Pokaż wyniki od 1 do 21 z 21

Wątek: Plebiscyt

  1. Powrót do góry    #1
    Użytkownik
    Dołączył
    06-03-2005
    Postów
    349
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Plebiscyt

    Witam

    Ponieważ zbliża się koniec roku może zrobimy sobie plebiscyt wypowiedzi "błyskotliwych" inaczej, prezentujący wypowiedzi zawodników, działaczy czy komentatorów sportowych związanych z siatkówką. Piszcie Wasze typy.

    Poprawcie mnie jak przekręcę

    "Nie nazywajcie nas zawodnikami, bo zawodnicy zawodzą a my nie" Michał Bąkiewicz PGE Skra

    "Mogę tutaj szczerze powiedzieć, że pan Iwańczyk - nie znający się za bardzo na siatkówce - cały czas mówi, że co ta Resovia musi, i gdzie się powinna znaleźć. Jeszcze wtedy w czwartek przed naszym spotkaniem słyszeliśmy to w telewizji, gdy przed meczem Skry z Jastrzębiem wyżej wspomniany pan po raz kolejny napomknął, że Resovia musi, Resovia musi. A ja mówię, że Resovia nic nie musi. Resovia może grać i my dołożymy wszelkich starań żeby zagrała. Stać nas na to, ale nie zawsze nam to wychodzi, taki jest sport" czyli cała dyskusja na temat Resovii pomiędzy Woickim a Iwańczykiem.

    A może ktoś ma jakieś inne propozycje :)


  2. Powrót do góry    #2
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-11-2002
    Postów
    1,394
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    dla mnie bezkonkurencyjny jest Piechocki, w kazdej swojej wypowiedzi.

    ostatnio, jak parafrazowal slowa Walesy, o tym jak nie chcem, ale muszem....

    Nie myśleliśmy o tej organizacji, dopóki wiceprezes CEV Jan Hronek sam tego nie zasugerował. Po mistrzostwach Europy kobiet kilku działaczy powiedziało, że chciałoby, aby w hali w Łodzi odbył się Final Four. Gdy zwrócił nam na to uwagę także prezes naszego sponsora, firmy PGE, po prostu musieliśmy złożyć aplikację. Wiem, że zacznie się teraz dyskusja na temat, czy Skra kupuje sobie finał, czy nie... Nie patrzę na to, to byłoby zbyt małe. Chcemy zorganizować Final Four

  3. Powrót do góry    #3
    Początkujący
    Dołączył
    09-01-2009
    Postów
    21
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    dla mnie bezkonkurencyjny jest Piechocki, w kazdej swojej wypowiedzi.

    ostatnio, jak parafrazowal slowa Walesy, o tym jak nie chcem, ale muszem....

    Nie myśleliśmy o tej organizacji, dopóki wiceprezes CEV Jan Hronek sam tego nie zasugerował. Po mistrzostwach Europy kobiet kilku działaczy powiedziało, że chciałoby, aby w hali w Łodzi odbył się Final Four. Gdy zwrócił nam na to uwagę także prezes naszego sponsora, firmy PGE, po prostu musieliśmy złożyć aplikację. Wiem, że zacznie się teraz dyskusja na temat, czy Skra kupuje sobie finał, czy nie... Nie patrzę na to, to byłoby zbyt małe. Chcemy zorganizować Final Four
    Drogi smarku, opinie internetowych napinaczy zazdrosnych o sukcesy Skry, dla osob kierujacym tym klubem nie maja absolutnie zadnego znaczenia.

    Organizacja takiej imprezy jak Final Four jest GIGANTYCZNYM wydarzeniem marketingowym i nawet gdyby Skra miala przegrac podczas turnieju wszystkie mecze to zysk dla sponsora jest ogromny. Duzo wiekszy niz gdyby Skra wygrala Final Four organizowane w innym kraju. I to sie liczy w dzisiejszych czasach, gdzie na wiekszosc spraw patrzy sie przez pryzmat ekonomii. Tylko co ty mozesz o tym wiedziec? Gdyby Konrad Piechocki swiadomie zrezygnowal z walki o organizacje FF bylby skonczonym kretynem. Ja wiem, ze niektorym jest niewygodnie, ze w Belchatowie powstal klub, ktory mozna zaliczyc do europejskiej czolowki i ktory w krotkim okresie czasu ma szanse zorganizowac poraz drugi tak wielkiej rangi turniej jak FF. Proponuje jednak leczyc kompleksy nie na publicznym forum - unikniesz kompromitacji.

    Przejrzalem troche to zawistne forum i znalazlem duzo ciekawsze wypowiedzi z 2009 roku :-) Na razie tylko te reprezentacyjne.

    Chronologicznie, bo jest tego duzo:

    coachw przeddzien Wigilii 2008:

    Najgorszym rozwiązaniem jest wybór Castellaniego - przeciętnego trenera zza granicy, bez większych osiągnięć.
    Istotnie to bylo najgorsze rozwiazanie, ME totalny przypadek zapewne!

    uszat ciut pozniej ale rownie glupio
    PORAZKA!

    Mazur, Gosciniak, Skorek, Such, Wagner, Stelmach, Panas, cala masa zagranicznych trenerow z papierami a my wybieramy takiegolebiode bo jest z Belchatowa.
    Niemczyka bym jasna cholera wolal...
    uszat dalej nie zawodzi, a Kurek faktycznie jest mistrzem kwadratu, powolanym przez jednego s****ysyna ;-)


    S****ysyny, tyle w temacie.

    Buszek, Witczak, Kacprzak to sa chlopaki ktorzy grali w sezonie ciezkie gatunkowo mecze i prawie nigdy nie zawodzili.

    Nic to, my za to mistrza kwadratu Bartosza ADHD Kurka, Jakuba CHCE ALE NIE UMIEM Jarosza, Michala WOLE SIEDZIEC NA LAWCE Bakiewicza.
    Mamy tez proroka Abdula, ktory "wierzyl" w umiejetnosci lawki Skry :-)

    a ja Ci napiszę tak:

    Daniel "Dwulicus" Castellani .....

    Kulisy odejścia Pawła Woickiego z Resovii

    Na kadrze, Paweł dostał informację iż jak w Sovii nie będzie pierwszym to nie dostanie więcej powołań do reprezentacji. A Paweł w reprezentacji bardzo chce grać. Wiec zdecydował się zerwać kontrakt i przenieść gdzieś indziej gdzie będzie pierwszym ... aby trener kadru był zadowolony

    A dlaczego "Dwulicus" przy nazwisku naszego narodowego trenera? Bo nie traktuję wszystkich zawodników jednakowo. Paweł teoretycznie drugi /bo nigdzie nie jest napisane, iż nie wywalczył by sobie miejsca w pierwszej 6. Ale sezon rozpoczął by od ławki/ nie ma szans grania w reprezentacji, podczas gdy np. Bąkiewicz ... rezerwowy ze Skry dostaje rolę kapitana. Tak bywa, iż czasem nominacja trenera klubowego ma negatywny oddźwięk na inne klubu. Szkoda, iż Daniel wtrącił się w ustalanie składu najsilniejszemu z rywali. Wolałbym, aby ta decyzja była wynikiem niezależnej decyzji trenera i zarządu. A tak Paweł został postawiony pod murem ... bo z niewolnika nie ma pracownika. A jak wspomniałem, Paweł w kadrze chce grać.

    Ale wiem, wiem ... ławka Skry to nie to samo co ławka w innym klubie ... tam nawet podawacz piłki ma lepsze umiejętności niż nie jeden zawodnik z podstawowego składu innej drużyny.
    kuchcik77 tez wierzyl w reprezentacje DC! :-)


    niech pzps postawi bańke na grupowa wygrana Francji lub Niemców i będzie na odprawe dla trenera Skry
    ps wg buków jestesmy faworytem do wygrania grupy na ME...
    Macius_fan pelen wiary i eksperckich przewidywan :-)


    Pisalem niedawno ze pupilek pzps Castellani ma wolna reke i moze sobie mlodziakami przegrac nawet 500 meczow i nikt mu nic nie zrobi. Na Lozano byla presja wyniku od samego poczatku, w kazdym meczu czy to o pietruszke czy o punkty. dwoch rzeczy jestem pewien: ze nastepca Castellaniego bedzie Stelmach i ze argentynczyka nie zwolni pzps tylko kibice.
    A po złocie na ME wielcy znawcy zamilkli... Prawie nikomu nie bylo w smak komentowac niewatpliwy sukces, tak jakby ME nasi siatkarze zdobywali co turniej... SZA! :-) A odszczekac nie laska? Eksperci? ;-) Ktory lepszy? Wszyscy warci tytulu :)

  4. Powrót do góry    #4
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,676
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    o moj ulubieniec ktorego neinawidze ale jego merytoryke uwielbiam
    poswiateczne pozdrowiena;)

    zastanawialem sie czy ci nie wy***** w kosmos posta ale przez ciebie forum sie pcozyta
    coz mozna zawsze sie pomylic,fuksem z cienkim skladem zdobyc mistrza a tobie sie udalo po nas pojechac,spusc sie z radosci

    od kilkunastu dobrych lat wiemy ze liczy sie tylko prestiz i kasa a kibice sa **** wartym dodatkiem nie wspominajac o po*****h nanecie,ty tez akim jestes, jak my

  5. Powrót do góry    #5
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,964
    Kliknij i podziękuj
    525
    Podziękowania: 1,583 w 777 postach
    A pamietacie to? :)

    Szkoda, że trenerzy nie mogą grać w totalizatora sportowego, bo na Delekcie bym bardzo dużo zarobił.

    Pzdr,
    Garfield

  6. Powrót do góry    #6
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-05-2002
    Postów
    1,223
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    prezentujący wypowiedzi zawodników, działaczy czy komentatorów sportowych związanych z siatkówką.


    A po złocie na ME wielcy znawcy zamilkli... Prawie nikomu nie bylo w smak komentowac niewatpliwy sukces, tak jakby ME nasi siatkarze zdobywali co turniej... SZA! :-) A odszczekac nie laska? Eksperci? ;-) Ktory lepszy? Wszyscy warci tytulu
    Mi sie zdawalo ze watek nie jest o Skrze Belchatow i zawistnych forumowiczach ale widocznie ja czytac nie potrafie.
    Dales upust swojej frustrycji:)



  7. Powrót do góry    #7
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-05-2007
    Postów
    828
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Colodent a co z deklaracjami o awansie do FF i wygraniu LM? Rurka zmiekła?

  8. Powrót do góry    #8
    Początkujący
    Dołączył
    07-11-2003
    Postów
    41
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    coldcud spadłeś z komina !
    jaki marketing ??????
    Ceny energii elektrycznej dla gospodarstw domowych w 2009 i 2010 roku pozostaną nadal regulowane. Według oceny Prezesa Urzędu Regulacji Energetyki z dn. 1.09.2009 roku „zwolnienie z obowiązku zatwierdzania taryf nie jest jeszcze możliwe” dla tej grupy odbiorców. Oznacza to, że przedsiębiorstwa energetyczne będą nadal podlegały obowiązkowi zatwierdzania cen dla najliczniejszej grupy odbiorców energii w Polsce.
    Prezes URE motywuje swoją decyzję biorąc pod uwagę następujące fakty:
    - rynek energii elektrycznej nie jest rynkiem transparentnym,
    - odbiorcy energii nie dysponują pełną wiedzą o możliwości zamiany sprzedawcy,
    - brak przepisów dotyczących tzw. odbiorców wrażliwych,
    - brak wzorca tzw. umowy generalnej na dystrybucję energii.

    Jednocześnie Prezes URE podtrzymuje stanowisko, że „ceny w segmencie gospodarstw powinny zostać uwolnione” gdy zostaną spełnione następujące warunki:
    - zmiana zasad działania rynku energii elektrycznej – zapewnienie wzrostu płynności wolumenu obrotu energią elektryczną na rynku hurtowym oraz doprowadzenie do bezstronnej wyceny ceny energii elektrycznej.
    - ochrona odbiorców przed nieuzasadnionym ryzykiem wzrostu cen – zapewnienie ochrony odbiorców przed ubóstwem energetycznym.
    - wzmocnienie kompetencji Prezesa URE – zapewnienie narzędzi umożliwiających wpływanie na kształt relacji rynkowych i na działania przedsiębiorstw energetycznych.


  9. Powrót do góry    #9
    Początkujący
    Dołączył
    09-01-2009
    Postów
    21
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    o moj ulubieniec ktorego neinawidze ale jego merytoryke uwielbiam
    poswiateczne pozdrowiena;)

    zastanawialem sie czy ci nie wy***** w kosmos posta ale przez ciebie forum sie pcozyta
    coz mozna zawsze sie pomylic,fuksem z cienkim skladem zdobyc mistrza a tobie sie udalo po nas pojechac,spusc sie z radosci

    od kilkunastu dobrych lat wiemy ze liczy sie tylko prestiz i kasa a kibice sa **** wartym dodatkiem nie wspominajac o po*****h nanecie,ty tez akim jestes, jak my
    Uwielbiasz za merytoryke, a nienawidzisz za sympatie dla Skry? Myslalem, ze masz bardziej skomplikowana osobowosc. Dziekuje uprzejmie za nie "wy******* w kosmos" merytorycznego ale niewygodnego posta :-)

    Pomylic owszem sie mozna, potem mozna przeprosic i po sprawie, pozostalby jedynie smrodek ale wy sie skompromitowaliscie i nie przyznaliscie do bledu.

    Mi sie zdawalo ze watek nie jest o Skrze Belchatow i zawistnych forumowiczach ale widocznie ja czytac nie potrafie.
    Dales upust swojej frustrycji
    Jesli nie jest o Skrze to czemu we wszystkich postach przed moim pisaliscie tylko o Skrze? Ja sie do waszych wypowiedzi odnioslem.

    Autor watku wymyslil plebiscyt na blyskotliwe inaczej wypowiedzi, te ktore zacytowalem pasuja idealnie :-) Czyz nie?

    Colodent a co z deklaracjami o awansie do FF i wygraniu LM? Rurka zmiekła?
    Ja nic takiego nie deklarowalem. A siatkarze i dzialacze pewnie nadal sie trzymaja tej deklaracji, chyba maja jeszcze szanse co? Czy sie uda to zobaczymy, tak samo jak zobaczymy kto bedzie organizowal turniej finalowy. Nic nie jest przesadzone. W walce jest wiele lepszych zespolow, z wiekszymi budzetami, lepszymi trenerami i zawodnikami. Ja siatkarzom Skry w przeciwienstwie do zawistnych z tego forum zycze powodzenia. Sukces Skry na arenie miedzynarodowej to sukces polskiej siatkowki, tyle ze nie dla was. Zalosne myslenie typu, "panie Boze ja nie chce zeby moj klub zawojowal LM, zrob tylko zeby sie ta Skra skompromitowala". Dla tak myslacych nie mam dobrej wiesci, psycholog mialby z wami wiele pracy...

    coldcud spadłeś z komina !
    jaki marketing ??????
    Ceny energii elektrycznej dla gospodarstw domowych w 2009 i 2010 roku pozostaną nadal regulowane. Według oceny Prezesa Urzędu Regulacji Energetyki z dn. 1.09.2009 roku „zwolnienie z obowiązku zatwierdzania taryf nie jest jeszcze możliwe” dla tej grupy odbiorców. Oznacza to, że przedsiębiorstwa energetyczne będą nadal podlegały obowiązkowi zatwierdzania cen dla najliczniejszej grupy odbiorców energii w Polsce.
    Prezes URE motywuje swoją decyzję biorąc pod uwagę następujące fakty:
    - rynek energii elektrycznej nie jest rynkiem transparentnym,
    - odbiorcy energii nie dysponują pełną wiedzą o możliwości zamiany sprzedawcy,
    - brak przepisów dotyczących tzw. odbiorców wrażliwych,
    - brak wzorca tzw. umowy generalnej na dystrybucję energii.

    Jednocześnie Prezes URE podtrzymuje stanowisko, że „ceny w segmencie gospodarstw powinny zostać uwolnione” gdy zostaną spełnione następujące warunki:
    - zmiana zasad działania rynku energii elektrycznej – zapewnienie wzrostu płynności wolumenu obrotu energią elektryczną na rynku hurtowym oraz doprowadzenie do bezstronnej wyceny ceny energii elektrycznej.
    - ochrona odbiorców przed nieuzasadnionym ryzykiem wzrostu cen – zapewnienie ochrony odbiorców przed ubóstwem energetycznym.
    - wzmocnienie kompetencji Prezesa URE – zapewnienie narzędzi umożliwiających wpływanie na kształt relacji rynkowych i na działania przedsiębiorstw energetycznych.
    Bardzo niechetnie sie odniose do tych bzdur, bo i watek nie ten i cytaty nie na temat kompletnie. No, ale skoro zostalem wywolany do opowiedzi.

    Wypowiadasz sie na temat, na ktory kompletnie nie masz pojecia niestety. Regulacja cen energii elektrycznej jest niekorzystna dla PGE i innych producentow energii - bo Panstwo narzuca im ceny i nie pozwala ich podnosic do rynkowych. W tym sensie rynek energii nie jest wolny - na dostawcow energii narzucone sa stawki, co nie powinno miec miejsca. Mowiac krotko - uwolnienie cen energii bedzie bardzo korzystne dla PGE i jemu podobnych, a nie korzystne dla szarego odbiorcy, bo ceny wzrosna. Tak czy inaczej wkrotce i to sie zmieni.

    Natomiast rynek (to zupelnie inna sprawa niz ceny) energii elektrycznej JEST WOLNY. Mozesz wybrac sobie dowolnego dostawce energii: PGE, Enea, Vattenfall, RWE itp. Dlatego marketing dostawcow jest potrzebny i wszyscy z dostawcow energii reklamuja sie (w tym rowniez poprzez sport) bardzo szeroko.

    Co ty na to niemadry czlowieczku?

  10. Powrót do góry    #10
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-05-2002
    Postów
    1,223
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ale najdrozszy, nie schlebiaj sobie.
    Swiat ma w dupie Ciebie i Skre Belchatow.

  11. Powrót do góry    #11
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,676
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    colduc podaj mi swoje gadu prosze


    co do wpisów,
    bukmacherzy wg mnei popelnili bład stawiajac taknisko w grupie Niemców i Francuzów, gdyby taki turniej rozgrywaow takimskładzie polacy statystycznie nie daliby zysku bo statystycznie nie wygraliby grupy czesciej nzi 50procent,
    to statystyka bukmacherska, jasne ,zew tym konkretnym przypadku Polacy grupe wygrali i to nie "szczesliwie:

    spójrz jednak na kolejne rundy i policz ile meczboli Polacy odwrócili, wiem szczescie sprzyja lepszym. Zarali dobry turniej, trener odniósł gigantyczny sukces, keidys musial byc ten pierwszy raz, nei nazwe go ani cudotwórca ani cierniasem, nei wymagam tez powtarzalnosci bo w sporcie jest to arcuytrudne.
    Zyskał w cozach i on i paru zwodników aczkowliek pzred ME optymiasta nie bylem jak welu ludzi.oczywiscie coldcut wierzyl w medal, masz racje, lepiej stawiac wysokie cele choc sa tacy torzy sa minimalistami, sa tacy którzy ziona pesymizmem...


    niby jestesmy zwoennikami prywatyzacji, zakladajac ze dostawcy energii nie sa/ nie beda w zmowie kartelowej to bardzo zle nie powinno byc, fakt, Urząd pilnuje by PGE nei zarobila zbyt wiele, dostawce mozesz sobie zmienic choc i tak po jednej jedynej sieci prac czy wode ci do chaty wysla.
    tak wiec PGE nie jest dla nas , konsumentum " zła"

    Co do klubu, obietywnie jednawytyczna dla dzialaosci klubu jest sukces marketingowo-prestizowo-finansowy, i wszystkie dzialania podejmowane pzrez skrena przestrzenie osatnich kilku lat sa *****iste.

    To ze ich za to krytykujemy jest takie ludzkie i polskie jak to moj kolega Uszat mowi. Tacy jestesmy, zawistni i niekochajacy tych którzy odnosza sukcesy...zaslaniamy sie moralnoscia, rywalizacja sportowa itd...

    az ze w swoim piarze piechocki jest tak sklodki ze sie wymiotowac chce, ze ma wszystkich " w powazaniu"no coz, nie kazdy kazdego musi luic.

    Poprpstu nie lubimy tego produktu jakim jest skra, wolno mi?/nam?





  12. Powrót do góry    #12
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-05-2003
    Postów
    918
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Coldcut - zdania co do Castellaniego nie zmieniłem. Jeden turniej w którym udało nam się ominąć faworytów (Rosje, Serbie, Włochy) o niczym nie świadczy. Pamiętać należy o słabej Lidze Światowej i kompromitacji w Pucharze Wielkich Mistrzów. Mistrzostwo Europy to ogromny sukces, ale czekam na potwierdzenie iż jest efektem geniuszu trenerskiego Castellaniego, a nie dziełem przypadku. Jeśli doprowadzi Polaków do medalu na MŚ deklaruje wszem i wobec, że zdanie iż jest słabym trenerem odszczekam i Przeproszę na łamach tego forum. Pozdrawiam!

  13. Powrót do góry    #13
    Użytkownik
    Dołączył
    06-03-2005
    Postów
    349
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    :) ja też zdania o Castelanim nie zmienię. Dalej go nie lubię pomimo ME. Oddajemy cesarzowi co cesarskie ... tytuł to jego zasługo i Pawła Zagumnego.

    ps. mozesz to sobie zapisać. Abdul podtrzymuje swoje zdanie.

  14. Powrót do góry    #14
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-11-2002
    Postów
    1,394
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Drogi smarku, opinie internetowych napinaczy zazdrosnych o sukcesy Skry, dla osob kierujacym tym klubem nie maja absolutnie zadnego znaczenia.
    Musze przyznac, ze Skra to jakis fenomen. W jaki sposob udalo im sie przyciagnac ludzi troche mniej inteligentnych niz srednia krajowa, ale szczerze oddanych klubowi i slepo wierzacych w slowa duzego/malego "szefa"?

    Ja osobiscie mam na to swoja teorie, ze oni musza chyba przechodzic przez jakies obozy szkoleniowie, gdzie jest wykonywane pranie mozgu, wpajana ideologia, przekonanie o wlasnej nieomylnosci oraz o wyzszosci nad innymi klubami i kibicami. Potem takie osoby wysylane sa w swiat i jedynym ich zadaniem jest dostarczanie nam(reszcie swiata), w imie obrony dobrego imienia klubu, wesolej tworczosci, jak ta powyzej.

    Co ciekawe taki osobnik, pomijajac aspekty sportowe, jest w stanie podac aktualna cene kilowatogodziny, wymienic firmy konkurencyjne do PGE oraz wskazac w jaki sposob, poprzez sport, firma ta zwieksza swoja przewage nad nimi na krajowym rynku. Zna regulacje prawne dotyczace rynku energii, wie ktore zapisy sa szkodliwe, a ktore korzystne dla rozwoju sponsora.

    Ja jestem pod WIELKIM wrazeniem.



  15. Powrót do góry    #15
    Początkujący
    Dołączył
    09-01-2009
    Postów
    21
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ale najdrozszy, nie schlebiaj sobie.
    Swiat ma w dupie Ciebie i Skre Belchatow.
    Kim jest ten twoj Swiat? To ci internetowi napinacze i "fachowcy" (o wielkosci ich fachu swiadcza chocby cytaty w moim wczesniejszym poscie), ktorzy pisza o Skrze w co drugim poscie? Po co, skoro maja ja w dupie? :-)

    Swiat ma szacunek do Skry, a w dupie ma zalosnych szczekaczy.

    Poprpstu nie lubimy tego produktu jakim jest skra, wolno mi?/nam?
    Jak najbardziej, macie do tego swiete prawo! Tylko nie dorabiajcie do tego falszywej ideologii, skoro nienawidzicie Skry za jej sukcesy i dominacje krajowych rozgrywek, to nazwijcie sie zawistnymi i niespelnionymi kibicami rywali Skry i bedzie w porzadku.

    Musze przyznac, ze Skra to jakis fenomen. W jaki sposob udalo im sie przyciagnac ludzi troche mniej inteligentnych niz srednia krajowa, ale szczerze oddanych klubowi i slepo wierzacych w slowa duzego/malego "szefa"?

    Ja osobiscie mam na to swoja teorie, ze oni musza chyba przechodzic przez jakies obozy szkoleniowie, gdzie jest wykonywane pranie mozgu, wpajana ideologia, przekonanie o wlasnej nieomylnosci oraz o wyzszosci nad innymi klubami i kibicami. Potem takie osoby wysylane sa w swiat i jedynym ich zadaniem jest dostarczanie nam(reszcie swiata), w imie obrony dobrego imienia klubu, wesolej tworczosci, jak ta powyzej.
    Skra zdominowala polskie rozgrywki przez kilka poprzednich lat, a Ty wymagasz od jej zawodnikow / kibicow / dzialaczy falszywej skromnosci? Wywyzszac sie w zaden sposob nie wywyzszaja, wrecz przeciwnie, podchodza z szacunkiem do kazdego rywala. Zacytuj mi prosze tylko kilka z tych wypowiedzi o "nieomylnosci, wyzszosci nad innymi klubami i kibicami", skoro jest tego tak duzo, latwo znajdziesz kilka cytatow potwierdzajacych, ze masz racje. Chetnie je zobacze. No chyba ze to tylko pieprzenie bez pokrycia?


  16. Powrót do góry    #16
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-11-2002
    Postów
    1,394
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Rzeczywiscie dlugo nie trzeba szukac. K. Piechocki, trener, zawodnicy i wczorajszy mecz.

    Z reszta znana wszystkim wypowiedz: Skra to dobro narodowe oraz, ze to nowa jakosc w PLS. A reszta klubow to co? w oborze swini z dupy wypadla? Skra nie ma co sie rownac pod wzgledem zaslug i osiagniec z innymi klubami ;-) Jak pokazaly nam ostatnie dni, pieniedzmi nie da sie wszystkiego kupic.



  17. Powrót do góry    #17
    Początkujący
    Dołączył
    09-01-2009
    Postów
    21
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Rzeczywiscie dlugo nie trzeba szukac. K. Piechocki, trener, zawodnicy i wczorajszy mecz.

    Z reszta znana wszystkim wypowiedz: Skra to dobro narodowe oraz, ze to nowa jakosc w PLS. A reszta klubow to co? w oborze swini z dupy wypadla? Skra nie ma co sie rownac pod wzgledem zaslug i osiagniec z innymi klubami ;-) Jak pokazaly nam ostatnie dni, pieniedzmi nie da sie wszystkiego kupic.
    A co ci we wczorajszym meczu w zachowaniach zadownikow / kibicow/ prezesa nie pasowalo? To ze zawodnicy klocili sie, w sytuacjach, w ktorych sedziowie sie pomylili? Tak opluwany przez wszystkich Plinski po meczu pogratulowal Resovii, powiedzial ze zasluzyli na zwyciestwo bo byli lepsi. Piechocki mial sie cieszyc z porazki i przyjac ja z usmiechem na ustach? Resovii pogratulowal! Gdzie tu wywyzszanie sie? Czekam na lepsze cytaty...

    Chyba nie chcesz twierdzic, ze Skra nie jest nowa jakoscia w PLS? I ze dajac reprezentacji tylu zawodnikow i godnie reprezentujac polska klubowa siatkowke na europejskich parkietach nie jest dobrem narodowym? Jak kazdy klub godnie reprezentujacy Polske zreszta.

    Z ktorymi to polskimi klubami Skra nie moze sie rownac i dlaczego? I ponownie pytam, kto twierdzi ze Skra jest najlepsza w historii?



  18. Powrót do góry    #18
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-11-2002
    Postów
    1,394
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Chyba nie chcesz twierdzic, ze Skra nie jest nowa jakoscia w PLS? I ze dajac reprezentacji tylu zawodnikow i godnie reprezentujac polska klubowa siatkowke na europejskich parkietach nie jest dobrem narodowym? Jak kazdy klub godnie reprezentujacy Polske zreszta.
    coldcut obiecalem sobie, ze juz nie bede z Toba dyskutowal, ale nie moge. Czy Ty nie widzisz roznicy miedzy szkoleniem zawodnikow, ktorzy zostaja zauwazeni, a potem graja w reprezentacji, a kupowaniem, jak to jest w przypadku Skry, zawodnikow, ktorzy juz graja w reprezentacji?

    Kurek, tak przez Ciebie przywolywany, siedzial na lawce przed ME.

    Oczywiscie, ze Skra nie jest nowa jakoscia. Jest tylko kolejna ekipa, ktora na ten wlasnie czas zdominowala rozgrywki ligowe w Polsce. Czegos takiego dokonywala juz wczesniej na przyklad Warszawa, Reszow, Czestochowa, Kedzierzyn. Uwierz mi, ze bylo zycie na planecie przed Skra.

    A co ci we wczorajszym meczu w zachowaniach zadownikow / kibicow/ prezesa nie pasowalo?
    bez komentarza.

  19. Powrót do góry    #19
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-05-2002
    Postów
    1,223
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kim jest ten twoj Swiat? To ci internetowi napinacze i "fachowcy" (o wielkosci ich fachu swiadcza chocby cytaty w moim wczesniejszym poscie), ktorzy pisza o Skrze w co drugim poscie? Po co, skoro maja ja w dupie? :-)
    Zadni z nach fachowcy czy eksperci. Zwykli kibice, tacy z krwi i kosci nie takie uposledzone psychicznie panienki w koronach. Zwykli prostacy i lobuzy. Taki jestem ja, prosty i tepy chlop.
    I my wlasnie w powazani mamy ten wasz klub, kibicow uwazamy za C(......)a z ciebie mamy polewke bo dobrze wiemy ze stojac oko w oko sral by po gaciach i prosil zeby nie bic za mocno.

    Pisz sobie dalej, scieraj sie, udwoaniaj wyzszosc ryzu nad ziemniakami a my bedziemy dalej srac na was komisyjnie:)

    Wielki buziak.



    wpis wyedytowany

  20. Powrót do góry    #20
    Początkujący
    Dołączył
    09-01-2009
    Postów
    21
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zadni z nach fachowcy czy eksperci. Zwykli kibice, tacy z krwi i kosci nie takie uposledzone psychicznie panienki w koronach. Zwykli prostacy i lobuzy. Taki jestem ja, prosty i tepy chlop.
    I my wlasnie w powazani mamy ten wasz klub, kibicow uwazamy za **** a z ciebie mamy polewke bo dobrze wiemy ze stojac oko w oko sral by po gaciach i prosil zeby nie bic za mocno.

    Pisz sobie dalej, scieraj sie, udwoaniaj wyzszosc ryzu nad ziemniakami a my bedziemy dalej srac na was komisyjnie:)

    Wielki buziak.
    Ot i forum pretendujace do eksperckiego w dziedzinie siatkowki scharakteryzowalo sie samo, za posrednictwem "prostego i tepego" uszata. Ze tez takie teksty przechodza niezauwazone przez moderatora. D(...........) braklo argumentow rzeczowych i przechodzi do silowych, ale i tu gwarantuje by sie rozczarowal wirtualny bojowkarz z internetowego forum ;-)




    wpis edytowany
    na wycieczki 'ad personam" proponuje umówic sie gdzies wpołowie drogi miedzy warszawa a kędzierzynem)

  21. Powrót do góry    #21
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-05-2002
    Postów
    1,223
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    braklo argumentow rzeczowych i przechodzi do silowych, ale i tu gwarantuje by sie rozczarowal
    ;):);):)
    Poprawiles mi chumor

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •