Strona 74 z 87 PierwszyPierwszy ... 2464727374757684 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 3,286 do 3,330 z 3880

Wątek: Tomasz Gollob: najlepszy z największych?

  1. Powrót do góry    #3286
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,043
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,505 w 999 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Tak samo smieszne, jak próba porównania Falubazu i Golloba.
    Nie wiem co Ty widzisz smiesznego w tym? dałem Ci ewidentne przykłady ile zdobył Falubaz (zawodnicy w jego barwach) i Gollob. I co w tym śmiesznego? nie rozumiesz tych statystyk czy co bo nie kumam?

  2. Powrót do góry    #3287
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,518
    Kliknij i podziękuj
    2,646
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    ps. T-ZG: masz rację nie ma co porównywać G do CZ
    Wiadomo. Bidonowi do CZ troche brakuje...smród który sie ciagnie po jego zachowaniach ewidentnie wskazuje na G. Taki to z niego sympatyczny zawodnik. Normalnie bardziej sympatyczny niz Herbie

  3. Powrót do góry    #3288
    Ekspert Awatar Falubaz
    Dołączył
    11-12-2001
    Postów
    3,522
    Kliknij i podziękuj
    2,532
    Podziękowania: 1,748 w 766 postach
    Oj panowie, ale żużel w publicznej tez chyba był zawsze, najpierw Ciszewski, potem na początku lat 90' jakies turnieje, mistrzostwa i złote kaski dopiero canal plus, a potem wizja zajeły temat.
    chyba że mi pamieć płata figla i cos mylę.

  4. Powrót do góry    #3289
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-02-2003
    Postów
    2,606
    Kliknij i podziękuj
    51
    Podziękowania: 313 w 179 postach
    Niby był od zawsze, ale bylo go bardzo mało. O wiele mniej niz skokow narciarskich. Ja pamietam kazda transmisje zuzla w TVP i nie bylo tego sporo. Dosc powiedziec ze FIMS 89 badz 91 nie bylo w ogole w tvp. Co roku T4S był, mistrzostwa swiata tez. O Olimpiadzie nie wspominając.

  5. Powrót do góry    #3290
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-09-2005
    Postów
    877
    Kliknij i podziękuj
    25
    Podziękowania: 100 w 60 postach
    OJ misie!

    Mam dla was dwa ciekawe linki...

    1. Rok 1997 - TG w pojedynke przechyla szale zwycięstwa na w69 dla Bydgoszczy.

    http://www.youtube.com/watch?v=27ZaZkUihmU

    2. Rok 2013 - TG w pojedynke przechyla szale zwyciestwa naw 69 dla Torunia.

    http://www.youtube.com/watch?v=dHjBpXGLCjo

    16 lat roznicy miedzy wydarzeniami, 16 lat demolowania nastrojów na w69, wiec i tej złości i gniewu wcale sie nie dziwie Toć to pod syndrom już pod chodzi.

    Swoją drogą dwie perełki przy okazji materiału:

    Kulturalna od zarania dziejów widownia obrzucała regionalnym zwyczajem dziesiątkami butelek TG i obecnego kapitana Falubazu. Bo buc, bo cham, bo wyjechal na tor i wygrał a to już wystarczający powód by go wygwizdac i obrzucac gównem.

    Akcja Protas - Huszcza do zludzenia przypomina akcje Miedziak Emil.
    Ostatnio edytowane przez TomiX ; 04-02-2014 o 23:24

  6. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi TomiX za jego przydatny post!

    Buszmen (04-02-2014), spitt22 (04-02-2014), ursus (05-02-2014)

  7. Powrót do góry    #3291
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-02-2003
    Postów
    2,606
    Kliknij i podziękuj
    51
    Podziękowania: 313 w 179 postach
    !997. Tomasz odstawił koncert. To był dzien po GP we Wrocku. Miałe nieodparta chec pojechania na ten mecz prosto z GP, ale budżet nie ten. No wiec zaryzykowałem, ze pokaze tv. Mimo wszystko mecze z polskiej ligi to był nico, człowiek marzył zeby luknac mecza w kolorach Valsarny. Do dzis nie obejrzałem ani jednego pojedynku Tomka w barwach Hagfors.

    Zarazem mala zagadka graficzno-tv. Kogo przedstawia sylwetka podająca kolory kasków?
    Ostatnio edytowane przez drozd ; 04-02-2014 o 23:44

  8. Powrót do góry    #3292
    Ekspert Awatar Falubaz
    Dołączył
    11-12-2001
    Postów
    3,522
    Kliknij i podziękuj
    2,532
    Podziękowania: 1,748 w 766 postach
    Tomix, ile razy w ostatnim 5-leciu Tomasz Gollob odstawil nas ze swoja ekipą z play offów albo pozbawił cenniejszych medali, a ile razy to jego klub obrywal. Przypomnij mi proszę, bo nie wiem skąd u nas te kompleksy.
    ps. to nie ty miałeś tak miękki kręgosłup i do niedawna podszywałeś sie pod kibca Falubazu?

  9. Powrót do góry    #3293
    Ekspert Awatar kolarz
    Dołączył
    25-07-2002
    Postów
    6,402
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3,117 w 1,492 postach
    Cytat Zamieszczone przez falubaz Zobacz posta
    ps. to nie ty miałeś tak miękki kręgosłup i do niedawna podszywałeś sie pod kibca Falubazu?
    nie podszywał się, to niestabilna konstrukcja psychiczna. dziś kibicuje gollobowi, jutro będzie na niego pluć.

  10. Powrót do góry    #3294
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-09-2005
    Postów
    877
    Kliknij i podziękuj
    25
    Podziękowania: 100 w 60 postach
    Mieszkam i pracuje w ZG. Dla falubazu kibicowałem dość długo, czułem sie częscią tej drużyny - w wymiarze kibicowskim rzecz jasna. Byłem na meczu w roku 1997 i widziałem ten wypadek na własne oczy. Chodziłem często ogladać treningi po szkole jako, że na stadion miałem blisko a żużel zdawał sie być moją pasją. Wówczas ludzi tych, których wtedy ogladano w telewizji i na meczach, ja miałem na wyciągniecie reki, czasem udało sie pogadać, to z Kurmanem to z Szymkiem to z kims innym. Z czasem kiedy sport okazał się być dodatkiem zamiast produktem pierwszego planu i ja znalazłem sobie inne rozrywki. Dziś już patrze na to chłodniejszym okiem, a już na pewno mniej ograniczonym terytorialnie Udało mi sie uniknąć odurzenia magią, ot cały sekret. Skończcie zatem z tym dopisywaniem mi kolejnych miast urodzenia, a dopuście do swoich głów, że nie każdy musi kochać ten klub.

    Co do drugiej częsci. Nie co roku TG prowadził drużyny do zwycięstw na W69, to prawda. Jednakże pamiętaj, że w tym czasie były także mecze wyjazdowe falubazu na torach w Bydgoszczy, Tarnowie, Gorzówie a tam TG zwykle ogrywał zielonogórzan, on i jego druzyna. Tym niemniej bardziej chodziło mi o to,ze tak samo potrafil wam dopiec (sportowo) w 1997 roku jak i 16 lat później, kiedy niemal każdy ze składu zielonogórzan z roku 1997 jest już na emeryturze. Są nowi, młodzi, kolejni idole których plakaty dzieci wieszają Sobie w pokojach na scianach, a przyjezdza ten Gollob, ten mitologiczny wręcz już i tak jak 16 lat temu tak i dzis ogrywa lokalnych herosów. To piękne z punktu widzenia sportu, ale też w jakiś sposób tłumaczy trwającą od jakiegoś czasu nienawiść (czy tam niechęć) wobec tego zawodnika. Być może w tym roku 1997 jedną z butelek wyrzucił ojciec takiego kapitana bomby, albo innego t_zg. Oni kultywują tą "kulturę" z tym, że już wirtualnie. To troche jak z reprezentacją Polski w piłkę nożną. Zbliżają do siebie cały kraj... nie ważne na kogo głosujesz, gdzie pracujesz, ile masz lat...wszyscy z nich szydzą, wszyscy ich niecierpią, to bardzo pożyteczna rola z punktu widzenia socjologicznego!

    Kolarzu drogi, od 1995 roku kibicuje TG, bez wzgledu na druzyne i okolinczosci w jakich startowal. Nie znajdziesz posta na tym forum w ktorym go opluwam ( co najwyzej krytykuje za cos, ale nie obrażam jak to mają w zwyczaju zielonogórzanie). Nie znajdziesz takiego posta dlatego apeluje o zaprzestanie rzucania bezpodstawnych oskarżeń byleby tylko coś napisać.

  11. Już 7 użytkowników podziękowało forumowiczowi TomiX za jego przydatny post!

    Buszmen (05-02-2014), Lipa_PL (04-04-2014), apatorzgred (08-07-2014), drozd (05-02-2014), kingpin (05-02-2014), ursus (05-02-2014), welna (06-02-2014)

  12. Powrót do góry    #3295
    Zaawansowany Awatar Lee
    Dołączył
    07-05-2004
    Postów
    1,716
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 320 w 175 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Ja bym TG porównał prędzej do Gołoty.
    Charakterologicznie? No to chyba t_zg znalazł w końcu z Tobą jedną płaszczyznę. Było tak od razu, a nie przez trzy strony ciągnąć tę dysputę.

    A co do sportów dla gospodyń i "lania Niemców" - kobiety, ze względu na swą naturę, preferują raczej dyscypliny niekonfliktowe (bezkontaktowe). Indywidualnie - skoki, również tenis. Zespołowo zaś siatkówka. Nie ma fauli, przerywania gry, zasady są również proste - umieść piłkę w kwadracie przeciwnika. Są oczywiście takie dziewczęta, które sympatyzują z czarnym sportem, ale te regularnie chodzą na stadiony a nam chodzi o prime time, czy to w publicznej stacji, czy niekoniecznie. W siatce mamy Brazylię, Włochy, Serbię, Rosję, do tego jest jeszcze reprezentacja żeńska, więc tu upada trochę mit, że my Niemców musimy bić, by Onet krzyczał do nas z nagłówków, że coś się w końcu w tym rodzimym sporcie dzieje. Da się więc "stworzyć" sobie rywala, nawet z drugiej półkuli, a żużel jak był, tak jest wciąż na medialnym marginesie. Choć mam też nieodparte wrażenie, że w dużej mierze jest to dyscyplina dla wszelkiej maści historyków/statystyków, którzy chcąc kogoś nią zarazić, skłonni są z pamięci cytować: a w 97 w GP takim w biegu siódmym podniosło koło temu i owemu. Szary kibic miesiąc po mistrzostwach (siatki, ręcznej) już nie pamięta połowy wyników, ani tym bardziej rywali, i czeka na dalsze emocje, ale tu i teraz. Dla speedway'a trzeba mieć chyba trochę więcej cierpliwości.

    Cytat Zamieszczone przez TomiX
    To troche jak z reprezentacją Polski w piłkę nożną. Zbliżają do siebie cały kraj... nie ważne na kogo głosujesz, gdzie pracujesz, ile masz lat...wszyscy z nich szydzą, wszyscy ich niecierpią, to bardzo pożyteczna rola z punktu widzenia socjologicznego!
    Daj Boże, aby owo szyderstwo z pana Golloba przełożyło się kiedykolwiek choćby w ułamku procenta na popularność i obecność speedway'a w publicznej telewizji, niezależnie od poziomu tegoż.

  13. Powrót do góry    #3296
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,519
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Charakterologicznie?
    Niet.

  14. Powrót do góry    #3297
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,703
    Kliknij i podziękuj
    7,802
    Podziękowania: 7,394 w 4,358 postach
    Cytat Zamieszczone przez kolarz Zobacz posta
    falubaz, to chyba nie do końca jest tak z małyszem i gollobem...
    można nie lubić golloba (i ja korzystam z tego prawa z dużą przyjemnością), ale nie upatrywałbym przewagi skoków na żużlem lub - jak to ująłeś - adama nad tomkiem właśnie w ułomnościach charakteru golloba.

    skoki zawsze były obecne w telewizji - odkąd pamiętam i nie mam tu na myśli ery małysza, ale lata 80/90. przede wszystkim turniej czterech skoczni, mniej puchar świata. skoki to dyscyplina olimpijska, nieco elitarna (bogate niemcy i austria). zaczarowany świat, niedostępny dla polskich zawodników, z których czasem ktoś wyskoczył (fortuna) lub miał przebłyski (fijas).
    i nagle chłopak znikąd, można powiedzieć z d.upy wytrzaśnięty, wskakuje do tego świata i to od razu w buty dominatora.
    pamiętam przełom 2000/2001, śniegu po pachy, zimno i wietrznie, a ludzie na deptaku przystawali przy wystawach, żeby oglądać na telewizorach sklepowych, jak skacze małysz. nie bylo wtedy w polsce ważniejszego tematu. to był nasz bilet do lepszego świata, lek na nasze kompleksy narodowe, wieczne niepowodzenia lat 90. w piłce nożnej i innych dyscyplinach sportowych. wreszcie znalazł się ktoś, kto jak równy stawał do pojedynku z austriakami, norwegami i niemcami - schmittem, a nieco później hannawaldem.

    poza tym skoki są łatwiejsze w odbiorze. nie ma dźwigni, defektów, taśm, wykluczeń, zz-tek, przelotowych tłumików, pól startowych itd. są 2 skoki na zawodnika. kto je.bnie najdalej, wygrywa. to zrozumie każda gospodyni domowa. poza tym rekordy skoczni, olimpijskie medale, elitarny tcs. proste jak drut. jak to porównać z cyklem sgp, gdzie każdy zawodnik jedzie po kilka razy i w sumie nie wiadomo kiedy ma start? gdzie trzeba mu liczyć z uwagą punkty, bo raz wygrywa, a raz przyjedzie czwarty i do końca nie jest jasne, czy jest najlepszy, czy najgorszy?

    skok trwa kilka sekund. ogarnie to każdy umysł i pokaże każda telewizja. niepotrzebny jest komentarz ani tłumaczenie reguł. do tego wzbudzające troskę oblicze, wąsik, zabawna bułka z bananem.

    i mamy sukces dyscypliny.
    Niewątpliwie masz rację. Nie mowie ze niemiecki rywal byl jedynym determinantem. Faktycznie, Malysz trenujacy gdzies "w piwnicy" z Tajnerem to bylo cos nieslychanego. Gdzie oni tam mogli marzyc o chociazby treningach w Polsce? O jakims profesjonalizmie? Ale stworzyli taka aurę wokol siebie ze Polacy sie zakochali. Adam byl i jest jedyny w swoim rodzaju, gdyby PS organizowal plebiscyty na najpozytywniejszego sportowca wlaczajac w to emerytow, to Malysz rokrocznie wygrywalby.

    Co do latwiejszego dobioru skokow. Tak bylo. Teraz nawet ja sie od tej dyscypliny odbijam a lubialem na nia rzucic okiem jeszcze zanim Adam zaistnial. Udziwnienia, zenujace decyzje jury, jakies punkty z d.... cos za duzo tych podobienstw do zuzla..

    Cytat Zamieszczone przez Lee Zobacz posta
    Charakterologicznie? No to chyba t_zg znalazł w końcu z Tobą jedną płaszczyznę. Było tak od razu, a nie przez trzy strony ciągnąć tę dysputę.

    A co do sportów dla gospodyń i "lania Niemców" - kobiety, ze względu na swą naturę, preferują raczej dyscypliny niekonfliktowe (bezkontaktowe). Indywidualnie - skoki, również tenis. Zespołowo zaś siatkówka. Nie ma fauli, przerywania gry, zasady są również proste - umieść piłkę w kwadracie przeciwnika. Są oczywiście takie dziewczęta, które sympatyzują z czarnym sportem, ale te regularnie chodzą na stadiony a nam chodzi o prime time, czy to w publicznej stacji, czy niekoniecznie. W siatce mamy Brazylię, Włochy, Serbię, Rosję, do tego jest jeszcze reprezentacja żeńska, więc tu upada trochę mit, że my Niemców musimy bić, by Onet krzyczał do nas z nagłówków, że coś się w końcu w tym rodzimym sporcie dzieje. Da się więc "stworzyć" sobie rywala, nawet z drugiej półkuli, a żużel jak był, tak jest wciąż na medialnym marginesie. Choć mam też nieodparte wrażenie, że w dużej mierze jest to dyscyplina dla wszelkiej maści historyków/statystyków, którzy chcąc kogoś nią zarazić, skłonni są z pamięci cytować: a w 97 w GP takim w biegu siódmym podniosło koło temu i owemu. Szary kibic miesiąc po mistrzostwach (siatki, ręcznej) już nie pamięta połowy wyników, ani tym bardziej rywali, i czeka na dalsze emocje, ale tu i teraz. Dla speedway'a trzeba mieć chyba trochę więcej cierpliwości.


    Daj Boże, aby owo szyderstwo z pana Golloba przełożyło się kiedykolwiek choćby w ułamku procenta na popularność i obecność speedway'a w publicznej telewizji, niezależnie od poziomu tegoż.
    Ja sie w sumie zgadzam, ale jak sam widzisz zastapiles w swoim poscie Niemców inną perełką - Rosjanami. My, wąsaci z Polski B to nawet bardziej na nich uczuleni

    Jesli juz upierac sie przy braku Niemców - to jest to tylko jeden wyjątek potwierdzajacy regule. We wszystkich innych dyscyplinach znienawidzony w jakis tam sposob rywal odgrywa olbrzymia role. Takze, nie uwazam by mit upadl.

    Zgadza sie natomiast co do tezy ze kobiety wola te sympatyczniejsze sporty gdzie kosci sie nie lamia (skoki.. hmm) a krew nie bryzga i jeden wypadek nie musi oznaczac konca kariery

  15. Powrót do góry    #3298
    Użytkownik
    Dołączył
    11-04-2011
    Postów
    92
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 34 w 23 postach

    icon19.gif

    Cytat Zamieszczone przez TomiX Zobacz posta
    OJ misie!

    Mam dla was dwa ciekawe linki...

    1. Rok 1997 - TG w pojedynke przechyla szale zwycięstwa na w69 dla Bydgoszczy.

    http://www.youtube.com/watch?v=27ZaZkUihmU

    2. Rok 2013 - TG w pojedynke przechyla szale zwyciestwa naw 69 dla Torunia.

    http://www.youtube.com/watch?v=dHjBpXGLCjo

    16 lat roznicy miedzy wydarzeniami, 16 lat demolowania nastrojów na w69, wiec i tej złości i gniewu wcale sie nie dziwie Toć to pod syndrom już pod chodzi.

    Swoją drogą dwie perełki przy okazji materiału:

    Kulturalna od zarania dziejów widownia obrzucała regionalnym zwyczajem dziesiątkami butelek TG i obecnego kapitana Falubazu. Bo buc, bo cham, bo wyjechal na tor i wygrał a to już wystarczający powód by go wygwizdac i obrzucac gównem.

    Akcja Protas - Huszcza do zludzenia przypomina akcje Miedziak Emil.
    Po 16 latach demolowania nastrojów Falubazu Tomkowi chyba przykro się zrobiło, bo taką akcję odwalił, że przez niego Toruń nawet nie chciał walczyć z Falubazem o złoto

  16. Powrót do góry    #3299
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,518
    Kliknij i podziękuj
    2,646
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Cytat Zamieszczone przez Villanova_Junction Zobacz posta
    Po 16 latach demolowania nastrojów Falubazu Tomkowi chyba przykro się zrobiło, bo taką akcję odwalił, że przez niego Toruń nawet nie chciał walczyć z Falubazem o złoto
    Wymien mi rok po roku przez ostatnie 16 lat, w jaki sposob bidon demolowal moj nastroj ? Lub innych zielonogórzan ?

  17. Powrót do góry    #3300
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,519
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    A co powiesz o moralności człowieka, którego dumnie trzymasz w avatarze? Najpierw sprzedał swoją ojczyznę na rzecz Ukrainy, teraz próbuje się wyprzeć Ukrainy na rzecz Polski. A do tego wątpliwości budzi jego metryka. Bo ciekawa jest Twoja interpretacja. Z jednej strony pogardliwie wyrażasz się na temat zawodnika, który WYZNACZA STANDARDY jeśli chodzi o współpracę ze sponsorem. Z drugiej: gloryfikujesz handlarza paszportów.
    Ostatnio edytowane przez Buszmen ; 05-02-2014 o 22:20

  18. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Buszmen za jego przydatny post!

    apatorzgred (08-07-2014), lemur6666 (06-02-2014)

  19. Powrót do góry    #3301
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,518
    Kliknij i podziękuj
    2,646
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Jesli chodzi o wyznaczanie standardów współpracy ze sponsorem, to chyba przed bidonem zaczał ze zmienianiem czapeczek podczas wywiadu. Tylko chyba nikt, nie poszedł w ślady tych jego wyznaczonych standardów.
    Ostatnio edytowane przez t_zg ; 06-02-2014 o 00:47

  20. Powrót do góry    #3302
    Użytkownik
    Dołączył
    11-04-2011
    Postów
    92
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 34 w 23 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Wymien mi rok po roku przez ostatnie 16 lat, w jaki sposob bidon demolowal moj nastroj ? Lub innych zielonogórzan ?
    Ale to ironia z mojej strony była, ostatnie lata to piękne wtopy Golloba wraz ze Stalą z Falubazem. Teraz Gollob poszedł do Torunia gdzie pół stadionu się do niego dupą na początku sezonu odwracało a całość skończyła się ucieczką Unibaxu z finału Z POWODU GOLLOBA w końcu bez Tomka nic nie ma sensu...

  21. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Villanova_Junction za jego przydatny post!

    t_zg (06-02-2014)

  22. Powrót do góry    #3303
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    A co powiesz o moralności człowieka, którego dumnie trzymasz w avatarze? Najpierw sprzedał swoją ojczyznę na rzecz Ukrainy, teraz próbuje się wyprzeć Ukrainy na rzecz Polski.
    Zamianę Rosji na Ukrainę należy tłumaczyć problemami, jakie robiła ojczyzna na różnych polach. O zamianie Ukrainy na Polskę to jeszcze nie słyszałem, sorry Ustosunkuję się jak ewentualnie nastąpi

  23. Powrót do góry    #3304
    Zaawansowany Awatar Rif
    Dołączył
    10-04-2003
    Postów
    2,710
    Kliknij i podziękuj
    147
    Podziękowania: 797 w 454 postach
    Cytat Zamieszczone przez Villanova_Junction Zobacz posta
    Ale to ironia z mojej strony była, ostatnie lata to piękne wtopy Golloba wraz ze Stalą z Falubazem. Teraz Gollob poszedł do Torunia gdzie pół stadionu się do niego dupą na początku sezonu odwracało a całość skończyła się ucieczką Unibaxu z finału Z POWODU GOLLOBA w końcu bez Tomka nic nie ma sensu...
    Połowa stadionu? Rozumiem, że szklanka może być w połowie pełna, ale by tak mierzyć 200 osób, które zresztą przestały później chodzić na żużel w Toruniu (oficjalnie) do kilku tysięcy, które były neutralne bądź przychylne Gollobowi?

  24. Powrót do góry    #3305
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,703
    Kliknij i podziękuj
    7,802
    Podziękowania: 7,394 w 4,358 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Zamianę Rosji na Ukrainę należy tłumaczyć problemami, jakie robiła ojczyzna na różnych polach. O zamianie Ukrainy na Polskę to jeszcze nie słyszałem, sorry Ustosunkuję się jak ewentualnie nastąpi
    O samej zmianie jeszcze nie slyszales, ale o chęci juz tak. Mysle, ze do samej checi mozesz sie sprobowac ustosunkowac

  25. Powrót do góry    #3306
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,518
    Kliknij i podziękuj
    2,646
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Mi tam obojetne czy pojedzie jako Polak, czy Rosjanin, czy pod licencja ukrainska. I tak bedzie punktował i tak. Jak chce sobie chłopak załątwic polski paszport, bo ma mu to w czymś pomóc, to ja tam problemu nie widze. Gdyby bidon chciał zostać ukraińcem, też bym nic nie mówił.....wręcz bym się cieszył.

  26. Powrót do góry    #3307
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    O samej zmianie jeszcze nie slyszales, ale o chęci juz tak. Mysle, ze do samej checi mozesz sie sprobowac ustosunkowac
    Oczywiście Już kiedyś o tym pisałem, potem się zaczęli pluć co poniektórzy że jak tak można, święci

  27. Powrót do góry    #3308
    Ekspert Awatar dillinger
    Dołączył
    13-09-2009
    Postów
    6,695
    Kliknij i podziękuj
    1,315
    Podziękowania: 1,327 w 784 postach
    Mamy przecież wielu młodych, utalentowanych żużlowców. Moim zdaniem duże szanse na tytuł na Jarosław Hampel.
    No to jak, kurtuazja ze strony Golloba, czy może Gollob się nie zna, a fachowcy ze SB wiedza lepiej
    Mistrz namaścił swego następcę czy to się fanom Hampela podoba czy nie.

  28. Powrót do góry    #3309
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,535
    Kliknij i podziękuj
    679
    Podziękowania: 2,878 w 1,763 postach
    Gollob się nie zna Chyba że chodzi o longtrack, ale JHJ póki co tam nie startuje.

  29. Powrót do góry    #3310
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-07-2007
    Postów
    1,789
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 34 w 15 postach

  30. Powrót do góry    #3311
    Ekspert Awatar dillinger
    Dołączył
    13-09-2009
    Postów
    6,695
    Kliknij i podziękuj
    1,315
    Podziękowania: 1,327 w 784 postach
    i znowu:
    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/42...ampelowi-wideo
    Cała Polska powinna trzymać kciuki za Jarka Hampela - mówi Tomasz Gollob


  31. Powrót do góry    #3312
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-09-2005
    Postów
    877
    Kliknij i podziękuj
    25
    Podziękowania: 100 w 60 postach
    Można by rzec - klasyka klasyki. 1996 - Genialny Gollob w Swoim stylu prowadzi pare na zwycięstwo meczowe.


  32. Powrót do góry    #3313
    Stały bywalec Awatar FIS
    Dołączył
    12-01-2003
    Postów
    522
    Kliknij i podziękuj
    39
    Podziękowania: 18 w 11 postach
    Żal że Tomasz tak "rozmienia" na drobne swoje dokonania, a tyle nam dostarczył radości swoją wcześniejszą jazdą. Może czas zakończyć karierę gdy nazwisko Gollob jeszcze przypomina kibicą w jego wieku i starszym walkę na torze na granicy faulu i szaleństwa...
    Wszyskie przemyślenia są własne, za ewentualną zbieżność autor nie ponosi odpowiedzialności

    Tolerancja i obiektywizm

  33. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi FIS za jego przydatny post!

    lemur6666 (16-06-2014)

  34. Powrót do góry    #3314
    Ekspert Awatar dillinger
    Dołączył
    13-09-2009
    Postów
    6,695
    Kliknij i podziękuj
    1,315
    Podziękowania: 1,327 w 784 postach


    wklejam tutaj, bo ten filmik tu też wcześniej był wrzucony;
    zobaczcie kto się pojawia na tym filmie tak około 2:25;
    chodzi mi o tego chłopaczka który niesie kask Andrzejowi

  35. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi dillinger za jego przydatny post!

    romeki (16-06-2014)

  36. Powrót do góry    #3315
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,810
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    Cytat Zamieszczone przez TomiX Zobacz posta
    Można by rzec - klasyka klasyki. 1996 - Genialny Gollob w Swoim stylu prowadzi pare na zwycięstwo meczowe.
    jak bylem maly to jaralem sie takimi akcjami ale teraz bura za takie zachowanie na torze, tyle w temacie.

  37. Powrót do góry    #3316
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robi_ Zobacz posta
    jak bylem maly to jaralem sie takimi akcjami ale teraz bura za takie zachowanie na torze, tyle w temacie.
    Nie wiem o co Ci chodzi. Czyste akcje, o wiele kulturalniejsze niż blokowania Nickiego.
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  38. Powrót do góry    #3317
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-04-2006
    Postów
    1,713
    Kliknij i podziękuj
    64
    Podziękowania: 390 w 216 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robi_ Zobacz posta
    jak bylem maly to jaralem sie takimi akcjami ale teraz bura za takie zachowanie na torze, tyle w temacie.
    Chłopie, to chyba jakiś żart. Przecież Gollob nie zrobił tam, ani ćwierci faulu.

  39. Powrót do góry    #3318
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,810
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    a kto mowi o faulu? moze sie myle ale chyba sedziowie daja zawodnikom ostrzezenia "za niebezpieczna jazda/utrudnianie jazdy/zwalnianie"? jesli w zadnym meczu jeszcze sie to nie zdarzylo to przepraszam

  40. Powrót do góry    #3319
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-04-2006
    Postów
    1,713
    Kliknij i podziękuj
    64
    Podziękowania: 390 w 216 postach
    Dają, jeżeli jest ku temu podstawa. W wyżej zamieszczonym filmie, nie ma żadnej.

  41. Powrót do góry    #3320
    Ekspert Awatar lemur6666
    Dołączył
    20-11-2010
    Postów
    7,448
    Kliknij i podziękuj
    4,468
    Podziękowania: 1,709 w 1,015 postach
    Wątek do zamknięcia ani temat już nie przystaje do rzeczywistości ani reminiscencje forumowiczów niczego już nie przywrócą.

    Muł jest fajny - ale dla linów -jak ktoś lubi powędkować.
    UNSCARED

  42. Powrót do góry    #3321
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-10-2005
    Postów
    1,338
    Kliknij i podziękuj
    224
    Podziękowania: 303 w 199 postach
    Gollob: Na emeryturę się nie wybieram. http://www.przegladsportowy.pl/tomas...8,1,12423.html

  43. Powrót do góry    #3322
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,340
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,366 w 1,675 postach
    Tak z ciekawości policzyłem. W tym wywiadzie, przy ośmiu zadanych pytaniach, jedenaście razy pojawia się słowo "silnik". Zaczyna się to przypominać swego rodzaju psychozę.

  44. Powrót do góry    #3323
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,887
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,665 w 993 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    Tak z ciekawości policzyłem. W tym wywiadzie, przy ośmiu zadanych pytaniach, jedenaście razy pojawia się słowo "silnik". Zaczyna się to przypominać swego rodzaju psychozę.
    he he a dodaj jeszcze słowa: tłumiki, sprzęt,motory,maszyny,motocykle to z powyższego wywiadu wychodzi masło maślane.
    Niech lepiej Golloby idą budować speedway w Warszawie. A no tak........ zapomniałem. Już kiedyś budowali.

  45. Powrót do góry    #3324
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,449
    Kliknij i podziękuj
    974
    Podziękowania: 1,483 w 959 postach
    Rychło w czas się pan Tomek zabrał za testowanie silników. Byle zdążył na mecz z Wybrzeżem, bo więcej okazji na testowanie w warunkach ligowych już mieć w tym roku nie będzie.

  46. Powrót do góry    #3325
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,810
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    do golloba razy sztuka może po tym dzwonie jeszcze gorzej mu się w tej głowie podziało i sam nie może ocenić że z taką jazdą i jego wiekiem to nie rokuje to za dobrze ?

  47. Powrót do góry    #3326
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,271
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    Tomasz Gollob:
    Jak nie wyjdzie, mam 40 następnych silników.
    Wczoraj po zawodach rozmawiałem z jednym z wychowanków toruńskiego klubu. Chłopak opowiadał ile musi się nakombinować, żeby wycisnąć co się da z dwóch,trzech silników, które nadają się do ścigania. Jakie to generuje koszty i jak ciężko tę kasę zarobić na torze.

    Taki Gollob ma czelność jeszcze sprzętem się tłumaczyć. Ech...
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  48. Powrót do góry    #3327
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,449
    Kliknij i podziękuj
    974
    Podziękowania: 1,483 w 959 postach
    Regulacje do silnika przy przelotowym tłumiku mam w jednym paluszku.
    Na początku sezonu naczelną wymówką było przygotowanie torów w meczach wyjazdowych, bo na MA miał ponoć radzić sobie z zamkniętymi oczami. Kiedy i tu już coraz rzadziej wychodzi pozostały tłumiki, silniki i pogoda. Od nowego sezonu wracają "przelotowe", a przecież przez ten czas doszedł tytan i inne nowinki zatem powrót do regulacji sprzed dwóch lat nie będzie wcale taki oczywisty. Całe szczęście żyjemy w klimacie przejściowym więc zawsze będzie można napisać "sorry taki mamy klimat". A ten skurczybyk ze słonecznej Kaliforni ma ciągle dobrą pogodę, więc nie ma na co zgonić i musi bidula w warsztacie przez cały rok zap.......ć.

  49. Powrót do góry    #3328
    Stały bywalec Awatar Agent_Cooper
    Dołączył
    26-03-2007
    Postów
    1,405
    Kliknij i podziękuj
    41
    Podziękowania: 245 w 141 postach
    Gollob wie , ze w Toruniu jest skonczony. A takim gadaniem tylko podbiera Marte, zeby go wziela. Chlop liczy ze stare tlumiki wejda, i jeszcze cos ujedzie do skarbonki

  50. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Agent_Cooper za jego przydatny post!

    Robi (04-07-2014)

  51. Powrót do góry    #3329
    Zaawansowany Awatar dymek_
    Dołączył
    14-07-2003
    Postów
    2,728
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 21 w 12 postach
    Pytanie czy Marta będzie tak głupia, żeby wziąć Golloba. Z całym szacunkiem dla Tomka, ale jak dla mnie jest najmniej pożądanym zawodnikiem. Wyniki słabe, rokowania kiepskie a cena pewnie kosmiczna.

    Pomijam sam fakt tłumaczenia się silnikami - mistrzowi świata i zawodnikowi z takim stażem po prostu nie wypada.
    ....:::::::: Unia Tarnów 1994 2004 2005 2012 2013 2014 2015 ::::::::....

  52. Powrót do góry    #3330
    Stały bywalec Awatar Agent_Cooper
    Dołączył
    26-03-2007
    Postów
    1,405
    Kliknij i podziękuj
    41
    Podziękowania: 245 w 141 postach
    Cytat Zamieszczone przez dymek_ Zobacz posta
    Pytanie czy Marta będzie tak głupia, żeby wziąć Golloba. .

    Jak kobieta zakochana, to nie mysli racjonalnie.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •