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Poole na dnie tabeli - tego nie było chyba już dawno! Mnie cieszy, że etatowa ostatnimi laty czerwona latarnia, czyli Belle Vue, w końcu jako tako sobie radzi.
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  22. Powrót do góry    #67
    Zaawansowany
    Dołączył
    12-08-2002
    Postów
    2,209
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 12 w 8 postach
    Jest szansa, że w przyszłym roku speedway wróci na Odsal Stadium w Bradford http://www.sportowefakty.pl/zuzel/36...ci-do-bradford


  23. Powrót do góry    #68
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,301
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,360 w 1,670 postach
    Robson idealnie puszcza sprzęgło za co zostaje wykluczony - parodia żużla.

  24. Powrót do góry    #69
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-07-2006
    Postów
    805
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 119 w 71 postach
    Parodią żużla to był popis jazdy parą Szczepaniaka i Zengoty

  25. Powrót do góry    #70
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,301
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,360 w 1,670 postach
    Mimo, że bardzo lubię BEL i zawsze chętnie oglądam spotkania z Wysp, a także śledzę na bieżąco rozgrywki, to jednak muszę przyznać, że dzisiejsze spotkanie Easbourne vs Poole zakrawa na kpinę. 4 gości i + ZZ po stronie drużyny przyjezdnej. Ciężko tę łapankę nazwać Piratami. Swindon w dzisiejszym meczu z Coventry zastosowało ten sam wariant. Quo vadis brytyjska ligo...

  26. Powrót do góry    #71
    Ekspert Awatar mhsol
    Dołączył
    30-04-2009
    Postów
    3,592
    Kliknij i podziękuj
    2,083
    Podziękowania: 684 w 384 postach
    No niestety... BEL przebiło już dno i leci w niebyt kosmosu . Przepisy są kuriozalne.. Mam wrażenie, że obliczone na śmierć tej dyscypliny. Jakby to ktoś celowo robił. A od ostatnich kozackich finałów minęlo raptem 7 lat. Ech....

    Ostatnio edytowane przez mhsol ; 22-06-2013 o 01:06

  27. Powrót do góry    #72
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,458
    Kliknij i podziękuj
    5,762
    Podziękowania: 5,639 w 3,224 postach
    Finały z 2010 były nie mniej kozackie. Może nie tak dramatyczne, ale widowiskowe chyba jeszcze bardziej + chyba na wyższym poziomie. Co nie zmienia faktu, że BEL tym terminarzem strzela sobie w stopę. Liga potrzebuje reorganizacji i zmniejszenia liczby meczów, aby nie dochodziło do rozgrywania ich w tak kuriozalnych terminach (przecież wiadomo było, że jutro są półfinały eliminacji).

    Skład Wolves też przecież był mocno pogięty. Fisher za Taia, Davies za Proctora, ZZ za Wellsa. No ale fakt, przy Swindon to małe piwko

  28. Powrót do góry    #73
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,685
    Kliknij i podziękuj
    1,403
    Podziękowania: 1,731 w 1,255 postach
    mam pytanie" czy istnieje jakas strona/strony z wynikami z lat 90 do dzis? albo przynajmniej ostatnia dekade gdzies od 2000 roku? szperam po roznych stronach ale co najwyzej moge znalezc rok, dwa wstecz tylko...

  29. Powrót do góry    #74
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-02-2003
    Postów
    2,606
    Kliknij i podziękuj
    51
    Podziękowania: 313 w 179 postach
    kiedys była wspaniała strona Marcina Babnisa Speedway Home Page. Wyniki ligi brytyjskiej i szwedzkiej umieszczał od 1997 roku (polska liga od 94). Od następnego sezonu 98 były dokładne rozpiski każdego meczu. Wiele godzin, dni i nocy spędzało sie na tej stronie bedac na uczelni. Cierpliwość autora skończyła sie w 2005 roku. Przez te kilka lat wciąż sie zastanawiałem czy kopiować na kompa wszystkie podstrony, ale zadawałem sobie pytanie: po co? w końcu jest to na necie. Dlaczego miało by tego nagle nie byc? No i nie ma.

    W kazdym razie ogromne dziękuje dla tego Pana. Dzieki jego ciężkiej pracy moglem juz na drugi dzień analizować mecze ligi brytyjskiej i szwedzkiej zwłaszcza w latach 99-02 oraz wszelkie inne zawody jak Prilba ELRC i inne. Później oprócz SHP zaglądałem również na nowopowstale serwisy internetowe.
    Ostatnio edytowane przez drozd ; 28-06-2013 o 10:00

  30. Powrót do góry    #75
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Tylko dla Warda duża chodzi od pierwszej sekundy.

  31. Powrót do góry    #76
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-02-2003
    Postów
    2,606
    Kliknij i podziękuj
    51
    Podziękowania: 313 w 179 postach
    On jeździ na starych tłumikach. Czasem Emilowi pożycza.

  32. Powrót do góry    #77
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,418
    Kliknij i podziękuj
    972
    Podziękowania: 1,471 w 948 postach
    Czy może mi ktoś napisać, jacy zawodnicy mogą jechać w ramach ZZ w Elite League? Czy jest jakiś limit ksm, bo chyba liderzy nie mogą pojechać z takiej rezerwy?

  33. Powrót do góry    #78
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-10-2008
    Postów
    580
    Kliknij i podziękuj
    211
    Podziękowania: 35 w 25 postach
    Cytat Zamieszczone przez polewaczka Zobacz posta
    Czy może mi ktoś napisać, jacy zawodnicy mogą jechać w ramach ZZ w Elite League? Czy jest jakiś limit ksm, bo chyba liderzy nie mogą pojechać z takiej rezerwy?
    Za najlepszego i drugiego z aktualnym ksm-em liczonym na koniec każdego miesiąca może jechać każdy z drużyny ale w pozostałych przypadkach jedzie 1 z lepszym ksm i pozostali ze słabszym. jeżleli z/z jest za piątego zawodnika to jedzie czwarty i rezerwowi. Na rezerwie zawsze powinni być zaw. z najniższym ksm.

    W Anglii brak mi jest zwykłych rezerw taktycznych a podoba mi się to,że każdy zawodnik musi wystartować min. 3 razy.
    Jest też bałagan kalendarzowy . Oni tak od lat tkwią w pewnych stereotypach i trudno mi zrozumieć skąd u nich postęp w gospodarce narodowej.

    Gdyby rozgrywali mecze np.tylko w środy i piątki w formie całych kolejek ligowych to ta liga nabrała by pewnego kolorytu. Poza tym powinni pójść za przykładem Szwedów i wprowadzić limit 3 Brytyjczyków w składzie. Bez tego będą staczać się po równi pochyłej i nie pomoże im Tayski ani Cook.

    Mają bardzo fajną tabelę meczową ale brak jest drugiego wyścigu nominowanego ,podobnie zresztą jak w Szwecji ale tam z kolei tabela jest tak spartolona ,że tylko niemiecka jest głupsza. Punktacje też mieli fajną z bonusami i komu to przeszkadzało?

  34. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi ADASTAL za jego przydatny post!

    polewaczka (13-07-2013)

  35. Powrót do góry    #79
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,418
    Kliknij i podziękuj
    972
    Podziękowania: 1,471 w 948 postach
    Cytat Zamieszczone przez ADASTAL Zobacz posta
    Za najlepszego i drugiego z aktualnym ksm-em liczonym na koniec każdego miesiąca może jechać każdy z drużyny ale w pozostałych przypadkach jedzie 1 z lepszym ksm i pozostali ze słabszym. jeżleli z/z jest za piątego zawodnika to jedzie czwarty i rezerwowi. Na rezerwie zawsze powinni być zaw. z najniższym ksm.
    Dzięki za wyczerpującą odpowiedź. Wiele mi to wyjaśniło. Nie wiesz przypadkiem, czy są gdzieś publikowane tabele z aktualnym ksm zawodników?

  36. Powrót do góry    #80
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-02-2003
    Postów
    770
    Kliknij i podziękuj
    67
    Podziękowania: 74 w 46 postach
    Cytat Zamieszczone przez polewaczka Zobacz posta
    Dzięki za wyczerpującą odpowiedź. Wiele mi to wyjaśniło. Nie wiesz przypadkiem, czy są gdzieś publikowane tabele z aktualnym ksm zawodników?
    http://www.speedwaygb.co/elteamissues13.html

    Tu masz zawsze ogłaszane nowe średnie.

  37. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi FANATICOS za jego przydatny post!

    polewaczka (13-07-2013)

  38. Powrót do góry    #81
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,301
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,360 w 1,670 postach
    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/37...-poole-pirates

    Przyznam, że nie spodziewałem się takiego ruchu ze strony Hancocka, nawet po zwolnieniu go z Lonii.

  39. Powrót do góry    #82
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,301
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,360 w 1,670 postach
    Dlaczego Kildemand nie kontynuuje meczu z Asami? Profilaktyka przed Challengem czy przydzwonił poważniej?

  40. Powrót do góry    #83
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,458
    Kliknij i podziękuj
    5,762
    Podziękowania: 5,639 w 3,224 postach
    Jutro bardzo ważny mecz. Poole jadą do Thurrocka. Osłabieni brakiem THJ, ale gość w postaci Lahti może okazać się wzmocnieniem. Grajczonka zmieni Howarth i tutaj mam obawy, bo raz ryzykowne wydaje się branie na tak ważny mecz człowieka ze stajni Rosco, a dwa, że Howartha spuszczono już w tym roku z Poole...

    Jeżeli Poole wygra (nawet za 3), jest praktycznie w PO. Jeżeli Lakeside wygra za 2 - walka trwa nadal, ale chyba mimo wszystko to też będzie dobry wynik dla Pirates. Zwycięstwo za 3 mocno przybliży do PO ekipę Cooka. Choć ciekawy jest rozkład dalszych meczów, gdzie mogą dziać się różne cuda. Wcale bym nie wykluczył zwycięstwa LH za 4 w Swindon, w takich okolicznościach... Mam nadzieję jednak, że Rosco do takich zagrywek się nie posunie.

    Czas żeby Dziadyga pokazał coś w tej Anglii. Krótki tor + ważny mecz = okazja, aby się wykazał. Poniżej 10 w bazowych 4 startach, niech nie ma czelności udawać się do kasy...
    Ostatnio edytowane przez Buszmen ; 23-08-2013 o 02:17

  41. Powrót do góry    #84
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,458
    Kliknij i podziękuj
    5,762
    Podziękowania: 5,639 w 3,224 postach
    No cóż - Maciuś położył lachę na kumplach. Piękna postawa. Mam nadzieję, że nie pokaże się już w klubie... Inna sprawa, że najlepsze tegorocznej występy wyjazdowe Poole były właśnie bez pulpeta w składzie.

  42. Powrót do góry    #85
    Ekspert Awatar mhsol
    Dołączył
    30-04-2009
    Postów
    3,592
    Kliknij i podziękuj
    2,083
    Podziękowania: 684 w 384 postach
    Myślisz, że ściema z tą kontuzją?

  43. Powrót do góry    #86
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,458
    Kliknij i podziękuj
    5,762
    Podziękowania: 5,639 w 3,224 postach
    Myślę, że nie. Ale jutro pojedzie, a dziś nie może - to jednak jest dwuznaczne moralnie zachowanie.

  44. Powrót do góry    #87
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,458
    Kliknij i podziękuj
    5,762
    Podziękowania: 5,639 w 3,224 postach
    Ciekawie dzieje się w BEL. Po ostatniej porażce szanse Poole stopniały, ale wydaje się, że w normalnych okolicznościach, dalej to oni byliby pierwszymi do awansu do PO. Nieco inaczej wygląda to w tej chwili. Problemy Swindon + być może taktyka, to szansa Lakeside na punkty w Swindon, no i... zawieszenie PUKA (kontrowersyjne) w momencie, kiedy dwa kluczowe mecze Młoty jadą na Norfolk Arenie... może być decydujące dla losów całej BEL w sezonie 2013.

    I teraz pytanie co zrobią Stars, którzy nie mają już szans (praktycznych, bo teoretyczne są) na PO. Po pierwsze mają na pieńku z Panterami, a im również nie na rękę są punkty Hammers, po drugie - czy będą chcieli wydawać kasę na mocnego gościa. Jest jedno wyjście. Matt Ford opłaci starty Warda w KL w meczach przeciwko Hammers... Zobaczymy jak będzie. Dziś Poole "musi" za 3, a Pantery "muszą" za 4 i tu chyba niespodzianek nie będzie. Kluczowe dla ligi będą mecze Lakeside w KL oraz Panter w Eagles i Poole w Swindon i BV (tu raczej powinni wziąć pełną pulę, bo nie pojedzie Cook).

  45. Powrót do góry    #88
    Ekspert Awatar mhsol
    Dołączył
    30-04-2009
    Postów
    3,592
    Kliknij i podziękuj
    2,083
    Podziękowania: 684 w 384 postach
    Jaja ...
    A mówi się, że polska liga to piekiełko W takim razie w Anglii mają "double-hell"
    Wygląda to jak ustawianie wyniku pod młoty. Krystyna jechał mecz w swojej rodzimej federacji. Śmierdzi na kilometr, a przeca Cieślaka w Anglii nie ma Rzeczywiście opłacenie Darka byłoby jakąś rekompensatą dla Stars, ale tak jak sugerujesz - zapłacić musiałby Wardowi nie kto inny jak Ford No chyba że Dark pojedzie ku chwale KLS - for free
    Ostatnio edytowane przez mhsol ; 26-08-2013 o 14:15

  46. Powrót do góry    #89
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,458
    Kliknij i podziękuj
    5,762
    Podziękowania: 5,639 w 3,224 postach
    No to mamy:

    4) Lakeside 42: zostają mecze: Poole (0?), Swindon (0? o ile nie będzie cudów) i 2x KL (1+1 - ale zobaczymy, co będzie z Iversenem) - suma: 44
    5) Poole 39: zostaje: v Hammers (3), Belle Vue (3-4), Swindon (0-1) - suma: 46
    6) Panters 38: zostaje: v Wolverhampton (3), v BV (3), Eastbourne (no idea): 44 + mecz w Eagles (tu nie zdziwi mnie żaden wynik, zwłaszcza po tym co ostatnio dzieje się w BEL).

    Sumarycznie, zakładając, że nie będzie cudów w postaci darowania punktów Młotom (słabi na wyjazdach, a mecze nie są łatwe - zwłaszcza przy mocnym gościu za Iversena, a tu może jechać każdy) i zakładając zwycięstwo Poole w BV (tor im leży, a Cook u siebie jest słabo do zastąpienia), wychodzi na to, że zdecyduje korespondencyjny pojedynek w meczach Poole w Swindon i Panter w Eagles. Panterom tor niby wybitnie nie leży, ale są w takim gazie, że możliwe jest wszystko. Do tego ciekawostka: Eagles pojadą mecz po meczu. I tu też pytanie, czy będą mieli jeszcze na czym jechać, czy może przeciwnie - idealnie wjadą się w tor?

    W środę Hammers jadą na Norfolk, w czwartek starcie Piratów w Swindon, a w sobotę mecz Panter na Arlington. Wydaje mi się, że w tym tygodniu sprawa PO w znacznym stopniu się wyklaruje.
    Ostatnio edytowane przez Buszmen ; 27-08-2013 o 02:42

  47. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Buszmen za jego przydatny post!

    sobotch (27-08-2013)

  48. Powrót do góry    #90
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,239
    Kliknij i podziękuj
    1,016
    Podziękowania: 2,207 w 1,200 postach
    Cytat Zamieszczone przez mhsol Zobacz posta
    Jaja ...
    A mówi się, że polska liga to piekiełko W takim razie w Anglii mają "double-hell"
    Wygląda to jak ustawianie wyniku pod młoty. Krystyna jechał mecz w swojej rodzimej federacji. Śmierdzi na kilometr, a przeca Cieślaka w Anglii nie ma Rzeczywiście opłacenie Darka byłoby jakąś rekompensatą dla Stars, ale tak jak sugerujesz - zapłacić musiałby Wardowi nie kto inny jak Ford No chyba że Dark pojedzie ku chwale KLS - for free
    Z zewnątrz liga angielska wygląda fajnie, ale tam jest takie samo lub gorsze bagno niż u nas.
    Wczoraj też jakieś próby wałów z oponami. Kombinowanie ksm-ami, żeby skład po wyznaczonym terminie był taki jak trzeba, instytucja gościa czy RR wykorzystywana z powodu byle pierdnięcia, przywiązanie zawodnika do pierwszego klubu niczym chłopa pańszczyźnianego i wiele innych bzdur, które powodują kryzys tej ligi.
    W ogóle można odnieść wrażenie, że żeby nie cała armia Australijczyków to nie miałby tam kto jeździć, albo startowaliby po 4-5 meczów z doskoku Polacy.
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

Strona 2 z 19 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •