Strona 106 z 106 PierwszyPierwszy ... 65696104105106
Pokaż wyniki od 4,726 do 4,768 z 4768

Wątek: Apator Toruń 2011 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #4726
    Użytkownik Awatar Pisanda
    Dołączył
    27-09-2011
    Postów
    111
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytat Zamieszczone przez Howard Zobacz posta
    ps. a już niebawem "trawka" na stadionie w legalu będzie, Palikot nam załatwi Łatwiej będzie wówczas przełknąć gorycz porażki.
    Stosując 'poetykę' Haina powinieneś napisać: "przełknąć żółć bydlęcą porażki."

    A swoją drogą to (zasłyszane zdanie od jednego znajomego polityka-samorządowca): podobno przeciętny obywatel nigdy nie powinien się dowiedzieć jak się robi dwóch rzeczy: polityki oraz ulubionej kiełbasy.
    O piwie nie wspomniał... pewnie tak właśnie się robi politykę
    "always look on the bright side of life" Monty Python's Life of Brian

  2. Powrót do góry    #4727
    Ekspert Awatar mhsol
    Dołączył
    30-04-2009
    Postów
    3,592
    Kliknij i podziękuj
    2,083
    Podziękowania: 684 w 384 postach
    Panowie i Panie - nie ociągać się i dopisywać się do listy proszę, bo zastanie nas nowy sezon...
    W każdym razie jutro będę bardziej stanowczy
    Dobranoc

  3. Powrót do góry    #4728
    Ekspert Awatar Howard
    Dołączył
    29-04-2003
    Postów
    3,480
    Kliknij i podziękuj
    927
    Podziękowania: 578 w 312 postach
    A to dlatego, że piszesz o godzinie kiedy wszyscy grzeczni chłopcy leżą już dawno (po paciorku) w swoich łóżeczkach
    Skoro już jestem na liście, to chyba nie mam wyjścia.

    ps. Pisanda, nie przypominaj mi proszę już Haina bo do teraz nie mogę dojść do siebie.

  4. Powrót do góry    #4729
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,786
    Kliknij i podziękuj
    906
    Podziękowania: 1,348 w 711 postach
    Hi,
    mi w tym tygodniu na razie odpowiada każdy dzień oprócz środy i niedzieli Zatem Alienisko ustawia termin i podsumowujemy i konsumujemy i... dywagujemy...
    To do roboty!
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  5. Powrót do góry    #4730
    Ekspert Awatar maci78
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    4,205
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 539 w 357 postach
    http://espeedway.pl/news,ward_coraz_...,49221,12.html

    ot ciekawy news. jakoś w przeprosiny z Holtą nie wierzę... ale Lampkowski jako zapchajdziura 2,5...

  6. Powrót do góry    #4731
    Ekspert Awatar alienisko
    Dołączył
    13-10-2003
    Postów
    5,000
    Kliknij i podziękuj
    427
    Podziękowania: 269 w 141 postach
    Cytat Zamieszczone przez Morciasz Zobacz posta
    Hi,
    mi w tym tygodniu na razie odpowiada każdy dzień oprócz środy i niedzieli Zatem Alienisko ustawia termin i podsumowujemy i konsumujemy i... dywagujemy...
    To do roboty!
    mhsol już ustalił a ja jeszcze nie wiem czy będę miał w najbliższym czasie - czas dlatego się nie garnę do organizacji spotkania, na którym może mnie nie być

    swoją drogą, jakby sportsboardowicze z innych miast wpadali do Torunia na weekend w związku u z meczem PL-World, można by jakieś ogólnopolskie spotkanie w sobotę (pewnie by mnie nie było, tak tylko podsuwam pomysł )

    Cytat Zamieszczone przez maci78 Zobacz posta
    http://espeedway.pl/news,ward_coraz_...,49221,12.html

    ot ciekawy news. jakoś w przeprosiny z Holtą nie wierzę... ale Lampkowski jako zapchajdziura 2,5...
    Bez sensu jest ten tekst. Z niego wynika, że jak Holta przeprosi, to będzie i Holta i Ward a to niemożliwe
    A Lampkowski to nie wiem op co. Nie mamy pieniędzy na lepszego zawodnika? Już lepiej juniora puszczać, który od Lampkowskiego w ciągu roku może stać się lepszy.
    Ostatnio edytowane przez Marcin ; 11-10-2011 o 11:50
    Na żużel w Toruniu spogląda Kopernik i dziwi się czasem walkower czy piernik.

  7. Powrót do góry    #4732
    Ekspert Awatar mhsol
    Dołączył
    30-04-2009
    Postów
    3,592
    Kliknij i podziękuj
    2,083
    Podziękowania: 684 w 384 postach
    Termin spotkania 20.10.2011r godz 20.00 w Modrym Fartuchu.

    Naczelnik
    Alien - spróbuj nie przyjść
    Wszechlinka
    Buszmen
    Howard
    mhsol
    ....
    ...
    Bez wykrętów że nie pasuje, że się nie da, że dzieci płaczą, że żona bije. Jest tyle czasu do spotkania, że każdy może sobie wszystko ustawić! Kurcze, Kingpina to nawet nie musiałem namawiać

    Odnośnie newsów - Holta ma przepraszać? A za co? Koń jaki jest każdy widzi. No i jakim cudem przy pozostaniu Holty i dojściu Warda ma zagrać KSM? To jakieś pierdoły są. Przekonuja Warda żeby zrezygnował z GP i pod nosem podpisują kontrakt z Ryśkiem, mówiąc Wardowi - "sorry Batory, jeździszw pierwszej lidze" -taaaaa - a świstak siedzi i zawija...
    Lampkowski? To już chyba prędzej Pulczyński zrobi komplet na Smoku, niż ten ujedzie cokolwiek w ekstralidze.
    Mroczka, Skóra - przy opcji Warda - nie ma innego wyjścia

    Wiadomo - jak nie będzie Warda - to ja chromolę taki żużel. Więc - na pewno o tym nie pisałem Howardzie - Ward musi być!!!!!!!!!!
    Ostatnio edytowane przez mhsol ; 11-10-2011 o 10:49

  8. Powrót do góry    #4733
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,827
    Kliknij i podziękuj
    2,865
    Podziękowania: 2,456 w 1,299 postach
    Cytat Zamieszczone przez alienisko Zobacz posta
    A Lampkowski to nie wiem op co. Nie mamy pieniędzy na lepszego zawodnika? Już lepiej juniora puszczać, który od Lampkowskiego w ciągu roku może stać się lepszy.
    ktory to junior daje taka nadzieje??

    Lampkowski za szybko odszedl. Teraz moze byc za pozno na rozwoj.
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  9. Powrót do góry    #4734
    Ekspert Awatar alienisko
    Dołączył
    13-10-2003
    Postów
    5,000
    Kliknij i podziękuj
    427
    Podziękowania: 269 w 141 postach
    No cóż. Każdy junior, bo Lampkowski to już stracona nadzieja. To nawet nie jest II ligowy średniak.

    mhsol: :* a jakiś fajniejszy lokal dla zachęty?
    Na żużel w Toruniu spogląda Kopernik i dziwi się czasem walkower czy piernik.

  10. Powrót do góry    #4735
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,337
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    Cytat Zamieszczone przez alienisko Zobacz posta
    Bez sensu jest ten tekst. Z niego wynika, że jak Holta przeprosi, to będzie i Holta i Ward a to niemożliwe
    A Lampkowski to nie wiem op co. Nie mamy pieniędzy na lepszego zawodnika? Już lepiej juniora puszczać, który od Lampkowskiego w ciągu roku może stać się lepszy.
    Pisanie bezsensownych tekstów to akurat chleb powszedni Ostafińskiego. Ja już dawno przestałem brać na poważnie słowa wychodzące spod jego pióra. Facet sprawia wrażenie jakby w każdym zespole miał swoją wtykę w postaci "osoby blisko związanej z klubem". Trochę taki żużlowy Fakt.

  11. Powrót do góry    #4736
    Zaawansowany Awatar Kaioh
    Dołączył
    29-06-2002
    Postów
    2,255
    Kliknij i podziękuj
    16
    Podziękowania: 150 w 68 postach
    wstępnie ten czwartek mi pasuje, ale dopiero bliżej terminu ostatecznie potwierdzę

    Przy okazji zostałem poproszony o rozprowadzenie tu i ówdzie informacji, że w sobotę (15.10) o godzine 10.00 w klubie KAMELEON na Tuwima odbędzie się GIEŁDA PAMIĄTEK ŻUZLOWYCH. Będzie możliwość kupna, wymiany, etc.

    pzdr

  12. Powrót do góry    #4737
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-03-2004
    Postów
    675
    Kliknij i podziękuj
    25
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    Cytat Zamieszczone przez alienisko Zobacz posta
    mhsol: :* a jakiś fajniejszy lokal dla zachęty?
    Liga SportKlub ... jak czwartek to myślę, że i ja chyba mógłbym dać radę podjechać na trochę

    Lampkowski, why not ...kogoś musimy brać z tej półki chcąc mieć Warda dodatkowo. Holta ma przepraszać? Podzielam zdanie poprzedników:
    1. Nie wierzę, że skusi się przyjść prosić o kontrakt
    2. też nie wiem czy on na ławkę rezerwowych, czy o co chodzi?
    Ostatnio edytowane przez md_15 ; 11-10-2011 o 12:41

  13. Powrót do góry    #4738
    Ekspert Awatar alienisko
    Dołączył
    13-10-2003
    Postów
    5,000
    Kliknij i podziękuj
    427
    Podziękowania: 269 w 141 postach
    Dobra, o spotkaniu gadamy tutaj:

    http://www.sportsboard.pl/showthread...-godzina-20-00

    żeby nie zaśmiecać nie zainteresowanym. Uprasza się torunian o wizytę w wyżej wymienionym temacie
    Na żużel w Toruniu spogląda Kopernik i dziwi się czasem walkower czy piernik.

  14. Powrót do góry    #4739
    Użytkownik Awatar Pisanda
    Dołączył
    27-09-2011
    Postów
    111
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytat Zamieszczone przez Howard Zobacz posta
    ps. Pisanda, nie przypominaj mi proszę już Haina bo do teraz nie mogę dojść do siebie.
    Sorki stary, ale ostatnio pisałeś, że świat dorosłych jest nie do przyjęcia i nie chcesz dorosnąć, więc się odważyłem. Jednak uszanuję Twoją wolę, bo jeszcze Palikot pozwoli karmić piwem niemowlęta dopisując na np. tyskim - 'wspomaga laktację' i wyjdę na niedzisiejszego zgreda...
    "always look on the bright side of life" Monty Python's Life of Brian

  15. Powrót do góry    #4740
    Ekspert Awatar Howard
    Dołączył
    29-04-2003
    Postów
    3,480
    Kliknij i podziękuj
    927
    Podziękowania: 578 w 312 postach
    "Lampkowski, why not ...kogoś musimy brać z tej półki chcąc mieć Warda dodatkowo."

    To ja proponuję jeszcze Puszakowskiego i Kalwasińskiego - zawsze ich lubiłem i KSMem pasują jak ulał

    Pisanda
    oczywiście, że wspomaga i to nie tylko laktację.

  16. Powrót do góry    #4741
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,827
    Kliknij i podziękuj
    2,865
    Podziękowania: 2,456 w 1,299 postach
    napisalem tu o przeproszeniu z nadgarstkami i widze, ze prasa to podchwycila
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  17. Powrót do góry    #4742
    Zaawansowany
    Dołączył
    15-03-2002
    Postów
    1,751
    Kliknij i podziękuj
    489
    Podziękowania: 154 w 99 postach
    Przeprosiny Holty

    A przypadkiem nie powinien w pierwszej kolejności przeprosić WAS kibiców ,a nie działaczy przecież po części to oni są winni słabej jazdy zawodników .

  18. Powrót do góry    #4743
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,154
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Ty tak na powaznie Joda potraktowales ten tekst Ostafinskiego?
    Za chwile beda tu wieszac psy na Wojciechu,to ten piorem tego fantasty kazal sie przepraszac.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  19. Powrót do góry    #4744
    Trener Awatar -Dorian-
    Dołączył
    25-11-2006
    Postów
    3,343
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    A ja obstawiam na przyszly sezon
    taki oto sklad Aniolow:

    - Holder
    - Miedzinski
    - Kasprzak
    - Ward
    - Sullivan
    - Pulczynski
    - Pulczynski

  20. Powrót do góry    #4745
    Użytkownik Awatar orlosep
    Dołączył
    20-09-2011
    Postów
    486
    Kliknij i podziękuj
    1,183
    Podziękowania: 44 w 30 postach
    Cytat Zamieszczone przez -Dorian- Zobacz posta
    A ja obstawiam na przyszly sezon
    taki oto sklad Aniolow:

    - Holder
    - Miedzinski
    - Kasprzak
    - Ward
    - Sullivan
    - Pulczynski
    - Pulczynski
    A KSM? Wydaje mi się, że Kasprzak ma wyższy niż Kołodziej, a ten ma 7,14. Czyli taki skład nie mieści się w limicie. Chyba, że źle wszystko obliczyłem.

  21. Powrót do góry    #4746
    Początkujący
    Dołączył
    01-04-2009
    Postów
    33
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    moze byc pewien problem SF podały ze Pedersen dostanie DK i razem z nim Ward, informacja niby od samego BSI, niestey nie chce mi sie wierzyc ze puszczali by taka informacje gdyby nie byli po słowie, bo inaczej zbłaznia sie przyznajac w oficjalnym komunikacie DK dla Warda a on potem by odmowił, zrobił by sie lekki syf. Boje sie czy naprzykład takie Gniezno nie zaproponowało Wardowi pozadnego kontraktu. Wiadomo ze na takie rozwiazanie musiał by sie zgodzic stepien ale jak Ward postawi sie okoniem to nic nie zrobimy. Nie pozwolenie mu na podpisanie kontraktu gdziekolwiek było by tak samo niedobre dla wizerunku torunia jak dla kariery Warda, poza tym z niewolnika nie ma pracownika i nie sadze zeby potem chciało mu sie wciskac miedzy bande a Pedersena dla Torunia i tak samo moze byc z jego przyjacielem Holderem w ramach solidarnosci z ukrzywdzonym kolega.

  22. Powrót do góry    #4747
    Użytkownik Awatar orlosep
    Dołączył
    20-09-2011
    Postów
    486
    Kliknij i podziękuj
    1,183
    Podziękowania: 44 w 30 postach
    Cytat Zamieszczone przez misiek_kucz Zobacz posta
    moze byc pewien problem SF podały ze Pedersen dostanie DK i razem z nim Ward, informacja niby od samego BSI, niestey nie chce mi sie wierzyc ze puszczali by taka informacje gdyby nie byli po słowie, bo inaczej zbłaznia sie przyznajac w oficjalnym komunikacie DK dla Warda a on potem by odmowił, zrobił by sie lekki syf. Boje sie czy naprzykład takie Gniezno nie zaproponowało Wardowi pozadnego kontraktu. Wiadomo ze na takie rozwiazanie musiał by sie zgodzic stepien ale jak Ward postawi sie okoniem to nic nie zrobimy. Nie pozwolenie mu na podpisanie kontraktu gdziekolwiek było by tak samo niedobre dla wizerunku torunia jak dla kariery Warda, poza tym z niewolnika nie ma pracownika i nie sadze zeby potem chciało mu sie wciskac miedzy bande a Pedersena dla Torunia i tak samo moze byc z jego przyjacielem Holderem w ramach solidarnosci z ukrzywdzonym kolega.
    Ale Stępień mówił, że nie będzie robił problemów, nawet jeśli miałby to być zespół z SE. Tylko, że za wypożyczenie klub musi dostać milion zł, plus kontrakt dla Warda. Podejrzewam, że aby utrzymać w tym cyklu (a BSI oczekuje charytatywnego udziału, co najwyżej tylko raz w roku jeden zawodnik dodatkowo otrzymuje uścisk dłoni prezesa) zażąda nie mniej niż 1,8-2 mln. Czyli łączny koszt Warda wynosi ok 3 mln.
    Jak narazie to tylko artykuł z prasy duńskiej. Tak pewnie by wyglądała lista DK, gdyby co niektórzy nie myśleli o rezygnacji. Moim zdaniem ten artykuł jest tyle warty, co te wszystkie "nowościowe", czy "pomorskie" rewelacje na temat tego, kto będzie w składzie Unibaxu.

  23. Powrót do góry    #4748
    Trener Awatar -Dorian-
    Dołączył
    25-11-2006
    Postów
    3,343
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    Z tym, ze dla Warda (jezeli przyjmnie oferte jazdy w GP) i tak nie ma miejsca w Ekstralicze.

    Bo tak:

    Lszeno - Hampel
    Torun - Holder
    B-szcz - Sajfutdinow
    Gorzow - Gollob
    Rzeszow - Crump
    Wroclaw - Bjerre

    No i teraz tak:

    Z.Gora - Jonsson/Hancock/Protasiewicz
    Gdansk - Hancock/Pedersen/Protasiewicz
    Tarnow - Lindgren/Hancock/
    Cz-wa - Pedersen/Jonsson/Hancock.

    A nsjciekawsze jest to, czy aktualny mistrz swiata w ogole znajdzie zatrudnienie w Ekstralidze?
    Ale to temat na inny watek.

  24. Powrót do góry    #4749
    Użytkownik Awatar orlosep
    Dołączył
    20-09-2011
    Postów
    486
    Kliknij i podziękuj
    1,183
    Podziękowania: 44 w 30 postach
    Cytat Zamieszczone przez -Dorian- Zobacz posta
    (...)

    Z.Gora - Jonsson/Hancock/Protasiewicz
    Gdansk - Hancock/Pedersen/Protasiewicz
    Tarnow - Lindgren/Hancock/
    Cz-wa - Pedersen/Jonsson/Hancock.

    A nsjciekawsze jest to, czy aktualny mistrz swiata w ogole znajdzie zatrudnienie w Ekstralidze?
    Ale to temat na inny watek.
    Zdaje się, że Pedersen w Gdańsku zatrudnienia nie znajdzie. Podobno zażądał astronomicznych sum, i pewnie też z tego powodu w Częstochowie z góry go odrzucili.
    W Zielonej chodzą słuchy że wybór padł na Jonssona. Protasiewicz - moim zdaniem istnieje opcja wypożyczenia go do Częstochowy, ewentualnie Piła.

    Wracając do Warda. Myślę, że jakby przyjął DK, to nie wiem, czy byłyby tak dobry jak w tym roku. Miałbym wątpliwości. Nawet jakby nie było tych ograniczeń, to na jego miejscu nie pchałbym się do GP. Za dwa, trzy lata tak, ale pod warunkiem ograniczenia jazdy w Anglii.

  25. Powrót do góry    #4750
    Użytkownik Awatar adamczik
    Dołączył
    03-06-2002
    Postów
    435
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    Cytat Zamieszczone przez orlosep Zobacz posta
    Protasiewicz - moim zdaniem istnieje opcja wypożyczenia go do Częstochowy, ewentualnie Piła.
    Skład Piły 2012:
    1. Pawlicki
    2. Iwanow
    3. Dilger
    4. Franków
    5. Protasiewicz
    6. Dolny
    7. Pawlicki

    E-liga pewna.

    Cytat Zamieszczone przez orlosep Zobacz posta
    Wracając do Warda. Myślę, że jakby przyjął DK, to nie wiem, czy byłyby tak dobry jak w tym roku. Miałbym wątpliwości. Nawet jakby nie było tych ograniczeń, to na jego miejscu nie pchałbym się do GP. Za dwa, trzy lata tak, ale pod warunkiem ograniczenia jazdy w Anglii.
    Wardowi i Łagucie kompletnie nie opłaca się, w myśl nowych przepisów przyjmować dzikusa. Tak samo jak Vaculikowi, Zagarowi, Kasprzakowi, Ułamkowi, Madsenowi itd itd.
    Unia Leszno w najwyższej klasie rozgrywkowej (1951-2012):
    Sezony: 51
    Mecze: 852
    Zwycięstwa: 469
    Remisy: 31
    Porażki: 353
    Punkty: 1035
    Bilans: +3399
    Medale: (67-52-46) 165

    Ukryta zawartość

  26. Powrót do góry    #4751
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,827
    Kliknij i podziękuj
    2,865
    Podziękowania: 2,456 w 1,299 postach
    propozycja to jedno, jeszcze trzeba z niej skorzystac. Poza tym mysle, ze dunskiej gazecie blizej do marzen i oczekiwan dyrektora cyklu, niz do zawilosci polskich realiow.

    Różowy senator jeszcze walczy, ale nie sadze żeby cokolwiek zdziałał (nawet z namaszczeniem BSI)
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  27. Powrót do góry    #4752
    Ekspert Awatar maci78
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    4,205
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 539 w 357 postach
    w ciagu tygodnia wszystko się wyjaśni. Różowy pewnie coś wywalczy ale od sezonu 2013...

  28. Powrót do góry    #4753
    Użytkownik Awatar Pisanda
    Dołączył
    27-09-2011
    Postów
    111
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytat Zamieszczone przez orlosep Zobacz posta
    (...)
    Wracając do Warda. Myślę, że jakby przyjął DK, to nie wiem, czy byłyby tak dobry jak w tym roku. Miałbym wątpliwości. Nawet jakby nie było tych ograniczeń, to na jego miejscu nie pchałbym się do GP. Za dwa, trzy lata tak, ale pod warunkiem ograniczenia jazdy w Anglii.
    Wodzu, chyba z byka spadłeś (żadnych aluzji do Leszna).
    Chyba ostatnia rzecz, którą Ward chciałby poświęcić to EL!
    Jeśli oglądałeś poniedziałkowy finał to chyba widziałes, że po zdobyciu mistrzostwa przez Poole to Ward najszerzej szczerzył uzębienie ze wszystkich Piratów. Nieee... on z buszmenowej ligi nie zrezygnuje. Ale jesli będzie chciał jeździś w GP to pogodzi i EL i SE i cykl. Tak jak np. Holder.

    Tymczasem nie martwmy się o to co bedzie za dwa, trzy lata. Wiem, że mhsol o tym nie wspominał - prawda Howardzie? - ale Ward musi być!!!!! (bardzo mi się podoba ta opcja)

    PS1 Howardzie - zatem zgred jestem

    PS2 a to klops! http://www.sportowefakty.pl/zuzel/20...ikimi-kartami/
    Ostatnio edytowane przez Pisanda ; 12-10-2011 o 10:41 Powód: news na SF
    "always look on the bright side of life" Monty Python's Life of Brian

  29. Powrót do góry    #4754
    Ekspert Awatar alienisko
    Dołączył
    13-10-2003
    Postów
    5,000
    Kliknij i podziękuj
    427
    Podziękowania: 269 w 141 postach
    Przynajmniej Toruń kończy cykl GP W końcu się dach przyda/sprawdzi

    DK dla Warda...

    To co, przepłacamy za Kołodzieja?
    Na żużel w Toruniu spogląda Kopernik i dziwi się czasem walkower czy piernik.

  30. Powrót do góry    #4755
    Ekspert Awatar mhsol
    Dołączył
    30-04-2009
    Postów
    3,592
    Kliknij i podziękuj
    2,083
    Podziękowania: 684 w 384 postach
    BSI przyznało kartę Wardowi - ale czy ją przyjmie, to już inny temat.
    Życzę mu wszystkiego najlepszego obojętnie czy w GP czy w Unibaxie.


    ------------------------------------------------------------------
    Nie ma ch..a na Mariolę Ward musi być!!!!!

  31. Powrót do góry    #4756
    Ekspert Awatar alienisko
    Dołączył
    13-10-2003
    Postów
    5,000
    Kliknij i podziękuj
    427
    Podziękowania: 269 w 141 postach
    A ogłaszaliby jakby nie przyjął? To wisi na oficjalnej GP
    http://speedwaygp.com/news/article/8...d-line-up-2012

    A tu BSI chce wkroczyć do boju?
    http://nicesport.pl/zuzel/91227/bsi-...way-ekstraligi
    Na żużel w Toruniu spogląda Kopernik i dziwi się czasem walkower czy piernik.

  32. Powrót do góry    #4757
    Użytkownik
    Dołączył
    29-05-2005
    Postów
    261
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    I bardzo dobrze, że BSI się za to zabiera. Skoro rządzące naszą ligą cymbały nie potrafią ułożyć rozsądnego regulaminu, to niech chociaż BSI przemówi im do rozsądku. Jak ich nie lubię, tak życzę im, żeby przeforsowali zmianę durnego regulaminu.

  33. Powrót do góry    #4758
    Ekspert Awatar Noski
    Dołączył
    01-09-2006
    Postów
    5,231
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 1,220 w 650 postach
    Sorry Panowie ale nie róbmy się większymi frajerami niż i tak już jesteśmy...

    Nie dość ze Angolom ładujemy grubą kasę co roku to nam wcisnęli nowe tłumiki a teraz mamy jeszcze pod nich regulamin zmieniać bo nikt nie chce ich DK przyjmować?

    A co nas to Ku*** obchodzi?

    Może się dogadamy że będziemy płacić za GP 1/10 tego co teraz to odstąpimy od przepisu? Ciekawe czy się zgodzą...
    Chwila która trwa może być najlepszą z Twoich chwil...

  34. Powrót do góry    #4759
    Użytkownik
    Dołączył
    29-05-2005
    Postów
    261
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Niech zrobią cokolwiek, byle tylko zmienić chore pomysły polskich "działaczy". 1 zawodnik z GP i KSM 41pkt? toż to trzeba być ******, żeby takie ograniczenia wprowadzać.

  35. Powrót do góry    #4760
    Ekspert Awatar alienisko
    Dołączył
    13-10-2003
    Postów
    5,000
    Kliknij i podziękuj
    427
    Podziękowania: 269 w 141 postach
    @Noski, skoro rozgrywki międzynarodowe mają pierwszeństwo przed krajowymi,tzn. że są priorytetowe. I żaden regulamin krajowy nie może ograniczać zawodów międzynarodowych rangi mistrzowskiej.

    I znów wkroczy Witkowski i pozamiata Tym razem w słusznej sprawie
    Na żużel w Toruniu spogląda Kopernik i dziwi się czasem walkower czy piernik.

  36. Powrót do góry    #4761
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,827
    Kliknij i podziękuj
    2,865
    Podziękowania: 2,456 w 1,299 postach
    fatality z ta DK. Cala nadzieja w różowym senatorze.
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  37. Powrót do góry    #4762
    Stały bywalec Awatar Hain
    Dołączył
    01-07-2003
    Postów
    859
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 10 w 6 postach
    Cytat Zamieszczone przez hvitsverd Zobacz posta
    I bardzo dobrze, że BSI się za to zabiera. Skoro rządzące naszą ligą cymbały nie potrafią ułożyć rozsądnego regulaminu, to niech chociaż BSI przemówi im do rozsądku. Jak ich nie lubię, tak życzę im, żeby przeforsowali zmianę durnego regulaminu.

    Niech zmienią, ale od sezonu 2013. Prawo jest prawem. Nie można zmieniać reguł w trakcie gry. Przepisy na sezon 2012 były znane przed sezonem 2011 i trzeba ponieść tego konsekwencje. Nie można tych przepisów zmieniać choćby nie wiem jak głupie były, dlatego że jest to nie fair. Zespoły przystępujące do sezonu 2011, jak i zawodnicy wiedzili, że w 2012 będzie 1 zawodnik z GP i KSM 41, w związku z czym podjęli pewne ryzyko i działania [jak np. Dowhan] i sie przejechali, bo nagle w drużynie ma 3 jeźdźców z GP. A przecież dobrze o tym wiedział wcześniej, że będzie mógł być tylko jeden. Jest głupi - jego problem. Niech się teraz martwi.

    regulamin był jasny i znany. Teraz można myśleć nad regulaminem na sezon 2013.

  38. Powrót do góry    #4763
    Użytkownik Awatar Pisanda
    Dołączył
    27-09-2011
    Postów
    111
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    "always look on the bright side of life" Monty Python's Life of Brian

  39. Powrót do góry    #4764
    Ekspert Awatar alienisko
    Dołączył
    13-10-2003
    Postów
    5,000
    Kliknij i podziękuj
    427
    Podziękowania: 269 w 141 postach
    Gra się jeszcze nie zaczęła. Poza tym co miał Dowhan zrobić? Zabronić zawodnikom startów indywidualnych? No bez jaj.
    Na żużel w Toruniu spogląda Kopernik i dziwi się czasem walkower czy piernik.

  40. Powrót do góry    #4765
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-10-2010
    Postów
    763
    Kliknij i podziękuj
    221
    Podziękowania: 120 w 74 postach
    No to nas Darcy zalatwil na cacy.
    Caly misterny plan w piz-du
    Pewnie MJJ zostanie wiec potrzebujemy polaka. Ciekawe czy Kolodziej miesci sie w KSM (jeszcze nie liczylem). Jesli nie on to albo jednak Holta, albo mamy pozamiatane
    Ostatnio edytowane przez Lawin ; 12-10-2011 o 11:54

  41. Powrót do góry    #4766
    Ekspert Awatar maci78
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    4,205
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 539 w 357 postach
    chyba też będę zjadał klawiaturę jak Holta się przeprosi.

    ciekawe tylko czy to jest chciejstwo BSI czy zostało to uzgodnione z zawodnikami...

    pożyjemy zobaczymy. oby nie było to jak słychać wkoło Krzysztof Kasprzak

  42. Powrót do góry    #4767
    Stały bywalec Awatar Hain
    Dołączył
    01-07-2003
    Postów
    859
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 10 w 6 postach
    Cytat Zamieszczone przez alienisko Zobacz posta
    Gra się jeszcze nie zaczęła. Poza tym co miał Dowhan zrobić? Zabronić zawodnikom startów indywidualnych? No bez jaj.
    Zaczęła. Skąd wiesz, czy np. któryś z zawodników właśnie z tego względu nie przykładał wagi do tego by awansować do GP? To jest również strata dla Rune Holty, który w wypadku nie utrzymania przepisu nie będzie mógł tak podbijać stawki. Mamy tu do czynienia z przepisem, który został uchwalony, ten regulamin już wszedł w życie. To nic, że sezon się nie rozpoczął. W momencie, gdy regulamin na sezon 2011 wchodził w życie i były w nim przecież zapisane zmiany na sezon 2012 jest on uważany za ważny i obowiązujący. Każda jego zmiana będzie ingerowała już w stan faktyczny i przeszły. A prawo przecież nie działa wstecz. A przynajmniej jest to naruszenie tegoż prawa i rażąca obraza praworzadności w ogóle.

    Ryan Sullivan 9,37
    Chris Holder 8,46
    Darcy Ward 7,90
    Adrian Miedziński 7,89
    Michael Jepsen Jensen 5,33
    Emil Pulczyński 3,65
    Kamil Pulczyński 2,50

    Trzech Polaków i KSM 42.6 niestety. Jeśli Ward weźmie DK, to w jego miejsce może być np. Jędrzejak, Baliński , Piotr Pawlicki, Miśkowiak.

  43. Powrót do góry    #4768
    Ekspert Awatar alienisko
    Dołączył
    13-10-2003
    Postów
    5,000
    Kliknij i podziękuj
    427
    Podziękowania: 269 w 141 postach
    Dobra, to kulamy się do nowego tematu, bo ten i tak niedługo mieli nam zamknąć

    http://www.sportsboard.pl/showthread...%85tek-klubowy
    Na żużel w Toruniu spogląda Kopernik i dziwi się czasem walkower czy piernik.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •