Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 46 do 51 z 51

Wątek: French Open 2010 - panie i panowie

  1. Powrót do góry    #46
    Ekspert Awatar Juan
    Dołączył
    22-08-2002
    Postów
    4,279
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    No i znowu Hiszpan będzie nam liderował... Szczerze mówiąc liczyłem na więcej, niż liczyłbym, gdyby naprzeciw Nadala stał Federer. Tam miałem 99% pewności, że po półtora secie potrzebna będzie zmiana pieluchy. Tutaj stało się odrobinkę szybciej, choć z powodów zupełnie niepojętych, bo Robin do stanu 1-1 w drugim secie pomimo straty seta grał zupełnie przyzwoity mecz. Potem zrobił to co tygrysy lubią najbardziej czyli zmarnował jakieś 2564 breakpointy i kto widział, co było dalej, temu nie trzeba przytaczać konsekwencji. Fizycznie chyba było całkiem ok, ale mnóstwo błędów forhendowych w momencie, gdy ten forhend miał mu robić przez cały mecz za kopalnię punktów przesądziły o rozkręceniu się Hiszpana. W trzeciej partii chyba tylko sam Pan Bóg dobiegałby do tych niesamowitych rogali forhendowych i umiałby się bronić z taką determinacją, jak czynił to Hiszpan.

    Greku, oczywiście Federer miał 284 tygodnie w dniu rozpoczęcia turnieju, więc w poniedziałek, gdy odda przodownictwo będzie łeb w łeb z Pistolem.

    Schiavone to temat na opowieść pt. "Drugie życie Franki S.". Stosur przestraszyła się szansy, a kiedy już to się stało, to Włoszka zaczęła posyłać jej niesamowicie nurkujące za siatką topspiny, których złapanie kończyło się efektownym wybiciem piłki w trybuny. Determinacja plus doświadczenie i efekt wszyscy widzieli. Jakie to proste :D.

  2. Powrót do góry    #47
    Użytkownik
    Dołączył
    03-06-2007
    Postów
    210
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    I to zaledwie na tydzień przed wyrównaniem przez Szwajcara rekordu Samprasa w ilości tygodni (286) jako numer jeden na świecie pod rząd
    Chyba nie pod rząd. ;)

    Greku, oczywiście Federer miał 284 tygodnie w dniu rozpoczęcia turnieju, więc w poniedziałek, gdy odda przodownictwo będzie łeb w łeb z Pistolem.
    Grek ma rację. ;) Liczą się tygodnie "ukończone" na fotelu lidera. Ranking ATP ma to do siebie, że tam tam dany tydzień zaczyna się i kończy w poniedziałek, w chwili podania nowego rankingu.Roger za RG dostanie tylko 1 tydzień, a ten który "dziś się zakończył" powędrował już na konto Nadala. Hiszpan ma już 47 tygodni na pozycji #1, rozpoczął też dziś swój tydzień #48 na fotelu lidera. ;)

    Spieprzył sprawę Roger nieprawdopodobnie. Stracić prawie 4 tys punktów przewagi w 4 miesiące to chyba kolejny z Jego rekordów. :D

  3. Powrót do góry    #48
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-08-2002
    Postów
    1,207
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Dzięki, że ktoś oprócz mnie również pofatygował się to sprawdzić :)

  4. Powrót do góry    #49
    Początkujący
    Dołączył
    10-05-2007
    Postów
    31
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Spieprzył sprawę Roger nieprawdopodobnie. Stracić prawie 4 tys punktów przewagi w 4 miesiące to chyba kolejny z Jego rekordów. :D
    Nie jest najgorzej Nadal przed RG 2009 miał 4500 i niezależnie odokoliczności "uwinął" się w półtora miesiąca. :)

    A podsumowując tegoroczny RG można to ując jednym zdaniem. W zeszłym roku Robin zabrał Rafie koronę króla Paryża a wkonsekwencji pozycję nr 1 i podarował wszystko Rogerowi. W tym roku zrobił wszystko co trzeba, żeby sytuacje odwrócić.

  5. Powrót do góry    #50
    Użytkownik
    Dołączył
    03-06-2007
    Postów
    210
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dzięki, że ktoś oprócz mnie również pofatygował się to sprawdzić :)
    Nie musiałem sprawdzać. Ja żyję statystykami i różnego rodzaju tenisowymi cyferkami. :P

  6. Powrót do góry    #51
    Początkujący
    Dołączył
    07-06-2010
    Postów
    2
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nadal był po prostu najlepszy

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •