Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 46 do 82 z 82

Wątek: Transfery 2010/2011

  1. Powrót do góry    #46
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-04-2002
    Postów
    959
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    To chyba jednaq z milszych wiadomości - Guma w Kentaki. Nareszcie klasowy rozgrywajek i ze wzrostem. Paka niezła- Gacek Swider, Guma Czarnowski + Ci co zostali , skład na medal. Stawiam co najmniej srebro!!! Chyba ponad 10 lat minęło jak mieliśmy fajną silną paczkę.... tłuste lata powoli stają się realne...... Chylę czoła przed Prezesem

  2. Powrót do góry    #47
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-05-2002
    Postów
    1,223
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zagumny, Swiderski, 17:23... hmm... mozna powiedziec - ekipa dobrze dobrana charakterologicznie. Na walke o kolejne 4. miejsce w sam raz.
    Ja jednak wole Zagumnego ze Swiderskim i walke o 4 miejsce niz granie z ledwo domknietym budzetem, ze zlepkiem juniorow z drugorzednymi zawodnikami sredniej klasy. To nawet walki o 4 nie gwarantuje. Pozdrawiam.


    Co do naszego skladu.
    To jeszcze nie koniec okresu transferoweg, czeka nas jeszcze jedno mile zaskoczenie;) ale jak to sie mowi "przyjdzie czas bedzie radosc" wiec czekajta ludu.

    Odszedl bym natomiast od podniecania sie i podpalania nadmiernie. Juz jednego realiste mielismy ktory jeszcze przed sezonem klapal jezykiem na lewo i prawo wkladajac sowojemu zespolowi medal na szyje. A tu przyszedl koniec sezonu i zonk.
    Trzeba spokojnie podejsc do sprawy i na trzezwo ocenic sytuacje. Sklad jest poki co ciekawy, jest kim grac i jest nak najbardziej realna szansa na wywalczenie w nadchodzacym sezonie czegos wiecej niz nieszczesna 4 pozycja. Nie mozemy jednak zapominac ze w lidze jest jeszcze 9 innych druzyn ktore rowniez maja w swoich szeregach solidnych zawodnikow i napewno nie poloza sie na parkiecie. To co...

    I jeszcze slowko w kwestii Resovii.
    Troche mnie rozczarowal pan prezes ktory jeszcze przed koncem rozgrywek trabil o budowie "potegi". Poki co ja tego nie widze. Owszem sciagnieto solidnych zawodnikow ale bez zadnych rewelacji. Zakontraktowani grajkowie tez nie sa jakimis nie wiadomo jakimi wirtuozami choc napewno do slabeuszy nie naleza. Mimo wszytko dla mnie male rozczarownie.

  3. Powrót do góry    #48
    Użytkownik
    Dołączył
    20-04-2008
    Postów
    101
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja tam bym jednak Sovii nie lekceważył.

    Baranowicz, Cernic, Akhrem, Grozer, Perłowski, Kadziewicz(?), Ignaczak... Moim zdaniem naszemu kędzierzyńskiemu teamowi wcale nie ustępują.

    Cholernie mnie ciekawi, kto jeszcze pojawi się w KK na przyjęciu.

  4. Powrót do góry    #49
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-04-2002
    Postów
    959
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Uszat...... wiem że pewien realista zapędził się w kozi róg licząc na medale , ale tylko dlatego że wszyscy uważali iż Delecta to same gwiazdy, a tak naprawdę to gwiazdą był tylko Gruszka ( i to zabłysną na ME i chwała mu za to , sezon przed ME miał mierny i większość nawet na tym forum wylewało wiadra pomyj na Castelaniego za ten wybór do kadry) Woicki i owszem jest mistrzem europy ale powiedzmy sobie szczerze jego wkład w medal był delikatnie mówiąc znikomy. Michał Cerwen wprawdzie dobry środkowy ale z tej niższej półki, Sobko tez wiadomo na co go stac, natomiast Szymański miał jeden genialny sezon w Jastrzębiu . Mówiąc szczerze po kilku pierwszych meczach dziwiłam się ze Delecta jest wyjątkowo wysoko jak na ten skład, ale to było moje prywatne zdanie, fachowcy twierdzili ze to drużyna gwiazd. Zresztą gdyby w ZAKSIE oprócz solidnych zawodników była jakaś naprawde gwiazda to w najtrudniejszych momentach wzięłaby na siebie odpowiedzialnośc a tak skonczyło się na 4 miejscu. Tak myślę ale mogę się mylic, Dlatego jest bardzo zadowolona że Prezes poczynił takie zakupy. Paczka wydaje sie świetna , a widać ze zawodnicy mają szacun i poważanie dla Krzysia Stelmacha i chcą grać pod jego wodzą a to duży plus. Nie wierzę ze Sovia dawała mniejszą kasę Gumie ( zresztą czytałam z nim wywiad) a jednak znalazł się u nas. patrząc na grę druzyn widać ze dobry rozgrywacz to 1/3 sukcesu całej drużyny a takim bez wątpienia jest Guma. Zawsze marzył mi się w naszym składzie . Czas pokaże co będzie ale oklaski za dobre wybory Pietrzykowi się należą. teraz wszystko w rękach trenera i zawodników. Ciekawi mnie tylko kim będą ci dwaj skrzydłowi ????????????

  5. Powrót do góry    #50
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-05-2002
    Postów
    1,223
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Aaaaa no musicie poczekac jeszcze kilka dni;)

    Bedzie dobrze, bardzo...

  6. Powrót do góry    #51
    Użytkownik
    Dołączył
    06-03-2005
    Postów
    349
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Im więcej dobrych zawodników tym ciekawiej będzie. Kto pierwszy stworzy zespół ten wygra ligę. NA razie Faworyt z Bełchatowa czeka. Myślę iż Falasca na 2 lata to raczej zabezpieczenie się na wypadek jak inny rozgrywający nie przyjdzie. Ale chyba kogoś szukają.

    Co do Sovii to skład skompletowany niemal. Jest lepszy niż sezon wcześniej. Skład oparty o 4 obcokrajowców wzmocnionych zawodnikami krajowymi.

    Kędzierzyn też ma Ciekawy skład. Jeszcze jakaś gwiazda na przyjęcie i po transferach.

    Jastrzębie tradycyjnie przyczajone.

    Bydgoszcz .. znów kupuję całą drużynę. Masny może ich pociągnąć ale czy wystarczy na medal?

    Częstochowa też ma ciekawy skład.

  7. Powrót do góry    #52
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,964
    Kliknij i podziękuj
    525
    Podziękowania: 1,583 w 777 postach
    http://www.sports.pl/Siatkowka/PlusL...820,1,907.html

    A to ciekawa informacja. Wyglada na to, ze Pawcio ostatecznie dal sobie siana z walka o bycie pierwszym rozgrywajkiem. Postawil na inne wartosci: kaske na czas i bliskosc domu. Tez rozsadnie - w koncu rodzina najwazniejsza.

  8. Powrót do góry    #53
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-10-2002
    Postów
    1,163
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Trudno mu się dziwić, bo ostanie dwa sezony ligowe to katastrofa. I wcale nie piękna :P. Obiektywnie to i ja wolałabym być druga w Skrze, niż pierwsza w Kisielach. A i tak koniec sezonu spędził na ławie, całkowicie zresztą zasłużenie.

    Czy WW zostaje w Bydgoszczy? Bo zastanawiająca jest skala, (hmm jakby to ładnie nazwać?) tzw. zmiany składu.

    Najbardziej spektakularne transfery - Kędzierzyn :). Choć Cernić w Resovii ciekawy, to inne pomysły włodarzy klubu na razie nie powalają na kolana.

    Na marginesie: Grał w naszej lidze kiedyś jakiś Włoch?

    Pozdrawiam.

  9. Powrót do góry    #54
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-11-2004
    Postów
    1,565
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Na marginesie: Grał w naszej lidze kiedyś jakiś Włoch?
    Francesco Pizza

  10. Powrót do góry    #55
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,676
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Lidka, jakby nie patrzeć Grozer w klubowej siatkówce osiagnął więcej niż Jarosz
    Cernić napewno nie jest słabszym graczem niż Świder, jedynego zonka to mają na rozegraniu ale to młody chłop i pod wprawnym okiem kołcza Travicy sie rozwinie.
    PS
    jaka jest teraz średnia wieku bełchatowskiego hegemona?!:)

    A co do nazych transferów, moze faktycznie jakiśSłoweniec nas zasili, najlepiej jakby do Urnauta dokoptować Popica ale to nierealne bo:
    -obaj sa ofensywnymi skrzydłowymi mogącymi grać także jako atakujący

  11. Powrót do góry    #56
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-10-2002
    Postów
    1,163
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jasne, Krzyśku, Grozer ma na swoim koncie spore osiągnięcia na ligowych parkietach, ale ostatnio grał jednak dość przeciętnie, popełniając błędy w kluczowych momentach setów. Zresztą, ile spotkań można wyszarpać przeciwnikom bez wsparcia partnerów na parkiecie? To już nie te czasy, że w pojedynkę można wygrać kilka spotkań z rzędu. Wolę młodszego Jarosza, choć mam wrażenie, że w Kędzierzynie nie cieszy się nadmierną sympatią? Dlaczego? Prywatnie głupawy, bezczelny czy co? Bo nijak nie mogę pojąć Waszego braku zaufania do niego.
    Pewnie przemawia przeze mnie lokalna sympatia, bo to mój krajan, ale ja go pamiętam jako młodziutkiego zawodnika w juniorskim zespole, którego gwiazdą był Marcel Gromadowski (ten to zrobił na mnie piorunujące wrażenie!) i doceniam, jak wielkie postępy stały się jego udziałem. W odróżnieniu od Marcela, niestety.
    Cernića bardzo cenię i lubię. Oglądałam go systematycznie na dystansie całego sezonu i wiem, że zdecydowanie wart jest pieniędzy, jakie zapłaci mu Resovia. Widziałam także występy Świderskiego w końcówce Ligi Włoskiej i uważam, że nie tylko sentyment działaczy Kędzierzyna miał wpływ na jego transfer. Czyli jakby remis, choć może Cernić to większe nazwisko.
    Młodego rozgrywającego Resovii nie znam, ale obawiam się, że Brazylijczyk był zbyt niezależny jak na gust Travicy i stąd pojawienie się Włocha. Wolę Zagumnego, który do łatwych partnerów czy podopiecznych raczej nie należy. Lubię niezależność.
    Nie wiem, jak ułoży się dalej szaleństwo transferowe, ale śledzę je z ogromnym zainteresowaniem.

    Pozdrawiam.

  12. Powrót do góry    #57
    Zaawansowany Awatar realista27
    Dołączył
    05-07-2003
    Postów
    2,784
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 66 w 48 postach
    http://www.sportowefakty.pl/siatkowk...anta-bulgarii/
    Ciekawe co z tego wyjdzie - ciekawa opcja.
    Konkrety co do zmian w zespole-poważnych- będa w najbliższy wtorek

  13. Powrót do góry    #58
    Początkujący
    Dołączył
    05-06-2010
    Postów
    3
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zgadzam sie z kilkoma opiniami wyzej... Groozer może byc takim zawodnikiem jak Miko Oivanen, a moim zdaniem fin bardzo pozytywnie zaskakiwal kibicow swoja postawa... Bardzo solidny w ataku, bez slabszych momentow. Atakujacy powinien byc solidny. Dlaczego Wlazły jest uznawany za jednego znajlepszych/najlepszego atakujacego naszego globu? Poniewaz nie bawi sie z pilka jak to robi większo¶ć siatkarzy napier**** i to bardzo skutecznie, atakujacy ma nie wstrzymywac reki...... Bez zabawy w rózne kiwki... Taki powinien byc atakujacy więc wracajac do niemieckiego atakujacego moze byc mocnym zawodnkiem. Do rozegrania w Rzeszowie nie mam zdania... Mlody zawodnik, ale kazdy kiedys przez to przechodzil. W Bełchatowie bez wiekszych hitow transferowych jak zapowiedzial J. Nawrocki... Moze w przyszlym sezonie zobaczymy jakas nowa twarz, a byla by to dobra opcja... Jesli chodzi o Delecte, mysle ze Zhekov nie podpisze kontraktu...

  14. Powrót do góry    #59
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,676
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Sovia ma killera, nie na darmo grał we Fryderykach, Oivanen był lepszy niz jarski ale ten Niemco-Węgier wymiata.Mariuszek bedzie sie musiał napocic.
    Gdyby Guma sypał w Sovii byliby faworytem nr 1 do obalenia Skry
    ps jak sie podobala gra Zaksy pod koniec 4tej partii?
    Siłe ataku naprzeciw wysokiego zespołu mamy słabą-i tak cud ze Jarosz i Rucek tak dobzre poczynali sobie z Ptakami i Sovia...

  15. Powrót do góry    #60
    Użytkownik
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    470
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Tine Urnaut w ZAKSA

    Słoweński przyjmujący Tine Urnaut najbliższy sezon spędzie w zespole kędzierzyńskiej ZAKSY. Słoweński przyjmujący, który ostatni rok spędził w Serie A
    w zespole CoprAtlantide Piacenza podpisał kontrakt na jeden sezon.

    źródło: www.siatka.org

  16. Powrót do góry    #61
    Użytkownik
    Dołączył
    06-03-2005
    Postów
    349
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jasne, Krzyśku, Grozer ma na swoim koncie spore osiągnięcia na ligowych parkietach, ale ostatnio grał jednak dość przeciętnie, popełniając błędy w kluczowych momentach setów. Zresztą, ile spotkań można wyszarpać przeciwnikom bez wsparcia partnerów na parkiecie? To już nie te czasy, że w pojedynkę można wygrać kilka spotkań z rzędu. (...)
    Oj .... chyba, jednak można w pojedynkę wygrać mecz. Wczoraj mu się to udało.

  17. Powrót do góry    #62
    Początkujący
    Dołączył
    05-06-2010
    Postów
    3
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Prawda... wczoraj jakby na Groozera bloku nie bylo wogole... PS... Gdzie jest Winiarski...?

    @ Down

    Ja sie trzymam swojej koncepcji... Polska ma ogromne szczescie ze ma kogos takiego jak Mariusz... Bez Wlazłego nie sa w stanie wygrac z silnym przeciwnikiem, jedyny zawodnik, ktory nie wstrzymuje reki, nie bawi sie z zagrywka, dobrze zagrywa wiec albo trafi albo nie trafi... Zagrywka to podstawa a polowa naszych zawodnikow jak nie wiekszosc nie ryzykuje tylko oddaje flotami pilki naszym przeciwnikom, a oni bardzo skutecznie to wykorzystuja.. Nie mowie o Mozdzonku ktory swoja zagyrywke udoskonala i zmienia ale ,, klepanie" pilki nic nie daje... Bez Wlazłego nie s± w stanie nic wiekszego na ten czas osiagnac... Groozer? Tak ja tez mysle ze zawsze tak swietnie nie zagra... Mial dzien... Zobaczymy co pokaze dzis...

    Kilyan

  18. Powrót do góry    #63
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-10-2002
    Postów
    1,163
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Właśnie czekam na kolejny mecz Grozera. W razie czego posypię głowę popiołem :P, ale generalnie zdania nie zmienię. To Polacy zagrali wczoraj mizernie, więc chłop szalał. Zresztą zagrał rzeczywiście znakomicie, przyjemnie było patrzeć.

    Pozdrawiam.

  19. Powrót do góry    #64
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-11-2002
    Postów
    1,394
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    mam nadzieje, ze ani Gruszka, ani Bartman nie trafia do Jastrzebia..

  20. Powrót do góry    #65
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-05-2002
    Postów
    1,223
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wrzucmy na loooz.
    Liga Swiatowa to gra o marchew i powinna sluzyc naszym jako opligon.
    Mam nadzieje ze forma bedzie wtedy kiedy byc powinna.

  21. Powrót do góry    #66
    Użytkownik
    Dołączył
    04-05-2007
    Postów
    220
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Pamietam, ze kiedy rok temu dostawaliśmy baty w LS od Finlandii i innych ogórków, a ja napisałem - broniąc Castellaniego - że to turniej towarzyski i poczekajmy na ME, to różne pokemony (w tym uszat) zaczęły mnie wyzywać od kibiców Skry.

  22. Powrót do góry    #67
    Początkujący
    Dołączył
    05-06-2010
    Postów
    3
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    To prawda... Nie ma co sie denerwowac liga swiatowa ale... Widzimy teraz jak bardzo wszyscy przywyczaili sie do niezawodnosci Wlazlego, Zagumnego czy Winiarskiego... Zespol gra slabo i nierowno w wielu elementach... Mysle ze gdy wroca podstawowi zawodnicy i Castelani zacznie trening z cala kadra gra bedzie zupelnie inna... Mam nadzieje ze zarzad nie podejmie pochopnych wnioskow o Castelanim bo moim zdaniem to trener, ktory Polskiej siatkowce da naprawde wiele...

  23. Powrót do góry    #68
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-05-2007
    Postów
    828
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tyle ze Pan Wlazły czy Winiarski poki co u Pana Castelaniego niczego nie ugrali.
    To w 80% ci zawodnicy zdobyli ME... Ale co racja to racja LŚ to takie powazniejsze sparingi.

  24. Powrót do góry    #69
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,676
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Beniamin, Polacy lubia krytykowac tyle ze Castellani obronil sie wynikami i teraz to LS moga totalnie olac, niedawno skonczyli Ligei tak naprawde maja ponad kwartal na przygotowanie siedodocelowej imprezy.

    Fakt,podopieczni Lozano zagrali suuper

    aha i bylbym zapomnial, Polska została ME ale w 2 spotkaniach przeciwnicy mieli meczbole w górze!!

    Mielismy dobra ekipe, presja byłamniejsza, tzw gwiazd nie było (bo gwiazdy trzy zagrały-Grucha i Guma i Kurek)

    Zawszepowtórzyc wynik jest trudniej,teraz inaczej na Argentynczyka i jego podopiecznych patrzec bedziemy-
    wg mnie awans do strefy medalowej MŚ (półfinał) będzie olbrzymim sukcesem.
    Co do składu-który "defensywny skrzydłowy pojedzie doWłoch-Bąku czy Ruciak?
    Bo Winiasrki iKurek wyjazdu moga byc pewni, Świder za "zasługi..."? czy jednak Bartman...ciekawie będzie tez na srodku,obaj weterani(Pliński i Kadziewicz)załapia sie na wyjazd czy mozektórys z młodych (czarnowskiNOwakowski)przebije sie by sie ogrywac....

  25. Powrót do góry    #70
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-05-2002
    Postów
    1,223
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Pamietam, ze kiedy rok temu dostawaliśmy baty w LS od Finlandii i innych ogórków, a ja napisałem - broniąc Castellaniego - że to turniej towarzyski i poczekajmy na ME, to różne pokemony (w tym uszat) zaczęły mnie wyzywać od kibiców Skry.
    Zgadza sie, tyle ze ostatnie odswiadczenie pokazuje ze sie mylilem. Ostatnie zloto delkiatnie zmienilo moje zapatrywanie na osobe pana trenera.

    Skry nadal nie trawie.

    pozdr

  26. Powrót do góry    #71
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-11-2002
    Postów
    1,394
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wrzucmy na loooz.
    Liga Swiatowa to gra o marchew i powinna sluzyc naszym jako opligon.
    ja nie mowie, ze nie, ale tylko nie chcialbym, zeby Gruszka i Bartman wyladowali w Jastrzebiu...

  27. Powrót do góry    #72
    Użytkownik
    Dołączył
    06-11-2008
    Postów
    69
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Gruszka na pewno nie trafi do Jastrzębia z Bartmanem nie wiadomo na bank Jastrzębie podpisało już kontrakty z jakimiś obcokrajowcami i jakimś polakiem tylko pan Grodecki oczywiście jak co roku czai się i na razie nie chce ujawniać nazwisk z tego co wiem na być silny zespół

  28. Powrót do góry    #73
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-11-2004
    Postów
    1,565
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    @realisto, Wika, Masny, Wrona i Andrzejewski to te gwiazdy co maja podbic lige?

    PS Gruszka juz nawiał.
    http://aktualnosci.siatka.org/pokaz/...mowe-z-delecta

  29. Powrót do góry    #74
    Zaawansowany Awatar realista27
    Dołączył
    05-07-2003
    Postów
    2,784
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 66 w 48 postach
    @realisto, Wika, Masny, Wrona i Andrzejewski to te gwiazdy co maja podbic lige?

    PS Gruszka juz nawiał.
    http://aktualnosci.siatka.org/pokaz/...mowe-z-delecta
    Gruszka - a co on takiego grał ostatnio?!
    Wziął kase miał być twarzą Bydgoszczy a za grubą kasę poszedł gdzieś - 26% w przyjęciu?
    co grał w ataku teraz? Widzieliscie statystyki?
    Nie żałuje jego odejścia bo będzie nie tylko Wika,ale moze jeszcze ktoś inny jak w radiu pik dzisiaj mówili.
    Poszli inną drogą - bez wielkich nazwisk poza Masnym tylko ZESPÓL.
    Szkoda tylko,ze Waldek "Słaby" został :(

  30. Powrót do góry    #75
    Użytkownik
    Dołączył
    06-03-2005
    Postów
    349
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    a przypadkiem nie będzie to Zbyszek Bartman ... bo na mieście się mówi iż on już tuż tuż Bydgoszczy :P

  31. Powrót do góry    #76
    Zaawansowany Awatar realista27
    Dołączył
    05-07-2003
    Postów
    2,784
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 66 w 48 postach
    Może,moze..zobaczymy http://www.pomorska.pl/apps/pbcs.dll...RT04/555099622
    Tutaj kilka nazwisk czyli Bartmann,Schwarz,Sammelvuo,Hietanen,Kovacevic,Alek siev,Ananiev.

  32. Powrót do góry    #77
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-04-2002
    Postów
    959
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No jasne, brawo Delekta, nakupic zagraniczniaków na ławę, to takie typowe dla nowobogackich.....

  33. Powrót do góry    #78
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,964
    Kliknij i podziękuj
    525
    Podziękowania: 1,583 w 777 postach
    Nie wiem, czy do wszystkich to juz doszlo, ale nie minal jeszcze czerwiec, a nasz AZS ma na przyszly sezon gotowy sklad :) Najnowszymi i zarazem ostatnimi nabytkami sa: stary znajomy z lat 2000-2006 Kuba Oczko oraz srodkowy Radoslaw Kolanek ze Skry. Do Oczki nie mam zastrzezen, zastanawia mnie natomiast ten Kolanek. Szczerze mowiac nie mam o gosciu zielonego pojecia. Czy ktos z forumowiczow jest w stanie na jego temat cokolwiek powiedziec? :) Znaczy sie: czy umi grac, czy to po prostu efekt uboczny tej naszej niby-umowy o wspolpracy ze Skra? (o ktorej tez bym sobie chetnie posluchal)

  34. Powrót do góry    #79
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-05-2002
    Postów
    865
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Pytanie do osob odpowiedzialnych z poszczegolnych grup kibicow:

    bawimy sie dalej w wymiane biletów?

  35. Powrót do góry    #80
    Użytkownik
    Dołączył
    06-03-2005
    Postów
    349
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Pytanie do osob odpowiedzialnych z poszczegolnych grup kibicow:

    bawimy sie dalej w wymiane biletów?
    Tak jak do tej pory :)

  36. Powrót do góry    #81
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-05-2002
    Postów
    865
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Pytanie do osob odpowiedzialnych z poszczegolnych grup kibicow:

    bawimy sie dalej w wymiane biletów?
    Tak jak do tej pory :)
    niuestety Abdul nie jest jak piszesz w Waszym przypadku w kierunku anszej grupy.

  37. Powrót do góry    #82
    Użytkownik
    Dołączył
    06-03-2005
    Postów
    349
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Pytanie do osob odpowiedzialnych z poszczegolnych grup kibicow:

    bawimy sie dalej w wymiane biletów?
    Tak jak do tej pory :)
    niuestety Abdul nie jest jak piszesz w Waszym przypadku w kierunku anszej grupy.
    OK. Dowiem się co i jak i się z Tobą skontaktuję ale to już poza forum. Napisz mi na GG o co chodzi.

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •