Strona 1 z 22 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 968

Wątek: PlusLiga

  1. Powrót do góry    #1
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-04-2006
    Postów
    727
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    PlusLiga

    09.10.2009
    Pamapol Siatkarz Wieluń - Skra Bełchatów
    10.10
    Czarni Radom - Resovia Rzeszów
    Jastrzębski Węgiel- Politechnika Warszawa
    Mostostal- Delecta Bydgoszcz
    AZS Częstochowa Azs Olsztyn

  2. Powrót do góry    #2
    Zaawansowany Awatar realista27
    Dołączył
    05-07-2003
    Postów
    2,784
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 66 w 48 postach
    09.10.2009
    Pamapol Siatkarz Wieluń - Skra Bełchatów
    10.10
    Czarni Radom - Resovia Rzeszów
    Jastrzębski Węgiel- Politechnika Warszawa
    Mostostal- Delecta Bydgoszcz
    AZS Częstochowa Azs Olsztyn
    Typy:
    Pamapol Wieluń - Skra Bełchatów 0:3
    Czarni Radom - Resovia 3:2
    Jastrzębski - Politechnika 3:1
    Mostostal - Delecta 1:3
    AZS Częstochowa - AZS Olsztyn 3:1

    Liga w tym sezonie będzie bardzo ciekawa gdyż do czołówki dołączyć powinna kolejna drużyna w postaci Delecty Bydgoszcz.Patrząc na składy zespołów to mimo wszystko Jastrzebski Węgiel powinien odstawać od "czwórki" z uwagi na brak silnego atakującego i mimo wszystko słabe rezerwy.
    Na dzisiaj układ tabeli widzę tak:
    1) SKRA
    (Winiarski,Antiga,Wlazły,Falasca,Pliński,Możdzo nek,Gacek,Dobrowolski,Novotny,Kurek,Bakiewicz)
    2) RESOVIA (Redwitz,Wika,Gierczyński,Akhrem,Oivanen,Grzyb,Pe rłowski,Ignaczak,Papke,Ilic,Kreek)
    3) DELECTA
    (Woicki,Sopko,Gruszka,Jurkiewicz,Cerven,Szymański ,Debiec,Lipiński,Konarski,Serafin,Kokociński,Pie czonka)
    4) ZAKSA
    (Masny,Jarosz,Martin,Kacprzak,Sammelvuo,Gładyr,Sz czerbaniuk,Ruciak,Mierzejewski,Pilarz,Kaźmierczak ,Witczak)
    5) JASTRZĘBSKI WĘGIEL
    (Łomacz,Czarnowski,Nowik,Szczygieł,Abramov,Yudin ,Hardy,rusek,Cayir,Pęcherz,Master,Azenha)

    6) CZARNI-JADAR
    7) AZS CZĘSTOCHOWA
    8) POLITECHNIKA WARSZAWA
    9) AZS OLSZTYN
    10) PAMAPOL WIELUŃ
    Takie sa moje typy na ten sezon a jakie prognozy i przewidywania co do 1 kolejki jak i całego sezonu?

  3. Powrót do góry    #3
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,676
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Proponuje wstrzymac sie przynajmniej do rozegrania paru kontrolnych spotkań...Potencjał"nazwisk" to jedno a to jak się zaprezentują to drugie.
    1 Skra
    2 Sovia
    3 Delecta
    4 Jastrzebie
    5 Zaksa
    6 AZS CZ
    7 POlibuda
    8 Jadar Radom
    9 Olsztyn
    10 Wieluń
    tak czy siak wszystko rozstrzygnie sie na wiosnę a zespoły z miejsc 3-7 beda bic się o półfinał,oczywiście większe szanse maja te wymienione przeze mnie wyzej
    Pozostałe trzy będa bic sieo utrzymanie.
    Nauczeni doświadczeniem- jedna porazka ani zwycięstwo nie czyni z zespolu kandydata na mistrza czy spadkowicza.
    Kazda ekipa dokonała roszad na minimum dwóch pozycjach (nie licze samograja)
    najwieksza ciekawosc budzi u mnie postawa Ptaków i Delecty.
    Typy:
    Pamapol Wieluń - Skra Bełchatów 0:3
    Czarni Radom - Resovia 1:3
    Jastrzębski - Politechnika 3:1
    Zaksa- Delecta 2:3
    AZS Częstochowa - AZS Olsztyn 3:0

  4. Powrót do góry    #4
    Użytkownik
    Dołączył
    20-01-2007
    Postów
    388
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    1. Bełchatów
    2. Rzeszów
    3. Kędzierzyn-Kozle
    4. Jastrzebie
    5. Częstochowa
    6. Bydgoszcz
    7. Warszawa
    8. Olsztyn
    9. Radom
    10. Wieluń

  5. Powrót do góry    #5
    Zaawansowany
    Dołączył
    12-08-2002
    Postów
    2,552
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Przed play-off

    1. Bełchatów
    2. Rzeszów
    3. Jastrzębie
    4. Częstochowa
    5. Bydgoszcz
    6. Zaksa
    7. Jadar
    8. Olsztyn
    9. Politechnika
    10. Wielun

  6. Powrót do góry    #6
    Zaawansowany Awatar realista27
    Dołączył
    05-07-2003
    Postów
    2,784
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 66 w 48 postach
    1. Bełchatów
    2. Rzeszów
    3. Kędzierzyn-Kozle
    4. Jastrzebie
    5. Częstochowa
    6. Bydgoszcz
    7. Warszawa
    8. Olsztyn
    9. Radom
    10. Wieluń
    (SIC???)
    Częstochowa czy Jastrzębie przed Bydgoszczą?
    Murki,Nowakowskie,Kardosy,Janeczki i kto tam jeszcze przed Woickim,Gruszką,Szymańskim,Jurkiewiczem,Sopko,Ce rvenem itp itd?
    Mało realnego spojrzenia tutaj jednak jest z całym szacunkiem i tak samo Jastrzębie,które poza Abramovem i Łomaczem ma bardzooo słaby skład.

  7. Powrót do góry    #7
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-11-2004
    Postów
    1,565
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    1. Bełchatów
    2. Rzeszów
    3. Jastrzębie
    4. Zaksa
    5. Bydgoszcz
    6. Jadar
    7. Czestochowa
    8. Politechnika
    9. Olsztyn
    10. Wielun

  8. Powrót do góry    #8
    Użytkownik
    Dołączył
    20-01-2007
    Postów
    388
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    1. Bełchatów
    2. Rzeszów
    3. Kędzierzyn-Kozle
    4. Jastrzebie
    5. Częstochowa
    6. Bydgoszcz
    7. Warszawa
    8. Olsztyn
    9. Radom
    10. Wieluń
    (SIC???)
    Częstochowa czy Jastrzębie przed Bydgoszczą?
    Murki,Nowakowskie,Kardosy,Janeczki i kto tam jeszcze przed Woickim,Gruszką,Szymańskim,Jurkiewiczem,Sopko,Ce rvenem itp itd?
    Mało realnego spojrzenia tutaj jednak jest z całym szacunkiem i tak samo Jastrzębie,które poza Abramovem i Łomaczem ma bardzooo słaby skład.
    To sa moje typowania i tego sie poki co trzymam. Dla mnie sklad Bydgoszczy nie jest kosmiczny, a jak wiemy w doswiadczen ubieglego sezonu (Trefl), druzyna na papierze moze wygladac niezle, ale i tak wszystko wychodzi w praniu.
    Oczywscie jestem za AZS-em i chce aby byli jak najwzyej stad do kocna obiektywny nie jestem. Jestem przyzywczajony do tego, ze zawsze, obojetnie jaki mamy sklad, radzimy sobie.

  9. Powrót do góry    #9
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-05-2002
    Postów
    1,223
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Murki,Nowakowskie,Kardosy,Janeczki i kto tam jeszcze przed Woickim,Gruszką,Szymańskim,Jurkiewiczem,Sopko,Ce rvenem itp itd?
    Kolega Realista27 jest chyba z Bydgoszczy, prawda?
    Napisz swoje typowania ale nie wymagaj od innych z ebeda mysleli tak samo jak ty. Czestochowa ZAWSZE wychodzi na swoje niezaleznie od skladu. Mostostal jest badz co badz zgrana grupa z kadrowiczami i trenerem. Jastrzebie jak to Jastrzenie dwa nazwiska ktore powinny pociagnac caly zespol.
    U was sa narazie na papierku zawodnicy, poczekajmy 3-4 kolejki a bedziemy duza madrzejsi. Dla mnie na papierze jestescie 4 druzyna ligi. Tyle.

    Woicki-Kardos
    Mimo fajnej siatkowki jaka gra Woicki jest mniej doswiadczony i nie tak precyzyjny jak Kardos. Do tego ten drugi jest ciut wyzszy no i starszy a wiemy wszyscy ze rozgrywajacy im starszy tym lepszy. Mysle ze w sumie na porownanie na remis.

    Nowakowski-Jurkiewicz
    Ze niby Jurkiewicz jest lepszy od Nowakowskiego? Pokaz no mi palcem z ktorej.

    Murek-Sopko
    To porownanie dobrze utryzmanego solidnego Mercedesa z Polonezem Caro. Sopko moze z amurkiem pilki nosic.

    Janeczek-Grucha.
    Przed sezonem powiedzial bym ze lekka przewage ma ma Grucha. Po swietnym turnieju w Turcji nie ma watpliwosci ze Gruszka jest o kase lepszym grajkiem i od jego formy bedzie zalezala gra Bydgoszczy. Tutaj plus dla Delecty.

    Wyszlo mi Czestochowa jest lepsza:P Wydaje mi sie jednak ze oba zespoly beda w sezonie prezentowaly podobny poziom i miejsca 4-5 po zasadniczym sa w ich zasiegu.

  10. Powrót do góry    #10
    Zaawansowany Awatar realista27
    Dołączył
    05-07-2003
    Postów
    2,784
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 66 w 48 postach
    Murki,Nowakowskie,Kardosy,Janeczki i kto tam jeszcze przed Woickim,Gruszką,Szymańskim,Jurkiewiczem,Sopko,Ce rvenem itp itd?
    Kolega Realista27 jest chyba z Bydgoszczy, prawda?
    Napisz swoje typowania ale nie wymagaj od innych z ebeda mysleli tak samo jak ty. Czestochowa ZAWSZE wychodzi na swoje niezaleznie od skladu. Mostostal jest badz co badz zgrana grupa z kadrowiczami i trenerem. Jastrzebie jak to Jastrzenie dwa nazwiska ktore powinny pociagnac caly zespol.
    U was sa narazie na papierku zawodnicy, poczekajmy 3-4 kolejki a bedziemy duza madrzejsi. Dla mnie na papierze jestescie 4 druzyna ligi. Tyle.

    Woicki-Kardos
    Mimo fajnej siatkowki jaka gra Woicki jest mniej doswiadczony i nie tak precyzyjny jak Kardos. Do tego ten drugi jest ciut wyzszy no i starszy a wiemy wszyscy ze rozgrywajacy im starszy tym lepszy. Mysle ze w sumie na porownanie na remis.

    Nowakowski-Jurkiewicz
    Ze niby Jurkiewicz jest lepszy od Nowakowskiego? Pokaz no mi palcem z ktorej.

    Murek-Sopko
    To porownanie dobrze utryzmanego solidnego Mercedesa z Polonezem Caro. Sopko moze z amurkiem pilki nosic.

    Janeczek-Grucha.
    Przed sezonem powiedzial bym ze lekka przewage ma ma Grucha. Po swietnym turnieju w Turcji nie ma watpliwosci ze Gruszka jest o kase lepszym grajkiem i od jego formy bedzie zalezala gra Bydgoszczy. Tutaj plus dla Delecty.

    Wyszlo mi Czestochowa jest lepsza:P Wydaje mi sie jednak ze oba zespoly beda w sezonie prezentowaly podobny poziom i miejsca 4-5 po zasadniczym sa w ich zasiegu.
    Dlaczego porównales Janeczka z Gruszką skoro na ataku będzie gral Szymański i tutaj wzmacnia naszą pozycją przyjęcie z atakiem bo wiadomo,ze przyjmujący tez atakuje i mamy 3 bombardierów czyli Szymański-Gruszka-Sopko a środek równiejszy niż Czewa i porównaj całość czyli tez ławkę naszą do Częstochowy.
    Dla mnie poza Murkiem i Nowakowskim Częstochowa nie ma składu i armat ito zespoł personalnie dużo gorszy od Bydgoszczy patrząc na całość :).
    Trener-personalia-pewność budżetowa jednak ma znaczenie i porównując to wiadomo jak powinno być skoro Bydgoszcz ma aspiracje medalowe z 5,500 mln budżetem to takie zespoły jak Czewa trzeba ogrywać a prawdziwymi naszymi rywalami będzie 1 czwórka czyli Skra,Resovia,Zaksa i Jastrzebski bo jak mamy być gorsi od AZS-u to cała gra o takich sponsorów o takie firmy i takich grajków byla po prostu bezsensowna z całym szacunkiem dla Czewy czy innych zespołów.
    pozdrawiam

  11. Powrót do góry    #11
    Zaawansowany
    Dołączył
    12-08-2002
    Postów
    2,552
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Gruszka na przyjęciu nie zagra nawet 50 % tego co grał na ME na ataku.
    Szymański ostatni sezon słaby.
    a kolego realistko gruszka z sopko to kopalnie pkt dla przeciwnika ...
    oni beda rywalizowac o jedna pozycje ... a serafin z pieczonka o drugie miejsce na przyjeciu !

  12. Powrót do góry    #12
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-10-2005
    Postów
    503
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    1. kolejka:
    Pamapol Wieluń - Skra Bełchatów 1:3
    Czarni Radom - Resovia 1:3
    Jastrzębski - Politechnika 3:2
    Zaksa- Delecta 3:2
    AZS Częstochowa - AZS Olsztyn 3:1

    Końcowa klasyfikacja:
    1. Skra
    2. Resovia
    3. ZAKSA
    4. Jastrzębie
    5. Delecta
    6. Politechnika
    7. AZS Częstochowa
    8. AZS Olsztyn
    9. Czarni
    10. Wieluń

  13. Powrót do góry    #13
    Użytkownik
    Dołączył
    06-03-2005
    Postów
    349
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Przed play-offami:

    1. Resovia
    2. Skra
    3. ZAKSA
    4. Jastrzębie
    5. AZS Częstochowa
    6. Jadar
    7. Politechnika
    8. AZS Olsztyn
    9. Delecta
    10. Wieluń

  14. Powrót do góry    #14
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-05-2002
    Postów
    1,223
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wyswiadczcie mi prosze przysluge, wiecie sami jaka... dziekuje z gory!

  15. Powrót do góry    #15
    Zaawansowany Awatar realista27
    Dołączył
    05-07-2003
    Postów
    2,784
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 66 w 48 postach
    Przed play-offami:

    1. Resovia
    2. Skra
    3. ZAKSA
    4. Jastrzębie
    5. AZS Częstochowa
    6. Czarni
    7. Politechnika
    8. AZS Olsztyn
    9. Delecta
    10. Wieluń
    Ciekawe,ciekawe,ale nic nie poparte realiami tylko wyższą,nieodparta chęcią zrobienia na złość bo jak można widzieć Bydoszcz na 9 miejscu z całym szacunkiem dla innych rywali?
    Jestem ciekaw czy jak miałbyś postawić duże pieniądze u bukmachera to na pewno tak byś zrobił - odpowiedź nasuwa się sama na pewno nie ;).

  16. Powrót do góry    #16
    Początkujący
    Dołączył
    13-04-2008
    Postów
    22
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja tylko przypomnę, że Czarni to grają w II lidze, a ich kibice w żadnym stopniu nie utożsamiają się z tworem Kupidury, więc nazywajmy ten śmieszny klubik po imieniu.

  17. Powrót do góry    #17
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-05-2007
    Postów
    828
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Typowanie klasyfikacji po rundzie zasadniczej nie wiedzac co kto prezentuje to glupota. Po 3-4 kolejce bedzie mozna cokolwiek powiedziec o szansach, bedzie mozna ocenic poziom zgrania a osiagane wyniki itd itp.
    "Papierowe" typownie nie ma najmniejszego sensu. A co do Galaktycznej Bydgoszczy to wstrzymajmy sie do ich pierwszego meczu i zobaczymy czy czasami atakujacy od pierwszych pile nie beda musieli atakowac zza lini 3 metra itp.
    Jedno jest pewne: na papierze jak i na parkiecie faworytem bedzie Skra. Sklad znany, zgrany raczej nie ma niewoadomych. U innych w porownaniu do Belchatowa spore przemeblowania, a nawet bardzo spore.

  18. Powrót do góry    #18
    Użytkownik
    Dołączył
    06-03-2005
    Postów
    349
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Przed play-offami:

    1. Resovia
    2. Skra
    3. ZAKSA
    4. Jastrzębie
    5. AZS Częstochowa
    6. Czarni
    7. Politechnika
    8. AZS Olsztyn
    9. Delecta
    10. Wieluń
    Ciekawe,ciekawe,ale nic nie poparte realiami tylko wyższą,nieodparta chęcią zrobienia na złość bo jak można widzieć Bydoszcz na 9 miejscu z całym szacunkiem dla innych rywali?
    Jestem ciekaw czy jak miałbyś postawić duże pieniądze u bukmachera to na pewno tak byś zrobił - odpowiedź nasuwa się sama na pewno nie ;).
    To moja subiektywnha ocena. Ty masz swoją ja mam swoją ... a no co bym stawiał to moja sprawa ... Temat czysto zabawowy a niektórzy go zbyt serio biorą.

  19. Powrót do góry    #19
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-11-2002
    Postów
    1,394
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    1.AZS Częstochowa
    2.Wieluń
    3.AZS Olsztyn
    4.Jadar
    5.Politechnika
    6.Delecta
    7.Jastrzębie
    8.ZAKSA
    9.Resovia
    10.Skra

    Mysle, ze najsilniejszy na papierze jest Wielun, ale Czestochowa zawsze robi jakies niespodzianki...

  20. Powrót do góry    #20
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-05-2002
    Postów
    1,223
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    spark to bezczelnosc! jak mozesz pisac ze Czestochowa bedzie przed Bydgoszcza? Jest to skandal wielkiego formatu! Mysle ze to Twoja tabela sie sprawdzi z mala roznica, pierwsze miejsce zajmie Delecta z kampetem zwyciestw.

  21. Powrót do góry    #21
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-11-2002
    Postów
    1,394
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    juz sie sprawdza
    http://aktualnosci.siatka.org/pokaz/2009-09-24-czestochowianie-lepsi-od-mistrzow-polski

  22. Powrót do góry    #22
    Początkujący
    Dołączył
    19-02-2007
    Postów
    44
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    1. kolejka:
    Pamapol Wieluń - Skra Bełchatów 3:2
    Czarni Radom - Resovia 3:2
    Jastrzębski - Politechnika 3:2
    Mostostal- Delecta 3:1
    AZS Częstochowa - AZS Olsztyn 3:2

    Końcowa klasyfikacja:
    1. Skra
    2. Mostostal
    3. Resovia
    4. Delecta
    5. Jastrzębie
    6. Politechnika
    7. Wieluń
    8. AZS Olsztyn
    9. Jadar
    10. AZS Częstochowa

  23. Powrót do góry    #23
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,964
    Kliknij i podziękuj
    525
    Podziękowania: 1,583 w 777 postach
    Sam jestem ciekaw, co ta cala Delecta pokaze. Bydgoszczanie troche przypominaja mi Sosnowiec z sezonu 2003/04. Nawet narodowosc stranierich sie zgadza :) B. dobry rozgrywajacy (reprezentant Polski), skuteczny, acz nieco "rozchwiany" psychicznie mlotek, niezly srodek (choc ten sosnowiecki byl o wiele lepszy) i jeszcze do tego bonus w postaci Gruchy na przyjeciu. No wlasnie, przyjecie... To ono zgubilo Plomien (pamietacie, jak zdesperowany trener Urbanski wepchnal tam Marcina Nowaka? :) ) i moze tez zgubic tyfuskow. Niewykluczone, ze tak, jak pisze Panters, zamiast dwoch armat Waldek bedzie musial ratowac sie Serafinem. W przeciwnym wypadku - z dobrym odbiorem, b. duza sila ognia na skrzydlach i bogata lawka - jest spora szansa na pierwsza czworke.
    Pzdr,
    Garfield

  24. Powrót do góry    #24
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-05-2002
    Postów
    865
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    udalo mi sie wczoraj pogadac chwilke z trenerem Wspaniałym. Powiedzial otwarcie, ze czworka bedzie sukcesem.





    ps. przebilismy tez "5" z Szymanskim:)

  25. Powrót do góry    #25
    Użytkownik
    Dołączył
    19-07-2008
    Postów
    325
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 14 w 6 postach
    09.10.2009
    Pamapol Siatkarz Wieluń - Skra Bełchatów

    W tym meczu zdecydowanym faworytem jest Mistrz Polski. Jednak skra prawdopodobnie zagra w tym meczu bez nominalnego atakującego. Więc jest szansa, że siatkarze z Wielunia ugrają seta bełchatowskiej skrze. Mój typ: 1:3

    10.10
    Czarni Radom - Resovia Rzeszów

    W nadchodzącym sezonie to właśnie zespół z Rzeszowa uważany jest za najgroźniejszego rywala bełchatowskiej skry w walce o mistrzostwo Polski. W pierwszym meczu rzeszowianie jadą do Radomia gdzie nie powinni mieć problemów ze zwycięstwem w 3 setach. Mój typ: 0:3

    Jastrzębski Węgiel- Politechnika Warszawa

    Z Jastrzębia odeszła największa gwiazda poprzedniego sezonu, a mianowicie francuz Guilmea Samica jednak w jastrzębiu długo nie płakano za francuzem i na jego miejsce zarząd klubu ściągnął rosjanina Pavla Abramova oraz PEDRO AZENHA i ALI ALP CAYIR. Nie ma co ukrywać, że z tymi zawodnikami oraz rozgrywającym Grzegorzem Łomaczem Jastrzębie gładko powinno sobie poradzić z Warszawską politechniką. Mój typ: 3:0


    Mostostal- Delecta Bydgoszcz
    Jak dla mnie będzie to najciekawszy mecz pierwszej kolejki. Naprzeciw siebie stanie zespół prowadzony przez Krzysztofa Stelmacha a naprzeciw niego na ławce bydgoskiej zasiądzie Waldemar Wspaniały. Jednak to nie wszystko na pozycji przyjmujących w tym spotkaniu ujrzymy Mistrzów Europy po jednej stronie Michał Ruciak a po drugiej Piotrek Gruszka. Ciekawy będzie także pojedynek rozgrywających. Kto okaże się lepszy ? Paweł Woicki czy Michał Masny. I na koniec armaty swoich drużyn. W Bydgoszczy Grzegorz Szymański, a w Kędzierzynie Jakub Jarosz. Podsumowując będzie ciekawie. Mój typ: 3:2

    AZS Częstochowa Azs Olsztyn
    O tym meczu napisze krótko, będzie to spotkanie drużyn które do niedawna przed sezoneem uważane były za faworytów do medali. W tym sezonie jest jednak inaczej. Częstochowa ma w swoim zespole jedną schodzącą gwiazdę, a mianowicie Dawida Murka oraz młodych gniewnych Nowakowskiego, Zatorskiego czy Drzyzgę a Olsztyn swoją gre będzie opierał na Siezieniewskim i Józefackim. Mój typ: 3:1

  26. Powrót do góry    #26
    Użytkownik
    Dołączył
    21-09-2008
    Postów
    60
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Resovia jak to ma w zwyczaju (mimo że w pełnym składzie) przegrała z osłabion± Skr± do zera podczas Memoriału Ambroziaka - to było do przewidzenia.
    Ogl±dał kto¶ mecze Zaksy podczas turnieju w Zdzieszowicach? Jak się zaprezentowali poszczególni zawodnicy?

  27. Powrót do góry    #27
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-04-2002
    Postów
    959
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mój typ na najblizszą kolejke:

    Pamapol Wieluń - Skra Bełchatów 0:3
    Czarni Radom - Resovia 1-3
    Jastrzębski - Politechnika 3:1
    Mostostal - Delecta 3-1
    AZS Częstochowa - AZS Olsztyn 3:1



    oglądałam Radomian, Delectę Jastrzebie i ZAK-sę na turnieju w Zdzichach i wydaje mi sie ze liga bedzie bardzo ciekawa.
    Delecta: silny atak ( przynajmniej na papierze) ale slabe przyjęcie. Martin Sopko przyjmuje słabo, Piotrek tez nie najlepiej( szczegolnie jak sie nim rzuca na rózne pozycje), a przy słabym przyjęciu Woicki jak kilka razy przebiegnie boisko wystawia fatalnie. Jesli Serek wzmocni przyjęcie to osłabnie sila ataku. Wczoraj gdy zabraklo Gruchy i Woickiego gladko przegrali z Czarnymi.
    ZAKSA- jedyny klasowy przyjmujacy to Ruciak, "Teri" srednio a nasz nowy nabytek slabiutko na przyjęciu.
    Ale praktycznieod wtorku trenują z terenerem i w pelnym skladzie, wierze ze Stelmach pouklada ich a wtedy bedzie fajna paczka, a jak pokazały ostatnie ME w siatkowce niewazne sa gwiazdy lecz zgrany zespół realizujacy taktykę dobrego trenera.
    Jastrzębie- cóz patrząc na sklad jedyna gwiazda jest Abramow, środek cieniutki ( patrząc na LM) rozgrywający Grzesiu ktory nie jest narazie super specjalistą i mlody bardzo zielony zmiennik . Brazylijczyk i Turek narazie nie pokazali niczego specjalnego. Najlepiej wypadł Igor
    Ale parkiet wszystko zweryfikuje, to był tylko turniej charytatywny gdzie trenerzy próbowali róznych ustawień

    Mam nadzieję ze ZAKSA powalczy o medal

  28. Powrót do góry    #28
    Użytkownik
    Dołączył
    21-09-2008
    Postów
    60
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    To, że Martin specem od przyjęcia nie jest to wiedzieli¶my od dawna, ale jak wypadł w ataku? Forma Sammelvuo trochę mnie martwi - jego głównym atutem miało być znakomite przyjęcie a tu klops - zarówno podczas ME jak i teraz

  29. Powrót do góry    #29
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-05-2002
    Postów
    1,223
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Runda zasadnicza:
    1. Resovia
    2. Skra
    3. Mosto
    4. Jastrzebie
    5. Bydgoszcz / Czestochowa
    7. Jadar
    8. Politechnika
    9. AZS Olsztyn
    10. Wieluń



    Klasyfikacja koncowa:
    1. Skra
    2. Resovia
    3. Mosto
    4. Jastrzebie
    5. Czestochowa
    6. Bydgoszcz
    7. Politechnika
    8. Jadar
    9. Olsztyn
    10. Wielun

  30. Powrót do góry    #30
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-05-2002
    Postów
    1,223
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    sorry za post pod postem ale to dwa rozne tematy


    Fantastyczny pokaz laserów oraz rycerze Jedi wyprowadzający siatkarzy najlepszej od pięciu lat drużyny w Polsce. Tak wyglądała środowa prezentacja PGE Skry Bełchatów zakończona zwycięstwem w meczu towarzyskim z Iraklisem Saloniki.


    Za tydzień rozpoczyna się nowy sezon PlusLigi. Faworyt jest tylko jeden - PGE Skra - tyle że dla drużyny z Bełchatowa kolejny tytuł mistrza Polski to zbyt mało. Potwierdzają to słowa Tomasza Zadrogi, prezesa zarządu Polskiej Grupy Energetycznej, głównego sponsora Skry. - Od wielu lat nie mamy sobie równych w kraju. Nadszedł najwyższy czas, żeby Skra zaczęła rządzić w Europie i na świecie.

    I dodaje: - Jestem łodzianinem i czuję się człowiekiem sportu. To m.in. jeden z głównych powodów, dla którego Skra jest dla mnie tak bardzo bliska. Jesteśmy największą firmą w Polsce. Najwięksi na świecie być nie możemy, ale pod wieloma względami chcemy dominować. Jedną z tych dziedzin jest właśnie siatkówka, stąd wspieranie najlepszej drużyny, jaką bez wątpienia jest Skra. Chcemy, by ten rok był wyjątkowy. Nasz cel to potrójna korona!

    Dla bełchatowian to jednak nic nowego, bo już od kilku sezonów wymaga się od nich przede wszystkim kolejnego mistrzostwa kraju, Pucharu Polski i triumfu w Lidze Mistrzów. Tyle tylko, że wcześniej o tym ostatnim celu nikt w Skrze tak głośno nie mówił.

    I wygląda na to, że hegemonia bełchatowskiego klubu w Polsce (może niedługo nawet w Europie) potrwa jeszcze przez dobre kilka lat. - Skra to jest prawdziwe dobro narodowe i zamierzamy go wspierać przez cały czas - zapewnił Zadroga i zwrócił się do wszystkich siatkarzy: - Będziemy z wami na dobre i złe. Kiedy będzie ciężko i zdarzą się porażki, nie zostawimy was. Wierzymy w wasze ogromne umiejętności i jestem przekonany, że w tym składzie jesteście w stanie wygrać wszystko, co jest w tym roku do wygrania.
    Z gory zaznaczam, nie jestem czlowiekiem zawistnym, ja naprawde zycze kazdemu wszytkiego co najlepsze, czy to sasiad, czy pani ze sklepu. Nie jestem jednak w stanie normalnie reagowac na to co wygaduje i wypisuje sie w belchatowskim srodowisku! Oni osiagneli juz szczyt POPIERDOLENIA, nie da sie tego inaczej nazwac!

    Pan prezes powinien wycofac druzyne z rozgrywek PlusLigi i zglosic kandydature do gry w lidze Wloskiej albo Rosyjskiej, skoro mistrzostwo polski to dla nich juz zaden sukces. Wnioskuje ze lige beda grali z przymusu. Sic!

    Pojde dalej, PZPS powinien zupelnie na powaznie zastanowic sie nad wystawieniem kadry C pod nazwa POLSKA-SKRA, mieli by w koncu godnych rywali do gry, w koncu to "prawdziwe dobro narodowe" wiec nic na przeszkodze stac nie powinno.

    Nie wiem czy sie mam smiac czy plakac...

    Swoja droga tak sie zastanawialem nad zdefiniowaniem "dobra narodowego" w sporcie. Ja po****** zawsze myslalem ze dobrem narodowym sa zloci medalisci olimpijscy, wielkie indywidualnosci jak Korzeniowski, Szewinska, sp. Gorski, Adas Malysz. A tu klops, dobro narodowe robi sie za kase, wystarczy stworzyc zespol, wykupic wszytko co tylko sie da i hop siup, jest.

  31. Powrót do góry    #31
    Użytkownik
    Dołączył
    31-01-2004
    Postów
    214
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Bravo Uszat !!!!
    Nie często zdarza mi się zgadzać z Twoimi opiniami ale w tym wypadku masz 10000000000000000% racji
    ps. ale się uśmiałem czytając wypowiedź fana tfu Skry
    proponuje wizytę u psychologa lub nawet u dobrego psychiatry

  32. Powrót do góry    #32
    Użytkownik
    Dołączył
    20-03-2005
    Postów
    92
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A mnie ulżyło po wypowiedzi p. Prezesa, ponieważ chcą wygrywać tylko w tym roku

  33. Powrót do góry    #33
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-11-2004
    Postów
    1,565
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    http://pl.wikipedia.org/wiki/Megalomania

    Niestety jest to choroba nieuleczalna.

  34. Powrót do góry    #34
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-05-2002
    Postów
    865
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    sorry za post pod postem ale to dwa rozne tematy


    Fantastyczny pokaz laserów oraz rycerze Jedi wyprowadzający siatkarzy najlepszej od pięciu lat drużyny w Polsce. Tak wyglądała środowa prezentacja PGE Skry Bełchatów zakończona zwycięstwem w meczu towarzyskim z Iraklisem Saloniki.


    Za tydzień rozpoczyna się nowy sezon PlusLigi. Faworyt jest tylko jeden - PGE Skra - tyle że dla drużyny z Bełchatowa kolejny tytuł mistrza Polski to zbyt mało. Potwierdzają to słowa Tomasza Zadrogi, prezesa zarządu Polskiej Grupy Energetycznej, głównego sponsora Skry. - Od wielu lat nie mamy sobie równych w kraju. Nadszedł najwyższy czas, żeby Skra zaczęła rządzić w Europie i na świecie.

    I dodaje: - Jestem łodzianinem i czuję się człowiekiem sportu. To m.in. jeden z głównych powodów, dla którego Skra jest dla mnie tak bardzo bliska. Jesteśmy największą firmą w Polsce. Najwięksi na świecie być nie możemy, ale pod wieloma względami chcemy dominować. Jedną z tych dziedzin jest właśnie siatkówka, stąd wspieranie najlepszej drużyny, jaką bez wątpienia jest Skra. Chcemy, by ten rok był wyjątkowy. Nasz cel to potrójna korona!

    Dla bełchatowian to jednak nic nowego, bo już od kilku sezonów wymaga się od nich przede wszystkim kolejnego mistrzostwa kraju, Pucharu Polski i triumfu w Lidze Mistrzów. Tyle tylko, że wcześniej o tym ostatnim celu nikt w Skrze tak głośno nie mówił.

    I wygląda na to, że hegemonia bełchatowskiego klubu w Polsce (może niedługo nawet w Europie) potrwa jeszcze przez dobre kilka lat. - Skra to jest prawdziwe dobro narodowe i zamierzamy go wspierać przez cały czas - zapewnił Zadroga i zwrócił się do wszystkich siatkarzy: - Będziemy z wami na dobre i złe. Kiedy będzie ciężko i zdarzą się porażki, nie zostawimy was. Wierzymy w wasze ogromne umiejętności i jestem przekonany, że w tym składzie jesteście w stanie wygrać wszystko, co jest w tym roku do wygrania.
    Z gory zaznaczam, nie jestem czlowiekiem zawistnym, ja naprawde zycze kazdemu wszytkiego co najlepsze, czy to sasiad, czy pani ze sklepu. Nie jestem jednak w stanie normalnie reagowac na to co wygaduje i wypisuje sie w belchatowskim srodowisku! Oni osiagneli juz szczyt POPIERDOLENIA, nie da sie tego inaczej nazwac!

    Pan prezes powinien wycofac druzyne z rozgrywek PlusLigi i zglosic kandydature do gry w lidze Wloskiej albo Rosyjskiej, skoro mistrzostwo polski to dla nich juz zaden sukces. Wnioskuje ze lige beda grali z przymusu. Sic!

    Pojde dalej, PZPS powinien zupelnie na powaznie zastanowic sie nad wystawieniem kadry C pod nazwa POLSKA-SKRA, mieli by w koncu godnych rywali do gry, w koncu to "prawdziwe dobro narodowe" wiec nic na przeszkodze stac nie powinno.

    Nie wiem czy sie mam smiac czy plakac...

    Swoja droga tak sie zastanawialem nad zdefiniowaniem "dobra narodowego" w sporcie. Ja po****** zawsze myslalem ze dobrem narodowym sa zloci medalisci olimpijscy, wielkie indywidualnosci jak Korzeniowski, Szewinska, sp. Gorski, Adas Malysz. A tu klops, dobro narodowe robi sie za kase, wystarczy stworzyc zespol, wykupic wszytko co tylko sie da i hop siup, jest.

    jest jak mowisz:)

    w trakcie sezonu znowu janusze z belchatowa beda ********* po halach ze kibice na siatkowce robia sie zli bo sie z nich smieja. szkoda ze zw belchatowie gramy we srode ale przysiegam ze tam pojedziemy i pokazemy tym zadufanych w sobie pierdolom , ze przez takie zachowanie tylko Wielun moze ich tolerowac.


  35. Powrót do góry    #35
    Zaawansowany
    Dołączył
    12-08-2002
    Postów
    2,552
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Uszat masz 1000 % racji !!!

    Dobra narodowe - to żałosne, w takim momencie jestem w 100 % za tym, żeby spółki skarbu Panstwa nie mogly sponsorować kluby !!!!

  36. Powrót do góry    #36
    Użytkownik
    Dołączył
    10-05-2005
    Postów
    185
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    jak widać po 6 wpisach na tydzień jest was niewielu, więc gadajcie sobie zdrowo i życzę powodzenia.

  37. Powrót do góry    #37
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-05-2002
    Postów
    1,223
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ***********

  38. Powrót do góry    #38
    Użytkownik
    Dołączył
    31-01-2004
    Postów
    214
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    i to w podskokach !!!!!!!

  39. Powrót do góry    #39
    Użytkownik
    Dołączył
    04-05-2002
    Postów
    410
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    jak widać po 6 wpisach na tydzień jest was niewielu, więc gadajcie sobie zdrowo i życzę powodzenia.
    To "was" jest niewielu - zwolenników wiejskiej drużyny za państwowe pieniądze

  40. Powrót do góry    #40
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-05-2007
    Postów
    828
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    jak widać po 6 wpisach na tydzień jest was niewielu, więc gadajcie sobie zdrowo i życzę powodzenia.
    :D Oj faktycznie "nie jest nas wielu". Widac to bardzo przy okazji PP czy nawet PP klubow kibica... Przez takie Wasze a nie inne podejscie traktuja Was tak a nie inaczej...
    Ale zyjcie sobie zdrow... Buziaki.

  41. Powrót do góry    #41
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-05-2003
    Postów
    918
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Niewielu, bo większości na was słów szkoda. Piszą najwytrwalsi, a że jesteście żałośni to każdy wie bez pisania. Chyba jako jedyni "cieszycie się" totalnym brakiem Szacunku...nie sympatii, ale Szacunku...

  42. Powrót do góry    #42
    Początkujący
    Dołączył
    13-10-2005
    Postów
    38
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dokładnie, bo na szacunek trzeba sobie zasłużyć, a nie kupować za państwowe pieniądze!

  43. Powrót do góry    #43
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,964
    Kliknij i podziękuj
    525
    Podziękowania: 1,583 w 777 postach
    Hmm czy ktos z Was ogladal na zywo piatkowy mecz Memorialu A. Golasia? Ja sledzilem w TV po lebkach... i albo mam jakies przywidzenia, albo podczas meczu Skry z Iraklisem bylo wiecej ludzi i hala reagowala zywiej niz gdy gospodarze grali z Estonczykami. Czy moze ktos mnie wyprowadzic z bledu? :)
    Pzdr,
    Garfield

  44. Powrót do góry    #44
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-05-2002
    Postów
    1,223
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wszystko wskazuje na to, że Miłosz Hebda oraz Filip Frankowski znajdą się w kadrze mistrzów Polski. Taka jest przynajmniej wola trenerów. Nie wiadomo jednak, czy Polski Związek Piłki Siatkowej zgodzi się na występ Hebdy. Wszystko przez to, że Skra chce mieć młodego atakującego przez miesiąc - do czasu aż zacznie grać
    Mariusz Wlazły. A przepisy są takie, że zawodnik w trakcie sezonu może przejść z niższej ligi
    do wyższej, ale na odwrót już nie. Ale w Bełchatowie mają nadzieję, że zrobiony zostanie wyjątek, ponieważ Hebda jest uczniem Szkoły Mistrzostwa Sportowego.

    - Jeśli zagra u nas, to będzie to z korzyścią
    dla reprezentacji Polski. Przez miesiąc będzie miał okazję trenować i grać z najlepszymi zawodnikami w Polsce. Na pewno na tym zyska - uważa Nawrocki. Decyzja w tej sprawie zapadnie dziś.
    Oczywiscie ze bedzie ustepstwo od przepisow, swietym krowom wszytko wolno.
    Jeszcze im qurwa malo...
    Ja bym 12 dodatkowych zawodnikow zakontraktowal, tak na wszelki wypadek, beda poza kadra ale zawsze w razie kontuzii mozna po takiego siegnac.

    W tym klubie niema normalnych ludzi...

  45. Powrót do góry    #45
    Użytkownik
    Dołączył
    12-06-2007
    Postów
    335
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Silni mieli się wypowiadać w temacie "Za co nienawidze Skry Belchatow" czy jakoś tak. Tęskniliście za ligą co :D

Strona 1 z 22 12311 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •