Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 46 do 80 z 80

Wątek: Australia i Nowa Zelandia - sezon 2011/2012

  1. Powrót do góry    #46
    Ekspert Awatar Dexter
    Dołączył
    04-02-2003
    Postów
    4,577
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 5 w 2 postach
    Eeee tam... raczej, ze potrafie robic zakupy w Kmarcie. ;)

    EDIT: I juz po finale juniorow. Darcy Ward obronil swoj tytul. Na podium wreszcie stanal Sweetman (czolowy junior Australii, ale jakos nie mogl tego pokazac w juniorskiej rywalizacji). Swoja niezla jazde potwierdzil rowniez Grajczonek. Poza podium znalazl sie jeden z faworytow - Justin Sedgmen. Niezle zaprezentowal sie Taylor Poole, byl trzeci w finale B.

    Obserwatorzy finalu zwrocili uwage na bardzo walecznego Clintonaa Dennisa. Wysokie miejsce Micky Dyera to chyba tez pewnego rodzaju niespodzianka, choc wiadomo, ze juniorzy potrafia czasem wyskoczyc znikad.

    W 350cc zwyciezyl Arthur Sissis. To juz kolejny raz, gdy slysze to wpadajace w ucho nazwisko. Wyglada na to, ze jest niezlym zawodnikiem i gdy wejdzie w dorosly zuzel, moze sporo tam namieszac.
    Regards from Sydney
    Dexter

  2. Powrót do góry    #47
    Użytkownik Awatar ziemo86
    Dołączył
    19-09-2006
    Postów
    226
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Druga runda IM Australii już 22 stycznia w Gillman. Oto oficjalna zapowiedź wideo:

    http://www.youtube.com/watch?v=OFsMYx5yRMs

  3. Powrót do góry    #48
    Zaawansowany Awatar inzynier
    Dołączył
    21-11-2002
    Postów
    1,896
    Kliknij i podziękuj
    21
    Podziękowania: 90 w 75 postach
    Ej Dexter, ten wątek zapewne odwiedzasz najczęsciej z tego forum, dlatego postanowiłem tutaj zadać jedno pytanie.

    Domyślam się, że sporo czytasz różne żużlowe australijskie fora, możesz napisać w wątku o tłumikach dlaczego jeden z Twoich idoli J.Crump nie chce dołączyć do protestu zawodników ze stawki GP ?

    Jakie kierują nim pobudki, że jest nastawiony na "nie" do tego protestu ?

  4. Powrót do góry    #49
    Ekspert Awatar Dexter
    Dołączył
    04-02-2003
    Postów
    4,577
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 5 w 2 postach
    Niestety nie mam pojecia. :)

    Jason zazwyczaj jest pierwszym do protestowania, a tu jakos nie chce z tej umiejetnosci skorzystac.

    Na brytyjskim i australijskim forum brak jakiejkolwiek dyskusji na ten temat.
    Regards from Sydney
    Dexter

  5. Powrót do góry    #50
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Jason zazwyczaj jest pierwszym do protestowania, a tu jakos nie chce z tej umiejetnosci skorzystac.
    Co to za protest jak wszyscy biorą w nim udział? Jason po prostu zaprotestował i nie przystąpił do protestu :P Wszystko się zgadza ;)

  6. Powrót do góry    #51
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach

  7. Powrót do góry    #52
    Ekspert Awatar Dexter
    Dołączył
    04-02-2003
    Postów
    4,577
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 5 w 2 postach
    Mistrzostwa zakonczone, Holder mistrzem, mimo dwoch gleb w Mildura. Ward ostatecznie zdobyl srebro po swietnych finiszu w Mildura i pokonaniu Watta w dodatkowym wyscigu o srebro. Koncowa klasyfikacja bez zaskoczen oczywiscie - wygrali ci, co wygrac mieli, za nimi znalezli sie Schlein i Woodward. Przeblyski niezlej formy mial Kozza Smith, swoje zrobili Justin Sedgmen i Cory Gathercole, natomiast osobiscie wiecej spodziewalem sie po Samie Mastersie. Generalnie mistrzostwa bez niespodzianek. Najwazniejsze wydarzenia w Australii zatem juz za nami. Jesli sie nie myle, pozostaly nam mistrzostwa do lat 16 - indywidualne i druzynowe. Ciekaw jestem, czy kolejne laury zgarnie Arthur Sissis.
    Regards from Sydney
    Dexter

  8. Powrót do góry    #53
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-11-2006
    Postów
    789
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 9 w 5 postach
    No właśnie Dexter jak to jest z tym Sissis'em?? Gdzieś czytałem, że porzucił speedway dla wyścigów drogowych. Marzyło mu się MotoGP.

    A tu właśnie coś znalazłem:

    http://www.redbullrookiescup.com/rid...tail.php?id=47

  9. Powrót do góry    #54
    Ekspert Awatar Dexter
    Dołączył
    04-02-2003
    Postów
    4,577
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 5 w 2 postach
    Przekonamy sie podczas finalow U-16.

    Update:

    Wlasnie na forum brytyjskim wklejono kalendarz zawodow zuzlowych na zimowa przerwe w NSW

    Jak widac, bedzie cykl turniejow pod nazwa 4 Team Speedway Solo Tournament. Zapewne pojezdzi jakis trzeci garnitur zuzlowcow, ale przynajmniej po 6 latach znow bedzie mozna zobaczyc dobre sciganie w Nepean na obrzezach Sydney (to tam wlasnie ogladalem pierwszy raz w akcji Chrisa Holdera). Niewykluczone, ze sie wybiore. :)

    Feb 2011
    12th Nepean - Practice
    12th Kurri Kurri - Johnny Hoskins Founders Cup (Jnr and Snr)
    20th Somersby - Jnr Speedway Solo and Sidecars
    27th Nepean - NSWSRA Speedway Solos and Short Track

    March 2011
    12th Nepean - Practice
    26th Kurri Kurri - RD 1 4 Team Speedway Solo Tournament
    27th Nepean - Rd 2 4 Team Speedway Solo Tournament

    April
    2nd Nth Brisbane - Rd 3 4 Team Speedway Solo Tournament
    9th Nepean - Practice
    16th Tamworth - Rd 4 4 Team Speedway Solo Tournament
    24th Kurri Kurri - Speedway Solos and Sidecars (jnr and snr)

    May
    7th Somersby - Jnr Speedway Solo and Sidecars
    14th Nepean - Practice
    15th Nepean - NSWSRA Speedway Solo and Sidetrack

    June
    4th Somersby - Jnr Speedway Solo and Sidecars
    5th Kurri - Speedway Solos and Sidecars (Jnr and Ssnr)
    26th Nepean - NSWSRA Speedway Solos and Short Track

    July
    9th Nepean - Practice
    23rd Kurri Kurri - Speedway Solo and Sidecars (Jnr and Snr)

    August
    13th Nepean - Practice
    27th Somersby - Jnr Speedway Solo and Sidecars
    28th Nepean - NSWSRA Speedway Solo and Short Track

    September
    10th Nepean - Practice
    11th Kurri Kurri - Speedway Solo and Sidecars (Jnr and Snr)

    October
    8th Nepean - Practice
    23rd Nepean - NSWSRA Speedway Solo and Short Track
    29th Somersby - Jnr Speedway Solo and Sidecars

    November
    6th Kurri Kurri - Speedway Solo and Sidecars (Jnr and Snr)
    12th Somersby - Jnr Speedway Solo and Sidecars
    20th Nepean - NSWSRA Solo and Short Track
    Regards from Sydney
    Dexter

  10. Powrót do góry    #55
    Zaawansowany Awatar toolowiec
    Dołączył
    21-09-2007
    Postów
    2,342
    Kliknij i podziękuj
    116
    Podziękowania: 340 w 239 postach
    Mnie rozczarowała postawa nie tylko Sama Mastersa ale i Sedgmena. Po jego pierwszych turniejach na antypodach w zimie, wydawało mi się, że może nawet walczyć o pierwszą "4" ale chyba brakło doświadczenia w starciu z bardziej objeżdżonymi. Btw ciekaw jestem jak poradzi sobie w Polsce.

    Na + na pewno postawa Gathercole'a i Kozzy Smith. Póki co nie widać jednak kolejnego brylantu na miarę Chrispy'ego i Warda.

  11. Powrót do góry    #56
    Zbanowany
    Dołączył
    20-04-2006
    Postów
    1,478
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Spokojnie Toolowiec Jack Holder nadchodzi.

  12. Powrót do góry    #57
    Ekspert Awatar Dexter
    Dołączył
    04-02-2003
    Postów
    4,577
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 5 w 2 postach
    W Europie jazdy sie zaczynaja, w Australii juz tylko towarzysko.

    Dzis rozpoczal sie cykl turniejow druzynowych, o ktorym informacje wklejalem kilka tygodni temu. Wybralem sie wiec z zona do Kurri Kurri na pierwsza runde i nie zaluje. Nadzwyczajnego poziomu moze nie bylo, ale bylo co poogladac. Mlodzi zawodnicy na zwyklych zuzlowkach (ze starymi tlumikami), jak rowniez ci jeszcze mlodsi na 350.

    Zawody na 500 wygrali miejscowi - Kurri Cobras. Pomogla znajomosc toru i wyrownany sklad. Punktowal kazdy. Odstawal jedynie Luke Burgess. Jezdzil bardzo pechowo. W 19 wyscigu zawziecie atakowal jadacego na drugim miejscu Harley Harwooda, ale zahaczyl o jego tylne kolo i groznie koziolkowal. Natomiast w ostatnim 25 wyscigu (w serii 500) po starcie przejechal tylko kilkadziesiat metrow, po czym zjechal z toru z powodu defektu. Przed tamtym wyscigiem Cobras minimalnie prowadzili z Nepean Mumbies, ale ta sytuacja nie miala wplywu na wynik. Wczesniej z powodu defektu motocykla z wyscigu wycofal sie Cartwright.

    W rywalizacji na 350 najlepsze okazalo Nepean. Wlasciwie przez cale zawody trzy druzyny szly leb w leb i jedynie North Brisbane Bandits zostali szybko z tylu. Losy zwyciestwa rozstrzygnely sie wiec dopiero w ostatnim wyscigu. Jack Holder zdobyl dwa punkty, ulegajac znakomitemu w tych zawodach Brady Kurtzowi, ktory notabene zrewanzowal mu sie za porazke w pierwszym biegu.

    Zawody skladaly sie z dwoch czesci. 500 jezdzili 25 wyscigow, a 350 - 20 wyscigow. 45 wyscigow rozegrano w niezlym czasie 3 i pol godziny. Bylby lepszy, ale po trzech seriach z toru zaczelo sie niemilosiernie kurzyc i sedzia zarzadzil ponad 20 minutowe zraszania i ubijanie toru (bylo to krotko po wypadku Burgessa). Ogolnie jednak tor byl znakomicie przygotowany. Troche twardy, bo spodziewano sie opadow deszczu, ale trzymal sie znakomicie. Praktycznie nie tworzyly sie na nim dziury.

    Zawody mialy kilku bohaterow i jasnych postaci. Jak dla mnie najciekawszymi byli Jake Anderson wsrod 500 i Jack Holder w 350. Obaj jezdzili swietnie i czekam tylko, kiedy znajda zatrudnienie w Europie (w Anglii) i tam zaczna sie dalej rozwijac. Bardzo dobra forme potwierdzil Rohan Turngate, ktory w lutym na tym samym torze walczyl jak rowny z rownym przeciwko bardziej znanym zawodnikom. Moim zdaniem chlopak jednak ma dosc kiepska sylwetke i przed nim wiele pracy. W zawodach wyroznil sie tez wspomniany Horwood. Wsrod 350 oprocz Holdera podobal mi sie Kurtz, ktory juz sporo potrafi.

    Udalo mi sie nagrac kilka wyscigow za pomoca mojego telefonu. Wgram je na youtube i jak tylko beda dostepne, wkleje tutaj na forum linki.

    Portalowych spisywaczy newsow odsylam na www.kurrikurrispeedway.org.au i www.australianspeedway.com. Predzej czy pozniej wyniki sie tam powinny pojawic.

    EDIT: wyscigi wgrane na youtube. Oto linki

    500-tki

    http://www.youtube.com/watch?v=rVtQSSObWZo
    http://www.youtube.com/watch?v=wKp2ScHLptY
    http://www.youtube.com/watch?v=oz4ne_IjLXU

    350-tki

    http://www.youtube.com/watch?v=LcNvQzTMOa0 (zwroccie uwage na manerw Jacka Holdera w pierwszym luku)
    http://www.youtube.com/watch?v=dM48uUB-CYY
    http://www.youtube.com/watch?v=JgW1Yg4YGIM
    Regards from Sydney
    Dexter

  13. Powrót do góry    #58
    Stały bywalec Awatar Sensej
    Dołączył
    16-01-2002
    Postów
    563
    Kliknij i podziękuj
    49
    Podziękowania: 5 w 4 postach
    Nofear ty czasem nie mieszkasz w Lakembie w Sydney? Tak się pytam bo mój były znajomy z pracy się wybierał do Mildury i teraz się zastanawiam jakie jest prawdopodobieństwo, że to ty xD

    W Parramacie w końcu był ten żużel czy nie? Miałem się wybrać ale chyba został odwołany o ile dobrze pamiętam?

  14. Powrót do góry    #59
    Ekspert Awatar Dexter
    Dołączył
    04-02-2003
    Postów
    4,577
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 5 w 2 postach
    Nie bylo w Parramacie. Odwolali.

    EDIT: No i mamy za soba drugi z czwormeczow. Tym razem rozegrany na torze w Nepean, polozonym na obrzezach Sydney w dzielnicy Castlereagh. Niezla dziura, choc Kurri Kurri chyba wieksza. :P

    Znow fajne zawody. Nepean to ten tor, gdzie bylem 7 lat temu i wtedy na srodku murawy rosly tam drzewa, a tor nie byl ogrodzony banda. Po 7 latach okazalo sie, ze tor... przeniesiono. I teraz drzewa juz rosna poza torem, ale bandy dalej nie ma. Jak udalo mi sie nieoficjalnie dowiedziec, mialo to cos wspolnego z wypadkiem Hugh Skidmore pare lat temu, gdzie zlamal noge. Warto dodac, ze Nepean to rowniez tor, gdzie swoje pierwsze kroki stawial niezapomniany Billy Sanders. Czasy na torze byly rzedu 48 sekund, co oznacza, ze tor ma dobrze ponizej 300 metrow, a prawdopodobnie niewiele powyzej 200. Dokladnej dlugosci jednak nie znam.

    W gronie 500 znow toczyla sie walka pomiedzy Kurri Cobras, a Nepean Mumbies. W pierwszej fazie zawodow mijanek nie brakowalo, a wyjatkowo pechowy byl wyscig piaty. Najpierw zakotlowalo sie w pierwszym luku i niegroznie upadl Rowe. W drugim podejscu tasma w ogole nie poszla w gore od strony bandy, co uniemozliwilo start Lee Boujasowi. W trzeciej powtorce wygral zawodnik gospodarzy Heffernan. W tej fazie zawodow podobac sie mogl pojedynek Micky Dyera (zrobil ogromne postepy i juz wkrotce powinien pojawic sie w Premier League, choc na razie upadly negocjacje) i Daine Stevensa (sylwetka i kombinezonem przypomina mi Roberta Dadosa). Stevens slabo zabral sie ze startu i jechal trzeci. Przed nim jechal jeszcze Ricky Wallace. Na wyjsciu z pierwszego wirazu drugiego okrazenia Wallace pojechal zbyt szeroko i Stevens wysforowal sie na drugie miejsce. Dwa kolka pozniej podobny blad popelnil Dyer i Stevens ostatecznie zainkasowal trzy punkty.

    W drugiej czesci zawodow Nepean zaczelo troche odskakiwac i wydawalo sie, ze spokojnie pojada po zwyciestwo. Okrasa zawodow byl wyscig 13, gdzie spotkalo sie trzech liderow w swoich zespolach - Micky Dyer, Jake Anderson i Rohan Tungate. Ze startu najlepiej wyszedl Dyer, ale ostro atakowali go obaj przeciwnicy. Cala trojka zmieniala sie na prowadzeniu. W koncu zwyciestwo zapewnil sobie na ostatnim luku Anderson, ktory po zewnetrznej uciekl obu rywalom. Pozniej juz bylo troche mniej emocji. Filmik pod linkiem ponizej

    http://www.youtube.com/watch?v=4TIZJlQxcKA

    Przed ostatnim wyscigiem minimalnie prowadzili Kurri Cobras i wlasnie w tej ostatniej gonitwie mielismy troche nerwow. Najpierw zdefektowal motocykl Heffernana (Nepean) na drugim wirazu, a zahaczyl o niego Armstrong. Bieg przerwano i powtorzono bez winowajcy. Wiadomo juz bylo, ze Cobras wygraja. I wtedy pasjonujaca walke o zwyciestwo stoczyli Slade i Armstrong. Prowadzil Armstrong, ktorego zaciekle atakowal Slade. Na wejsciu w drugi wiraz trzeciego okrazenia Slade zaatakowal tak ostro, ze zmiotl rywala z motocykla i ten groznie koziolkowal. Bieg przerwano i winowajce wykluczono. Slade opuscil tor w karetce, ale chyba nic powaznego mu sie nie stalo. Trzeciej powtorki juz nie rozegrano, lecz zaliczono wyniki sprzed wypadku tz. 3 punkty dla Slade i 2 dla Penfolda, ktory nie odegral w tej powtorce wielkiej roli. Ostatecznie Kurri Kurri okazalo sie minimalnie lepsze od Nepean. Tamworth zajelo trzecie miejsce, a tylko statystami byli zawodnicy z North Brisbane. Zabraklo lidera Brisbane - Harleya Horwooda. Opor rywalom postawil jedynie niechlubny bohater ostatniego wyscigu Armstrong.

    W 350 doszlo do ciekawej sytuacji. Otoz Kurri Kurri przystapilo do rywalizacji z dwojka tylko zawodnikow. W biegach, gdzie miala jechac pozostala dwojka, startowali oni jako rezerwa taktyczna. I we dwoje, jadac dwa razy wiecej wyscigow, niz wszyscy inni, zdeklasowali rywali. Brady Kurtz i Sean McClellan byli bez watpienia najlepszymi zawodnikami rywalizacji. Nie mogl sie im przeciwstawic nawet Jack Holder, ktory przeciez zna ten tor znakomicie, bo tu stawial swoje pierwsze kroki. Z pozostalych 350 wyroznil sie jeszcze Robert Gottardi. W Kurri ten zawodnik slabo zaczal i potem sie rozkrecal. Tutaj dobrze jechal wlasciwie od samego poczatku.

    Warto dodac, ze w przerwach miedzy wyscigami prezentowaly sie sidecary oraz motocrossowcy. Pokazowo jezdzili rowniez przedstawiciele szkolki zuzlowej w Nepean, a niektorzy z nich prezentowali juz calkiem niezle umiejetnosci.

    Szczegolowe wyniki powinny pojawic sie na australijskim forum - to dla tych, ktorzy chca powrzucac je na swoje portale. Ja natomiast powrzucam wkrotce kilka filmikow, w tym pasjonujaca walke miedzy Sladem, Tungate i Andersonem (link powyzej).

    EDIT: Oto i filmiki:

    500 (kilka pojedynkow z udzialem liderow druzyn)

    http://www.youtube.com/watch?v=0nccEreYNLA
    http://www.youtube.com/watch?v=0dItZXp8pGI
    http://www.youtube.com/watch?v=LtAIHq8noNU

    350 (trzy wyscigi z udzialem Jacka Holdera)

    http://www.youtube.com/watch?v=2IjYQpKRNYo
    http://www.youtube.com/watch?v=mz7vmhxiWPc
    http://www.youtube.com/watch?v=6hbkxpi9pmo



    Jezeli ktos ma pytania odnosnie zawodow w Nepean badz Kurri Kurri, dajcie mi znac i bede w stanie pomoc w uzyskaniu informacji.
    Regards from Sydney
    Dexter

  15. Powrót do góry    #60
    Początkujący
    Dołączył
    31-12-2010
    Postów
    14
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No tak Sensej heh ja to ja. W Parramatta nie bylo

  16. Powrót do góry    #61
    Stały bywalec Awatar Sensej
    Dołączył
    16-01-2002
    Postów
    563
    Kliknij i podziękuj
    49
    Podziękowania: 5 w 4 postach
    Miło cię tu widzieć, raczej się nie spodziewałem, że cię spotkam na SB ;] Oglądałem twoje fotki z Mildury, bardzo ciekawe. Sam obiekt raczej wygląda jakby był na dzikim zachodzie a nie w Australii. Generalnie dużej różnicy nie ma ;>

    Mamy panowie jakiś żużel jeszcze w okolicach Sydney w najbliższych tygodniach?

    Dexter gdzie mieszkasz jeśli mogę zapytać?

  17. Powrót do góry    #62
    Ekspert Awatar Dexter
    Dołączył
    04-02-2003
    Postów
    4,577
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 5 w 2 postach
    Sensej - w Sutherland, wiec do kazdego toru musze troche podrozowac. Do Nepean mam 80 km, do Kurri Kurri jakies 170. Dawniej jeszcze bylo Gosford, gdzie jechalo sie okolo 100 km i byl w sumie dosc fajny tor i stadion. A ty w ktorej czesci mieszkasz?

    Na zuzel w okolicach Sydney bedziemy musieli poczekac na koniec kwietnia/poczatek maja. Koncem kwietnia sa jakies zawody w Kurri Kurri, natomiast w maju w Nepean.

    Oprocz Nepean i Kurri jest jeszcze minitor w Somersby, a takze tor w Newcastle, a konkretniej w Broadmeadow (ponoc byly tam zawody w miniona srode). Broadmeadow to odleglosc nieco wieksza niz Kurri. W Somersby nigdy nie bylem, ale jest to kolo Gosford.

    Nieco wyzej w tym samym watku wkleilem terminarz, ktory podano na jednym z forow dyskusyjnych.

    Tutaj linki do terminarzy:

    http://www.kurrikurrispeedway.org.au...dar1.pdf<br />

    CCJMCC oznacza Somersby.

    Sam obiekt raczej wygląda jakby był na dzikim zachodzie a nie w Australii. Generalnie dużej różnicy nie ma
    Powinienes zobaczyc Nepean. :D Ten to jest dopiero dziki. :D
    Regards from Sydney
    Dexter

  18. Powrót do góry    #63
    Stały bywalec Awatar Sensej
    Dołączył
    16-01-2002
    Postów
    563
    Kliknij i podziękuj
    49
    Podziękowania: 5 w 4 postach
    To widzę, że ja mam do Kurri Kurri trochę bliżej a mieszkam 30 km od ciebie na Bondi ;] Może w kwietniu uda się zorganizować jakiś mały, polski, żużlowy wyjazd? Zabierzemy jeszcze Nofear'a albo on nas ;P Byle tylko zawody nie były w środku tygodnia w czasie kiedy wszyscy pracują bo z tego co zaobserwowałem to lubią takie dziwne godziny ustawiać. Chyba ten nieodbyty turniej na Parramacie miał być rozgrywany w takim właśnie terminie.

  19. Powrót do góry    #64
    Ekspert Awatar Dexter
    Dołączył
    04-02-2003
    Postów
    4,577
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 5 w 2 postach
    Jesli zawody sa 24 kwietnia, to jest to niedziela. O ile zrobia zawody kolo poludnia, na pewno sie do Kurri moge wybrac. Ssm dojade. :)

    Tylko upewnijcie sie, ze do tego czasu zaopatrzycie sie w skladane krzesla, takie jak na zdjeciu NoFear. Kurri nie ma bowiem lawek czy krzeselek.
    Regards from Sydney
    Dexter

  20. Powrót do góry    #65
    Ekspert Awatar Dexter
    Dołączył
    04-02-2003
    Postów
    4,577
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 5 w 2 postach
    Zdaje sie, ze z zawodow w Kurri nici, bo w NSW leje jak z cebra.

    Podobna sytuacja miala miejsce tydzien temu, gdy w sobote lalo w wiekszosci stanu i odwolano czwarta runde druzynowej rywalizacji w czwormeczach. Nowy termin zawodow w Tamworth to 11 czerwca. Dzien pozniej odbedzie sie "Grand Finale" czwormeczow, ktore bedzie mialo miejsce w Kurri Kurri. Przed ostatnia runda na prowadzeniu sa Kurri Kurri Cobras, drugie miejsce zajmuje Nepean, trzecie Tamworth. North Brisbane na koncu, ale po udanej trzeciej rundzie maja jeszcze szanse skonczyc na podium.

    Sensej, No Fear - niestety nie bede na zadnych z tych zawodow, poniewaz akurat wtedy jestem w Brisbane.
    Regards from Sydney
    Dexter

  21. Powrót do góry    #66
    Stały bywalec Awatar Sensej
    Dołączył
    16-01-2002
    Postów
    563
    Kliknij i podziękuj
    49
    Podziękowania: 5 w 4 postach
    Tak czy inaczej chyba nie będzie żadnego żużla bo ostatnio cały czas leje ;/ Pogoda jest beznadziejna ostatnio, no może poza dzisiejszym dniem.

  22. Powrót do góry    #67
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,301
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,360 w 1,670 postach
    http://espeedway.pl/news,neil_street...49110,233.html

    Odeszła wielka postać australijskiego speedwaya. Rest in peace Neil.

  23. Powrót do góry    #68
    Ekspert Awatar Dexter
    Dołączył
    04-02-2003
    Postów
    4,577
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 5 w 2 postach
    Przed nami sezon 2011/2012 w Australii (niestety, nijak nie moge zmienic tematu watku).

    9 pazdziernika w Kurri Kurri odbedzie sie memorial Roya Thomsena. Wczesniej, bo w miniona niedziele, odbyly sie mistrzostwa NSW do lat 16. Faworyt Jack Holder zajal drugie miejsce, przegrywajac w finale z Maxem Fricke, co jak dla mnie jest niespodzianka. Trzecie miejsce Brady Kurtz, z ktorego tez jest juz niezly zuzlowiec.
    Regards from Sydney
    Dexter

  24. Powrót do góry    #69
    Początkujący Awatar Cejka
    Dołączył
    01-05-2011
    Postów
    14
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dexter, a czy wiadomo tak mniej więcej, jakie są szansę na start jakiś bardziej znanych żużlowców jak np. Batchelor, Holder, Ward itp.? Kiedy poznamy cała listę startową?

  25. Powrót do góry    #70
    Ekspert Awatar Dexter
    Dołączył
    04-02-2003
    Postów
    4,577
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 5 w 2 postach
    Jesli pytasz o te pomniejsze imprezy... malo prawdopodobne. Jesli chodzi o mistrzostwa Australii to na pewno paru tych bardziej znanych zawodnikow sie pojawi. Ale to dopiero bedzie kolo grudnia/stycznia. Zapewne paru z tych bardziej znanych pojawi sie tu i owdzie. Na przyklad Holder i Ward moga pojawic sie w mistrzostwach NSW.

    26 listopada odbedzie sie turniej dla Leigh Adamsa (albo w Gillman, albo w Mildura) i jestem przekonany, ze rowniez tam pojawi sie kilku znanych zawodnikow.
    Regards from Sydney
    Dexter

  26. Powrót do góry    #71
    Zbanowany
    Dołączył
    20-04-2006
    Postów
    1,478
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jasiek jak sobie radzi mlody Holder ? bo slyszalem ze to duzy talent.

  27. Powrót do góry    #72
    Początkujący Awatar Cejka
    Dołączył
    01-05-2011
    Postów
    14
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dexter, jeśli znałbyś albo były gdzieś wyniki z tego memoriału Roya Thomsena to daj znać

    EDIT: Jack Holder w tym sezonie gdzieś startował czy tylko mini tor czy jak to tam jest zza granicą?
    Ostatnio edytowane przez Cejka ; 07-10-2011 o 21:14

  28. Powrót do góry    #73
    Ekspert Awatar Dexter
    Dołączył
    04-02-2003
    Postów
    4,577
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 5 w 2 postach
    Slammer - ogladalem go jakos w maju chyba na zawodach juniorow. Jezdzil juz na normalnym torze, ale na motocyklach 350. Sylwetka przypomina mlodego Chrisa, ale jest zdecydowanie mniej dynamiczny. Byc moze z czasem sie w tej kwestii wyrobi. W porownaniu do wiekszosci innych juniorow na 350 byl zdecydowanie lepszy. Aczkolwiek bylo paru takich, ktorzy nie byli od niego gorsi, jak chocby wspomniany Brady Kurtz, ktorego tez juz pare razy ogladalem.

    Cejka - wkleje, jesli tylko beda.

    EDIT:

    2011 ROY THOMSEN MEMORIAL SHIELD RESULTS

    1st Jack Holder (Appin, NSW) 2nd Max Croker (Kurri Kurri, NSW) 3rd Max Fricke
    (Mansfield, VIC) 4th Brady Kurtz (Cowra, NSW)


    Widze, ze zawody rozgrywano w kategorri 350, a Jack Holder odwdzieczyl sie Maxowi Fricke za porazke w finale NSW U-16 Title.
    Ostatnio edytowane przez Dexter ; 12-10-2011 o 11:21 Powód: Update
    Regards from Sydney
    Dexter

  29. Powrót do góry    #74
    Ekspert Awatar Dexter
    Dołączył
    04-02-2003
    Postów
    4,577
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 5 w 2 postach
    Davey Watt wygral turniej Adamsa.

    Za to Jason Crump pojawi sie w Kurri Kurri 26 grudnia na turnieju bozonarodzeniowym. Przynajmniej wedlug SF. Pozyjemy, zobaczymy.
    Regards from Sydney
    Dexter

  30. Powrót do góry    #75
    Zaawansowany Awatar inzynier
    Dołączył
    21-11-2002
    Postów
    1,896
    Kliknij i podziękuj
    21
    Podziękowania: 90 w 75 postach
    Dexter, pytanie chyba do Ciebie - czy muzyka zespołu AC DC jest zakazana na australijskich stadionach i wszelkich imprezach sportowych ???

    Wykaż się i daj znać OK ?
    Marco Simoncelli (1987-01-20 * 2011-10-23) Ukryta zawartość

  31. Powrót do góry    #76
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    08-10-2006
    Postów
    3,854
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 757 w 495 postach
    Przy okazji walki Włodarczyka coś wspominali,że jest zakazane, ale nie słuchałem uważnie i nie dam głowy czy całe AC DC czy tylko piosenka podczas której wychodził Włodarczyk.

  32. Powrót do góry    #77
    Użytkownik
    Dołączył
    28-11-2010
    Postów
    367
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

  33. Powrót do góry    #78
    Ekspert Awatar Dexter
    Dołączył
    04-02-2003
    Postów
    4,577
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 5 w 2 postach
    Cala muzyka? Na pewno nie. Pojedyncze piosenki - byc moze. Prawde mowiac, nic o tym nie slyszalem i nie znalazlem zadnej informacji na internecie na ten temat. Aczkolwiek tak czy inaczej mozna te "zakazane" piosenki kupic w Australii. Sprawa rozbija sie tylko o odtwarzanie.

    Podany powyzej link pokazuje znaczki, ktore pojawiaja sie w australijskiej TV czy przy grach komputerowych. Podczas programu w TV pojawia sie komentarz np. "Channel 10 recommends viewing by mature audiences". Byc moze niektore z tych plyt czy piosenek maja jeden z tych "mature" znaczkow i dlatego nie moga byc odtwarzane, a byc moze chodzi o cos innego (prawa autorskie?).
    Regards from Sydney
    Dexter

  34. Powrót do góry    #79
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,927
    Kliknij i podziękuj
    6,488
    Podziękowania: 8,800 w 4,839 postach
    Cytat Zamieszczone przez inzynier Zobacz posta
    Dexter, pytanie chyba do Ciebie - czy muzyka zespołu AC DC jest zakazana na australijskich stadionach i wszelkich imprezach sportowych ???

    Wykaż się i daj znać OK ?
    Ulubiona kapela Deksia to Ivan i Delfin a po slubie doszedl Bayer Full po chinsku,wiec w tym temacie raczej nie ma jak sie wykazac.

  35. Powrót do góry    #80
    Ekspert Awatar Dexter
    Dołączył
    04-02-2003
    Postów
    4,577
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 5 w 2 postach
    Zrobilem dzis troche rozeznania w sprawie AC/DC. Zadne z ich piosenek nie sa zabronione. W kwestii Wlodarczyka najprawdopodobniej decydowala kwestia praw autorskich.
    Regards from Sydney
    Dexter

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •