Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 91 do 97 z 97

Wątek: Woda na stadionie.....

  1. Powrót do góry    #91
    Początkujący
    Dołączył
    25-05-2009
    Postów
    37
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Art. 8. [Obowiązki osób uczestniczących w imprezie masowej] 1. Osoby uczestniczące w imprezie
    masowej są obowiązane zachowywać się w sposób niezagraŜający bezpieczeństwu innych osób, a w
    szczególności przestrzegać postanowień regulaminu obiektu (terenu) i regulaminu imprezy masowej.
    2. Zabrania się wnoszenia na imprezę masową i posiadania przez osoby w niej uczestniczące broni lub
    innych niebezpiecznych przedmiotów, materiałów wybuchowych, wyrobów pirotechnicznych, materiałów
    poŜarowo niebezpiecznych, napojów alkoholowych, środków odurzających lub substancji
    psychotropowych.

    To jest wycinek z ustawy o bezpieczeństwie imprez masowych. Klub wykorzystuj wpis napojów alkoholowych dla swojego zarobku, gdyż jeżeli ktoś przynosi wodę oryginalnie zamkniętą to chyba ochroniarz widzi, ze to jest świeża czysta woda nie mówiąc o sokach w kartoniku. Klub oszukuje ludzi, a to jest przykre. Jak już chcieli robić piknik z żużla to niech to robią profesjonalnie i nie zadręczają rodziców z małymi dziećmi aby oddawały butelki z wodą.

    JA PIKNIKOWI MÓWIĘ NIE BO ŻUŻEL TO KLIMAT NIE PIKNIK A PRZEZ TO W POZNANIU NIE MA KLIMATU...ALE POPIERAM TYCH KTÓRZY POCZULI SIĘ URAŻENI

  2. Powrót do góry    #92
    Użytkownik
    Dołączył
    03-01-2007
    Postów
    156
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Marbej mam pytania: czy byłeś na jakimś innym obiekcie w Poznaniu podczas meczu, zawodów? Czy udało się wnieść wodę na obiekt?

  3. Powrót do góry    #93
    Użytkownik
    Dołączył
    12-03-2009
    Postów
    71
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Marbej mam pytania: czy byłeś na jakimś innym obiekcie w Poznaniu podczas meczu, zawodów? Czy udało się wnieść wodę na obiekt?
    1. Co mnie obchodzą inne stadiony, obiekty, itp. i co się na nich dzieje, jakie panują tam zwyczaje, itd.? Zupełnie nic.
    Niechby nawet dawali na innych obiektach wodę darmo, lub zabraniali wnoszenia czegokolwiek, nawet choćby telefonów.
    Co mi do tego. Nic. Mnie interesuje Golaj i sytuacja na nim :)
    Na innych obiektach niech sobie robią co chcą, kiedy chcą i jak chcą. Dla przykładu: że w Japonii jeżdżą lewą stroną to w Polsce też mają tak jeździć? No bez sensu. Niech sobie Samuraje u siebie robią co chcą. Nic mi do tego.
    A dalczego Golaj ma się wzorować na innych obiektach, a nie inne obiekty na Golaju? Niech każdy robi swoje :) Takie moje zdanie.

    2. Jak jest ciepło i wiem, że woda się przyda to swoim sposobem wodę wnoszę na Golaj - zawsze i za każdym razem :) Chciałbym jednak mieć możliwość legalnego wniesienia, lub kupienia na miejscu po normalnej cenie.

    --
    Pozdrawiam



  4. Powrót do góry    #94
    Użytkownik
    Dołączył
    12-03-2009
    Postów
    71
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    1. Osoby uczestniczące w imprezie
    masowej są obowiązane zachowywać się w sposób niezagrażający bezpieczeństwu innych osób, a w szczególności przestrzegać postanowień regulaminu obiektu (terenu) i regulaminu imprezy masowej.
    "... i regulaminu obiektu i imprezy". I na to się niby władze klubu powołują tylko, że w regulaminie jaki kiedyś wisiał przy kasach (teraz wiszą jakieś nowe tablice, których nie czytałem) nie było nic o zakazie wnoszenia oryginalnie zamkniętej wody.

    Tak więc sama ustawa to nie wszystko.



  5. Powrót do góry    #95
    Stały bywalec Awatar Molineux
    Dołączył
    14-02-2008
    Postów
    1,312
    Kliknij i podziękuj
    59
    Podziękowania: 104 w 62 postach
    Małe uaktualnienie co do cen:
    ta mała woda jaką sprzedają za 3,00 PLN ma chyba pojemność 0,33L.
    1,5 L w Biedronce kosztuje 0,69. Czyli ile przepłacam, ponad 1.900% !?!?!?!?!

    Głupi jest chyba ten, kto tyle przepłaca i nie widzi tego problemu.
    Głupi to delikatnie powiedziane. To musi być skończony debil i idiota, żeby taki wydatek ponieść za półlitrową wodę. Całe 3zł. Przegięcie pały.

    W życiu już na żużel nie pójdę. No chyba, że cena za tą wodę spadnie do 50gr, chociaż to i tak za dużo skoro w biedronce 1,5l jest za 69gr.

    Widzę jeszcze jedno wyjście z sytuacji. Kupić w biedronce dwie butelki 1,5l i wypić je zaraz przed meczem, aż woda będzie się uszami wylewała. Gwarantuje, że przez najbliższe 2-3 godz na wodę nawet nie będziecie chcieli spojrzeć.

  6. Powrót do góry    #96
    Użytkownik
    Dołączył
    12-03-2009
    Postów
    71
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Głupi to delikatnie powiedziane. To musi być skończony debil i idiota
    Dziękuję, że zechciałeś pokrótce scharakteryzować swoją osobowość :)

    Więcej już tego nie rób jednokomórkowcu bez zasięgu :p

    --
    Pozdrawiam



  7. Powrót do góry    #97
    Początkujący Awatar Qwerty123
    Dołączył
    26-04-2011
    Postów
    6
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Haha woda na stadionie! Wtedy to mieliśmy problemy...Ciekawe ile każdy z nas by dał, aby ta woda była nawet za 10 zeta, ale żeby mogła być sprzedawana przy ryku silników!
    Ostatnio edytowane przez Qwerty123 ; 24-01-2012 o 16:43

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •