Strona 35 z 87 PierwszyPierwszy ... 2533343536374585 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,531 do 1,575 z 3880

Wątek: Tomasz Gollob: najlepszy z największych?

  1. Powrót do góry    #1531
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-07-2008
    Postów
    1,769
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    tylko jak dla mnie Kowalczyk trochę przegrała tym, że zarzucała innym Bjoergen etc że są na dopingu itp itd bo biorą leki WYRÓWNUJĄCE szanse w rywalizacji. Tak jakby nie mogła się pogodzić że ktoś jest lepszy od końskiego uzębienia.. Poza tym GP wyłania najlepszego zawodnika przez cały sezon, a nie tylko jednej imprezy..

  2. Powrót do góry    #1532
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Czy wyrównujące czy nie, to jest kwestią sprzeczną. Justyna jest od trzech na lat na szczycie, Bjoergen ma gigantyczną formę od lutego. Dla mnie pierwsze miejsce Kowalczyk będzie w pełni zasłużone.

    Poza tym kobe... Nigdy nie zrozumiem jak można obrażać sportowca, który zdobył tyle trofeów i dał Polakom tyle radości... Może mi ktoś wytłumaczy z czego wynika to, że niektórzy cieszą się z każdej porażki Kowalczyk? (sorry za offtop)

  3. Powrót do góry    #1533
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    Od lutego?

    No nie wiem Vicar, początek ubiegłego sezonu należał do Marit. Nokaut u siebie, lepsza w Davos, zwycięstwo w sprincie klasykiem w Rogli. I tam dopiero Justyna wygrała swój pierwszy bieg na dystansie w roku ubiegłym następnego dnia. Przed igrzyskami jeszcze konfrontacja w Estonii. Minimalne zwycięstwo Justyny, ale i jej dystans i styl + ulubiona trasa. Wg mnie do Igrzysk, biorąc pod uwagę wszystko było w najlepszym dla Kowalczyk razie 50-50.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  4. Powrót do góry    #1534
    Ekspert Awatar Zybsson
    Dołączył
    12-04-2003
    Postów
    3,154
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 3 w 2 postach
    I Justyna i Tomek to wielcy sportowcy, jak wygra Justyna, to wygra, po prostu, to będzie decyzja ludzi... Cieszę się bardzo, jak wygrywa w kolejnych zawodach... I to właśnie ona jest zdecydowanym faworytem... Mam cichą nadzieję, że Tomek będzie drugi i będzie to wielki sukces żużla! :) A Tomek już był najpopularniejszym sportowcem... Ludzie już go docenili...

  5. Powrót do góry    #1535
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    W 99 to wiesz :) Co to był za rok? To tylko pokazuje, jak niewymierny jest ten plebiscyt. No ale w tym roku podium w towarzystwie dwójki najlepszych polskich sportowców dekady.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  6. Powrót do góry    #1536
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    01-05-2006
    Postów
    6,309
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 458 w 348 postach
    że IO są ważniejsze od IMŚ to nie ulega wątpliwości, tyle że żużel nie jest sportem olimpijskim, więc nie rozumiem porównywania "ważności" medali Kowalczyk i Golloba.

    Tomek będzie drugi. w roku nieolimpijskim byłby pierwszy.

  7. Powrót do góry    #1537
    Użytkownik Awatar Fibak
    Dołączył
    10-08-2006
    Postów
    302
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie rozumiem czemu ludzie od lat przykładaja tyle wagi do medali OLIMPIJSKCH...toż to jednorazowy występ i często wygrywa nawet fuks :)
    Droga Golloba do IMŚ jest 10x bardziej spektakularna! Powiedziałbym epicka...20 lat się dobijał do tego tytułu...kilka razy był o włos...przez tyle lat ...godne podziwu...miał zwątpienia ...prześladował go pech...ale w końcu dopiął swego. Czapki z głów. Mało tego przywrócił nam tron żużlowego mistrza świata po ilu latach...37 !!! Medale olimpijskie są co 4 lata.
    Wydaje mi się ,że w 2010 roku to był najbardziej spektakularne zwycięstwo w Polskim sporcie!
    PS. O Małyszu to już nie wspominajcie mnie,bo dostaje zajadów jak słyszę to nazwisko....facet się "przejadł' do reszty...tak jak "Dark Side of the Moon " Pinka Floyda kiedyś.
    To już odrzewany kotlet:)

  8. Powrót do góry    #1538
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-07-2008
    Postów
    1,769
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Poza tym kobe... Nigdy nie zrozumiem jak można obrażać sportowca, który zdobył tyle trofeów i dał Polakom tyle radości... Może mi ktoś wytłumaczy z czego wynika to, że niektórzy cieszą się z każdej porażki Kowalczyk? (sorry za offtop)
    Ja się nie cieszę z porażek Kowalczyk, tylko jej nie lubię. Nie oglądam biegów, bo dla mnie to nudny sport. Po prostu przypomniałem sobie jak podczas igrzysk któryś z moich znajomych zażartował "wiesz czemu Kowalczyk tak szybko biega? Bo ma końskie uzębienie". :P
    A jej nie lubię za to, że swoje porażki najczęściej tłumaczy tym, że rywalki mają astmę. Moja siostra też ma i uprawia sport i wiem, że pewne leki są jej potrzebne do normalnego funkcjonowania a niektóre do wyrównania szans w sportowej rywalizacji. Dlatego Gollob według mnie bardziej w tym roku zasłużył na miano sportowca roku niż Kowalczyk.

  9. Powrót do góry    #1539
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    Zgadzam się z tym, że to najbardziej spektakularny sukces polskiego sportu AD 2010, no ale niestety mniej mainstreamowy niż Igrzyska. No i kolego Fibak, trochę szalejesz. Skoro Małysz się "przejadł", to i Gollob się "przejadł". Jak dla mnie to nie przejadł się żaden, zaś Adam jest bez wątpienia polskim sportowcem dekady.

    I tutaj:

    Powiedziałbym epicka...20 lat się dobijał do tego tytułu...kilka razy był o włos...przez tyle lat ...godne podziwu...miał zwątpienia ...prześladował go pech...ale w końcu dopiął swego. Czapki z głów. Mało tego przywrócił nam tron żużlowego mistrza świata po ilu latach...37 !!! Medale olimpijskie są co 4 lata.
    Czysta epika i fantastyka :) Miał zwątpienia, kariera trudna, jak chyba żadna inna, gotowy scenariusz na film - ok. No ale z tym "kilka rasy o włos", "prześladował go pech" to mitologia. Szczęścia może i nie miał w 99/00 (wypadki), na pewno też katastrofa lotnicza (ale w 2007 to nie było mowy o walce o mistrza), ale kiedy to zaważyło o mistrzostwie? Może w 2000? Fakt, Tomek mógł zrobić mistrzostwo dużo wcześniej, ale nie uczynił tego z własnej winy. Dlatego ta kariera to raczej epicka walka, ale z samym sobą. I to jest istotnie piękne. Na tyle piękne, że nie potrzeba wymyślać teorii o pechu.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  10. Powrót do góry    #1540
    Użytkownik Awatar Fibak
    Dołączył
    10-08-2006
    Postów
    302
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    cyt:

    ... I to jest istotnie piękne. Na tyle piękne, że nie potrzeba wymyślać teorii o pechu. [/quote]

    Masz absolutną rację...bad luck :) i ładnie to napisałeś!
    nic na to nie poradzę ,ze pan Adam M. to dla mnie ciepłe kluchy....Tomek G. to wojownik (czyt. worrior ładniej brzmi:)
    PS. Ku wzruszeniu 37 let temu :)

    http://www.youtube.com/watch?v=Pw6hZvcx-Xk&feature=related

    http://www.youtube.com/watch?v=mHVCW2hRfkA&feature=related

    i w 2010r uffff.... brak słów !

    http://www.youtube.com/watch?v=qV74Fc2v5Xk&feature=related

  11. Powrót do góry    #1541
    Stały bywalec Awatar Skywalker-RM
    Dołączył
    09-04-2009
    Postów
    1,005
    Kliknij i podziękuj
    14
    Podziękowania: 6 w 5 postach
    Mało tego przywrócił nam tron żużlowego mistrza świata po ilu latach...37 !!!
    Justyna Kowalczyk zdobyła pierwsze złoto dla polski na zimowych IO od 38 lat więc przebija Tomasza ;)

  12. Powrót do góry    #1542
    Użytkownik
    Dołączył
    13-09-2010
    Postów
    133
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Gollob- Sportowiec 50 lecia w kujawsko-pomorskim
    http://www.youtube.com/watch?v=Nro4P8htWQs
    Może dziś powtórka w Plebiscycie PS? To na pewno byłaby duza niespodzianka. Stawiam jednak, że Kowalczyk pierwsza, drugi Gollob lub Małysz. Poczekamy, zobaczymy.

  13. Powrót do góry    #1543
    Użytkownik Awatar Fibak
    Dołączył
    10-08-2006
    Postów
    302
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Justyna Kowalczyk zdobyła pierwsze złoto dla polski na zimowych IO od 38 lat więc przebija Tomasza ;)
    Dobra! Niech wygra Kowalczyk! Jest naprawdę świetna i co najważniejsze leje te skandynawki z udami wołów i racicami koni pociągowych i dupskach słonia :)
    ale jak Adamo Klusacze bedzie na pudle ...to przestaje kibicować Kolejorzowi Rawicz!

  14. Powrót do góry    #1544
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,966
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    cyt:



    Masz absolutną rację...bad luck :) i ładnie to napisałeś!
    nic na to nie poradzę ,ze pan Adam M. to dla mnie ciepłe kluchy....Tomek G. to wojownik (czyt. worrior ładniej brzmi:)
    PS. Ku wzruszeniu 37 let temu :)

    Straszna hipokryzja bije z Twoich postow.
    Czepiasz sie w kazdym z nich Malysza,ktory od lat ,podobnie jak Gollob jest w czubie swojej dyscypliny na swiecie i osiagnal duzo wiecej od Golloba.
    Jeden dla Ciebie cieple kluchy,drugi wojownik.
    Zastanawiam sie i z podziwu wyjsc nie moge.Jedyne co moze tlumaczyc takie babole to to ,ze interesujesz sie skokami i zuzlem od roku,dwoch.Przeciez gdyby bylo inaczej,pamietalbys jak te cieple kluchy robily co chcialy z przeciwnikami i w pojedynke bronil honoru polskiego narciarstwa a ten wojownik,choc podobnie jak Adam w pojedynke bronil honoru, w tym wypadku polskiego speedwaya,to jednak mial tez kilka nieudanych wystepow czy nawet sezonow a tlumaczenia typu ******* tor,taki sam silnik,sedzia pedal,zapalona lampka,grypa,angina,glowa czy paluszek byly na porzadku dziennym.
    Malysza kochac nie musisz,nie musisz nawet go szanowac,ale jak juz go z kims porownujesz,pasowaloby ,zebys wykazal choc minimum przyzwoitosci.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  15. Powrót do góry    #1545
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-12-2010
    Postów
    704
    Kliknij i podziękuj
    148
    Podziękowania: 89 w 48 postach
    Justyna Kowalczyk zdobyła pierwsze złoto dla polski na zimowych IO od 38 lat więc przebija Tomasza ;)
    Dobra! Niech wygra Kowalczyk! Jest naprawdę świetna i co najważniejsze leje te skandynawki z udami wołów i racicami koni pociągowych i dupskach słonia :)
    ale jak Adamo Klusacze bedzie na pudle ...to przestaje kibicować Kolejorzowi Rawicz!
    Mimo najszczerszych prob zrozumienia Twojej "logiki" panie "Fibak", nie bardzo jestem w stanie zrozumiec Twoja skomplikowana "logike".CO MA WSPOLNEGO zloto Tomasza Golloba w cyklu GP (po 37 latach),osiagniec dot. kariery Adama Malysza z osiagnieciami Justyny??????????.
    KAZDE z tych osiagniec bylo WYDARZENIEM/WYDARZENIAMI w polskim sporcie."Przyrownywanie" tych osiagniec przypomina mi raczej dyskusje o wyzszosci sznycla nad kotletem mielonym;)
    pozdr.
    ps by nie bylo.Widzialem zloto Szczakiela.Widzialem skok Fortuny , widzialem tez pojedynki Wojtka Fibaka z np.Gerlulaitisem,Villasem czy jego pojedynki w deblu z Okkerem...

  16. Powrót do góry    #1546
    Stały bywalec Awatar Rocker
    Dołączył
    25-04-2006
    Postów
    526
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Co niektorym, to sie chyba fora popierdzielily...
    Co wy z tymi biegami ???
    I'm a rocker
    I'm a roller
    I'm a right out of controller

  17. Powrót do góry    #1547
    Ekspert Awatar Emil
    Dołączył
    24-07-2002
    Postów
    7,041
    Kliknij i podziękuj
    185
    Podziękowania: 205 w 147 postach
    czy najlepszy Tomasz Gollob nie ma zamiaru wybrac sie na zasłuzona emeryture ? tak tylko pytam z racji jego podeszłego juz wieku.
    Osiagnoł w sporcie wiele ale wiekowo nie musi pobijac smigajacych niegdys gwiazdorów np Huszczy czy Waloszka .. tak mysle :o
    ...Edmonton , St .Albert...........Ukryta zawartość

  18. Powrót do góry    #1548
    Użytkownik Awatar Fibak
    Dołączył
    10-08-2006
    Postów
    302
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Buszmen! Hipokryzja powiadasz...hm dopiero teraz zauważyłem ,ze jesteś z Grodu Pierników...czyli Bydgoszczy nie trawisz...teraz rozumiem ,bliżej Ci do Wisły i Małysza niż ...ikony Bydogszczy ,a co gorsze najlepszego żużlowca polskiego ever...który pochodzi z wrogiego miasta.
    Na żużlu po raz pierwszy byłem 1969...chcąc niechcąc musiałem się tym sportem interesować od dziecka ,bo pochodzę z miasta gdzie ten sport jest religią od zawsze...z Grodu Winnego Kiśćia. A skoki...niszowy nudny do bólu górski sport z Małej Krokwi...który rozpalił taką tłuszczę jak Ty...bo nagle Polak był w czymś na topie przez kilka sezonów. Gdyby w carlingu Polak zdobył 6 mistrzostw świata z rzędu...to trąbiłbyś ,że to geniusz żelazka lodowego.
    PS. Porozmawiaj o tym z Ojcem Rydzykiem.:)

  19. Powrót do góry    #1549
    Stały bywalec Awatar Rocker
    Dołączył
    25-04-2006
    Postów
    526
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    czy najlepszy Tomasz Gollob nie ma zamiaru wybrac sie na zasłuzona emeryture ? tak tylko pytam z racji jego podeszłego juz wieku.
    Osiagnoł w sporcie wiele ale wiekowo nie musi pobijac smigajacych niegdys gwiazdorów np Huszczy czy Waloszka .. tak mysle :o
    Aleś popłynął :( Huszczę i Waloszka porównywać do T.G.
    Takie rzeczy to tylko w Zielonej...

  20. Powrót do góry    #1550
    Stały bywalec Awatar Skywalker-RM
    Dołączył
    09-04-2009
    Postów
    1,005
    Kliknij i podziękuj
    14
    Podziękowania: 6 w 5 postach
    Tu widzę paru osobom się ładnie w główkach poprzewracało.

    Fibak piszę że Buszmen nie jest kibicem Golloba :P a Rocker coś o tym że Emil z Zielonej "*****mniejabolpołbie" Góry.



  21. Powrót do góry    #1551
    Zaawansowany Awatar _jaskolka_
    Dołączył
    02-03-2003
    Postów
    2,856
    Kliknij i podziękuj
    447
    Podziękowania: 118 w 63 postach
    Buszmen! Hipokryzja powiadasz...hm dopiero teraz zauważyłem ,ze jesteś z Grodu Pierników...czyli Bydgoszczy nie trawisz...teraz rozumiem ,bliżej Ci do Wisły i Małysza niż ...ikony Bydogszczy ,a co gorsze najlepszego żużlowca polskiego ever...

    Teraz to popłynąłeś Kolego :D

  22. Powrót do góry    #1552
    Użytkownik Awatar Fibak
    Dołączył
    10-08-2006
    Postów
    302
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    cyt:
    ps by nie bylo.Widzialem zloto Szczakiela.Widzialem skok Fortuny , widzialem tez pojedynki Wojtka Fibaka z np.Gerlulaitisem,Villasem czy jego pojedynki w deblu z Okkerem...
    [/quote]
    no,własnie...widziałes skok Fortuny(1 dobry skok w całej jego karierze...fuks na 111.5m wiatr podwiał,zamknął oczy...:)
    Domarskiemu naszła i zeszła w 1973 na Wembley:)
    Gerulitis nie podał wtedy Poznanikakowi ręki po przegranym meczu :)
    Debel w tenisie to nudy na pudy :)
    Szczakiel miał wtedy występ życia...i ukradł start Kiwi:)potem zniknął...
    Pamiętasz jak kutrnoga ciszewski go potraktował w TV...gadał z Plechem a Jerzego olał bezczelnie...potem musiał przepraszać na wizji:)
    Małysz zapewne jest najwybitniejszym skoczkiem w historii ale już się znudził...a skoki są nudne już od tych sukcesów...kicha.
    A Gollob to jest kozak wybitny.
    Drużyna Narodowa nszych rajderów (kozaków) zajeła I miejsce w plebiscycie( przypomnijmy kto jechał w ostatnim biegu decydującym o mistrzostwie...buszmen pomożesz? pamiętasz? Czy byłeś w wychodku?)

  23. Powrót do góry    #1553
    Zbanowany
    Dołączył
    20-04-2006
    Postów
    1,478
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tomek wygra ! Nie po to ku*wa wyslalem milion smsow zeby nic z tego nie było

  24. Powrót do góry    #1554
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Fibak, poznaj najpierw ludzi, z którymi wdajesz się w polemikę. Poczytaj trochę ich wcześniejszych postów, na pewno wtedy załapiesz, kto ma do kogo jaki stosunek. Bo za chwilę się obrazisz, jak ktoś serdeczny odpowie trochę ostrzej, chyba zresztą słusznie.

  25. Powrót do góry    #1555
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Dwie rzeczy:

    1. Nie sposób porównać co jest ważniejsze - złoto Golloba w IMŚ, czy złoto Kowalczyk na ZIO. Bo to zależy dla kogo. Dla ogółu społeczeństwa jednak to drugie. Żużel jest sportem raczej mało popularnym, igrzyskami żyją nawet osoby, które na co dzień sportu nie oglądają.

    2. Denerwuje mnie, jak ktoś pisze za wszystkich. Jeśli TY nie interesujesz się biegami i TY uważasz, że są nudne, to nie pisz, że WSZYSCY tak uważają.

  26. Powrót do góry    #1556
    Ekspert Awatar Emil
    Dołączył
    24-07-2002
    Postów
    7,041
    Kliknij i podziękuj
    185
    Podziękowania: 205 w 147 postach
    Oj :o
    Złoto Golloba niczym sie nie rózni od złota Szczakiela. Szacunek dla obu jegomosciów !
    Przyjdzie teraz nam czekac kolejne 37 lat na artyste który dokona tego po raz trzeci.
    A porównywanie zuzla do nart ?? Nonsens ! Co mnie obchodzi czy Fortunie napuszył sie pompon na czapce zimówce podczas skoku i czy miał zamkniete ślepka gdy frunoł ? Wazne ze wyladował :o
    Inny sport , inne realia i inne oczekiwania kibiców........
    ...Edmonton , St .Albert...........Ukryta zawartość

  27. Powrót do góry    #1557
    Stały bywalec Awatar Rocker
    Dołączył
    25-04-2006
    Postów
    526
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tu widzę paru osobom się ładnie w główkach poprzewracało.

    Fibak piszę że Buszmen nie jest kibicem Golloba :P a Rocker coś o tym że Emil z Zielonej "*****mniejabolpołbie" Góry.

    Nie chodzi o to, że Emil z zielonki...
    Ale takie rzeczy tylko tam.
    I'm a rocker
    I'm a roller
    I'm a right out of controller

  28. Powrót do góry    #1558
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    Trochę się różni. Z czysto obiektywnych przyczyn ma większą wartość sportową. Tylko po co ja to piszę, mądremu tłumaczyć nie trzeba, głupi i tak nie zrozumie :D
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  29. Powrót do góry    #1559
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-02-2006
    Postów
    573
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 33 w 19 postach
    Ciekawe czy Brygida oglądała transmisję... Ogólnie córka nie wyglądała na jakąś zastraszoną... ;p

  30. Powrót do góry    #1560
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-12-2010
    Postów
    704
    Kliknij i podziękuj
    148
    Podziękowania: 89 w 48 postach
    "Fibak".Nadal nie jestem w stanie pojac Twojej troche zawirowanej argumentacji.Nadal nie bardzo wiem, o CO Ci chodzi w Twoich wywodach!.Czy mam porownywac znaczenie zlota Szczakiela do zlota Golloba?.Czy mam sie odniesc do zlota Justyny w kwestii popularnosci biegow narciarskich np. w Afryce czy tam w Azji?.A moze jeszcze inaczej, jaki wplyw na popularnosc SPORTU jako takiego, maja rozgrywki footballu amerykanskiego na jego popularnosc w Europie,by nie wspomniec o swiecie?.Po prostu, bez wzgledu na to, kto zostaje sportowcem roku w danym kraju, nie ma to z reguly przelozenia na popularnosc danej dyscypliny sportowej w swiecie. Zreszta, juz cos tam wspomnialem o "wyzszosci kotletow";).pozdrawiam.ps.co do Malysza, nadal uwazam goscia za GENIUSZA skokow!.Napewno jeszcze dlugo poczekamy na kogos, kto sie zblizy do jego wyczynu w PS.

  31. Powrót do góry    #1561
    Użytkownik Awatar Fibak
    Dołączył
    10-08-2006
    Postów
    302
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Fibak, poznaj najpierw ludzi, z którymi wdajesz się w polemikę. Poczytaj trochę ich wcześniejszych postów, na pewno wtedy załapiesz, kto ma do kogo jaki stosunek. Bo za chwilę się obrazisz, jak ktoś serdeczny odpowie trochę ostrzej, chyba zresztą słusznie.
    Jak mam ich poznać / Gdzie? Ja nie czytam kto to napisał tylko co napisał. Polemizuję z wypowiedzią (trudne słowo!) a nie z osobą anonimową ukrytą pod wymyślnym nickiem. Nie znam nikogo osobiście...więc polemizuję z wypowiedziami...nie jestem z towarzystwa wzajemnej adoracji jakiś falubazzini-moher-koher,power.emil-buszmen...wiem tylko ,ze Ty jesteś modem...czyli mozesz dać bana:)...ale uczciwie przyznam ,że jesteś najlepszym moderatorem z jakim miałem do czynienia...nie jesteś cenzorem a tak niestety bywa z większością moderatorów. Jesteś cool.:)

  32. Powrót do góry    #1562
    Stały bywalec Awatar urbi_et_orbi
    Dołączył
    10-01-2006
    Postów
    1,492
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 7 w 4 postach
    Panie i Panowie!

    Obecność Wiktorii w teatrze to piarowski majstersztyk! Tym posunięciem Tomek udowodnił trzy rzeczy:

    1) potwierdził po raz n-ty, iż Super Ekspres to zwykły bruk szukający tanich fałszywych sytuacji,

    2) udowodnił wszystkim, jakie są tak naprawdę jego więzi z córką,

    3) niestety, ale "umocował" publicznie chorobę psychiczną swojej byłej żony...

    Naprawdę...O tej sytuacji będą pisać w akademickich podręcznikach...:)

  33. Powrót do góry    #1563
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-04-2002
    Postów
    679
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 34 w 11 postach
    Panie i Panowie!

    Obecność Wiktorii w teatrze to piarowski majstersztyk! Tym posunięciem Tomek udowodnił trzy rzeczy:

    1) potwierdził po raz n-ty, iż Super Ekspres to zwykły 'bruk szukający tanich fałszywych sytuacji,

    2) udowodnił wszystkim, jakie są tak naprawdę jego więzi z córką,

    3) niestety, ale "umocował" publicznie chorobę psychiczną swojej byłej żony...

    Naprawdę...O tej sytuacji będą pisać w akademickich podręcznikach...:)
    PR i nic więcej. Choć co nieco dziwne to po tych wszystkich sążnistych "Nienawidzę cię tatooooooooo!!!!"

    Tomasz przedzielił naszą dwójkę absolutnych fenomenów, czyli sportowców którzy realnie patrząc na świat nie mieli się prawa przytrafić w naszym pięknym kraju biorąc pod uwagę samo zaplecze sportowe i obiekty. Zatem olbrzymi sukces Golloba! Mam tylko nadzieję że chłop pomiędzy zbieraniem rozmaitych laurów i włóczeniu się po sądach" myśli choć trochę o najbliższym sezonie ;)

    Wszyscy ci którym "przejadł się" imć "ciepłe kluchy" Małysz bądź ważniejsze są "końskie zęby" Kowalczyk od tego jaką klasę prezentuje są zdrowo rąbnięci - tak po prostu...

  34. Powrót do góry    #1564
    Użytkownik Awatar Fibak
    Dołączył
    10-08-2006
    Postów
    302
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Faktycznie pomyliłem Buszmena z Kingpin:) to przez to logo Stali Toruń:) które mają w avatarze...teraz dopiero spostrzegłem,że u buszmena zmienia się zamiennie z Gollob:)
    bardzo przepraszam i zwracam honor Buszmenowi.
    Moja odpowiedż była nakierowana na tego gościa kryjącego się pod nickiem Kingpin!
    Buszmen to Ty się już nie gniewaj :)Obaj kibicujemy T.Gollobowi...gdym wyruszał w stronę Torunia pewnego dnia to dam ci znać na gg i zapraszam na piwo alboli inny alcohol...a jak nie pijesz to na obiad.

  35. Powrót do góry    #1565
    Stały bywalec Awatar Agent_Cooper
    Dołączył
    26-03-2007
    Postów
    1,405
    Kliknij i podziękuj
    41
    Podziękowania: 245 w 141 postach

    PR i nic więcej. Choć co nieco dziwne to po tych wszystkich sążnistych "Nienawidzę cię tatooooooooo!!!!"
    ..a kolega chyba nie kuma jak sie "drukuje" historyjki w Super Expressie :/ Od początku wiadomym było ze słowa te były relacjonowane przez Brygide, jakoby córeczka miała je wypowiedziec.

    Dzisiaj było widac autentyczne wzruszenie na jej twarzy, co chyba ostatecznie rozwiało wątpliwosci kto w tej juz byłej rodzinie musi sie leczyć psychiatrycznie.

  36. Powrót do góry    #1566
    Zbanowany
    Dołączył
    20-04-2006
    Postów
    1,478
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ty idioto.To dziecko ma 14 lat.Jest marionetka w rekecha chorej psychicznie psychopatki ktora posluzyla sie nia jak zabawka aby wyludzic od Tomka jego ciezko zarobione pieniadze.
    Ty kretynie uwazawsz ze dziewczynka ktora kocha swojego ojca ktory byl zawsze dla niej dobry mowi takie slowa swiadomie ?

  37. Powrót do góry    #1567
    Użytkownik Awatar Fibak
    Dołączył
    10-08-2006
    Postów
    302
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    [quote]"Fibak".Nadal nie jestem w stanie pojac Twojej troche zawirowanej argumentacji.Nadal nie bardzo wiem, o CO Ci chodzi w Twoich wywodach!

    Chodzi o to ,że królowa śniegu (biały sport) stanęła w tym konkursie PS na drodze...króla czarnego sportu.
    Obydwoje są fenomenalnymi sportowcami. Gigantami w swoich dyscyplinach. Nie będę już przywoływał Adama co by nie zaśnieżać!
    piszesz "Nadal...." to jest świetny tenisista! Nie przeczę...

  38. Powrót do góry    #1568
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-04-2002
    Postów
    679
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 34 w 11 postach
    Ty idioto.To dziecko ma 14 lat.Jest marionetka w rekecha chorej psychicznie psychopatki ktora posluzyla sie nia jak zabawka aby wyludzic od Tomka jego ciezko zarobione pieniadze.
    Ty kretynie uwazawsz ze dziewczynka ktora kocha swojego ojca ktory byl zawsze dla niej dobry mowi takie slowa swiadomie ?
    Po pierwsze:

    Poziom wypowiedzi znacznie poniżej tego superekspresowego - dno. Epitety zachowaj sobie dla kogoś innego.

    Po drugie:

    Nie, wcale nie uważam. Nie zrozumiałeś wypowiedzi, która nie była atakiem tylko ironią. Po prostu takie tytuły (podobne) były w tabloidalnych mediach. Zresztą gęsto padały w necie również. Może nie? I tylko tyle. Teraz Tomasz wyraźnie zadał temu kłam. Mnie doprawdy mało cała ta sprawa rodziny Golloba, obchodzi. Mnie obchodzi TG z chwilą jak wyjeżdża na tor, a nie jego życie prywatne. Z nas dwóch to ty od dawna nad tym żarliwie dyskutujesz a gówno, za przeproszeniem, wiedząc o całej sprawie (bo wiedzieć nie możesz skoro szmatławce to żadne źródło)w adwokata się bawisz. Więcej spokoju w nowym roku życzę.

  39. Powrót do góry    #1569
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,966
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Buszmen! Hipokryzja powiadasz...hm dopiero teraz zauważyłem ,ze jesteś z Grodu Pierników...czyli Bydgoszczy nie trawisz...teraz rozumiem ,bliżej Ci do Wisły i Małysza niż ...ikony Bydogszczy ,a co gorsze najlepszego żużlowca polskiego ever...który pochodzi z wrogiego miasta.
    Na żużlu po raz pierwszy byłem 1969...chcąc niechcąc musiałem się tym sportem interesować od dziecka ,bo pochodzę z miasta gdzie ten sport jest religią od zawsze...z Grodu Winnego Kiśćia. A skoki...niszowy nudny do bólu górski sport z Małej Krokwi...który rozpalił taką tłuszczę jak Ty...bo nagle Polak był w czymś na topie przez kilka sezonów. Gdyby w carlingu Polak zdobył 6 mistrzostw świata z rzędu...to trąbiłbyś ,że to geniusz żelazka lodowego.
    PS. Porozmawiaj o tym z Ojcem Rydzykiem.:)
    Odpowiem W imieniu Buszmena.:)

    Glupis jak but.To ,ze pochodzisz z Winnego Grodu robi tylko obciach innym uzytkownikom tego forum z Zielonej,przynajmniej jej wiekszej czesci,wiec przymilczalbys lepiej ten szczegol.
    Argumentow nie masz zadnych,a te ktore probujesz tu przdstawic stawiaja sie w jednym szeregu z ludzmi dotknietymi pustoglowiem.Przeciag masz we lbie niezly.
    Jesli skoki to sport niszowy,uprawiany wlasciwie w calej Europie,to czym jest zuzel medrcze?
    Kibicem Golloba bylem i jestem,wystarczy poczytac wczesniejsze posty w tym temacie,ale co taki glab jak ty moze o tym wiedziec?
    Nie zastanowisz sie nad tym co napisalem,nie pomyslisz ,nie sprawdzisz i przelewasz ta pustke w glowie na forum.
    Zupelnie niepotrzebnie.Zajmij sie czyms innym,co moze lepiej ci w zyciu wyjdzie.Uloz Miszke Micki z klockow lego,pograj w okrety lub monopol,bedziesz wielki.
    Nawet nie bede sie wysilal i tlumaczyl,ze wcale nie jest mi blizej do Malysza niz Golloba,chodzi o zupelnie co innego,ale i tak nie zrozumiesz.


    Tomek wypadl na gali swietnie.Spokojny,wywazony komentarz do tej nagrody i cora wraz z nim na sali.Bylo widac wzruszenie na twarzy Wiktorii.Piekny widok.
    Nie podzielam glosow,ze prowadzacy faworyzowali Kowalczyk.Jesli juz to wlasnie podkreslali udzial Golloba,chocby jeden z prowadzacych przy wymienianiu nominowynej 10-tki ,przy Gollobie pozwolil sobie na komentarz namawiajacy do glosowania.
    To ,ze Kowalczyk byla,jest i bedzie czesciej obecna na antenie TVP i to jeszcze w okresie zimowym to chyba nikogo nie dziwi.Taka specyfika tego plebiscytu,ze final odbywa sie w srodku narciarskiej rywalizacji i sila rzeczy o narciarzach wtedy glosniej.
    Mnie cieszy wysoka pozycja Golloba i Maji Wloszczowskiej,bo to fajna dziewucha.
    Nie wiem natomiast co tak wysoko robi Adamek.Widac wystarczy obic kilku swiatowych slabeuszy i sredniakow,zeby pokonac medalistow MS i Olimpiad.Jak stlucze Kliczke,sam na niego oddam glos,ale poki co...

    Wszyscy przeciwnicy Golloba na tym forum moze w koncu zauwaza kim jest ten facet w swiecie zuzla.Drugie miejsce i brak Jarka Hampela w 1/10 ,ktory przeciez w zeszlym roku odnosil wielkie sukcesy mowi samo za siebie.

    Cieszy tez ,ze druzyna zostala doceniona.Traktuje te pierwsze miejsce nie jako nagrode za miniony sezon,ale za ostatnie lata,gdzie dzielilismy i rzadzilismy.
    W sumie o zuzlu bylo glosno i o to chodzi.

    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  40. Powrót do góry    #1570
    Zaawansowany
    Dołączył
    25-08-2002
    Postów
    1,513
    Kliknij i podziękuj
    484
    Podziękowania: 411 w 224 postach
    O ile w przypadku Adamczyka, to występ w Och Karol mógł spowodować, że znalazł się w dziesiątce, nie wierzę jednak, że odtwórca roli papieża jest w stanie stawić czoła nawet Mamie braci Kliczków...

    Natomiast jeśli mówimy o Adamku, to pokonał w kwietniu wówczas nr 3-5 na świecie Arreolę, bynajmniej nie będąc faworytem. Może to dużo, może mało, a może jak nie mam pojęcia o szczegółach to dam sobie szansę zamilknąć...?

    Pozdrawiam

  41. Powrót do góry    #1571
    Zaawansowany Awatar toolowiec
    Dołączył
    21-09-2007
    Postów
    2,342
    Kliknij i podziękuj
    116
    Podziękowania: 340 w 239 postach
    Fibak

    [quote]
    Buszmen! Hipokryzja powiadasz...hm dopiero teraz zauważyłem ,ze jesteś z Grodu Pierników...czyli Bydgoszczy nie trawisz...teraz rozumiem ,bliżej Ci do Wisły i Małysza niż ...ikony Bydogszczy ,a co gorsze najlepszego żużlowca polskiego ever...
    ROTFL! :D

  42. Powrót do góry    #1572
    Zaawansowany Awatar Falubazzini
    Dołączył
    13-04-2002
    Postów
    2,381
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Nigdy ...

    Nigdy SE i ten obsrany Fakt nie może być traktowany jako gazeta. To zwykłe gazetowe szmaty tylko z obrazkami i podpisami nakierunkowane na kreowanie sensacji, które oglądają liczni polscy półdebile, nie czytający a tylko oglądający, czyli patrzenie i wyrabianie sobie zdanie po spojrzeniu na jedno zdjęcie z podpisem i wypowiedzeniu zazwyczaj kilku słów : ten to ma dziwny ryj, albo ten to ***** a tamten to dziad a tamten złodziej ... Plus te ich krzyczące tytuły ODDAJ NASZE PIENIĄDZE ITP.

    Ktoś kto to przegląda bo przecież nie czyta, nigdy nie będzie czytać więcej niż 3 zdania, co dopiero przeczytać całą stronę ze zrozumieniem w Wyborczej czy Polityce.
    To świadczy o inteligencji ludzi, Polska to typowe intelektualne zadupie, gdzie nikt nie czyta i nie wie nic o świecie a za to dużo o Katyniu i Smoleńsku.

    Jest też the sun, bild, inne brukowce, ale to co robi SE Gollobowi to zwykłe świństwo bo wpieprza mu się w rodzinę.
    Co innego jest nakrycie francuskiego kopacza Ribberiego z dziwką w Paryżu i sensacja a czym innym wpieprzanie się w rodzinę.

    Niestety, brukowce robią krzywdę wielu ludziom, w tym momencie Tomkowi eksponując tylko rzekomo to co złe. Zarabia jednak tyle, że musi to znosić, sława i jej strony.

    Menel bijący swoją starą w i rzucający dziećmi o ścianę np w Gorzowie na Zawarciu nie jest dla nich już taki interesujący jak rodzina Golloba.

    Spraw podatkowych Tomka Golloba nie będę omawiał :)


    <embed src="Ukryta zawartość width="728" height="90" type="application/x-shockwave-flash" scale="ShowAll" play="true" loop="true" menu="true" wmode="Window" quality="1"></embed>

  43. Powrót do góry    #1573
    Stały bywalec Awatar apatorzgred
    Dołączył
    14-07-2005
    Postów
    742
    Kliknij i podziękuj
    204
    Podziękowania: 10 w 10 postach
    Ludzieee ! Koniec swiata nadchodzi! Buszmen nie lubi Golloba!

    K...wa skąd ten Pan (Fibak) się wziął? :)

  44. Powrót do góry    #1574
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,966
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    O ile w przypadku Adamczyka, to występ w Och Karol mógł spowodować, że znalazł się w dziesiątce, nie wierzę jednak, że odtwórca roli papieża jest w stanie stawić czoła nawet Mamie braci Kliczków...

    Natomiast jeśli mówimy o Adamku, to pokonał w kwietniu wówczas nr 3-5 na świecie Arreolę, bynajmniej nie będąc faworytem. Może to dużo, może mało, a może jak nie mam pojęcia o szczegółach to dam sobie szansę zamilknąć...?

    Pozdrawiam
    No tak,Adamczyk raczej i z ta kobieta nie mialby szans.Mea culpa.:)
    Dalej nie wiem,czy pokonanie Arreoli ma wieksza wartosc niz medale na Olimpiadzie i MS.
    Nie jestem negatywnie nastawiony do Adamka,sam jestem pod wrazenim jak sobie radzi w wadze ciezkiej,ale najpierw niech odniesie jakis spektakularny sukces a potem odbiera laury w plebiscycie.Piate miejsce to zdecydowanie za wysoko,jak dla mnie rzecz jasna.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  45. Powrót do góry    #1575
    Ekspert Awatar wolf666
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    12,381
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 38 w 32 postach
    Fibak wnosi trochę fermentu, znanego skądinąd z ZG, ale:

    - jego prowokacyjki są o niebo inteligentniejsze od wielu innych górzan :),
    - nie przesadza z językiem z kibla rodem,
    - podbija bębenek, a ten ostatnio na SB ledwie dychał :P.

    Co do Tomka, na gali zaprezentował się godnie, na luzie i była tam Viki :P.
    Szambo, rozlewane przez szmatławce, zostało ostatecznie zakopane.
    Nie w smak mi było pieprzenie o doktorze Ślaku :P, Władziu K. i takich tam, oraz całkowite pominięcie Bydgoszczy w podziękowaniach, wyjąwszy Papę - Antypodatkowca :(.

    Justyna była w tym roku nie do pobicia i sukces Tomka traktuję jako znakomity prognostyk dla żużla w Polsce w następnym sezonie :).

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •