Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 46 do 90 z 97

Wątek: Woda na stadionie.....

  1. Powrót do góry    #46
    Użytkownik
    Dołączył
    23-08-2009
    Postów
    75
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    huraaa :D

  2. Powrót do góry    #47
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-05-2010
    Postów
    820
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jakby tak było od początku sezonu ,to i frekwencja by była większa...

  3. Powrót do góry    #48
    Zaawansowany Awatar hhuunntteerr
    Dołączył
    15-10-2006
    Postów
    1,561
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Jakby tak było od początku sezonu ,to i frekwencja by była większa...
    Jasne. A świstak siedzi i zawija w te sreberka! (Świstak86 to nie o Tobie :D)


  4. Powrót do góry    #49
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-05-2010
    Postów
    820
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Hunter ,sam widziałem niektórych ludzi ,jak nie mogli wnieść wody odchodzili do domów i oddawali bilety w kasach.To miało także wpływ na frekwencję ,jak i kilka innych czynników.

  5. Powrót do góry    #50
    Użytkownik
    Dołączył
    03-04-2008
    Postów
    95
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kaltort

    Czytając te Twoje pseudoposty można odnieśc wrażenie, że jesteś wściekle spostrzegawczy, diabelnie obeznany i pieruńsko bystry...

    Przypominasz mi Waltera od Jeff'a Dunham'a...

  6. Powrót do góry    #51
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-05-2010
    Postów
    820
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Po prostu stwierdzam fakty ,jak jest.A jeżeli ty tego nie dostrzegasz ,to nie mój problem.

  7. Powrót do góry    #52
    Użytkownik
    Dołączył
    28-04-2007
    Postów
    114
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A może zamiast zawodów żużlowych od przyszłego sezonu zrobimy na Golęcinie zjazd miłośników wód źródlanych i mineralnych :) Każdy zobligowany będzie do kupna litrowej butelczyny H20, zaś speedway będzie gratis ;)


    W życiu nie słyszałem, aby kibicowanie uzależnione było od tego czy ktoś może wnieść butelkę wody czy nie. Chyba nikt nie wybiera się na Warmińską z wyraźnym postanowieniem konsumpcji różnorakich artykułów spożywczych.

    Ja chodzę do pracy, aby zyskać wymierne profity finansowe, nie zaś, by zaglądać koleżanką pod spódnicę. To traktuje jako dodatek :D

  8. Powrót do góry    #53
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-05-2010
    Postów
    820
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W życiu nie słyszałem, aby kibicowanie uzależnione było od tego czy ktoś może wnieść butelkę wody czy nie. Chyba nikt nie wybiera się na Warmińską z wyraźnym postanowieniem konsumpcji różnorakich artykułów spożywczych.
    Jeżeli była temperatura ponad 30 stopni w cieniu i miałeś płacić 5zł za butelkę półlitrową wody mineralnej ,nie mogąc wnieść ,to niektórych kibiców to zniechęciło.

    Jeżeli idziesz rodziną na mecz(załóżmy ,że są to 2 osoby dorosłe i 2 dzieci).Wydajesz sporo kasy na bilety + program i jeszcze woda na stadionie.Nie jest to tani wydatek ,a nie wszystkich na takie przedsięwzięcie stać.

  9. Powrót do góry    #54
    Użytkownik
    Dołączył
    03-04-2008
    Postów
    95
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jeżeli idziesz rodziną na mecz(załóżmy ,że są to 2 osoby dorosłe i 2 dzieci).Wydajesz sporo kasy na bilety + program i jeszcze woda na stadionie.Nie jest to tani wydatek ,a nie wszystkich na takie przedsięwzięcie stać.
    Co Ty chrzanisz?
    2+2=50+36=86
    program=6
    Daje 92 zeta. I Ty uwazasz, ze ktos przychodzac na Golaj, wydaje 96 złotych polskich na bilety i program to patrzy w kieszen czy ma 5 zeta na wode? No prosze Cie.

    To tak jakbys kupil sobie Audi Q7, dokupil pakiet OC,AC,NW ale nie lałbyś paliwa, bo uwazałbys, ze za drogie LOL

  10. Powrót do góry    #55
    Użytkownik Awatar sankt1910
    Dołączył
    05-12-2005
    Postów
    112
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Widze ze temat wody nie schodzi ze swiecznika :) proponuje w przyszłym sezonie, bez względu czy bedzie to 1 czy 2 liga zamiast opraw meczowych wywiescic puste butelki w ramach protestu...

  11. Powrót do góry    #56
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-05-2010
    Postów
    820
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W upale nie wytrzymasz w 4 osoby z 0,5 l wodą.2x w miesiącu wydać te 100 zł ,to jest spory wydatek i nie każdego na to stać.W niektórych miastach są wprowadzone bilety rodzinne i to jest dobre.

  12. Powrót do góry    #57
    Moderator Awatar basala
    Dołączył
    03-11-2005
    Postów
    1,243
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    (...)Daje 92 zeta. I Ty uwazasz, ze ktos przychodzac na Golaj, wydaje 96 złotych polskich na bilety i program to patrzy w kieszen czy ma 5 zeta na wode? No prosze Cie.
    To może sprzedawać im wodę po 12zł. Przy tych 96, kolejnych 12 na pewno nie zauważą...


    Widze ze temat wody nie schodzi ze swiecznika :) proponuje w przyszłym sezonie, bez względu czy bedzie to 1 czy 2 liga zamiast opraw meczowych wywiescic puste butelki w ramach protestu...
    To byłoby piękne! I wcale nie chodzi mi tu o wodę. Pokazywałoby to mianowicie, że poznańscy kibice speedwaya są zorganizowaną grupą. :)

  13. Powrót do góry    #58
    Zaawansowany Awatar hhuunntteerr
    Dołączył
    15-10-2006
    Postów
    1,561
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    No i proszę. Dla wszystkich kibiców miła niespodzianka. W nowym sezonie wodę do picia na stadionie będzie można kupić za 2 zł. Teraz czekam na okrzyki zachwytu wszystkich tych, którzy to tak ciągle psioczą na klub :)

    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/20...lety-rodzinne/

  14. Powrót do góry    #59
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-05-2010
    Postów
    820
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Działacze chyba zrozumieli swój błąd i brawa dla nich.Sam widziałem, jak nasza wspaniała ochrona nie chciała kobiety z butelką mleka dla dziecka wpuścić, to olała ten mecz i poszła do domu(podejrzewam, że więcej się na mecz nie wybrała).

    Tylko zastanawia mnie jedna rzecz, dlaczego np. w Gnieźnie można wnieść butelkę picia 0,5l bez problemu(oryginalnie zamkniętą), a u nas nie, bo wcześniej nie było z tym problemu.

  15. Powrót do góry    #60
    Użytkownik Awatar pavel
    Dołączył
    28-08-2007
    Postów
    439
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tylko zastanawia mnie jedna rzecz, dlaczego np. w Gnieźnie można wnieść butelkę picia 0,5l bez problemu(oryginalnie zamkniętą), a u nas nie [...]
    Tego jeszcze nie wiesz. Sezon się nie zaczął.

  16. Powrót do góry    #61
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-05-2010
    Postów
    820
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tego jeszcze nie wiesz. Sezon się nie zaczął.
    Właśnie mówię o poprzednich sezonach, bo w Poznaniu, jak i w Gnieźnie można było ze spokojem wnosić napój do 0,5l.Dopiero od tego sezonu zaczął się problem z wodą na stadionie u nas.Wreszcie normalne ceny wody będą na stadionie, a nie 5 zł za butelkę 0,5l wody.

    Jednak, skoro działacze robią wodę po 2zł na stadionie, to raczej nie będzie można wnieść i podejrzewam, że nic się w tej kwestii nie zmieni(poza cenami za butelkę wody na Golaju).

  17. Powrót do góry    #62
    Zaawansowany Awatar Magda81
    Dołączył
    06-05-2007
    Postów
    2,390
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Ceny same by nie spadły gdyby nie maile w tej sprawie.Wielce prawdopodobne.
    Sama sugerowałam taką cenę i widocznie ktoś wziął to sobie do serca ;).Fajnie.Teraz za 4zł będzie można kupić dwie buteleczki i chyba wszyscy powinni być zadowoleni.

  18. Powrót do góry    #63
    Zaawansowany Awatar hhuunntteerr
    Dołączył
    15-10-2006
    Postów
    1,561
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Kaltort wyjaśnię Ci skoro się nie domyślasz dlaczego np. w Poznaniu nie możesz wnosić nawet butelki oryginalnie zamkniętej.
    Mianowicie normalką na świecie jest to, że na stadion nie wpuszcza się z przyniesionymi napojami, a to po to aby firmy (że tak to nazwę) sprzedające na stadionie zarobiły co chyba nikogo nie może dziwić bo to norma. Każdy kto się temu dziwi jak dla mnie urwał się z choinki. Na Lechu jest dokładnie to samo i to od kilku dobrych lat i jakoś nikogo to nie bulwersuje.
    Inna sprawa, że Policja w Poznaniu ma nieźle narąbane w głowach i swoje 3 grosze też dorzuca do tej całej sytuacji ;)

  19. Powrót do góry    #64
    Użytkownik
    Dołączył
    19-06-2009
    Postów
    373
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    na stadion nie wpuszcza się z przyniesionymi napojami, a to po to aby firmy (że tak to nazwę) sprzedające na stadionie zarobiły
    Mając wodę po 2 zł można sobie podarować zakaz wnoszenia z wspomnianego przez Ciebie powodu. Komu by się chciało nosić skoro ma na miejscu w cenie dyskontowej? Siła niewidzialnej ręki wolnego rynku.

    Przy okazji unika się niemiłych incydentów na bramce, bo zawsze znajdzie się jakiś przyjezdny, z Leszna albo Gorzowa, który będzie oczekiwał, że na Golaju jest jak w reszcie żużlowego świata.

  20. Powrót do góry    #65
    Użytkownik
    Dołączył
    18-12-2010
    Postów
    145
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    a

    Kaltort jesteś mękołą i mega negatem, wiecznie szukasz drugiej dziury w d....e. Piwo dla tego kto znajdzie wpis Kaltorta gdzie nie jest ubręczony!!!

  21. Powrót do góry    #66
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-05-2010
    Postów
    820
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mianowicie normalką na świecie jest to, że na stadion nie wpuszcza się z przyniesionymi napojami, a to po to aby firmy (że tak to nazwę) sprzedające na stadionie zarobiły co chyba nikogo nie może dziwić bo to norma. Każdy kto się temu dziwi jak dla mnie urwał się z choinki. Na Lechu jest dokładnie to samo i to od kilku dobrych lat i jakoś nikogo to nie bulwersuje.
    Tak, tylko jeżeli masz butelkę wody za 5zł 0,5l, to chyba przesada czyż nie ? Wiesz Lech, to jest klub z tradycją i tam chodzi 40.000 ludzi, bez względu, czy masz bilety po 100 zł, czy 50 zł i wodę/piwo na stadionie po 5 zł.

    PS.Niby regulamin zabrania wnoszenia wody, na Golaj, więc nie byłbym taki pewien, czy to Powozownia "blokuje" wnoszenie wody.


    Kaltort jesteś mękołą i mega negatem, wiecznie szukasz drugiej dziury w d....e. Piwo dla tego kto znajdzie wpis Kaltorta gdzie nie jest ubręczony!!!
    Nie, po prostu nie podobają mi się niektóre posunięcia zarządu ;)

  22. Powrót do góry    #67
    Stały bywalec Awatar Molineux
    Dołączył
    14-02-2008
    Postów
    1,312
    Kliknij i podziękuj
    59
    Podziękowania: 104 w 62 postach
    Nie, po prostu nie podobają mi się niektóre posunięcia zarządu
    Niektóre??? Zgodzę się z poprzednikiem, że Tobie się nic nie podoba.

  23. Powrót do góry    #68
    Użytkownik Awatar dzikuss
    Dołączył
    30-04-2009
    Postów
    247
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mianowicie normalką na świecie jest to, że na stadion nie wpuszcza się z przyniesionymi napojami, a to po to aby firmy (że tak to nazwę) sprzedające na stadionie zarobiły co chyba nikogo nie może dziwić bo to norma.
    Szczerze mówiąc nigdy tego nie sprawdzałem, ale pamiętam jak kilka lat temu byłem na koncercie w Chorzowie i było dokładnie to samo. Nie wpuszczali z napojami. I chociaż faktycznie potem przepraszali za firmy sprzedające wodę, które żądały po 20 zł za (chyba) 0,5 litra to jednak wnieść wody nie można było. Jedynym posunięciem była deklaracja, że następnym razem nie podpiszą umowy z tymi samymi firmami, bo faktycznie zrobiły ludzie w bambuko.

  24. Powrót do góry    #69
    Zaawansowany Awatar hhuunntteerr
    Dołączył
    15-10-2006
    Postów
    1,561
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Lech ma tradycję, ale akurat o tradycję tu nie chodzi bo:

    - jeszcze kilka lat temu na Lecha przychodziło mało ludzi a i tak wody wnosić nie można było,
    - już nawet nie czepiając się Lecha to na wielu innych imprezach wnosić ich nie można,

    Pomyśl dlaczego na stadionie nie ma wysypu różnych punktów sprzedających wodę? Bo są podpisywane umowy wyłącznosciowe - i znów normalka na całym świecie.

    Dziki fakt cena 20zł to jest mega przesada ;)

  25. Powrót do góry    #70
    Zaawansowany Awatar hhuunntteerr
    Dołączył
    15-10-2006
    Postów
    1,561
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Pytanie do włodarzy klubu.

    Gdzie ta woda za 2 zł??????????????????

    Póki co widzę za 4zł i za 3 zł!

    Pozostawienie Powozowni jako firmy od gastronomi jest żenujące!!! W taki ziąb jak dzisiaj kawa za 5 zł! Gratuluję poczucia humoru. Kuzwa to już na Orlenie jest taniej! Zrobicie w końcu coś z tymi cenami?! Czy może obudzicie sie dopiero jak na mecz będzie przychodzić po 100 osób?!

  26. Powrót do góry    #71
    Początkujący Awatar Arturoo
    Dołączył
    06-08-2010
    Postów
    31
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Czy może obudzicie sie dopiero jak na mecz będzie przychodzić po 100 osób?!
    Wtedy będą chcieli załagodzić dziurę budżetową i zrobią za 20 zł :D

  27. Powrót do góry    #72
    Zaawansowany Awatar hhuunntteerr
    Dołączył
    15-10-2006
    Postów
    1,561
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Podczas jutrzejszego meczu na stadionie będą rozstawione dwa dodatkowe punkty, w których będzie można nabyć wodę mineralną za 2zł oraz inne napoje kolorowe za 3zł.
    Pierwszy taki punkt będzie się mieścił w okolicach straganów z gadżetami drugi natomiast pod zegarem.


    Mam nadzieję, że tą oto informacją raz na zawsze zakończyliśmy temat wody na stadionie :D

  28. Powrót do góry    #73
    Użytkownik Awatar dzikuss
    Dołączył
    30-04-2009
    Postów
    247
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Hehe. Nareszcie ludzkie ceny ;D Plus dla klubu, że w końcu zrobili z tym porządek :)

  29. Powrót do góry    #74
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-08-2008
    Postów
    1,373
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No. A teraz szaszłyki. Są zdecydowanie za drogie i dają mało musztardy.

  30. Powrót do góry    #75
    Użytkownik
    Dołączył
    10-05-2010
    Postów
    74
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    bardzo dobrze, to się w głowie nie mieściło, żeby litr wody wychodził 8 zł (w zeszłym sezonie), ceny jak na wodę z świętego źródełka.

    Wielki plus!

  31. Powrót do góry    #76
    Stały bywalec Awatar urbi_et_orbi
    Dołączył
    10-01-2006
    Postów
    1,492
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 7 w 4 postach
    Ciągle zastanawiam się, jaki był sens zakładania tego wątku...

    Na Bułgarskiej ceny są jak na Batorym, a pojawienie się takiego tematu w publicznej dyspucie powodowało by co najwyżej narażenie jego autora na skrajną śmieszność :)

  32. Powrót do góry    #77
    Zaawansowany Awatar hhuunntteerr
    Dołączył
    15-10-2006
    Postów
    1,561
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Wiesz urbi jednak długość rozgrywania meczu żużlowego a piłkarskiego jest różna. Na piłkę nie chodzi też tyle małych dzieci co na żużel itd. itd. Więc Twoje porównanie jest trochę nietrafione ;)

  33. Powrót do góry    #78
    Użytkownik
    Dołączył
    17-06-2007
    Postów
    209
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ten temat trochę śmieszny w Multikinie drożej i jakoś nie ma problemu . Proszę zamknąć ten wątek bo zaczynamy powoli być śmieszni.

  34. Powrót do góry    #79
    Stały bywalec Awatar urbi_et_orbi
    Dołączył
    10-01-2006
    Postów
    1,492
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 7 w 4 postach
    Dokładnie. W Polsce jest kilkanaście klubów żużlowych. We wszystkich ceny są na bardzo zbliżonym poziomie, jak nie równe, ale NIGDZIE NIKT nie uzależnia swojej obecności na meczu ligowym od ceny wody mineralnej!

    Ludzie! Budujmy pozytywny PR wokół poznańskiego speedwaya. Niestety, ale takie tematy to małe gwoździki do żółto-czarnej żużlowej trumny...

  35. Powrót do góry    #80
    Zaawansowany Awatar hhuunntteerr
    Dołączył
    15-10-2006
    Postów
    1,561
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Urbi no masz rację - ale jak widzisz i słyszałeś z pewnością wielu kibiców miedzy innymi przez to odeszlo. Najważniejsze ze zarzad podją taka decyzje i teraz wszyscy beda zadowoleni.
    Moze na tym zakonczmy.

  36. Powrót do góry    #81
    Zaawansowany Awatar hhuunntteerr
    Dołączył
    15-10-2006
    Postów
    1,561
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Niestety z pewnych przyczyn technicznych podczas tego meczu wspomnianych stoisk z wodą jeszcze nie będzie. Jednak już od następnego meczu będzie już tak jak pisałem wczoraj.

  37. Powrót do góry    #82
    Początkujący
    Dołączył
    02-12-2009
    Postów
    25
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    spoko,jakos przezyjemy ten mecz - najwazniejsze, ze w ogole bedzie taniej...

  38. Powrót do góry    #83
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-05-2010
    Postów
    820
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W Polsce jest kilkanaście klubów żużlowych. We wszystkich ceny są na bardzo zbliżonym poziomie, jak nie równe, ale NIGDZIE NIKT nie uzależnia swojej obecności na meczu ligowym od ceny wody mineralnej!
    Nie zapominaj, że poznańska pyra skąpa jest :P

  39. Powrót do góry    #84
    Użytkownik
    Dołączył
    03-01-2007
    Postów
    156
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie zapominaj, że poznańska pyra skąpa jest :P
    Ale te same "PYRY" idą na stadion miejski w Poznaniu i woda 0,5l - 5 zł, soczek 0,3l - 4 zł i jest ok, ale woda na starym milicyjnym stadionie za 3,5 zł jest już bardzo droga. Tacy już jesteśmy zawsze źle, zawsze drogo. :)

  40. Powrót do góry    #85
    Użytkownik
    Dołączył
    22-06-2009
    Postów
    261
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 5 w 5 postach
    Nie zapominaj, że poznańska pyra skąpa jest :P
    Ale te same "PYRY" idą na stadion miejski w Poznaniu i woda 0,5l - 5 zł, soczek 0,3l - 4 zł i jest ok, ale woda na starym milicyjnym stadionie za 3,5 zł jest już bardzo droga. Tacy już jesteśmy zawsze źle, zawsze drogo. :)
    Może po prostu uznajemy,że tam są wyższe standardy i nie wypada??;)
    Ja powiem szczerze-weszłam na miejski z małą zakręconą wodą i wchodzę na "nasz" stadion.Woda w takiej cenie to dla mnie za drogo..ja nie musiałabym pić,ale moje dzieci tak i czasem bardzo dużo ze względu na stan zdrowia.Po 2zł kupiłabym 0,5l.,ale więcej nie dam i znowu zabieram wodę z domu..

  41. Powrót do góry    #86
    Użytkownik
    Dołączył
    19-06-2009
    Postów
    373
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    NIGDZIE NIKT nie uzależnia swojej obecności na meczu ligowym od ceny wody mineralnej!
    Dwie kwestie:
    1) Czy WSZĘDZIE jest zakaz wnoszenia oryginalnie zamkniętej małej wody? (Mam nadzieję, że jako stary wyżeracz doskonale zdajesz sobie sprawę ze stopnia paranoi, który trzeba osiągnąć, żeby wprowadzić taki zakaz na 3-godzinne (!!!) zawody na słońcu.)
    2) Czy WSZĘDZIE miejscowa drużyna żużlowa jest równie mało rozpoznawalna, jak w Poznaniu, oraz czy WSZĘDZIE jest na meczach tak wiele żużlowych dziewic, które, przy niewielkim zaangażowaniu w sport żużlowy, mogą mieć swoje widzimisię w kwestii wody?

    Głosy, które sugerują śmieszność tej kwestii są niepoważne i mogą tylko skutkować zniechęceniem niewyrobionej publiki poznańskiej, która nie jest do PSŻ przywiązana na śmierć i życie.

  42. Powrót do góry    #87
    Użytkownik
    Dołączył
    12-03-2009
    Postów
    71
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Czy WSZĘDZIE jest zakaz wnoszenia oryginalnie zamkniętej małej wody?
    Oczywiście, że nie :) Ty to wiesz, ja to wiem i wiele innych osób.
    Mało tego. Wszędzie natomiast jest BEZWGLĘDNY ZAKAZ wchodzenia na stadion osobom po spożyciu alkoholu. Po co zatem ten ogródek piwny? Bez problemu można wyjść do niego na piwo i ponownie wrócić na stadion. Żaden problem.

    Pisałem do władz klubu oficjalne pismo w tej sprawie (jak i w sprawie wody) jakieś dwa, trzy lata temu. Myślisz, że dostałem odpowiedź :) Oczywiście, że nie dostałem.
    Amatorka i tyle. Panowie trzepią na nas kasę, a wszystkich kibiców mają głęboko gdzieś. I tyle.

    Pytam się: dlaczego mogę wyjść do ogródka piwnego, napić się piwa i ponownie zostanę wpuszczony na stadion bez najmniejszego problemu, a nie mogę wnieść swojej wody?
    Dlaczego mam przepłacać prawie 300% za wodę?
    Przecież to się nijak nie kalkuluje i chyba tylko idioci dają tyle przepłacają!

    Prośba skierowana do władz klubu:
    proszę pokazać mi stosowny punkt regulaminu mówiący o wyraźnym zakazie wnioszenia wody i zakazie wchodzenia na stadion po spożyciu alkoholu.

    Nawet jeśli ktoś z władz klubu chciałby odpowiedzieć to i tak nie odpowie, bo w regulaminie nie ma takiego zakazu co do wody, natomiast jest wyraźny co do alkoholu!

    PS: nie żebym był przeciwny ogródkom piwnym, ale skoro można po pijaku bez przeszkód wejść na stadion, a nie można wnieść 0,5L wody...

    Tym fenomenem trzeba będzie chyba zainteresować prasę i policję, choć znająć policję wypnie się ona i powie, że to nie jest organizatorem tej impreza i pilnuje tu tylko porządku publicznego.

    Do dupy z takim porządkiem!

    --
    Pozdrawiam



  43. Powrót do góry    #88
    Zaawansowany Awatar hhuunntteerr
    Dołączył
    15-10-2006
    Postów
    1,561
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Marbej bez uraz, ale albo Ty głupi jesteś albo tylko głupiego udajesz.
    Po pierwsze: chcę wiedzieć skąd posiadasz wiedzę, że to klub czerpie kasę ze sprzedaży napojów? Zapewne tylko Ci się tak wydaje - a więc jesteś chłopie w ogromnym błędzie!

    Po drugie: Zakaz wnoszenia wody (oryginalnie zamkniętej) może być spowodowany dwoma powodami:
    - nawet w oryginalnie zamkniętej butelce może znajdować się alkohol wysoko procentowy (tak tak, takie rzeczy są możliwe - i to łatwo zrobić).
    - najzwyczajniej w świecie jest umowa między klubem,a firmą caternigową i tyle (żadna nowość - praktykowane na 99% stadionów).

    Po trzecie drogi Marbejku - nigdzie ale to nigdzie nie jest napisane, że człowiek, który spożył alkohol nie może wejść na stadion!!! Jak już coś to człowiek będący pod wpływem alkoholu - a to są dwie różne rzeczy według naszego prawa. I każda pijana osoba wpuszczona na stadion to wina nie klubu, a ochrony!

    Dla Twojej wiadomości bo najwidoczniej mało bywasz na różnych stadionach - bardzo rzadko na którym stadionie można wnieść własną wodę! Jeśli Ci się to udało to na ogół nie stało się to przez brak zakazu na danym obiekcie, a co najwyżej przez zaniedbanie ochrony.

    Co do ceny wody to mogę przyznać Ci rację - jednak nie masz co jeździć za to po obecnych władzach klubu bo to nie ich wina.

  44. Powrót do góry    #89
    Użytkownik
    Dołączył
    23-06-2007
    Postów
    239
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dla Twojej wiadomości bo najwidoczniej mało bywasz na różnych stadionach - bardzo rzadko na którym stadionie można wnieść własną wodę! Jeśli Ci się to udało to na ogół nie stało się to przez brak zakazu na danym obiekcie, a co najwyżej przez zaniedbanie ochrony.
    Hunter - tu się z Tobą nie do końca zgodzę. Jeżdżę za PSŻ-etem tak konkretnie już czwarty sezon i na prawdę raz albo dwa zdarzyło mi się, że ochrona zabrała mi wodę, z czego taka sytuacja na pewno była w Daugavpils. Nie wnikam czy jest to zaniedbanie ochrony, regulamin obiektu, czy inny czynnik - ja wiem tylko tyle, że problemy z wodą zdarzały się rzadko.

  45. Powrót do góry    #90
    Użytkownik
    Dołączył
    12-03-2009
    Postów
    71
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Marbej bez uraz, ale albo Ty głupi jesteś albo tylko głupiego udajesz.
    Nie, nie jestem głupi.
    Natomiast mam wątpliwości co do stanu umysłu osoby, która pisze tak:

    Po drugie: Zakaz wnoszenia wody (oryginalnie zamkniętej) może być spowodowany dwoma powodami:
    - nawet w oryginalnie zamkniętej butelce może znajdować się alkohol wysoko procentowy
    To może jeszcze zakazać wnoszenia np. jabłek, bo jakiż problem nafaszerować je alkoholem? A jak się cudownie rzuca w kogoś jabłkami :) Jabłka są takie niebezpieczne!!! ;)
    No bez jaj kolego.


    Po trzecie drogi Marbejku
    Żeby facet do faceta się zwracał tak zdrobniale?
    Bez urazu, ale domysły na temat Twojej orientacji pozostawiam czytelnikom :) Ja preferuję tylko kobiety, wybacz więc, że nie odwzajemnię Twoich uczuć do mnie :)
    Musisz szczęścia poszukać w innym miejscu.


    nigdzie ale to nigdzie nie jest napisane, że człowiek, który spożył alkohol nie może wejść na stadion!!!
    Jak już coś to człowiek będący pod wpływem alkoholu - a to są dwie różne rzeczy według naszego prawa.
    Zgoda, tyle, że stan po spożyciu jeśli mnie pamięć nie myli jest do 0,5 promila. Trochę zadałem sobie trudu i popytałem odpowiednie osoby zawodowo związane w omawianym tutaj tematem. Za jazdę po "w stanie po spożyciu" masz już mandat :) Facet ważący 95kg po spożyciu 0,5L piwa jasnego 5% przez prawie dwie godziny ma ponad 0,2 promila. Po 2 takich piwach około 2 godzin ma ponad 0,5 promila (w szczycie dochodzi do prawie 1 promila, a to już jest osoba kwalifikująca się jako będąca pod wpływem alkoholu. Daruj więc sobie.


    bardzo rzadko na którym stadionie można wnieść własną wodę
    Nie wiem czy zauważyłeś, ale mówimy tu o jednym stadionie, a nie o wielu czy wszystkich. Co mnie obchodzą zwyczaje na innym stadionie niż ten na Golaju? Nic!

    Niestety nie przekonałeś mnie, abym zmienił moje zdanie na temat władz klubu.

    Że wina ochrony, a nie klubu, że wchodzą ludzie po piwie? To gdzie są władze klubu i jej reakcje na takie kardynalne uchybienia ze strony ochrony?
    Przy takiej ochronie jaką aktualnie mamy, to na stadion można wnieść hektolitry wody, ale przecież nie o konspirację chodzi tylko o legalne wniesienie tej wody!

    Małe uaktualnienie co do cen:
    ta mała woda jaką sprzedają za 3,00 PLN ma chyba pojemność 0,33L.
    1,5 L w Biedronce kosztuje 0,69. Czyli ile przepłacam, ponad 1.900% !?!?!?!?!

    Głupi jest chyba ten, kto tyle przepłaca i nie widzi tego problemu.

    --
    Pozdrawiam


Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •