Strona 52 z 87 PierwszyPierwszy ... 242505152535462 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2,296 do 2,340 z 3880

Wątek: Tomasz Gollob: najlepszy z największych?

  1. Powrót do góry    #2296
    Ekspert Awatar zigi1976
    Dołączył
    02-09-2007
    Postów
    5,715
    Kliknij i podziękuj
    1,386
    Podziękowania: 410 w 265 postach
    Platnini już ma jakieś omamy .
    Ja tam jego zachowaniem nie jestem zaskoczony, bo zawsze był chamem i w dupie miał drużyne.
    Tam gdzie jest misio tam nie ma drużyny.

  2. Powrót do góry    #2297
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,165
    Kliknij i podziękuj
    6,531
    Podziękowania: 8,868 w 4,880 postach
    Gollob ma ciezki charakter,wszyscy to wiedza.
    Watpie aby tor roznil sie zasadniczo od tego co przygotowuja ostatnio na lige ,choc "widowisko" pod tytulem Polska - Reszta Swiata daje do myslenia.
    Tam jednak pogoda pomogla przygotowac ten tor.
    Nie sadze aby Bolo musial kombinowac z tym torem,bo przeciez wygrywali jak chcieli na calkiem dobrze przygotowanym juz rok temu.
    Nerwowo sie robi u Golloba i jak pisal Buszmen dobrze to nie wrozy.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  3. Powrót do góry    #2298
    Ekspert Awatar zigi1976
    Dołączył
    02-09-2007
    Postów
    5,715
    Kliknij i podziękuj
    1,386
    Podziękowania: 410 w 265 postach
    No i wszystko jasne :

    http://espeedway.pl/news,w_lesznie_r...,53196,10.html

    - Jak ustalił Przegląd Sportowy, 41-letni zawodnik jechał z wysoką gorączką i odczuwał skutki piątkowego upadku na crossie.

    Oczywiście Władysław ruszył z pomocą niczym Sanczo Pansa :

    - Niech się więc nie radują rywale z Grand Prix, bo w sobotę w Lesznie zobaczą innego Golloba – mówi Władysław Komarnicki, prezes honorowy Stali Gorzów. – Zapewniam, że to był pierwszy, ale zarazem ostatni tak słaby występ Tomka w Stali. Na jego niedyspozycję złożyły się dwie sprawy. Jedno to ta alergia, a druga rzecz, to upadek podczas jazdy na motocrossie. Mistrz świata nie mógł być zatem w świetnej dyspozycji. U mnie jest usprawiedliwiony – puentuje Komarnicki.

  4. Powrót do góry    #2299
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,448
    Kliknij i podziękuj
    974
    Podziękowania: 1,482 w 958 postach
    E tam latka lecą wzrok się psuje.

    A Paluchowi się dostało, bo kazał schorowanemu TG 5 bieg jechać.

  5. Powrót do góry    #2300
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,340
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,364 w 1,674 postach
    Cytat Zamieszczone przez polewaczka Zobacz posta
    A Paluchowi się dostało, bo kazał schorowanemu TG 5 bieg jechać.
    Dokładnie. Tłumaczenie się 40-stopniową gorączką w obliczu tego, że Gollob pojechał w biegu nominowanym, kiedy mecz był już dawno wygrany, jest co najmniej śmieszne. Ciekaw jestem ilu kibiców da się na to nabrać.

  6. Powrót do góry    #2301
    Ekspert Awatar wolf666
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    12,381
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 38 w 32 postach
    A boli maluczkich, że Tomek był, jest i będzie najlepszy, to hohoho!

  7. Powrót do góry    #2302
    Ekspert Awatar dillinger
    Dołączył
    13-09-2009
    Postów
    6,695
    Kliknij i podziękuj
    1,315
    Podziękowania: 1,327 w 784 postach
    Cytat Zamieszczone przez zigi1976 Zobacz posta
    U mnie jest usprawiedliwiony – puentuje Komarnicki.
    Władziu, mordo Ty moja, tylko poinformuj o tej swojej 'wersji oficjalnej dla mediów' kadrową ze Stali bo ta pewnie z automatu Tomaszkowi premii nie wypłaci.

  8. Powrót do góry    #2303
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,042
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,505 w 999 postach
    Cytat Zamieszczone przez dillinger Zobacz posta
    Władziu, mordo Ty moja, tylko poinformuj o tej swojej 'wersji oficjalnej dla mediów' kadrową ze Stali bo ta pewnie z automatu Tomaszkowi premii nie wypłaci.
    Tyllinger (Leszek?) Ty sie zajmij lepiej swoja Polonia Bydgoszcz a dla Ciebie nie Wladek tylko pan Wladysław.Tak to jest jak Gollob ma słaby dzień.Jak zdobywał mistrza świata to nikogo z pieniaczy nie było.

  9. Powrót do góry    #2304
    Ekspert Awatar wolf666
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    12,381
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 38 w 32 postach
    Byli, byli, tylko z ogonami podwiniętymi

  10. Powrót do góry    #2305
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-12-2009
    Postów
    1,158
    Kliknij i podziękuj
    64
    Podziękowania: 453 w 184 postach
    " Tak to jest jak Gollob ma słaby dzień."

    Ostrzegam że brzoza jest w szczytowym okresie pylenia i cholera wie ile to jeszcze potrwa . Były już żebra , sraczka , główka , teraz czas na pyłki . Jak wynik sie powtórzy to pan Władysław karze wyciąć to cholerstwo w pień .
    TYLKO FALUBAZ

  11. Powrót do góry    #2306
    Ekspert Awatar dillinger
    Dołączył
    13-09-2009
    Postów
    6,695
    Kliknij i podziękuj
    1,315
    Podziękowania: 1,327 w 784 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Tyllinger (Leszek?) Ty sie zajmij lepiej swoja Polonia Bydgoszcz a dla Ciebie nie Wladek tylko pan Wladysław.Tak to jest jak Gollob ma słaby dzień.Jak zdobywał mistrza świata to nikogo z pieniaczy nie było.
    mój nick nijak się ma do L.Tyllingera; odrób lekcje;
    a Gollob mistrza świata może zdobył, co zresztą cenię i szanuję, ale sympatię do niego jako człowieka mam dużo mniejszą

  12. Powrót do góry    #2307
    Zaawansowany Awatar zeta
    Dołączył
    05-07-2003
    Postów
    1,946
    Kliknij i podziękuj
    36
    Podziękowania: 89 w 45 postach
    Dobrze, że taki słaby występ przyszedł teraz, bo to zwiastuje przynajmniej finał w Lesznie. Gollob to nie byle chłopek z Zielonej Góry, jak mu coś nie pójdzie, to z pełna determinacją pracuje by się poprawić i to robi. I zrobi to w sobotę a napinacze będą piskać...

  13. Powrót do góry    #2308
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,915
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Prawdziwy mistrz potrafi powiedzieć,że tego dnia był słabo dysponowany i tyle a tutaj ciągłe wymówki , to migrenki, rozwolnienia , alergie i cholerka wie co jeszcze. Taki z niego "miszczu". Pora już chyba ze sceny schodzić, bo coraz gorzej z nim. Bo przecież takiemu "miszczowi" nie wypada powiedzieć ,że się nie umie dopasować do toru. Niektórzy przecież piszą ,że jemu wystarczy tylko spojrzeć na tor i już jest dopasowany.

  14. Powrót do góry    #2309
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-04-2008
    Postów
    681
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 87 w 46 postach
    Takie zachowanie tylko jednej osobie mogło ujść płazem, i tylko jednej osoby znajdą się po takim zachowaniu wielbiciele, którzy będą takie zachowanie usprawiedliwiać. Ale co tam. Im słabszy Gollob tym lepiej dla Jarka.

  15. Powrót do góry    #2310
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,165
    Kliknij i podziękuj
    6,531
    Podziękowania: 8,868 w 4,880 postach
    Cytat Zamieszczone przez Tomix 76 Zobacz posta
    Prawdziwy mistrz potrafi powiedzieć,że tego dnia był słabo dysponowany i tyle a tutaj ciągłe wymówki , to migrenki, rozwolnienia , alergie i cholerka wie co jeszcze. Taki z niego "miszczu". Pora już chyba ze sceny schodzić, bo coraz gorzej z nim. Bo przecież takiemu "miszczowi" nie wypada powiedzieć ,że się nie umie dopasować do toru. Niektórzy przecież piszą ,że jemu wystarczy tylko spojrzeć na tor i już jest dopasowany.
    Ciezko sie nie zgodzic,ale chetnie bym go poogladal jeszcze kilka lat.
    Pod warunkiem,ze nie bedzie odstawial popeliny.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  16. Powrót do góry    #2311
    Ekspert Awatar ursus
    Dołączył
    28-05-2009
    Postów
    3,712
    Kliknij i podziękuj
    311
    Podziękowania: 692 w 385 postach
    "Ciezko sie nie zgodzic,ale chetnie bym go poogladal jeszcze kilka lat.
    Pod warunkiem,ze nie bedzie odstawial popeliny."

    Spoko Kingpin, sam Gollob wielokrotnie mówił , że zamierza jeszcze kilka lat pojeździć. Facet ma 41 lat , ale pamiętam wypowiedź Jerzego Buczaka ( fizjoterapeuty kadry piłkatrzy ręcznych i Stali ) , który mówił , że pod względem fizycznym Gollob ma organizm 25 latka. Nawet jak przesadził , to pewnie niewiele. Ale faktem jest , że takie występy jak w niedziele będą mu się zdarzały co jakiś czas - pewnych spraw się nie przeskoczy. Dobrze , że te 3 pkt trafiły mu się w takim meczu , taki zimny prysznic przed GP sie przyda.

  17. Powrót do góry    #2312
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,915
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Ciezko sie nie zgodzic,ale chetnie bym go poogladal jeszcze kilka lat.
    Pod warunkiem,ze nie bedzie odstawial popeliny.
    Ujrzysz jeszcze nieraz jego chamskie i bucne zachowanie, chamem nie przestaje się być od tak. Sukcesy sportowe to jedno , a osobowość to drugie. Coraz mniej szacunku ma ten gościu, wystarczy spojrzeć na Herbiego i Golloba, tu widać jak na dłoni różnice tego "MISTRZOSTWA". Golloba bronią jak narazie wyniki , choć i z tymi coraz gorzej, jak to mówią Gollob to taki "PANICZ W GUMOWCACH".

  18. Powrót do góry    #2313
    Ekspert Awatar ursus
    Dołączył
    28-05-2009
    Postów
    3,712
    Kliknij i podziękuj
    311
    Podziękowania: 692 w 385 postach
    "Ujrzysz jeszcze nieraz jego chamskie i bucne zachowanie, chamem nie przestaje się być od tak... "

    Takie właśnie idiotyczne zdanie o Gollobie mają ci , którzy w ogóle go nie znają a są pierwsi , aby wyzywać od chamów powtarzając obiegowe opinię "znafcuf". Daleki jestem od przypisywania sobie znajomości Golloba , bo tak nie jest , ale kilka razy z nim rozmawiałem i trzeba mieć coś z garem , by nazywać go chamem.

  19. Powrót do góry    #2314
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,165
    Kliknij i podziękuj
    6,531
    Podziękowania: 8,868 w 4,880 postach
    Nie bardzo wiem po co brniesz w to dalej.
    Adrenalina robi swoje,przez to i Gollob aniolkiem nie jest.
    To inny typ czlowieka niz Hancock.
    Pedersen,Crump,Miedzak,Walasek,Kasprzak i wielu wielu innych tez bardzo emocjonalnie podchodzi do porazek na torze.
    Ciezko ich nazwac chamami,bo jednak na codzien to zupelnie inni ludzie.
    Kazdemu z nas potrafi sie przydazyc jakies zachowanie z ktorego nie jestesmy dumni ,chocby podczas kibicowania czy jakis spiec tu na forum.
    Ile razy leciales "miesem" na stadionie? Ile razy "dyskutowales" na jakies epitety z innymi forumowiczami?Ile razy ublizales Gollobowi tu na forum?
    Nie wiem ,moze tego nie robiles, nie prowadze kroniki,ale sa wsrod nas i tacy co uzywali chamskiego jezyka ,wlacznie ze mna.
    Jednak ci ktorzy mnie znaja wiedza,ze do chama to raczej mi troche brakuje.
    Ogarnij sie wiec i nie oceniaj ludzi tylko przez pryzmat tego jak sie zachowuja w ekstremalnych przypadkach.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  20. Powrót do góry    #2315
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,915
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Nie bardzo wiem po co brniesz w to dalej.
    Adrenalina robi swoje,przez to i Gollob aniolkiem nie jest.
    To inny typ czlowieka niz Hancock.
    Pedersen,Crump,Miedzak,Walasek,Kasprzak i wielu wielu innych tez bardzo emocjonalnie podchodzi do porazek na torze.
    Ciezko ich nazwac chamami,bo jednak na codzien to zupelnie inni ludzie.
    Kazdemu z nas potrafi sie przydazyc jakies zachowanie z ktorego nie jestesmy dumni ,chocby podczas kibicowania czy jakis spiec tu na forum.
    Ile razy leciales "miesem" na stadionie? Ile razy "dyskutowales" na jakies epitety z innymi forumowiczami?Ile razy ublizales Gollobowi tu na forum?
    Nie wiem ,moze tego nie robiles, nie prowadze kroniki,ale sa wsrod nas i tacy co uzywali chamskiego jezyka ,wlacznie ze mna.
    Jednak ci ktorzy mnie znaja wiedza,ze do chama to raczej mi troche brakuje.
    Ogarnij sie wiec i nie oceniaj ludzi tylko przez pryzmat tego jak sie zachowuja w ekstremalnych przypadkach.


    Ja mam się ogarnąć? niby dlaczego. Dla mnie Gollob jest chamem i tyle, nikt mi nie będzie mówił jak mam oceniać ludzi. Czy wy na siłę chcecie komuś wmawiać ,żeby na Golloba złego słowa krytyki nie powiedzieć? Ludzie, jest demokracja, każdy ma prawo wyrażać swe poglądy i oceniać ludzi. Coś tutaj zajezdza "sekciarskim" językiem. Jedni Gollobia wielbią , drudzy nienawidzą i tyle! Jedni go chwalą , inni krytykują! Każde zdanie trzeba uszanować, ja nikomu nie nakazuję ,żeby Golloba nienawidził. Wyrażam swoją opinie na temat tego człowieka i tyle. Coś mi to przypomina jedną partię polityczną. Mam prawo pisać to co myśle, a określenie CHAM nie jest słowem obrażliwym (można to sprawdzić) Tyle ode mnie.

  21. Powrót do góry    #2316
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,165
    Kliknij i podziękuj
    6,531
    Podziękowania: 8,868 w 4,880 postach
    Pisz sobie co chcesz,kto ci zabrania?
    Piszac cos na tym forum musisz sie liczyc z tym ,ze ktos to oceni i albo sie z tym zgodzi albo i nie.Mozna przejsc tez kolo tego obojetnie i nie dyskutowac.
    Argument o sekcie pozostawie bez komentarza,bo strasznie wyswiechtany i glupi.
    Podalem ci tylko przyklad,ze nie zawsze mozna czlowieka trafnie ocenic po kilku wypowiedzach czy nawet zdarzeniach.Proste jak drut,bo tak naaprawde nie masz pojecia dlaczego ktos sie tak zachowuje czy wypowiada.
    Jesli to do Ciebie nie przemawia,trudno.Brnij w to dalej.
    Nienawisc to straszne uczucie i wspolczuje ludziom ktorzy maja je w sobie.
    Zastanawiam sie tylko ,jak mozna kogos nie znac a jednoczesnie nienawidzic.Dla mnie to chore.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 25-04-2012 o 14:16
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  22. Powrót do góry    #2317
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,915
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Nie napisałem ,że to sekta, czytaj uważnie.(sekciarski język, nie oznacza sekta!) Każdą opinie można podważać na różne sposoby, człowieku a po czym sie ocenia ludzi? Po czynach i słowach!!! Niektórzy widzą same zalety Golloba , inni same wady. Punkt widzenia zależy od punktu siedzienia! Ja Golloba oceniam tak, i na pewno żaden forumowicz tego nie zmieni. Nie narzucajmy komuś swego sposobu myślenia i poglądów. Zakończmy na tym , bo schodzimy z tematu.

  23. Powrót do góry    #2318
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,165
    Kliknij i podziękuj
    6,531
    Podziękowania: 8,868 w 4,880 postach
    Oceniajac czlowieka powinienes byc obiektywny.Jak widzisz same zalety lub same wady, ta ocena nigdy nie bedzie wiarygodna.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  24. Powrót do góry    #2319
    Ekspert Awatar thengel
    Dołączył
    23-05-2003
    Postów
    4,323
    Kliknij i podziękuj
    525
    Podziękowania: 939 w 479 postach
    Nie znac i nienawidzic jest tak samo chore jak nie znac i kochac Mysle jednak ze zbyt naduzywane jest slowo nienawisc w stosunku do Golloba. Ja na ten przyklad nie nienawidze go a zwyczajnie nie lubie. Jest w nim zbyt wiele rzeczy, ktore mnie jako czlowieka denerwuja/draznia i ktorych jako kibic nie toleruje u sportowcow.
    Trudno sie jednak z Toba nie zgodzic Kingpin. Mysle, ze tu na forum zbyt skrajnie sie podchodzi do jego osoby. Na skrajnosc zwolennikow odpoiadaja skrajnoscia przeciwnicy i odwrotnie. Inaczej mowiac, uwielbienie zwolennikow jest wprostproporcjonalne do niecheci przeciwnikow Golloba. Jak to mowia, rownowaga w przyrodzie musi byc.

  25. Powrót do góry    #2320
    Ekspert Awatar zigi1976
    Dołączył
    02-09-2007
    Postów
    5,715
    Kliknij i podziękuj
    1,386
    Podziękowania: 410 w 265 postach
    hehehe

    Wątek ten należy traktować jako rozrywka na tym forum, gdyż większość zwolenników misia walczy o jego dobre imie niczym armia moherowych beretów w obronie ojca tadeusza.

    Żużlowy Tadeusz jaki jest każdy widzi .

    P.S

    Dzisiaj wyczytałem, że ów miszcz przytył przez zimę 2 kg i stąd problemy. Czyżby brak brygidy dał o sobie znać?
    Skaj znajdź Tomaszkowi jakąś laskę w Gorzowie, to zobaczysz jak będzie fruwał po orbicie

  26. Powrót do góry    #2321
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,448
    Kliknij i podziękuj
    974
    Podziękowania: 1,482 w 958 postach
    Jeszcze zatęsknicie za Gollobem, kiedy zakończy karierę. Zarówno jego fanatycy, jak i zapalczywi antagoniści. Budzi skrajne emocje, ale wskażcie innego, który przyciągał większe tłumy na stadiony przez tak długie lata.

    Jedyny gość z charyzmą, który w latach naszego sprzętowego zacofania nie miał kompleksów w rywalizowaniu ze światową czołówką. Nie trawię jego wyniosłych wypowiedzi i paternalistycznego tonu w stosunku do młodszych kolegów z toru, ale zwyczajnie muszę oddać cesarzowi, co cesarskie...

  27. Powrót do góry    #2322
    Ekspert Awatar thengel
    Dołączył
    23-05-2003
    Postów
    4,323
    Kliknij i podziękuj
    525
    Podziękowania: 939 w 479 postach
    Ja tam nie wiem jak inni.. ale tesknic za nim nie bede. Mistrzow po nim bedziemy miec wielu, jak pojezdzi jeszce pare lat jak zapowiadal to mysle ze nawet za jego kariery sie doczekamy (Jarek Hampel). Cesarzowi co cesarskie? lol

  28. Powrót do góry    #2323
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,448
    Kliknij i podziękuj
    974
    Podziękowania: 1,482 w 958 postach
    Może i lol. Nie wszyscy mogą pamiętać czasy, kiedy naszego Jankesa, Dołka, Żabę i Niezatapialnego objeżdżali niemiłosiernie nawet zawodnicy z Węgier i Czechosłowacji. Żużel stał wówczas na wyższym poziomie i naszym było nieporównywalnie trudniej niż dziś Hampelowi, czy innym. Pierwszą taką naszą jaskółką był Piotr Świst, zawodnik nie mniej kontrowersyjny i obdarzony nawet bardziej niewyparzonym językiem i nie mniejszym niż TG talentem, niestety po kontuzji coraz mniej już błyszczał nawet na krajowym podwórku. Kiedy żelazna kurtyna upadła i nasi juniorzy zaczęli seryjnie zdobywać tytuły IMŚJ, w seniorce tylko Gollob zdobywał medale i liczył się na arenie międzynarodowej. Dziś siła polskiego żużla w stosunku do reszty świata jest nieporównywalnie większa i na te sukcesy trzeba patrzeć z innej perspektywy. Ja za większy sukces uważam dawne osiągnięcia Golloba niż jego tytuł sprzed dwóch lat. Za to co osiągnął na torze należy mu się uznanie, a poza torem, czy nawet obok toru, cóż... chyba nie do końca zrozumiałeś metaforę.
    Ostatnio edytowane przez polewaczka ; 25-04-2012 o 20:18

  29. Powrót do góry    #2324
    Ekspert Awatar thengel
    Dołączył
    23-05-2003
    Postów
    4,323
    Kliknij i podziękuj
    525
    Podziękowania: 939 w 479 postach
    Swiadomie kibicem zuzla zaczalem byc mniej wiecej w latach 1985-1986. Pamietam czasy o ktorych mowisz, choc bylem dzieckiem. Dyskusja na ten temat w tym watku trwa nieprzerwanie niemal od poczatku i rozciaga sie na wiele innych. Masz swoje zdanie ok, ja natomiast nie uwazam Golloba za "Cesarza" polskiego speedwaya. Uznaje jego osiagnieca sportowe, niewatpliwie jest wielkim zuzlowce jezeli chodzi o stricte sportowe podejscie do tematu. Natomiast wielkim nie oznacza ze najwiekszym. Serio nie chce mi sie rozpoczynac tej wojenki na argumenty bo jak pokazuje historia tego watka, jest bezcelowa.

  30. Powrót do góry    #2325
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,448
    Kliknij i podziękuj
    974
    Podziękowania: 1,482 w 958 postach
    Fair enough Thengel

  31. Powrót do góry    #2326
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-02-2003
    Postów
    2,606
    Kliknij i podziękuj
    51
    Podziękowania: 313 w 179 postach
    Żużel stał wówczas na wyższym poziomie
    Mit. Jak mógł stać na wyższym poziomie gdy obecnie jest w nim najwięcej pieniędzy.

  32. Powrót do góry    #2327
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,448
    Kliknij i podziękuj
    974
    Podziękowania: 1,482 w 958 postach
    Cytat Zamieszczone przez drozd Zobacz posta
    Mit. Jak mógł stać na wyższym poziomie gdy obecnie jest w nim najwięcej pieniędzy.
    A czy pieniądze to jedyny wyznacznik poziomu sportowego? Czyli wg Ciebie, jeżeli Messi czy Ronaldo zarabia x-krotnie więcej niż niegdyś Pele czy Maradona, to piłka nożna jest bardziej interesująca niż x lat temu? Nie wyciągając zdania z kontekstu, chodziło mi o poziom żużla międzynarodowego w stosunku do naszego rodzimego podwórka. Czy może inaczej: nasze zacofanie sprzętowe w relacji do rider'ów innych nacji.
    Ostatnio edytowane przez polewaczka ; 25-04-2012 o 20:06

  33. Powrót do góry    #2328
    Użytkownik
    Dołączył
    13-01-2004
    Postów
    154
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wpadka Golloba stado sępów.
    Podajcie anty gollobowcy jakieś argumenty dlaczego według was nie należy on do największych. Tylko żeby nie były typu: dał w japę Bajerskiemu ,nie dał wywiadu pseudo dziennikarzynie , machał do jakiegoś juniora ,nie umie angielskiego czy tym podobne. Jeszcze nie dawno mieliście jeden. NIE MA MISTRZA ŚWIATA.
    Nie zauważyłem żeby ktoś tu bronił zachowania Tomka każdy jego kibic broni ewentualnie jego osoby bo szacunek mu się należy.
    Moje argumenty są takie: Tomasz jest IMŚ, nie jedynym w naszym kraju lecz kilka krotnym DMŚ gdzie w większości to on brał na swoje barki ciężar i w większości dzięki jego zdobyczom pkt złoto zdobyliśmy jest multimedalistą IMP. Tomasz całe swoje pokolenie jest w czołówce światowego speedwaya jest szanowany przez wielu IMŚ a nawet jak nie był to mocno się go obawiali(przykładem jest tu choćby Tony Rickardsson,który jest niewątpliwie jednym z największych a uważa Tomka za wielkiego sportowca)... i długo by pisać ci co "siedzą w żużlu" dłużej znają statystyki ci co nie wiedzą polecam odrobienie lekcji.
    Golloba my jego kibice oceniamy za osiągnięcia sportowe, dlatego Tomek jest jednym z największych najlepszych sportowców w tym kraju. Nas nie obchodzi życie pozasportowe. W Częstochowie uwielbiany Drabik przypiął żonę do kaloryfera Jancarz podobno bił swoją to nie nasze sprawy my szanujemy ich za to co robią dla nas za to że wygrywają że wyzwalają w nas wielkie emocje.
    PS Zielonogórki czepiacie się Golloba że nie umie angielskiego a wielbicie Huszcze który po Polsku nie umie zdania sklecić , czepiacie się ambicji Golloba lub że nie ma woli walki tylko się tłumaczy alergiami itp a wielbicie Rafała Kurmańskiego który zamiast walczyć odebrał sobie życie u was to chyba nigdy nie będzie normalnie!

  34. Powrót do góry    #2329
    Ekspert Awatar thengel
    Dołączył
    23-05-2003
    Postów
    4,323
    Kliknij i podziękuj
    525
    Podziękowania: 939 w 479 postach
    Polewaczka - przeczytaj post forumowicza "sx" a zrozumiesz dokladnie (chociaz nie zakladalem ze tego nie rozumiesz ) co mialem na mysli o bezcelowej wojence na argumenty

    sx - nie chce mi sie kopac z koniem serio, dlatego przemilcze to. Ja nigdy nie uzywalem przeciwko Gollobowi argumentow, ktore Ty przytaczasz.

  35. Powrót do góry    #2330
    Użytkownik
    Dołączył
    13-01-2004
    Postów
    154
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Thengel- ja akurat nie do ciebie piłem. Ale według większości Zielonych Maradona nie jest wielkim sportowcem a za uszami ma chyba ciut więcej niz Tomek


    PS Albo inaczej Thengel przytocz jakiś argument
    Ostatnio edytowane przez sx ; 25-04-2012 o 21:15

  36. Powrót do góry    #2331
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,042
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,505 w 999 postach
    człowieku a po czym sie ocenia ludzi? Po czynach i słowach!!!
    Szkoda ,że nie wypowiadałeś sie jak Gollob dawał kupe kasy na akcjach charytatywnych.Nie potraficie obiektywnie ocenic człowieka tylko widzicie jego wady.Gdy pojawi sie jakas zaleta to od razu pod publiczke itp. Golloba można nie lubic ale jakiś szacunek mimo wszystko mu sie należy.

  37. Powrót do góry    #2332
    Ekspert Awatar thengel
    Dołączył
    23-05-2003
    Postów
    4,323
    Kliknij i podziękuj
    525
    Podziękowania: 939 w 479 postach
    Cytat Zamieszczone przez sx Zobacz posta
    PS Albo inaczej Thengel przytocz jakiś argument
    Dobra ten jeden raz, dla Ciebie. Markowanie defektow na ostatniej pozycji, niesportowe zagrywki ala "dzwignia", wypowiedz do Damiana Balinskiego "na c*uj kradniesz start?", pretensje do Dudka o wygranie z nim biegu (w Gorzowie), lekcewazenie rangi Mistrzostw Polski w ostatnich latach (od czasow gdy dosyc regularnie go objezdzaja przecietni zawodnicy w lidze), placze o zle przygotowanie nawierzchni toru, zrzucanie winy za porazki na "sraczke" i inne alergie , to te ktore przychodza mi do glowy na biezaco. Przez te wszystkie lata uzbieralo sie tego tyle, ze zdolalem wyrobic sobie o nim to samo zdanie kilkukrotnie.

  38. Powrót do góry    #2333
    Ekspert Awatar zigi1976
    Dołączył
    02-09-2007
    Postów
    5,715
    Kliknij i podziękuj
    1,386
    Podziękowania: 410 w 265 postach
    Cytat Zamieszczone przez thengel Zobacz posta
    Dobra ten jeden raz, dla Ciebie. Markowanie defektow na ostatniej pozycji, niesportowe zagrywki ala "dzwignia", wypowiedz do Damiana Balinskiego "na c*uj kradniesz start?", pretensje do Dudka o wygranie z nim biegu (w Gorzowie), lekcewazenie rangi Mistrzostw Polski w ostatnich latach (od czasow gdy dosyc regularnie go objezdzaja przecietni zawodnicy w lidze), placze o zle przygotowanie nawierzchni toru, zrzucanie winy za porazki na "sraczke" i inne alergie , to te ktore przychodza mi do glowy na biezaco. Przez te wszystkie lata uzbieralo sie tego tyle, ze zdolalem wyrobic sobie o nim to samo zdanie kilkukrotnie.
    Zapomniałeś jeszcze o nowych tłumikach i w walkę z którymi zaangażował całą żużlową Polskę. Wreszcie jak przyszło co do czego potulnie skulił ogon pozostawiając na polu walki kolegów ze szlaki.

  39. Powrót do góry    #2334
    Ekspert Awatar thengel
    Dołączył
    23-05-2003
    Postów
    4,323
    Kliknij i podziękuj
    525
    Podziękowania: 939 w 479 postach
    Zigi - obaj wiemy ze tego jest znacznie wiecej. Jak juz jednak wczesniej mowilem, nie ma sensu przepychac sie na argumenty, bo ta wojenka nie miala by konca.

  40. Powrót do góry    #2335
    Ekspert Awatar zigi1976
    Dołączył
    02-09-2007
    Postów
    5,715
    Kliknij i podziękuj
    1,386
    Podziękowania: 410 w 265 postach
    Cytat Zamieszczone przez thengel Zobacz posta
    Zigi - obaj wiemy ze tego jest znacznie wiecej. Jak juz jednak wczesniej mowilem, nie ma sensu przepychac sie na argumenty, bo ta wojenka nie miala by konca.
    Spoko , ja to czasami lubię tak w ramach rozrywki rozruszać trochę towarzystwo i mieć potem z tych peanów niezły ubaw.

    Pozdr.

  41. Powrót do góry    #2336
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,517
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Thengel, zapomniałeś o najważniejszym - na piersi ma plastron gorzowskiej Stali

    Dajcie spokój, ile razy można wałkować to samo. Pojechał słabo, nie rokuje to specjalnie dobrze - i nie widziałem, żeby ktokolwiek jakoś to negował. Przecież wiadomo, że wiecznie wygrywać nie będzie. Dlatego moim zdaniem nie powinien przedłużać tej kariery w nieskończoność, a jeśli poczuje niczym Tony w 2006, że jego czas i moc się skończyły - mam nadzieję, że jednak spasuje. Na razie trudno jednak jednoznacznie oceniać na ile była to "wpadka", na ile specyfika żużla na nowych tłumikach, na ile słabość sportowa.

  42. Powrót do góry    #2337
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-02-2003
    Postów
    2,606
    Kliknij i podziękuj
    51
    Podziękowania: 313 w 179 postach
    A czy pieniądze to jedyny wyznacznik poziomu sportowego?
    Nie jedyny, acz kolosalny. A Gollob? Jest jaki jest, to wiadomo od lat. Jest ambicjonalnie chory. I to ma dwa końce. Tworzy z niego dziwaka jako człowieka, ale i wielkiego upartego w dążeniu do celu sportowca. Pracoholika. Cos go w koncu musi napędzać. Gdzieś leży przyczyna, ze jeden ma w tyłku ze przywiezie zero, a drugiego roznosi złość i czepia się całego świata. Chora sportowa ambicja. Przykładowo Michael Jordan był podobny.

    Pewnie ten wpis przez anty będzie odebrany jako próba obrony. Takowym nie jest.

  43. Powrót do góry    #2338
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,517
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    I kto wie, czy Tomek nie będzie w przyszłości równej klasy menadżerem. W sumie wydaje mi się, że jeśli będzie nim w ogóle - może to wyglądać podobnie

  44. Powrót do góry    #2339
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,448
    Kliknij i podziękuj
    974
    Podziękowania: 1,482 w 958 postach
    A mi się wydaje, że wystarczy wizyta u dobrego okulisty i problem minie jak ręką, przepraszam szkłem odjął. Peter jakoś daje radę mimo tych paru latek więcej.

    A tak poważnie, to mnie zastanawiało, tak z psychologicznego punktu widzenia, jak TG daje sobie radę z problemami pozasportowymi, o których głośno od jakiegoś czasu, a pewnie ciągną się znacznie dłużej. Tak po prostu wsiadać na motor i zdobyć mistrza świata. W sporcie, który wymaga niesamowitej koncentracji nie tylko na torze, ale i w parkingu. Trzeba mieć psyche z kamienia.

    Być może jednak nazbierało się już tego za wiele.

  45. Powrót do góry    #2340
    Ekspert Awatar zigi1976
    Dołączył
    02-09-2007
    Postów
    5,715
    Kliknij i podziękuj
    1,386
    Podziękowania: 410 w 265 postach
    Cytat Zamieszczone przez drozd Zobacz posta
    Przykładowo Michael Jordan był podobny.
    To żeś trochę pojechał z tym Jordanem.
    Jeśli miałbym szukać analogi w żużlu to wskazałbym raczej na Ole Olsena, który na torze osiągnął dużo więcej od platiniego, a obecnie - podobnie jak przytoczony przez Ciebie MJ - działa na rzecz rozwoju swojej ukochanej dyscypliny odnosząc kolejne sukcesy.
    Dla Tomasza to są "sportowe himalaje", które zdobywają tylko nieliczne jednostki i on się do nich nie zalicza.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •