Strona 12 z 87 PierwszyPierwszy ... 210111213142262 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 496 do 540 z 3880

Wątek: Tomasz Gollob: najlepszy z największych?

  1. Powrót do góry    #496
    Użytkownik
    Dołączył
    13-01-2004
    Postów
    154
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Na przeciwległej Tomek rozpędzał się przy krawężniku , podniosło mu przednie koło i nie zmieścił się między krawężnikiem i Emilem , a następnie zgarnął go prosto w bandę.


    Jak ktoś myśli , że było to specjalnie, to niech się zajmie innym sportem.

    Ps. Jestem z Zielonej
    Nikt tu nie mówi, że to specjalnie ale na torze trzba również myśleć o zdrowi nie tylko swoim.
    Paltiniego poniosło przez co załatwił swojemu macierzystemu klubowi spadek.

    Ciekaw jestem reakcji kibiców Polonii

    EDIT :

    sfp

    Skoro miał 12 pkt i pewne miejsce w półfinale + jako pierwszy losowanie miejsca startowego, mógł sobie poprostu odpuścić. Prawda ???
    To że ty jesteś bezjajeczny.... szkoda gadać. Dzieci ci to wybaczą

  2. Powrót do góry    #497
    Ekspert Awatar wolf666
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    12,381
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 38 w 32 postach
    Jak nie Brygida, to faul, zawsze jest się do czego przyczepić, nieważne, że połowa to bajki, a druga połowa wypadek w wyniku brawurowej, żużlowej akcji.

    Cieszy mnie, że gość się nie załamał idiotyzmami SE, martwi kolejna kontuzja Emila, zresztą sprawami Polonii zajął się nawet pocieszny zigi, co naprawdę źle wróży klubowi ze Sportowej.

  3. Powrót do góry    #498
    Początkujący
    Dołączył
    18-04-2006
    Postów
    13
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    sfp

    Skoro miał 12 pkt i pewne miejsce w półfinale + jako pierwszy losowanie miejsca startowego, mógł sobie poprostu odpuścić. Prawda ???
    Nie prawda, w tym systemie punktacji liczy się każdy punkt, nie może być odpuszczania w żadnym biegu. Na koniec cyklu może się potem okazać, że tego jednego czy dwóch punktów zabrakło do mistrzostwa.

  4. Powrót do góry    #499
    Stały bywalec Awatar KS_FALUBAZ
    Dołączył
    18-04-2007
    Postów
    1,381
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 65 w 43 postach
    czyli Polonii gratujemy 1 ligi....

  5. Powrót do góry    #500
    Stały bywalec Awatar T_rex
    Dołączył
    15-05-2003
    Postów
    1,072
    Kliknij i podziękuj
    41
    Podziękowania: 28 w 16 postach
    Akcja w wykonaniu Golloba spowodowana przekonaniem (trudno się nie zgodzić) o świetnej formie.Gollob jest w takim gazie ,że pojechał w stylu "jakbym nie pojechał,gdzie bym nie pojechał to i tak ich wszystkich zaraz wyprzedzę".Skończyło się źle dla Emila (szkoda chłopaka), ale mogło się skończyć o wiele gorzej dla Golloba i powinien nasz mistrz wziąć to pod uwagę ,żeby nie doszło do sytuacji ,że np. mając dwudzisto- punktową przewagę nie będzie w stanie wystąpić w dwóch ostatnich GP.


  6. Powrót do góry    #501
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Pomimo tego, że była to kraksa, jakich wiele na żużlowych torach, to jednak nie takie proste. Jedno wejście taranem i już wiemy, kto spadnie z ekstraligi ;) Emila szkoda, choć on sam przekonuje się teraz, że nosił wilk razy kilka :)

    Ciekawe czy w Bydgoszczy dalej dozgonnie kochają Golloba?

  7. Powrót do góry    #502
    Użytkownik
    Dołączył
    04-06-2004
    Postów
    316
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    wlasnie po raz kolejny tomcio udowodnil, ze jest *****istym zuzlowcem, ale niestety rowniez najzwyklejszym na swiecie prostakiem.akcja na emilu plus odpychanie kamery?!co to kur*a ma byc?nie place abonamentu zeby mi jakis pacan kamere zabieral!nie uwazam sie za antypolaka jak pisze kolega powyzej, ale jak gollob jedzie pierwszy to az mnie skreca, na szczescie w ostatnim biegu moglem sie rozluznic :)

    trzymam kciuki za Hampela!

  8. Powrót do góry    #503
    Użytkownik
    Dołączył
    05-02-2007
    Postów
    74
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    a jak kołodziej zrobil identyczna akcje na rusku to szczekales tak ?

  9. Powrót do góry    #504
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-02-2002
    Postów
    1,732
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Ale was boli że Tomek ma lidera ojj boli was, a wej¶cie jak każde nie raz falubazy tak wchodziły i jakos nie było w tym nic złego, Emil koniecznie chciał zamknać Tomka jak zobaczył że wchodzi przy kredzie st±d kraksa i nic więcej ale z tego co widać nie potwierdzono złamania więc juz odpu¶ć sobie temat, a Polakiem nie jeste¶ tylko szumowina i tyle w temacie


  10. Powrót do góry    #505
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-11-2005
    Postów
    1,527
    Kliknij i podziękuj
    148
    Podziękowania: 253 w 135 postach
    Widziałem bieg i nie ma tam jakiegoś ogromnego błędu Golloba. Oczywiście atak był ostry ale miał tam trochę miejsca. Praktycznie to Emil próbował zamykać Golloba przez co zabrakło miejsca dla Golloba. Ile razy Emil atakował rywali w taki lub nawet gorszy sposób ? Jak się udawało to można było przeczytać posty tych samych osób, którzy piszą teraz o Gollobie jako chamie na torze, że taki jest sport i tak się jeździ. Niestety powiedzenie niósł wilk razy kilka ponieśli i wilka pasuje tutaj jak ulał.
    Nie chce generalizować ale chyba największą grupę nawiedzonych kibiców na forum ma chyba tutaj Falubaz. Każda możliwa okazja żeby napisać jakieś bzdury o Gollobie jest skrzętnie wykorzystywana. Artykuł w super expressie itd Nie wiem po co wpi... się w nie swoje sprawy. Nie znacie prywatnie człowieka a plotkujecie jak stare baby. Żużel to żużel a prywatne sprawy Gollobów to tylko i wyłącznie ich broszka. Kibicuje Hampelowi i życzę mu złotego medalu w IMŚ ale w tym roku z taką determinację to chyba Gollob go zdobędzie. Można lubić albo nie lubić Golloba ale trzeba przyznać , że jak mało kto zasłużył na złoto, będzie to zwieńczenie jego kariery.

  11. Powrót do góry    #506
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-04-2002
    Postów
    679
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 34 w 11 postach
    Bądź co bądź nawet najzagorzalsi przeciwnicy Golloba muszą przyznać że motocykl ma opanowany jak nikt inny, dlatego też pozwala sobie na torze na takie akcje których prawie nikt inny nie wykonuje. Podobnych ataków zakończonych powodzeniem wykonywał już sporo. Tym razem podniosło mu koło i po prostu nie wyhamował należycie przed łukiem wpadając na Emila. Nieszczęśliwy splot okoliczności a nie specjalne zagranie. Oczywiście co niektórzy zielonogórcy i im podobni wydali już wyrok: "po******", "prostak" itd, ale to ludzie zapalczywi są, o prostym języku, niewychowani należycie i z dezynterią antygollobową. Należy im wybaczyć :)

    A to odpychanie kamery? Adrenalina, nerwy itd. To się zdarza. Przykład:

    http://www.youtube.com/watch?v=GHSgAmpLXkE

  12. Powrót do góry    #507
    Stały bywalec Awatar chloroform
    Dołączył
    06-05-2008
    Postów
    937
    Kliknij i podziękuj
    487
    Podziękowania: 207 w 124 postach
    Ale was boli że Tomek ma lidera ojj boli was, a wej¶cie jak każde nie raz falubazy tak wchodziły i jakos nie było w tym nic złego, Emil koniecznie chciał zamknać Tomka jak zobaczył że wchodzi przy kredzie st±d kraksa i nic więcej ale z tego co widać nie potwierdzono złamania więc juz odpu¶ć sobie temat, a Polakiem nie jeste¶ tylko szumowina i tyle w temacie
    Wiedziałem że z czasem wyjdzie jednak na to że to wina Emila a nie Golloba

  13. Powrót do góry    #508
    Ekspert
    eksModerator FTSL

    Dołączył
    28-07-2003
    Postów
    3,922
    Kliknij i podziękuj
    147
    Podziękowania: 99 w 53 postach
    Ale was boli że Tomek ma lidera ojj boli was, a wej¶cie jak każde nie raz falubazy tak wchodziły i jakos nie było w tym nic złego, Emil koniecznie chciał zamknać Tomka jak zobaczył że wchodzi przy kredzie st±d kraksa i nic więcej ale z tego co widać nie potwierdzono złamania więc juz odpu¶ć sobie temat, a Polakiem nie jeste¶ tylko szumowina i tyle w temacie
    Gdzie zobaczył, w lusterku? Weź może się nie kompromituj takim wpisem. Czasem trzeba bronić ulubionego zawodnika przed atakami padlinożerców, którzy tylko czekają na jakieś potknięcie Golloba ale jednak nie przesadzajmy. Przed momentem obejrzałem powtórkę tego biegu i wina Tomka ewidentna, co tu się dużo rozpisywać. Żadnemu zawodnikowi nie powinno się życzyć kontuzji nawet jeśli taki zawodnik sam jeździ niebezpiecznie i także przez niego nie raz inny zawodnik miał kontuzję. O tym, że było to zrobione specjalnie przez Golloba też pisać mogą jedynie dyletanci którzy albo się na żużlu nie znają, albo nienawiść do Tomka przesłania im oczy.

    --

    Wolfie:

    Spoko, Emil przez całą przeciwległą prostą nie obejrzał się ani razu, Gollob był na wyjściu z 1. wirażu o motor lub dwa z tyłu, ale Emil widział Tomka :) Jeśli taka ma być prawda to ok, kompromituję się w całej rozciągłości.

    --

    Dodam może jeszcze jedno. Wielką sztuką jest przyznać się do własnego błędu, co moim zdaniem Gollob w najbliższej przyszłości uczyni w jakimś wywiadzie. Już gest przepraszający Emila był swego rodzaju wzięciem odpowiedzialności na siebie.
    #MistrzJestJeden

  14. Powrót do góry    #509
    Ekspert Awatar wolf666
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    12,381
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 38 w 32 postach
    Gulas, tym razem ty się kompromitujesz.
    Żużlowcy mają oczy dookoła głowy i to naturalne, że Emil chciał i zamknął Tomka, co zaowocowało taranem.
    Nie mówimy o winie, ewidentnej, mówimy o walce na torze i adrenalinie.
    Na wieść o złamanym nadgarstku Emila szumowiny ucieszyły się i zaczęły prorokować, ich radość trwała jednak krótko i do następnego razu.

  15. Powrót do góry    #510
    Użytkownik Awatar smok
    Dołączył
    15-01-2003
    Postów
    152
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Greg Hancock wlaczyl sie do waszej dyskusji na twitterze:

    Bummer 4 Sayfutdinov last nite. Hope he is ok. 1st time I've seen Gollob out of control since about Hackney 1995! What's up?

    Na hackney to sie jednak skonczylo troche wieksza draka niz wczoraj

  16. Powrót do góry    #511
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-02-2002
    Postów
    1,732
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Gulas a gdzie ja napisałem że Tomek niewinny? jedynie że widać jak Emil stara się zamkn±ć Tomka i tyle a Ty odrazu o kompromitacji co sam zreszt± uczyniłe¶, nie widziałe¶ że zawodnicy potrafi± zobaczyć zawodnika obok? patrz±c że tego ataku mógł się spoedziewać patrz walka z THJ i jak Młody szwed odstapił od zamykania a chciał po orbicie Tomka wyprzedzić, Emil chciał wej¶ć za wszelk± cene w krede i tyle atak Tomka za wczesnie ale nie chamski i nie po to żeby połamać Emila co już mariusz i zigi do spółki przekazuj± Nam tu

  17. Powrót do góry    #512
    Ekspert
    eksModerator FTSL

    Dołączył
    28-07-2003
    Postów
    3,922
    Kliknij i podziękuj
    147
    Podziękowania: 99 w 53 postach
    http://www.youtube.com/watch?v=BzaXX2dlOpg

    Obejrzyj sobie i zobacz w którym momencie Tomek znalazł się obok Emila tak by ten mógł Golloba zobaczyć.
    #MistrzJestJeden

  18. Powrót do góry    #513
    Ekspert Awatar wolf666
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    12,381
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 38 w 32 postach
    http://www.youtube.com/watch?v=BzaXX2dlOpg

    Obejrzyj sobie i zobacz w którym momencie Tomek znalazł się obok Emila tak by ten mógł Golloba zobaczyć.
    Tomek nie odpuścił, Emil się nie wystraszył, end of the story.

    Zagrywka w stylu Dzika, zabrakło 3,5 milimetra.

  19. Powrót do góry    #514
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-08-2007
    Postów
    965
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    [(...)
    Obejrzyj sobie i zobacz w którym momencie Tomek znalazł się obok Emila tak by ten mógł Golloba zobaczyć.
    Nikt nie pisze o winie Emila. Tomek też nie protestował, przeprosił. Natomiast czy Emil widział Golloba? Jeśli nie widział, to na pewno słyszał. To nie playstation żeby siedzieć sobie wygodnie i patrzeć przed siebie. Słyszysz że ktoś się zbliża i zamykasz go do krawężnika. Mam wrażenie że Gollob liczył że Emil wejdzie szeroko i będzie jechał szybką ścieżką środkiem toru, tak jak wszyscy. Emil jednak zrobił inaczej, przyciął do krawężnika. Chwilę wcześniej widać jak Gollob złapał przyczepną, podniosło mu koło i dzwon gotowy.
    Całe szczęście że Emil cały.

    P.S.

    pytanie do hien z ZG: co wam daje pisanie głupich postów? Poważnie pytam.

  20. Powrót do góry    #515
    Ekspert Awatar apator_uk
    Dołączył
    26-07-2009
    Postów
    5,760
    Kliknij i podziękuj
    1,715
    Podziękowania: 1,577 w 919 postach
    Tomek nie odpuścił, Emil się nie wystraszył, end of the story.

    Zagrywka w stylu Dzika, zabrakło 3,5 milimetra.
    Na moje to Emil nawet nie widzial Golloba i scinal do kredy, chyba sie nie spodziewal ze Gollob go dogoni na drugim luku bo na wyjsciu z pierwszego jeszcze mial spora przewage.

  21. Powrót do góry    #516
    Początkujący
    Dołączył
    10-08-2010
    Postów
    17
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    pytanie do hien z ZG: co wam daje pisanie głupich postów? Poważnie pytam.
    No wła¶nie też się nad tym bardzo głęboko zastanawiam, skończyło się jak się skończyło, taki jest żużel. Nie rozumiem tylko dlaczego zawsze trzeba oczerniać Tomka...

  22. Powrót do góry    #517
    Ekspert Awatar Zybsson
    Dołączył
    12-04-2003
    Postów
    3,154
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 3 w 2 postach
    po raz trzeci powtórzę...

    psy szczekają, a karawana jedzie dalej

    A gdy pieski głośniej słychać, to karawana szybciej jedzie :)

    wczoraj 17, dzisiaj 17... :)


  23. Powrót do góry    #518
    Stały bywalec Awatar Agent_Cooper
    Dołączył
    26-03-2007
    Postów
    1,405
    Kliknij i podziękuj
    41
    Podziękowania: 245 w 141 postach
    Załamać się można . Co zawody to strzał w pysk od Tomka dla jego oponentów :D

    Co tu teraz pisać? Skąd wziąść temat do oczerniania? Może fakt coś przygotuje w tym tygodniu?, aby Tomek jechał na jeszcze większej kur...ie hehe

  24. Powrót do góry    #519
    Początkujący
    Dołączył
    10-08-2010
    Postów
    17
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Paltiniego poniosło przez co załatwił swojemu macierzystemu klubowi spadek.

    Ciekaw jestem reakcji kibiców Polonii
    Kibice to niech podziekują swoim zawodnikom, że tak genialnie jechali w tym sezonie, że teraz ma Polonia nóż na gardle...

    A wiesz co kolego zigi? ja za to jestem ciekaw co Ty na dzisiejszy fenomenalny występ Tomka i można powiedzieć, że fatalny swojego klubu? pętla na szyje?

    Tomasz Gollob: najlepszy z "największych!!![b]

  25. Powrót do góry    #520
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Dziś mieliśmy powtórkę z rozrywki. Gollob myślał, że Protasiewicz mu zrobi eleganckie miejsce i pewno nie złamie się w łuk, dopóki nie dojedzie do bandy. Oczywiście Gorzów bił brawo, bardzo im się to podobało.

  26. Powrót do góry    #521
    Stały bywalec Awatar Lorens
    Dołączył
    13-06-2005
    Postów
    698
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Agent - samo sedno o strzale w pysk dla oponentow - pokazal to dzisiejszy mecz w Zielonej Gorze :D

    Zigi chcial reakcji kibicow Polonii - prosze bardzo:
    tomek popelnil blad. Zobaczyl mozliwosc zaatakowania i sprobowal niestety skonczylo sie jak skonczylo - takie akcje sa dla najodwazniejszych i dla najbardziej ambitnych - tak robili i Nicki i Crump i Hancock i Emil i Hans i wielu wielu innych ktorzy spijali smietanki zuzlowych torow. A to ze nie wyszlo bo Tomek sie pospieszyl zamiat poczekac na kolejne kolka bo byl szybszy wyraznie...mowi sie trudno - szkoda tego jednego punktu ktory bylby wazny - zreszta kazdy w SGPpunkt jest wazny. Ale dobrze ze Tomek byl swiadom bledu i przeprosil Emila... A czy spuscil tym faktem poloniado I ligi? byc moze i tak...przynajmniej bedzie mozna spokojnie z murawy zdjecia robic :-)
    I`m rozdajin` pozdrowieniaz:
    Lawrence
    Bydgoszcz
    www.speedway-photography.pl

  27. Powrót do góry    #522
    Ekspert Awatar Zybsson
    Dołączył
    12-04-2003
    Postów
    3,154
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 3 w 2 postach
    Dziś mieliśmy powtórkę z rozrywki. Gollob myślał, że Protasiewicz mu zrobi eleganckie miejsce i pewno nie złamie się w łuk, dopóki nie dojedzie do bandy. Oczywiście Gorzów bił brawo, bardzo im się to podobało.
    czekałeś na to, co?

    ale co tam, lepiej pier*** krzesełkiem na tor...

  28. Powrót do góry    #523
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,847
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    ale co tam, lepiej pier*** krzesełkiem na tor...
    A co ma krzesełko wspólnego z Gollobem ?

    No fakt ma, i jeden i drugi stosują bandyckie praktyki :)

  29. Powrót do góry    #524
    Ekspert Awatar Zybsson
    Dołączył
    12-04-2003
    Postów
    3,154
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 3 w 2 postach
    A co ma krzesełko wspólnego z Gollobem ?

    No fakt ma, i jeden i drugi stosują bandyckie praktyki :)
    jeżeli byś miał choć trochę oleju we łbie, a nie farsz do pierogów, jak ktoś zauważył, to byś wiedział, że pisząc o krzesełku odniosłem się do tekstu o kibicach Gorzowa, którzy mieli klaskać po upadku Protasiewicza... a nie do Golloba, wieśku...


  30. Powrót do góry    #525
    Użytkownik
    Dołączył
    13-01-2004
    Postów
    154
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dziś mieliśmy powtórkę z rozrywki. Gollob myślał, że Protasiewicz mu zrobi eleganckie miejsce i pewno nie złamie się w łuk, dopóki nie dojedzie do bandy. Oczywiście Gorzów bił brawo, bardzo im się to podobało.
    Bzdury piszesz bo Pepcio nie potrafi złamać się w łuk. Próbuje a to konczy się zazwyczaj.. bączkiem!

  31. Powrót do góry    #526
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Zybson, nie podburzaj, bo śmieszny się robisz. Nikt na to nie czekał, żaden szanujący się kibic żużla nie życzy żadnemu zawodnikowi takich sytuacji. Nadajesz te same zdania, nadawaj sobie dalej. Może powinienem naszego pochwalić, sam już nie wiem.

    Masz to gdzieś, prawda? Tomasz jest najlepszy, a cel uświęca środki. Wielki obrońca uciśnionych.

  32. Powrót do góry    #527
    Użytkownik
    Dołączył
    05-02-2007
    Postów
    74
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    nic tak nie cieszy jak miazga w wykonaniu Golloba i płaczące Falubazy : )

  33. Powrót do góry    #528
    Ekspert Awatar Zybsson
    Dołączył
    12-04-2003
    Postów
    3,154
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 3 w 2 postach
    Zybson, nie podburzaj, bo śmieszny się robisz. Nikt na to nie czekał, żaden szanujący się kibic żużla nie życzy żadnemu zawodnikowi takich sytuacji. Nadajesz te same zdania, nadawaj sobie dalej. Może powinienem naszego pochwalić, sam już nie wiem.

    Masz to gdzieś, prawda? Tomasz jest najlepszy, a cel uświęca środki. Wielki obrońca uciśnionych.
    ty to napisałeś, nie ja...

    ja sytuacji nie widziałem, więc jej nie komentuję... odniosłem się do zupełnie czegoś innego

    wskaż mi człowieku zdanie, w którym napisałem, że cel uświęca środki...? pokaż, bo w tym momencie mnie oczerniasz...

    A Tomasz jest najlepszy, to fakt... w tym sezonie, zdecydowanie...

  34. Powrót do góry    #529
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Nie będę się kłócił, bo to właściwie bezcelowe. Tyle tylko można wywnioskować, jak czepiasz się każdego zdania, które nie chwali jazdy twojego idola. To wszystko z mojej strony.

  35. Powrót do góry    #530
    Początkujący
    Dołączył
    10-08-2010
    Postów
    17
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dziś mieliśmy powtórkę z rozrywki. Gollob myślał, że Protasiewicz mu zrobi eleganckie miejsce i pewno nie złamie się w łuk, dopóki nie dojedzie do bandy. Oczywiście Gorzów bił brawo, bardzo im się to podobało.
    Boli Cie to, że Tomek kolejny raz pokazał klasę a Ty tak naprawdę nie mogłeś nic zrobić tak jak reszta magicznego teamu... przykre. Teraz pewnie siedzisz i się cieszysz, że na torze wynikła taka sytuacja, że możesz coś napisać, bo tak nie miałbyś za bardzo co:)

  36. Powrót do góry    #531
    Użytkownik
    Dołączył
    12-08-2010
    Postów
    409
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dziś mieliśmy powtórkę z rozrywki. Gollob myślał, że Protasiewicz mu zrobi eleganckie miejsce i pewno nie złamie się w łuk, dopóki nie dojedzie do bandy. Oczywiście Gorzów bił brawo, bardzo im się to podobało.
    No oczywiście. Jak ktoś jest tak cienki, że musi się kłaść na tor ze strachu to nie nasza wina. A brawa faktycznie należały się. Bynajmniej nie temu, co się położył. Może był śpiący??

  37. Powrót do góry    #532
    Ekspert Awatar maci78
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    4,205
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 539 w 357 postach
    w tej chwili wygląda to tak że Gollob nerw osobisty przenosi na tor. Biada jak ktoś jedzie przed nim.
    2 akcje w jeden weekend to tyle co przez ostatnie 5 lat.

    Racje ma Herbie pisząc "What's up" oby tylko "znowu" nie stracił mistrza bo ktoś potraktuje go tak samo jak on Emila czy Pepe.


    W tej chwili Tomek w GP zamiast spokojnie kontrolować sytuacje wdaje się w przepychanki na torze co może i już mogło skończyć się źle.

  38. Powrót do góry    #533
    Ekspert Awatar Roberto
    Dołączył
    21-08-2002
    Postów
    7,400
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 204 w 56 postach
    To jest niby to bandyckie wjechanie Tomka w Protasa:

    http://www.dualsport.zg.pl/speedway/...dek/index.html

    http://www.youtube.com/watch?v=6-WwN...layer_embedded

    ?

    Trzeba przyznać, że komentarz Mariusza wiernie oddaje to co się działo na torze;

    Ale ma jednak pusto we łbie jak mało który zawodnik. Ten atak na Pepe w 8 biegu to niemalże kopia wczorajszego ataku na Emila. Na pełnym gazie ładuje się w zawodnika który zaczyna składać się w łuk. Siedziałem akurat na ty łuku i widziałem, ze w ostatniej chwili Pepe widząc co się święci (pewnie oglądał wczorajsze popisy Golloba) próbował poszerzyć ten manewr. Skończyło się tym, ze Gollob podciął w ostateczności jego koło. Gdyby nie manewr Pepe poszli by obaj w bandę na pełnej szybkości i kto wie czy nie razem z Pawlickim.

  39. Powrót do góry    #534
    Ekspert Awatar maci78
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    4,205
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 539 w 357 postach
    bandyckie jak bandycki ale Tomek raczej starał się unikać niebezpiecznych sytuacji a w tej chwili jeździ bardzo na granicy i jak nie zacznie lekko odpuszczać znowu pożegna się z tytułem mistrza oglądając finałowe GP w bydzi ze szpitala.

  40. Powrót do góry    #535
    Ekspert Awatar _Dziobak_
    Dołączył
    07-08-2002
    Postów
    3,992
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    bandyckie jak bandycki ale Tomek raczej starał się unikać niebezpiecznych sytuacji a w tej chwili jeździ bardzo na granicy i jak nie zacznie lekko odpuszczać znowu pożegna się z tytułem mistrza oglądając finałowe GP w bydzi ze szpitala.
    Zapewne tak jak pewnie Pedersen kiedy zdobywal swoje tytuly :)
    Gollob nic nie zmienil w swojej jezdzie, dzisiejszy wypadek to zbieg okolicznosci gdyz trojka zawodnikow razem dojezdzala do luku.


  41. Powrót do góry    #536
    Ekspert Awatar maci78
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    4,205
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 539 w 357 postach
    może tak, ale Tomek raczej przyzwyczaił nas do przemyślanych ataków - na pewniaka. Teraz jeździ baaardzo ale to baaardzo na granicy.
    Tak samo jak Emil czy Nicki. Jaki jest ten sezon dla Emila czy Nickiego każdy widzi i jest to efekt wielu upadków. W sobotę Tomek miał szczęście że poleciał obok Emila a nie z Emilem, następnym razem tego szczęścia może zabraknąć...

  42. Powrót do góry    #537
    Użytkownik
    Dołączył
    26-06-2009
    Postów
    90
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękował 6 razy w 1 poście
    Jeśli chodzi o wypadek z Emilem, to wina Golloba ewidentna.

    Jednak sytuacja w Zielonej już nie jest taka klarowna.
    Po obejrzeniu powyższych linków uważam, ze Protas też tu jest w pewnym sensie współwinny, w każdym razie IMHO nie było tu żadnego brutalnego ataku ze strony Golloba.

  43. Powrót do góry    #538
    Zbanowany
    Dołączył
    21-06-2008
    Postów
    456
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jednak sytuacja w Zielonej już nie jest taka klarowna.
    Po obejrzeniu powyższych linków uważam, ze Protas też tu jest w pewnym sensie współwinny, w każdym razie IMHO nie było tu żadnego brutalnego ataku ze strony Golloba.
    Po obejrzeniu tego zdarzenia z takiego ujęcia- nie widzę winy Golloba. Po wyjściu z 1 łuku widać wyraźnie ze to Protasiewicz ma problemy z płynną jazdą. Tak jak Pawlicki tak i Gollob- jechali torem jazdy równoległym do bandy. Protasiewicz zaskoczony tym ze nagle po lewej ma 2 zawodników Stali- wyprzedzających go z palcem w ..., postanowił założyć się na Golloba. Nie wziął jednak pod uwagę, że Gollob nabierał prędkości i dlatego Protasiewicz nie położył się przed ale na tylne koło Golloba.

  44. Powrót do góry    #539
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-11-2007
    Postów
    560
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    Nawet jeśli w chwili składania się przez Protasa był on tylko koło przed Gollobem to moim zdaniem Tomek powinien dostosować tor jazdy do toru jazdy Piotrka. To, że był rozpędzony go nie tłumaczy gdyż to on powinien przewidzieć i być w stanie zareagować na zachowanie zawodnika jadącego przed nim. A co robi Gollob? Nadal jedzie prosto.

  45. Powrót do góry    #540
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-08-2004
    Postów
    1,454
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Jezeli ktos tu widzi wine Golloba musi byc albo idiota albo antygollobem (co nie zrobi jest winny,nawet jak da 30 tysi na chore dziecko)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •