Strona 15 z 16 PierwszyPierwszy ... 513141516 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 631 do 675 z 701

Wątek: Ekstraliga 2010 - prognozy, przewidywania, wróżenie z fusów :)

  1. Powrót do góry    #631
    Użytkownik Awatar whu
    Dołączył
    05-05-2002
    Postów
    370
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 8 w 5 postach

    Kobe_bks

    Nie rozumiem pytania....
    Co by było gdyby


    Bydgoszcz ma jednego LIDERA drogi Kobe i tylko wy tego nie widzieliście przed sezonem.
    Nikt z nas nie stawiał na taką dyspozycję Unii i aż czterech liderów, ale każdy z nas oceniał siłę zespołu jako zdecydowanie wyższą od Bydgoszczy przed sezonem, tylko ludzie pokroj Rrealisty byli zaślepieni tymi pseudo wzmocnieniami. U

    To tyle w temacie co by było gdybyście mieli drużynę a nie zlepek nazwisk.

  2. Powrót do góry    #632
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-08-2007
    Postów
    2,754
    Kliknij i podziękuj
    92
    Podziękowania: 385 w 147 postach
    Jesteśmy przed PO ...wydaje się że wiemy już wszystko ,a co do ewentualnej formy przed PO uważam ,ze najłatwiejszym przeciwnikiem będzie Sparta Wrocław ,która ewidentnie sie pogubiła ...Otrząsnęły się z niemocy Falubaz i Apator ,które to drużyny stać na wiele ze zdobyciem złota włącznie ,Gorzów ,która wydawała się zespołem dwóch liderów udawadnia ,że niekoniecznie tak jest i okazuje się większym monolitem niż się wszystkim wydaje,Unia Tarnów tak jakby złapał wiatr w żagle ,szczególnie Kasper i może się nawet okazać ,że napsuje sporo krwi rywalowi z PO z szansami na Lucky loosera włącznie no i Unia Leszno ,która musie w Po udowodnić na torze to co pokazywała w rundzie zasadniczej .Wydaje się że dla dobra widowiska tak jakby szanse i jazda poszczególnych ekip się wyrównała i Leszno czy Gorzów nie odstaje tak zdecydowanie w szansach na złoto jak to widać w tabeli po rundzie zasadniczej.

  3. Powrót do góry    #633
    Użytkownik Awatar Luk33
    Dołączył
    31-03-2005
    Postów
    455
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    I runda
    Unia Leszno - Unia Tarnów
    Stal Gorzów - Apator Toruń
    Sparta Wrocław - Falubaz Zielona Góra

  4. Powrót do góry    #634
    Użytkownik
    Dołączył
    01-04-2003
    Postów
    274
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ostatnia kolejka zapowiada się bardzo interesująco i możliwych kombinacji jest niezwykle dużo.
    Pewne jest tylko to, że na 6 miejscu będzie Tarnów.
    Prawie pewne, że na pierwszym Leszno (bez Pawlickiego i być może Nickiego nie mamy szans w Lesznie, choć liczę na przyzwoity wynik).
    Poza tym wszystko zdarzyć się może i o ile w Zielonej wielkich emocji nie będzie (wysoka wygrana Falubazu), chyba że o ewentualny bonus, to mecz we Wrocławiu może wywrócić tabelę.
    W świetle tego ostatniego pytam kolegów: czy pojedzie Crump? Z doniesień o planowanej operacji wynika, że raczej nie, może ktoś coś wie więcej?

  5. Powrót do góry    #635
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,271
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    Kolejność na miejscach 3-5 może być bardzo różna, jest kilka możliwości:
    a) przy zwycięstwie Torunia i zwycięstwie za 2 Zielonej Góry:
    3.Toruń 19
    4.Wrocław 17
    5.Zielona 17

    b) przy zwycięstwie Torunia i zwycięstwie za 3 Zielonej Góry:
    3.Toruń 19
    4.Zielona 18
    5.Wrocław 17

    c) przy remisie we Wrocławiu i zwycięstwie za 2 Zielonej Góry:
    3.Toruń 18
    4.Wrocław 18
    5.Zielona 17

    d) przy remisie we Wrocławiu i zwycięstwie za 3 Zielonej Góry:
    3.Wrocław 18
    4.Toruń 18
    5. Zielona 18

    Decydowałby mała tabela z bezpośrednich meczów:
    Wrocław 6 +2
    Toruń 6 -7
    Zielona 3 +5

    e) przy zwycięstwach Wrocławia i Zielonej:
    3. Wrocław 19 lub 20
    4. Zielona 17 lub 18
    5. Toruń 17 lub 16

    Pozostałych wariantów czyli tych z porażką lub remisem Falubazu nie brałem pod uwagę, bo pachniałoby to dla mnie szwindlem. Zdaję sobie jednak sprawę, że ostatnia kolejka często bywał "niedzielą cudów".

    Dla mnie najbardziej prawdopodobnym scenariuszem jest ten z wariantu e), czyli w p.o spotkałyby się:
    Tarnów - Leszno
    Gorzów - Toruń
    Zielona - Wrocław

  6. Powrót do góry    #636
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Semen, ja tam do końca się w regulaminy nie wbijałem, ale ktoś wcześniej raczył stwierdzić, że przy równej ilości dużych punktów, o wyższym miejscu w tabeli decyduje bonus, a nie małe punkty :)
    =========
    Słusznie, nie doliczyłem do końca ;) Zwracam honor zatem.

  7. Powrót do góry    #637
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-06-2003
    Postów
    836
    Kliknij i podziękuj
    97
    Podziękowania: 29 w 18 postach
    Sobotch, przecież Semen tak właśnie stworzył tabelę ( w oparciu o punkty bonusowe) A gdy 3 drużyny mają między sobą po jednym bonusie, potrzebna jest tabelka.

  8. Powrót do góry    #638
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,861
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Tarnów - Leszno
    Gorzów - Toruń
    Zielona - Wrocław
    Hm, zobaczym czy Toruń faktycznie zaskoczył. Leszno zlali wyraźnie i jeśli odzyskali power to moga pokusić sie o wygraną we Wrocku. W tym układzie jak my wygramy z 3 z Tarnowem (bardzo prawdopodobne) to Falubaz pojedzie w PO z Toruniem. Teraz pytanie co wybiora pierniki :D


  9. Powrót do góry    #639
    Stały bywalec
    Dołączył
    20-02-2004
    Postów
    860
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 52 w 40 postach
    a pary polfinalowe jak sa tworzone z tej czworki, ktora do nich awansuje( trojka zwyciezcow dwumeczow + najlepszy z przegranych ) ?

  10. Powrót do góry    #640
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,271
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    Zdaje się, że w swojej rozpisce zrobiłem błąd w podpunkcie d)

    Regulamin DMP mówi:

    Art.704.
    2. W przypadku równych sum punktów meczowych dwóch lub więcej drużyn,o kolejności w tabeli decydują zdobyte punkty meczowe, a przy ich równości zdobyte punkty biegowe w meczach pomiędzy drużynami z równymi sumami punktów. Jeżeli w tym przypadku zachodzi równość punktów meczowych i biegowych, o wyższej pozycji w tabeli decyduje suma punktów biegowych ze wszystkich meczów.

    Wynikałoby z tego, że przy równości sum punktów meczowych więcej niż dwóch drużyn i równości sum punktów meczowych w "małej tabeli" małe punkty w tejże tabeli dotyczą tylko tych drużyn, które w małej tabeli mają po równo punktów meczowych.
    Mała tabela wyglądałaby wobec tego tak:

    1)Toruń 6 +14
    2)Wrocław 6 -14
    3)Zielona 3

    W związku z tym tabela ligi po RZ na tych miejscach wyglądałaby tak:

    3.Toruń
    4.Wrocław
    5.Zielona Góra

    czyli zmieniliby się tylko gospodarze

  11. Powrót do góry    #641
    Użytkownik Awatar ziemo86
    Dołączył
    19-09-2006
    Postów
    226
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Unia Leszno

    Przed sezonem mało kto typował, że Byki będą zajmowały pierwsze miejsce w tabeli po rundzie zasadniczej. Ja też byłem daleki od aż takiego optymizmu w związku z oddaniem do Tarnowa Krzysztofa Kasprzaka i pozyskaniem w jego miejsce Janusza Kołodzieja. Ba, po szumnych zapowiedziach prezesa Dworakowskiego śmiać mi się chciało, kiedy "Koldi" został przedstawiony jako jeździec Unii. "To ma być rajder na dwucyfrówkę w każdym meczu?" - pomyślałem. Speedway lubi jednak płatać figle, a odrodzony Janek stał się jednym z moich ulubionych zawodników. Styl bycia zawsze miał fajny, ale jego ostatnie występy to prawdziwe show. Manetka odkręcona na maksa i wygibasy na motocyklu - kwintesencja szlaki.

    Jeśli chodzi o leszczynian, to poza bajeczną formą Kołodzieja spory wpływ na ich wyniki ma także oczyszczona atmosfera w drużynie. Oprócz Kasprzaka z Unią pożegnali się również Czesław Czernicki oraz Przemysław Pawlicki. Teraz w sprawy zespołu nie mieszają się tatusiowie, a w parkingu nad wszystkim czuwa były jeździec Unii - Roman Jankowski. I coś czuję, że za rok powinno być tak samo.



    Czytaj dalej...

  12. Powrót do góry    #642
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    A ja tam się póki co nie myliłem :D

    Bydgoszcz miała dołować, i tak się stało. Baliński z Kołodziejem mieli w Lesznie wymiatać i widać to na każdych zawodach. Wrocław czarnym koniem jest, a przynajmniej był. Gorzów powoli, lecz bardzo systematycznie zmierza do swojego ulubionego miejsca... Ewentualnie prorokowałem Częstochowę w 6-tce, mea culpa :)

  13. Powrót do góry    #643
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,160
    Kliknij i podziękuj
    6,531
    Podziękowania: 8,868 w 4,880 postach

    Hm, zobaczym czy Toruń faktycznie zaskoczył. Leszno zlali wyraźnie i jeśli odzyskali power to moga pokusić sie o wygraną we Wrocku. W tym układzie jak my wygramy z 3 z Tarnowem (bardzo prawdopodobne) to Falubaz pojedzie w PO z Toruniem. Teraz pytanie co wybiora pierniki :D
    No i jak tam Mariusz? Strach jednak nie pozwolil wygrac za trzy z Tarnowem co? :)
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  14. Powrót do góry    #644
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,861
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    No i jak tam Mariusz? Strach jednak nie pozwolil wygrac za trzy z Tarnowem co?
    Strach ? Przed czym ?

    Przed Toruniem, Wrockiem czy Gorzowem, bo juz nie wiem ?

    Nie wiem jak trener czy zawodnicy Falubazu ale ja osobiście bardziej boję sie Apatora niż Stali, według mnie Toruń jest groźniejszym rywalem. Pisałem już kiedyś, że "banda" Jagusia ma duży potencjał, może niedoceniany nawet przez wielu torunian. Ale ja wiem co piszę. Moim zdaniem wielu tutaj zdziwi się na fakt jakie to ekipy powalczą w finale :)

    Nie będę pisał głośno bo mnie na stosie zaraz spalą i od innowierców wyzwą ;)

  15. Powrót do góry    #645
    Stały bywalec Awatar Skywalker-RM
    Dołączył
    08-04-2009
    Postów
    1,005
    Kliknij i podziękuj
    14
    Podziękowania: 6 w 5 postach

    Hm, zobaczym czy Toruń faktycznie zaskoczył. Leszno zlali wyraźnie i jeśli odzyskali power to moga pokusić sie o wygraną we Wrocku. W tym układzie jak my wygramy z 3 z Tarnowem (bardzo prawdopodobne) to Falubaz pojedzie w PO z Toruniem. Teraz pytanie co wybiora pierniki :D
    No i jak tam Mariusz? Strach jednak nie pozwolil wygrac za trzy z Tarnowem co? :)
    To nie strach a słabość.

  16. Powrót do góry    #646
    Użytkownik Awatar whu
    Dołączył
    05-05-2002
    Postów
    370
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 8 w 5 postach

    Blisko do finału

    a przewidywań co raz mniej
    Moje chciejstwo mówi

    Finał z Zieloną Górą

    A realia Finał z Toruniem

    Życzę sobie a wczoraj urodził mi się syn aby Komanicki walczył o brąz :)
    Stawiam na to u bukmachera więc albo wygram albo przegram ale na pewno będę się dobrze bawił w PO

  17. Powrót do góry    #647
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,271
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    Gratuluję przyjścia na świat potomka.
    Co do życzeń. Życzę sobie, żeby to co napisałeś o realiach sprawdziło się, choć zdanie na ten temat mam odmienne.

  18. Powrót do góry    #648
    Użytkownik
    Dołączył
    09-06-2010
    Postów
    225
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No i jak tam Mariusz? Strach jednak nie pozwolil wygrac za trzy z Tarnowem co?
    Strach ? Przed czym ?

    Przed Toruniem, Wrockiem czy Gorzowem, bo juz nie wiem ?

    Nie wiem jak trener czy zawodnicy Falubazu ale ja osobiście bardziej boję sie Apatora niż Stali, według mnie Toruń jest groźniejszym rywalem. Pisałem już kiedyś, że "banda" Jagusia ma duży potencjał, może niedoceniany nawet przez wielu torunian. Ale ja wiem co piszę. Moim zdaniem wielu tutaj zdziwi się na fakt jakie to ekipy powalczą w finale :)

    Nie będę pisał głośno bo mnie na stosie zaraz spalą i od innowierców wyzwą ;)
    powiem tylko tyle przestań się ośmieszać zwłaszcza u was jest ten ich potencjał, nie od dziś wiadomo że byliby wygodniejsi dla was
    dodam jeszcze, że dopiero teraz wasza siła i to na waszym torze zostanie wystawiona na próbe

  19. Powrót do góry    #649
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,861
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    powiem tylko tyle przestań się ośmieszać zwłaszcza u was jest ten ich potencjał,
    To znaczy z czym konkretnie się ośmieszam ?

    Napisałem poprawnego posta a tu przychodzi misiu i bzdurzy coś o ośmieszaniu. Jeśli coś masz gościu do powiedzenia w temacie to po prostu wyraź swoją opinie, postaw kontrę, zaneguj. Napisz swoją poprawną argumentacje i dyskusja się potoczy. A tu włazi taki gość i pisze "przestań się ośmieszać"

    To znaczy, że każdy kto ma inne zdanie od twojego się ośmiesza ? Czy jak mam ciebie rozumieć ?

  20. Powrót do góry    #650
    Użytkownik
    Dołączył
    09-06-2010
    Postów
    225
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    nie idzie Ciebie ogarnąć bez obrazy czytasz tylko pierwsze 3 wyrazy czy może pełnymi zdaniami?

    Przeczytaj co napisałeś postaraj się to zrozumieć a potem przeczytaj mój post.

  21. Powrót do góry    #651
    Użytkownik Awatar whu
    Dołączył
    05-05-2002
    Postów
    370
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 8 w 5 postach

    Dzień przed 1 rundą

    a tu jakby brak wróżbitów ....

    Ja się zastanawiam na ile deszcze storpedują jutrzejszą rundę.

    Wierzę, że mimo lokalnych incydentów deszczowych nie będzie zagrożenia dla kolejki. Ja właśnie wstałem a u nas grzmi i zaczyna padać.

    Zobaczymy czy prognoza będzie łaskawa i te przewidywania co do upałów ...

  22. Powrót do góry    #652
    Ekspert Awatar Mildura
    Dołączył
    03-07-2010
    Postów
    6,848
    Kliknij i podziękuj
    845
    Podziękowania: 840 w 448 postach
    a tu jakby brak wróżbitów ....

    Ja się zastanawiam na ile deszcze storpedują jutrzejszą rundę.

    Wierzę, że mimo lokalnych incydentów deszczowych nie będzie zagrożenia dla kolejki. Ja właśnie wstałem a u nas grzmi i zaczyna padać.

    Zobaczymy czy prognoza będzie łaskawa i te przewidywania co do upałów ...
    no niestety -wróżenie pogody też jest niczym wróżenie z fusów -w chwili gdy leci ten post mam właczony w tle tvn24 i mimo, że za oknem zdrowo pada nadal zapowiadają upały i deszcze dopiero pod wieczór..
    Mam nadzieję, ze znowu pogoda nie storpeduje nam kolejki..

  23. Powrót do góry    #653
    Zaawansowany
    Dołączył
    27-03-2004
    Postów
    2,646
    Kliknij i podziękuj
    43
    Podziękowania: 175 w 129 postach
    Najnudniejszy sezon w historii. Bezsensowna runda zasadnicza, za dużo obcokrajowców, za mało wychowanków, źle przygotowane tory, przepłaceni żużlowcy, dyletanccy prezesi itd. Efekt? Kiepskie mecze i kiepska frekwencja. Kto wreszcie zrobi z tym dziadostwem porządek?

  24. Powrót do góry    #654
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,160
    Kliknij i podziękuj
    6,531
    Podziękowania: 8,868 w 4,880 postach
    Odpowiedz brzmi : Nikt.
    Dzialacze w wiekszosci maja to do siebie,ze na zebraniach milo pierdza,a jak przychodzi co do czego i tak robia po swojemu.Liczy sie zawsze tylko partykularny interes swojego grajdolka i nic wiecej.
    Nie wiem czy sa w stanie przyjsc po rozum do glowy i w koncu zaczac szanowac kibica i kluby ktorymi tymczasowo przeciez zarzadzaja.W wiekszosci to kluby o duzych tradycjach ale czy dla nich to cos znaczy?
    Dlatego kazdy mecz mozna przelozyc wlasciwie bez zadnych problemow.Wystarczy ,ze dzien wczesniej pada,ze dzien wczesniej jakis junior ma zawody w Pcimu Dolnym o zalosnej wrecz randze.Moze to byc nawet junior zagraniczny.
    Dla prezesow nie liczy sie ranga najsilniejszej ligi zuzlowej swiata a swoj wlasny nosek.
    Wiemy jak temu zaradzic,ale do tego potrzeba centrali zarzadzanej przez kogos z jajami.
    Z drugiej strony sami kibice podkrecaja niejednokrotnie ta niezdrowa atmosfere,wieszczac wszedzie spiski i uklady.
    Nawet jak decyzja podjeta jest zgodnie z prawem czy regulaminem ale nie jest korzystna dla danego klubu,zaczyna sie ujadanie i oskarzenia.
    Sami uczestniczymy w tym piekielku,niestety.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  25. Powrót do góry    #655
    Ekspert Awatar Mildura
    Dołączył
    03-07-2010
    Postów
    6,848
    Kliknij i podziękuj
    845
    Podziękowania: 840 w 448 postach
    Kingpin
    Niestety masz rację, nikt.
    Bo zarząd SE, GKSŻ, PZM -wszyscy razem nie nie potrafią ogarnąć żużla jako całości dyscypliny -liczą się tylko własne mniejsze lub większe gierki.
    Według mnie nie ma lepszej drogi niż maksymalne uproszczenie zasad.. Walka o mistrzostwo wśród 10drużyn -zasady podobne jak teraz w RZ. razem z punktami bonusowymi. Likwidacja zastępstwa zawodnika- zbyt łakomy kąsek dla drużyn budujących swoją potęge na dwóch bardzo drogich zawodnikach (wiem, że trochę pieje do Gorzowa, sorry).
    Niestety -w pierwszej lidze nie ma zbyt dużo stadionów i druzyn gotowych na EL.. a szkoda, bo według mnie z EL powinna spadać jedna drużyna bezwarunkowo a drużyny z pozycji 7-9 powinny walczyć z drużynami 2-4 z ligi pierwszej. Tylko takie rozwiązanie powinno się wprowadzić 5-6 lat temu gdy różnica między EL a 1L nie była tak drastyczna.. Żadnych PO bo w żużlu to się nie sprawdza.. Zamiast tego 6czołowych drużyn jedzie w pucharze polski -rozgrywki każdy z każdym -choć to juz się robi 28meczy -a to sporo przy tak płatnych biego-punktówkach.. Aby rozgrywki o PP były prestiżowe każda z ekip aby dostać licencje na start w EL musiałaby wpłacić niechby i po 50tys. złociszy, które potem mogłyby byc wykorzystane na gratyfikacje w pucharze..
    ech
    pomarzyć można..

  26. Powrót do góry    #656
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,160
    Kliknij i podziękuj
    6,531
    Podziękowania: 8,868 w 4,880 postach
    Kolejny kwiatek.
    Mecze rewanzowe 1 rundy play-off odbeda sie o roznych godzinach ? Jesli to prawda,skandal jakich malo.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  27. Powrót do góry    #657
    Stały bywalec
    Dołączył
    20-04-2008
    Postów
    1,395
    Kliknij i podziękuj
    199
    Podziękowania: 68 w 49 postach
    Mecz Stali z Falubazem o 20
    Pozostałe spotkania o 18 nie rozumiem tej decyzji


  28. Powrót do góry    #658
    Stały bywalec Awatar T_rex
    Dołączył
    15-05-2003
    Postów
    1,072
    Kliknij i podziękuj
    41
    Podziękowania: 28 w 16 postach
    Mecz Stali z Falubazem o 20
    Pozostałe spotkania o 18 nie rozumiem tej decyzji
    Apator ze Spartą będą w godzinie rozpoczęcia meczu już wiedzieć jak bardzo muszą się starać....Wszystko zrozumiałe gdy dochodzi do przełożenia meczu z powodu warunków pogodowych ,ale ustalanie z góry różnych godzin rozpoczęcia meczów ociera się o paranoję...

  29. Powrót do góry    #659
    Użytkownik
    Dołączył
    24-04-2010
    Postów
    131
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Oto komunikat, niestety to prawda, mecze nie będą o tej samej godzinie.

    KOMUNIKAT

  30. Powrót do góry    #660
    Zaawansowany Awatar damianos81
    Dołączył
    10-05-2005
    Postów
    1,907
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 80 w 48 postach
    Mecz Stali z Falubazem o 20
    Pozostałe spotkania o 18 nie rozumiem tej decyzji
    W Lesznie jest o 19-stej mecz .
    Troche to dziwne ,bo na moje wszystkie powinny być o jednej porze ,by nie było przekrętów

  31. Powrót do góry    #661
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Kolejny kwiatek.
    Mecze rewanzowe 1 rundy play-off odbeda sie o roznych godzinach ? Jesli to prawda,skandal jakich malo.
    Ale z tego co się orientuję, to jest tak już kolejny rok, więc szybko się obudziliście :P

  32. Powrót do góry    #662
    Użytkownik
    Dołączył
    24-04-2010
    Postów
    131
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Derby są o 18, czyli Wrocław i Toruń będą znali wynik z Gorzowa i będą wiedzieli jak pojechać aby obie drużyny weszły. Niestety może być to samo co rok temu z Bydzią, ale z 2 strony w półfinale znajdzie najlepsza 4 z RZ.

  33. Powrót do góry    #663
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,160
    Kliknij i podziękuj
    6,531
    Podziękowania: 8,868 w 4,880 postach
    Ale z tego co się orientuję, to jest tak już kolejny rok, więc szybko się obudziliście

    Wlasnie sobie przypomnialem,ze w zeszlym sezonie tez pisalem o skandalu jakich malo.:P
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  34. Powrót do góry    #664
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,861
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Hm, mecz w Gorzowie o 18 a w Toruniu o 20. To jest dopiero hipokryzja :D

    Nie da się ukryć, ze najlepszy przegląd sytuacji będą miały ekipy z Torunia i Wrocka. Czy ktoś nad tym się chociaż zastanowił ?

  35. Powrót do góry    #665
    Ekspert Awatar Mildura
    Dołączył
    03-07-2010
    Postów
    6,848
    Kliknij i podziękuj
    845
    Podziękowania: 840 w 448 postach
    Ale będzie numer jak do walki o LL włączy się Tarnów -bo pierwszy mecz w Tarnowie najprawdopodobniej bez Adamsa..
    Śmiesznie będzie, jak GKSŻ wyznaczy termin tego meczu na czwartek, a mecz się nie odbędzie z powodu pogody.. Piątek i sobota zarezerwowane na challenge.. Czuję, że różne godziny to pikuś -mogą nawet być różne dni.. Paranoja..
    Dlaczego wszystko robi się na odwrót? Pierwsza runda o jednej godzinie choć znaczenia większego to nie ma, a rewanże o różnych porach.. Aż się prosi o kombinowanie..

  36. Powrót do góry    #666
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,160
    Kliknij i podziękuj
    6,531
    Podziękowania: 8,868 w 4,880 postach
    Termin to czwartek godzina 18.00 :)

    Ale czy na pewno bez Adamsa ?
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  37. Powrót do góry    #667
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-07-2003
    Postów
    829
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 12 w 7 postach
    [quote]Hm, mecz w Gorzowie o 18 a w Toruniu o 20. To jest dopiero hipokryzja :D[quote]

    Ale o co chodzi? Stukniecie drugi raz Gorzów i o 20 będzie już spokojny Wasz myszowaty łebek...

  38. Powrót do góry    #668
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-08-2005
    Postów
    1,126
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Moze sie jeszcze okazac, ze W Tarnowie znowu przed meczem popada, ale zawody jednak odjada, a na tym sliskim torze Tarnow pokona Leszno. Wcale taka slaba tarnowska druzyna nie jest, jak na moje to sa na podobnym poziomie co Zgrzeblarki w tej chwili. Jesli nie beda sie dzialy cyda, to wyglada na to, ze uklad par II rundy PO powinien byc taki:
    Leszno - Torun
    Gorzow - Wroclaw
    Ja osobiscie sciskam kciuki za Zgrzeblarki, bo lepiej byloby nam jechac z nimi niz ze Stala :)

  39. Powrót do góry    #669
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,861
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Ale o co chodzi? Stukniecie drugi raz Gorzów i o 20 będzie już spokojny Wasz myszowaty łebek...
    Bo chodzi nie tylko o Falubaz jak byś nie zauważył. Chodzi o zasady. One moga być czasami ch...owe ale ważne jest aby były jednakowe dla wszystkich.

    Co za goście, ze też wszystko takim miśkom trzeba tłumaczyć od podstaw.

  40. Powrót do góry    #670
    Użytkownik
    Dołączył
    24-04-2010
    Postów
    131
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Pierwsza runda o jednej godzinie choć znaczenia większego to nie ma, a rewanże o różnych porach.. Aż się prosi o kombinowanie..
    Dlatego że TVP Sport chce pokazywać 2 mecze, ale 15.08 takiej możliwości nie było bo od 17 pokazywali pływackie Mistrzostwa Europy w Budapeszcie.

  41. Powrót do góry    #671
    Ekspert Awatar ursus
    Dołączył
    28-05-2009
    Postów
    3,712
    Kliknij i podziękuj
    311
    Podziękowania: 692 w 385 postach
    To , że TVP chce pokazać dwa mecze mogą rozwiazać identycznie jak chcieli w niedzielę - transmisje równoległe i już. Nawet jeśli wszystko bedzie się na torach działo uczciwie to i tak zawsze będa wątpliwości , iż tak nie było. Po co to komu potrzebne i dlaczego zatem nie uciąć problemu w zarodku i zrobić wszystkie mecze o tej samej porze ? Jakoś sobie nie wyobrażam , żeby np. w ostatniej ligowej kolejce naszej skopanej ligi piłkarskiej ktokolwiek zezwolił na mecze o róznych porach . Nawet w imprezach siatkarskich czy piłkarzy ręcznych ostatnie mecze grupowe wszyscy grają równolegle.

    Zestaw par półfinałowych to Unia- Apator , Stal - Sparta. Bardzo bym się zdziwił gdyby było inaczej . W rewanżach przewiduję wygraną Stali w granicach 53-37 oraz wygraną Apatora około 50 - 40 ( Crump i Bjerre natłuką punktów jadąc po 6 x , resztę dołoży Janowski z Madsenem ) i awans Apatora jako LL.

  42. Powrót do góry    #672
    Użytkownik
    Dołączył
    24-04-2010
    Postów
    131
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Będzie tak:
    Zaległy: Tarnów-Leszno 43-47 (bez Adamsa)
    Rewanże:
    Leszno-Tarnów 58-32
    Gorzów-Zielona Góra 50-40
    Toruń-Wrocław 53-37 (Crump to nie ten sam Crump co rok temu, A Bjeere nie leży ten tor w Toruniu co pokazał w RZ i Grand Prix, dodatkowo widmo wcześniejszych wakacji, plusem jest to że będą znali wynik z Gorzowa i to oni decydują czy wolą jechać z Gorzowem czy Lesznem)

    Półfinały
    Wrocław-Leszno 42-48
    Toruń-Gorzów 47-43

    Leszno-Wrocław 58-32
    Gorzów-Toruń 51-39

    Finały:
    Gorzów-Leszno 48-42
    Wrocław-Toruń 49-41

    Leszno-Gorzów 51-39
    Toruń-Wrocław 50-40

    o utrzymanie:
    Czewa-Bydgoszcz 49-41
    Bydgoszcz-Czewa 48-42

    Ostateczna tabela:
    1.Leszno, 2.Gorzów, 3.Toruń, 4.Wrocław, 5.Zielona Góra, 6.Tarnów, 7.Częstochowa, 8.Bydgoszcz

    Prawie jak po RZ.

    Jak wróżyć to wróżyć xd

  43. Powrót do góry    #673
    Stały bywalec Awatar AndrewZG
    Dołączył
    19-06-2006
    Postów
    562
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jestem niezmiernie ciekawy na jakiej podstawie naczelny komisarz Głód wyznacza godziny rozpoczęcia spotkań rewanżowych 1 rundy PO.
    Czy jest to jego indywidualne "widzimisię", czy kieruje się on jakąś zasadą dotyczącą wyników wcześniejszych, może rzuca monetą, czy wreszcie zatrudnia sierotkę losującą np. czarną kulę?
    Czy ktoś ma jakieś info na ten temat?

  44. Powrót do góry    #674
    Zaawansowany Awatar realista27
    Dołączył
    05-07-2003
    Postów
    2,812
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 69 w 51 postach
    Będzie tak:
    Zaległy: Tarnów-Leszno 43-47 (bez Adamsa)
    Rewanże:
    Leszno-Tarnów 58-32
    Gorzów-Zielona Góra 50-40
    Toruń-Wrocław 53-37 (Crump to nie ten sam Crump co rok temu, A Bjeere nie leży ten tor w Toruniu co pokazał w RZ i Grand Prix, dodatkowo widmo wcześniejszych wakacji, plusem jest to że będą znali wynik z Gorzowa i to oni decydują czy wolą jechać z Gorzowem czy Lesznem)

    Półfinały
    Wrocław-Leszno 42-48
    Toruń-Gorzów 47-43

    Leszno-Wrocław 58-32
    Gorzów-Toruń 51-39

    Finały:
    Gorzów-Leszno 48-42
    Wrocław-Toruń 49-41

    Leszno-Gorzów 51-39
    Toruń-Wrocław 50-40

    o utrzymanie:
    Czewa-Bydgoszcz 49-41
    Bydgoszcz-Czewa 48-42

    Ostateczna tabela:
    1.Leszno, 2.Gorzów, 3.Toruń, 4.Wrocław, 5.Zielona Góra, 6.Tarnów, 7.Częstochowa, 8.Bydgoszcz

    Prawie jak po RZ.

    Jak wróżyć to wróżyć xd
    Hmm a na jakiej podstawie to przewidziałeś - podasz 6 cyfr z losowania jutrzejszego dużego lotka ;)?
    Według mnie Częstochowa - Bydgoszcz 46:44
    Bydgoszcz - Częstochowa 52:38
    A do półfinałów wejdą Leszno,Gorzów,Toruń,Zielona Góra(jako LL) chociaż Wrocek nie jest bez szans :).

  45. Powrót do góry    #675
    Zaawansowany
    Dołączył
    27-03-2004
    Postów
    2,646
    Kliknij i podziękuj
    43
    Podziękowania: 175 w 129 postach
    Gdyby play-offy były normalne (1-4 i 5-8 - bez szczęśliwych przegranych), to nie byłoby problemów z godzinami. Niestety jak wiadomo polskim żużlem od lat rządzą dyletanci. Runda zasadnicza bzdurna, play-offy bzdurne. Nóż w kieszeni się otwiera.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •