Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 97

Wątek: Woda na stadionie.....

  1. Powrót do góry    #1
    Początkujący
    Dołączył
    20-07-2010
    Postów
    2
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Woda na stadionie.....

    Pierwszy raz z dzieckiem byliśmy na meczu z Łotyszmi i Ok standardowe sprawdzenie na bramce co jest zrozumiałe w plecaku zapas picia dla mnie i dla dziecka wejście bez problemu, 11 lipca masakra, panowie z ochrony nie wpuścili nas z butelkami plastikowymi 2x z woda gazowaną + 2 jupiki dla młodego tłumacząc to faktem wydawania "darmowej wody" 0.25l na głowę przy upale rzędu 35 stopni i zakazem wnoszenia napojów na stadion. Dobrze, że nam kruchych ciastek nie zabrali i paluszków. Przed nami na imprezę wchodziła pani z wózkiem dzieciątkiem około 3lat i też "ochrona" zabrała między innymi wszystkie soczki przeznaczone dla dziecka. Ciekawe czy mleko w butelce tez by zarekwirowali?
    Kibiców, którzy przychodzą z całymi rodzinami, dziećmi takie traktowanie odstrasza mnie też. Zabieranie napojów w orginalnych opakowaniach zwłascza przy wysokich temperaturach i z perspektywą 3 godzin w słońcu jest dla mnie oznaką "idiotyzmu" i nie zachęca do powtórnego odwiedzenia areny na Golęcinie.
    Dziwna akcja zbierania napojów nie kolidowała ze sprzedażą alkoholu na stadionie a umieszczenie regulaminu w którym zawarta jest informacja o zakazie wnoszenia napojów dostępna jest dopiero po zakupie biletu i skasowaniu przy wejściu.
    Obiecałem dziecku, że będzie oglądał zawody-zostaliśmy, gdybym był z dorosłymi "olał" bym tę i następne imprezy na zawsze mając gdzieś 25 zł wydanych na bilet.
    Zaznaczam nie jestem super kibicem, super fanem a żużel na Golęcinie miał być jedną z form spędzania czasu z rodziną, no i raczej kicha....
    pozdrawiam


  2. Powrót do góry    #2
    Użytkownik
    Dołączył
    07-10-2009
    Postów
    245
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A do zarządu to i tak nie trafi i dalej będziemy skazani na 4 zł za 0,5l podczas gdy w sklepie ze stosunkowo wysokimi cenami wyjdzie za 4zł ok 3l. Ale co to kogo obchodzi? Niska frekwencja, szukanie uzasadnień w wynikach a przecież powód jest oczywisty. Dużo dla klubu zrobili dobrego, ale numer z wodą to kompletny idiotyzm. Chociaż myślałem, że to się tyczy jedynie butelek, ale jeżeli z kartonikami jest tak samo, to zastanawiam się czy w ramach protestu nie trzeba zrobić jakiegoś transparentu.

  3. Powrót do góry    #3
    Użytkownik
    Dołączył
    14-12-2008
    Postów
    55
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    TRANSPARENT jak najbardziej wskazany :-) numer z napojami to SKANDAL i mało Nas kibiców i rodziny interesuje interes klubu w tym zakresie. Nie tędy droga !!!

  4. Powrót do góry    #4
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-05-2010
    Postów
    820
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zarząd robi wszystko ,aby kibica odpędzić od żużla ,taka prawda.

  5. Powrót do góry    #5
    Użytkownik Awatar Piekarnik92
    Dołączył
    14-03-2010
    Postów
    256
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Więc tak jest to dla mnie śmieszne że nie można wchodzić z własnym napojem (ORGINALNIE ZAMKNIĘTYM) ! ale dla czego tak jest?! bo jeżeli każdy tak wejdzie to wtedy ''Powozownia'' traci i się wycofuję! proste ! Nic dodać nic ująć . Kiedyś przyszedłem z własnym napojem kazali zostawić pod bramą , pytam się czy jak będę wychodził czy będę mógł odebrać powiedzieli że tak . I co przychodzę woda była upita :/ . żal ! jeszcze jeden przykład: wchodziła matka z dziećmi to jej butelkę od mleka chcieli zabrać ! Kobita powiedziała że już nigdy nie przyjdzie ! .

    Jedno mogę napisać po meczu nie raz są napoje ORGINALNIE ZAMKNIETĘ więc jeżeli ochrona ich nie pilnuje to można sobie zabrać !

  6. Powrót do góry    #6
    Zaawansowany Awatar Magda81
    Dołączył
    06-05-2007
    Postów
    2,390
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Numery z zakazem wnoszenia własnych napojów,istnieją już od bardzo dawna,były już o to spory przed kadencją obecnego zarządu.
    Wszędzie z wnoszeniem wody nie ma problemów(w Gnieźnie można było wnieść spokojnie wodę 1,5l już napoczętą),tylko u nas jest jakieś beznadziejne zasłanianie się regulaminem.
    To ja się pytam jakim regulaminem?Chyba tylko i wyłącznie jakimś własnym,ustanowionym przez klub.
    Gdzie jest różnica między oryginalną,zamknięta butelką z wodą kupioną na stadionie,a w sklepie?Chyba tylko różni się w cenie,bo innej możliwości nie widzę.
    Co ma do rzeczy bezpieczeństwo?Przecież można rzucić tak samo butelką,zakupioną na stadionie.
    Zabranianie ludziom wniesienia wody,napoju dla dziecka,przy temperaturach grążących omdleniami jest IDIOTYZMEM.
    Aż taki biznes robicie na wodzie,aby zniechęcać tym chwytem potencjalnych kibiców?!
    Osobiście mi to lotto,bo jak idę na mecz,to na coś do picia również mnie stać,ale krew zalewa,kiedy widzę jak zabiera się przy wejściu soczki dzieciom i butelki z wodą,oryginalnie zamkniętą!
    Jak się nie opanujecie to kibiców wciąż będzie ubywać.
    Pamiętam na początku tego problemu nie było.Dopiero jak ktoś wyczuł pismo nosem,że można grubą kasę na małej butelce wody zrobić,nagle znaleziono jakiś chory przepis w regulaminie.
    Zresztą to tylko i wyłącznie dobra wola klubu,nikogo więcej!




  7. Powrót do góry    #7
    Użytkownik
    Dołączył
    08-04-2009
    Postów
    154
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W ubiegłym roku było dokładnie to samo chamstwo co i teraz!
    Mieliśmy problem idąć w dwie rodziny. Przyjaciołom zabrali soczki dla dziecka, a mnie długich dyskusjach wpuszczono z dziecięcą małą buteleczką przy czym zapas wody w 0,5l oryginalnej butelce zarekwirowano.
    Dla mnie to zwykłe chamstwo i pazerność.
    4 lata temu można było na stadion wnieśc niemal wszystko.
    Ludzie przynosili termosy z kawą, placki. Był fenomenalny piknik i super wyluzowana rodzinna atmosfera. Moje dzieciaki ganiały po stadionie nawet 4 godziny, bo w torbie były zapasy do jedzenia i picia.
    Teraz jest syf. Córa mimo 4 lat ciągle pije na stadionie z małej buteleczki, bo zwykłej wody lub soczku wnieść jej nie mogę. Młodsza jeszcze jakoś z niemowlęcą butlą wygląda. No ale w taki upał 3h na meczu mało komu na zdrowie wyjdzie, dlatego na Rzeszów dzieciaków i żony nie brałem. Po co maja się męczyć.

  8. Powrót do góry    #8
    Użytkownik Awatar Piekarnik92
    Dołączył
    14-03-2010
    Postów
    256
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Gdzie jest różnica między oryginalną,zamknięta butelką z wodą kupioną na stadionie,a w sklepie?Chyba tylko różni się w cenie,bo innej możliwości nie widzę.

    Magda tak jak pisałem chodzi o Powozownię ! Jeżeli klub by pozwolił na takie coś to oni by się wycofali .

    BO NIKT BY NIE KUPIŁ TAKIEGO DROGIEGO PICIA !

  9. Powrót do góry    #9
    Początkujący
    Dołączył
    20-07-2010
    Postów
    3
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    fakt to żenada

    ale można to obejść, ja po prostu kupuje picie w powozowni a program drukuje w domu dzięki czemu wychodzę na zero :)

  10. Powrót do góry    #10
    Zaawansowany Awatar Magda81
    Dołączył
    06-05-2007
    Postów
    2,390
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście

    Magda tak jak pisałem chodzi o Powozownię ! Jeżeli klub by pozwolił na takie coś to oni by się wycofali .

    BO NIKT BY NIE KUPIŁ TAKIEGO DROGIEGO PICIA !
    No to trzeba zrobić akcję NIE KUPUJĘ NAPOJÓW NA STADIONIE!

    A jak Powozownia się wycofa,to ktoś inny wejdzie z biznesem.
    Ludzie powinni mieć wybór,czy chcą kupić wodę na stadionie,czy przynieść sobie coś swojego do picia.
    A tu mamy z góry coś narzuconego i mamy być zadowoleni?
    Ja mówię NIE takiej polityce.

  11. Powrót do góry    #11
    Zaawansowany Awatar Magda81
    Dołączył
    06-05-2007
    Postów
    2,390
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście

    Magda tak jak pisałem chodzi o Powozownię ! Jeżeli klub by pozwolił na takie coś to oni by się wycofali .

    BO NIKT BY NIE KUPIŁ TAKIEGO DROGIEGO PICIA !
    No to trzeba zrobić akcję NIE KUPUJĘ NAPOJÓW NA STADIONIE!

    A jak Powozownia się wycofa,to ktoś inny wejdzie z biznesem.
    Ludzie powinni mieć wybór,czy chcą kupić wodę na stadionie,czy przynieść sobie coś swojego do picia.
    A tu mamy z góry coś narzuconego i mamy być zadowoleni?
    Ja mówię NIE takiej polityce.
    P.S.O to email do Powozowni:restauracja@powozownia.pl

    Ja wysłałam swój sprzeciw co do cen wody na stadionie i polityki jaką wprowadził klub z w/w podmiotem.
    Jeżeli chcecie mieć wybór pomiędzy zakupem napojów na stadionie,a własnymi proponuję również wysłać kilka słów do szefostwa Powozowni.


  12. Powrót do góry    #12
    Użytkownik Awatar pavel
    Dołączył
    28-08-2007
    Postów
    439
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja wysłałam swój sprzeciw co do cen wody na stadionie i polityki jaką wprowadził klub z w/w podmiotem.
    Jeżeli chcecie mieć wybór pomiędzy zakupem napojów na stadionie,a własnymi proponuję również wysłać kilka słów do szefostwa Powozowni.
    W tym sezonie nic się nie zmieni, a przyszły wisi na włosku. I to bardzo cienkim. :(

  13. Powrót do góry    #13
    Moderator Awatar basala
    Dołączył
    03-11-2005
    Postów
    1,243
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    Magdo... rozmawiasz sama z sobą? Wpis pod własnym wpisie w krótkim odstępie czasu i na ten sam temat. No i to cytowanie cytowanej wypowiedzi, ech...

  14. Powrót do góry    #14
    Użytkownik
    Dołączył
    17-06-2007
    Postów
    209
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Magda a jak jest z wejściem na stadion Lecha czy tam można wnosić bo dawno nie byłem i nie wiem. Ostatnim razem zabrali wszystko i jakoś nikt nie protestował. Powozownia robi super żarcie i jest sponsorem jak się wycofa będzie ten sam syf co w Gnieźnie. Bywam tam często i jakoś nie widziałem dobrego jedzonka a napoje po tej samej cenie co w Poznaniu. Chyba , że jest jakieś inne Gniezno. Takie wpisy tylko robią zamęt.

  15. Powrót do góry    #15
    Początkujący
    Dołączył
    20-07-2010
    Postów
    2
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Fajnie, że "powozownia" ma jakieś żarełko i picie OK kto chce kupuje ale:
    Idę na mecz kupuje 2 bilety do tego tzw. gadżety szalik, czapka, trąbka etc proszę mi nie mówić, że klub na tym nie zarabia. Idziesz z dzieciakami zawsze coś więcej zostawisz oprócz kasy za bilety.
    Zarabia się na obrocie, na ilości a nie na marży i jak by była normalność nie przyszłoby 1000 ludzi ale 5000+. A tak klub i organizator sami kręcą bat na siebie, bo okaże się na końcu, że na mecz przychodzi 100ppl desperados, bo resztę zdążyli w przeciągu jednego sezonu dostatecznie zniechęcić do przychodzenia na Golęcin.
    I się potem dziwią, że frekwencji nie ma. A zawodnicy tez się ucieszą jak zobaczą prawie puste trybuny.
    Mecz w końcu mogę oglądnąć w TV i za free, nie zmoknę, nie spali mnie słońce i nikt nie zabroni mi wniesienia picia -jedzenia do pokoju :) ale nie o to chodzi w tej zabawie.

  16. Powrót do góry    #16
    Początkujący
    Dołączył
    18-06-2010
    Postów
    37
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Chyba na wielu stadionach jest taki zakaz i nie jestem pewny do końca czy są to ustalenia klubu...

    Chociaż przyznaje, że ceny za napoje i kiełbaski/szaszłyki itp. do tanich nie należą. Ale powozownia tez pewnie do interesu dokładać nie chce, a musi za możliwość sprzedaży zapłacić kase do klubu, a przy ostatniej frekwencji to jakoś chyba na tym nie wychodzi.

  17. Powrót do góry    #17
    Użytkownik
    Dołączył
    18-06-2009
    Postów
    217
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A wydawalo sie, ze przewalkowalismy ten temat juz w ubieglym sezonie...,a jednak wraca jak bumerang! Pewnego betonu sie nie przebije, ale sprobowac warto. Pamietam uzusadnienie: droga woda=dofinansowanie do plastikowych krzeselek;-) No, to Parowozowni, poza - fakt, dobrym jedzeniem, jak na warunki polowe - nie wyszlo, nawet przy cenie kielbachy za 10 i wody za 4...

  18. Powrót do góry    #18
    Zaawansowany Awatar hhuunntteerr
    Dołączył
    15-10-2006
    Postów
    1,561
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    [..] tłumacząc to faktem wydawania "darmowej wody" 0.25l na głowę przy upale rzędu 35 stopni i zakazem wnoszenia napojów na stadion.
    No i tu kolego jesteś w ogromnym błędzie! Woda była nie 0,25l, a 0,5l. I w dodatku bez ograniczeń! Ba był wybór czy niegazowana czy gazowana. To tak prostując Twoja podniosłą wypowiedź.

    Ci co piszą, że tylko u nas tak jest to mają rację - tylko u nas w Poznaniu (czyt. nie tylko na żużlu) na każdą imprezę masową jest zakaz wnoszenia własnych napojów nawet tych oryginalnie zamkniętych.
    I tu pojawia się pytanie z czyjej winy tak jest? Czyżby tylko w Poznaniu organizatorzy imprez byli chciwcami? Otóż NIE! To zasługa naszej wspaniałej Policji! To ona dopuszcza dany stadion bądź budynek do imprezy masowej i jeśli pewne jej wytyczne nie zostaną spełnione impreza nie ma prawa się odbyć!

    Oczywiście też mi się to nie podoba, ale takie życie.
    Do samego klubu miałbym pretensje w zasadzie o jedno. O to, że pozwala Powozowni na takie kosmiczne ceny zwykłej wody mineralnej!!! Ja rozumiem, że coli, fanty itp. nie muszę pić, jeść tez nie musze, to też ceny tych produktów się nie czepiam (choć i tak są skandaliczne), ale pić coś muszę przez te 3 godziny więc pozbawiam się luksusu (czyt. coli) i piję wodę, która ma skandaliczną cenę!!!

    Mam ogromną nadzieję, że włodarze klubu coś z tym zrobią i cena wody w rundzie play-off będzie niższa min o 30%.

  19. Powrót do góry    #19
    Użytkownik
    Dołączył
    17-06-2007
    Postów
    209
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Woda w Miszkolcu była za darmo i ludzi też mało :)

    http://img685.imageshack.us/img685/1719/p1070363z.jpg


    /edit basala
    Nie uważasz, że zdjęcie jest "trochę" za duże, żeby je wklejać na forum?

    Nie tylko dla orłów: forum internetowe.

  20. Powrót do góry    #20
    Zaawansowany Awatar hhuunntteerr
    Dołączył
    15-10-2006
    Postów
    1,561
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Sko, a nie dało się pomniejszyć tego zdjęcia?!

  21. Powrót do góry    #21
    Użytkownik
    Dołączył
    24-04-2007
    Postów
    196
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    skoro wchodzimy w komercjalizacje skoro ceny biletow poszly o 25% w gore (co do roku ubieglego) a "Kibice są naszym największym i najbardziej lojalnym sponsorem"jak powiedzial ktos z zarzadu, to dlaczego nas traktuja jak hmmm... bydlo? skoro placimy za ogladniecie dobrego meczu to czemu nas skubia na kazdym zakrecie? mysle ze przebitka na napojach 100% i zwracaja sie wszystkie koszty i sa zarobieni tak ze mogli by cos klubowi odpalic (jak sie zapewne dzieje) ale nie marza 300%- przeciez tam towar idzie w tysiacach - reszta to juz ruchXXXe sponsora (kibica)tlumaczac sie BEZPIECZENSTWEM???, a napady i trzepanie przez AGENCJE?? przeciez z kosmosu sobie tych instrukcji nie wzieli. Wydaje mi sie ze jakby znalezli przy mnie np bejsbola i butelke wody to wieksze szanse bym mial na konfiskate wody. Mysle ze te kilka problemow sie kumuluje to dziala na zasadie szybkowara (nie wiem czy ktos pamieta takie urzadzenie) cisnienie rosnie rosnie rosnie jak ktos nie uchyli lekko zaworka to pierdalnie i zobaczycie faktycznie kilka tysiecy sponsorow (kibicow) rozwalonych na scianie, a taki juz nie wroci nigdy ;( zostanie WTK i odgrzewane mecze.

    niechce na nikogo naciskac ale prosze was dajcie nam ogladac i cieszyc sie meczem w normalnym milym rodzinnym otoczeniu bez kombinatorstwa... wtedy chcialo sie az samemu od siebie krzyczec.... teraz wyc do ksierzyca. moze zrobimy strajk wloski ... W regulaminie byl zapis ze widz po otrzymaniu biletu powinien udac sie na wskazane przez sluzby pozadkowe miejsce. niech zapracuja na swoje i niech posadza tych sponsorow co pozostali
    - jaki sens ma odbieranie wody? chodzi o rzucanie butelkami? latwiej jest pierdyknac kawalkiem muru, kamienia, lawki. Bo wnosza alkohol, jak ktos chce to i tak i tak wniesie, jak ktos chce i ma zamiar sie upic i tak i tak sie upije, a zadna marrza nie jest w stanie temu przeszkodzic, chyba ze sponsor(kibic) jak zostawi 100zl w powozowni to ma prawo do legalnego zworkowania- a powozownia pokrywa wszystkie straty odpowiadajac za swojego klienta.

    (co do zdjecia powinno sie znalesc chyba w innym dziale. z tego co widac tor przyczepny tak jak lubimy pod kolo - SKO czy ty przypadkiem sie nie pomyliles i nie poszedles na jakis tor regatowy? opony jak w porcie :)

  22. Powrót do góry    #22
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-05-2010
    Postów
    820
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wydaje mi sie ze jakby znalezli przy mnie np bejsbola i butelke wody to wieksze szanse bym mial na konfiskate wody.
    )
    Dokładnie.Pierwsze co by zabrali ,to wodę.To jedyne co ochrona potrafi na tym stadionie ,zabierać wodę.Jak kibice się leją ,to nie wiedzą co robić.

  23. Powrót do góry    #23
    Zaawansowany Awatar Magda81
    Dołączył
    06-05-2007
    Postów
    2,390
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Magdo... rozmawiasz sama z sobą? Wpis pod własnym wpisie w krótkim odstępie czasu i na ten sam temat. No i to cytowanie cytowanej wypowiedzi, ech...
    A nie łaska pomyśleć,że coś mi się kompem dzieje i dlatego tak wyszło?Ech...

    P.S.Wystarczy obniżyć cenę wody o 2zł i chyba każdy będzie zadowolony ;).

  24. Powrót do góry    #24
    Użytkownik Awatar pavel
    Dołączył
    28-08-2007
    Postów
    439
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A nie łaska pomyśleć,że coś mi się kompem dzieje i dlatego tak wyszło?Ech...

    P.S.Wystarczy obniżyć cenę wody o 2zł i chyba każdy będzie zadowolony ;).
    ...i kibice, i Magdy komputer, i mój też. :D

  25. Powrót do góry    #25
    Użytkownik
    Dołączył
    22-06-2009
    Postów
    261
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 5 w 5 postach
    Właśnie- zwykła woda powinna być ogólnie dostępna po naprawdę przystępnej cenie,wszystkie inne napoje ,proszę bardzo-niech sobie narzucają marżę......to byłoby po prostu bardziej humanitarne:).

  26. Powrót do góry    #26
    Użytkownik
    Dołączył
    17-12-2008
    Postów
    129
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie pamiętam dokładnie gdzie to było, prawdopodobnie w Gdańsku. Akcja z napojami była taka, że swojego wniść nie można było. Za to było mozna kupić na koronie stadionu w stoiskach. Tyle, że bez... zakrętki. Sprzedawca odkręcał ja i wywalał do kosza, a klient odchodził z otwartą butelką pepsi np. Nie wiem czy tak jest do tej pory. Będę tam dopiero 01 sierpnia na meczu. W Grudziądzu za to na ostatnim meczu Startu do klatki nie można było wnieść napoju w butelce większej niż 0,5 l. Wszystko co większe lądowało przy ochronie i jak ktoś chciał to w trakcie meczu mógł sobie podejść i jesli miał pewność, że jego to się mógł napić.

    U was to już zupełna rzeźnia. Żeby dzieciom soczki zabierać. Widać dla osobników z ochrony myślenie to problem. Być może są z tych co twierdzą: po co mi mózg, mam dres. Ktoś im powiedział, zabierać wszystko jak leci to zabierają.

  27. Powrót do góry    #27
    Stały bywalec Awatar Molineux
    Dołączył
    14-02-2008
    Postów
    1,312
    Kliknij i podziękuj
    59
    Podziękowania: 104 w 62 postach
    Nie chcę narażać się większości, ale skoro tak piszecie, to widocznie tak jest. Nie mam powodu by to weryfikować, ale...
    Mnie jeszcze nic złego od ochrony nie spotkało. Serio. Tylekroć ile razy byłem z żoną i córką, tyleż razy nikt mi niczego nie zabrał i nie wylał. Czasem mam wrażenie, że mówimy o innej ochronie, o innych meczach, ale fakt w postaci kącika skonfiskowanych napojów mówi za siebie.
    Zawsze dla córki wnosiłem sok, napój, bądź wodę i tylko raz zdarzyło się, by pani powiedziała "ale proszę tego więcej nie robić". Może nie trafiłem na tych samych co wy bramkarzy. Pamiętajmy, że to też ludzie i być może uśmiech lub zapytanie "czy mogę?" załagodzi sprawę.
    Żenada, to była z Wybrzeżem, ale to inny już temat niż woda.

    Czy przypadkiem ochrona nie została zmieniona? Ostatnio zaczęli chodzić w jakichś czerwonych mundurkach. Nie zwróciłem uwagi czy inne logo pojawiło się na ich plecach czy też może strój letni teraz ich obowiązuje?

  28. Powrót do góry    #28
    Początkujący
    Dołączył
    04-05-2010
    Postów
    32
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    To zasługa naszej wspaniałej Policji! To ona dopuszcza dany stadion bądź budynek do imprezy masowej i jeśli pewne jej wytyczne nie zostaną spełnione impreza nie ma prawa się odbyć!
    Sądzę że nie masz racji. W ustawie o imprezach masowych czarno na białym jest napisane że zakazane jest wnoszenie napojów alkoholowych na teren imprezy. Nie ma wzmianki o tym że nie możesz wnieść zamkniętej butelki z wodą. Niestety jest tam też zapis że należy przestrzegać regulaminu obiektu, i właśnie w tymże regulaminie czytamy że zakazuje się wnoszenia na teren obiektu napojów soków itp (nie pamiętam dokładnie jak to szło sprawdzałem tylko raz czy takowy zapis istnieje). Tak więc władze zarządzające obiektem zakazują wnoszenia wody a nie Policja. Moim zdaniem zarząd klubu łamie ustawę o imprezach masowych, gdyż na terenie imprezy sprzedaje napoje alkoholowe. Powstaje wtedy pytanie czy teren imprezy masowej zaczyna się już za bramkami, czy dopiero po wejściu na trybuny, bo jeśli w tym pierwszym przypadku to moim zdaniem jest łamany przepis i nikt nic sobie z tego nie robi. No chyba że Policja dostaje w łapę :D

  29. Powrót do góry    #29
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-08-2008
    Postów
    1,373
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Moim zdaniem zarząd klubu łamie ustawę o imprezach masowych, gdyż na terenie imprezy sprzedaje napoje alkoholowe.


    Oj chyba za daleko posunąłeś się w swojej tezie. Klub (jakikolwiek) organizując impreze masową (a za takie uważa się imprezy i na stadionie czy na hali które muszą spełniać pewne warunki ale za dużo by pisać) musi mieć zgodę kilku służb oraz władz miasta czy innej administracji samorządowej. Pod taką imprezę sporządzany jest plan ochrony. I nie ma fizycznej możliwości (jeżeli tak jednak jest to nie jest tu winny organizator tylko Ci którzy wydają pozwolenia na nią i którzy powinni skontrolowac przebieg imprezy i w każdej chwili mogą ją zakończyć jeżeli zostało złamane prawo lub organizator nie przestrzega ustaleń czyli sprzedaje alkohol na terenie imprezy.) aby sprzedawany był alkohol (często wielu z nas nie zdaje sobie sprawę,że aby obejść ten przepis organizuje się zamiast imprez masowych tzw. festyny rekracyjne i jest spokój.) Ale jeżeli jednak nie można tak obejść sprawy wydziela się pewną przestrzeń ( i technicznie jak i na odpowiednich dokumentach) i ów teren staje się np. miejscem gdzie można sobie kupić piwko. I jest to zgodne z prawem, choć też wynika tego,że prawo w Polsce jest jakie jest czyli na każde prawo (czasami ułomne) Polacy znajdą obejscie. Zatem pisanie że klub łamie prawo jest nadużyciem z Twojej strony i jeżeli teren ogródka piwnnego nie wchodzi do planu ochrony jako teren imprezy masowej (a na mój gust tak jest) to może najpierw poproś o info (o potwierdzenie swojej tezy) z klubu a póżniej pisz to co myślisz. Bo póki co na mój gust wyraziłeś opinię niezgodną z prawdą.

  30. Powrót do góry    #30
    Użytkownik
    Dołączył
    17-06-2007
    Postów
    209
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wypociny na temat piwka na stadionie uważam za żenujące. W prawie całej cywilizowanej Europie na stadionach można kupić piwo i nikt z tego nie robi problemu. Dla klubów jest to dodatkowy zastrzyk pieniędzy. U nas kilku porypanych polityków wpadło na pomysł, że dzięki 'wspaniałej' ustawie antyalkoholowej zlikwidują problem chuligaństwa na stadionach. To samo to ustawa hazardowa, pozbyliśmy się dodatkowych wpływów pieniędzy dla klubów i sportowców - debilizm. Mniej pieniędzy dla klubów = mniej atrakcji = mniej kibiców = mniej sponsorów. Ogródek piwny przy stadionie powinien być 2 razy większy plus mały rzutnik i pokazywać mecze archiwalne skorpionów. Dla dzieci darmowe malowanie twarzy plus konkursy z rysunku z nagrodami super jakby udało się skombinować mały dmuchany zamek. Dla mnie żużel to festyn rodzinny i pamiętajmy, że ze względu na brak tradycji w Poznaniu trzeba zacząć od podstaw czyli inwestycja w dzieci. A montaż baneru od ulicy Niestachowskiej na terenach Olimpii to koszt około 7 tysięcy złotych plus wydruk plakatu wielkoformatowego. Zwrot kosztów baneru po jednym meczu. 7 tysięcy to wpływ z 400 biletów a tylu kibiców sądzę , że powinno dzięki niemu przyjść.

  31. Powrót do góry    #31
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-05-2010
    Postów
    820
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie tylko wynik wpływa na frekwencję ,ale także ta woda.Jak ktoś ma wydać 5 zł za wodę na stadionie ,to woli sobie w niedzielę usiąść przed TVP Sport i oglądać ekstraligę.Wliczając jeszcze bilet i program ,to trzeba trochę jednak wydać.Zarząd sam zniechęca kibiców do przyjścia na stadion.Kiedyś na mecze tyle ludzi chodziło ,na meczu w 2007 z Gnieznem ,to stadion był prawie pełen z 15tyś ludzi ,12-13tyś wtedy z Poznania ze spokojem było.Z roku na rok frekwencja jest niestety coraz niższa.Albo niech zrobią wodę na stadionie po normalnej cenie albo wywalą Powozownie i ktoś wejdzie na ich miejsce.I czym zarząd chce kibiców na stadion przyciągnąć ? Wyniku nie ma ,ochrona bez komentarza i woda na stadionie za 5 zł i jeszcze niewiadoma przyszłość klubu.

  32. Powrót do góry    #32
    Użytkownik
    Dołączył
    17-06-2007
    Postów
    209
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kartolt to powiedz mi po ile jest woda w Gnieźnie , w Lesznie na Lechu i na innych stadionach? Co ty chcesz ze stadionu zrobić Biedronkę i chodzić tam na zakupy ? Na plaży w Łebie Cola też kosztuje 5 złotych i jakoś nikt nie narzeka a lody są dwa razy droższe niż w mieście i też wszyscy kupują. Ostatnie twoje posty to wpisy gościa, który nic nie robiąc tylko narzeka doprowadzają tylko do siania fermentu w klubie.

  33. Powrót do góry    #33
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-05-2010
    Postów
    820
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Sko ,ale w Gnieźnie można wnieść bez problemu wodę.Nad morzem jest drogo wiadome ,ale jak idzie jakaś duża rodzina na żużel ,to sobie to wyobraź jaki to jest wydatek ,a w takie upały nie sposób wytrzymać bez wody.Po prostu w klubie zaczyna się dziać źle i to bardzo.

  34. Powrót do góry    #34
    Użytkownik Awatar pavel
    Dołączył
    28-08-2007
    Postów
    439
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Oj, marudy! Jęczycie na temat wody, bo drużynie nie idzie sportowo. Gdyby wyniki były, to za wodę byście nawet dychę dali bez zmrużenia okiem i jeszcze sąsiadowi zafundowali. Osobiście polityka klubu w kwestii wnoszenia napojów też mi się nie podoba, ale tak jest już kolejny rok i kropka.

  35. Powrót do góry    #35
    Początkujący
    Dołączył
    04-05-2010
    Postów
    32
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Na plaży w Łebie Cola też kosztuje 5 złotych i jakoś nikt nie narzeka a lody są dwa razy droższe niż w mieście i też wszyscy kupują

    A co to ma wspólnego z tematem? Nie chcesz iść do miasta kupujesz cole za 5 zeta nie chcesz dać tyle idziesz do miasta i kupujesz taniej, nikt Ciebie z plaży nie wyrzuci za to że byłeś w mieście i kupiłeś sobie Colę czy inny napój. Jakby na stadionie też był taki wybór to temat byłby niepotrzebny. Niestety nie mamy możliwości wyboru i musimy kupować na miejscu.


    Zatem pisanie że klub łamie prawo jest nadużyciem z Twojej strony i jeżeli teren ogródka piwnnego nie wchodzi do planu ochrony jako teren imprezy masowej (a na mój gust tak jest) to może najpierw poproś o info (o potwierdzenie swojej tezy) z klubu a póżniej pisz to co myślisz. Bo póki co na mój gust wyraziłeś opinię niezgodną z prawdą.
    Nie wiem czy moja opinia jest zgodna z prawda czy nie. Z tego co pamiętam to chyba mamy wolność wypowiedzi i nie muszę pytać nikogo o to czy mogę coś powiedzieć czy nie. Moim zdaniem jeśli wchodzę na teren stadionu to jestem na terenie imprezy masowej. Jeśli są takie miejsca, które nie wchodzą do planu ochrony to moim powinna być przy wejściu mapka z zaznaczonymi miejscami które wchodzą w plan ochrony, a które nie. I to raczej klub powinien mnie o tym powiadomić (np. mapką) a nie odwrotnie. Oczywiście mogę być w błędzie :) Zakaz wnoszenia swojej wody czy innych napojów jest ukłonem włodarzy klubu w stronę Powozowni i raczej nic w tym temacie się nie zmieni, chyba że Powozownia sama się wycofa jeśli frekwencja na stadionie w dalszym ciągu będzie miała tendencję zniżkową.

    Oj, marudy! Jęczycie na temat wody, bo drużynie nie idzie sportowo. Gdyby wyniki były, to za wodę byście nawet dychę dali bez zmrużenia okiem i jeszcze sąsiadowi zafundowali.
    Nawet jakbyśmy byli w ekstralidze nie dałbym dychy za pół litra wody :D

  36. Powrót do góry    #36
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-08-2008
    Postów
    1,373
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach


    Nie wiem czy moja opinia jest zgodna z prawda czy nie. Z tego co pamiętam to chyba mamy wolność wypowiedzi i nie muszę pytać nikogo o to czy mogę coś powiedzieć czy nie. Moim zdaniem jeśli wchodzę na teren stadionu to jestem na terenie imprezy masowej.

    Skoro coś opinujesz, to wydaje się mieć choćby podstawową wiedzę w tym temacie. Stawiasz zarzut klubowi jednocześnie sam pisząc , że w sumie to nie wiesz czy czy piszesz prawdę czy się z nią mijasz. I co tu ma z tym wspólnego wolność wypowiedzi??? :-))) Wolność wypowiedzi miesza się z Tobie z anarchią :-)) Twoje zdanie że wchodzisz na stadion czyli na teren imprezy masowej nijak się może mieć do rzeczywistości. Bo jeżeli jakiś teren jest wyrażnie wydzielony z tego obszaru ( oczywiście też na odp. dokumentacji) to nie obowiązują na nim pewne ograniczenia. Oczywiście, że jest to czasami absurd, bo zgadzam się z głosami,że piwko powinno być dostępne na stadionie oficjalnie (dziś mamy takie myki i jest to standart, bo np. w Gnieżnie jest knajpa która przystaje do stadionu i tu pijesz a obok wchdzisz). Ale podkreślę. Póki co wydaje się abyś nie miajał się z prawdą w imie wolności wypowiedzi, bo jedno z drugim nie ma nic wspólnego.

  37. Powrót do góry    #37
    Początkujący
    Dołączył
    04-05-2010
    Postów
    32
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kazimierz dobrze by było jakbyś komentował całość wypowiedzi a nie wybrane zdanie z kontekstu. Prosiłbym o nie przekręcanie moich słów żeby pasowały do Twojej ideologii. Pełniący funkcję moderatora forum powinien moim zdaniem mieć umiejętność czytania ze zrozumieniem. Jeśli nie wiesz o co chodziło w mojej wypowiedzi zapraszam na PW.

    Zatem pisanie że klub łamie prawo jest nadużyciem z Twojej strony i jeżeli teren ogródka piwnnego nie wchodzi do planu ochrony jako teren imprezy masowej (a na mój gust tak jest)....

    Twoje zdanie że wchodzisz na stadion czyli na teren imprezy masowej nijak się może mieć do rzeczywistości. Bo jeżeli jakiś teren jest wyrażnie wydzielony z tego obszaru ( oczywiście też na odp. dokumentacji) to nie obowiązują na nim pewne ograniczenia.
    Ganisz mnie i pouczasz a sam nie jesteś w 100% pewny czy mam racje czy nie. Dlatego napisałem że jeśli jest tak jak PRZYPUSZCZASZ to klub powinien kibiców o tym powiadomić (np. tablicą informacyjną) czy są takowe strefy i gdzie. Kazimierz z całym szacunkiem ale ton Twojej wypowiedzi jest taki że wszystko co robi klub jest w 100% słuszne a wszyscy którzy myślą inaczej są w błędzie lub mijają się z prawdą. Między oddaniem a fanatyzmem jest cienka granica :D

  38. Powrót do góry    #38
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-08-2008
    Postów
    1,373
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dodajesz sobie nie moje myśli. Nie ma w tym żadnego fanatyzmu. Przedstawiłem Tobie (nie określając o jaki klub chodzi, bo równie dobrze mogłoby chodzić o koncert Dody :-)) ) jak ma się polskie prawo w temacie imprez masowych. Ty jednoznacznie oceniłeś że klub łamie prawo. Zadałem Tobie pytanie na jakiej podstawie tak sądzisz???? Jeden czytelny znak, że klub działa niezgodnie za założeniami do planu ochrony. Problem w tym,ze wszystko jest Twoim domniemaniem które Ty uznałeś za pewnik. Jeżeli w jakiejkolwiek sprawie coś komuś chcesz zarzucić, to wypada mieć jakiś dowód na to. I nie bronię klubu tylko patrzę realanie na sprawę. Stąd mój długi wywód. :-)) Problem w tym,że teraz przyjąłeś tezę o moim fanatyzmie :-)) zapominając o tym ,że sam pisałeś że w sumie nie masz tej wiedzy, ale klub łamie prawo. Dziwne to. Nie masz wiedzy i może się mylisz,ale jakby co klub łamie prawo. Więc łamie czy nie wiesz jednak jak sprawy stoją?

  39. Powrót do góry    #39
    Zaawansowany Awatar Magda81
    Dołączył
    06-05-2007
    Postów
    2,390
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Klub powinien iść kibicowi na rękę,bo wiemy na przykładzie innych klubów,że można.
    W D mam zasłanianie się przepisami o imprezach masowych,skoro można być człowiekiem i nie pozwolić na to,aby reszta wiernych,którzy chcą oglądać żużel w Poznaniu nie zeszła od słońca,czy bólu głowy od cen wody za 0,5l.
    Woda powinna być za 2zł,tym bardziej taka mała buteleczka,a nie po 4zł,gdzie w sklepie można dostać za tę cenę 5l!
    Ktoś pytał czy można na Kolejorzu wnosić napoje.
    Tak można,oryginalnie zamknięte o pojemności 0,5l.

    P.S.I nie chodzi o to,że jak się komuś cena nie podoba ma pójść gdzie indziej,bo nie w tym rzecz.
    Chodzi o współpracę na linii kibice=klub.
    Bo jak ktoś ma rozwiesić plakaty,wyrwać chwasty,czy posprzątać w swoim WOLNYM czasie stadion to klub wie do kogo się zwrócić.
    A jak kibic się zwraca z prośbą to odbija się to głuchym echem.

  40. Powrót do góry    #40
    Użytkownik
    Dołączył
    22-06-2009
    Postów
    261
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 5 w 5 postach
    Dla mnie jest oczywiste,że zwykła mineralna woda 0,5l.powinna być dostępna dla każdego w cenie 2zł,a jeśli ktoś ma ochotę na "coś lepszego",niech ten napój kosztuje więcej!To nakazuje zwykła ludzka przyzwoitość,zwłaszcza w bardzo upalne dni,nie mozna narażać kibiców na ryzyko np:zasłabnięcia z powodu odwodnienia.Może wywołuję tym uśmieszek na wielu twarzach,ale piszę z pozycji osoby,kt.jednorazowy pobyt na stadionie kosztuje 49zł,fakt z programem,ale co to za mecz bez programu??I,proszę nie mówcie,że to niewiele,bo 2x w mies.to dla ludzi o dość przeciętnych zarobkach spora kwota.Ani na stadionie,ani poza nie kupuję napojów i innych rzeczy,jeśli muszę sporo przepłacać,nawet wakacje ustawiam tak,by były one "tanie"-nie dlatego,że jestem sknerą,tylko nie mam z czego i jestem pewna,że tak ma wiele osób........

  41. Powrót do góry    #41
    Użytkownik
    Dołączył
    19-03-2010
    Postów
    183
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    "P.S.I nie chodzi o to,że jak się komuś cena nie podoba ma pójść gdzie indziej,bo nie w tym rzecz.
    Chodzi o współpracę na linii kibice=klub.
    Bo jak ktoś ma rozwiesić plakaty,wyrwać chwasty,czy posprzątać w swoim WOLNYM czasie stadion to klub wie do kogo się zwrócić.
    A jak kibic się zwraca z prośbą to odbija się to głuchym echem. "


    STANOWCZO SIĘ Z TOBĄ ZGADZAM !!!

  42. Powrót do góry    #42
    Początkujący
    Dołączył
    16-06-2009
    Postów
    28
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ..nawet w taki dzień jak dziś <MDMW> nie pozwolili wnieść wody własnej. udało mi się oddać program do kasy, więc wróciłam z córką do domu :)

  43. Powrót do góry    #43
    Początkujący
    Dołączył
    13-07-2009
    Postów
    33
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ochrona powinna bardzo poważnie zająć się polewaczką. Tyle wody co oni wwożą na stadion, po prostu karygodne. Proszę ochronę aby jak najszybciej zajęła się tą sprawą.

  44. Powrót do góry    #44
    Użytkownik
    Dołączył
    08-04-2009
    Postów
    154
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ..nawet w taki dzień jak dziś <MDMW> nie pozwolili wnieść wody własnej. udało mi się oddać program do kasy, więc wróciłam z córką do domu :)
    Brawo!
    W pełni popieram

  45. Powrót do góry    #45
    Administrator Awatar darkness
    Dołączył
    02-08-2001
    Postów
    4,859
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 56 w 5 postach
    Ustalono także, że w niższych cenach niż dotychczas sprzedawane będą produkty dostępne na stoiskach gastronomicznych, takie jak kiełbaski, karkówka, szaszłyki czy wszystkie napoje.

    Odpowiadając na wnioski kibiców zgłaszane podczas tego sezonu, za zgodą podmiotów nadzorujących przeprowadzenie imprezy, władze klubu zdecydowały, iż każdy kibic będzie mógł wnieść na stadion napój bezalkoholowy, pod warunkiem, że będzie w opakowaniu do 0,5 l oraz oryginalnie zamknięty.

    http://www.psz.poznan.pl/news.php/id/649

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •