Strona 5 z 87 PierwszyPierwszy ... 345671555 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 181 do 225 z 3880

Wątek: Tomasz Gollob: najlepszy z największych?

  1. Powrót do góry    #181
    Ekspert Awatar wolf666
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    12,381
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 38 w 32 postach
    Piszesz o ... :):D???

  2. Powrót do góry    #182
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-02-2003
    Postów
    2,606
    Kliknij i podziękuj
    51
    Podziękowania: 313 w 179 postach
    Myślę, że Plech miał więcej czystych kompletów.
    Zaufam swojej pamieci i napisze, ze nie mial. Na bank.

  3. Powrót do góry    #183
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-11-2006
    Postów
    789
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 9 w 5 postach
    A co liczycie za komplety, żeby nie było?
    18- duży komplet
    15- komplet
    12- mały komplet
    a to np. 9 -(3,3,3,-,-) ????

  4. Powrót do góry    #184
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-02-2003
    Postów
    2,606
    Kliknij i podziękuj
    51
    Podziękowania: 313 w 179 postach
    Komplet programowych pelnych biegów plus ewentualne taktyczne.

    Widze, ze dyskusji o degregolandzie zuzla ciag dalszy. :) Tego nigdy dosc. :)

  5. Powrót do góry    #185
    Zbanowany
    Dołączył
    20-04-2006
    Postów
    1,478
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tomek dzisiaj na 4 biegi trzy razy poprawił rekord toru w jednym ze swoich startow schodzac ponizej 60 sekund !

    Chocby ch*j na ch*u stawał nikt ani nic nam nie zabierze tego tytułu w tym sezonie.

  6. Powrót do góry    #186
    Ekspert Awatar Zybsson
    Dołączył
    12-04-2003
    Postów
    3,154
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 3 w 2 postach
    Chocby ch*j na ch*u stawał nikt ani nic nam nie zabierze tego tytułu w tym sezonie.
    za ten cytat, to SZACUNEK! :)

    pozdro600!

  7. Powrót do góry    #187
    Ekspert Awatar wolf666
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    12,381
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 38 w 32 postach
    Oby nic się nie stało, a będziemy się wspólnie *****iście cieszyć, prawdopodobnie jedyny raz w historii, ale zawsze ;).

  8. Powrót do góry    #188
    Zaawansowany Awatar damianos81
    Dołączył
    10-05-2005
    Postów
    1,907
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 80 w 48 postach
    Tomek dzisiaj na 4 biegi trzy razy poprawił rekord toru w jednym ze swoich startow schodzac ponizej 60 sekund !

    Chocby ch*j na ch*u stawał nikt ani nic nam nie zabierze tego tytułu w tym sezonie.
    Jak się jeździło w Gorzowie przez kilka ostatnich lat na betonie ,a teraz robi się mocno przyczepną nawierzchnię , to nic dziwnego, że są pobijane rekordy toru . Dziwnym by było gdyby one nie były pobijane

  9. Powrót do góry    #189
    Zaawansowany Awatar ciesiel
    Dołączył
    10-10-2005
    Postów
    2,320
    Kliknij i podziękuj
    145
    Podziękowania: 281 w 145 postach
    Damianos, co nie zmienia faktu, że Gollob jest w *****istym gazie.

    Tak blisko IMŚ byl chyba tylko w '99 i jeśli teraz mu się nie uda, to mistrza chyba już w karierze nie zrobi.
    Niech chłop ma - oceniając po połowie sezonu zarówno ligi jak i GP, Gollobowi należy się tytuł IMŚ.

    Teraz niech tylko oszczędza kości, niech nie da się zwieść Władkowi, że Staleczka jest najważniejsza i skoncentruje się na GP, to nikt nie będzie mu w stanie mistrza odebrać (chyba, że Hampelek; ale byłyby jaja co nie? ;))

  10. Powrót do góry    #190
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-06-2003
    Postów
    1,163
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 50 w 31 postach
    Ja scickam kciuki za Jarka. Mimo, ze z Leszna to szczerze mu zycze mistrza.
    Dlatego wole, zeby on wykrecil majstra, bo podoba mi sie strasznie jego podejscie do zuzla. Typowo zachodnie tzn takie jakie mozna zaobserwowac u zachodnich mistrzow. Po biegu fotelik, relax i koncentracja przed nastepnym, a nie jak u Golloba rozganianie mechanikow, bo Tomcio sam musi sobie pokrecic.

  11. Powrót do góry    #191
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,805
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    Teraz niech tylko oszczędza kości
    Z taka postawa nie zdobywa sie chyba majstra...

  12. Powrót do góry    #192
    Zaawansowany
    Dołączył
    26-05-2002
    Postów
    2,952
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Teraz niech tylko oszczędza kości
    Z taka postawa nie zdobywa sie chyba majstra...
    Crump, Pedersen i Sajfutdinov mają chyba odmienne zdanie. :)

  13. Powrót do góry    #193
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach

    drozd napisał:

    Zaufam swojej pamieci i napisze, ze nie mial. Na bank.
    Postaram się niebawem podliczyć czyste komplety Plecha.
    Może ktoś wcześniej już liczył?

    Pozdrawiam
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  14. Powrót do góry    #194
    Zaawansowany Awatar Lukash
    Dołączył
    12-12-2002
    Postów
    2,201
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 64 w 37 postach
    Wszyscy wiemy, że jak chce to umie.
    Przyjemniej jeździ się po twardym torze, mniej ryzykowne to niż ślizganie się po mazi.
    Zresztą problemy Tomka wynikały też ze sprzętu, co nie zmienia faktu, że "największemu z największych" zwyczajnie nie przystoi nie posiadanie silników na przyczepny tor.

    Jakby Tomek chciał to pewnie miałby rekordy na wszystkich torach, a tak zawzięty jest jedynie na te "domowe".

  15. Powrót do góry    #195
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-02-2003
    Postów
    2,606
    Kliknij i podziękuj
    51
    Podziękowania: 313 w 179 postach
    Może ktoś wcześniej już liczył?
    Swego czasu regularnie liczyl nadworny statystyk TZ pan Piotr Motala w swoich ligowych okruchach. Jak mnie pamiec podpowiada z jego niejednokrotnych zapiskow odnosnie kompletowych rekordow Tomek najpierw zdystansowal prowadzacego Huszcze, a pozniej odstawil na bezpieczna odleglosc. W czolowce byl m.in Drabik. Byc moze chodzilo tylko o czynnych wtedy zuzlowcow. Super Zeno na pewno stracil wiele szans na komplety przez starty w BEL w latach 76-82. Podobnie jak Edek Jancarz. Najwieksza polska gwiazda w historii British League obok Tomaszka.

    Tak szydzimy z angielskiej mgly, ale ja wciaz czekam na pierwszego polskiego zuzlowca, ktory osiagnie magiczna srednia 10.00.

  16. Powrót do góry    #196
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach

    drozd

    Plech ma więcej kompletów niż Huszcza.
    W niektórych sezonach pokonywało go dwóch-trzech przeciwników, a czasami defekt.
    W latach siedemdziesiątych obowiązywała inna tabela biegów i startował tylko 4 razy w meczu.
    Dlatego człowiek, którego wspominasz nie uwzględniał może Plecha w swoich statystykach.
    Na wcześniejszych stronach tego wątku pisałem, że Plech legitymował się średnimi 2,88, 2,80, 2,76 przez kilkanaście lat startów.
    Statystyki ligowe miał lepsze od Golloba:)
    Nie mam czasu liczyć jego kompletów, ale myślę że z kompletami jest podobnie, albo lepiej.

    pozdrawiam
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  17. Powrót do góry    #197
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,030
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,503 w 997 postach
    Moze z tego faktu ,że w lidze polskiej nie startowali zawodnicy zagraniczni i poziom był żenująco niski tzn kilku brylowało a reszta to ogórki ?!

  18. Powrót do góry    #198
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach

    hmmm

    Oczywiście, ale mówiąc o kompletach, nie można zapominać o Plechu pisząc jednocześnie o Huszczy.

    pozdrawiam
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  19. Powrót do góry    #199
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-02-2003
    Postów
    2,606
    Kliknij i podziękuj
    51
    Podziękowania: 313 w 179 postach
    W latach siedemdziesiątych obowiązywała inna tabela biegów i startował tylko 4 razy w meczu.
    To to wiem. Wiadomo, ze 12 bylo czystym kompletem


    Dlatego człowiek, którego wspominasz nie uwzględniał może Plecha w swoich statystykach.
    moze.


    Na wcześniejszych stronach tego wątku pisałem, że Plech legitymował się średnimi 2,88, 2,80, 2,76 przez kilkanaście lat startów.
    Mial nawet 3,0


    Statystyki ligowe miał lepsze od Golloba
    Zalezy jak na to spojrzec. Niejednokrotnie owe 2,8 ktore przytaczasz wykrecil w 3-4 meczach, bo na wiecej nie mial czasu przyjezdzac. Poza tym od 1994 roku Gollob jezdzi wedle tabelki w ktorej obowiazuje pojedynek asów. Plecha i innych ominela ta "przyjemnosc".

    Byc moze jeszcze kilku innych jest w obrebie wyników Huszczy. np. Woryna, czy Waloszek.

    Ja uwazam, ze lepszych statystyk od Golloba w polskiej lidze nie ma absolutnie nikt. :)

    Tak jak napisalem wyzej, szkoda oddanych lekka reka co najmniej 20 kompletow. No ale mial 19-20 lat i nie myslal o rekordach wszechczasow. :)

    Plechowi szybko naliczylem 43. Ale to nie wszystkie. Mogl miec spokojnie ponad 50.

  20. Powrót do góry    #200
    Ekspert Awatar wolf666
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    12,381
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 38 w 32 postach
    Co za naiwni ludzie, jakiś Blacktop wkleja te swoje kawałki frajerskie o kompletach Plecha, czy Huszczy, a wątek jest o Tomaszu Gollobie.

    Sezon ogórkowo - częstochowski w pełni ...

  21. Powrót do góry    #201
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach

    drozd napisał:

    Zalezy jak na to spojrzec. Niejednokrotnie owe 2,8 ktore przytaczasz wykrecil w 3-4 meczach,
    Oczywiście masz wiele racji, jednakże należy odróżnić rok np 1973 kiedy wiele razy startował od 1976 gdy nie startował prawie wcale.
    Poza tym z tego zauważyłem to Plech przyjeżdżał na trudniejsze spotkania wyjazdowe.

    Wolf
    Ktoś napisał że Gollob jest rekordzistą polskiej ligi w liczbie czystych kompletów.
    Według mnie tak nie jest.
    Jeśli nie potrafisz brać udziału w normalnej dyskusji to przynajmniej nie przeszkadzaj.

    pozdrawiam
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  22. Powrót do góry    #202
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    30-04-2006
    Postów
    6,352
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 465 w 353 postach
    Ktoś napisał że Gollob jest rekordzistą polskiej ligi w liczbie czystych kompletów.
    Według mnie tak nie jest.
    a kto wg Ciebie jest?
    bo wg mnie na pewno nie Plech. prędzej właśnie Huszcza, ale pewnie już go Tomek przegonił, choć w punktach jeszcze chyba nie.

  23. Powrót do góry    #203
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach

    bartekdm

    Plech.
    Nie mam czasu teraz tego policzyć,
    ale niebawem napiszę dokładnie w którym meczu zdobywał czyste komplety.
    Jest tego więcej niż myślałem.

    pozdro
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  24. Powrót do góry    #204
    Zbanowany
    Dołączył
    02-11-2007
    Postów
    295
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

  25. Powrót do góry    #205
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    30-04-2006
    Postów
    6,352
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 465 w 353 postach
    wiem, że Nielsen był też w czołówce tej klasyfikacji.

    mógłby jakiś miłośnik statystyk i stały czytelnik wspomnianych wcześniej ligowych okruchów się udzielić w tej kwestii.

  26. Powrót do góry    #206
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-02-2003
    Postów
    2,606
    Kliknij i podziękuj
    51
    Podziękowania: 313 w 179 postach
    Totez sie udzielam :P

    Zenkowi naliczylem 43 komplety. Jest wyrwa w latach 74-80, ale w tych latach w wiekszosci jezdzil w Anglii i rzadko goscil nad Wisła.

    Hans nie moze sie rownac z powodu malej liczby startow. W polskiej lidze odjechal bodajze 90 spotkan. Jak dobrze pamietam bylo nawet takie pytanie na finale mistrzostw kibicow zuzlowych we Wrocku i rozpisywalem spotkania Hansa po kolei z kazego roku coby sie nie pomylic. :)


    Na niekorzysc Zenka byla mala ilosc spotkan, a takze starty lidze brytyjskiej. Do 1978 roku bylo tylko 14 kolejek, a w lidze ang jezdzil w latach 76-82. Dla przykladu Gollob w drugiej polowie lat 90-tych notowal regularnie po 20-22 spotkan.

    Do tego dochodzi konflikt Zenka w 1977 roku i prawie polowa sezonu na lawie. Obydwoch kontuzje mniej wiecej omijaly.

    Za to Zenkowi bylo latwiej walnac maksa tylko w czterech biegach, bez biegu asow i bez zagranicznych gwiazd.

    Zenek w porownaniu z Gollobem o wiele wczesniej zakonczyl kariere, bo w wieku zaledwie 34 lat. Ale trudno przypuszczac, aby Zenek utrzymal wysoka forme. Organizm coraz czesciej odmawial posluszenstwa do sportu wyczynowego.

    Obaj maja kilka cech wspolnych. Absolutne brylanty, ktore w wieku nastoletnim zaczely z naturalna swoboda gromic wszystkich i wszedzie. Kompletow mogli zodobyc o wiele wiecej, ale mnostwo oddanych punktow i glupich wykluczen niweczyly ustrzelone maksy.

    Zenka i Tomka laczy bardzo wiele podobienstw. Zwlaszcza na torze. Lubili ostra i agresywna jazde za mlodu. Balans i radosc z jazdy. Dwie nietuzinkowe postacie. :)

  27. Powrót do góry    #207
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach

    drozd

    W latach 1974-80 także notował komplety.
    Czy wyniki z tych lat również brałeś pod uwagę?
    Pozdro
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  28. Powrót do góry    #208
    Ekspert Awatar wolf666
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    12,381
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 38 w 32 postach

    Wolf
    Ktoś napisał że Gollob jest rekordzistą polskiej ligi w liczbie czystych kompletów.
    Według mnie tak nie jest.
    Jeśli nie potrafisz brać udziału w normalnej dyskusji to przynajmniej nie przeszkadzaj.
    Przeszkadzasz co najwyżej ty, nawet w wątku o Tomku smarując wpisy nie na temat i mieszając we wszystko Bogu ducha winnych Plecha i Huszczę, wkrótce zapewne i Protasiewicza.
    Skoro Tomek Gollob nie jest mistrzem czystych kompletów, to nie jest i koniec dyskusji.
    Zakładam, ze i tak wkrótce będzie :).

  29. Powrót do góry    #209
    Użytkownik
    Dołączył
    26-06-2009
    Postów
    90
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękował 6 razy w 1 poście
    Gollob: Cieszę się już na kolejne spotkanie z dzieciakami


    Tomasz Gollob w niedzielę poprowadził naszą reprezentację do zwycięstwa w półfinale DPŚ, a już we wtorek wysyła dzieci z Domu Dziecka w Bydgoszczy na wakacje do Vastervik. Kapitan naszej reprezentacji pojawi się w Szwecji przed meczem z Vargarną i będzie oprowadzał dzieci po parku maszyn.

    - Wspólnie z Patrickiem Skogiem i moim menadżerem Tomkiem Gaszyńskim zorganizowaliśmy wakacje w Szwecji. W ubiegłym sezonie grupka dzieci z Domu Dziecka w Bydgoszczy przebywała na wakacjach w Vastervik i teraz ponownie wyszliśmy z taką inicjatywą. We wtorek szesnaście dzieci wyjedzie do Vastervik i będzie tam przebywać do następnego piątku. Wszyscy z poprzedniego pobytu byli zadowoleni i myślę, że teraz będzie podobnie - mówi kapitan Vastervik.

    W pierwszy wtorek sierpnia Tomasz Gollob wystąpi w Vastervik w meczu ligowym z Vargarną i ma nadzieję, że umili czas dzieciom przed zawodami. - Cieszę się już na kolejne spotkanie z dzieciakami. Pokażę im sport żużlowy od kuchni. Mam nadzieję, że odpowiem na każde zadane pytanie i spełnię ich każde życzenie - zakończył Tomasz Gollob.

  30. Powrót do góry    #210
    Ekspert Awatar ursus
    Dołączył
    28-05-2009
    Postów
    3,712
    Kliknij i podziękuj
    311
    Podziękowania: 692 w 385 postach
    Mam pytanie : czy wiecie o tym ,że któryś z innych zawodników organizuje podobne akcje ? Niekoniecznie dla dzieci z domów dziecka , ogólnie jakieś charytatywne ? A może jakiś klub organizuje podobne działania ? Wiem , że Stal organizuje coroczny bal i zbiera tam kasę na hospicjum św. Alberta ale może takich inicjatyw jest więcej i warto o tym głośno powiedzieć. Czasami te kilka tysięcy plnów może naprawdę wiele zmienić. Sądzę , że żaden z tych bogatszych żużlowców nie zubożałby zbytnio , gdyby zafundował kilkoro dzieciom wakacje - spokojnie wystarczy wypłaty za 1 punkt meczowy ( np. 3 tys pln ), żeby np. nad morze wysłać dwoje czy troje nawet dzieci .

  31. Powrót do góry    #211
    Użytkownik
    Dołączył
    19-12-2009
    Postów
    193
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Platini, świadom tego, że Kołodziej depcze mu po piętach, wymamrotał ostatnio jakieś dyrdymały o szkodliwości odchudzania.

    Oj Chudy, Chudy... :D

    http://sport.onet.pl/zuzel/gollob-pa...wiadomosc.html

  32. Powrót do góry    #212
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-10-2002
    Postów
    1,041
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Taaa ... Ilu to już było tych "deptających" ... a pięty wciąż nienaruszone ...

  33. Powrót do góry    #213
    Użytkownik Awatar glamos
    Dołączył
    03-02-2007
    Postów
    163
    Kliknij i podziękuj
    79
    Podziękowania: 20 w 6 postach
    A przy tym ma rację.. :-)
    Gollob sam do grubasów nigdy nie należał ale jak patrzę na Kołdiego, to mam ochotę wysłać SMSa o treści "Pomagam" ;-)

  34. Powrót do góry    #214
    Użytkownik
    Dołączył
    09-05-2005
    Postów
    237
    Kliknij i podziękuj
    15
    Podziękowania: 29 w 16 postach
    A ile Kołodziej ma wzrostu? 53 kg to dość mało, a on chce jeszcze schudnąć?

  35. Powrót do góry    #215
    Ekspert Awatar Roberto
    Dołączył
    21-08-2002
    Postów
    7,400
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 204 w 56 postach
    Tomek się zagallopował; w chwili obecnej jego wskaźnik BMI (skoro już nawiązał do Hannawalda) wynosi 19,8 przy wymiarach 180cm/64kg podczas gdy Janusz przy 165cm/53kg ma... 19,5. Przedział od 18,5 do 25 oznacza wagę w normie. FIS wymagał od skoczków przynajmniej tego 18,5 a Małysz miał ostatnio 18,6 ale u nich wagę liczy się chyba w kasku i kombinezonie. Też mi powód do 'hannawaldowania' w mediach.

  36. Powrót do góry    #216
    Początkujący
    Dołączył
    28-07-2010
    Postów
    1
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ostatni, 25 bieg i Gollob :) az milo bylo patrzec http://www.mototube.pl/film/5239/fim...orzowie-wlkp./
    wspolczuje tylko tym co siedzielli na zakretach ;p

  37. Powrót do góry    #217
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-06-2003
    Postów
    1,163
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 50 w 31 postach
    Najlepsze jest to, ze krytykuje odchudzanie, ale jak zajdzie potrzeba to sam skorzysta.:):):)

  38. Powrót do góry    #218
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-10-2002
    Postów
    1,041
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Następny, który czyta, ale nie za bardzo rozumie ... Tomek nie krytykuje samego odchudzania, ale nadmierne odchudzanie jak najbardziej! Samo w sobie nie jest rzeczą złą (a czasami wręcz wskazaną), ale trzeba to robić z głową, umiarem i przede wszystkim w odpowiednim tempie!

  39. Powrót do góry    #219
    Ekspert Awatar wolf666
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    12,381
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 38 w 32 postach
    Jak się nie ma do czego przyczepić, to chociaż do odchudzania, taka mentalność :).
    Znamienne jest jednak to, że słowa, wypowiadane przez Tomka, zostają zauważone, co świadczy o tym, że liczą się z jego zdaniem, nawet "fachowcy" z ZG :).

  40. Powrót do góry    #220
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-06-2003
    Postów
    1,163
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 50 w 31 postach
    Następny, który czyta, ale nie za bardzo rozumie ... Tomek nie krytykuje samego odchudzania, ale nadmierne odchudzanie jak najbardziej! Samo w sobie nie jest rzeczą złą (a czasami wręcz wskazaną), ale trzeba to robić z głową, umiarem i przede wszystkim w odpowiednim tempie!
    Super, ze mi wytlumaczyles.
    Teraz ja tobie dam rade, przeczytaj jeszcze raz artykul i go zrozum, zwlaszcza fragment, do ktorego sie odnioslem.

    Jak się nie ma do czego przyczepić, to chociaż do odchudzania, taka mentalność .
    No tak wlasnie Gollob zrobil, bierzemy przyklad z najlepszych.

  41. Powrót do góry    #221
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-05-2006
    Postów
    1,393
    Kliknij i podziękuj
    110
    Podziękowania: 18 w 9 postach
    Łukasz Sówka (Falubaz Zielona Góra): Ogólnie w tym sezonie jest mi trochę ciężej na motocyklu niż rok temu. Urosłem, przytyłem i ciężej jest mi ułożyć ciało.
    Może dietetyk T.Gollob by coś poradził jak pozbyć się tej tuszy. :)

  42. Powrót do góry    #222
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-02-2003
    Postów
    2,606
    Kliknij i podziękuj
    51
    Podziękowania: 313 w 179 postach
    http://www.youtube.com/user/1972jaras#p/u/42/aXN1mBj82xU

    Najwspanialszy moment polskiego zuzla od czasu triumfu Jerzego Szczakiela. Czlowiek czuje dreszcze do dzis. Moge to ogladac w nieskonczonosc ;)



  43. Powrót do góry    #223
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Właśnie obejrzałem całkiem fajny wywiad
    z Gollobem w n-sport, przeprowadzony jakoś
    w okolicach czasowych zawodów w Krośnie.
    Z fajnych wypowiedzi można przytoczyć mniej-
    -więcej taką, że może nie zaszkodzi, jeśli
    postara się jeszcze o syna, by ktoś kontynuował
    jego dzieło :) . Inna sprawa: Gollob zapowiedział
    jeszcze jakieś 5 lat ścigania i wygrywania.
    Z negatywów w moim odczuciu mogę wymienić tylko
    mieszanie się jego osoby w politykę poprzez poparcie
    Komorowskiego.

  44. Powrót do góry    #224
    Ekspert Awatar wolf666
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    12,381
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 38 w 32 postach
    Tomek, dzięki za Vojens :).

  45. Powrót do góry    #225
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,516
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Vojens, akt pierwszy.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

Strona 5 z 87 PierwszyPierwszy ... 345671555 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •