Strona 4 z 16 PierwszyPierwszy ... 2345614 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 136 do 180 z 701

Wątek: Ekstraliga 2010 - prognozy, przewidywania, wróżenie z fusów :)

  1. Powrót do góry    #136
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-08-2004
    Postów
    1,454
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Jak bym czytał Wolf 666, podwójny nick czy odmiana bydgoskiej świńskiej grypy ?
    Jesteś tu od 2002 i jeszcze sie nie nauczyłeś cytować? naprawde to za trudne na Twój zielonogórski mózg?


    Moje typy

    1.Unibax Toruń
    2.Stal Gorzów
    3.Unia Leszno
    4.Zielona Góra
    5.Bydgoszcz
    6.Wrocław
    7.Tarnów
    8.Czestochowa

  2. Powrót do góry    #137
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-05-2007
    Postów
    2,120
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 499 w 319 postach
    1. Apator Toruń - najsilniejszy i najbardziej wyrównany skład z wciąż rozwijającymi się Holderem, Wardem i Miedziakiem, starymi lisami w postaci Jagusia i Sullivana, plus na dodatek bajkopisarz zamiast najsłabszego ogniwa. Nie ma słabych punktów, murowany kandydat do finału i mistrzostwa.

    Mocny punkt: Holder
    czarny koń: brak
    rozczarowanie: wydaje mi się, że Miedziak pójdzie w troszkę złym kierunku

    2. Falubaz Zielona Góra - jedynym problemem zielonogórzan w tym sezonie może być zamiana Dudka na Zengotę na juniorce, bo to, że Herbie będzie jeździł lepiej niż Walasek jest absolutnie pewne. Jeżeli Patryk rozwinie się w dobrym kierunku, to powinniśmy mieć powtórkę sprzed roku, tyle tylko, że zwycięzca finału będzie jednak inny.

    mocny punkt: Hancock
    czarny koń: brak
    rozczarowanie: Dobrucki

    3. Stal Gorzów - dla mnie to zespół na "teraz albo nigdy", gruba kasa wpompowana, a sukcesów do tej pory brak, brak też juniora, który będzie zagrożeniem podobnym do ubiegłorocznego Jonassona, to może być problem. Ciekawi mnie też bardzo współpraca na linii Nicki-Tomek w 15 biegach, mam nadzieję, że podporządkuje się Dun dobru drużyny, a nie indywidualnym animozjom.

    mocny punkt: Tomek&Nicki
    czarny koń: brak
    rozczarowanie: Gapiński

    4. Sparta Wrocław - niedoceniany zespół, budowany troszkę w podobie 2004r i ja zdaję sobie sprawę, że trudno nawrócić, to co było 5 lat temu, ale wydaje mi się, że Cieślakowi się udało. Wtedy zespół był może ciut bardziej równy, ale za to teraz ma dwóch absolutnie kluczowych liderów. Śmiem twierdzić, że żaden zespół nie wygra we Wrocławiu.

    mocny punkt: Crump
    czarny koń: Madsen
    rozczarowanie: Jeleniewski

    5. Polonia Bydgoszcz - zatrzymanie Emila jest dla mnie ze trzy razy bardziej warte niż pozyskanie Walaska, może dlatego że uważam iż ten drugi będzie miał mocno przeciętny sezon? Jeżeli zaskoczy nareszcie Lindback, a reszta pojedzie na swoim poziomie, to Polonia będzie bardzo mocna. Bardzo mnie ciekawi jak rozwinie się talent Emila, bo jeżeli będzie się to odbywało w takim tempie jak do tej pory, to aż strach się bać.

    mocny punkt: Emil
    czarny koń: Lindback (dosłownie ;))
    rozczarowanie: Walasek

    6. Unia Leszno - w tamtym roku wielkie cele, ale z realizacją było już znacznie gorzej, w tym jakby troszkę ciszej o leszczyńskich bykach i nic dziwnego. Wymiana Koldiego za Kaspera niewiele zmienia, pat, ostatni sezon Adamsa może odbić się na jego jeździe, takie coś widzieliśmy już w tym roku w gp, to teraz Jarek musi wziąć na siebie cały ciężar bycia liderem Unii. On pewnie temu podoła, gorzej będzie z resztą.

    mocny punkt: Hampel
    czarny koń: Pawlicki
    rozczarowanie: Adams

    7. Unia Tarnów - wzmocnienie Kasperem bardzo solidne, może inny klimat mu posłuży, pozostałe ruchy transferowe jednak już słabsze. Jędrzejak w moich oczach, to będzie nieporozumienie, tutaj naprawdę pozostawienie Świdra byłoby dużo lepszym wyjściem. Zabraknie Unii lidera z prawdziwego zdarzenia, by powalczyć o coś więcej niż utrzymanie.

    mocny punkt: brak
    czarny koń: Kasprzak
    rozczarowanie: Jędrzejak

    8. Włókniarz Częstochowa - nie skreślałbym medalików na starcie, bo paczkę będą mieli przywoitą, ale ten skład, który do tej pory udało siezbudować, to wciąż mało, z drugiej strony kibice pewnie się cieszą, że ich zespół w ogóle wystartuje w rozgrywkach.

    mocny punkt: Holta
    czarny koń: Słaboń
    rozczarowanie: brak

    Subiektywnie.

  3. Powrót do góry    #138
    Ekspert Awatar DRABOL
    Dołączył
    19-04-2003
    Postów
    3,725
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 12 w 4 postach
    Dziwi mnie tylko dlaczego usilnie próbujesz przekonać kogoś, żeby myślał tak jak Ty. Wszyscy muszą mieć takie same przewidywania, i wywróżą z fusów to co Ty? :D Widać nawet zabawę niektórzy biorą śmiertelnie poważnie :)

  4. Powrót do góry    #139
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-05-2007
    Postów
    2,120
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 499 w 319 postach
    Już pomijam fakt, że "większość z Was" nie tyczy się mnie, bo ja Walaska nie chciałbym nawet za darmo we Wrocławiu. Facet, moim zdaniem, nie ma zbyt wygórwanych ambicji, nie ma tego zacięcia, które lubię u żużlowców, nieraz mam wrażenie, że dla niego żużel to hobby. Aż mnie dziwi, że tyle osiągnął z takim podejściem i jego chaotycznym stylem jazdy. Ale to tylko ja.

    Apropo drugiego:

    Madsen może, ale nie musi, jeżeli nie wypali trudno, jak wypali, to będzie czarnym koniem, mierzmy siły na zamiary. Walasek natomiast ma być liderem, jak pojedzie jak na lidera przystało, to wszyscy będą mówić "bo tak miało być", ale jak mu się powinie noga, to już będzie rozczarowaniem, w końcu tyle kasy na niego poszło, a on wozi po 8p na mecz.

  5. Powrót do góry    #140
    Zbanowany
    Dołączył
    02-11-2007
    Postów
    295
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dlaczego mistrzem Polski powinien zostać Atlas Wrocław?
    Symulacja Speedway Ekstraligi. O złoto w przyszłym sezonie znów powalczy toruński Unibax z Falubazem Zielona Góra. Szyki pokrzyżuje im... Atlas Wrocław. Tak przynajmniej wynika ze statystyk.

    Dwóch wyrazistych liderów, mocny junior i wyrównana druga linia - to recepta na zwycięstwo w symulacji Speedway Ekstraligi opartej na statystykach z ostatniego sezonu. Okazało się, że niedoceniany Atlas zebrał najwięcej punktów. Śmieszne?

    http://www.pomorska.pl/apps/pbcs.dll...EL01/293616708

  6. Powrót do góry    #141
    Użytkownik Awatar abarth
    Dołączył
    30-11-2009
    Postów
    405
    Kliknij i podziękuj
    9
    Podziękowania: 4 w 4 postach
    Mnie dziwi,że wszyscy stawiają Włókniarza na ostatnim miejscu z "urzędu".
    O czym mowa, chyba tylko mnogie kontuzje w innych zespolach moga zmienic spadkowicza.
    Parafrazujac: "Teraz Włoknarz jest Najmanem", a liga bedzie dla nich brutalna niczym Pudzian.

    Sądzę że niektórzy kibice Unii bis Leszno srodze się rozczarują w przyszłym sezonie.Jestem tego niemal pewny dlatego tym bardziej jest mi do śmiechu gdy czytam ich wypowiedzi i przecenianie możliwości własnego zespołu.
    Unia bis Leszno = Unia Tarnów? Bo troche nie wiem co myslec o tym opisie.

  7. Powrót do góry    #142
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-03-2004
    Postów
    599
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 6 w 5 postach
    no to teraz moja szkloana kula:

    strefa medalowa:
    torun, zielona gora i gorzow - kolejnosc przypadkowa

    strefa srodka:

    leszno - tutaj widze mozliwosc wlaczenia sie do walki o medale - druzyna nieprzewidywalna dla mnie na chwile obecna
    ( chyba nie jestem zbyt obiektywny :) )
    oraz

    wroclaw, bydgoszcz i tarnow - kolejnosc przypadkowa



    wlokniarz - wydaje sie byc najslabszym zespolem

    liga w/g mnie bedzie bardzo wyrownana

  8. Powrót do góry    #143
    Ekspert Awatar Emil
    Dołączył
    24-07-2002
    Postów
    7,041
    Kliknij i podziękuj
    185
    Podziękowania: 205 w 147 postach
    moze mnie ktos uswiadomic jak mozna Unie Leszno która sie osłabiła stawiac wyzej niz w tym roku ?
    Przeciesz Kasprzak to nie mało warty Kołodziej !!
    To po pierwsze , po drugie Unia Tarnów oprócz Kasprzaka nie ma praktycznie nikogo wartosciowego no chyba ze ktos liczy na Vaculika :o
    Ułamek bedac w składzie Włokniarza prawie zawsze był osłabieniem druzyny wiec dlaczego miałby smigac na dobrym poziomie ? ELiga to nie pierwsza !!
    Wiec miejsca 7- 8 są zarezerwowane dla zgrzeblarek i Tarnowa ... Ludziska , troche obiektywizmu prosze....

    5. Leszno
    6 Włokniarz
    7 Tarnów
    8 zgrzeblarki
    dzieki za uwage
    ...Edmonton , St .Albert...........Ukryta zawartość

  9. Powrót do góry    #144
    Ekspert Awatar wookie1982
    Dołączył
    18-09-2004
    Postów
    3,607
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 169 w 97 postach
    8 zgrzeblarki
    :) No to Falubaz znów walczy o mistrza! :)

  10. Powrót do góry    #145
    Stały bywalec Awatar kecaj1
    Dołączył
    09-11-2008
    Postów
    544
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    To ja z kolei ósme rezerwuje dla baterii, siódme niechaj będzie chociaż pewnie będzie tradycyjnie szóste dla Kobylaków, a pierwsze to chyba wiadomo TYLKO FALUBAZ! A co mi tam mam gest, niech i tak będzie!

  11. Powrót do góry    #146
    Początkujący
    Dołączył
    30-06-2009
    Postów
    27
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 7 w 5 postach
    moze mnie ktos uswiadomic jak mozna Unie Leszno która sie osłabiła stawiac wyzej niz w tym roku ?
    Przeciesz Kasprzak to nie mało warty Kołodziej !!
    To po pierwsze , po drugie Unia Tarnów oprócz Kasprzaka nie ma praktycznie nikogo wartosciowego no chyba ze ktos liczy na Vaculika :o
    Ułamek bedac w składzie Włokniarza prawie zawsze był osłabieniem druzyny wiec dlaczego miałby smigac na dobrym poziomie ? ELiga to nie pierwsza !!
    Jak wiadomo, zawodnicy ze średnimi około 2,0 to najczęściej kolosalne osłabienie drużyny. Aż dziw, że do Wandy nie idzie, bo nawet w I lidze jest osłabieniem.

    !!

    Zawodnicy pokroju Jędrzejaka, Bjarne Pedersena, 5-krotnego półfinalisty w GP w sezonie czy 3. juniora w E-lidze to stare dziady. "Przeciesz" tak jest, buahaha.

    !!!! :o :O !!

  12. Powrót do góry    #147
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-05-2006
    Postów
    1,451
    Kliknij i podziękuj
    182
    Podziękowania: 119 w 80 postach
    moze mnie ktos uswiadomic jak mozna Unie Leszno która sie osłabiła stawiac wyzej niz w tym roku ?
    Powiedz mi jak Włókniarz który przed sezonem 2009 się osłabił (odszedł Ułamek) ,mógł zdobyć brązowy medal . Praktycznie ze słabszym składem zaszedł wyżej. Jak to możliwe emil ??

  13. Powrót do góry    #148
    Stały bywalec Awatar bananio
    Dołączył
    30-10-2007
    Postów
    607
    Kliknij i podziękuj
    49
    Podziękowania: 114 w 59 postach
    Zawodnicy pokroju Jędrzejaka, Bjarne Pedersena, 5-krotnego półfinalisty w GP w sezonie
    W takim razie czemu nikt w Elidze nie kontraktuje Max'a? W końcu on też kiedyś, tak jak miętus Bjarne był 5 w GP. Odpowiedź jest prosta: to se ne vrati.
    Pedersen kiedyśtam sobie trafił ze sprzętem w jednym sezonie, zrobił przyzwoity wynik i aż dziw bierze, że niektórzy wciąż patrzą na niego przez pryzmat tamtych występów. Bardzo podobnie sprawa się ma z Hansem Andersenem.
    Generalnie mam wrażenie, że część tych "topowych" duńskich zawodników (B.Pedersen, Iversen, Andersen) jest bardziej miękka niż ich rodaczka, która w tym roku pojawiła się w Ostrowie.

  14. Powrót do góry    #149
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-04-2005
    Postów
    1,557
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 10 w 8 postach
    Cytuję:8 zgrzeblarki



    No to Falubaz znów walczy o mistrza!
    Biorąc pod uwagę typy Emila z sezonu 2009 nawet nie boję się powiedzieć, że Falubaz będzie mistrzem. Ło matko.

    Pozdrawiam

  15. Powrót do góry    #150
    Użytkownik
    Dołączył
    13-01-2004
    Postów
    154
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    moze mnie ktos uswiadomic jak mozna Unie Leszno która sie osłabiła stawiac wyzej niz w tym roku ?
    Przeciesz Kasprzak to nie mało warty Kołodziej !!
    To po pierwsze , po drugie Unia Tarnów oprócz Kasprzaka nie ma praktycznie nikogo wartosciowego no chyba ze ktos liczy na Vaculika :o
    Ułamek bedac w składzie Włokniarza prawie zawsze był osłabieniem druzyny wiec dlaczego miałby smigac na dobrym poziomie ? ELiga to nie pierwsza !!
    Wiec miejsca 7- 8 są zarezerwowane dla zgrzeblarek i Tarnowa ... Ludziska , troche obiektywizmu prosze....

    5. Leszno
    6 Włokniarz
    7 Tarnów
    8 zgrzeblarki
    dzieki za uwage
    W Częstochowie same gwiazdy. Ty to masz kompleksy.

  16. Powrót do góry    #151
    Początkujący
    Dołączył
    30-06-2009
    Postów
    27
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 7 w 5 postach
    Zawodnicy pokroju Jędrzejaka, Bjarne Pedersena, 5-krotnego półfinalisty w GP w sezonie
    W takim razie czemu nikt w Elidze nie kontraktuje Max'a? W końcu on też kiedyś, tak jak miętus Bjarne był 5 w GP. Odpowiedź jest prosta: to se ne vrati.
    Pedersen kiedyśtam sobie trafił ze sprzętem w jednym sezonie, zrobił przyzwoity wynik i aż dziw bierze, że niektórzy wciąż patrzą na niego przez pryzmat tamtych występów. Bardzo podobnie sprawa się ma z Hansem Andersenem.
    Miałem na myśli Ułamka w zeszłym roku. 5 półfinałów (cztery + finał), ale to "nikt wartościowy" zdaniem Emila.

  17. Powrót do góry    #152
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-04-2006
    Postów
    788
    Kliknij i podziękuj
    32
    Podziękowania: 61 w 35 postach
    Ułamek bedac w składzie Włokniarza prawie zawsze był osłabieniem druzyny wiec dlaczego miałby smigac na dobrym poziomie ? ELiga to nie pierwsza !!
    Wiec miejsca 7- 8 są zarezerwowane dla zgrzeblarek i Tarnowa ... Ludziska , troche obiektywizmu prosze....


    hehehe tekst roku brawo Emil długo nikt cię nie przebije

  18. Powrót do góry    #153
    Użytkownik Awatar whu
    Dołączył
    05-05-2002
    Postów
    370
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 8 w 5 postach

    Do Emil

    Przeczytaj co napisałeś i wytrzeźwiej.

    Jak można Unię Leszno stawiać wyżej niż w tym roku.

    5 miejsce biorę w ciemno, ale dlaczego nie stawiać nas wyżej. Czewę miano za mistrza wraz z Unią, i co 3, oraz 5 miejsce.

    Więc dziś można sobie typować, Unię na 1, i nikt, nam nie może tego zabronić.

    Przypomnę, że przed sezonem my byliśmy numerem 1, więc papierowych liderów, zimą będzie 8 i tego nikt nie zmieni.

  19. Powrót do góry    #154
    Stały bywalec Awatar KLAUS_RAUS
    Dołączył
    04-04-2009
    Postów
    1,287
    Kliknij i podziękuj
    148
    Podziękowania: 321 w 157 postach
    Nie muszę Wam chyba przypominać, że Mistrzem będzie Falubaz,
    a z ligi spadną gorzów, Bydzia, Włókniarz i kto mi tam jeszcze podpadnie :)

  20. Powrót do góry    #155
    Początkujący
    Dołączył
    28-10-2009
    Postów
    23
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    witam, kulturka jak na forum ...ternowskim ;)
    moje typy:

    1-2. Toruń, Gorzów - kolejnośc przypadkowa ale ...stawiam na krzyżaków bo w Gorzowie za dużo gwiazd,
    3. Bydgoszcz - równy skład i ciągle rozwojowy Emil,
    4. Wrocław - bardzo ciekawa drużyna z dużymi możliwościami,
    5-6. Zielona - Leszno - kolejnośc przypadkowa, uważam, że te drużyny wiele nie osiągną, dlaczego? Zielonka straciła znakomitego juniora (Zengota) i Walaska - zyskała Hancocka, transfery na minus a już w tym roku w Zielonej mieli dużo szczęscia, Leszno - wymiana Kaspera na Koldiego to podobny poziom, Adams kończy kariere i nie wydaje mi się, żeby się zabijał za Unię, Hampel jedzie w GP co może odbić się na jego wynikach w lidze a reszta drużyny miała słaby sezon 2009,
    7. Tarnów - niestety w Tarnowie zabraknie choćby jednego z dwójki Koldi - Świder,
    8. Częstochowa - frycowe za podbijanie cen w ostatnich latach.

  21. Powrót do góry    #156
    Użytkownik
    Dołączył
    07-04-2008
    Postów
    248
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Nie wiem jaki tam jest poziom nauczania rachunków w duńskich podstawówkach, ale Nicki jest chyba na tyle rozgarnięty, że zakumani iż biorąc ryczałty od Władka bardziej mu się opłaca przyjeżdżać ostatnim, niż szarpać z motocyklem na torze i z Platinim w parkingu.
    Dlatego też reasumując powyższe antycypację, autorytarnie stwierdzam, że Caelum jest najpewniejszym kandydatem do opuszczenia renomowanych szeregów speedwajowej EXtraLigi czego niniejszym szczerze jej życzę.
    I żeby nie było potem, że nikt tego wcześniej nie przewidział.
    Dobranoc.

  22. Powrót do góry    #157
    Ekspert Awatar Noski
    Dołączył
    01-09-2006
    Postów
    5,236
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 1,225 w 652 postach
    Nie wiem jaki tam jest poziom nauczania rachunków w duńskich podstawówkach, ale Nicki jest chyba na tyle rozgarnięty, że zakumani iż biorąc ryczałty od Władka bardziej mu się opłaca przyjeżdżać ostatnim, niż szarpać z motocyklem na torze i z Platinim w parkingu.
    Dlatego też reasumując powyższe antycypację, autorytarnie stwierdzam, że Caelum jest najpewniejszym kandydatem do opuszczenia renomowanych szeregów speedwajowej EXtraLigi czego niniejszym szczerze jej życzę.
    I żeby nie było potem, że nikt tego wcześniej nie przewidział.
    Dobranoc.

    Zapominasz ,że w STALI Gorzów wszyscy chcą jeździć ,a Władek tylko przez swoją wrodzoną skromność nie dodał ,że UMIERAĆ za Stal także... ;)

  23. Powrót do góry    #158
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Nie wiem jaki tam jest poziom nauczania rachunków w duńskich podstawówkach, ale Nicki jest chyba na tyle rozgarnięty, że zakumani iż biorąc ryczałty od Władka bardziej mu się opłaca przyjeżdżać ostatnim, niż szarpać z motocyklem na torze i z Platinim w parkingu.
    Dlatego też reasumując powyższe antycypację, autorytarnie stwierdzam, że Caelum jest najpewniejszym kandydatem do opuszczenia renomowanych szeregów speedwajowej EXtraLigi.
    Mistrz logicznego myślenia - w związku z tym, że Nicki dostaje kasę ryczałtem to Gorzów spadnie z Eligi :O Pal pies wyniki spotkań, zdobycze punktowe innych zawodników itd. Poza tym Nicki na pewno nigdy wcześniej ryczałtu nie dostał.

    A teraz ja powiem jakie jest myślenie w polskich szkołach. Bardziej opłaca się Nickiemu dostawać kasę ryczałtem i zdobywać dużo punktów i za nie dodatkowo dostawać kasę, niż dostawać kasę ryczałtem + 0 za zdobyte punkty :) To ci psikus. Więc może jednak będzie zdobywał punkty?

  24. Powrót do góry    #159
    Użytkownik
    Dołączył
    25-03-2004
    Postów
    177
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A oto moje typy:

    1. Wrocław - każdy kibic z danego miasto wierzy w sukces swojej drużyny i ja również :) Wydaje mi się, że skład na 2010 będzie dużo mocniejszy niż w roku minionym. Zamiast Nichollsa - Świderski, Jędrzejaka - Bjerre to poważne wzmocnienia - do składku za Watta wskakuje nieobliczalny Madsen.Mocny junior + lider w osobie Crumpa. Będzie ciężko o złoto ale powalczymy :)

    2. Zielona Góra - bardzo wyrównany skład. Zawsze obronić tytuł jest ciężej niż go zdobyć. Hancock za Walaska to duże wzmocnienie. Natomiast przejście w wiek seniora Zengiego to strata na pozycji juniora. Bycie w pierwszej dwójce napewno będzie sukcesem Falubazów.

    3. Tarnów- tu trochę zaskakująca kandydatura ale uważam, że to może być czarny koń rozgrywek. Fakt - w pierwszej lidze praktycznie nie miał im się kto przeciwstawić. W ektralidze panuja zupełnie inne realia. Tacy zawodnicy jak Kasprzak, Ułamek należą do w miarę solidnych ligowców. Jędrzejak może mieć przebłyski. Do tego dochodzi Pedersen B. a przede wszystkim mocny junior - Vaculik ! Sprawią nie jedną niespodziankę w lidze.

    4. Bydgoszcz - Niewątpliwie dużo mocniejsza ekipa niż w 2009 roku. Nieobliczalny Emil, skuteczny Jonsson a do tego Walasek - solidny ligowiec oraz Gizatulin i Kościecha. Ciekawy skład, który podobnie jak w 2009 r. może osiągnąć 4 miejsce.

    5. Toruń - mocna ekipa ale inne ekipy już wiedzą jak jeździć na Motoarenie.W tym roku wiele meczów wygrywali w końcówkach. Ciężko będzie powtórzyć wynik z ostatnich 3 lat. Stawiam ich poza pierwszą 4-ką aczkolwiek.

    6. Gorzów - Dwóch super liderów. Pewniaków!. Reszta nieobliczalna. Gapiński może wykręcić 11-12 punktów ale i 2-3, Zagar również niepewny i brak mocnego juniora. We dwójkę ciężko wygrywać mecze o czym już wielokrotnie można było się przekonać w lidze. Moim zdaniem ponownie 6 miejsce.

    7. Leszno - Adams - ostatni sezon więc nie będzie umierał za Leszno. Kołodziej po przejściu z I ligi też nie wiadomo jak się będzie spisywał. Baliński ostatnio cieniuje i Batchelor. Hampel w tym roku będzie w GP więc pewnie na lidze też to się odbije. Byki w tym sezonie stawiam nisko.

    8. Częstochowa - klub, który naprawdę bardzo lubie ale zawodnicy typu Karlsson, Słaboń to zawodnicy bardzo nieobliczalni. Holta będzie jedynym zawodnikiem, który będzie punktował systematycznie powyżej 10 pktow. Tai jest mlody i nieobliczalny. Życzę mu jak najlepiej ale w tym wieku cięzko utrzymac forme przez caly sezon bardzo wysoka. W tym roku dojdzie mu jeszcze GP. Nie chce mi sie wierzyc, ze Wlokniarz ugra cos wiecej w tym sezonie.

    Pozdrawiam

  25. Powrót do góry    #160
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-05-2003
    Postów
    831
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 25 w 11 postach
    Tak krótko i na temat jak na chwilę obecna ja to widzę.

    1. Toruń
    2. Zielona Góra

    Taki mały rewanż przewiduję :D

    3. Leszno, obstawiam, że to Dworakowski wyjdzie lepiej na wymianie Kołodziej - Kasprzak niż Gurgul.
    4. Bydgoszcz - bardzo fajny skład.
    5. Gorzów - Władek jeszcze musi poczekać na medal :D ale już lepiej będzie :D
    6. Wrocław
    7. Tarnów
    8. Częstochowa - obawiam się, że będzie przykro Medalikom w sezonie 2010.


  26. Powrót do góry    #161
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-05-2002
    Postów
    935
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    1. Zielona Góra
    2. Toruń
    3. Gorzów
    4. Bydgoszcz
    5. Tarnów
    6. Wrocław
    7. Leszno
    8. Czestochowa

  27. Powrót do góry    #162
    Początkujący
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    49
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Obok wpisuję potencjalnych jeźdźców w 15 biegu...

    Toruń Andersen,Sullivan
    Zielona Góra Protasiewicz, Hancock
    Gorzów Pedersen, Gollob
    Leszno Adams, Hampel
    Tarnów Ułamek, Kasprzak
    Bydgoszcz Jonson, Saifutdinow
    Wrocław Crump, Bjerre
    Częstochowa Holta, Karlsson

    Oczywiście kolejnośc nie jest przypadkowa:)

  28. Powrót do góry    #163
    Użytkownik
    Dołączył
    22-04-2008
    Postów
    255
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Obok wpisuję potencjalnych jeźdźców w 15 biegu...

    Toruń Andersen,Sullivan
    Zielona Góra Protasiewicz, Hancock
    Gorzów Pedersen, Gollob
    Leszno Adams, Hampel
    Tarnów Ułamek, Kasprzak
    Bydgoszcz Jonson, Saifutdinow
    Wrocław Crump, Bjerre
    Częstochowa Holta, Karlsson

    Oczywiście kolejnośc nie jest przypadkowa:)
    Ciężko by Emil jechał w 15 biegu jak będzie jechał z 15.. A kolejność nie jest przypadkowa, to jeśli miałbym w 100% obiektywny to wygląda to tak:
    Gorzów: Pedersen, Gollob
    Wrocław: Crump, Bjerre
    Leszno: Adams, Hampel
    Zielona Góra: Dobrucki, Hancock
    Toruń: W. Jaguś, Sullivan
    Bydgoszcz: Jonsson, Walasek
    Częstochowa: Holta, Woffinden(ponoć ma jeździć na pozycji seniora)
    Tarnów: Kasprzak, Ułamek
    Tak to widzę i myślę, że wiele osób się ze mną zgodzi.

  29. Powrót do góry    #164
    Początkujący
    Dołączył
    31-07-2009
    Postów
    15
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A tam takie sranie w banie kto pojedzie w 15-stym biegu...polowa z tych druzyn nie ma drugiej lini...kogo ma Wrocław na drugiej lini,lub Gorzów,2 gwiazdy i dlug nic Torun mial tez swoimi czasy Dream Team i co z tego wyszlo

  30. Powrót do góry    #165
    Początkujący
    Dołączył
    16-11-2009
    Postów
    9
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    OBIEKTYWNIE???

    MYŚLĘ, ŻE NIKT NIE MOŻE BYĆ OBIEKTYWNY W FEROWANIU JAKICHKOLWIEK WYROKÓW... MIEJSCE SKĄD POCHODZIMY ZAWSZE BĘDZIE WPŁYWAĆ NA NASZE OSĄDY ....


    FALUBAZ ZIELONA GÓRA
    UNIBAX
    STAL
    UNIA LESZNO
    WTS
    UNIA TARNÓW
    POLONIA BYDGOSZCZ
    WŁÓKNIARZ



    ZAWSZE MOŻNA ZAŻUCIĆ BRAK OBIEKTYWIZMU... ŻYCIE

  31. Powrót do góry    #166
    Użytkownik
    Dołączył
    06-06-2005
    Postów
    265
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    MIEJSCE SKĄD POCHODZIMY ZAWSZE BĘDZIE WPŁYWAĆ NA NASZE OSĄDY ....

    ZAWSZE MOŻNA ZAŻUCIĆ BRAK OBIEKTYWIZMU... ŻYCIE
    Dobrze napisane, podpisałbym się pod tym gdyby nie walący po oczach byk ;)

    Mój tarot powiedział mi, że :

    1. Unibax
    2. Falubaz
    3. Betard
    4. Polonia
    5. Unia L.
    6. Caelum
    7. Azoty
    8. boski cognor

  32. Powrót do góry    #167
    Użytkownik
    Dołączył
    18-11-2004
    Postów
    78
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    8. boski cognor



    Troche szacunku "boska zgrzeblarko" ze smiesznym szczurkiem w logo:D


    P.S pozdrów mAMUSIE:D

  33. Powrót do góry    #168
    Użytkownik Awatar whu
    Dołączył
    05-05-2002
    Postów
    370
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 8 w 5 postach

    oBiektywnie

    ma racje nie ma obiektywizmu w lokalnym szowinizmie ....

    Ale wygranym będzie ten który nie będzie liderem po rundzie zasadniczej.
    To nie obiektywizm ale statystyki z 3 lat. Obym się mylił gdyby Unia Leszno wygrała rundę zasadniczą.

    A teraz już Wesołych Świąt bo ja zamieram z wpisami na te kilka dni.

  34. Powrót do góry    #169
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-04-2008
    Postów
    832
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A oto moje typy:

    1. Wrocław - każdy kibic z danego miasto wierzy w sukces swojej drużyny i ja również :) Wydaje mi się, że skład na 2010 będzie dużo mocniejszy niż w roku minionym. Zamiast Nichollsa - Świderski, Jędrzejaka - Bjerre to poważne wzmocnienia - do składku za Watta wskakuje nieobliczalny Madsen.Mocny junior + lider w osobie Crumpa. Będzie ciężko o złoto ale powalczymy :)
    Ja rozumiem patriotyzm lokalny... ale... są pewne granice :D. Wrocław na czele to gruuba przesada ;). Przy tym składzie 4 miejsce będzie sukcesem. I tak lepiej niż 2 poprzednie sezony. A tak praktycznie to widzę tą drużynę na 5-7 miejscu.

    2. Zielona Góra - bardzo wyrównany skład. Zawsze obronić tytuł jest ciężej niż go zdobyć. Hancock za Walaska to duże wzmocnienie. Natomiast przejście w wiek seniora Zengiego to strata na pozycji juniora. Bycie w pierwszej dwójce napewno będzie sukcesem Falubazów.
    Tu mogę się zgodzić, bo Hancock w formie z lat 2008-1009 będzie raczej wzmocnieniem w porównaniu z Walaskiem. Falubaz jest z pewnością zdecydowanym kandydatem do medalu, trudno jeszcze powiedzieć jakiego...

    3. Tarnów- tu trochę zaskakująca kandydatura ale uważam, że to może być czarny koń rozgrywek. Fakt - w pierwszej lidze praktycznie nie miał im się kto przeciwstawić. W ektralidze panuja zupełnie inne realia. Tacy zawodnicy jak Kasprzak, Ułamek należą do w miarę solidnych ligowców. Jędrzejak może mieć przebłyski. Do tego dochodzi Pedersen B. a przede wszystkim mocny junior - Vaculik ! Sprawią nie jedną niespodziankę w lidze.
    To tak samo gruba przesada jak w przypadku Wrocławia na czele. Mocny junior Vaculik nie uchronił ostatnich dwóch swoich klubów przed spadkiem. Nie pomoże też w walce o medale. Skład seniorski jest za słaby aby walczyć o medale. Nie ma co się podniecać Kasprzakiem czy Ułamkiem. Często zawodzą w najważniejszych meczach. A B.Pedersen ostatnie sezony jeździł w 1 lidze... Tarnów zajmie moim zdaniem miejsce 6-7, ze wskazaniem na 7.

    4. Bydgoszcz - Niewątpliwie dużo mocniejsza ekipa niż w 2009 roku. Nieobliczalny Emil, skuteczny Jonsson a do tego Walasek - solidny ligowiec oraz Gizatulin i Kościecha. Ciekawy skład, który podobnie jak w 2009 r. może osiągnąć 4 miejsce.
    Bydgoszcz może powtórzyć wynik z sezonu 2009, ale raczej też mimo pozyskania Walaska nie poprawi tego wyniku. Nie wykluczone jednak, że zajmie miejsce 5-6.

    5. Toruń - mocna ekipa ale inne ekipy już wiedzą jak jeździć na Motoarenie.W tym roku wiele meczów wygrywali w końcówkach. Ciężko będzie powtórzyć wynik z ostatnich 3 lat. Stawiam ich poza pierwszą 4-ką aczkolwiek.
    Zdecydowanie nie doceniłeś ekipy z Torunia. Po pozyskaniu Andersena w zamian za Kościechę będzie to znów jeden z głównych kandydatów do złota.

    6. Gorzów - Dwóch super liderów. Pewniaków!. Reszta nieobliczalna. Gapiński może wykręcić 11-12 punktów ale i 2-3, Zagar również niepewny i brak mocnego juniora. We dwójkę ciężko wygrywać mecze o czym już wielokrotnie można było się przekonać w lidze. Moim zdaniem ponownie 6 miejsce.
    6 miejsce Gorzowa to też zdecydowanie za nisko... Ta drużyna ma skład na walkę o medale, choć zdobyć złoto może być im ciężko - dość słaby skład juniorski.

    7. Leszno - Adams - ostatni sezon więc nie będzie umierał za Leszno. Kołodziej po przejściu z I ligi też nie wiadomo jak się będzie spisywał. Baliński ostatnio cieniuje i Batchelor. Hampel w tym roku będzie w GP więc pewnie na lidze też to się odbije. Byki w tym sezonie stawiam nisko.
    7 miejsce Byków to jeszcze bardziej nietrafiona ocena możliwości tej drużyny niż w przypadku Torunia czy Gorzowa. Wiem, że zawiodła w sezonie 2009 ale przypomnę, że ten skład (z Kasprzakiem zamiast Kołodzieja) był typowany do zajęcia wysokiego miejsca. Wróżenie, że Adams pojedzie słabo bo kończy karierę, Hampel oleje ligę żeby skupić się na GP, Baliński i juniorzy jeszcze obniżą loty a Kołodziej okaże się słabszy od Kasprzaka to pobożne życzenia osób źle nastawionych do Unii z Leszna. Moim zdaniem ta drużyna ma duże szanse na medal. Jaki? Zobaczymy na koniec sezonu 2010.

    8. Częstochowa - klub, który naprawdę bardzo lubie ale zawodnicy typu Karlsson, Słaboń to zawodnicy bardzo nieobliczalni. Holta będzie jedynym zawodnikiem, który będzie punktował systematycznie powyżej 10 pktow. Tai jest mlody i nieobliczalny. Życzę mu jak najlepiej ale w tym wieku cięzko utrzymac forme przez caly sezon bardzo wysoka. W tym roku dojdzie mu jeszcze GP. Nie chce mi sie wierzyc, ze Wlokniarz ugra cos wiecej w tym sezonie.
    Z tą oceną trudno się nie zgodzić...

    Pozdrawiam
    Również pozdrawiam ;)

  35. Powrót do góry    #170
    Użytkownik
    Dołączył
    07-09-2008
    Postów
    164
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A mi się zdaje, że Leszno wcale nie będzie takie silne. Teoretycznie tylko kosmetyczna zmiana, ale Kołodziej to już nie ten koleś, co szalał i przywoził komplet w IMP. W pierwszej lidze dawał się robić Kacprowi Gomólskiemu i Dawidowi Cieślewiczowi, a teraz ma solidnie punktować?lol. Mimo to przede wszystkim Adams nie będzie rewelacyjnie jechał-przecież widać, że z roku na rok jest coraz słabszy i przywozi wynik na poziomie 9-11/5biegów. Bally poziomu z 2007 roku raczej nie powtórzy, skazany jest raczej na punktowanie u siebie, po ciosach karate na Gapińskim :) hehe.
    Shields jeździ spoko, dobrze pojechał w istotnym rewanżowym meczu w Czewie, ale też nie ma tego błysku, brakuje mi iskry, która pobudzi zespół do walki. Hampel będzie liderem, ale od czasu do czasu zdarzą mu się wpadki, zwłaszcza, gdy będzie zmęczony po Grand Prix. Juniorzy?
    Pawlicki jakoś nie rozwija się jak powinien, Musielak jest ciut za słaby na e-ligę, a Pavlic sądzi, że ma szybkie fury i może latać po dużej.
    Unia wedle mnie zajmie miejsca 6-8. Każdy rok to pikowanie w dół. 2008 uratowała ich eksplozja formy Pawlickiego i Batchelora w play-off i kontuzje rywali (Zielona, Czewa). W tym roku sklepał ich aż miło Lew z Częstochowy, choć niestety dla siebie nie dobił w rewanżu, bo Dzikowski przygotował zły tor dla Pedersena i Hancocka.

    Jeszcze jedno. Jak Zengi nie będzie jeździł w Zielonej Górze, to Dowhan powinien skończyć ględzić o tej magii i miłości do wychowanków. Bo jak wytłumaczyć jakieś dziwne zaufanie do PUK-a, a godzenie się na ewentualne odejście Grześka i olanie go w takim momencie, gdy przechodzi do seniorki?
    http://siwy8819.blog.onet.pl/Zengi,2,ID396710233,n

    Koleś ma rację.

  36. Powrót do góry    #171
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-04-2008
    Postów
    832
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Unia wedle mnie zajmie miejsca 6-8. Każdy rok to pikowanie w dół. 2008 uratowała ich eksplozja formy Pawlickiego i Batchelora w play-off i kontuzje rywali (Zielona, Czewa). W tym roku sklepał ich aż miło Lew z Częstochowy, choć niestety dla siebie nie dobił w rewanżu, bo Dzikowski przygotował zły tor dla Pedersena i Hancocka.
    Równie dobrze można napisać, że przegrana Unii u siebie z Częstochową w play off była wynikiem przygotowania złego toru przez Czernickiego... Z kontuzjami rywali w 2008 to też lekka przesada. Przypomnę, że Włókniarz przyjechał wtedy do Leszna w najsilniejszym składzie.
    Adams jest coraz słabszy? Chyba nieuważnie śledziłeś ligę w sezonie 2009. To Ci przypomnę: wykręcił drugą po Crumpie średnią w naszej lidze. W GP mu nie szło ale p[rzecież rozmawiamy o lidze.
    Z tymi miejscami 6-8 to chłopie przywaliłeś, hehehe, zwłaszcza z tą 8-mką. Równie dobrze można napisać, że Apator zajmie miejsca 6-8, bo:
    Jaguś się starzeje i to już nie ten koleś, który latał (m.in. na Smoczyku) i komplety woził, Sullival, choć lider ale coraz częściej przymyka gaz i zdarzają mu się wpadki, Holder będzie zmęczony GP i też w związku z tym niepewny, Miedziński cały czas jest nierówny i też miewa wpadki. O Andersenie nie wspomnę bo to w naszej lidze ostatnimi czasy żaden lider. Ward był objawieniem sezonu 2009 ale jak to często bywa po dobrym sezonie może "załapać dół", tym bardziej, że ów młodzian należy do tych bardziej imprezowych... I co powiesz na to?
    Wracając jeszcze do Unii z Leszna: mimo bardzo słabego sezonu 2009 była jedyną ekipa, która zdobyła bonusa na DMP 2009. Do tego (używając Twego języka) sklepała aż bardzo miło (i żal sromotnie pokonanych) u siebie nie byle kogo bo ekipy z Torunia i Gorzowa. Przegrała ligę na wyjazdach, często z maluczkimi (np w Gdańsku czy Wrocławiu), no i przede wszystkim wpadką u siebie z Włókniarzem. Na wyjezdzie Lew jej nie dobił bo był na to za słaby. A wystarczył 1 punkt więcej zdobyty np przez Kasprzaka i kto wie, może finał byłby w składzie z 2007 i 2008 roku...

  37. Powrót do góry    #172
    Ekspert Awatar Emil
    Dołączył
    24-07-2002
    Postów
    7,041
    Kliknij i podziękuj
    185
    Podziękowania: 205 w 147 postach
    ...tak swiatecznie dzis napisze :P zastanawiam sie dlaczego wiekszosc tu piszacych stawia w czołowce zgrzeblarki ? Panowie czy naprawde sadzicie ze rok konia w zielonej bedzie trwał nadal ?
    Greg H. to naprawde za mało na zrobienie wartosciowego wyniku. Leszczynianin Dobrucki znajac zycie nie bedzie juz tak skutecznym leszczynianinem bo nic dwa razy sie nie zdaza ! O reszcie zawodników nie wspominam bo nie warto na prawde :(
    Stal G , Apator - poza zasiegiem
    Sparta i Bydzia za nimi
    reszta bedzie tłem.......
    ================================================== ==
    Zycze ciekawostek pod choinką :D
    ...Edmonton , St .Albert...........Ukryta zawartość

  38. Powrót do góry    #173
    Super Typer Grand Prix Awatar cokus1
    Dołączył
    13-10-2005
    Postów
    2,657
    Kliknij i podziękuj
    135
    Podziękowania: 47 w 30 postach
    1. Włókniarz

    !:)

  39. Powrót do góry    #174
    Zaawansowany Awatar lexy
    Dołączył
    18-08-2002
    Postów
    2,008
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Pablitto

    Cytuję:
    --------------------------------------------------------------------------------
    8. Częstochowa - klub, który naprawdę bardzo lubie ale zawodnicy typu Karlsson, Słaboń to zawodnicy bardzo nieobliczalni. Holta będzie jedynym zawodnikiem, który będzie punktował systematycznie powyżej 10 pktow. Tai jest mlody i nieobliczalny. Życzę mu jak najlepiej ale w tym wieku cięzko utrzymac forme przez caly sezon bardzo wysoka. W tym roku dojdzie mu jeszcze GP. Nie chce mi sie wierzyc, ze Wlokniarz ugra cos wiecej w tym sezonie.
    --------------------------------------------------------------------------------



    Z tą oceną trudno się nie zgodzić...

    Czyżby?

    AKurat Karlsson i Słaboń to zawodnicy dosyć "obliczalni".Nie stać ich na zbyt wiele.Pewnie na torze częstochowskim coś tam w końcu zaczną punktować choć jeśli oni maja tworzyc tę środkową parę to niemrawo to widze.Ale wyjazdy?To będzie klęska za klęskom.Pk czasem jakiś pojedynczy "wyskok"(typu 1,2,1,3,0),ale Słaboń?.....

    Holta i Tai liderami?

    Holta to wg mnie nie zawodnik typu Crump czy Pedersen,gdy przychodzi 15 bieg i trzeba ratować wynik całego meczu.Będzie robił ,jak wspomniane-powyżej 10p,ale sam nic nie wskóra.
    Tai juz zupełnie inna liga.Świetny,młody,perspektywiczny ale by decydować o losach meczu na obcych torach ?
    Nikłe szanse.W częstochowie-to co innego tu będzie kroił, i to pewnie nie tylko liderów typu Hampel,Pepe czy Bjerre ale i czołówkę światową.

    Wg mnie to czy Włókniarz sie utrzyma zależy nie od nich samych ale od postawy Unii Tarnów.
    Jeśli tam para Vacul-Hougaard,liderzy KK,BP i Colgate będą spisywać sie przyzwoicie i na swoim torze odbiorą kilku ekipom punkty to CKm czeka 8 miejsce.
    Problem w tym że w dwumeczu który czeka(prawdopodobnie)te zespoły ,przewaga Tarnowa jaką wypracuje sobie w przekroju całego sezonu,czy też wrażenie jakie po sobie pozostawi(a pewnie nie tylko napsuje krwii wielu drużynom,ale i pourywa punkty w przeciwieństwie do CKM-u)nie będzie miało żadnego znaczenia.
    I wg mnie szanse będą dosyć równe...

    Ps.

    Oczywiście to tylko teoria i Włókniarz może zaskoczyć,a moje przewidywania wezmą w łeb,ściagając na mnie drwiące komentarze biało-zielonych ,ale na dziś poza Bridgerem i Taiem ze świecą szukać tam kogoś kto "może wyskoczyć" i pociągnąc CKm w góre...

  40. Powrót do góry    #175
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,810
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    Tak patrzac na typowania rzuca sie jedno.
    Ze Gorzow posiada slabych juniorow, ale ale przeciez Simon Gustafsson to nie byle kto... stawiam ze obok Emila bedzie solidnie punktowal jesli chodzi o juniorow... no chyba ze bedzie jezdzil w parze z Pedersenem to wtedy ciezko bedzie o cos wiecej bo Nicki to 3 pkt :D

  41. Powrót do góry    #176
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-12-2002
    Postów
    764
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    to ja tez tylko tak dla sprawdzenia samego siebie na koniec sezonu ;p

    bez zadnej napinki tylko takie moje zlote mysli ;p

    1.Falubaz
    2.Torun
    3.Wroclaw
    4.Tarnow
    5.Leszno
    6.Gorzow
    7.Bydgoczsz
    8.Czestochowa

  42. Powrót do góry    #177
    Stały bywalec
    Dołączył
    20-04-2008
    Postów
    1,395
    Kliknij i podziękuj
    199
    Podziękowania: 68 w 49 postach
    Faktycznie bez napinki
    Tarnów przed Gorzowem ...
    1-3 Toruń, Gorzów, Zielonka
    4-5 Leszno, Wrocław
    6-7-8 Bydgoszcz, Włókniarz, Tarnów

  43. Powrót do góry    #178
    Użytkownik Awatar whu
    Dołączył
    05-05-2002
    Postów
    370
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 8 w 5 postach

    A ja z życzeniami

    dla ludzi typu Rooney napij się w święta i po świętach zajrzyj w statystyki Adamsa., który wg Ciebie cieniuje z roku na rok . Resztę rzeczowych głupot pozostawię bez komentarza ze względu na święta.

    A pozostałym lokalnym i nie szowinistom, życzę wszystkiego naj, sezonu bez kontuzji, i niech wygra lepsza drużyna, i żeby to była ta osłabiona Unia Leszno (bo lubię jak napinacze mają nos na kwintę). A prezesom wszystkich klubów, życzę aby się w sylwestra napie---lili i po wytrzeźwieniu zrozumieli, że to co robią prowadzi do jednego ;
    Zarabiają sieroty nie warte grosza
    Ryczałty powodują, że chęć starania się jest zerowa
    I my, płacimy co raz więcej za bilety, ALE CZY I GDZIE JEST SENS?

    Apel noworoczny do Władka, Półtorak, BO TO SĄ GŁÓWNI WINOWAJCY, i innych oszołomów nie idźcie tą drogą prosimy nie idźcie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  44. Powrót do góry    #179
    Ekspert
    Dołączył
    16-06-2002
    Postów
    4,165
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 77 w 37 postach
    Apel noworoczny do Władka, Półtorak, BO TO SĄ GŁÓWNI WINOWAJCY, i innych oszołomów nie idźcie tą drogą prosimy nie idźcie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    A gdzie apel do władz Leszna, żeby nie byli znów głównym sponsorem cyklu Grand Prix? :)
    Bilans środków zainwestowanych i zysków przez to zdobytych jest chyba grubo na minusie.
    No chyba, że liczą na to, że do Leszna przyjadą turyści z Terenzano albo Malilli :)

    Również zdrowych i wesołych :)

  45. Powrót do góry    #180
    Użytkownik Awatar whu
    Dołączył
    05-05-2002
    Postów
    370
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 8 w 5 postach

    do Vojtas

    A gdzie ten bilans opublikowano?
    Ja Z ŹRÓDEŁ AUDYTOWYCH MAM INNE INFORMACJE CHYBA, ŻE JESTEŚ RÓWNIEŻ W KOMISJI ROBIĄCEJ AUDYT ALE NIE WYDAJE MI SIĘ. Prasa swoje a prawda swoje

    a z drugiej strony co ma piernik do wiatraka, skoro Toruń innym podbił stawkę, bo Leszno już było po podpisaniu umowy?

Strona 4 z 16 PierwszyPierwszy ... 2345614 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •